spalanie w łatwy sposób.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-16, 17:30   #1
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398

spalanie w łatwy sposób....


Duzo sobie poczytałam na forum ale do konca nie wiem co trzeba zrobić żeby spalić tłuszczyk w łatwy sposób.
Moja kuzynka chce zlikwidować tłuszczyk ale niestety nie ma czasu na łazenie po klubach i na fitness wiec zastanawiam się co mozna robić w domu. Nie chodzi mi o ćwiczenia na mięśnie o których tutaj dużo tylko o aeroby ale takie bez rowera itp. Czy np. taniec w pokoju przy muzyce, jakieś rytmiczne podskoki przez godzine dziennie wystarczą zeby zrzucić troche tłuszczyku. I czy np. spacer i szybsze marsze ok 1 godziny dziennie też mogą wystarczyć? Oczywiście wliczam w to sensowne, zdrowe odżywianie.
Nie chodzi mi o dużą ilość tłuszczyku ale jedynie o jakies niewielkie oponki tu i tam i sflaczenie po zimie oraz troche celullitu.
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 17:39   #2
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: spalanie w łatwy sposób....

Nie chce Cię załamywać,ale o wiele trudniej jest pozbyć się takiego niewielkiego tłuszczu niż sporego I obawiam się ,że bez treningu siłowego i aerobów się nie obejdzie Nie bój się ,że od ćwiczeń siłowych rozbudują Ci się mięśnie,to wcale nie jest takie proste.

Oczywiście,takie marsze czy taniec są lepsze od siedzenia przed telewizorem,ale efekty na pewno nie będą rewelacyjne,bo takie treningi są za mało intensywne.

Jeżeli nie masz rowerka ,to możesz biegać lub skakać na skakance ,najlepiej interwałowo albo spróbuj treningu HIIT.


No i oczywiście zdrowe odżywianie jest bardzo ważne
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 18:04   #3
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: spalanie w łatwy sposób....

zgadzam sie w 100 % z niv
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.