LUBUSKIE mamuski!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-10, 17:00   #31
Kajool
Zadomowienie
 
Avatar Kajool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dziki zachód
Wiadomości: 1 433
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

te nieprzespane nocki to ciagle przede mna
__________________
"Ty jesteś, wiem, już nie bajką, nie snem
Ale jesteś prawdziwy jak ja..."
Kajool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 20:50   #32
joasia2512
Rozeznanie
 
Avatar joasia2512
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 538
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

Mój Filip do pół roku spał pięknie, nie miał kolek. Niestety do teraz mamy praktycznie każdą noc z problemami. Myślę że to zęby ale mamy też problemy z brzuszkiem. Filip jest strasznym niejadkiem a przez to ma zaparcia i wzdęcia.
__________________
Filip 10 kwiecień 2009r godz. 4:44

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

Paulo Coelho
joasia2512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 22:42   #33
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

mam popsuta klawiature. musze pisac myszka na ekranowej i szlag mnie trafia. odezwe sie jak kupie nowa. pa
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 09:54   #34
Agacia80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 231
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

Cytat:
Napisane przez joasia2512 Pokaż wiadomość
Mój Filip do pół roku spał pięknie, nie miał kolek. Niestety do teraz mamy praktycznie każdą noc z problemami. Myślę że to zęby ale mamy też problemy z brzuszkiem. Filip jest strasznym niejadkiem a przez to ma zaparcia i wzdęcia.
To mój Filip odwrotnie zjada porcje dorosłego, ale za to chudy jest taki, że nie można na niego kupić zadnych ubrań
A ząbki niestety trzeba przeczekać
Agacia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 15:41   #35
joasia2512
Rozeznanie
 
Avatar joasia2512
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 538
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

No i Filip mi się rozchorował ma zapalenie gardła i już całkiem nic nie je.
__________________
Filip 10 kwiecień 2009r godz. 4:44

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

Paulo Coelho
joasia2512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 19:56   #36
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

joasia wspolczuje nie ma nic gorszego od chorego dziecka

a u mnie wlasnie zaczelo grzmiec
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 20:50   #37
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

Wróciłam
w końcu mam działającą klawiaturę
Coś z tą naszą listą nici... Tylko jedna osoba się zgłosiła więc nie będę wstawiać listy z dwoma osobami
Moja Nina tez była chora. Jeszcze nie wyzdrowiała do końca ale już dochodzi do siebie. Zostało jeszcze trochę kataru. Nabawiła się małego zapalenia oskrzeli. Niedawno mieliśmy zapalenie płuc więc dmuchając na zimne znowu pani doktor zaleciła nam inhalacje. Na nas działają lepiej niż antybiotyki w syropkach. Dwa dni i już nic się nie dzieje ale przez tydzień musimy je robić.

Dzisiaj zabrałam Ninkę do lasu żeby troszkę pooddychała świeżym powietrzem. Pojechaliśmy na Bobrowy Szlak koło Rzepina. Byłam tam pierwszy raz - koleżanka z pracy mi to miejsce bardzo zachwalała. Jest rzeczywiście przepięknie. Piękne rośliny, las, jakaś rzeczka, kładki, bajorka. Wszystko zagospodarowane, ławeczki, wigwamy z ławeczkami w których można sobie posiedzieć. Jest też zagroda z dzikami Rety, stałam w odległości około 1,5 metra od wielkich 2 dzików. Oczywiście dzieliła nas tylko siatka. Dziki wcale nie zwracały uwagi na to, że ktoś stoi, Nina zaczęła piszczeć z radości, że musiałam ją uciszać i uspokajać, a dziczki jakby głuche. Pewnie przyzwyczajone do ludzkiej obecności. Mimo to, wrażenie niesamowite. Za kilka dni lub za tydzień na weekend jedziemy tam po raz kolejny już na dłużej, bo teraz byliśmy tylko 3 godziny.
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 07:20   #38
Kajool
Zadomowienie
 
Avatar Kajool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dziki zachód
Wiadomości: 1 433
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

czesc dziewczyny, w koncu chlodniej co? Dzisiaj pomykam do lekarza na kolejne badania. Ciekawe co u mojego synka slychac.
__________________
"Ty jesteś, wiem, już nie bajką, nie snem
Ale jesteś prawdziwy jak ja..."
Kajool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 08:33   #39
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

cinusiowa a gdzie to dokladnie jest jak tam dojechac?

u nas zimny wiatr i mnie to nei cieszy bo nie bedziemy mogli posiedziec na kocyku a ze spacerku tez nici bo skrecilam noge i jestem nieco uziemiona
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 08:40   #40
Agacia80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 231
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

A u nas od rana kiepska pogoda . Spacer przy takim wietrze raczej odpada . Maluchy właśnie tną ulotki i naklejają na kartkę, przy okazji strasznie się złoszczą, bo klej nie klei jak powinien!
Przed nami jeszcze cały długi dzień, jak my sobie wypełnimy ten czas, zwłaszcza, że pracuję w domu i potrzebuję chwili do tego
Agacia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 16:10   #41
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

Hej,
ja dzisiaj jestem do niczego. Wróciłam z pracy wykończona. Nic mi się nie chce, tylko spać. Właśnbie robię sobie kawę. Zaraz namówię Tż, aby zabrał Ninulę, to może troszkę przyłożę głowę do poduchy

kajol i co tam u dzidzi słychać? Mam nadzieję, że wszystko w porządku

anoxa bobrowy szlak jest na drodze między Rzepinem a Maczkowem. Jest przy drodze znak, gdzie trzeba skręcić. W Rzepinie musisz kierować się na Cybinkę, Maczków, Urad...

Agacia ja całe szczęście w domu nie pracuję. Z Niną bym nie miała szans. Ona jest ciekawska i często robi za duszę towarzystwa, wszędzie jej pełno. Ona nie nadaje się do "pracy z nią" A czym się zajmujesz?
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 18:15   #42
Kajool
Zadomowienie
 
Avatar Kajool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dziki zachód
Wiadomości: 1 433
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

u nas wszystko ok. jescze 7 tygodni i bedzie nas trojka
__________________
"Ty jesteś, wiem, już nie bajką, nie snem
Ale jesteś prawdziwy jak ja..."
Kajool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 20:02   #43
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

kajool troszke ci zazdroszcze tego ze w ciazy jestes to cudowny czas mimo ze ostatnie 6tyg przelezalam w szpitalu

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

cinusiowa dzieki za wyjasnienie moze uda mi sie meza namowic jak wroci to pojedziemy
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 21:56   #44
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

Hej dziewczyny! Super rozpoczęty wątek,ale póki co będę pierwsza z Gorzowa i chyba najstarsza i najbogatsza w staż ,gdyż w styczniu miałam 21 rocznicę ślubu,mam 2 córeczki 20 letnią Martynę i 5 Amelkę.Chętnie Was poczytam i od czasu do czasu coś szreibnę,a może i coś się od Was nauczę.Jeżeli przyjmiecie mnie staruszkę,to miło
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 22:54   #45
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

Cytat:
Napisane przez Nel70 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Super rozpoczęty wątek,ale póki co będę pierwsza z Gorzowa i chyba najstarsza i najbogatsza w staż ,gdyż w styczniu miałam 21 rocznicę ślubu,mam 2 córeczki 20 letnią Martynę i 5 Amelkę.Chętnie Was poczytam i od czasu do czasu coś szreibnę,a może i coś się od Was nauczę.Jeżeli przyjmiecie mnie staruszkę,to miło
Witaj Nel70 Witamy i przyjmujemy wszystkich Ja bardzo często bywam w GW i teraz nawet stąd piszę. Mój Tż pochodzi z GW i właśnie jestem u jego rodziców Gratuluję takiego stażu małżeńskiego Sama w GW też mieszkałam ponad rok czasu ale jakoś tak nam się potoczyło wszystko, że wróciliśmy w moje strony
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 23:05   #46
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

To i ja się zamelduję

Przez 30 lat mieszkałam w ZG, obecnie od 6 lat na obczyźnie, obie córki urodzone już tutaj.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 08:50   #47
Kajool
Zadomowienie
 
Avatar Kajool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dziki zachód
Wiadomości: 1 433
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

witam nowe mamusie
__________________
"Ty jesteś, wiem, już nie bajką, nie snem
Ale jesteś prawdziwy jak ja..."
Kajool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 11:06   #48
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

Rzaba, witaj
Ja już chyba Cię kojarzę z jakiegoś innego wątku Gdzieś już Twój nick widziałam. Nie wiem, czy nie na jakiś zbiorowych zamówieniach... Tak mi się kojarzy albo mylę Ciebie może z inną podobną osobą. A gdzie teraz mieszkasz? Już nie masz zamiaru wracać do ZG?
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 17:15   #49
Agacia80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 231
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
Hej,
Agacia ja całe szczęście w domu nie pracuję. Z Niną bym nie miała szans. Ona jest ciekawska i często robi za duszę towarzystwa, wszędzie jej pełno. Ona nie nadaje się do "pracy z nią" A czym się zajmujesz?
Pracuję w sklepie internetowym z zabawkami dla dzieci. Taka praca bywa wygodna, bo część obowiązków można przynieść do domu, ale jest też okropna z tego samego powodu. Tak naprawdę nigdy nie ma wolnego
Agacia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 18:36   #50
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
Rzaba, witaj
Ja już chyba Cię kojarzę z jakiegoś innego wątku Gdzieś już Twój nick widziałam. Nie wiem, czy nie na jakiś zbiorowych zamówieniach... Tak mi się kojarzy albo mylę Ciebie może z inną podobną osobą. A gdzie teraz mieszkasz? Już nie masz zamiaru wracać do ZG?
Na wspólnych zakupach nie bywam, jedynie tutaj albo na fitnessie, czasem na mineralnym albo perfumowym.
Mieszkam tam gdzie widać pod avkiem
W ZG mam mieszkanie ale przez najblizszy rok nie wrócimy, co potem to się zobaczy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 22:11   #51
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

Agacia a to fajne masz zajęcie. Ja bym chciała mieć taki swój sklepik internetowy. Usiłowałam kiedyś coś wymyślić ale jakoś nic nie wymyśliłam

Rzabba więc to mógł być perfumowy Miałam jakiś czas temu inne konto na wizażu i to chyba na tamtym drugim kupowałam kilka razy odlewki



Dzisiaj wróciliśmy od teściowej Umęczyłam się, bo mnie jakoś często drażni ta kobieta. Ninie coś choróbsko nie chce przejść więc dzisiaj wykupiliśmy antybiotyk, który mieliśmy wykupić tylko w razie "w...". Jutro więc ze żłoba nici
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 19:19   #52
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

Hallo..., gdzie wy się podziewacie?

U nas zaczęły się straszne upały. Dzisiaj było ponad 26 stopni Jak ja nienawidzę lata. Przez tą temp. wyszłam z Niną dzisiaj dopiero przed 19:00 i po 15 minutach złapał nas deszcz Dobrze, ze daleko nie zaszliśmy

W sobotę byliśmy w Deichmannie kupić dziecku sandały. O boże, jak zobaczyłam ceny butów dziecięcych, to oczom nie wierzyłam. Wybuliłam 70 zł za dziecięce sandały, a i tak nie wiadomo, czy pochodzi w nich do końca lata To sobie tańsze upatrzyłam
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 19:54   #53
Agacia80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 231
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

Ja swoim maluchom kupuję takie szmaciane sandałki. Kosztują max 20 zł. Jak się poszuka można znaleźć wiele różnych wzorów, a niektóre są nawet ładniejsze niż niejedne sandałki. Jak się zniszczą to idą do kosza inie żal ich. Kupuje się następne
Agacia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 20:03   #54
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

Witajcie!
U nas w GW też upały,których mam już dosyćA teraz własnie leje i zanosi się na burzę.Jak przyjdzie okres urlopów,u nas lipiec zamknięte przedszkole to będzie lało i tyle z lata w Polsce.Coraz bradziej zastanawiam się o urlopie np.w Chorwacji,tylko,że moja Amelka nie nawidzi podróży.A odnośnie sandałek,to moja też strasznie niszczy,ale dzisiaj zauważyłam u Amelci odciski na małych paluszkach i pytam się czy ją jakieś bucuki cisną,to mówi,że nie ,nie wiem skąd te odciski u maluszka?
Napiszcie dziewczyny ,gdzie planujecie urlopy i może macie jakieś tanie a dobre kwatery nad morzem ale tym koło Kołobrzegu?
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 20:29   #55
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

Cytat:
Napisane przez Nel70 Pokaż wiadomość
Napiszcie dziewczyny ,gdzie planujecie urlopy i może macie jakieś tanie a dobre kwatery nad morzem ale tym koło Kołobrzegu?
Radziłabym zacząć juz szukać ,ja miesiąc temu szukałam i co lepsze były już zajęte a ceny masakra .
Brałam pod uwagę Kołobrzeg ,Miedzyzdroje lub Świnoujście ,w koncu znalazłam w Ś. dobra lokalizacja i warunki ,cena też w miarę.
Oby pogoda dopisała
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 21:11   #56
Agacia80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 231
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

Ja urlop spędzam u mamy w okolicach Warszawy. Dzieci tam mają pełno atrakcji, których we Wschowie nie uświadczysz. Już od dawna mają obiecaną wizytę w kinie i cieszą się - choć tak naprawdę nawet nie wiedzą co to jest. A ja dzięki babci mam szanse na kilka dni wolnego
Agacia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 21:42   #57
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

Cytat:
Napisane przez Nel70 Pokaż wiadomość
Witajcie!
U nas w GW też upały,których mam już dosyćA teraz własnie leje i zanosi się na burzę.Jak przyjdzie okres urlopów,u nas lipiec zamknięte przedszkole to będzie lało i tyle z lata w Polsce.Coraz bradziej zastanawiam się o urlopie np.w Chorwacji,tylko,że moja Amelka nie nawidzi podróży.A odnośnie sandałek,to moja też strasznie niszczy,ale dzisiaj zauważyłam u Amelci odciski na małych paluszkach i pytam się czy ją jakieś bucuki cisną,to mówi,że nie ,nie wiem skąd te odciski u maluszka?
Napiszcie dziewczyny ,gdzie planujecie urlopy i może macie jakieś tanie a dobre kwatery nad morzem ale tym koło Kołobrzegu?
Jak dla mnie, to jedynym plusem wakacji zagranicznych jest to, że zawsze jest ładna pogoda. Ale nie uważam, aby atrakcjami jak dla mnie odbiegały od PL. Ja lubię zwiedzać nasz kraj i dla mnie widok zwykłej łączki, byle z dala od domu już jest atrakcyjny Staram się wybierać wczasy zawsze w takich miejscach, gdzie jest coś jeszcze poza np. leżeniem bykiem na plaży w przypadku niepogody. Rok temu byliśmy w Pogorzelicy tydzień czasu - wiocha totalna, a niby taka znana turystyczna miejscowość. Spokój i cisza, poza morzem nic ale stamtąd jest rzut beretem do Kołobrzegu, Niechorza, Rewala, Trzęsacza, gdzie jest sporo fajnych atrakcji, jest gdzie pochodzić.
Ośrodka w którym byłam w Pogorzelicy nie polecam. Jest fajnie, miła atmosfera, spokój, o co poprosisz, to masz, mega czysto, że wszędzie czuć domestos i inne detergenty ale drażniło mnie, że wszystko tam takie stare z czasów komuny
Co roku też jeździmy do Świnoujścia ale to dlatego, że Tż ma tam rodzinę i działkę ale jakbym miała płacić tam za wczasy, to bym omijała szerokim łukiem. Po pierwsze jest tam drogo, bo miejscowość jest uzdrowiskiem, sami Niemcy na ulicach, z uwagi na to, że jest to uzdrowisko po 22:00 życie zamiera i nic się nie dzieje..., bo nie może...
Kiedyś jeszcze z rodzicami byłam na wczasach w Dziwnówku i mieliśmy fajny pensjonat. Nazywał się Słoneczko, bardzo czysto i schludnie. Właściwie składał się on jakby z dwóch domków jednorodzinnych ale każdy pokój miał osobne wejście i swoją łazienkę. Stołówka była na miejscu na parterze jednego budynku, plac zabaw dla dzieci, niewielki ale był i blisko do morza - w linii prostej około 500-700 m. Ale nie wiem jak tam cenowo, bo wtedy mnie to nie interesowało, tylko rodziców Ale było fajnie


Cytat:
Napisane przez Agacia80 Pokaż wiadomość
Ja urlop spędzam u mamy w okolicach Warszawy. Dzieci tam mają pełno atrakcji, których we Wschowie nie uświadczysz. Już od dawna mają obiecaną wizytę w kinie i cieszą się - choć tak naprawdę nawet nie wiedzą co to jest. A ja dzięki babci mam szanse na kilka dni wolnego
Uwielbiam Warszawę, byłam tam już kilka lat temu i chętnie bym jeszcze raz zwiedziła. Ale zwiedzać Wawe, to tylko z moim tatą. Mamy tam trochę rodziny i za młodych czasów jeździł tam często więc swobodnie się po niej porusza. Zna nie tylko najważniejsze miejsca ale też te mniej znaczące ale równie ciekawe. Myślałam nad wakacjami w Wawie w tym roku ale jednak finanse nam nie pozwolą i darujemy sobie jakiś konkretny wyjazd w tym roku. Zrobimy tylko 1-2 wypady nad morze do rodzinki. Poza tym mój Tż nie nadaje się do spędzania wakacji na zwiedzaniu. On to najchętniej by się wywalił na trawie, sączył piwko i spał A ja wręcz przeciwnie. Uwielbiam bieganie po muzeach, galeriach, zamkach... tak samo jak Wawa urzekł mnie też Kraków
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 21:45   #58
Agacia80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 231
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość



Uwielbiam Warszawę, byłam tam już kilka lat temu i chętnie bym jeszcze raz zwiedziła. Ale zwiedzać Wawe, to tylko z moim tatą. Mamy tam trochę rodziny i za młodych czasów jeździł tam często więc swobodnie się po niej porusza. Zna nie tylko najważniejsze miejsca ale też te mniej znaczące ale równie ciekawe. Myślałam nad wakacjami w Wawie w tym roku ale jednak finanse nam nie pozwolą i darujemy sobie jakiś konkretny wyjazd w tym roku. Zrobimy tylko 1-2 wypady nad morze do rodzinki. Poza tym mój Tż nie nadaje się do spędzania wakacji na zwiedzaniu. On to najchętniej by się wywalił na trawie, sączył piwko i spał A ja wręcz przeciwnie. Uwielbiam bieganie po muzeach, galeriach, zamkach... tak samo jak Wawa urzekł mnie też Kraków
Ja niestety nie mam rodziny w okolicach morza czy gór, a na noclegi w pensjonatach czy innych miejscach raczej mnie nie stać. Zostaje W-wa i rodzice
Agacia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 22:00   #59
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

Cytat:
Napisane przez Agacia80 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie mam rodziny w okolicach morza czy gór, a na noclegi w pensjonatach czy innych miejscach raczej mnie nie stać. Zostaje W-wa i rodzice
Rzeczywiście pensjonaty do najtańszych nie należą. Ja, jak szukam wakacji, to bardziej rozglądam się za agroturystyką, bo w takich miejscach jest dużo taniej i można nawet ponegocjować ceny. A jeszcze taniej wychodzi zebrać się z grupą znajomych i wynajmować cały np. domek. Rok temu jak sobie szukaliśmy znalazłam domek na mazurach z 3 pokojami, w każdym pokoju po 2-3 miejsca do spania, w największym był nawet kominek, przy samym jeziorze. Za tydzień wołali sobie 1500 zł więc jakby tak pojechać w 3 pary, czy 3 rodzinki, to wychodzi niewiele, a żywić się wtedy tam wspólnie wychodzą grosze. Takie wczasy raz na rok, jeśli obie osoby w rodzinie pracują, to jeszcze nie taki szok, bo można przez rok sobie odłożyć Ale żeby coś takiego znaleźć, trzeba nieźle poszperać w necie i nie na ostatnią chwilę. Teraz w maju, to już ciężko by było o takie miejsce. My w sumie z tego w końcu nie skorzystaliśmy mimo, że mieliśmy chętne jeszcze dwie pary, po stwierdziliśmy, że tłuc się wtedy jeszcze z rocznym dzieckiem przez całą Polskę na mazury, to będzie męka, a zwłaszcza, że trafiliśmy na upały
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 08:05   #60
Agacia80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 231
Dot.: LUBUSKIE mamuski!!!

U nas dopiero od niedawna 2 osoby pracują wcześniej byłam na wychowawczym i jeszcze czeka nas remont. Ręce opadają
Agacia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.