Urodzone w 1989 :) cz. III - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-08, 17:08   #3931
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

ślimaczek uhahana em o Wy lenie śmierdzące! To ja byłam w szkole i dostałam 4 ze spr z matmy



Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość

Mam postanowienie: D:
pzrze ferie musze zrobic prezentacje. Musze i koniec. Bo jak nie przez ferie to nie zrobie wogóle

Nasza baba z chemi mówi ze matury wyszły nie zadobrze. No to my sie martwimy ze pewnie po 40%... Nie odała nam jeszcze ale mojej koleżance powiedziała ze miała 40 pare pkt, czyli tak z 80% (z rozszerzenia) i mówi ze to wcale nie jest tak dobrze Jak tyle bede miała na majowej to bede skakac ze szczescia...
No też chyba tak zrobię z prezentacją bo leży gdzieś odłogiem.

A wasza babka z chemii to by chciała żebyście mieli 90 czy 100 %?


Cytat:
Napisane przez tak-po-prostu Pokaż wiadomość
Nasza katechetka ciągle próbuje udowodnić nam jak to w dzisiejszych czasach jest źle. Nie rozumie, że jest po prostu inaczej. I twierdzi, że prawdziwych facetów już prawie nie ma tylko same lalusie
Ja tam myślę, że ogólnie jest mało porządnych facetów ale nie dlatego, że jest kryzys męskości i złe czasy tylko, że po prostu pewnie zawsze tak było ;]
Ahaaa... no tak moja mama też mnie denerwuje jak mówiła mi ostatnio że za komuny to było lepiej bo było tanio.... taaaaa tylko że jaka była wtedy wartość pieniądza. Jakbyśmy mieli do dziś komunę to by było tak samo drogo jak teraz!

A co do prawdziwych facetów to większość rzeczywiście chodzi na te solaria, wyubierani odpicowani itd aż niesmak mnie bierze, ale są wyjątki. Po prostu kiedyś tego nie było...


Cytat:
Napisane przez tak-po-prostu Pokaż wiadomość

Mam ochotę się nad sobą poużalać. Nie potrafię do jasnej cholery być sama Gdybym jeszcze miała z kim... Tzn. gdyby moje koleżanki też były same. A nie są. Nierzadko mogłam coś takiego powiedzieć ale teraz właśnie tak jest: czuję się samotna
Współczuję przyjdzie jeszcze na Ciebie czas Zobaczysz!


Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
u mnie to normalka z tą fryzurą zwłaszcza..Mam w klasie taka śmierdzielkę, że wytrzymać nie można :yyy:



Bez kitu
pierwsze zdanie--> hahaha

drugie zdanie --> hahaha


Ogólne wrażenie


miałam dziś próbę na ten pokaz i fajnie to wygląda. Fajne przejścia a ja mam najmniej chodzenia


aha Krówka nie przejmuj się oceną z wosu, bo oceny nigdy nie są adekwatne do wiedzy. U mnie np 3 osoby z kl zdały polski w tym ja która mam 2 (swoją drogą nie wiem jakim cudem ale nvm, nie czytam lektur a przydało by się). Więc ocena nie ma wpływu na to jak zdasz! Trzymam kciuki
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 17:23   #3932
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
Ja tak sobie myśle, ze czasy to naprawde sie zmieniają. Niewyobrażam sobie zeby 30 lat temu 13-latkowie chodzili bez krępowania sie z piwem po mieście. Co do porządnych facetów, to rzeczywiscie ich mało. Moze dlatego ze społeczeństwo coraz bardziej schodzi w dół, narkotyki, alkochol, fajki, seks... Ale moze tez mamy zbyt duze wymagania? Niesądze Dla mnie bardzo ważne jest zeby chłopak odnosił sie do mnie z szacunkiem, przepuszczał mnie w drzwiach, podawał kurtkę... Moze to takie staroświecke, ale coraz bardziej zanika. A fajnie tak czasami jak idziesz gdzies z chłopakiem i on odsunie Ci krzesło Rozmarzyłam sie...
Mój TŻ taki jest Podaje kurtke,odsuwa krzesło ale i tak musze jeszcze go troche podszkolić,zeby bardziej sie mnie słuchał
Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Bede mieć dopa z Wosu na półrocze
Maskara, te oceny to jest moja największa życiowa porażka!
W klasie maturalnej
A jutro zdaje maturę z WOSU rozszerzoną. Znowu sie ośmieszę.

Z historii rezygnuje całkowicie. Za głupia jestem.
Muszę sie teraz poważnie wziąć za WOS, bo przez całe trzy lata byłam przekonana, ze zdaje historię....eh
Krówka oceny to nie wszystko najważniejsze co masz w głowie,no bo cóż są tacy co mają 4 z wosu( u nas piatek nikt nie miał) a tak naprawde zapytać sie och o coś to nic,a nic nie potrafią,a wykuć na blache to co w zeszycie i napisać to jakaś wielka umiejętność nie jest

Ja mam dopa z polskiego nawet jednej 4 nie ma ( niezły poziom mamy w klasie) a 2 osoby chca na polonistyke iść i mają 3 bo nas naprawde baba nieźle ciśnie z tego przedmiotu
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 17:36   #3933
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

W końcu mam naprawiony i sformatowany swój komp. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak wszystko cacy i szybko działało

krówka mathilda ma rację, oceny często są nieadekwatne do wiedzy. Ja też będę mieć w tym roku najgorsze świadectwo w swoim życiu, ale trudno, teraz wszędzie i tak patrzą na maturę. Której notabene ja też strasznie się boję

mathilda gratuluję dobrej oceny

Też marzę o takim TŻ jakiego opisujecie

Pamiętam, że uhahanej obiecałam foto w sukience (częściej ją noszę z rurkami, bo tak też ładnie wygląda) , a krasulce tej fryzury, ale na tym zdjęciu niestety słabo widać, a nie mam jednak innego

W szkole dziś pisaliśmy próbną maturę z angielskiego, pisałam podstawę i chyba na normalnej też wezmę... Czyli muszę iść zmienić deklarację, bo wpisałam rozszerzenie, no i temat prezentacji też chyba zmieniam, bo faktycznie utwierdzam się w przekonaniu, że to nie był za dobry pomysł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suekinka.jpg (119,3 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzz.jpg (116,0 KB, 43 załadowań)
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 17:48   #3934
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Kasia: Ładnie wyglądasz w tej sukience podoba mi sie ostatnio taki styl

A mam pytanie czy podobają wam się getry
http://www.allegro.pl/item266702029_...ec_modne_.html
( ja bym chciala kupic i nosić z spódniczką na kolorowe rajstopy)
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 18:02   #3935
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Kasia: Ładnie wyglądasz w tej sukience podoba mi sie ostatnio taki styl

A mam pytanie czy podobają wam się getry
http://www.allegro.pl/item266702029_...ec_modne_.html
( ja bym chciala kupic i nosić z spódniczką na kolorowe rajstopy)
Dziękuję

Mi się podobają takie ocieplacze, ale tylko jednokolorowe. Do spódniczki wyglądają ok, czytałam że można je też do rurek nosić Ale u mnie to brzydko wygląda A i radzę poszukać w sklepach, bo te za 25zł na allegro to zdzierstwo.
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 18:44   #3936
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

krówka nie martw się
Ja się pocieszam, że na oceny nigdzie nie patrzą, bo moje świadectwo też nie będzie rewelacyjne, dop z maty, dop z fizyki, dst z chemii (skończyła mi się w 2. klasie), pozostałe oceny też niezbyt fajne, jedynie z histy mam 5 już na maturalnym, bo histę skończyłam w 2. klasie;
zawsze miałam 5 z angla, teraz na semestr 4, a jutro dostanę trzy oceny za moją wspaniale napisaną=postrzelaną na chybił NIEtrafił rozszerzoną maturę (osobno reading, listening, writing, chyba wiem, jakie to będą oceny fajnie, na wstępnie ndst, ndst, a za writing pewnie dop/dst)

Liczyłam na 5 z WOSu, ALE chyba nic z tego Jak będą powtórkowe rozszerzone z pytaniami z kosmosu jak na hiście to dziękuję bardzo
z WOSu dostałam dziś 4 za swoją maturę, a z polskiego wczoraj 3
dziwne, bo i z tego i z tego miałam 64% tyle, że z WOSu rozsz, a z polskiego z podstawy


Cytat:
Napisane przez kasia89
mathilda ma rację, oceny często są nieadekwatne do wiedzy. Ja też będę mieć w tym roku najgorsze świadectwo w swoim życiu, ale trudno, teraz wszędzie i tak patrzą na maturę. Której notabene ja też strasznie się boję



mathilda gratuluję Ja bym chciała dostać dopa z prawdopodobieństwa, ale wątpię

btw w piątek mam 3 sprawdziany, czytanie ze zrozumieniem, słówka z angla i właśnie prawdopodobieństwo

marta6704 mi się jakoś nie widzą te getry


Cytat:
Napisane przez lele
Nija jestes boska.. a sformulowanie z oswieceniem mnie rozbawilo
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 19:00   #3937
tak-po-prostu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 052
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
tak po prostu no wiem o co chodzi. Tez mnie wkurza takie gadanie. I z tym "za komuny" to najbardziej Prawda jest taka ze gdybyśmy zyli za komuny to komórek byśmy pewnie nie mieli bo tacy bylibyśmy zacofania
Nie mam nic przeciwko temu aby dązyć w przyszłość, tylko zeby dążyć w dobrym kierunku

A tak wracając do tematu piwa to nie masz zapewne 13-stu lat Ja tez sie nie czaje jak jest ciemno Kiedys faktycznie nie wolno było... No ale pomyśl jakbyś miała 13-letnie albo młodzse dziecko to chciałabyś zeby paliło? Bo ja nie.

To takie pytanie retoryczne Nie musisz odpowiadac, bo i tak wiem ze tego bys nie chiała

EDIT:
tez czuje sie teraz tak samo jak Ty. Mam nadzieje ze po weekendzie mi przejdzie Tobie pewnie tez za niedługo <przytul>


Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
A poużalaj się!! może akurta pomoże
Jak będę miała jakiś kryzys samopoczucia to tu wpadnę i się wypiszę, na razie się przespałam i jest mi trochę lepiej


Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość

Z historii rezygnuje całkowicie. Za głupia jestem.
Muszę sie teraz poważnie wziąć za WOS, bo przez całe trzy lata byłam przekonana, ze zdaje historię....eh
Oj. Nie rezygnuj. Historia jest trudna nie można od razu z pierwszej matury mieć dobrego wyniku. Jest jeszcze czas. Weź historię jeśli masz odwrotnie na dodatkowy i przecież nic się nie stanie jeśli wynik nie będzie jakiś cudowny.

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
ślimaczek uhahana em o Wy lenie śmierdzące! To ja byłam w szkole i dostałam 4 ze spr z matmy



Ahaaa... no tak moja mama też mnie denerwuje jak mówiła mi ostatnio że za komuny to było lepiej bo było tanio.... taaaaa tylko że jaka była wtedy wartość pieniądza. Jakbyśmy mieli do dziś komunę to by było tak samo drogo jak teraz!

A co do prawdziwych facetów to większość rzeczywiście chodzi na te solaria, wyubierani odpicowani itd aż niesmak mnie bierze, ale są wyjątki. Po prostu kiedyś tego nie było...




Współczuję przyjdzie jeszcze na Ciebie czas Zobaczysz!
Gratuluję tej 4!!
I dziękuję


A co do facetów... to ja obserwuję tak:
ogólnie kumpli mamy wyszkolonych. Jak się witają to zawsze najpierw z dziewczynami. Puszczają nas pierwsze w drzwiach, ładnie proszą do tańca i w ogóle.
TŻ(były ) to był pod tym względem ideał. Nie było opcji, żeby mi nie odsunął krzesełka, nie pomógł ubrać płaszcza, nie poniósł plecaka jak po mnie przyszedł do szkoły itp.
U chłopaków z klasy obserwuję tyle, że stoją przed drzwiami z klasy zanim dziewczyny nie wejdą. Czasem są takie głupie sytuacje że np. krzesełka trzeba ściągnąć ze stołów, albo po dziennik iść i żaden się nie rusza to w końcu żeby im było wstyd ruszamy się my dziewczyny. Ale na razie taka terapia na nich nie działa
I co do lalusiów to też rzygać mi sie chce Jak widzę na Fotka.pl takich niektórych to po prostu... Obcisła bluzeczka lub bez żeby pokazać swój idealny tors, twarz wygładzona w programie graficznym, idealnie postawione włosy, piękna opalenizna z solarium, obcisłe, jasne, wycierane jeansy. I te pozy. Bleeeee
Wiem, że paru moich kumpli chodzi czasem na solarium a jeden bardzo często do kosmetyczki. Nie wiem jak to jest być ich dziewczyną ale tak to nie przeszkadza mi to byle się za bardzo nie spiekli
tak-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 19:07   #3938
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez tak-po-prostu Pokaż wiadomość
Em już myślałam, że masz zdolność wstawania bez budzika (Podobno niektórzy tak potrafią)
Na pewno wyłączyłaś przez sen Też mi się parę razy zdarzyło..;
Ja potrafię
Nastawiam na codzień budzik, ale przeważnie i tak budzę się przed nim. Za to jak mam świadomość, że nie muszę wstawać, to potrafię przewegetować w łóżku baaaardzo długo Po studniówce wstałam jakoś o wpół do drugiej hahaha.

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
Ja tak sobie myśle, ze czasy to naprawde sie zmieniają. Niewyobrażam sobie zeby 30 lat temu 13-latkowie chodzili bez krępowania sie z piwem po mieście. Co do porządnych facetów, to rzeczywiscie ich mało. Moze dlatego ze społeczeństwo coraz bardziej schodzi w dół, narkotyki, alkochol, fajki, seks... Ale moze tez mamy zbyt duze wymagania? Niesądze Dla mnie bardzo ważne jest zeby chłopak odnosił sie do mnie z szacunkiem, przepuszczał mnie w drzwiach, podawał kurtkę... Moze to takie staroświecke, ale coraz bardziej zanika. A fajnie tak czasami jak idziesz gdzies z chłopakiem i on odsunie Ci krzesło Rozmarzyłam sie...
Ja nie wiem, może po prostu żyję w jakimś innym świecie, ale 90% moich kolegów przepuszcza mnie w drzwiach, jak trzeba to wyręcza w czymśtam, pomaga, jak siedzimy w lokalu grupą to kupują piwo czy tam sok [ofc z kasy się rozliczamy]. Wyłączając podawanie kurtki [chociaż czasem zdarza się] i odsuwanie krzesła, to chyba mam bardzo wychowanych kolegów.
Inna kwestia znaleźć takiego CHŁOPAKA... a może nie inna? Tego już nie wiem...

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Ja mam dopa z polskiego nawet jednej 4 nie ma ( niezły poziom mamy w klasie) a 2 osoby chca na polonistyke iść i mają 3 bo nas naprawde baba nieźle ciśnie z tego przedmiotu
Wiesz, moim zdaniem, skoro babka Was tak ciśnie a i tak macie kiepskie oceny, to znaczy, że dużo wymaga i poziom na tle innych klas czy szkół macie naprawdę dobry, zobaczysz na maturze

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Pamiętam, że uhahanej obiecałam foto w sukience (częściej ją noszę z rurkami, bo tak też ładnie wygląda) , a krasulce tej fryzury, ale na tym zdjęciu niestety słabo widać, a nie mam jednak innego
Ooo, fajnie się prezentuje na człowieku Jednak osobiście chyba bym się nie odważyła wyjść w niej bez rurek
Fryzura również fajna Jedna lipa, że nie każdemu pasuje, bo odsłania całą twarz, przynajmniej ta z YouTube.
Na studniówce jedna dziewczyna miała tak włosy zrobione, tylko że niżej, zaraz nad karkiem. Super się to prezentowało, tak skromnie a elegancko.

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
A mam pytanie czy podobają wam się getry
http://www.allegro.pl/item266702029_...ec_modne_.html
( ja bym chciala kupic i nosić z spódniczką na kolorowe rajstopy)
Mi się podobają, ale nie do wszystkiego i nie w paski Musiałabyś sobie zobaczyć, jak się w nich czujesz i czy Ci się podobaja ubrane I tez myślę, że kupować na Allegro to trochę bez sensu, bo można sobie samemu albo ktoś znajomy może zrobić na drutach, koszt jedynie włóczki, a masz idealnie takie, jakie chcesz.

Nija Jak ja bym chciała skończyć historię w 2 klasie Nie chwal się!
Z angielskiego też mam chyba pierwszy raz w życiu 4, ale pocieszam się, że to tylko półrocze.

A ogólnie jakoś na oceny nie narzekam. Pomijając dopa z religii [], to nie jest tragicznie. I tak zawsze na koniec oceny są lepsze, niż na semestr.
Za to mam mega wyrzuty sumienia, że nic się nie uczę do matury.
A, też w ferie postanowiłam zrobić prezentację. Problem w tym, że jeszcze nie przeczytałam lektur




Kurde, źle mi Jutro niby mam iść do szpitala na kilka dni, później ferie... już tęsknię za ludźmi. Byłam dzisiaj na chwilę w szkole usprawiedliwić ten tydzień i zdałam sobie sprawę, jak mi ich będzie brakowało.
Mam nadzieję, że długo nie poleżę, a w ferie powychodzimy gdzieś, bo ostatnio jakoś bardzo sobie cenię kontakt z ludźmi. Tymi, których lubię, szczególnie.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 19:08   #3939
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość


mathilda gratuluję Ja bym chciała dostać dopa z prawdopodobieństwa, ale wątpię

btw w piątek mam 3 sprawdziany, czytanie ze zrozumieniem, słówka z angla i właśnie prawdopodobieństwo
dzięki! I Życzę powodzenia w piątek


Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość

Mi się podobają takie ocieplacze, ale tylko jednokolorowe. Do spódniczki wyglądają ok, czytałam że można je też do rurek nosić Ale u mnie to brzydko wygląda A i radzę poszukać w sklepach, bo te za 25zł na allegro to zdzierstwo.
Mam identyczne zdanie. Jednokolorowe, nie na allegro i u mnie do rurek wyglądają dziwnie, a u mojej kolezanki podobają mi się....

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość

krówka mathilda ma rację, oceny często są nieadekwatne do wiedzy. Ja też będę mieć w tym roku najgorsze świadectwo w swoim życiu, ale trudno, teraz wszędzie i tak patrzą na maturę. Której notabene ja też strasznie się boję

mathilda gratuluję dobrej oceny
Dziękuję że mnie popierasz jak ładnie się dziś zgadzamy

Ładna ta sukienka i fryzura. Ja postanowiłam zrobić fryzurę taką jaką widziałam dziś w gazecie uroda... ona też jest podniesiona tak jak Twoja, tylko nie wszystkie włosy są spięte ale puszczone do tyłu luźno rozpuszczone i opaskę jakąś ładną do tego chyba, bo nie biorę biżuterii na szyję bo mam broszkę przy sukience i nie pasuje mi nic.
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 19:12   #3940
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

kasia fryzurka bardzo fajna i strój z sukienką tez. Tez mi sie takie coś marzy czasami po prostu nie kupuje takich rzeczy bo boje sie ze jakos źle to załoze i bede śmiesznie wyglądać, ale powoli sie przełamuje

krówka ocena zależy od nauczyciela. I nie przejmuj sie. Sprawiedliwości na tym swiecie nigdy nie bedzie wiec nie ma co sie zamartwiac

marta mi osobiście getry sie nie podobają. Kojarzą mi sie z emo... A TŻ pozazdrościc

mathilda gratuluje oceny.

A teraz ****a hit sezonu! Mam 68% z chemi rozsz.
Byłabym baaaardzo szczęśliwa gdyby moja "przyjaciółeczka" nie miała 80%. Za co ****a ma tyle? Za to ze jej ojciec jest w trójce klasowej zna sie z nauczycielką i ze ona jest taka porządna i wszystko załatwia. W****iłam sie na maxa. A nie miałam tam dużo rzeczy źle. Musze dostać ta mature do łapy.
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 19:20   #3941
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Ywonula łooooł gratuluję. Ja teraz z chemii to chyba bym ani 10% nie miała, chemia skończyła mi się w 2 klasie
Podziwiam!
A koleżanką się nie przejmuj. Na prawdziwej maturze trójka klasowa nie będzie miała nic do gadania

Dziewczyny, kiedy będziecie miały czas na czat? Pewnie najprędzej łikend?
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 19:21   #3942
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
Musiałam zacytować

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Zaraz idę do WOSu, bez kitu
Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Bez kitu
No ja czuję, że ktoś tu sobie kpiny urządza...




Krówka- popieram dziewczyny. Oceny nie są adekwatne do Twojej mądrej główki
I jaka jesteś? Głupia?
Cytat:
Napisane przez tak-po-prostu Pokaż wiadomość
Mam ochotę się nad sobą poużalać. Nie potrafię do jasnej cholery być sama Gdybym jeszcze miała z kim... Tzn. gdyby moje koleżanki też były same. A nie są. Nierzadko mogłam coś takiego powiedzieć ale teraz właśnie tak jest: czuję się samotna
i bardzo dobrze, wyżal nam się tutaj.
Nie wiem jak Cię pocieszyć, bo tak samo czuję, ale kochana- kiedyś musi być dobrze, prawda?
Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Kurde, źle mi Jutro niby mam iść do szpitala na kilka dni, później ferie... już tęsknię za ludźmi. Byłam dzisiaj na chwilę w szkole usprawiedliwić ten tydzień i zdałam sobie sprawę, jak mi ich będzie brakowało.
Mam nadzieję, że długo nie poleżę, a w ferie powychodzimy gdzieś, bo ostatnio jakoś bardzo sobie cenię kontakt z ludźmi. Tymi, których lubię, szczególnie.

To naprawdę niedługo. Przyjdziesz do szkoły i jeszcze Ci się znudzą
A później zawsze jakiś kontakt może być.
Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
A teraz ****a hit sezonu! Mam 68% z chemi rozsz.
Byłabym baaaardzo szczęśliwa gdyby moja "przyjaciółeczka" nie miała 80%. Za co ****a ma tyle? Za to ze jej ojciec jest w trójce klasowej zna sie z nauczycielką i ze ona jest taka porządna i wszystko załatwia. W****iłam sie na maxa. A nie miałam tam dużo rzeczy źle. Musze dostać ta mature do łapy.
Łooo gratuluję

kasia- oddaj mi tą sukienkę!!!
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 19:27   #3943
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość

Pamiętam, że uhahanej obiecałam foto w sukience (częściej ją noszę z rurkami, bo tak też ładnie wygląda) , a krasulce tej fryzury, ale na tym zdjęciu niestety słabo widać, a nie mam jednak innego
Ej no na serio fajnie to wygląda. gdybym miała takie mocne włosy to też bym się tak czesałą

Cytat:
Napisane przez tak-po-prostu Pokaż wiadomość




Jak będę miała jakiś kryzys samopoczucia to tu wpadnę i się wypiszę, na razie się przespałam i jest mi trochę lepiej
A co do facetów... to ja obserwuję tak:
ogólnie kumpli mamy wyszkolonych. Jak się witają to zawsze najpierw z dziewczynami. Puszczają nas pierwsze w drzwiach, ładnie proszą do tańca i w ogóle.
TŻ(były ) to był pod tym względem ideał. Nie było opcji, żeby mi nie odsunął krzesełka, nie pomógł ubrać płaszcza, nie poniósł plecaka jak po mnie przyszedł do szkoły itp.
U chłopaków z klasy obserwuję tyle, że stoją przed drzwiami z klasy zanim dziewczyny nie wejdą. Czasem są takie głupie sytuacje że np. krzesełka trzeba ściągnąć ze stołów, albo po dziennik iść i żaden się nie rusza to w końcu żeby im było wstyd ruszamy się my dziewczyny. Ale na razie taka terapia na nich nie działa
I co do lalusiów to też rzygać mi sie chce Jak widzę na Fotka.pl takich niektórych to po prostu... Obcisła bluzeczka lub bez żeby pokazać swój idealny tors, twarz wygładzona w programie graficznym, idealnie postawione włosy, piękna opalenizna z solarium, obcisłe, jasne, wycierane jeansy. I te pozy. Bleeeee
Wiem, że paru moich kumpli chodzi czasem na solarium a jeden bardzo często do kosmetyczki. Nie wiem jak to jest być ich dziewczyną ale tak to nie przeszkadza mi to byle się za bardzo nie spiekli
Mam tak samo, no oni mi wogóle facetów nie przypominają... nie hodzi mi o to, że prawdziwy mężczyzna ma śmierdzieć i nie dbać o siebie ale na Boga!! Niech nie wygląda jak lala! I przeważnie pusta...:cool :

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
A teraz ****a hit sezonu! Mam 68% z chemi rozsz.
Byłabym baaaardzo szczęśliwa gdyby moja "przyjaciółeczka" nie miała 80%. Za co ****a ma tyle? Za to ze jej ojciec jest w trójce klasowej zna sie z nauczycielką i ze ona jest taka porządna i wszystko załatwia. W****iłam sie na maxa. A nie miałam tam dużo rzeczy źle. Musze dostać ta mature do łapy.

Bardzo ladnie! ja niestety nie mogłam pisać tej matury, ale jestem ciekawa jakby mi poszło
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 20:01   #3944
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Dziękuję

Mi się podobają takie ocieplacze, ale tylko jednokolorowe. Do spódniczki wyglądają ok, czytałam że można je też do rurek nosić Ale u mnie to brzydko wygląda A i radzę poszukać w sklepach, bo te za 25zł na allegro to zdzierstwo.
No i mi się podobają jednokolorowe. Chciałaby granatowe,zielone lub czarne i bym nosiła do spódniczki bo mam za grube łydki żeby nosić je na rurki (które btw. mam jedne )
Nie wiesz czy może są w Coppie ( bo u mnie w mieście napewno nie ma )?

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Ja potrafię Wiesz, moim zdaniem, skoro babka Was tak ciśnie a i tak macie kiepskie oceny, to znaczy, że dużo wymaga i poziom na tle innych klas czy szkół macie naprawdę dobry, zobaczysz na maturze
Mi się podobają, ale nie do wszystkiego i nie w paski Musiałabyś sobie zobaczyć, jak się w nich czujesz i czy Ci się podobaja ubrane I tez myślę, że kupować na Allegro to trochę bez sensu, bo można sobie samemu albo ktoś znajomy może zrobić na drutach, koszt jedynie włóczki, a masz idealnie takie, jakie chcesz.

Kurde, źle mi Jutro niby mam iść do szpitala na kilka dni, później ferie... już tęsknię za ludźmi. Byłam dzisiaj na chwilę w szkole usprawiedliwić ten tydzień i zdałam sobie sprawę, jak mi ich będzie brakowało.
Mam nadzieję, że długo nie poleżę, a w ferie powychodzimy gdzieś, bo ostatnio jakoś bardzo sobie cenię kontakt z ludźmi. Tymi, których lubię, szczególnie.
Poziom z polskiego mamy bardzo dobry,podobają mi się lekcje mojej pani i jej podejście do tego przedmiotu widać,ze kocha co robi i stara sie nam przekazać jak najwiecej wiedzy,a wiedze to kobieta ma ogromną godną pozazdroszczenia.

Getrów nie kupie na allegro chyba,ze w ostateczności ( bo bardzo możliwe,ze nigdzie ich nie znajde)

I co ci jest? do szpitala? jejku ja na samo brzmienie słowa szpital dostaje gęsiej skórki bo boje się,że w każdej chwili moge tam wylądować.
mam nadzieje,że ci sie szybko polepszy i niech cię szybciutko wypuszczą,żebyś mogla bawić sie z znajomymi

Ywonula: Mi się kojarzą z tancerkami baletnicami ( kiedys chcialam chodzić na balet <lol> ) no i słyszalam,że są ciepluchne

No i najważniejsze gratuluje bardzo dobry wynik

A ja mam złe dni ostatnio,cały czas zła i poddenerwowana i wyzywam sie na tż-cie

Wiosna Ludów już w połowie przerobiona
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 20:14   #3945
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Marta jeżeli chodzi o getry, to teraz w większości sklepów można znaleźć. Ładne widziałam w KappAhlu czy jak się to tam pisze

A jeżeli chodzi o szpital, to w sumie nic wielkiego mi nie jest poza moja zwykłą chorobą i tak dziwnie wyszło, że mam iść poleżeć tam i zrobić wszystkie badania, żeby zmniejszyć dawkę tabletek. W ogóle to jest zleksza nieporozumenie, no ale mam nadzieję, że długo mnie nie potrzymają.

Jeah, słucham płyty Offspring, której [jeszcze jako kasety] słuchałam w wakacje po 3 klasie podstawówki Heh, takie wspomnienia Haha.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 08:32   #3946
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

pisałyście o zachowaniu i kulturze chłopaków..
to ja chyba mam mega szczęście bo mój P. zawsze przepuszcza mnie w drzwiach, otwiera je i zamyka za mną, podaje mi kurtkę, odsuwa krzesło. jak idziemy gdzieś do pubu to opiera się, że on płaci za wszystko (chociaż ja i tak stawiam na swoim i płacę za siebie). no ideał po prostu..

dziś mija nam pierwszy miesiąc

a poza tym to od wczoraj mam mega doła..
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 13:24   #3947
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Mam w klasie taka śmierdzielkę, że wytrzymać nie można
Ja mam niestety takich nauczycieli w szkole..

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
A mam pytanie czy podobają wam się getry
Mi się nie podobają.

Cytat:
Napisane przez tak-po-prostu Pokaż wiadomość
Czasem są takie głupie sytuacje że np. krzesełka trzeba ściągnąć ze stołów, albo po dziennik iść i żaden się nie rusza to w końcu żeby im było wstyd ruszamy się my dziewczyny.
Ee, to w mojej klasie wszyscy się biją żeby iść po dziennik. Sama lubię to robić, zawsze kilka minut zleci na bieganiu po szkole.

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Jak ja bym chciała skończyć historię w 2 klasie

Za to mam mega wyrzuty sumienia, że nic się nie uczę do matury.
A, też w ferie postanowiłam zrobić prezentację. Problem w tym, że jeszcze nie przeczytałam lektur
Ahh, to by było zbyt piękne..

A co do prezentacji, to ja nawet jeszcze nie wiem które książki chcę omawiać. Za dużo mam do wyboru..

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Jeah, słucham płyty Offspring, której [jeszcze jako kasety] słuchałam w wakacje po 3 klasie podstawówki Heh, takie wspomnienia Haha.
Aa, ja też w młodości słuchałam Offspring. Do tej pory lubię.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
a poza tym to od wczoraj mam mega doła..
Co się dzieje?

Wiecie co wam powiem.. dziś jest jakiś dziwny dzień. Wszyscy mają doła i ryczą.. Ze mną na szczęście nie jest tak źle.

Poszłam do szkoły dopiero na 10, żeby odpowiadać z biologii (mogłam iść tylko na dodatkowy fr, ale chciałam mieć to już za sobą). Dostałam 4 i mam 4 na semestr.
A z matematyki mam 5, 5, 5, 4, 4 i podobno nie mam żadnych szans na 5, więc olewam. Zresztą 4 z majcy, to..

W pracy siedzę.
A, i spotkałam Agoska jak pędziłam tu po szkole. Od kiedy się przeprowadziła do Krakowa jakoś często na siebie wpadamy.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 14:04   #3948
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Fuksjaa: Ja też mam doła i to od kilku dni

Nie moge dogadać się z tż i to ja jestem tego przyczyną,wszystko robie źle.

I jeszcze rodzice i te ich ambicje,że niby jestem taka dobra z polskiego,a miałam tak niski wynik z polskiego i jeszcze mam 2 na półrocze i tż też do mnie dzisiaj z tekstem: oo ty polonistka i masz dwóje.
Wszyscy wymagają ode mnie zbyt dużo,a ja wcale nie jestem jakaś zdolna,tylkojestem zupełnie przeciętna

Byłam dzisiaj na tych paznokciach i teraz inaczej wygląda dłoń i mam takie równiutkie i ładnie pomalowane paznokcie.
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 14:07   #3949
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

em fajnie maci że się spotykacie czasem z Agą

Fuksja co się stało

marta Ty też? na pewno nie jesteś przeciętna! Czasem tak jest że mamy słabe oceny, a tak naprawdę umiemy dużo więcej. Albo ktoś ma piątki a nic nie umie. To nie jest miernik naszej wiedzy!
Rodzice już tak mają że za dużo chcą, a z tż jeszcze będzie dobrze zobaczysz W każdym związku są lepsze i gorsze okresy, ale po tym złym musi przyjść to dobra


uhahana
też lubię offspring I zauważyłam że ostatnio Akuratu słuchałaś który również jest fajnym zespołem
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 14:28   #3950
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

fuksja i marta podzielam Wasze zdanie. To chyba ta zmaian pogody wprowadza taki nastrój...

marta nie martw sie. Oceny nigdy nie są sprawiedliwie wystawione.

uhahana offspring... nooo lata młodości Kurcze az chce wrócić do tamtego czasu i nie przejmowac sie matura...

Byłam dziś w bibliotece po materiały i mam zaledwie 2 książki. Musze tam isc jeszcze raz. I wypożyczyc cos bardziej konkretnego... Nie wiem po co ta prezentacja skoro i tak nigdzie sie nie wlicza

A dziewczyny mam pytanie. Czy któraś z Was planuje na prezentacje przynieść jakieś obrazy? Bo ja mam jeszcze realizm w malarstwie i nie wiem jak to wydrukować czy w drukarni i ile to kosztuje. Nie mam pojecia jak to... Moze któraś ma jakąs koncepcje?
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 14:56   #3951
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
marta Ty też? na pewno nie jesteś przeciętna! Czasem tak jest że mamy słabe oceny, a tak naprawdę umiemy dużo więcej. Albo ktoś ma piątki a nic nie umie. To nie jest miernik naszej wiedzy!
Rodzice już tak mają że za dużo chcą, a z tż jeszcze będzie dobrze zobaczysz W każdym związku są lepsze i gorsze okresy, ale po tym złym musi przyjść to dobra
dziękuje musze przestać myśleć,ze jestem do niczego,ale ciężko mi to wychodzi,nie potrafie cieszyć się tym co mam
Ale postaram się,może krok po kroku naucze się bardziej wierzyć w siebie.
Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
fuksja i marta podzielam Wasze zdanie. To chyba ta zmaian pogody wprowadza taki nastrój...

marta nie martw sie. Oceny nigdy nie są sprawiedliwie wystawione.
Byłam dziś w bibliotece po materiały i mam zaledwie 2 książki. Musze tam isc jeszcze raz. I wypożyczyc cos bardziej konkretnego... Nie wiem po co ta prezentacja skoro i tak nigdzie sie nie wlicza
Nienawidze takiej pogody : snieg,mróz,roztopy brr to jeszcze dobija człowieka.
W wakacje nie jestem tak często przygnębiona jak teraz

A co do ocen to juz nie chce nic mówić,niby nie są miernikiem naszej wiedzy,ale i tak potrafią zepsuć nastrój i spowodować,że czujemy sie jak ostatni głąb.

Ja również nie mam pojęcia po co jest prezentacja (tylko nasz drogocenny czas zabiera) a i tak nie jest tak szczerze mówiąc do niczego potrzebna.
Co do obrazów to nie mam pojęcia bo mam tylko literature
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 15:00   #3952
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
A dziewczyny mam pytanie. Czy któraś z Was planuje na prezentacje przynieść jakieś obrazy? Bo ja mam jeszcze realizm w malarstwie i nie wiem jak to wydrukować czy w drukarni i ile to kosztuje. Nie mam pojecia jak to... Moze któraś ma jakąs koncepcje?
Ja pójdę na kolorowe ksero albo sama zkseruje w domu byle bym tusz miała
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 15:11   #3953
tak-po-prostu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 052
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
a poza tym to od wczoraj mam mega doła..
Jest jakiś powód czy tak po prostu?

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ee, to w mojej klasie wszyscy się biją żeby iść po dziennik. Sama lubię to robić, zawsze kilka minut zleci na bieganiu po szkole.



W pracy siedzę.
A, i spotkałam Agoska jak pędziłam tu po szkole. Od kiedy się przeprowadziła do Krakowa jakoś często na siebie wpadamy.
U naszych chłopców chyba lenistwo zwycięża Czasem tylko jak mają dobry dzień to też chcą chodzić a tak to nie.
Fajnie macie

Ja też ostatnio zastanawiałam się czy by czasem nie iść do Krakowa na studia Bo nigdy się nad Krakowem jakoś poważniej nie zastanawiałam nie wiem dlaczego, więc może warto byłoby się zastanowić
tak-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 15:51   #3954
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

No nie! Raz już poodpływałam na wszystko i mi sie nie wysłało
Nie chce mi sie pisać drugi raz.

W każdy razie pisałam, że miałam dzisiaj maturę z WOSu i jestem bardzo zadowolona z mojej decyzji. Czuje, że zrobiłam dobrze i paradoksalnie cieszę sie z tych moich 20% historii
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 16:23   #3955
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Dzięki dziewczyny za miłe słowa Co do włosów to na studniówkę ide po prostu w wyprostowanych włosach i z lakierem z brokatem No i ten diadem Tak wiem, że Wam się nie widzi, ale ja się uparłam

Marta ja raczej nie zaglądam do Cropa ale wydaje mi się, że dziewczyny gdzies na forum wspominały, że widziały je w Croppie. Ja swoje kupowałam w H&M za 14,90zł

Studniówka w sobotę, a ja oczywiście musiałam malinowe dni dostać Choć to lepiej, niż np bym w sobote miała dostać, a tego się właśnie obawiałam. Więc nawet tak źle nie wyszło.

Ywonula gratuluję dobrze napisanej matury

krówka no to bardzo dobrze, że się z tą maturą tak ułożyło. Z Wosem na pewno dobrze Ci pójdzie

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...8eb45a075.html coś na poprawę humoru
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 16:43   #3956
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Kasia, przesadziłaś super to
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 17:00   #3957
L*O*L*I*N*K*A
Raczkowanie
 
Avatar L*O*L*I*N*K*A
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 63
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Ywonula ja również bym sobie obrazek na prezentację sama w domu skserowała lub wydrukowała, sama chyba jakiś będę mieć, na swoim super ciekawym plakacie, na który narazie nie mam koncepcji zbytnio I prezentację równiez zamierzam robić w ferie haha Bo jakoś zabrać się za nią nie mogę


Dziś na maturze , jak tylko zaczęliśmy pisać, złapał mnie potworny ból brzucha ...i nie wiem, co z tego wyniknie ( z tej matury:P)

Własnie dostałam fotki z Sylwestra i sa boskie Wprost nie mogę napatrzeć się na siebie i mojego TŻ-cika
__________________
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna,
nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

http://www.suwaczek.pl/cache/fcf0b64880.png
L*O*L*I*N*K*A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 17:14   #3958
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

kasia suuuper!!
a ja sobie przesunęłam zaledwie trzema tabletkami. Wzięłam pierwszą w środe. i miałam dostać 6 a nie mam nadal i nie zapowiada sie zebym dostała bo piersi mnie nie bola Ale chciałabym juz dostac


ide porobic zadania z chemi juz nie moge

EDIT:

zapomniałam dodać ze własnie sobie słucham "matura" czerwonych gitar ot tak na "poprawe" humoru

lolinka ja tak miałam na chemii i nie wyszło jakoś masakrycznie Nie przejmuj sie
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 17:24   #3959
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

To i ja cos napisze w koncu
100ka byla swietna, wybawilam sie jak nigdy, tanczylam chyba caly czas z malutkimi przerwami Nie wiedzialam ze tak moge wybawic sie z moja klasa, chetnie bym to powtorzyla CHyba jeszcze nie odespalam, bo bylam od 18 do samego konca czyli do 6.30. Polonez wyszedl znakomicie, i obylo sie bez wiekszych przypalow Pomimo tego ze ochorna byla , to kazdy wnosil to co chcial i mozna bylo pic legalnie, bo nikt nie zwracal uwagi (pozniej nawet dyro polewal innym nauczycielom) wystroj byl ladny bezowo-bordowy, wszyscy spokojnie sie na sali zmiescili, muzyka chyba byla dobra, bo parkiet caly czas byl oblegany sukienke jak wiecie przerabialam wiele razy, ale byla taka jak sobie wymarzylam, fryzura tez i makijaz, jednym slowem bylo swietnie i zaluje ze 100ki sa raz w zyciu.
przepraszam za taka relacje, ale chcialam Wam wszystko opowiedziec;P zdjec kilka mam, wiec jak cos to na email moge wyslac.

ciesze sie ze Wy dziewczyny tez milo wspominacie swoja 100ke
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 17:56   #3960
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość
zdjec kilka mam, wiec jak cos to na email moge wyslac.
Ja poproszę. love4ever@poczta.fm
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.