Juz sama nie wiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-31, 10:46   #1
ivete69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2

Juz sama nie wiem


witajcie, czuje sie bardzo zagubiona. Nie wiem sama co mam z sobą zrobic. Mam 30 lat i mieszkam z rodzicami. Mam prace ktora jest srednia ale jakos leci. Od 1,5roku jestem w zwiazku na odleglosci z perspektywą przenosin za 4 lata za granice. I najgorsze jest to ze mam depresje. Nie cierpie mojego zycia, czego sama nie rozumiem bo mam cudownego chlopaka i perspektywy. Chcialabym zacząc wlasnie zycie ale cholernie się tego boje...boje sie ze nie dam sobie rady...no bo jak moge sobie dac skoro teraz mam wszytsko a mam depreche. Po wizycie u psychologa czuje sie jeszcze gorzej...nie wiem sama co robic by zaczac czuc sie szcześliwa.
Do tego mam w pracy kolezankę, ktora ma cudownego meza i dzieci i na kazdym kroku to demonstruje....przy niej czuje sie parszywie....ehhh
ivete69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 11:46   #2
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Juz sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez ivete69 Pokaż wiadomość
witajcie, czuje sie bardzo zagubiona. Nie wiem sama co mam z sobą zrobic. Mam 30 lat i mieszkam z rodzicami. Mam prace ktora jest srednia ale jakos leci. Od 1,5roku jestem w zwiazku na odleglosci z perspektywą przenosin za 4 lata za granice. I najgorsze jest to ze mam depresje. Nie cierpie mojego zycia, czego sama nie rozumiem bo mam cudownego chlopaka i perspektywy. Chcialabym zacząc wlasnie zycie ale cholernie się tego boje...boje sie ze nie dam sobie rady...no bo jak moge sobie dac skoro teraz mam wszytsko a mam depreche. Po wizycie u psychologa czuje sie jeszcze gorzej...nie wiem sama co robic by zaczac czuc sie szcześliwa.
Do tego mam w pracy kolezankę, ktora ma cudownego meza i dzieci i na kazdym kroku to demonstruje....przy niej czuje sie parszywie....ehhh
Dlaczego w tym wieku mieszkasz jeszcze z rodzicami

Skoro po wizytach u psychologa czujesz się gorzej, to pomyśl nad jego zmianą.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 13:50   #3
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Juz sama nie wiem

I dlaczego przenosiny do faceta dopiero za 4 lata?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 14:06   #4
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Juz sama nie wiem

a może czujesz się gorzej, bo wreszcie zobaczyłaś jak to wygląda i musisz się z tym skonfrontować?
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 14:15   #5
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Juz sama nie wiem

Po 1: raczej chciałabym jak najszybciej skonfrontowac ten "idylliczny związek na odległośc" i "perspektywy za granicą" z rzeczywistością. Bo masz 30 lat. Szkoda na marzenia zmarnowac 4 lata a potem zobaczyc jak złudzenia się rozbijają o ścianę.

Po 2: skoro masz depresję to powinnaś się udac do psychiatry i psychologa. Bo w depresji zwykle jest potrzebne wspomożenie farmakologiczne.

Po 3: nie bądź zawistna. To nie wina koleżanki, że jej się układa, że jest szczęśliwa, ma dzieci i lubi tym szczęściem emanowac.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 15:58   #6
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Juz sama nie wiem

Ja tez musze zapytac, dlaczego w tym wieku nadal mieszkasz z rodzicami Nie wyobrazam sobie doroslego, odpowiedzialnego zycia z codziennymi obiadkami z tatusiem i mamusia.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 16:02   #7
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Juz sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez bluebluesky Pokaż wiadomość
Ja tez musze zapytac, dlaczego w tym wieku nadal mieszkasz z rodzicami Nie wyobrazam sobie doroslego, odpowiedzialnego zycia z codziennymi obiadkami z tatusiem i mamusia.
bo tak łatwiej
bo tak prościej
bo tak taniej

autorko,strach jest normalny.twoje życie ma szansę się zmienić o 180 stopni,więc zrozumiałą jest obawa o dorosłość i odpowiedzialność.rzucasz się na gleboka wode emigrując,ale wiedz,że zawsze masz gdzie wrócić.to pomaga na stres.

a kolezanką się nie przejmuj,bo wszędzie dobrze,gdzie nas nie ma
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 16:17   #8
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Juz sama nie wiem

idź koniecznie do psychiatry.jak ci nie będzie odpowiadał - zmień.

i tradycyjne "weź się ogarnij"!

dlaczego mieszkasz z rodzicami? nie stać Cię na wynajem mieszkania? jeśli tak,może warto się dokształcić i poszukać innej pracy, skoro w wieku 3o lat nie stać Cię nawet na wynajęcie kawalerki.

dlaczego dopiero za 4 lata możesz się przenieść? nie możesz teraz, nawet na własną rękę.
nie czekaj na niego,bo nie wiadomo co się wydarzy a ty zostaniesz z niczym.
umiesz liczyć,licz na siebie.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 09:01   #9
ivete69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Juz sama nie wiem

Przeniose sie dopiero za 4 lata poniewaz: on musi jeszcze skończyc studia a po drugie ja ucze się jezyka. Narazie jestem na poziomie podstaowowym.
Mieszkam z rodzicami bo nie stac mnie na co roczny wyjazd za granice na kila tygodni i wynajmowanie mieszkania.
ivete69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 16:21   #10
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Juz sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez ivete69 Pokaż wiadomość
Przeniose sie dopiero za 4 lata poniewaz: on musi jeszcze skończyc studia a po drugie ja ucze się jezyka. Narazie jestem na poziomie podstaowowym.
Mieszkam z rodzicami bo nie stac mnie na co roczny wyjazd za granice na kila tygodni i wynajmowanie mieszkania.

Nie chcę studzic Twojego zapału, ale...

On kończy studia to ile on ma lat?

Ile razy się w ogóle spotkaliście w ciągu tego 1,5 roku?

Jak sobie wyobrażasz kolejne 4 lata w takim związku?

Zdajesz sobie sprawę, że bardziej ten związek internetowo idealizujesz aniżeli tworzysz?

Po 1,5 roku jesteś na poziomie podstawowym języka? To coś kiepsko Ci idzie.

Moim zdaniem masz 30 lat i jesteś na najlepszej drodze do zmarnowania kolejnych 4 lat. Pewnie koleś jest młodszy, mieszka z rodzicami/studiuje i niby wielka miłośc. Bez urazy, ale z góry skazana na porażkę.

Jednak jak widac łatwiej sobie wegetowac, życ marzeniami o wielkim happy endzie za 4 lata i tylko zazdrośnie i zawistnie łypac na koleżankę, która ma czelnośc byc szczęśliwa tu i teraz z cudownym dzieckiem i mężem.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 16:32   #11
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Juz sama nie wiem

hm,dobrze rozumiem, że za te 4lata planujesz wyjazd na stałe? jeśli tak to nie wiem po co wegetować tutaj,skoro i tak wyjedziesz i tak.
a za 4 lata może być Ci dużo trudniej odnaleźć się w nowym miejscu, a i pewnie pracodawcy nie będą patrzeć przychylnie na 34latkę z małym doświadczeniem.
ten związek jakoś tak zdawkowo opisujesz,nie widzi mi się to.
nie czekaj z wyjazdem.
zrób wywiad jak jest tam z pracą, jakie ceny mieszkań itp.uzbieraj pieniędze na bilet i na min 3 miesiące nawet skromnego życia tam,pozałatwiaj sporawy w Polsce i w długą.
tym bardziej, że nie jedziesz zupełnie w ciemno,do nikogo. chyba Cię Twój facet przygarnie zanim się nie urządzisz?
no i nauka języka szybciej pójdzie.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.