Zelixa, cz. II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-09, 21:10   #211
samiczka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 18
GG do samiczka1986
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez jolkaaaa Pokaż wiadomość
ja słyszałam od aptekarki ze chromu przy zelixie nie wolno wiec jak to jest naprawde?po jakim czasie miałyście pierwszy zastój wagi?i czy z czasem głód u was wzrastał?mam dzis normalnie kryzys jakiś
Witam.
Ja rozmawiałam z moim lekarzem (lek. med.Dariusz Galus - specjalista chorób wewnętrznych i medycyny pracy, leczenie otyłości, cukrzycy, zaburzeń lipidowych (hypercholesterolemia) i innych schorzeń metabolicznych) i on sam powiedział że nie ma przeciwskazań do stosowania chromu i zelixy jednocześnie, zaznaczył tylko by brać je w odstępie paru godzin. Lekarz jest chyba bardziej doświadczony w tych sprawach niż aptekarka.

Chrom plus szczególnie polecany jest dla osób ze skłonnością do otyłości ponieważ:
  • wpłynie korzystnie na przemianę materii,
  • ograniczy łaknienie, szczególnie ochotę na podjadanie,
  • ułatwi odchudzanie i umożliwi trwałe utrzymanie jego efektów (nie powoduje efektu jo-jo),
  • utrudni rozwój chorobom związanym z otyłością (miażdżyca, cukrzyca typu drugiego)
samiczka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 07:24   #212
landri89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Zelixa, cz. II

witam,
dot. zaburzenia cyklu menstruacji..
ja po 6 tabletce zelixy rowniez dostalam plamienia...trwalo 3 dni..lekkie plamienie i przeszlo..ale zeby nie ryzykowac zajsciem w ciaze uwazam ze najkorzystniej jest nie robic tej 8-dniowej przerwy kiedy powinien wystapic okres..po prostu od jutra powinnam miec przerwe..a jej nie zrobie..tylko przeskocze jakby ten cykl i bede brala normalnie codziennie tabletki anty....w ulotce jest napisane (odnosnie tab. anty) ze jezeli ktos chce przestawic sobie okres na inne dni to zeby nie robil przerwy tylko bral tabletki caly czas..lub zeby zrobil krotsza przerwe...co o tym myslicie?
landri89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 13:14   #213
milenka23a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 55
GG do milenka23a
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez Eeewela Pokaż wiadomość
Cześć Kobitki!!
Jestem tu nowa, więc postanowiłam do Was napisać, aby mieć w kimś wsparcie
Od poniedziałku biore Zele15, jak na razie tylko 1kg w dół. faktycznie, nie chce mi się jeść, najchętniej nic bym nie jadła, ale niestety coś trzeba przekąsić, żeby mieć później jakiś problemów. Wiem coś na ten temat W lutym brałam zelle przez 3 tyg ( schudłam 6kg), praktycznie nic nie jadłam, w ciągu dnia może jedną kanapeczke, miałam obrzydzenie do jedzenia. Po 3 tyg zaczęłam czuć się bardzo źle, byłam bardzo osłabiona, ciągle chodziłam śpiąca, na nic nie miałam ochoty, a do tego doszły problemy z oddychaniem, postanowiłam odstawić Zelle, zrobiłam badania i okazało się że mam anemie. Ja, mały okrągły pączek i anemia, brzmiało dziwnie, ale było realne. Na szcęście z czasem doprowadziłam się do porządku, zrobiłam badania i wszystko okazało się być ok, tylko, że po odstwieniu zelixy przytyłam jeszcze raz tyle co wcześniej schudłam, czyli 12kg...
Teraz już z rozumem postanowiłam się odchudzać, więc weźcie dziewczyny pod uwagę to co napisałam
Pozdrawiam
hmmm jakbym czytła o sobie...tzn jeśli chodzi o skutki uboczne i przytycie po odstawieniu 2 razy tyle ile schudłam czyli 4 kgnie wiem byc moze cos zle robie albo na mnie nie dziala mam 160 wzrostu i 94 kg wagi...
milenka23a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 13:19   #214
Nelly1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: woj. pomorskie
Wiadomości: 16
GG do Nelly1987
Dot.: Zelixa, cz. II

Witam. Dzisiaj jestem po 3 tabletce „Z15mg”. Ogólnie czuję się dobrze… Jeśli można czuć się dobrze jeśli najukochańsza osoba ląduje na pół nieprzytomna w szpitalu! Babcia dwa tygodnie stamtąd wyszła, a dzisiaj z powrotem pogotowie ją zabrało. Jak tak dalej pójdzie to schudnę z tych nerwów bardziej niż od tych tabletek. No, ale trzeba mieć dobre myśli i się nie poddawać! Mam nadzieję, że u Was jest lepiej. Trzymam kciuki za Was wszystkie i życzę Wam powodzenia J
Nelly1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 19:47   #215
jolkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 22
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez samiczka1986 Pokaż wiadomość
Witam.
Ja rozmawiałam z moim lekarzem (lek. med.Dariusz Galus - specjalista chorób wewnętrznych i medycyny pracy, leczenie otyłości, cukrzycy, zaburzeń lipidowych (hypercholesterolemia) i innych schorzeń metabolicznych) i on sam powiedział że nie ma przeciwskazań do stosowania chromu i zelixy jednocześnie, zaznaczył tylko by brać je w odstępie paru godzin. Lekarz jest chyba bardziej doświadczony w tych sprawach niż aptekarka.


Chrom plus szczególnie polecany jest dla osób ze skłonnością do otyłości ponieważ:
  • wpłynie korzystnie na przemianę materii,
  • ograniczy łaknienie, szczególnie ochotę na podjadanie,
  • ułatwi odchudzanie i umożliwi trwałe utrzymanie jego efektów (nie powoduje efektu jo-jo),
  • utrudni rozwój chorobom związanym z otyłością (miażdżyca, cukrzyca typu drugiego)
tak lekarz napewno wie lepiej.dzieki za odpowiedz-czasem słyszy sie tyle sprzecznych informacji ze człowiek gupieje.
A u mnie zastój po16 dniach-mam nadzieje ze ruszy bo długa droga jeszcze przedemna.ale ogólnie 5kg w dół wiec suuper
jolkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 07:11   #216
Nelly1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: woj. pomorskie
Wiadomości: 16
GG do Nelly1987
Dot.: Zelixa, cz. II


Witam. Dzisiaj czwarta tabletka zeli i jak na razie, żadnych specjalnych efektów. Niby ubyło mi półtora kilograma, ale moim zdaniem to bardziej od diety i jazdy na rowerze niż od tabletek. Ale cztery dni, to jeszcze za mało, żeby jakieś duże rezultaty były. Zobaczymy jaki wynik będzie po miesiącu. Będę zadowolona jak będzie mi ubywać 3,5kg na miesiąc. Myślę, że to nie jest zbyt wygórowane marzenie.
Nelly1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 07:52   #217
elizabeth758
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 31
Dot.: Zelixa, cz. II

czesc dziewczynki u mnie to juz 21 tabletka zelki,w srode tak sie zle czulam i na dodatek w pracy bylam do wieczora myslalamze tam padne.Poszlam do apteki zmierzyc sobie cisnienie i mialam wysokie,uderzen sera na minute tez mialam sporo.Wczoraj u mnie w sklepie byla pani doktor i jej opowiedzialam o moim samopoczuciu mowila,ze to po zeli i jezeli nadal tak bede sie czula to mam ja odstawic
elizabeth758 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-11, 12:53   #218
jolkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 22
Dot.: Zelixa, cz. II

do Rooksi
no tak twoja decyzja masz racje ale nie zapomnij jesc bo bedziesz "piekna i szczupła"ale bez włosow i zębów
jolkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 15:55   #219
jjj27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: Zelixa, cz. II

hej
zjadłam trzecią tabletkę, wczoraj zrobiłam sobie przerwę w "braniu"
dziś wchodze na wage - 2,5kg.
nie wiem jak to jest mozliwe, ale ciesze sie))
dodam ze wczoraj i tak nie chciało mi sie jeśc mimo przerwy....
Pa

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

dzis wezmę czwartą........
jjj27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 19:01   #220
jolkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 22
Dot.: Zelixa, cz. II

mam pytanie orietujecie sie moze czy przy zelixie mozna korzyskac z sauny?moze głupie pytanie ale naprawde nie wiem
jolkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 08:50   #221
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez Rooksi Pokaż wiadomość
a wiecie możę czy można stosować zelixe gdy nosi się soczewki kontaktowe? nie ma przeciwwskazań?
a nie wiecie czy mozna stosowac zelixe przy jasnej cerze
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 10:59   #222
kasia19987
Raczkowanie
 
Avatar kasia19987
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty:*
Wiadomości: 424
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
a nie wiecie czy mozna stosowac zelixe przy jasnej cerze
Czasem mozna ze smiechu az sie poplakac Ostatnio forum zamiast z zelixa zrobilo sie " jak zachorowac, otruc sie i umrzec" Masakra.

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Dziewczyny zastanowcie sie czy warto. Jak czytam ze ta ma 170 cm i 69kg i jest zalamana siega po Zele to zastanawiam sie skad ja ma gdzie w polsce a lekarze ktorzy to przepisuja albo apteki gdzie takie leki mozna bez recepty kupic. To sie normalnie do prokuratury kwalifikuje
__________________
Było: 80kg
Lato 2009r: 63kg
Jest: 69kg
Zaczynamy--> 22.02.2010
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1







kasia19987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 19:28   #223
mama kacperka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 27
Dot.: Zelixa, cz. II

hej dziewczyny!!!!!
ja dziś założyłam spodnie które już dawno schowałam z zamiarem wydania komuś bo się nie mieściłam..a tu dziś niespodzianka-oczywiście miła
no ubyło juz ponad 10 kg no prawie 12.jestem szczęśliwa bo naprawde sa efekty i kazdy mi to mówi.boje się tylko jak to bedzie gdy przestanę brać tabl.jeszcze 9 dni i kończe 2-miesięczna kuracje ale na pewno wykupie kolejne opakowanie na 2 miesiące.bo jeszcze sporo mam do zgubienia(ok 20 kg jeszcze)
pozdrawiam
jest 82 kg cel ok 65 kg
mama kacperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 07:21   #224
Nelly1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: woj. pomorskie
Wiadomości: 16
GG do Nelly1987
Dot.: Zelixa, cz. II

Witam. Ja dzisiaj biorę szóstą tabletkę Z15mg. Jak na razie udało mi się zgubić 2,2kg, czyli nie jest tak źle. Mam nadzieję, że do końca listka będzie to 3kg. Wtedy byłoby super! W ciągu dziesięciu dni zgubić 3kg. Mam dziesięć miesięcy, żeby zgubić 30kg, ale jak by tak super szło, to w pół roku jestem laska jak nic! A wtedy witaj świecie mody i wysokich obcasów!


Było 107kg
Jest 96,8kg
Będzie 67kg
Do zgubienia 29,8kg
Za mną 10,2kg

A jak tam Wam idzie Kochane?
Nelly1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 07:22   #225
kasiaso
Raczkowanie
 
Avatar kasiaso
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 193
GG do kasiaso
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez mama kacperka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!!!!!
ja dziś założyłam spodnie które już dawno schowałam z zamiarem wydania komuś bo się nie mieściłam..a tu dziś niespodzianka-oczywiście miła
no ubyło juz ponad 10 kg no prawie 12.jestem szczęśliwa bo naprawde sa efekty i kazdy mi to mówi.boje się tylko jak to bedzie gdy przestanę brać tabl.jeszcze 9 dni i kończe 2-miesięczna kuracje ale na pewno wykupie kolejne opakowanie na 2 miesiące.bo jeszcze sporo mam do zgubienia(ok 20 kg jeszcze)
pozdrawiam
jest 82 kg cel ok 65 kg
gratulacje serdeczne, ja tez za pare dni koncze 2-miesieczna kuracje, narazie 6kg poleciało. Od srody zaczynam basen wiec mysle ze jeszcze troche poleci
__________________
JEZELI W NIEBIE NIE MA PSÓW TO CHCĘ ISC TAM GDZIE PO SMIERCI IDĄ ONE
kasiaso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 12:32   #226
mama kacperka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 27
Dot.: Zelixa, cz. II

pewnie tez bym chciała chodzić na basen ale niestety nie moge ponieważ nie mam z kim zostawic maluszka mojego.szczerze powiedziawszy to nie mam zbytnio czasu nawet na ćwiczenia w domu.gdy był malutki to mogłam pojezdzic na rowerku ale teraz juz raczkuje i podchodzi mi do rowerka łapie za pedała więc jest to niebezpieczne.......pewni e zaraz ktoś napisze że moge to robic gdy maly spi ale to nie takie proste bo śpi malo a gdy zasypia to ja mam tyle zajęć domowych że wszystko robię w biegu żeby zdążyć nim się obudzi.wiem że musze troszke ćwiczyć zeby ujedrnić ciało...musze jakoś znależć czas
cieszę się że wy też gubicie te uciążliwe kg i gratuluje wszystkim
mama kacperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 15:34   #227
samiczka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 18
GG do samiczka1986
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez mama kacperka Pokaż wiadomość
pewnie tez bym chciała chodzić na basen ale niestety nie moge ponieważ nie mam z kim zostawic maluszka mojego.szczerze powiedziawszy to nie mam zbytnio czasu nawet na ćwiczenia w domu.gdy był malutki to mogłam pojezdzic na rowerku ale teraz juz raczkuje i podchodzi mi do rowerka łapie za pedała więc jest to niebezpieczne.......pewni e zaraz ktoś napisze że moge to robic gdy maly spi ale to nie takie proste bo śpi malo a gdy zasypia to ja mam tyle zajęć domowych że wszystko robię w biegu żeby zdążyć nim się obudzi.wiem że musze troszke ćwiczyć zeby ujedrnić ciało...musze jakoś znależć czas
cieszę się że wy też gubicie te uciążliwe kg i gratuluje wszystkim
Wiem coś o tym, mi też zawsze wszyscy mówili że mogę poćwiczyć jak mała śpi ale kto zrobiłby w tym czasie obiad, pranie kto by posprzątał? Teraz moja córeczka ma już prawie 3 latka więc jest lepiej.
Słyszałam o aerobiku dla mam z małymi dziećmi na które mogą zabierać swoje pociechy, poszukaj w internecie może w Twojej okolicy też są takie zajęcia. A czasem możesz przecież iść z dzidziusiem na basen i z nim się popluskać, dla Ciebie to będzie troche ćwiczeń a dla pociechy super zabawa.

BYŁO 94,5 KG
JEST 82,5 KG
ZA MNĄ 12 KG
CEL 63 KG
samiczka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 17:39   #228
mama kacperka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 27
Dot.: Zelixa, cz. II

zastanawiam sie ile samiczka 1986 bierzesz juz zelixe?bo widze ze mamy taki sam stan wyjsciowy (oczywiście chodzi mi o kg)i waga obecna tez jest taka sama oczywiście juz nie wspominam ze efekt koncowy tez sie zgadza.
mama kacperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 19:10   #229
samiczka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 18
GG do samiczka1986
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez mama kacperka Pokaż wiadomość
zastanawiam sie ile samiczka 1986 bierzesz juz zelixe?bo widze ze mamy taki sam stan wyjsciowy (oczywiście chodzi mi o kg)i waga obecna tez jest taka sama oczywiście juz nie wspominam ze efekt koncowy tez sie zgadza.
Witam.
Zaczełam brać 20 czerwca najpierw zelixa10 przez miesiac codziennie, a teraz zelixa15 tylko czasem jestem tak zabiegana ze zapomne wziąść no i w tym czasie zero jako takich ćwiczeń.
samiczka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-14, 20:01   #230
mama kacperka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 27
Dot.: Zelixa, cz. II

aha ja biore cos w lipcu zaczęłam teraz dokladnie nie weim w kazdym bądż razie teraz biore 53 tabletke i od samego poczatku biorę zelixe 15.
mama kacperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 20:20   #231
jolkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 22
Dot.: Zelixa, cz. II

A czasem możesz przecież iść z dzidziusiem na basen i z nim się popluskać, dla Ciebie to będzie troche ćwiczeń a dla pociechy super zabawa.

zgadzam sie w 100% w sobote bylam z moja córcia i było swietnie.sam ruch w wodzie to juz cos bo opór wiekszy itp a mała zadowolona i zmeczona wieczorem szła spac bez mruczenia.

za mna 20 dni z zela15 i 6 kg mniej super uczucie jak spodnie z d... zjezdzaja

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez mama kacperka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!!!!!
ja dziś założyłam spodnie które już dawno schowałam z zamiarem wydania komuś bo się nie mieściłam..a tu dziś niespodzianka-oczywiście miła
no ubyło juz ponad 10 kg no prawie 12.jestem szczęśliwa bo naprawde sa efekty i kazdy mi to mówi.boje się tylko jak to bedzie gdy przestanę brać tabl.jeszcze 9 dni i kończe 2-miesięczna kuracje ale na pewno wykupie kolejne opakowanie na 2 miesiące.bo jeszcze sporo mam do zgubienia(ok 20 kg jeszcze)
pozdrawiam
jest 82 kg cel ok 65 kg
gratuluje
jolkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 05:12   #232
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: Zelixa, cz. II

Zaczynam dziś brać Zele nie mieszcze sie w spodnie kupione w kwietniu :/ Takze mam nadzieje, ze po kuracji bedzie okej
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 07:43   #233
Nelly1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: woj. pomorskie
Wiadomości: 16
GG do Nelly1987
Dot.: Zelixa, cz. II

Dzisiaj biorę siódmą tabletkę. Waga coś się zatrzymałam na dwóch kilogramach i stoi w miejscu. Będę ważyła się po skończeniu każdego listka, bo takie codzienne ważenie jest jak dla mnie za bardzo nerwowe. Wolę stawać na wagę co dziesięć dni i widzieć efekt, niż codziennie się ważyć i być załamana, że tu znowu nic L



Było 107kg
Jest 96,8kg
Będzie 67kg
Do zgubienia 29,8kg
Za mną 10,2kg
Nelly1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 12:05   #234
ancys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Zelixa, cz. II

Dziś mój drugi dzień z zelixą póki co tylko napady ciepła mi doskwierają ale przy tej pogodzie to nic strasznego Będę informować na bierząco co i jak ze mną
ancys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 16:42   #235
doda1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 45
Dot.: Zelixa, cz. II

Witam Was! przepraszam ze ja tak z innej beczki ale mam pytanko pracuje moze ktos z was w AXA albo moze ktos byl na rozmowie o prace w tej firmie??
doda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 20:06   #236
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: Zelixa, cz. II

Pierwszy dzień z Zelą i oto co zjadłam:
07.00 - 3 wasy z wedlina i jajkiem
13.00 - rosół z makaronem i marchewka
16.00 - serek wiejski z pokrojonymi warzywami ( pół papryki, pol ogorka swierzego, mały pomidor)
20.00 - jogurt Danon gratka ( taki za 0.49 zł)

Jak na mnie to bardzo mało :P także sie ciesze! Chciałabym schudnac jakies 7kg przynajmniej hmm

co do tolerancji Zely - to suchota w ustach.... jednak zawsze mam przy sobie butelke wody z cytryna, wiec daje rade
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 05:18   #237
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: Zelixa, cz. II

a ja mogę dodać bezsenność nigdy nie mam problemow ze snem, wiec jestem prawie pewna ze to po Zeli
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 09:01   #238
ancys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Wink Dot.: Zelixa, cz. II

ambiguous87 myślę że możemy się wspierać w naszej walce z kilogramami

z jakiej wagi zaczynasz i przy jakim wzroście?
No i ile zamierzasz brać zelixe?
Bierzesz Z10 czy Z15?

Mój jadłospis bardzo podobny do Twojego z wczoraj , ostatni posiłek o 17 i zero głodu do wieczora nic a nic

Co do skutków ubocznych narazie nie ma

Pozdrawiam was dziewczyny
ancys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 10:08   #239
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: Zelixa, cz. II

ancys ważę 62kg przy wzroście 170, zapuscilam się przez wakacje ( codziennie średnio bochenek chleba, duzo sera, slodycze, pizze...) no i zamierzam dojść do 55kg, lecz wolałabym magiczne 52kg

Biorę Zele 15 i mam taki harmonogram że 2 tygodnie codziennie, a potem 2 tygodnie co 2 dzień, 2 tygodnie co 3 dzień itd aż dojdę do "raz w tygodniu" do skończenia opakowania
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 10:11   #240
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez ambiguous87 Pokaż wiadomość
ancys ważę 62kg przy wzroście 170, zapuscilam się przez wakacje ( codziennie średnio bochenek chleba, duzo sera, slodycze, pizze...) no i zamierzam dojść do 55kg, lecz wolałabym magiczne 52kg

Biorę Zele 15 i mam taki harmonogram że 2 tygodnie codziennie, a potem 2 tygodnie co 2 dzień, 2 tygodnie co 3 dzień itd aż dojdę do "raz w tygodniu" do skończenia opakowania
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.