walka z "bułami" pod pachami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-02, 17:28   #1
sionia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18

walka z "bułami" pod pachami


Witam,
mam 50 lat, zaczęłam się odchudzać... widze juz pierwsze efekty, ale bardzo denerwują mnie te "buły".pod pachami ponad biustonoszem... mam tak jakby kolejne piersi... czy możecie mi podpowiedziec jakie wykonywac ćwiczenia , by pozbyc sie trłuszczu w tych okolicach i nadmiaru skóry?
Z góry dziękuję
sionia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 07:47   #2
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: walka z "bułami" pod pachami

W większości przypadków to po prostu wina źle dobranego (najczęściej za małego) biustonosza. Naprawdę Spróbuj przymierzyć o 1 rozmiar większy i schować te "buły" do miseczek.
Tłuszcz przy odpowiednim sposobie odżywiania i treningu schodzi równomiernie z całego ciała, u kobiet bardzo widać to (w cm) na biuście, bo tam jest więcej tkanki tłuszczowej, mniej mięśniowej.
Można rozbudować mięśnie klatki piersowej, żeby poprawić wygląd biustu (ćwiczenia na poszczególne partie ciała są opisane w postach podwieszonych u góry forum, ewentulanie zajrzyj też tu: www.kulturystyka.pl/atlas), ale jeśli się odchudzasz, to mięśni raczej nie rozbudujesz w tym samym czasie
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.