Urodzone w 1989 :) cz. IV - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-29, 18:51   #661
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
Ja się uczę cały dzień dziś z przerwami bo i tak nie mam co robić
Dlaczego ja jak nie mam co robić to wynajduję sobie milion zajęć byle by tylko się nie uczyć?

Ale cicho, zaczęłam w końcu tą fizykę, haha. Planowałam to zrobić dziś rano...
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 18:56   #662
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Blaque sto lat sto lat i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ! ! ! (jestem staroswiecka wiem )
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 19:17   #663
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

eee chyba jakiś dubel.
Pomieszało się
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'




Edytowane przez mathilda
Czas edycji: 2008-04-29 o 20:12
mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 19:40   #664
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

blaque 1000000000000000000 lat

Kurde też chce pracować ale tak na czerwiec i lipiec. Mozę jeszcze wrzesień coś znajde. Bo w sierpniu chce sie poopalać. Przecież nie moge iść blada do nowej szkoły

Moi rodzice dziś fochują ze nie jade do krk na studia bo oni nie będą za mnie płacić Chcialabym zeby dawali mi na mieszkanie. Na życie może sama sobie zorganizuje. Bede miał te pieniądze z wakacji i może w weekendy postoje czasem na jakichś promocjach... :|
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 19:51   #665
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

blaque, jesteś tak okropna, że ja Ci życzeń nie złożę. Żeby tak nas olać.

Rozszerzony arkusz geo: 76%.


Siedzę właśnie nad pedosferą, nienawidzę tego działu. Chyba najbardziej. Gdzieś mam te wszystkie poziomy próchnicze, wmywania i wymywania.

Ja na wakacje chcę z przyjaciółką na miesiąc kopnąć się do Paryża. Popracować, pobyć, pozwiedzać i odpocząć.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 19:56   #666
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Ja przez wakacje mam nadzieję pracowac na dwoch etatach żeby pzrez 4 miesiace odlożyc 4-5 tys złotych tak żeby starczylo na oplate za cały rok studiów
Na wypoczynek nie licze - zeszle wakacje w te tygodnie w które nie pracowalam były dla mnie niestety ostatnimi wakacjami w życiu
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 20:02   #667
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Ja przez wakacje mam nadzieję pracowac na dwoch etatach żeby pzrez 4 miesiace odlożyc 4-5 tys złotych tak żeby starczylo na oplate za cały rok studiów
A nie myślałaś o zagranicy? Moje koleżanki wybierają się grupką chyba gdzieś do Norwegii, z tego co słyszałam mają zagwarantowane parę tysięcy miesięcznie już po odliczeniu kosztów pobytu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 20:11   #668
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Myślalam o zagranicy tylko nie mialabym z kim jechać....zresztą to nie jedyny problem. Gdy powiedzialam rodzicom o wyjezdzie na wakacje w celach zarobkowych to tata sie poplakal (on sie boi ze juz bym nie wrocila do domu) a mama powiedziala ze jesli czlowiek rodzi sie w jakims miejscu to musi w tym samym miejscu życ i umrzec i zadne potrzeby finansowe nie usprawiedliwiają dluższych wyjazdów.... Wiem, że to glupie gadanie ale ona taka jest i nie da sie z nią porozumieć. Dala mi wyraznie do zrozumienia że jesli wyjade to nie bedę maila gdzie wracać....
Tak wiec trudno...znajde coś tutaj, w wakacje bede miala duzo czasu na prace a w roku szkolnym wazne zebym miala kase na oplaty za miejsce a na swoje wydatki juz zarobię

Zreszta jeśli zdam mature to wszystko bedzie automatycznie łatwiejsze i piękniejsze a pracy ciezkiej sie nie boje - moge powiedzmy 10 h na dobe pracowac, 4 malowac i rysować, reszte przeznaczyć na spanie i spotkania z K.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 20:52   #669
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

blaque - naj, naj, naj!

Durga - ja Cię podziwiam. Jak czytam Twoje posty to jestem pod wrażeniem. Masz takie dojrzałe podejście do życia, takie rozsądne, mądre. Jesteś taka pracowita, skromna i w ogóle no kopara mi czasem opada jak czytam Twoje posty. Pewnie nawet sobie z tego nie zdajesz sprawy, więc postanowiłam Ci napisać.



ja też bym chciała gdzieś popracować w te wakacje, ale jak na razie pomysłu brak.
wydaje mi się, że ja się do niczego nie nadaję
__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 22:04   #670
tak-po-prostu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 052
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Tak po prostu jesteś
Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
O, proszę kto się tu pojawił
No jestem jestem, czasem zaglądam tylko ostrożnie żeby się nie wciągnąć bo już kompletnie na nic bym nie miała czasu..
tak-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 22:21   #671
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Durga też podziwiam Cię. Kurcze szkoda, że Twoi rodzice tak reagują, ale i tak sobie poradzisz. Przynajmniej będziesz z K. się widzieć

Ja przez wakacje i w roku szkolnym (tfu chyba akademickim ) będę pilnować mojego brata więc będę cały czas w domu. Mama będzie mi płacić za to. Z jednej strony to fajnie, bo nie mam dużo do roboty, a z drugiej nie powiem mamie, że ma mi dać więcej kasy. Da mi na życie, na szkołę, na wyjazdy do krk i tyle.

Spadam dalej do nauki



Świetnie... P. mi pisze, że studia to początek końca naszego związku. Że nic nie trwa wiecznie, że poznam nowych ludzi, że nie będziemy mieli czasu dla siebie i nic na to nie poradzimy i będzie tylko gorzej
Boże, żeby mu tylko to przeszło.
Przecież przez takie nastawienie się psuje właśnie
Przypomina mi to tekst z podpisu Uhahanej "nie pisz czarnych scenariuszy"
Przecież wiem, że nic nie trwa wiecznie, ale po co o tym mówić? Nie lepiej starać się żeby było jak najlepiej i żebyśmy chociaż mieli dobre wspólne wspomnienia?
Nie mogę się skupić przez to na nauce jak on mi przez pół dnia wpiera, że będzie źle
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'




Edytowane przez mathilda
Czas edycji: 2008-04-29 o 23:27
mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 00:24   #672
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Mathilda... powiedz mu o tym, że nie chciałabyś aktualnie przejmować się czymkolwiek poza maturą i wolisz się cieszyć tym, jak jest teraz.
Raczej zrozumie. Przejdzie mu


I miło mi, że jeszcze ktokolwiek tą sygnaturę pamięta To z tekstu Wwo.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 10:57   #673
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Uhahana ja mu mówię cały czas właśnie to, a on swoje.
Nie wiem czy on próbuje mnie przekonać, że tak będzie? I on mi mówi że ja przesadzam... mhm

No wiem, że to tekst Wwo
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 11:18   #674
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
OKROPNA!

Ja sobie zacznę te Wasze urodziny w kalendarzu zapisywać
I wiesz co... NIECH CI SIĘ DARZY! Bo 'wszystkiego najlepszego' jest przereklamowane
Wstręciuchu!
Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
blaque! Ty niedobra babo! 500 lat (bo sto lat przereklamowane :-P)
Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Blaque sto lat sto lat i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ! ! ! (jestem staroswiecka wiem )
Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
blaque 1000000000000000000 lat
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
blaque, jesteś tak okropna, że ja Ci życzeń nie złożę. Żeby tak nas olać.
Cytat:
Napisane przez Independent Women Pokaż wiadomość
blaque - naj, naj, naj!
Dziękuję dziewczyny :cmok :
Ale no co ja miałam mówić? Że urodziny mam? No proszę Was..

Cytat:
Napisane przez tak-po-prostu Pokaż wiadomość
No jestem jestem, czasem zaglądam tylko ostrożnie żeby się nie wciągnąć bo już kompletnie na nic bym nie miała czasu..
Już niedługo wszystko wróci do normy jak w ostatnie wakacje
Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość

Świetnie... P. mi pisze, że studia to początek końca naszego związku. Że nic nie trwa wiecznie, że poznam nowych ludzi, że nie będziemy mieli czasu dla siebie i nic na to nie poradzimy i będzie tylko gorzej
Boże, żeby mu tylko to przeszło.
Przecież przez takie nastawienie się psuje właśnie
Przypomina mi to tekst z podpisu Uhahanej "nie pisz czarnych scenariuszy"
Przecież wiem, że nic nie trwa wiecznie, ale po co o tym mówić? Nie lepiej starać się żeby było jak najlepiej i żebyśmy chociaż mieli dobre wspólne wspomnienia?
Nie mogę się skupić przez to na nauce jak on mi przez pół dnia wpiera, że będzie źle

To trochę niepoważne z jego strony. Przepraszam kochana ale nie rozumiem takich ludzi którzy z góry zakładają rozpad związku z powodu czegoś, co niekoniecznie musi aż tak na związek wpłynąć. To tak, jakby nie chciał walczyć o Wasz związek bo z góry wie, że się nie uda i będzie źle.. To dlaczego jest z Tobą?
Przecież Cię kocha, Ty kochasz jego..

Porozmawiaj z nim.. Musi mu przejść..
Uśmiechnij się
Durga ja też Cię podziwiam. Zdałaś ten egzamin na równi z nauką do matury, piszesz o dorosłym życiu, pracy, w ogóle Twoje nastawieni do życia jest imponujące. Widzę, że nie jest Ci łatwo z rodzicami ale nie siadasz i nie użalasz się nad sobą tylko jesteś twarda baba. Kochana wierzę, że dasz sobie radę.
Jeśli będziesz w siebie wierzyła dasz radę. Dasz
Trzymaj się dzielnie i nie smuć



Ech, ja nic się jeszcze nie uczyłam dzisiaj Rano byłam na mieście, pomagam mamie pakować się bo wyjeżdżają na weekend, chodzę do sklepu.
Nie lubię mieć tak rozerwanego dnia...
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 11:20   #675
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

A ja przed chwilą byłam w niebie

Zrobiłam sobie budyń czekoladowy z bananami:rolley es:
__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 14:09   #676
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

A ja zrobiłam ciasteczka czekoladowe

Też mi strasznie imponuje postawa Durgi
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 14:34   #677
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

DZIEWCZYNY!!!
Mam do was prośbę.. Poczytajcie tu: http://www.mammarzenie.org/newspolska/2008/mateusz.php
Ja, blaque i mój eks TŻ już wysłaliśmy.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 16:20   #678
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

blaque mam nadzieję, że mu przejdzie. Może dziś się zobaczymy, to pogadam z nim. I dokładnie tak jak Ty to odbieram.
Już się uśmiecham

IW też chcę! Mój ulubiony budyń i ulubione owoce

em dziękuję za link. Na pewno wyślę
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 16:49   #679
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Blaque wszystkiego najlepszego kochana!!


Em
, cudowny av
Też jestem fanką Jeżycjady

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak swoją drogą, najlepsza w Polsce praca sezonowa na wakacje to chyba nad morzem, nie?
Zapraszam do mnie!
U nas faktycznie pracy sporo. Ja w najgorszym wypadku będe pracować tak jak w zeszłym roku w budce(nie chce wyjeżdżać za granicę w czasie rekrutacji), ale wolałabym teraz coś innego.


Ale sie nam majówka zapowiada Żal mi serce ściska jak sobie pomyślę, że przez ten cas będe miała wolną chatkę, a o imprezie mogę sobie co najwyżej pomarzyć
Jutro jadę na dwie godziny z przyjaciółmi nad morze i to musi mi wystarczyć.
Nie mogę sie doczekać!

Mózg mi paruje i zaczynam sie stresować. Dziś dzień spędziłam w Młodej Polsce i mam już jej dosć, ile można! Tak wolno mi to idzie...Cały czas czuje, ze ciągle czegoś nie umiem
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 18:23   #680
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
em dziękuję za link. Na pewno wyślę
Super, bardzo się cieszę. Ja zachęciłam jeszcze moją rodzinkę, to miłe, że wszyscy tak chętnie biorą w tym udział.

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Em, cudowny av
Też jestem fanką Jeżycjady
Wiem, jest boski. Laura to zaraz obok Pulpecji moja ulubiona postać.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 19:04   #681
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

No cóż.. Ja też się mogę zapisać do fanklubu Jeżycjady. W końcu wychowałam się na tych książkach. Pamiętam, że w wieku 12-13 lat marzyłam, żeby zamieszkać w Poznaniu. Niekoniecznie na Jeżycach (chociaż jeżeli byłaby okazja - chętnie), ale blisko tego miejsca.
Mniej podobają mi się najnowsze książki: Język Trolli czy Żabę czytało mi się... smutno. "Czarnej polewki" jeszcze nie przeczytałam, bo się boję. Że się zawiodę. O wiele bardziej lubię wcześniejsze tomy. Zawsze pękam ze śmiechu, czytając "Szóstą Klepkę". Bobcio i jego ognisko na balkonie.
Zauważyłam, że bardzo lubię dzieci w Jeżycjadzie: Bobcia, Tomcia czy Romcię - świetnie zarysowane postacie. Być może wiąże się to z faktem, że występowały w pierwszych tomach Jeżycjady.

Aż zachciało mi się przeczytać wszystkie części
Ale dopiero po dziewiętnastym.
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 19:29   #682
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Aż zachciało mi się przeczytać wszystkie części
Mnie też właśnie na to wzięło. Ale jakoś tak wyszło, że zaczęłam od Noelki i szybko przeszły mi potem Pulpecja, Dziecko piątku, Nutria i Nerwus, Córka Robrojka, Imieniny i Tygrys i Róża (wczoraj skończyłam). Na biurku już leży Język Trolli, tak jakbym miała czas teraz na czytanie książek.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 19:33   #683
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Jejku....dziewczyny przestańcie z tym podziwem dla mojej postawy To naprawde takie dojrzałe sie tylko na "papierze - monitorze" wydaje Wcale nie jest tak, ze podchodze do wszystkiego odwaznie i na codzień tocze walkę z przeciwnościami losu - ja bardzo często rycze w domu z roznych naprawde głupich i pustych powodow, że nawet przyznawac sie do nich wstyd - np czesto mam takie idiotyczne przemyslenia, że zadaję sobie pytanie dlaczego nie urodzilam sie córką jakiegos bogacza jak Paris Hilton czy ktos taki i nie mogę sobie po prostu żyć realizujac swoje marzenia i nie martwiąc sie o pieniadze itp... wiem to trochę żalosne ale tak jest
Wierzcie mi, że nie ma mnie za co podziwiac niemniej jednak bardzo miło mi sie zrobiło jak przeczytałam Wasze posty
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 19:36   #684
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
np czesto mam takie idiotyczne przemyslenia, że zadaję sobie pytanie dlaczego nie urodzilam sie córką jakiegos bogacza jak Paris Hilton czy ktos taki i nie mogę sobie po prostu żyć realizujac swoje marzenia i nie martwiąc sie o pieniadze itp... wiem to trochę żalosne ale tak jest
Nie tylko Ty tak masz.
Mnie też to czasem wkurza. Gdybym była bogata, miałabym gdzieś tą maturę, mogłabym iść do takiej szkoły, do jakiej bym chciała (szkoła wizażu w Paryżu, jakieś kilka tys. miesięcznie bym potrzebowała ) i mogłabym robić to, co mi się podoba.. A tak.. No cóż, trudno. Jeśli nie dostanę się na dzienne to będę ryczeć przez tydzień, a potem harować w pracy przez kolejne pięć lat.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 20:53   #685
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Użytkowniczka Agosek melduje, że dotarła do domu, gdzie pozostanie do dnia 4. maja (niedziela). W tymże miejscu ma internet, więc postara się tu pozagladać trochę.
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 22:22   #686
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Agosek Pokaż wiadomość
Użytkowniczka Agosek melduje, że dotarła do domu, gdzie pozostanie do dnia 4. maja (niedziela). W tymże miejscu ma internet, więc postara się tu pozagladać trochę.
Niemożliwe


















Super, że jesteś
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 00:18   #687
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Durga to jest zrozumiałe. Każdy marzy, żeby mieć choć o ten problem z kasą mniej, bo samo życie dostarcza i tak dużo problemów. I każdy też ma chwile słabości, obawy jak to będzie, czy podoła. Ale Ty mimo wszystko chcesz stawić temu czoła i za to Cię podziwiamy


Agosek witaj
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 08:53   #688
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
blaque mam nadzieję, że mu przejdzie. Może dziś się zobaczymy, to pogadam z nim. I dokładnie tak jak Ty to odbieram.
Już się uśmiecham
No i to mnie się podoba
Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Blaque wszystkiego najlepszego kochana!!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Jejku....dziewczyny przestańcie z tym podziwem dla mojej postawy To naprawde takie dojrzałe sie tylko na "papierze - monitorze" wydaje Wcale nie jest tak, ze podchodze do wszystkiego odwaznie i na codzień tocze walkę z przeciwnościami losu - ja bardzo często rycze w domu z roznych naprawde głupich i pustych powodow, że nawet przyznawac sie do nich wstyd - np czesto mam takie idiotyczne przemyslenia, że zadaję sobie pytanie dlaczego nie urodzilam sie córką jakiegos bogacza jak Paris Hilton czy ktos taki i nie mogę sobie po prostu żyć realizujac swoje marzenia i nie martwiąc sie o pieniadze itp... wiem to trochę żalosne ale tak jest
Wierzcie mi, że nie ma mnie za co podziwiac niemniej jednak bardzo miło mi sie zrobiło jak przeczytałam Wasze posty
Ale fajne jest to, że masz do tego takie podejście jak nam piszesz. Przynajmniej starasz się A wiadomo, że prawie każda z nas ryczy z błahych powodów
Oj, coś o tym wiem
No nie ważne. Ważne jest to, że starasz się walczyć i starasz się nie poddawać.
I też czasami zastanawiam się, czemu nie urodziłam się jako hollywodzka piękność/córka miliardera/ ....itp.
Ale wiesz co? Nie mam na co narzekać (tfu,tfu) Mam rodzinę (wspaniałą!), mam gdzie spać, mam co jeść, jestem zdrowa (odpukać) i powinnam cieszyć się życiem.

Wczoraj oglądałam na tvp2 program o ludziach którzy naprawdę nie mają pieniędzy, są chorzy, bez żadnej pomocy. Cały program przeryczałam, bo pomyślałam o tym jak ja żyję a jak oni i jeszcze mam pretensje o jakieś błahostki typu wygląd...
Wysłałam sms'y żeby chociaż jakoś pomóc. Ludzie mają naprawdę ciężkie życie i ja dziękuję Bogu, za to, jak ja żyję. Bo mam za co..

Cytat:
Napisane przez Agosek Pokaż wiadomość
Użytkowniczka Agosek melduje, że dotarła do domu, gdzie pozostanie do dnia 4. maja (niedziela). W tymże miejscu ma internet, więc postara się tu pozagladać trochę.
O prosze! Kto się tu pojawił
Myślałam o Tobie ostatnio




Dziewczyny .. jeszcze 4 dni......
Powoli świruję.. Idę się uczyć.

Btw. co robicie w niedziele? Będziecie się uczyć czy dajecie sobie spokój i odpoczywacie?
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 08:59   #689
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

blaque, wszystkiego najlepszego.. przepraszam, że dopiero teraz, ale nie było mnie wcześniej.. witamy w dorosłym świecie

Durga, ja też podziwiam, mimo wszystko bardzo wiele robisz żeby w przyszłości mieć życie na przyzwoitym poziomie. mam nadzieję, że postawa Twoich rodziców się zmieni..

Mathilda, ja nie rozumiem tego Twojego P. jak on może mówić Ci to w tak ważnym dla Ciebie momencie? równie dobrze, może poruszyć ten temat po Twoich maturach. może sama mu to zaproponuj?

Em, wyślę na 100%. skoro taki drobiazg może tego chłopca uszczęśliwić, to postaram namówić na tą akcję też innych znajomych.

Agosku, witaj jak studia? co u Ciebie? pisz!

oddałam CV, jeszcze oddam w kilka innych miejsc i mam nadzieję, że będzie okej.. byliśmy wczoraj nad zalewem, było cudownie.. uwielbiam wodę! odstresowałam się i jestem gotowa do wytężonej nauki żaluję tylko, że zapomnieliśmy aparatu.

wiecie, chyba plany co do moich studiów się zmieniają..
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 10:15   #690
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

fuksja tzn?

durga ja mam tak samo jak inni i jak Ty. Też ryczę o byle co... Ale nawet najwieksza piękność ryczy (Paris Hilton też )

Ja mam zamiar w nd powtórzyć jakieś tematy z lektur których kompletnie nie czaje. I tyle

Agosek witaj wyśle Ci zaraz PW
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.