Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-26, 17:15   #1
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575

Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?


Udało mi się trafić na taki artykuł. http://kontrowersje.net/uzasadnienie..._niewiarygodne
Wie ktoś czy to prawda, czy ściema, prowokacja?
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 17:48   #2
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

już sama nazwa portalu zniechęca mnie do czytania tego artykułu.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 17:52   #3
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
już sama nazwa portalu zniechęca mnie do czytania tego artykułu.
Tak ale są tam cytowane wypowiedzi sądu, stąd to wrzucam.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 17:52   #4
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
już sama nazwa portalu zniechęca mnie do czytania tego artykułu.
Ona zawsze bierze info ze stron w stylu kontrowersje.net albo paranormalne.pl

Ale prawdą jest, że od kilku lat mówi się o wypompowywaniu milionów z WOŚP na rzecz spółki żony owsiaka. Poza tym i tak pomoc jest wątpliwa bo większość kasy idzie na czas antenowy a nie pomoc. Do tego uszczknąć jeszcze coś trzeba na woodstock. Ja tam w to wierzę.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 17:56   #5
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Tak ale są tam cytowane wypowiedzi sądu, stąd to wrzucam.
w ogóle można tak upubliczniać uzasadnienie do wyroku? wydaje mi się, że to jest do wglądu tylko dla dwóch stron, a nie żeby potem śmigało po internetach.
nie mam czasu teraz tego całego czytać, bo własnie wychodzę, ale sam fakt że uzasadnienie w takiej niby poważnej sprawie, ma tylko 28 stron jest mega dziwne dla mnie. chyba, że sędzia lubi taki lakoniczny sposób wypowiedzi
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 18:02   #6
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
w ogóle można tak upubliczniać uzasadnienie do wyroku? wydaje mi się, że to jest do wglądu tylko dla dwóch stron, a nie żeby potem śmigało po internetach.
nie mam czasu teraz tego całego czytać, bo własnie wychodzę, ale sam fakt że uzasadnienie w takiej niby poważnej sprawie, ma tylko 28 stron jest mega dziwne dla mnie. chyba, że sędzia lubi taki lakoniczny sposób wypowiedzi
Jeśli jest to sprawa publiczna to chyba wolno, zresztą, nie wiem, może to nieprawda, ale podobno osoby których dotyczy korespondencja mogą ją upubliczniać, nie mogą osoby trzecie. Ja akurat tego portalu kompletnie nie znam, więc nie wiem czy jest rzetelny czy nie, po prostu zainteresowało mnie to ze względu na zamieszczone wypowiedzi sądu.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 18:40   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
już sama nazwa portalu zniechęca mnie do czytania tego artykułu.
To samo od razu mi się nasunęło.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 18:52   #8
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Nawet jeśli bierze, to ma moje błogosławieństwo. Należy się mu, jak psu micha.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 19:01   #9
Domcia2605
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 5 952
GG do Domcia2605
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;49100772]Nawet jeśli bierze, to ma moje błogosławieństwo. Należy się mu, jak psu micha.[/QUOTE]

Jestem tego samego zdania, jeżeli nawet tylko część pieniędzy idzie na pomoc to i tak jestem za. Gdyby nie on pomocy nie byłoby żadnej. Niezliczona ilość szpitali ma ufundowane dzięki WOŚP karetki czy inne sprzęty.
Domcia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 19:11   #10
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;49100772]Nawet jeśli bierze, to ma moje błogosławieństwo. Należy się mu, jak psu micha.[/QUOTE]

Amen.
Znałam osoby, które wręcz prowadziły krucjatę przeciwko Owsiakowi "BO TE PIENIĄDZE NIE IDĄ NA DZIECI TYLKO NA WOODSTOCK!!!" (cytat) . "Znałam", bo nie chcę mieć z takimi ludźmi nic wspólnego, zawsze do krytykowania działań innych pierwsze są osoby, które same nigdy nie wyszły i nie wyjdą z żadną dobroczynną inicjatywą, bo są zbyt zajęte ocenianiem innych i obrabianiem im tyłków.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 20:43   #11
Vairen
Raczkowanie
 
Avatar Vairen
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 253
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Nie mam nic do Owsiaka, ale błagam niech w końcu sprywatyzują służbę zdrowia (na wzór holenderski ). Żadna orkiestra nie będzie potrzebna, bo teraz jest tak, że mogliby grać i kilka wieków, i będzie mało.

Co do sprawy sądowej to oskarżonym nie był Owsiak, więc nic jemu nie udowodniono. Po prostu w internecie można pisać takie teksty jak pisze MatkaKurka, bo sąd nie ma podstaw w nie ani wierzyć, ani nie wierzyć.
Vairen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 20:48   #12
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Ona zawsze bierze info ze stron w stylu kontrowersje.net albo paranormalne.pl

Ale prawdą jest, że od kilku lat mówi się o wypompowywaniu milionów z WOŚP na rzecz spółki żony owsiaka. Poza tym i tak pomoc jest wątpliwa bo większość kasy idzie na czas antenowy a nie pomoc. Do tego uszczknąć jeszcze coś trzeba na woodstock. Ja tam w to wierzę.
Raz Owsiak wzial z WOSPU 1,5 miliona na spolke-corke. Spolka ta zajmuje sie komercyjna stroną sprawy, drukuje koszulki itd. Dzieki temu podziałowi WOSP jest czysty i wolny od innej działalności niz cel statutowy.
Woodstock ma wlasnych sponsorów i nie nalezy juz do WOSPU.

Wziete pieniadze sa zwracane sukcesywnie, juz polowe oddano. Takze to byl tylko kapitał zakladowy, w pełni do zwrotu. Zostal uzyty do wspierania fundacji. Dzieki tej spolce okolo 95% zebranej kasy idzie na cele charytatywne, pozostale to koszty organizacji finałów. Takze te historie z memow sa nieprawdziwe. To świetny wynik jak na fundację.

Natomiast Owsiak ma swoje firmy producenckie, ktore przynoszą mu kase na zycie. Wszystko jest w ksiegach, ktore sa jawne, wystarczy zajrzeć.

Takze stalo sie dobrze, odprowadzili kase, ktora jest do.zwrotu, w celu wyczyszczenia fundacji, która powoli stawala sie kombajnem roznych projektow.

Edytowane przez 201604250941
Czas edycji: 2014-11-26 o 20:49
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 21:06   #13
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;49100772]Nawet jeśli bierze, to ma moje błogosławieństwo. Należy się mu, jak psu micha.[/QUOTE]

Oczywiście. Orkiestra wyciąga miliony, w każdym szpitalu są sprzęty z serduszkiem i to dzięki orkiestrze mamy system szybkiego wykrywania niedosłuchu. Wiadomo, że facet musi żyć. Nikt nie każe mu być o chlebie i wodzie. Jeśli z tych milionów weżmie parę tysięcy - to spoko. Ważne że pomagają. Woodstock też musi być finansowy, nie? Co innego jak instytucja charytatywna zbiera pieniądze głównie dla siebie, ale orkiestra naprawdę pomaga.

Jeśli jednak rzeczywiście dochodzi do poważnych przekrętów i sąd się tym zajmie - ok. Prawo jest prawem. Zastanawia mnie tylko, dlaczego NIKT inny nie publikuje tego oprócz portalu "kontrowersje.net", który ma baner książki o tym, że Polacy zbyt mało pomagali Żydom. Tylko kretyn może tak powiedzieć (to już rozmowa na dłuższą chwilę).

OK. Wpisałam frazę "matka kurka owsiak" i na początku parę linków z kontrowersyjnego portalu, jakiś facebook, blog oraz 'natemat". Rzeczywiście same rzetelne źródła.

Wiadomo, że są w Polsce osoby, które się Owsiaka czepiają. Głównie za Woodstock. I taka mentalność ludzi. Jak ma wielką kasę to pewnie kradnie. A u każdego można się doszukać brudu za paznokciami.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 21:13   #14
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

gila mnie to. jak sobie wyprowadzał, to mu się należy. jako jeden z niewielu prowadzi realną namacalną MĄDRĄ pomoc temu kraju. bo szlachetna paczka to żadna pomoc.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 21:19   #15
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Jeśli jest to sprawa publiczna to chyba wolno, zresztą, nie wiem, może to nieprawda, ale podobno osoby których dotyczy korespondencja mogą ją upubliczniać, nie mogą osoby trzecie. Ja akurat tego portalu kompletnie nie znam, więc nie wiem czy jest rzetelny czy nie, po prostu zainteresowało mnie to ze względu na zamieszczone wypowiedzi sądu.
już się dowiedziałam co o i jak, i faktycznie jeśli sprawa dotyczy danej osoby, to ta osoba może upublicznić uzasadnienie, jedynie dane osobowe drugiej strony muszą być zamazane.
jedynie nadal mnie dziwi 28 stron uzasadnienia, bo w takiej sprawie to tyle powinny zajmować same zeznania świadków, ale nie chce mi się tego wszystkiego czytać, bo:
[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;49100772]Nawet jeśli bierze, to ma moje błogosławieństwo. Należy się mu, jak psu micha.[/QUOTE]
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 21:29   #16
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Ale to wszystko latwo zmanipulowac tak, zeby sie wydawalo wiarygodne, wiec tlumacze i objasniam krok po kroku o co tu chodzi.

1. Organizacja charytatywna nie moze prowadzic dzialalnosci komercyjnej a jej zarzad nie moze dostawac pieniedzy z racji bycia w zarzadzie. Żona Owsiaka jest zatrudniona w fundacji na etacie jako jedyna, pracownicy pobieraja pensje okolo 3-4 tysiace miesiecznie, wiec chyba dosc przecietne, normalne.

2. Poniewaz fundacja sie rozrosla o Woodstock, szkolenia, wytwornie filmowa, wlasna marke i logo, sprzedawane na koszulkach, przestala spelniac do konca wymogi ustawy o organizacjach charytatywnych. Nadal byl problem z pensja dla zarzadu, ktorej pobierac nie wolno.

3. W zwiazku z tym z WOSPU wyprowadzono kapital zakladowy dla spółek, zeby moc sie usamodzielnic, dostawac pensje dzięki fundacji, a nie z fundacji (co jest w ksiegach ujęte). I tam przeniesiono Woodstock i druk gadżetów.

4. W związku z tym WOŚP jest czysty, a odsetki z puszki i tak ma prawo przekazywać gdzie chce, odsetki a podstawa odsetek to nie to samo. Zarząd utrzymuje się z innych źródeł, nie ma wątpliwośći co gdzie idzie z puszki konkretnie. Natomiast co gdzie idzie ze Złotego Melona to już ich sprawa, bo to nie WOŚP. Wilk syty i owca cała.

5. Ostatnie raporty jeszcze się nie ukazały, ale jak ostatnio patrzyłam to z wyprowadzonego 1,5 miliona oddano 700 tys. Także owszem, forsa wyszła, stosunkowo mała, rozkręcono za nią biznesy komercyjne. Ale ta forsa wraca, ponadto napędza i tak samą fundację.


Także:
- jak zarzuci ktoś im wyprowadzanie pieniedzy - to tak, pożyczyli, ale to było konieczne i bardzo naprawiło sytuację, natomiast mówiąc o wyprowadzeniu pieniędzy nie kłamie się, dlatego sąd nie podwazy tego;
- nieruchomości - mogą wynajmować za cenę specjalną dla bogatej fundacji, albo kupić willę, wiadomo, żę kupili willę. Mają prawo mieć siedzibę. Ale mozna im to zarzucić i nadal będzie to prawda w oczach sądu.
- Woodstock nie jest finansowany z fundacji, odsetki z puszki to nie pieniadze z puszki (bo kiedys z odsetek byl robiony, juz nie jest), zwroccie uwage jak doklanie jest w orzeczeniu sadu, chodzi o wlasnie odsetki
- Zarząd nie pobiera wynagrodzenia z fundacji
- roznica miedzy kwota zebrana a wydana na sprzet pojawiajaca sie w memach wynika z nie ujecia w niej kosztow prowadzonych szkolen, natomiast zdanie tego typu nadal jest prawdziwe. Zabawa logiką a nie
udowadnianie czegokolwiek.

Jakby się wcytać uważnie w tą decyzję sądu to chodzi nadal o grę słów, facet nie skłamał, natomiast przedstawił to w nieprzychylnym obliczu, do czego jako wolny człowiek ma prawo.

Trzeba tez zrozumieć, że sprawa tyczy się spółek-córek a nie samej fundacji, fundacja jako taka jest czysta. Co roku potężne audyty, co roku muszą mieć odnowioną zgodę ministerstwa i muszą publikować sprawozdania finansowe.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 22:09   #17
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

jak wyprowowadził to mimo wszystko nie będę płakał i następnym razem wrzucę coś do skarbonki, bo wiem że coś za to zostanie kupione, a byłem niedawno w szpitalu, widziałem salę z inkubatorami a tam same serduszka.
cóż finał się zbliza wielkimi krokami, więc trzeba pokazywać jaki Owsiak jest zły itd

cóż a ten człowieczek co tak się doszukuje tutaj przekrętów, wziąłby tą energię i spożytkował organizując zbiórkę skoro jest tak dochodowa, no ale wiem trzeba by się ruszyć i coś zrobić, a łatwiej wypominać innym w sieci.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 22:11   #18
jerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Nasze państwo trochę olewa obywateli,więc to fajnie,że jest Pan Owsiak,który wstawia sprzęt do szpitali.
Ostatni,którzy go powinni krytykować to politycy.
Ja z mojej strony powiem,że wasz sprzęt (WOŚP) dotarł do naszej dziury na wschodzie-20 tys.ludzi.Za co DZIĘKUJEMY!
jerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 22:11   #19
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Woodstock ma własnych sponsorów, to raz. Dwa (jeśli się nie mylę!) to Jurek wspomniał kiedyś, że jakaś mała częśc z odsetek ze zbiórek wspomaga organizację przystanku. Za tę informcję nie dam sobie głowy uciąć, bo nie pamietam źródła.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 22:28   #20
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Woodstock ma własnych sponsorów, to raz. Dwa (jeśli się nie mylę!) to Jurek wspomniał kiedyś, że jakaś mała częśc z odsetek ze zbiórek wspomaga organizację przystanku. Za tę informcję nie dam sobie głowy uciąć, bo nie pamietam źródła.
Odkad play postawil balon na pol pola a carlsberg postawil boiska na drugie pol pola to watpie, chyba juz utrzymuje sie calkiem sam.

WOSP podaje informacje na swojej stronie co zastali a co zostawili. I praktycznie co roku tworza nowy zupelnie dzial medycyny w kraju, nie bylo badania wzrosku ani sluchu noworodkow, leczenie cukrzycy w ciazy kulało ostro, starszych ludzi wszyscy maja gdzies. Przyszedl Owsiak, kupił full najnowoczesniejszego sprzetu i tak co roku diagnozuje sie tysiace a nie pojedyncze osoby. Diagnozy są spisywane i analizowane, wyniki sa udostepniane, takze jest tez wklad w rozwoj medycyny.

Pomyśłał ktoś chociaz przez moment, że sprzęt jest własnością fundacji i pewnego dnia, może ona cały ten sprzęt zabrać i oddać komuś innemu? Na pewno w Afryce takiego nie mają.

A jesli ich zamkną albo cos w tym stylu? Sprzęt podlega gwarancji producenta, musi mieć odpowiednie części zamienne itd, jak to w koncernach medycznych, do tego trzeba opłacić szkolenie dla pracownika, który go będzie obsługiwał. Szpital nie da rady. Stracimy nagle praktycznie cala opieke nad ciezarnymi, cala opieke nad noworodkami, dializy, całą diagnostyke. I to tak serio, całą, bo przed finałami było po kilka sztuk starego sprzętu w kraju.

A jeśli sąd wlepi grzywnę? Będzie milionowa i poleci z puszki.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 22:42   #21
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

dla mnie sprawa jest czysta, zbyt wiele kontroli, do tego pewnie nie jeden donos na WOŚP wpływa, był PiS u władzy szukający przekrętów i jakoś na WOŚP nic nie było, a nie wierzę że Ziobro nie szukał.

ale to dopiero igraszki, w połowie grudnia się zacznie wtedy będzie atak za atakiem od Gazety Polskiej po Frondę, jechać będą ostro do finału a potem znowu cisza do grudnia.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 22:51   #22
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Niech ktos sprawdzi Caritas? A przepraszam, konkordat mowi, ze co koscielne podlega inspekcji koscielnej, panstwu nic do tego.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 23:42   #23
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Amen.
Znałam osoby, które wręcz prowadziły krucjatę przeciwko Owsiakowi "BO TE PIENIĄDZE NIE IDĄ NA DZIECI TYLKO NA WOODSTOCK!!!" (cytat) . "Znałam", bo nie chcę mieć z takimi ludźmi nic wspólnego, zawsze do krytykowania działań innych pierwsze są osoby, które same nigdy nie wyszły i nie wyjdą z żadną dobroczynną inicjatywą, bo są zbyt zajęte ocenianiem innych i obrabianiem im tyłków.
Ja jestem ciekawa, czy ludzie krytykujący Owsiaka w sytuacji (której oczywiście nikomu nie życzę, ale teoretycznie), gdy ich dziecko by zachorowało - odmówiliby, gdyby miało mieć badanie na sprzęcie z serduszkiem. Bardzo ciekawa.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 23:46   #24
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;49105016]Ja jestem ciekawa, czy ludzie krytykujący Owsiaka w sytuacji (której oczywiście nikomu nie życzę, ale teoretycznie), gdy ich dziecko by zachorowało - odmówiliby, gdyby miało mieć badanie na sprzęcie z serduszkiem. Bardzo ciekawa.[/QUOTE]
Przypadek bardzo znanego eks polityka, obecnie gwiazdy polskiej palestry. Nie odmowil. A i krytyka nagle zniknela.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 03:00   #25
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ale to wszystko latwo zmanipulowac tak, zeby sie wydawalo wiarygodne, wiec tlumacze i objasniam krok po kroku o co tu chodzi.
Moge cie cytowac poza wizazem? Bo czasem trafiam na watpiacych, a ty tak ladnie wszystko wyjasnilas jedno po drugim.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 03:23   #26
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Moge cie cytowac poza wizazem? Bo czasem trafiam na watpiacych, a ty tak ladnie wszystko wyjasnilas jedno po drugim.
A proszę uprzejmie, po prostu zajrzalam im w sprawozdania, w ktorych to magiczne uprowadzenie forsy z puszki jest wykazane i wyjasnione po co i na co (konkretnie rok 2009). Natomiast nie widzialam jeszcze sprawozdania za poprzedni rok, bo maja czas na sporzadzenie do konca stycznia czy jakos tak. Mozliwe, ze oddano jeszcze wiecej pieniedzy niz te 700 tys., trzeba poczekac na publikacje. W kazdym razie ja nie watpie, ze ta forsa wroci w calości.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 06:58   #27
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;49100772]Nawet jeśli bierze, to ma moje błogosławieństwo. Należy się mu, jak psu micha.[/QUOTE]
Otoz to. Zadnemu rzadowi nie udalo sie kupic tyle sprzetu z publicznych pieniedzy, jak Owsiakowi ze zbiorki.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 07:51   #28
Kikia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 181
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;49105016]Ja jestem ciekawa, czy ludzie krytykujący Owsiaka w sytuacji (której oczywiście nikomu nie życzę, ale teoretycznie), gdy ich dziecko by zachorowało - odmówiliby, gdyby miało mieć badanie na sprzęcie z serduszkiem. Bardzo ciekawa.[/QUOTE]

Tacy to by byli pierwsi do korzystania..
Był u nas kiedyś w pracy taki 'fajny' tatuś - zajmujemy się przesiewowymi badaniami słuchu. Dziecko skierowane ze szpitala, wiec tam już miało wykonane badanie, z jakiegoś powodu, już nie pamiętam, trafiło do nas. Wiadomo najpierw wizyta u lekarza, wywiad i przychodzi na badanie. Robię co do mnie należy i po każdym wykonanym badaniu wypisuje się kartę badanie przesiewowego - o czym zawsze mówię rodzicom (kopia dla rodzica, oryginał do karty medycznej i na jego podstawie robi się wpis do programu badań przesiewowych, żeby wszystko było udokumentowane). No i na sam już koniec proszę rodzica o podpis na tej karcie. Mama chce podpisywać, a tatuś do niej: nie wiesz co pospisujesz! Nie zgadzaj się, skąd wiesz co tam jest! No to grzecznie do Pana mówię, że Pan się to już zgodził w zasadzie to zaraz po urodzeniu dziecka, jak w drugiej dobie życia słuch dziecku badali w szpitalu. I wielkie oburzenie - bo jego o zdanie nikt nie pytał.. No to tłumacze sens badań przesiewowych, w końcu jakoś załapał i się na wychodnym już pyta: a ten sprzęt to skąd macie (a na każdym serducho czerwone )? No od Fundacji. I to jego kiwanie głową w geście 'niemożliwe'...
Także ludzie niejednokrotnie korzystają z darów Fundacji, a nawet tego nie wiedzą. Rodzice wcześniaków albo dzieciaczków z rożnymi nieciekawymi sytuacjami przy porodzie jak do nas przychodzą, to bardzo często powtarzają, że gdyby nie Owsiak, to by ich dziecko nie miało szans na przeżycie, a na oddziałach noworodkowym to praktycznie każdy sprzęt ma logo Orkiestry.
Ja tam nie mogę na Orkiestrę nic złego powiedzieć z racji wykonywanej pracy i z jej efektów, co potwierdzają sami rodzice dzieciaków z wadą słuchu.
Kikia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 08:30   #29
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Tak, to prawda. Moje dziecko leżało na neonatologii, to się naogladalam sprzętów z serduszkiem. A potwierdzenie badania słuchu tez ma na druku z serduszkiem
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 08:36   #30
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez Kikia Pokaż wiadomość
Także ludzie niejednokrotnie korzystają z darów Fundacji, a nawet tego nie wiedzą. Rodzice wcześniaków albo dzieciaczków z rożnymi nieciekawymi sytuacjami przy porodzie jak do nas przychodzą, to bardzo często powtarzają, że gdyby nie Owsiak, to by ich dziecko nie miało szans na przeżycie, a na oddziałach noworodkowym to praktycznie każdy sprzęt ma logo Orkiestry.
Dokładnie, bo ludziom się wydaje, że przecież takie podstawy jak inkubator czy diagnostyka słuchu/wzroku to rząd kupił, że nie jest tak źle. A nie, nic nie kupił. Rząd by odesłał do domu jak stoisz i kazał nie jęczeć.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-16 20:22:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.