Kosmetyki KALLOS - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-03, 19:34   #511
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
A mozna kallosa dostac w sklepie z kosmetykami fryzjerskimi do wlosow?
Ale jest o wiele drożej - np. te litrowe szampony typu migdałowy, jajeczny czy brzoskwiniowy kosztują w sklepie w Warszawie 11 złotych, czyli 2 razy drożej niż u Radka.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 20:08   #512
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ale jest o wiele drożej - np. te litrowe szampony typu migdałowy, jajeczny czy brzoskwiniowy kosztują w sklepie w Warszawie 11 złotych, czyli 2 razy drożej niż u Radka.
a moglabys napisac, gdzie w Warszawie można je kupić ??
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 20:11   #513
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
a moglabys napisac, gdzie w Warszawie można je kupić ??
Jasne. W sklepiku w przejściu podziemnym koło Dworca Centralnego. Jak Ci to wyjasnić? Jak stoisz naprzeciwko Dzworca Centralnego, po stronie Alei jak jest Palac Kultury (masz go za plecami i z prawej), wchodzisz do wejścia podziemnego i idziesz prosto. Sklepik jest po prawej stronie, jeszcze przed skrętem w lewo w kierunku Dworca. Wczesniej były tam płyty CD i stare gazety, może kojarzysz? Oprocz Kallosa mają tam Chi, Farouk, Lorys, Kerastase, Wellę Lifetex i inne..
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 20:18   #514
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Jasne. W sklepiku w przejściu podziemnym koło Dworca Centralnego. Jak Ci to wyjasnić? Jak stoisz naprzeciwko Dzworca Centralnego, po stronie Alei jak jest Palac Kultury (masz go za plecami i z prawej), wchodzisz do wejścia podziemnego i idziesz prosto. Sklepik jest po prawej stronie, jeszcze przed skrętem w lewo w kierunku Dworca. Wczesniej były tam płyty CD i stare gazety, może kojarzysz? Oprocz Kallosa mają tam Chi, Farouk, Lorys, Kerastase, Wellę Lifetex i inne..
dziekuję . Jasne, że wiem o jakim sklepie mówisz, przechodze tamtędy codziennie . nawet wypatrywałam tam Kallosa, ale wydawało mi się, ze nie było. a nie wiesz moze czy maja mleczną maske i ile kosztuje ??
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 20:20   #515
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
dziekuję . Jasne, że wiem o jakim sklepie mówisz, przechodze tamtędy codziennie . nawet wypatrywałam tam Kallosa, ale wydawało mi się, ze nie było. a nie wiesz moze czy maja mleczną maske i ile kosztuje ??
Widziałam jakies maski wyglądające na Kallosowe w duzych opakowaniach, ale czy była mleczna, tego nie wiem Prawdę mówiąc moja uwagę przyciągnęły te szampony oraz ogromne butle odzywek Lorys i jeszcze jakieś szampony w barwnych opakowaniach.

Ale jak będziesz się dowiadywac, to napisz może, co tam dokładnie kallosowego maja i po ile. Nawiasem mówiąc to ponad rok temu ja przez wiele miesięcy przechodziłam tamtędy z i do pracy.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 22:16   #516
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
dziekuję . Jasne, że wiem o jakim sklepie mówisz, przechodze tamtędy codziennie . nawet wypatrywałam tam Kallosa, ale wydawało mi się, ze nie było. a nie wiesz moze czy maja mleczną maske i ile kosztuje ??
Ja też tam kupuję. Ten sam właściciel ma jeszcze drugi sklep przy ul. Puławskiej. Tu masz stronkę internetową tego sklepu (można też przez internet od nich zamawiać): http://www.armod.pl/ Jak przychodziłam do tego sklepu i chciałam coś z Kallosa, czego akurat nie mieli to mi po prsotu to zamawiali. Potem po tygodniu czy dwóch przychodziłam po odbiór.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 22:27   #517
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ja też tam kupuję. Ten sam właściciel ma jeszcze drugi sklep przy ul. Puławskiej. Tu masz stronkę internetową tego sklepu (można też przez internet od nich zamawiać): http://www.armod.pl/ Jak przychodziłam do tego sklepu i chciałam coś z Kallosa, czego akurat nie mieli to mi po prsotu to zamawiali. Potem po tygodniu czy dwóch przychodziłam po odbiór.
o super . a te ceny, które sa na stronce pokrywają się z cenami w sklepie ? troche mało tam produktów Kallosa, ale krem mleczny jest
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-03, 22:38   #518
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
o super . a te ceny, które sa na stronce pokrywają się z cenami w sklepie ? troche mało tam produktów Kallosa, ale krem mleczny jest
Hm...O ile dobrze pamietam,to ceny sie pokrywają mniej więcej. Ale mogę się mylić. Zawsze można zadzwonić i zapytać Sprzedaje tam bardzo miłe małżeństwo (właściciele) oraz od czasu do czasu mama któregoś z nich, która nie za bardzo wie o co chodzi Ale też miła
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 22:38   #519
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
o super . a te ceny, które sa na stronce pokrywają się z cenami w sklepie ? troche mało tam produktów Kallosa, ale krem mleczny jest
Ja patrzę na szampony - cena identyczna, po 11 zeta.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 21:06   #520
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki KALLOS

ten sklep armod ma o wiele wyzsze cenny od radka- u armoda mleczna 275 8 zlotych a u radka 4 z groszami..
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 21:08   #521
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Hm cos bym zamowila ale nie wiem na co sie zdecydowac
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 21:35   #522
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ten sklep armod ma o wiele wyzsze cenny od radka- u armoda mleczna 275 8 zlotych a u radka 4 z groszami..
wiemy, wiemy . ale ja np. poki co nie moge nic zamawiac przez neta, a pozatym jak doliczyc koszty przesyłki to wyjdzie drożej.
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 21:37   #523
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
wiemy, wiemy . ale ja np. poki co nie moge nic zamawiac przez neta, a pozatym jak doliczyc koszty przesyłki to wyjdzie drożej.
Cochonnetta, a może dobierzesz sobie 1-2 osoby z Warszawy i wspólnie zrobicie jedno zamówienie, a koszta przesyłki podzielicie przez liczbe kupujących?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 21:54   #524
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Cochonnetta, a może dobierzesz sobie 1-2 osoby z Warszawy i wspólnie zrobicie jedno zamówienie, a koszta przesyłki podzielicie przez liczbe kupujących?
moze jak bede robiła jakieś większe zamówienie to faktycznie, ale tak w ciemno nie chce kupowac. a przy jednej masce za 8 zł to raczej sie nie opłaca , a pozatym musiałabym czekać, a ja niecierpliwa jestem

pozatym tam opłata za przesyłkę jest chyba zalezna od wagi ? czyli im większe zamówienie tym wiecej kosztuje przesyłka ..
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 22:21   #525
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Jeśli chodzi o czekanie, to od Radka są naprawdę błyskawiczne przesyłki. We wtorek wieczorem zamówiłam sobie u nich maski z olejkiem z orzecha kokosowego i z wyciągiem z pszenicy,a w czwartek już dostałam paczkę.
Jak wypróbuje maskę z kokosem to dam znać jak się sprawuje, ta druga zamierzam podarować znajomej w prezencie
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 22:33   #526
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki KALLOS

ja radka znam z wizazu i paczuszki szybciutko a koszt tez nie jest rpzerazajacy.. z drugiej strony an dojazd do sklepu tez trzeba wydac pieniadze chyba, ze ktos ma po drodze
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 10:50   #527
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Ja litrowy krem mleczny Kallosa zamawiałam właśnie u Radka i jestem zadowolona Ceny ma niezbyt wysokie i koszty przesyłki również- zamawiałam wcześniej w innym sklepie i wyszło mnie to dużo drożej

A miała któraś z Was może krem mleczny z jedwabiem?
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 11:35   #528
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki KALLOS

ja mam krem mleczy z jedwabiem i spektakularnej roznicy nie widze oczywiscie pomiedzy nim a samym mlecznym
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 15:09   #529
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Dzięki zastanawiam się jeszcze nad maseczką z olejkiem orzecha kokosowego z wit. C+A. Próbowała któraś? W KWC jest parę kosmetyków Kallosa do włosów, ale żadne z wyjątkiem kremu mlecznego i placenty nie mają tak dobrych opinii. Placenty raczej nie kupię, czytałam o niej na biochemii i tamtejsze biochemiczki skład tej maski nie zachwycił.
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 18:16   #530
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Dzięki zastanawiam się jeszcze nad maseczką z olejkiem orzecha kokosowego z wit. C+A. Próbowała któraś? W KWC jest parę kosmetyków Kallosa do włosów, ale żadne z wyjątkiem kremu mlecznego i placenty nie mają tak dobrych opinii. Placenty raczej nie kupię, czytałam o niej na biochemii i tamtejsze biochemiczki skład tej maski nie zachwycił.
Właśnie ta odżywkę ostatnio zamówiłam, ale jeszcze nie zdążyłam jej wypróbować. Dziś wieczorem to nadrobi i jutro opiszę wrażenia
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 21:10   #531
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Ponawiam pytanie: Czy ktoś zna może tą maseczkę z Kallosa:Herbal balm?
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 10:58   #532
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Właśnie ta odżywkę ostatnio zamówiłam, ale jeszcze nie zdążyłam jej wypróbować. Dziś wieczorem to nadrobi i jutro opiszę wrażenia

o, to świetnie w takim razie czekam na relacje


CocoPoznan, pierwszy raz słyszę o tej masce
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 11:12   #533
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie: Czy ktoś zna może tą maseczkę z Kallosa:Herbal balm?

Nie, bo ona jest chyba nowością.

Jest u Radka w promocji teraz! http://uradka.pl/product_info.php/cP...oducts_id/4284

Herbal balm perłowa maseczka - Ziołowa maseczka do włosów o właściwości balsamu. Maseczka zawiera specjalną formułę która idealnie regeneruje włosy suche matowe i łamliwe. Maska ta przeznaczona jest do włosów które zostały zniszczone spalone wszelkiego typu zabiegami chemicznymi, regeneruje wszystkie włosy i nawet te najbardziej zniszczone i spalone. Maseczka ta pielęgnuje, zmiękcza, odżywia suche i łamliwe włosy. Po zastosowaniu maseczki włosy stają się jedwabiście gładkie i łatwe w rozczesywaniu. Włosy są dogłębnie nawilżone i zregenerowane po same końce. Sposób użycia: Maskę nałożyć na umyte i lekko osuszone ręcznikiem włosy, dokładnie i równomiernie wmasować na całej dlugości włosa. Pozostawić od 2 do 5 minut a przy mocno zniszczonych nawet do 30min. a następnie spłukać. W przypadku włosów mocno zniszczonych można użyć ciepła, zastosować czepek foliowy nakryć ręcznikiem.





Zastanawiam się nad nią. Znalazłam gdzieś na Allegro jej skład - wrzuciłam do wątku z analizą produktów fryzjerskich i albo mam nie cały skład, albo ta odżywka to pic na wodę fotomontaż (dziewczyny nie doszukały się tam tych ziołowych wyciągów )


A może już ktoś ma? Wrzuci skład?
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 11:32   #534
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Maseczka z olejkiem z orzecha kokosowego wypróbowana
Pachnie bardzo przyjemnie, tak mleczno-budyniowo. Ma dość lekka konsystencje, dobrze się rozprowadza, nie spływa z włosów. jeśli chodzi o działanie, to tez jestem zadowolona. Włosy są gładkie, miękkie i ładnie się błyszczą. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne, zobaczymy jak będzie sie sprawować dalej.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 16:51   #535
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Kosmetyki KALLOS

ja wczoraj wyprobowalam maske miodowa kallosa... Po 1 sklad ktory jest podany na opakowaniu jest identyczny jak placenty, a dzialanie jej i kolor jest inne.
Narazie nie jestem zadowolona z niej, bo strasnzie obciaza:/
Rzeczywiscie wlosy super gladkie i miekkie..tak ze az sie leja, a trzymalam ok 15 minu i dobrze splukalam. Ale za to sa oklapniete i takie jakby bez zycia i to ja u mnie dyskwalfikuje :/

Moze kiedys do niej wroce chociaz narazie nie zamierzam...
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 17:02   #536
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
ja wczoraj wyprobowalam maske miodowa kallosa... Po 1 sklad ktory jest podany na opakowaniu jest identyczny jak placenty, a dzialanie jej i kolor jest inne.
Narazie nie jestem zadowolona z niej, bo strasnzie obciaza:/
Rzeczywiscie wlosy super gladkie i miekkie..tak ze az sie leja, a trzymalam ok 15 minu i dobrze splukalam. Ale za to sa oklapniete i takie jakby bez zycia i to ja u mnie dyskwalfikuje :/

Moze kiedys do niej wroce chociaz narazie nie zamierzam...
Naprawdę mają identyczne składy??? Dziwne... Miałam miodową kiedyś i byłam z niej bardzo zadowolona, teraz mam Placentę i jest dla mnie taka sobie... A z Placenty byłas zadowolona?
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 18:27   #537
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
ja wczoraj wyprobowalam maske miodowa kallosa... Po 1 sklad ktory jest podany na opakowaniu jest identyczny jak placenty, a dzialanie jej i kolor jest inne.
Narazie nie jestem zadowolona z niej, bo strasnzie obciaza:/
Rzeczywiscie wlosy super gladkie i miekkie..tak ze az sie leja, a trzymalam ok 15 minu i dobrze splukalam. Ale za to sa oklapniete i takie jakby bez zycia i to ja u mnie dyskwalfikuje :/

Moze kiedys do niej wroce chociaz narazie nie zamierzam...
A miałaś tą w malutkim opakowaniu? Bo zauważyłam, że te w małych słoiczkach wszystkie mają takie same składy, to jakaś pomyłka producenta chyba, bo na dużej butli skład już jest, że tak powiem, normalny.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 20:35   #538
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Naprawdę mają identyczne składy??? Dziwne... Miałam miodową kiedyś i byłam z niej bardzo zadowolona, teraz mam Placentę i jest dla mnie taka sobie... A z Placenty byłas zadowolona?
Tak mam takze Placente i z niej na poczatku takze bylam srednio zadowolona, ale za to teraz bardzo dobrze mi sluzy. Jest slabsza od miodowej, przynajmiej tak mi sie wydaje.. ale za to mniej obciaza. Wole Placente. Moze miodowa nadaje sie do grubych wlosow....

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A miałaś tą w malutkim opakowaniu? Bo zauważyłam, że te w małych słoiczkach wszystkie mają takie same składy, to jakaś pomyłka producenta chyba, bo na dużej butli skład już jest, że tak powiem, normalny.
Zgadza sie.. mam w malym opakowaniu. To teraz sprawa jasna
Bo to jednak by bylo dziwne, ze takie same sklady a inne dzialania :P
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 21:34   #539
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
Tak mam takze Placente i z niej na poczatku takze bylam srednio zadowolona, ale za to teraz bardzo dobrze mi sluzy. Jest slabsza od miodowej, przynajmiej tak mi sie wydaje.. ale za to mniej obciaza. Wole Placente. Moze miodowa nadaje sie do grubych wlosow....



Zgadza sie.. mam w malym opakowaniu. To teraz sprawa jasna
Bo to jednak by bylo dziwne, ze takie same sklady a inne dzialania :P
No właśnie - też się zdziwiłam.

Ja z Placenty byłam bardzo zadowolona na początku stosowania jej, a potem zauważyłam, że jakby przestała działać na moje włosy - albo one się już do niej przyzwyczaiły. Poza tym mam takie wrażenia ,że Placenta działa u mnie bardziej na wygląd włosów, a nie "regeneruje" ich.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 11:59   #540
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Maseczka z olejkiem z orzecha kokosowego wypróbowana
Pachnie bardzo przyjemnie, tak mleczno-budyniowo. Ma dość lekka konsystencje, dobrze się rozprowadza, nie spływa z włosów. jeśli chodzi o działanie, to tez jestem zadowolona. Włosy są gładkie, miękkie i ładnie się błyszczą. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne, zobaczymy jak będzie sie sprawować dalej.

dzięki za odpowiedź ciekawe jak będzie się potem sprawować ja mam wciąż jeszcze mlecznego Kallosa, zanim zużyję go to zdążę się pewnie 10 razy rozmyślić co potem kupić
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-06 17:20:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.