Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-09, 11:23   #181
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Ja bym brała Nancy i Sigrid A jaką Nancy chcesz ?
Nancy jasną
Chyba wezmę Margo i Nancy tak jak mówiłam na początku.


Cytat:
Napisane przez moniuleczka Pokaż wiadomość
Ja też bym wybrała z tych 3 Nancy i Sigrid
A co do naszyjnika to też miałam go na oku, ale nie chciałam tak hurtowo zamawiać, poczekam aż tamte mi przyjdą i wtedy zamówię jeszcze ten
Ja też od razu dostałam komenatrze od tego sprzedającego
Mam nadzieję tylko że tym razem przesyłka będzie szła trochę krócej niż miesiąc
Wydaje mi się że naszyjniki pójdą miesiąc Nie ma nawet co się łudzić że przyjdą w dwa tyg

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Imogene zniknęły
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 11:23   #182
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Niebieska Kristy i biała Keira kliknięte
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 11:29   #183
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
ale czemu tylko my 2 mamy zsynchronizowany ? a reszta to co ? proszę sobie zsynchronizować zegary biologiczne z naszymi będziemy wszystkie razem cierpieć i narzekać


a ja nie mogę sobie znaleźć ani miejsca ani pozycji w jakiej by nie bolało ... przybieram takie że jakby ktoś to widział to by miał niezły ubaw
Dokładnie

Biedactwo

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Nancy jasną
Chyba wezmę Margo i Nancy tak jak mówiłam na początku.
To czekamy na zdjęcia

Cytat:
Napisane przez moniuleczka Pokaż wiadomość
Niebieska Kristy i biała Keira kliknięte


---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Ja właśnie skończyłam oglądać Infiltrację. Ogólna ocena filmu mocne 8/10. Bardzo mi się podobał Początek trochę nudny, ale od połowy zaczęło się dużo dziać i film trzymał w napięciu. Tylko spodziewałam się innego zakończenia Ale i tak film naprawdę wart obejrzenia
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 11:33   #184
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Dzień dobrrrrry!

wszystkim potrzebującym życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Witam



Śliczności




Kuruj się Kochana



No niestety nie żartował
wklejam Ci zdjęcia pierścionka i proponuję zażyć Nospę
Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Heeej. Zastanawiam się czy domówić coś do brązowej Aidy i połączyć zamówienia, żeby nie płacić 2 razy za kuriera, czy nie zamawiać nic jeszcze... :/ dilemma !!
domawiać!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Niestety, odpadłam, mojego kompa nadal coś toczy a na małym nie mam gg.

Dzień dobry, idę na zakupy. Imo ma być!
a ja się zapytam jeszcze raz
Downey Ci się podoba jak tak sobie gra- czy w ogóle jako mężczyzna tak z wyglądu / i emanacji oczywiście/?
ta karmelowa imo ma stare zdjęcia = skórka błyszcząca z poprzedniej dostawy
a czarna imo ma nowe zdjęcia z matowej skórki= tak na wszelki wypadek mówię......


fotki dla roxi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4090329.jpg (22,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4090330.jpg (25,9 KB, 12 załadowań)
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 11:37   #185
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Dokładnie

Biedactwo



To czekamy na zdjęcia





---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Ja właśnie skończyłam oglądać Infiltrację. Ogólna ocena filmu mocne 8/10. Bardzo mi się podobał Początek trochę nudny, ale od połowy zaczęło się dużo dziać i film trzymał w napięciu. Tylko spodziewałam się innego zakończenia Ale i tak film naprawdę wart obejrzenia
oj to fajnie, ze Ci się podobał
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 11:43   #186
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Hej Charlie

Chciałabym żeby to był żart



Ja sama ostatnio zamiast torebek wolę kupić sobie coś do ubrania Chociaż pewnie się nie oprę i zamówię Viv oraz Nancy.

Przemyśl sobie na spokojnie zakup torebek
Hhehe dzięki za wsparcie. Zwłaszcza, że dzisiaj chyba skoczę do Zary i Cubusa (wszystko -30%)

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
ale czemu tylko my 2 mamy zsynchronizowany ? a reszta to co ? proszę sobie zsynchronizować zegary biologiczne z naszymi będziemy wszystkie razem cierpieć i narzekać


śliczny naszyjnik ....

a ja nie mogę sobie znaleźć ani miejsca ani pozycji w jakiej by nie bolało ... przybieram takie że jakby ktoś to widział to by miał niezły ubaw
Tableteczki biorę, więc one decydują kiedy okresiwo przychodzi :P

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
Dzień dobrrrrry!

wszystkim potrzebującym życzę szybkiego powrotu do zdrowia!


wklejam Ci zdjęcia pierścionka i proponuję zażyć Nospę

domawiać!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

a ja się zapytam jeszcze raz
Downey Ci się podoba jak tak sobie gra- czy w ogóle jako mężczyzna tak z wyglądu / i emanacji oczywiście/?
ta karmelowa imo ma stare zdjęcia = skórka błyszcząca z poprzedniej dostawy
a czarna imo ma nowe zdjęcia z matowej skórki= tak na wszelki wypadek mówię......


fotki dla roxi
Chyba jeszcze się wstrzymam :P
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 11:44   #187
piffpaff
Raczkowanie
 
Avatar piffpaff
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 299
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość

wklejam Ci zdjęcia pierścionka i proponuję zażyć Nospę

fotki dla roxi
śliczny! skąd?
piffpaff jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 11:47   #188
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Dzień dobry! Witam się, pisząc nareszcie z mojego laptopika Nie mogłam korzystać bo mi poprzedni zasilacz wybuchł i posłałam do gwarancji, przysłali mi nowy Dopiero teraz doceniam jaki mam fajny laptop, ponad tydzień działałam na pożyczonym od Tżta laptopie, mój laptop a tamten to niebo a ziemia
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 11:50   #189
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Hhehe dzięki za wsparcie. Zwłaszcza, że dzisiaj chyba skoczę do Zary i Cubusa (wszystko -30%)



Tableteczki biorę, więc one decydują kiedy okresiwo przychodzi :P



Chyba jeszcze się wstrzymam :P
jak dasz radę, to może i lepiej
skoro nie jesteś zdecydowana
Cytat:
Napisane przez piffpaff Pokaż wiadomość
śliczny! skąd?
z asosa- ale ostatnio jak sprawdzałam to już nie było- ale można podglądać może się pojawi- kosztował 6 funtów- ja kupowałam w promocji za 4,5
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 11:51   #190
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
wklejam Ci zdjęcia pierścionka i proponuję zażyć Nospę

fotki dla roxi
Monia Dziękuję za zdjęcia Cudowny jest ten pierścionek Mam nadzieję, że uda się go poszerzyć i będzie idealnie pasował na Twój paluszek

Na razie brzuch przestał mnie boleć, po Ibuprom, więc jest dobrze. Z reguły nie boli mnie brzuch podczas @ tylko dzisiaj jakoś wyjątkowo

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
oj to fajnie, ze Ci się podobał
Ale i tak uważam, że Wyspa Tajemnic była lepsza Teraz następne w kolejności mam Milczenie Owiec, ale to wieczorkiem sobie obejrzę

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Hhehe dzięki za wsparcie. Zwłaszcza, że dzisiaj chyba skoczę do Zary i Cubusa (wszystko -30%)
To trzymam kciuki za udane zakupy
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:01   #191
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Monia Dziękuję za zdjęcia Cudowny jest ten pierścionek Mam nadzieję, że uda się go poszerzyć i będzie idealnie pasował na Twój paluszek

Na razie brzuch przestał mnie boleć, po Ibuprom, więc jest dobrze. Z reguły nie boli mnie brzuch podczas @ tylko dzisiaj jakoś wyjątkowo



Ale i tak uważam, że Wyspa Tajemnic była lepsza Teraz następne w kolejności mam Milczenie Owiec, ale to wieczorkiem sobie obejrzę



To trzymam kciuki za udane zakupy
mnie tez Wyspa podobała się wyjątkowo, ten w ogóle bo jestem przywiązana do oryginalnej wersji
http://www.filmweb.pl/Infernal.Affairs.Piekielna.Gra

tez mam nadzieję, że go jakos poszerzę- oni tam w asosie podają roz S M L - żadnych numerków i obwodów, wzięłam S i mam za swoje- to chyba 10 wg naszej numeracji, na ebayu za to często podają rozm us i tez nic z tego nie wynika- czekam jeszcze na trzeci pierścionek gdzie dla odmiany podany był obwód, wiec może dla odmiany będzie dobry


roxi- a Ty może do lekarza idź, pamiętam, ze miałaś jakieś kłopoty wcześniej i teraz jak boli to byś sobie mogła pójść
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 12:04   #192
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

wszystkim

moniek fajny pierscionek! mamy podobny gust - nie zdziwilabym sie gdybysmy mialy kilka takich samych pierscionkow to co.. masz sowe z h&mu?
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:09   #193
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
wszystkim

moniek fajny pierscionek! mamy podobny gust - nie zdziwilabym sie gdybysmy mialy kilka takich samych pierscionkow to co.. masz sowe z h&mu?


cześć daga wejdź na asosa na pierścionki, tak w ogóle niektóre są całkiem fajne
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:10   #194
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
mnie tez Wyspa podobała się wyjątkowo, ten w ogóle bo jestem przywiązana do oryginalnej wersji
http://www.filmweb.pl/Infernal.Affairs.Piekielna.Gra

tez mam nadzieję, że go jakos poszerzę- oni tam w asosie podają roz S M L - żadnych numerków i obwodów, wzięłam S i mam za swoje- to chyba 10 wg naszej numeracji, na ebayu za to często podają rozm us i tez nic z tego nie wynika- czekam jeszcze na trzeci pierścionek gdzie dla odmiany podany był obwód, wiec może dla odmiany będzie dobry


roxi- a Ty może do lekarza idź, pamiętam, ze miałaś jakieś kłopoty wcześniej i teraz jak boli to byś sobie mogła pójść
Kiedyś obejrzę sobie oryginalną wersję i porównam

A pokażesz ten trzeci ? Trzymam kciuki za to, żeby był dobry

Ja ogólnie mam problemy z hormonami. Powinnam już dawno iść do endokrynologa, no ale nigdy nie ma czasu Miałam dość nieregularny @, ale teraz odpukać jest dobrze. Zobaczę jak będzie na dniach, czy będzie brzuchol bolał czy nie
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:16   #195
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

oglądałyście Czarnego łabędzia? niezly film ale nie miałam pojęcia że tyle efektow specjalnych w nim uzyto, zobaczcie
http://w60.wrzuta.pl/film/7SOyBFjPAE...ekty_specjalne
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:22   #196
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość


cześć daga wejdź na asosa na pierścionki, tak w ogóle niektóre są całkiem fajne
niezle.. a nasza szafa pokrywa sie w 50%.. ogladalam asosowe pierscionki i w paru sie zakochalam, ale.. ale.. - czekam az funt spadnie kusi Cie ktorys tak bardzo, bardzo?
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:24   #197
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Kiedyś obejrzę sobie oryginalną wersję i porównam

A pokażesz ten trzeci ? Trzymam kciuki za to, żeby był dobry

Ja ogólnie mam problemy z hormonami. Powinnam już dawno iść do endokrynologa, no ale nigdy nie ma czasu Miałam dość nieregularny @, ale teraz odpukać jest dobrze. Zobaczę jak będzie na dniach, czy będzie brzuchol bolał czy nie
oj- to współczuję bardzo, bo moim zdaniem trafić na dobrego endo to sztuka, zwykle trzeba chodzić prywatnie i w ogóle
ale mam nadzieję, że to nic poważnego u Ciebie

ty roxi mieszkasz jakoś niedaleko lodzi?
jakby co to napiszę Ci u kogo się tutaj lecza znajomi , ale mam nadzieję, ze nie będzie to w ogóle potrzebne
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:24   #198
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27



przyszłam się poradzić etorebkomaniaczek
zastanawiam się nad czarną aidą, brązową madarą lub w ostateczności sagrid. pomożecie mi coś wybrać? powiem tylko, że potrzebuję większej torebki ze względu na szkołę.
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:29   #199
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
oglądałyście Czarnego łabędzia? niezly film ale nie miałam pojęcia że tyle efektow specjalnych w nim uzyto, zobaczcie
http://w60.wrzuta.pl/film/7SOyBFjPAE...ekty_specjalne
dużo osób ogladało / mnie sie podobał, ale szału nie zrobił /
Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
niezle.. a nasza szafa pokrywa sie w 50%.. ogladalam asosowe pierscionki i w paru sie zakochalam, ale.. ale.. - czekam az funt spadnie kusi Cie ktorys tak bardzo, bardzo?
tak bardzo chyba nie, ale naprawdę dużo mi się podobało- chyba jakis za 38 funtów
na razie tam nawet nie zaglądam!!!!!
muszę jakieś ubranka pokupować, bo będę siedziała nago z torebkami w domu

zmykam na razie!!!!!

Edytowane przez monica80c
Czas edycji: 2011-04-09 o 12:33
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 12:29   #200
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
oj- to współczuję bardzo, bo moim zdaniem trafić na dobrego endo to sztuka, zwykle trzeba chodzić prywatnie i w ogóle
ale mam nadzieję, że to nic poważnego u Ciebie

ty roxi mieszkasz jakoś niedaleko lodzi?
jakby co to napiszę Ci u kogo się tutaj lecza znajomi , ale mam nadzieję, ze nie będzie to w ogóle potrzebne
Byłam prywatnie u jednej babki w Łodzi, na Piotrkowskiej, ale to była strata czasu i pieniędzy Miałam podejrzenie tarczycy, ale na szczęście nie wykryto mi jej

Tak, mieszkam jakieś 60 km od Łodzi, ale często tam bywam Jakbyś mogła mi napisać na PW jakieś nazwiska i adresy to byłabym wdzięczna

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość


przyszłam się poradzić etorebkomaniaczek
zastanawiam się nad czarną aidą, brązową madarą lub w ostateczności sagrid. pomożecie mi coś wybrać? powiem tylko, że potrzebuję większej torebki ze względu na szkołę.


Z tych trzech co napisałaś, ja wybrałabym Sigrid

Edytowane przez roxana222
Czas edycji: 2011-04-09 o 12:30
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:35   #201
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość


przyszłam się poradzić etorebkomaniaczek
zastanawiam się nad czarną aidą, brązową madarą lub w ostateczności sagrid. pomożecie mi coś wybrać? powiem tylko, że potrzebuję większej torebki ze względu na szkołę.
to aida!
sigrid jest duza, ale nie jest pakowna!!!!
madary nie mam nie pomogę, ale tak w ręku ciężary nosić???? chociaż może ona wchodzi na ramię?
ale i tak radzę Aidę!


mykam!

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Byłam prywatnie u jednej babki w Łodzi, na Piotrkowskiej, ale to była strata czasu i pieniędzy Miałam podejrzenie tarczycy, ale na szczęście nie wykryto mi jej

Tak, mieszkam jakieś 60 km od Łodzi, ale często tam bywam Jakbyś mogła mi napisać na PW jakieś nazwiska i adresy to byłabym wdzięczna





Z tych trzech co napisałaś, ja wybrałabym Sigrid
dowiem się dokładnie gdzie i napiszę!

mykam po raz trzeci! i ostatni
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:36   #202
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość



Z tych trzech co napisałaś, ja wybrałabym Sigrid
Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
to aida!
sigrid jest duza, ale nie jest pakowna!!!!
madary nie mam nie pomogę, ale tak w ręku ciężary nosić???? chociaż może ona wchodzi na ramię?
ale i tak radzę Aidę!


mykam!


miałam nadzieję, na jedno głośność
osobiście najbardziej skłaniam się ku aidzie, tylko przed chwilą obejrzałam jej beżową wersję i znów mam mętlik w głosie

to ja jeszcze się trochę po zastanawiam, a teraz lecę obejrzeć VD bo się troszkę stęskniłam za panem D.
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:43   #203
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

czy dobrze widze że obie Imogene już zniknęły?
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:45   #204
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
dowiem się dokładnie gdzie i napiszę!

mykam po raz trzeci! i ostatni
Dziękuję Miłego dnia
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:47   #205
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
czy dobrze widze że obie Imogene już zniknęły?
pewnie tylko pare sztuk bylo...
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 13:02   #206
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość


miałam nadzieję, na jedno głośność
osobiście najbardziej skłaniam się ku aidzie, tylko przed chwilą obejrzałam jej beżową wersję i znów mam mętlik w głosie

to ja jeszcze się trochę po zastanawiam, a teraz lecę obejrzeć VD bo się troszkę stęskniłam za panem D.
Też polecam aidę, sigrid jest bardzo mało pojemna.
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska

Edytowane przez Danula
Czas edycji: 2011-04-09 o 13:08
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 13:05   #207
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość


przyszłam się poradzić etorebkomaniaczek
zastanawiam się nad czarną aidą, brązową madarą lub w ostateczności sagrid. pomożecie mi coś wybrać? powiem tylko, że potrzebuję większej torebki ze względu na szkołę.
No to jeśli większej to raczej madara/sigrid
tych 2 akurat nie mam , ale mam Aidę czarną i na ile jest piękna, na tyle jak ja na studia noszę "aż" 1 zeszyt A4 w twardej oprawie, to muszę się nagimnastykować żeby go do niej włożyć , także większa ilość zeszytów/książek dużego formatu do niej nie wejdzie raczej
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 13:13   #208
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
No to jeśli większej to raczej madara/sigrid
tych 2 akurat nie mam , ale mam Aidę czarną i na ile jest piękna, na tyle jak ja na studia noszę "aż" 1 zeszyt A4 w twardej oprawie, to muszę się nagimnastykować żeby go do niej włożyć , także większa ilość zeszytów/książek dużego formatu do niej nie wejdzie raczej
Och krfafiący farfoclu madara a sigrid to jest różnica jak pudełko na buty a puderniczka
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 13:16   #209
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 13:21   #210
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: Super tytuł wymyślamy lecz na razie torebkami się zachwycamy-etorebka cz.27

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
wszystkim

moniek fajny pierscionek! mamy podobny gust - nie zdziwilabym sie gdybysmy mialy kilka takich samych pierscionkow to co.. masz sowe z h&mu?
sowę z h&m to i ja mam

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
niezle.. a nasza szafa pokrywa sie w 50%.. ogladalam asosowe pierscionki i w paru sie zakochalam, ale.. ale.. - czekam az funt spadnie kusi Cie ktorys tak bardzo, bardzo?
teraz funt jest po 4,5 rzadko zdarza się żeby nie był tak tani
pewnie w przyszłym tygodniu już skoczy do góry.

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość


przyszłam się poradzić etorebkomaniaczek
zastanawiam się nad czarną aidą, brązową madarą lub w ostateczności sagrid. pomożecie mi coś wybrać? powiem tylko, że potrzebuję większej torebki ze względu na szkołę.
ja z kolei polecałabym Aidę, tylko tę z tych wymienionych mam jest dość pojemna, ale Imogene podobno była bardziej pojemna (tylko że tych już nie ma)

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
czy dobrze widze że obie Imogene już zniknęły?
dzisiaj zniknęły
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.