Urodzone w 1989 :) cz. III - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-10, 14:10   #4771
tak-po-prostu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 052
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
aaaha takie imprezy sa naljepsze


A zdjecia ze 100dn oglądałam i oczywiście ślicznie wyglądałaś komentarze jak najbardziej trafne Laska z Ciebie

Dziś ide na basen rozruszać dupsko (tzn popływać )
Wczoraj z mojej imprezy nic nie było bo nikt nie chciał ze mną nigdzie iść
No dokładnie Nie ma jak spontan
I dziękuję
Też bym sobie poplumkała..





Ywonula, blaque, uhahana dziękuję
tak-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 14:20   #4772
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

fuksjaa tylko jedno? dobra, już nie marudzę ślicznie wyglądałaś i tż też niczego sobie



Mi się podobało na wycieczce w Warszawie w 3 klasie gimnazjum, a najbardziej ruchome schody na lotnisku
wtedy jeszcze nie miałam w pobliżu żadnego CH, to jeździłyśmy po tych schodach z koleżanką chyba z 20 razy do góry i w dół
W muzeum (?) wojska polskiego (?) było świetnie
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 14:25   #4773
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
iętam, co jest? ; *
Krówka tyle powiem: jakaś ty seksowna !!!!!



A W... niezły
Że co?

Weźmiesz się , weźmiesz, masz wyrzuty, chcesz sie wziąć, wiec dasz radę, wierzę w Ciebie


To ja jestem chyba wyjątkiem, bo mam wrażenie, że dam radę sie wyrobić Może dlatego, że poszłam po najmniejszej linii oporu i wybrałam WOS, który stosunkowo szybko wchodzi mi do głowy
Boję się trochę polskiego i prezentacji, ale to może dlatego, że jeszcze nie zaczęłam


Uhahana, ja będę mieć w tym roku jeszcze 3 wycieczki przynajmniej dwudniowe na festiwale, co nie cieszy mnie(matura) więc zbyt dużo to też źle

A co z tym K.?
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 15:00   #4774
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Krówko: Wiedziałam,ze jesteś bardzo ładna,ale te zdjęcia ze studniówki Ślicznie,pięknie A sukienka wyglądała na tobie naprawde ładnie i taki delikatny makijaż (a mam takie korale co ty )

Dawno tu nie pisałam.Ale podczytuje co tam u was słychać.
U mnie po staremu tylko ogrom nauki i wlaśnie mam krótką przerwe i biore sie dalej za historie
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 16:26   #4775
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

blaque trzeba sie wziąść. Musisz zacisnąć zeby i przebrnąć rzez to. Choćby jakiś kawałeczek materiału i już nie bedą Cię dręczyć sumienie przez najbliższe pare godzin Przynajmniej ja tak mam
ja nie zabardzo pamietam ale co jest?
uhahana
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 17:01   #4776
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Wiecie, co najbardziej wkurza mnie teraz w szkole? Pewnie już o tym pisałam, ale prawie każdy nauczyciel uważa, że jego przedmiot jest najważniejszy i tym sposobem muszę uczyć się i starać np. na historię, geografię, czy ruski. Już nie wspominając o religii, z której mam dopa na semestr, a że wlicza się do średniej, to albo muszę coś pokombinować, albo się po prostu wypisać. Cóż.



Znów nie chce mi się rysować, niedobrze.



Będę se echować i koniec (Blaque )
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'


Edytowane przez uhahana
Czas edycji: 2008-02-12 o 23:13
uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 17:58   #4777
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Oj mój mózg na dzisiaj się już przegrzał. A konkretnie to gardło-wysiada mi mam taki sposób nauki, że sie uczę mówiąc sobie na głos i dziś tak cały dzień przegadałam


Blaque, zgadzam sie w 100% z Ywounulą a propos wyrzutów sumienia i nauki

EDIT: Martuś, zapomniałam Ci podziękować za tyle miłych słów

Uhahana, to wspaniale : ) Musisz mu koniecznie coś odpisać! Napisz mu po prostu, że skoro i on i Ty lubicie te rozmowy, to trzeba je dalej kontynuować i piszcie sobie jak gdyby nigdy nic : )) Powodzenia : *

__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę

Edytowane przez krowa_bez_mleka
Czas edycji: 2008-02-10 o 18:21
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-10, 18:14   #4778
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Że co?

Weźmiesz się , weźmiesz, masz wyrzuty, chcesz sie wziąć, wiec dasz radę, wierzę w Ciebie
?
Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
blaque trzeba sie wziąść. Musisz zacisnąć zeby i przebrnąć rzez to. Choćby jakiś kawałeczek materiału i już nie bedą Cię dręczyć sumienie przez najbliższe pare godzin Przynajmniej ja tak mam
Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość

Blaque, zgadzam sie w 100% z Ywounulą a propos wyrzutów sumienia i nauki
dzięki kochane.
Tak, muszę się wziąć. Tym bardziej, że to już tylko 3 miesiące a ja dalej w (lekko klejącym się co prawda) proszku..
Dziewczyny kopnijcie mnie w tyłek jutro jak napiszę, że nic się nie uczę..
Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość

Dawno tu nie pisałam.Ale podczytuje co tam u was słychać.
U mnie po staremu tylko ogrom nauki i wlaśnie mam krótką przerwe i biore sie dalej za historie
Napisz co tam u Ciebie. Dobrze wszystko?

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Będę se echować i koniec (Blaque )
Ech..


kochana dobrze Cię rozumiem, że jest Ci głupio bo zrobiłaś to lekko podchmielona i teraz myślisz, że wyszło komicznie. Ale jeśli K. tak odpisał to myślę, że nie ma się co czerwienić tylko odnowić Wasze kontakty. Naprawdę. Wiesz, ważne jest to, że nie napisałaś niczego głupiego, czego powinnaś się wstydzić: ) więc teraz, myślę, że naprawdę warto zacząć gadać a po jakimś czasie może i spotkać, hm? : )
I jeszcze jedno słowo, że jesteś beznadziejna, to jak Cię MADZIU pogłaszczę nogą po pupie, to niestety obrazka to ty żadnego nie namalujesz... <ekhm, ekhm> ;D ;******
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 19:29   #4779
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cześć dziewczyny

Jakoś nie chce mi się odpisywać, wiem szczere do bólu ale czytam wszystko na bieżąco.

Uczyć mi się nie chce to jak zwykle, jakaś taka roztargniona od wczoraj jestem. Bylam na spotkaniu klasowym z gimnazjum, wzięłam od koleżanki nr do M. ale i tak nic nie napisałam bo tak dziwnie... może jutro w szkole z nim pogadam, jeśli się odważe a tak ogólnie to fajni się ludzie zrobili od kiedy skończyliśmy gimn...


mogę pprosic o zdjecia?? ;p

krasulka7399@gmail.com
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 19:39   #4780
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

uhahana ja się zgadzam z krówką, napisz mu coś ; ) przecież nie chce, żeby kontakt się urwał, nie? pisz ale już! natychmiast! i prosimy relację później ; )


Ble, ale się lenię, masakra, ja maturzystka? Chyba urodziłam się w złym roku

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka
To ja jestem chyba wyjątkiem, bo mam wrażenie, że dam radę sie wyrobić Może dlatego, że poszłam po najmniejszej linii oporu i wybrałam WOS, który stosunkowo szybko wchodzi mi do głowy
Ja chyba też tak myślę, że się wyrobię mimo, że zdaję rozsz i histę i wos, wiem, że głupoty gadam i to nierealne, ale nie umiem sobie tego wbić do tego pustego łba
dalej mam takie myślenie, że jak się uprę to się nauczę w jeden dzień 100 stron podręcznika, przecież na studiach w czasie sesji będzie o wiele więcej do nauczenia i w ogóle.
A już tak próbowałam przed olimpiadą i dalej nie miałam mobilizacji
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 08:32   #4781
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Fuksja bardzo fajna fryzurka i ładnie Ci w niej Od dawna podobają m i się tego typu ścięcia ale zawsze mialam wlosy max do ramion wiec teraz zapuszczam żeby jakas odmiana była

Krówka dopiero obejżałam zdjęcia ze studniówki Ślicznie wyglądałaś i świetnie uczesanie Wiesz co Ty masz taki typ urody, że mi przypominasz jakąś "panią z telewizji"

Tak po prostu jesteś na naszej klasie? To czemu ja nie dostałam zaproszenia co? Zapros mnie prosze bo ja Cie nie rozpoznam bo nigdy nie widziałam Patrycja Zając I spoznione wszystkiego najlepszego!!!!

A wiecie ze Agosek miala urodziny 9 lutego? Mnie sie teraz przypomnilao Ona jeszcze tu wpada czasem?

Od dziewczyny nie piszcie tyle o tej maturze bo i ja sie boje Ja tu z poczatku pisalam ze w ogole sie nie boje i napewno dobrze zdam bo sie naucze itd a g... prawda bo probna wykazala ile umiem i czego mam sie spodziewac :/ ehhh...musze dzis sie pouczyc i zrobic glowe z rzezby

Byłam wczoraj z K. w chińskiej herbaciarni - bardzo fajna sprawa i polecam Wam zieloną herbate z jaśminem ( i posłodzoną bo jak nigdy za radą K posłodzilam i była pyszna)

A zaaz (jak wyschną wlosy) skocze na szybkie zakupy do Galerii bo wypatrzymal sobie plaszczyk wiosenny w Orsay'u - taki zwykły krótki dwurzędowy z kołnierzem i paskiem w talii, bardzo cieńki i 119 zł wiec cena przystepna Tylko nie wiem czy czarny czy żółty bo czarny taki uniwersalny i praktyczny ale zółty znowu lekko szalony i bardziej na wiosne (tylk obrudzic sie bedzie)...ehh te moje dylematy
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 08:42   #4782
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Oj, to zapomniałyśmy już i o Agosku i o Tak po prostu
Choć oczywiście życzę dziewczynkom jak najlepiej

Ale o Durdze pamiętam!
Sto lat kochana, niech ten rok będzie dla Ciebie wyjątkowo pomyślny, matura niech Ci pójdzie wspaniale i umożliwi Ci dostanie sie na wybrane studia Szczęścia, zdrowia i radości
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 13:13   #4783
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Durga Osz Ty skubana, następna co się nie przyznała
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Agoskowi
tak samo, chociaż nie mam pojęcia, czy kiedykolwiek to przeczyta




No.

A z maturą wyrobimy się wszystkie, jeszcze zobaczycie

Btw. dziś usłyszałam, że w tym roku w Polsce poziom matury będzie niższy, niż wymagania w USA. I teraz pytanie, czy mamy szczęście, czy pecha z tego powodu.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'


Edytowane przez uhahana
Czas edycji: 2008-02-12 o 23:12
uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 13:14   #4784
tak-po-prostu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 052
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Durga już Cię szukam Dziękuję za życzenia i też Ci życzę wszystkiego najlepszego, wielu sukcesów w życiu, dużo uśmiechu na twarzy, miłości i samych prawdziwych przyjaciół!
tak-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 14:54   #4785
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Wszystkim, które miały urodziny spoźnione ale szczere - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!

A ja miałam 7 lutego więc kolejna, kora sie nie przyznała....
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 15:33   #4786
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

krasulka durga agosek wszystkiego naj naj naj !!! spełnienia najskrytszych marzeń i duuużo uśmiechu na twarzy
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 15:54   #4787
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Durga, Agosek, Krasulka- stooo laaat:c mok:

uhahana-a napisz jakieś konkrety co do tej matury? Mówili coś jeszcze?
Hm, sama nie wiem. Dla mnie chyba lepiej bo ciężko mi będzie zdać maturę, więc....
Fajnie, że takie masz podejście: ) Ale kochana, nie ten to następny. Przynajmniej nie będzie miał Cię kto rozpraszać do matury... ; D <żart>

Dziewczyny uczyłam się. Zrobiłam połowę krwionośnego, zaraz będę miała korki z biol- 2godziny. Później zamierzam uczyć się angielskiego.

__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 16:45   #4788
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Krasulka niedobra! Sto lat!

Blaque


Ja się dziś też pouczyłam, szybko mi ten WOS wchodzi, ale mam problem, bo ja lubię sie uczyć na głos, a po wczorajszej sesjo naukowej, moje gardło mi na to nie pozwala
I byłam na polskim dodatkowym(babka nam w ferie robi dodatkowe lekcje)

I mimo to mam wyrzuty sumienia, że tu siedzę
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 18:53   #4789
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Durga, Tak po prostu, Agosek, Krasulko - wszystkiego naj matury, miłości, szczęścia!

---------
Przyszłam się pożegnać. Znikam na trochę - chcę poświęcić się nauce, treningom (w końcu muszę zacząć się porządnie przygotowywać do egzaminów) i tym, którzy są dla mnie bardzo ważni w realnym świecie. Postaram się zaglądać w weekendy Gdyby któraś z Was miała ochotę się ze mną skontaktować - macie maila/nr gg.

Pozdrawiam ciepło
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 21:23   #4790
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
krasulka durga agosek wszystkiego naj naj naj !!! spełnienia najskrytszych marzeń i duuużo uśmiechu na twarzy
Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Durga, Agosek, Krasulka- stooo laaat:c mok:
Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Krasulka niedobra! Sto lat!


Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Durga, Tak po prostu, Agosek, Krasulko - wszystkiego naj matury, miłości, szczęścia!
Dzieki

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Dziewczyny uczyłam się. Zrobiłam połowę krwionośnego, zaraz będę miała korki z biol- 2godziny. Później zamierzam uczyć się angielskiego.

Brawo za motywacje


Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Przyszłam się pożegnać. Znikam na trochę - chcę poświęcić się nauce, treningom (w końcu muszę zacząć się porządnie przygotowywać do egzaminów) i tym, którzy są dla mnie bardzo ważni w realnym świecie. Postaram się zaglądać w weekendy Gdyby któraś z Was miała ochotę się ze mną skontaktować - macie maila/nr gg.

Pozdrawiam ciepło
Już się bałam, że na zawsze odchodzisz... Podziwiam Cię za takie wyrzeczenie Ale myślę, że teraz każda z nas będzie rzadziej tu zaglądać bo trzeba będzie się coraz więcej uczyć.. Ale nadrobi się w wakacje...
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 22:55   #4791
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Dziekuje kochane za zyczenia **** pozdrowienia z Italii pojechalam sobie z wizyta do tego mojego bylego buca-nadal mi na nim zalezy ale niestety ma teraz dziewczyne wiec wystepuje w roli przyjaciolki
jak wroce do domu to postaram sie w koncu z wami popisac troche
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 06:21   #4792
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Agosek my tu kujemy a Ty sie po Italii poniewierasz!
Ale czekamy na nowe wieści co u Ciebie

Blaque no widzisz dało sie

uhahana powiem to samo co blaque,ze masz spokój przed matura, a z drugiej strony to dobrze ze tak w miare szybko sie o tym dowiedziałaś jeszcze sie ktoś lepszy przytrafi

Ja zachwile ide na spektakl z klasa. Tyle ze potem nie chce mi sie wracac do budy i chyba sie urwe Wczoraj tez sie urwałam z 3 środkowych lekcji i wróciłam na biole
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 11:03   #4793
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

bo ja mam 3 tygodnie ferii teraz zapominam, ze przeciez ludzie sie ucza, dlatego nikogo tu nie ma
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 13:19   #4794
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Składam zbiorowe :
WSZYSTKIEGO NAJ

Durga
Tak po prostu
Agosek
Krasulka


fuksjaa zaglądaj w weekendy trzymaj się


Zaraz idę się uczyć, bo mam ambicje zabłysnąć na piątkowym spr. powtórkowym z histy pewnie znowu skończy się na 3, ale co tam
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 19:27   #4795
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Wieczór

Jeszcze się dobrze szkoła nie zaczęła a ja już mam zapowiedzianych około 5 spr! No ogłupieć można.. Nie dość, że nie ma czasu na maturę to jeszcze ucz się z bieżących przedmiotów

Btw. przez post nie tykam słodyczy...

Krówka, Krasulka, Ywonula- hie hie

Agosek- wiesz, co?! wiesz, co?! Okropna jesteś!
My tu uczymy się ( taaa) a ty się byczysz!
Ja też chcę takie studia!

fuksjaa- wracaj szybko kochana
A tak btw. to o jakich egzaminach mówisz? I trenujesz co..?
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 19:49   #4796
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
A ja już teraz o 5.50 wstaję, kiedyś jadłam rano śniadanie, ale teraz jem przed 8 w szkole jakąś kanapkę
Autobus o 6.40
a ja wstaję o 5, albo o 4:45 bo jestem maniakiem i muszę mieć czas na wszystko. Do przystanku mam dziesięć min a busa mam o 5:55

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Wysłałam do wszystkich Was, tylko z Mathildą mi coś nie pykało..
No właśnie nie mam!!!
A na którą pocztę wysyłałaś? mary__666@wp.pl


Tak-po-prostu, Durga, Krasulka, Agosek (choć już składałam Ci życzenia )wiem, że późno trochę ale wszystkiego najlepszego Kochane! Zdanej matury, dużo miłości, uśmiechu, radości, samych pozytywnych rzeczy, oczywiście dostania się na wymarzone studia i spełnienia WSZYSTKICH marzeń

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Tak jakoś nie miałam weny ani nic ciekawego do pisania.
Ferie mi się kończą dzisiaj, a ja nie zrobiłam nic. Jestem niezorganizowana, nieuporządkowana i skończona totalnie. Bimbam sobie nieźle i wiem, że mi to źle wyjdzie.. a nie umiem się pozbierać...

Jeśli od jutra nie zacznę to to będzie już totalna porażka..
Kochana nie przejmuj się. Wiem ciężko jest, ja sama się lenię, a powinnam coś robić ech
będzie dobrze

uhahanafajnie że napisałaś do chłopaka i masz z nim kontakt jakiś jednak. Cóż jeśli ma kogoś to widocznie na Ciebie czeka ktoś lepszy




Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Przyszłam się pożegnać. Znikam na trochę - chcę poświęcić się nauce, treningom (w końcu muszę zacząć się porządnie przygotowywać do egzaminów) i tym, którzy są dla mnie bardzo ważni w realnym świecie. Postaram się zaglądać w weekendy Gdyby któraś z Was miała ochotę się ze mną skontaktować - macie maila/nr gg.

Pozdrawiam ciepło
Oj będziemy tęsknić. Ale skoro chcesz to się ucz i pracuj ale wracaj!



A ja... hmm chyba pójdę na prześwietlenie kolana bo mnie boli znów
Juro zdaję coś z biologii, ech aż się boję.
Jakaś dziewczyna 15 letnie napisała do mnie bo ma moje gg z wizażu i pyta mnie czy od dawna jestem emo
Myslałam, że spadne z krzesła
Na powitanie w szkole dostałyśmy od koleżanki wódkę z jej wesela

Coś jeszcze chciałam chyba ale zapomniałam...

Aaa właśnie! Zastanawiam się czy nie iść na projektowanie ubrań czy do tej samej szkoły ale na fotografię wczas!
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 20:09   #4797
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
No właśnie nie mam!!!
A na którą pocztę wysyłałaś? mary__666@wp.pl
Tak, właśnie na tą.
Wyskakuje błąd, że masz zlikwidowane to konto


Miło z koleżanki strony, że przyniosła Wam wódkę


Fuksja, ach, co to za pożegnanie
Agosek, czekamy na jakiś dłuższy wpis


Em
coś nas olewa ostatnio
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 20:34   #4798
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

blaque-oj nie wiem czy chcesz... :P nie mow hop-mialam 5 egzaminow, a do tych egzaminow jakies 12 ksiazek do przeczytania na dobra sprawe w miesiac (tak sobie poustawialam zeby skonczyc szybciej ) stan moich ocen to: 5, 5, 4.5, 4 i 3,5
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 21:49   #4799
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

krówka ale wpisujesz tam dwa razy to "_" bo jest dwa razy

Agosku podziwiam! Ty to masz głowę!
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 23:11   #4800
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Wpadłam do Was w ramach odpoczynku i odreagowania po maratonie z fizyką. Po południu 2 godziny kondensatorów na kółku, a potem do późnego wieczora coś w rodzaju 'nauki' na jutrzejszy sprawdzian, a po drodze jeszcze milion innych spraw. Odpadam.


Kurczę, nie pamiętam już, komu składałam życzenia, a komu nie, tak więc WSZYSTKIM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!


Zrobiłam dziś prawie 100 kilosów autem. Tylko wkurza mnie tata obok, bo się wszystkiego czepia, nawet głupiego zerkania na lewarek przy stawaniu na światłach ;/ Maruda


Dzięki wiecie za co chciałabym mieć Was na żywo
Co do 'kogoś lepszego', to - zabrzmi to pewnie dziwnie, zleksza melodramatycznie - ale nie znam nikogo innego, komu byłabym w stanie poświęcić swój cenny czas, którego i tak ostatnio mi brakuje. Może to i lepiej, więcej czasu na naukę.
Wykasowałam poprzednie 'niewidzialne' treści, tak na wszelki wypadek.

Jaki macie stosunek do Walentynek? Bo ja to chyba całkiem neutralny.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.