Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-10, 12:46   #4441
Inkus97
Rozeznanie
 
Avatar Inkus97
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 949
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Znalazłam kolejną część urodowej gazetki biedry, ta od 15 maja
Nie dobra jesteś, kusić tak człowieka w sobotnie popołudnie
Prawdopodobnie wybiorę się do Biedronki bo widzę, że zestaw do masażu i pielęgnacji ciała jest, a to chciałam kupić już dawno, a poza tym to kusi mnie jeszcze Skrzyp Optima W portfelu pustki ale może brat będzie tak dobry

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Dzisiaj byłam już na drugich zajęciach Zumby. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że zakochałam się w tych zajęciach i chodzić będę na pewno. I te ruchy
Inkus97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 12:55   #4442
dilula
Rozeznanie
 
Avatar dilula
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 839
Talking Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio też mam szorstkie. Na długości jest ok, ale od głowy to tragedia. A te długie bejbiki mające już po 10 cm to w ogóle... jak złapię takiego jednegi i ciągnę po nim, to jak po zardzewiałym drucie...
(Coż za porównanie l

dilula kiedyś wspomniała, że to może przenawilżenie. Wyrypałam i od tamtej pory nie robię ciągle płukanki lnianej, a naprzemiennie: lniana - z octem - z naftą. Przy kolejnym myciu rypię. Może to wina tego szamponu Elisse... najwidoczniej mi nie służy
Dokładnie tak. U mnie jeszcze dochodzi nadbudowywanie się olejów. Chociaż myję slesem, to muszę co jakiś czas rypnąć "gołe" włosy bez uprzedniego nałożenia na nie miksa czy oleju
Teraz prawie codziennie zapodaję proteiny i włosy w końcu dociążone.
Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
Na paznokciach pomarańcza z Catrice - Orange Utan
U mnie gości pomarańczowy Wibo Celebrity Nails. Podoba mi się
__________________
Bloguję
dilula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 13:03   #4443
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

potrzebuję porady: moja współlokatorka ma za miesiąc urodziny i mam już dla Niej część prezentu (etui na telefon od Kav) i do tego chcę coś jeszcze dokupić. Zastanawiam się nad paletką za Sleek KLIK1 KLIK2 (myślałam też nad paletkami MUA, ale ich opakowania mi się nie podobają) albo Tangle Teezer, co lepsze? Ona lubi takie złote/beżowe/ brązowe kolory na powiekach (Ostatnio spodobał się jej On and one bronze z Maybelline).
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 13:34   #4444
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
Nie dobra jesteś, kusić tak człowieka w sobotnie popołudnie
Prawdopodobnie wybiorę się do Biedronki bo widzę, że zestaw do masażu i pielęgnacji ciała jest, a to chciałam kupić już dawno, a poza tym to kusi mnie jeszcze Skrzyp Optima W portfelu pustki ale może brat będzie tak dobry

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Dzisiaj byłam już na drugich zajęciach Zumby. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że zakochałam się w tych zajęciach i chodzić będę na pewno. I te ruchy

Ja tez jestem uboga, wmawiam sobie, że nic nie potrzebuję. A znając życie, wszystko pokończy mi się już po promocjach
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 13:39   #4445
EdizA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Paraíso
Wiadomości: 3 863
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Kupiłam kolejną szminkę, obiecuję, że to już ostatnia w tym miesiącu
EdizA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 13:46   #4446
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez EdizA Pokaż wiadomość
Kupiłam kolejną szminkę, obiecuję, że to już ostatnia w tym miesiącu
Jaką? Bo ja jutro będę w Rossie
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 13:48   #4447
EdizA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Paraíso
Wiadomości: 3 863
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Jaką? Bo ja jutro będę w Rossie
Kolejnego Eliksira Tym razem nr. 7
Nie mogę się na siebie napatrzeć () tak bardzo do mnie pasuje
EdizA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 13:59   #4448
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez EdizA Pokaż wiadomość
Kolejnego Eliksira Tym razem nr. 7
Nie mogę się na siebie napatrzeć () tak bardzo do mnie pasuje
dawaj mi tu zdjęcie!
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 15:08   #4449
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Borze szumiący, jaki ten Bingacz z kaszmirem i kolagenem tępy! Nawyrywałam se włosów i śmierdzę
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 16:15   #4450
EdizA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Paraíso
Wiadomości: 3 863
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
dawaj mi tu zdjęcie!
Się robi, psze pani. Tylko ją obfocę i już Ci pokazuję

I gotowe, tadam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-05-10_173113.jpg (53,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-05-10_173127.jpg (38,7 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez EdizA
Czas edycji: 2014-05-10 o 16:34
EdizA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 16:43   #4451
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez EdizA Pokaż wiadomość
Się robi, psze pani. Tylko ją obfocę i już Ci pokazuję

I gotowe, tadam
Dziękuję.
Mam 6, więc na 7 chyba się nie skuszę, ale 9 nadal mnie ciekawi
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 16:50   #4452
EdizA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Paraíso
Wiadomości: 3 863
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Dziękuję.
Mam 6, więc na 7 chyba się nie skuszę, ale 9 nadal mnie ciekawi
Nie ponosiłam jej długo na razie, ale bardzo się cieszę, że ją kupiłam.
EdizA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 17:03   #4453
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

A ja dzisiaj maskowałam dywan Niosłam maskę Latte do szafki i nagle mi się oderwała reszta od nakrętki i trochę spadło na dywan Ale sytuacja opanowana Maska na włosach jest, czekam do 20 i zmywam
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 17:13   #4454
EdizA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Paraíso
Wiadomości: 3 863
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj maskowałam dywan Niosłam maskę Latte do szafki i nagle mi się oderwała reszta od nakrętki i trochę spadło na dywan Ale sytuacja opanowana Maska na włosach jest, czekam do 20 i zmywam
One chyba mają to do siebie, że się tak otwierają. Ja swoją zababrałam sobie bluzkę.
Możecie sobie wyobrazić jak wyglądała średniej wielkości biała plama w okolicach brzucha na czarnej bluzce.
EdizA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 17:15   #4455
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez EdizA Pokaż wiadomość
One chyba mają to do siebie, że się tak otwierają. Ja swoją zababrałam sobie bluzkę.
Możecie sobie wyobrazić jak wyglądała średniej wielkości biała plama w okolicach brzucha na czarnej bluzce.
Wolę sobie tego nie wyobrażać. Nie potrafię w tej masce zakręcić wieczka tak, żeby się zakręciło "do końca", bo cały czas przeskakuje

Ale włosy są po niej cudnie miękkie
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 17:21   #4456
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj maskowałam dywan Niosłam maskę Latte do szafki i nagle mi się oderwała reszta od nakrętki i trochę spadło na dywan Ale sytuacja opanowana Maska na włosach jest, czekam do 20 i zmywam
Ja mam właśnie mixa na głowie (biovax z jedwabiem, do wypadających, seri winogronowa i kallos latte, na końce nałożyłam trochę oliwki, żeby dociążyć). Czekam aż pranie się wypierze, powieszę i idę zmywać.

Rodzice wyjechali i od razu lepiej sie czuję w domu. I TŻ u mnie zostaje na noc.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Wolę sobie tego nie wyobrażać. Nie potrafię w tej masce zakręcić wieczka tak, żeby się zakręciło "do końca", bo cały czas przeskakuje

Ale włosy są po niej cudnie miękkie
Bo nakrętka jest za miekka i przeskakuje gwint. Przynajmniej masz nauczkę, żeby następnym razem brać od spodu.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 17:24   #4457
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie mixa na głowie (biovax z jedwabiem, do wypadających, seri winogronowa i kallos latte, na końce nałożyłam trochę oliwki, żeby dociążyć). Czekam aż pranie się wypierze, powieszę i idę zmywać.

Rodzice wyjechali i od razu lepiej sie czuję w domu. I TŻ u mnie zostaje na noc.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------



Bo nakrętka jest za miekka i przeskakuje gwint. Przynajmniej masz nauczkę, żeby następnym razem brać od spodu.
Następnym razem też pomixuje maski Nie wiem co mnie podkusiło, żeby nieść ją trzymając za zakrętkę
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 18:15   #4458
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Ja ostatnio przesadzam z ilością żelu. Co jest dziwne, bo o ile na Joanne musiałam uważać to żel rossmannowski mogłam nakładać w ilości dowolnej, a teraz mimo że nie nakładam go dużo to rano budzę się z mokrymi pasmami.
Wczoraj był olej i Seri winogronowe, a dziś pójdzie nafta na skórę głowy. Kiedyś muszę spróbować jeszcze płukankę z nafty.
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 18:49   #4459
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez EdizA Pokaż wiadomość
Się robi, psze pani. Tylko ją obfocę i już Ci pokazuję

I gotowe, tadam
oo, mam!
jej, jak ja lubie Twoje usta, śliczne są
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 19:17   #4460
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Mam do Was wszystkowiedzących sprawę: poszedł mi ekran dotykowy w szajsungu. Wyślizgnął się na chodnik i pajączków mam w uj. Telefon akurat z orange, pewnie udam się do salonu w pn, ale pytanie moje brzmi: miała kiedyś któraś taki problem i czy droga była wymiana ekranu? Nie wiem na jaką kwotę się przygotować

A jeszcze Moniek mnie parę godzin temu kusiła na zamówienie wspólne z ZSK, ale chyba sobie odpuszczę przez tego fona
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 19:24   #4461
EdizA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Paraíso
Wiadomości: 3 863
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
oo, mam!
jej, jak ja lubie Twoje usta, śliczne są
Podoba Ci się tak bardzo, jak mi ?

O matko, zawstydzasz mnie
EdizA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 19:44   #4462
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Rajusiu jakie mam gładkie i błyszczące włosy!

Zdjęcie z tableta, wybaczcie jakość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140510_204311.jpg (90,2 KB, 24 załadowań)
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 19:48   #4463
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;46387466]pogrubione, te które mnie zainteresowały

Wykład: Lekarskie prawo karne, Nieletni i młodociani sprawcy przestępstw, Prawo kontraktów w obrocie krajowym i międzynarodowym
Prawo mediów elektronicznych Prawo medyczne Prawo penitencjarne Prawo sportowe Przestępczość zorganizowana i terrorystyczna oraz jej przeciwdziałanie i zwalczanie Przestępstwa części szczególnej kodeksu karnego w teorii i praktyce sądowej Psychologia sądowa (na tym już byłam, prowadzący ) Retoryka, Sanacja i upadłość przedsiębiorstw Socjologia prawa Środki karne o charakterze majątkowym

konwersatorium 1:Adwokat i radca prawny jako profesjonalny pełnomocnik w sprawach cywilnych,Aspekty prawne bezpieczeństwa rynku finansowego,Bezpieczeństwo elektroniczne instrumentów płatniczych (byłam na tym), Elektroniczne formy udostępniania informacji publicznej, Elektroniczne postępowanie upominawcze, Europejskie i międzynarodowe standardy ochrony prywatności oraz danych osobowych w dobie Internetu, Europejskie komparatystyczne prawo spółek, Europejskie prawo konkurencji, Granice władzy prawniczej ,Kazusy z prawa cywilnego w egzaminach na aplikacje prawnicze cz. I, Kobiety jako sprawczynie i ofiary przestępstw
Kryminalistyczne badania autentyczności zabytków i dzieł sztuki, Materialnoprawne aspekty wymiaru kary i środków karnych - zagadnienia teorii i praktyki, Organizacja i funkcjonowanie organów spółek kapitałowych oraz odpowiedzialność cywilna i karna ich członków, Pisma procesowe w sprawach karnych - aspekty praktyczne, Podatki i opłaty samorządowe, Polityka sąsiedztwa UE, Pozakodeksowe prawo karne gospodarcze, Prawne aspekty podpisu elektronicznego, Prawo i etyka w medycynie, Prawo karne na tle praktyki sądowej, Prawo lotnicze, Prawo o notariacie cz. 1 , Prawo reklamy
Prawo ubezpieczeń gospodarczych,Prawo umów elektronicznych, Prawo upadłościowe i naprawcze, Prawo wydawnicze, Przestępczość zorganizowana , Przestępczość zorganizowana i terrorystyczna oraz jej przeciwdziałanie i zwalczanie, Trudne przypadki w systemie prawa, Współczesne wyzwania bioetyczne, Wstęp do porównawczego procesu karnego, Wykrywanie zabójców, Zagadnienia z pogranicza wykroczeń i przestępstw, Zobowiązania podatkowe

Konwersatorium2: Bioetyka, Daniny publiczne na rynku obrotu nieruchomościami, Demokracja a rządy prawa, Doktryny i ruchy współczesnego terroryzmu, Elektroniczna forma dostępu do informacji publicznej jako kategoria ochrony interesu, Etyczne problemy prawa, Etyka prawnicza i zawodów prawniczych , European private International Law , Europejskie prawo prywatne międzynarodowe, Europejskie prawo spółek, Informatyzacja wymiaru sprawiedliwości, Instrumenty finansowe na rynku obrotu nieruchomościami, Kazusy z zakresu prawa karnego materialnego, Kazusy z prawa cywilnego w egzaminach na aplikacje prawnicze cz. II, Kobiety jako sprawczynie i ofiary przestępstw, Kontrakty międzynarodowe, Neuronauka, Ochrona obrotu gospodarczego, Odpowiedzialność nieletnich, Prawo blogosfery, Prawo karne bankowe
Prawo karne w egzaminach na aplikacje prawnicze, Prawo karne wobec narkomanii, Prawo lotnicze, Prawo medyczne w kazusach, Prawo o notariacie cz. 2, Prawo ochrony konsumentów, Prawo rynku kapitałowego, Profesjonalny pełnomocnik w sprawach karnych, System środków probacyjnych, Wiktymologia, Współpraca sądowa w sprawach cywilnych UE, Wybrane problemy części szczególnej kodeksu wykroczeń,Wykrywanie fałszerstw dokumentów




hi5 u mnie było tak na zapisach w tamtym roku, w tym jak widać posucha

idę robić obiad dla rodziny [/QUOTE]

Łał, prawo blogosfery! Z tej listy chodziłam na etykę prawniczą i przestępczość zorganizowaną .

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;46389532]potrzebuję porady: moja współlokatorka ma za miesiąc urodziny i mam już dla Niej część prezentu (etui na telefon od Kav) i do tego chcę coś jeszcze dokupić. Zastanawiam się nad paletką za Sleek KLIK1 KLIK2 (myślałam też nad paletkami MUA, ale ich opakowania mi się nie podobają) albo Tangle Teezer, co lepsze? Ona lubi takie złote/beżowe/ brązowe kolory na powiekach (Ostatnio spodobał się jej On and one bronze z Maybelline).[/QUOTE]

Ale jesteś dobrą współlokatorką . Ja bym brała Naturela Sleeka.

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Borze szumiący, jaki ten Bingacz z kaszmirem i kolagenem tępy! Nawyrywałam se włosów i śmierdzę
Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Rajusiu jakie mam gładkie i błyszczące włosy!

Zdjęcie z tableta, wybaczcie jakość
No właśnie widzę jak powyrywałaś... Ale rulony Ci się zrobiły

Padam...
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 20:12   #4464
Inkus97
Rozeznanie
 
Avatar Inkus97
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 949
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Ja tez jestem uboga, wmawiam sobie, że nic nie potrzebuję. A znając życie, wszystko pokończy mi się już po promocjach
Szuflady pękają w szwach ale mi wciąż mało. Jak tylko mój portfel stanie się choć odrobinę grubszy z pewnością wybiorę się na zakupy ale tym razem nie kosmetyczne...czeka mnie zakup butów na siłownie, a tak bardzo nie lubię tego typu zakupów

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez EdizA Pokaż wiadomość
Kolejnego Eliksira Tym razem nr. 7
Nie mogę się na siebie napatrzeć () tak bardzo do mnie pasuje
Jakbym miała takie piękne usta to też nie mogłabym się napatrzeć na swoje odbicie w lustrze

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Jakie jest Wasze stanowisko odnośnie spotkań z facetami poznanymi przez internet?
Inkus97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 20:19   #4465
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
Szuflady pękają w szwach ale mi wciąż mało. Jak tylko mój portfel stanie się choć odrobinę grubszy z pewnością wybiorę się na zakupy ale tym razem nie kosmetyczne...czeka mnie zakup butów na siłownie, a tak bardzo nie lubię tego typu zakupów

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------



Jakbym miała takie piękne usta to też nie mogłabym się napatrzeć na swoje odbicie w lustrze

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Jakie jest Wasze stanowisko odnośnie spotkań z facetami poznanymi przez internet?
U mnie to samo...

Nie mam takowego.
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 20:23   #4466
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

edytah, powiedz, czy Ty nadałaś do mnie przesyłkę poleconym? Bo byłam na poczcie wczoraj, nic nie ma, nadal nic nie przyszło...
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 20:38   #4467
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Mam do Was wszystkowiedzących sprawę: poszedł mi ekran dotykowy w szajsungu. Wyślizgnął się na chodnik i pajączków mam w uj. Telefon akurat z orange, pewnie udam się do salonu w pn, ale pytanie moje brzmi: miała kiedyś któraś taki problem i czy droga była wymiana ekranu? Nie wiem na jaką kwotę się przygotować

A jeszcze Moniek mnie parę godzin temu kusiła na zamówienie wspólne z ZSK, ale chyba sobie odpuszczę przez tego fona
Z tego co słyszałam to wymiana ekranu często nie opłaca się, ponieważ lepiej dołożyć trochę kasy i kupić nowy telefon, ale jak będzie u Ciebie to nie mam pojecia



Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Rajusiu jakie mam gładkie i błyszczące włosy!

Zdjęcie z tableta, wybaczcie jakość
Zaraz odpale Google Chrome w telefonie


Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Łał, prawo blogosfery! Z tej listy chodziłam na etykę prawniczą i przestępczość zorganizowaną .



Ale jesteś dobrą współlokatorką . Ja bym brała Naturela Sleeka.

Padam...
Właśnie mnie to zaciekawiło, ale kompletnie nie znam prowadzącej, a nie chce się wkopać

Wiem, wiem ale znam ją już dwa lata, więc niech ma (żartuje ) ale czasami jak jest się za dobrym to mam twardą skórę
Opowiadaj jak było

Inkus97 Ja nie mam nic przeciwko takim spotkaniom, ale wiadomo, że trzeba uważać, bo nie wiesz jakie ten ktoś może mieć zamiary


Byłam u babci, a później u ciotki, a teraz oglądam Eurowizje jednym okiem, a drugim czytam finanse dziewczyna, która (w środę) zobowiązała sie do zeskanowania zagadnień z egzaminu z finansów jeszcze ich nie wrzucila, a egzamin za 3tygodnie

Wysłane przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 20:53   #4468
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez EdizA Pokaż wiadomość
Podoba Ci się tak bardzo, jak mi ?

O matko, zawstydzasz mnie
si
chociaż musze powiedzieć że u mnie 5 najczęściej na ustach ląduje i wszyscy mówią że strasznie ładnie wtedy wyglądam

aaa i nie mówiłam Wam!
dostałam ostatnio komplementa w supermarkecie
jakiś facet przede mną zjeżdżał na schodach ruchomychi co chwila się oglądał, po czym mnie przeprosił i powiedział że mam bardzo ładną twarz, i że rzadko takie 'rodzynek' się trafia i coś jeszcze że oczu nie może oderwać
w szoku byłam, ale ładnie podziękowałam, roześmiałam się i w sumie uciekłam [/IMG]
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 20:58   #4469
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;46395223]

Właśnie mnie to zaciekawiło, ale kompletnie nie znam prowadzącej, a nie chce się wkopać

Wiem, wiem ale znam ją już dwa lata, więc niech ma (żartuje ) ale czasami jak jest się za dobrym to mam twardą skórę
Opowiadaj jak było
[/QUOTE]

U mnie na szczęście ze speców można się wypisać do ostatnich zajęć... Taki los chyba spotka administrację bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Jeszcze jutro, jutro też będą wyniki w konkursie na pracę. Ale generalnie jest ok, wygraliśmy dzisiaj drużynowo konkurs ekonomiczny . I tylko jednego wykładu nie zrozumiałam, ale był o długu ukrytym, więc sobie wybaczam .
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 20:58   #4470
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Hej!
Zrobiłam sobie dzisiaj spa, peeling cukrowy twarzy, maseczka z jogurtu i cynamonu i mam taką gładką twarz Pomalowałam paznokcie na miętowo, na włosy nałożyłam maskę Biovax Naturalne Oleje, nie jestem pewna, czy włosy ją polubiły, okaże się rano.

W parku teraz Dni miasta, za pół godziny będzie koncert Dawida Podsiadło, ale nie wstałabym rano, więc nie poszłam. Jutro może po powrocie na Bednarka pójdę
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-18 08:47:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.