slub w Zakopanem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-03, 08:42   #1
spikikitty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Smile

slub w Zakopanem


Nie mieszkamy w Polsce, lecz ten wyjatkowy dzien chcielibysmy spedzic w Zakopanem. Nie znam Zakopanego (bylam tam 2 razy w zyciu na wycieczce szkolnej...) wiec nie mam pojecia ktore lokale sa najlepsze no i te najpiekniejsze okolice... Kocham wszystko co zwiazane ze wsia, drewno, kwiaty, prostota, dobre jedzenie jak np golonko, sledzik...
Planujemy zaprosic do 15 osob. Jeszcze jedna sprawa, otoz nie mam pojecia jak wyglada organizowanie slubu cywilnego i imprezy weselnej nie mam zbytnio rodziny w Polsce ktora moglaby mi pomoc. Prosze odpiszcie,
spikikitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 08:14   #2
Sabcia19
Raczkowanie
 
Avatar Sabcia19
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 124
Dot.: slub w Zakopanem

Witam jestem zakopianką wiec trochę mogę powiedzieć na ten temat. Jest u nas wiele takich restauracji, na Krupówkach nie polecam gdyż jest drogo i w sezonie ciasno. Ja polecam to, śmiało możesz nad tą restauracje ''siuchajsko'' poczytać w Internecie, blisko centrum jakieś pół godzinki, przy głównej ulicy, blisko
Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej,


a tam gdybyś chciała ślub zrobić.... Pozdrawiam!
__________________
Włosomaniaczka
odchudzanko, o tak


"Nie szukaj szczęścia, ale dawaj je innym, a wtedy samo przyjdzie do Ciebie."
Sabcia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 19:24   #3
Xml
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Wesele w Zakopanem lub w okolicach

Planujemy wesele w Zakopanem lub w okolicach. Zastanawiamy się nad zorganizowaniem go w karczmie Sywor. Słyszeliśmy na jej temat sprzeczne opinie - jedni mówią, że wesela tam organizowane są świetne, jedzenie dobre, przyjemna atmosfera, a inni, że jedzenie jest zimne, niedogotowane, że się nie wyrabiają z podgrzewaniem i podawaniem posiłków, a świeżość posiłków pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie sama karczma bardzo nam się podoba, ale wiadomo, jedzenie na weselu jest bardzo istotnym punktem programu... Dodam jeszcze że wesele ma być na ok. 190 osób. Możecie coś powiedzieć na temat tej karczmy?
Innym miejscem przez nas rozważanym jest karczma Witów-Ski przy wyciągu w Witowie, jednak jest to trochę daleko od Zakopanego. Może wiecie też coś więcej na temat tej karczmy?
Xml jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 18:45   #4
piotrek77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Wesele w Zakopanem lub w okolicach

<usunięte przez moderatora>

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-12-19 o 22:22 Powód: Spam
piotrek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 13:40   #5
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Wesele w Zakopanem lub w okolicach

My bedziemy mieli wesele w Zakopanem w czerwcu. Samo wesele bedzie w karczmie "Przy Mlynie" na Bystrem a slub w pieknym drewnianym kosciolku rowniez na Bystrem. Jesli chodzi o karczmy Sywor i Witow-Ski to niestety nie wiem jak tam jest Natomiast bardzo polecaam karczme gdzie bedzie nasze wesele. Z tego co wiem z rozmowy z wlascicielami organizuja tam wesela nawet okolo 300 osobowe. Karczma ma 3 pietra, jest wstylu gorlaskim ale wystroj nie jest jakos bardzo przesadzony. No i co do ceny mozna sie dogadac
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 15:34   #6
_eta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
GG do _eta
Dot.: slub w Zakopanem

ja rowniez mam wesele w Zakopanym
ogladaliśmy duuużo karczm w zakopcu ale tylko jedna nam do gustu przypadła.. my tez robimy wesele do 80 os
góralski dwór gościniec w koscielisku
nam sie tam podoba
dla mnie Sywor ma ohydny wjazd może w środku ok ale wyglad gdy sie tam podjedzie dla mnie ble...
pozdro
__________________
15.01.2011 --> data ślubu
Góralski Dwór Gościniec - Kościelisko - Zakopane
_eta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 07:46   #7
spikikitty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: slub w Zakopanem

Witam serdecznie. zajrzalam wlasnie na strone Goralski Dwor Gosciniec i musze przyznac, ze miejsce mnie zaczarowalo!!! Jak z bajki cudo. Jesli miejsce wyglada jak na zdjeciach, to tez chce tam miec wesele
_eta
czy moglabys udzielic mi wiecej informacji o tym lokalu, menu (nie ma na ich stronie), ceny, jak z widokami, czy jest latwy dojazd do centrum,
Z gory slicznie dziekuje
spikikitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 19:58   #8
_eta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
GG do _eta
Dot.: slub w Zakopanem

witam witam
naprawde jest sliczny, koło 4km od centrum zakopanego to jest głowna droga jak na gubałówke - kościelisko
my bedziemy placic kolo 150 za za osobe 4 dania cieple, wystarcza bo naprawde nie żaluja jedzenia dodatkowo bierzemy płonaca szynke koszt okolo 500 zl
wystruj mi zrobia jaki bede chciec na stołach bede chciała lampiony bo nie ma jako tako oswietlenia jak na salach weselnych....
menu sobie sama ustalasz jakie chcesz
stół panstwa mlodych jest z widokiem na pasmo gór jest slicznie komu go nie pokaze to jest zachwycony
oni organizuja wesela do 120 os max
pokoje 100 zl
obsluga jest naprawde fajna
Pani Ewa za***ista kobieta
jak chcesz to napisz do mnie na gg 2034415 to ci powiem wiecej
__________________
15.01.2011 --> data ślubu
Góralski Dwór Gościniec - Kościelisko - Zakopane
_eta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 17:36   #9
beta_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: slub w Zakopanem

Witam

_eta powiedz jak z tymi dekoracjami ??? mają swoją dekoratorkę czy współpracują z jakąś firmą??
Bo karczma super
beta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 19:15   #10
_eta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
GG do _eta
Dot.: slub w Zakopanem

no dziewczynki ja już tylko 2 tygodnie
wszystko idzie po mojej myśli suknia sie szyje, stresu jeszcze bark

dekoracja? wiesz co nie wiem p. Ewa raczej ja sama robi... ma kilka propozycji firmy chyba raczej nie bo dworek jest sam w sobie ładny żeby go tez przesadnie zdobić to nie te klimaty
__________________
15.01.2011 --> data ślubu
Góralski Dwór Gościniec - Kościelisko - Zakopane
_eta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 20:42   #11
_eta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
GG do _eta
Dot.: slub w Zakopanem

ii juz pooo
polecam Góralki Dworek
obsługa bajeczna tak samo jak i jedzenie...
wszystko sie udało
goście byli zachwyceni jedzeniem i obsługa
wiecej info GG badz PW
__________________
15.01.2011 --> data ślubu
Góralski Dwór Gościniec - Kościelisko - Zakopane
_eta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 07:53   #12
bluszcz83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gorąca wyspa
Wiadomości: 17
zakopane

Cześć,
mam pytanko. Marzę o weselu w górach, najlepiej w Zakopanem
Mieszkam cały rok w ciepełku i na płaskim, dlatego od zawsze chciałam by ten wyjątkowy dzień był w góralskim stylu. Mój luby nie chce w zimie wesela wiec myślimy o maju lub wrześniu 2012 roku.
Będziemy w Polsce w lipcu i wtedy na parę dni chcemy wyskoczyć do Zakopca. Oglądałam stronki Karczmy Cztery Pory Roku, Siuchajsko, Góralski Dwór. Te miejsca najbardziej mi odpowiadają.
W związku z tym chciałabym zapytać, czy zna ktoś te miejsca, lub może ma inne warte zaproponowania, może jakies sugestie w związku z muzyka, ciastami itd.
Dzięki ogromne
bluszcz83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 08:40   #13
booziaczek
Zadomowienie
 
Avatar booziaczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 605
Dot.: zakopane

ja lubie w bukowine szymkówke co do muzyki i jak ma byc wyjatkowo to tylko goralska co do tej karczmy to własciciel mowil ze czesto u nich organizpwane imprezy okolicznosciowe i firmowe
__________________
You must have known that I was lonely
Because you came to my rescue
And though I know that this is heaven
How could so much love be inside of you






booziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 09:12   #14
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: zakopane

Twój TŻ nie chce w zimie tak? Ale chodzi głównie o pore roku czy o pogodę
bo Zakopany rządzi sie swoimi prawami natury i czasem już we wrześniu na prawdę może byc tam zimniutko
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 09:33   #15
booziaczek
Zadomowienie
 
Avatar booziaczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 605
Dot.: zakopane

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
Twój TŻ nie chce w zimie tak? Ale chodzi głównie o pore roku czy o pogodę
bo Zakopany rządzi sie swoimi prawami natury i czasem już we wrześniu na prawdę może byc tam zimniutko
i co lepsze snieg w 2010 tak juz było
__________________
You must have known that I was lonely
Because you came to my rescue
And though I know that this is heaven
How could so much love be inside of you






booziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 13:43   #16
bluszcz83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gorąca wyspa
Wiadomości: 17
Dot.: slub w Zakopanem

Mój TŻ woli jak sie "zieleni"hehe,
Maj byłby super ale nie wiem czy się wyrobimy bo planujemy pobyt w Polsce w lipcu, listopadzie na jakieś 3tyg i może 2 razy przed majem, oczywiście wszystko zależy czy będą mieli wolne terminy.
U mnie problemem jest nocleg bo wszyscy będą musieli mieć zagwarantowany nocleg, to około 6oosób więc dodatkowy koszt
A nie mam bierzmowania a jeśli ślub kościelny to tylko klimatyczny góralski kościółek, ale czy wszystko się uda? przerażają mnie te formalności...

Dziękuje bardzo za odpowiedzi
bluszcz83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 15:07   #17
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez bluszcz83 Pokaż wiadomość
Cześć,
mam pytanko. Marzę o weselu w górach, najlepiej w Zakopanem
Mieszkam cały rok w ciepełku i na płaskim, dlatego od zawsze chciałam by ten wyjątkowy dzień był w góralskim stylu. Mój luby nie chce w zimie wesela wiec myślimy o maju lub wrześniu 2012 roku.
Będziemy w Polsce w lipcu i wtedy na parę dni chcemy wyskoczyć do Zakopca. Oglądałam stronki Karczmy Cztery Pory Roku, Siuchajsko, Góralski Dwór. Te miejsca najbardziej mi odpowiadają.
W związku z tym chciałabym zapytać, czy zna ktoś te miejsca, lub może ma inne warte zaproponowania, może jakies sugestie w związku z muzyka, ciastami itd.
Dzięki ogromne
Cytat:
Napisane przez bluszcz83 Pokaż wiadomość
Mój TŻ woli jak sie "zieleni"hehe,
Maj byłby super ale nie wiem czy się wyrobimy bo planujemy pobyt w Polsce w lipcu, listopadzie na jakieś 3tyg i może 2 razy przed majem, oczywiście wszystko zależy czy będą mieli wolne terminy.
U mnie problemem jest nocleg bo wszyscy będą musieli mieć zagwarantowany nocleg, to około 6oosób więc dodatkowy koszt
A nie mam bierzmowania a jeśli ślub kościelny to tylko klimatyczny góralski kościółek, ale czy wszystko się uda? przerażają mnie te formalności...

Dziękuje bardzo za odpowiedzi
Jesli TZ lubi jak sie zieleni to ja polecam czerwiec Maj i wrzesien w Zakopcu moge byc jeszcze niepewne niestety.
Co do ciasta to tylko cukiernia Smanta maja przepyszne cista, ciateczka, a tory bajeczne zrobia Ci taka dekoarcje i taki torcik jak bedziesz chciala, a ceny na prawde bardzo przystepne My bralismy od nich ciasta i wszystko goscie strasznie chwalili, mowili ze lepszego tortu nigdy nie jedli.
Z muzyka niebardzo Ci pomoge, bo u nas gral nasz znajomy DJ, ktory normalnie gra na imprezach, wesela robi rzadko + zespol goralksi, ale to zalatwial nam tata.
Z goscmi generelnie nie powinno byc problemu jesli odpowiednio wczesniej zarezerwujesz pokoje, no i cenowo wychodzi to bardzo tanio.
Widze, ze pare miejsc masz juz wybranych...Siuchajsko bardzo odradzam, slyszalam wiele malo pozytywnych opinie na temat wesel u nich. My mielismy wesele w karczmie 'Przy Mlynie" na Bystrem i bylismy super zadowoleni, pyszne jedzenie, bardzo duzo cena tez bardzo przystepna, kierownik tez super ich strona nie wyglada zachecajaco, ale jakbys chciala moge wyslac Ci pare fotek z naszego wesela. Bardzo fajna jest tez knajpa jest tez Malem Cichem/Malym Cichym (nie wiem jak to sie odmienia), nie pamietam teraz dokladnie nazwy, ale jak bedziesz zainteresowana daj znac to poszukam

Formalnosciami sie nie przejmuj, to tak tylko na poczatku wyglada, a potem okazuje sie ze wszystko jest do ogarniecia i zorganizowania
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 06:51   #18
bluszcz83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gorąca wyspa
Wiadomości: 17
Dot.: slub w Zakopanem

Dzięki wszystkim
Właśnie wysłałam maila do karczmy Przy Młynie-pięknazobaczymy czy dysponują jakimiś cennikiem z przykładowym menu
A wiecie coś na temat Czterech Pór Roku?zakochałam sie w tym miejscu-niestety na razie tylko z neta
W Syworze znajomi moich przyjaciół brali ślub ale goście siedzieli na lawkach bez oparć i to mnie jakos odstrasza
Musze wybrac kilka miejsc i miejsca noclegu i w lipcu uderzyć na Zakopane i oscypka
teraz marze o obwarzanku
bluszcz83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 08:14   #19
_eta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
GG do _eta
Dot.: slub w Zakopanem

mi sie Cztery Pory Roku nie podobają bo niby karczma jest ale w piwnicy.. tak to murowany budynek.... a jak brać ślub w zakopanem to nie w takim budynku
wiec ja jestem na nie
ale sama jedz i zobacz

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

nie będziesz miec za dużego wyboru bo wyczytałam ze wesele około 60 os... ;/
ja robiłam na 70os mimo tego ze mi sie karczmy podobały to mi mówili że dla 70 os mi jej nie zamkną czyli obcy ludzie będą chodzić ;/
dlatego wybrałam Góralski dworek bo tam jest i widok i na spokojnie można zamknąć..
duzo karczm jest przygotowane na np 300 os wiec im sie nie oplaca zamknąć na 70 os
__________________
15.01.2011 --> data ślubu
Góralski Dwór Gościniec - Kościelisko - Zakopane
_eta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 12:25   #20
bluszcz83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gorąca wyspa
Wiadomości: 17
Dot.: slub w Zakopanem

masz na myśli Góralski Dwór czy Dworek?
bluszcz83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 19:42   #21
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez _eta Pokaż wiadomość
mi sie Cztery Pory Roku nie podobają bo niby karczma jest ale w piwnicy.. tak to murowany budynek.... a jak brać ślub w zakopanem to nie w takim budynku
wiec ja jestem na nie
ale sama jedz i zobacz

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

nie będziesz miec za dużego wyboru bo wyczytałam ze wesele około 60 os... ;/
ja robiłam na 70os mimo tego ze mi sie karczmy podobały to mi mówili że dla 70 os mi jej nie zamkną czyli obcy ludzie będą chodzić ;/
dlatego wybrałam Góralski dworek bo tam jest i widok i na spokojnie można zamknąć..
duzo karczm jest przygotowane na np 300 os wiec im sie nie oplaca zamknąć na 70 os
To chyba zalezy na jakiego kierownika/wlasciecieli trafisz. My w czerwcu bralismy slub w Zako w karczmie Przy Mlynie, generalnie karczma ma 3 pietra (parter, piwnica i gora) no i wymyslilismy sobie, ze na gorze chcemy stoly a na dole parkiet i nie bylo zadnego problemu Musielismy cos tam doplacic, ale to wychodzilo jakos tak ze normalnie bysmy placili 140zl/os a placilismy 160, jedzenia bylo full wszystko przepyszne, sporo jeszcze zostalo. Generalnie knajpy tam sa przytgotowane na duze, goralskie wesela, ale wydaje mi sie ze nie robia tez wielkiego problemu zeby zamknac karczme. Pytalismy w paru miejscach i tez nie bylo sprawy
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 16:17   #22
MarikaPlenty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: zakopane

Ja proponowałabym Dworzec Tatrzański w Zakopanem. Kiedyś zajmowałam się organizacją wesel. Teraz byłam na jednym z nich jako gość właśnie w Dworcu. No i z racji branży chcąc nie chcąc zwracałam uwagę na wszystkie szczegóły. Wszystko było dopracowane, jedzenie pyszne, duże porcje, obsługa ogarniała wszystko bez problemu - a wesele dość spore bo na 120 osób, więc mieli co robić Wiem, że Para Młoda i goście byli zadowolenia. A o to chyba chodzi najbardziej
MarikaPlenty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 22:23   #23
peppies
Raczkowanie
 
Avatar peppies
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 74
Dot.: slub w Zakopanem

dziewczyny czy mogłybyście napisać jaki jest mniej więcej koszt rezerwacji sali w zakopanym i czy dużo wcześniej rezerwowałyście? pozdrawiam

dodam, że chodziłoby mi o salę na 200-250 osób.
peppies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 11:51   #24
_eta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
GG do _eta
Dot.: slub w Zakopanem

cześć w Zakopanem nie ma jeszcze takiego natłoku ludzi jak w innych miastach
myślę że rok wcześniej zacznij sie rozglądać za karczma która ci sie podoba popisz email.
ja rezerwowałam rok wcześniej by mieć z głowy karczmę, orkiestrę, fotografa, kamerę
dość dużo jest karczm na taka ilość gości wszystko zależne jakie okolice
pozdro
__________________
15.01.2011 --> data ślubu
Góralski Dwór Gościniec - Kościelisko - Zakopane
_eta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 13:44   #25
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: slub w Zakopanem

peppies, większość góralskich knajp nie przewiduje aż 200 gości, więc radzę się rozglądać jak najszybciej. Im wcześniej tym lepiej.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 22:36   #26
marylka80
Zadomowienie
 
Avatar marylka80
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 740
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez _eta Pokaż wiadomość
cześć w Zakopanem nie ma jeszcze takiego natłoku ludzi jak w innych miastach
myślę że rok wcześniej zacznij sie rozglądać za karczma która ci sie podoba popisz email.
ja rezerwowałam rok wcześniej by mieć z głowy karczmę, orkiestrę, fotografa, kamerę
dość dużo jest karczm na taka ilość gości wszystko zależne jakie okolice
pozdro
A ja mam pytanie troche z innej beczki...bo tez mam wesele w karczmie, jaka planujecie dekoracje i co na stolach, obrusy??? czy macie jakies inne pomysly?

O teraz dopiero doczytalam ze ty juz po slubie masz jakies fotki np wystroju sali, stolow, bo nie mam zupelnie pomyslu co zrobic z nasza karczma

Edytowane przez marylka80
Czas edycji: 2011-06-18 o 22:41
marylka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 14:46   #27
_eta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
GG do _eta
Dot.: slub w Zakopanem

wiesz co to zależy od osoby która zajmuje sie weselem, ja miałam białe obrusy i bordowe serwetki nie miałam kwiatów bo to był okres świąteczny wiec miałam choinki


__________________
15.01.2011 --> data ślubu
Góralski Dwór Gościniec - Kościelisko - Zakopane
_eta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 17:08   #28
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez peppies Pokaż wiadomość
dziewczyny czy mogłybyście napisać jaki jest mniej więcej koszt rezerwacji sali w zakopanym i czy dużo wcześniej rezerwowałyście? pozdrawiam

dodam, że chodziłoby mi o salę na 200-250 osób.
My rezerwowalismy w listopadzie a slub byl w czerwcu. Mysle, ze tak z rok wczesniej dobrze byloby sie zaczac rozgladac, pojechac, popatrzec, popytac...w sumie wbrew pozorom nie ma takich knajp wcale tak malo. Goralskie wesela zazwyczaj sa duze wiec tatmtejsze knajpy sa przygotowane na takie okolicznosci. Jesli chodzi o kase to my placilismy zaliczke, chyba 1000zl ale doslownie na pare miesiacy przed slubem

Cytat:
Napisane przez marylka80 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie troche z innej beczki...bo tez mam wesele w karczmie, jaka planujecie dekoracje i co na stolach, obrusy??? czy macie jakies inne pomysly?

O teraz dopiero doczytalam ze ty juz po slubie masz jakies fotki np wystroju sali, stolow, bo nie mam zupelnie pomyslu co zrobic z nasza karczma
Duzo zalezy od Ciebie i Twoich upodoban i jak to wszystko sobie wymarzylas My dekoracje robilismy sami tzn kwiaty, swiecie itp idt. Obrusy mielismy os nich i chusty tez, ogolnie wszystko dogadywalismy z kierownikiem co oni co my. Juz Ci wrzucam foty z naszego wesela

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Nie wiem czemu nie moge zalaczyc zdjec mam nadzieje, ze niedlugo sie uda
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 20:22   #29
marylka80
Zadomowienie
 
Avatar marylka80
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 740
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez _eta Pokaż wiadomość
wiesz co to zależy od osoby która zajmuje sie weselem, ja miałam białe obrusy i bordowe serwetki nie miałam kwiatów bo to był okres świąteczny wiec miałam choinki


Wielkie dzieki ogolnie to bylam ciekawa czy mozna zalozyc obrusy takie biale, bo jakos mi to w karczmie za bardzo nie pasuje, a powiedzmi te serwetki to byly papierowe czy z materialu?

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
My rezerwowalismy w listopadzie a slub byl w czerwcu. Mysle, ze tak z rok wczesniej dobrze byloby sie zaczac rozgladac, pojechac, popatrzec, popytac...w sumie wbrew pozorom nie ma takich knajp wcale tak malo. Goralskie wesela zazwyczaj sa duze wiec tatmtejsze knajpy sa przygotowane na takie okolicznosci. Jesli chodzi o kase to my placilismy zaliczke, chyba 1000zl ale doslownie na pare miesiacy przed slubem



Duzo zalezy od Ciebie i Twoich upodoban i jak to wszystko sobie wymarzylas My dekoracje robilismy sami tzn kwiaty, swiecie itp idt. Obrusy mielismy os nich i chusty tez, ogolnie wszystko dogadywalismy z kierownikiem co oni co my. Juz Ci wrzucam foty z naszego wesela

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Nie wiem czemu nie moge zalaczyc zdjec mam nadzieje, ze niedlugo sie uda
Oj szkoda, jakbys mogla jeszcze raz sprobowac to bylabym wdzieczna
marylka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 08:20   #30
_eta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
GG do _eta
Dot.: slub w Zakopanem

u Nas sie rozjaśniło w ten sposób
serwetki były z materiału
gdyby nie okres świąteczny to były by żywe kwiaty...
my zaliczkę daliśmy chyba coś koło 1000 zl w dniu rezerwacji by nie jeździć specjalnie
__________________
15.01.2011 --> data ślubu
Góralski Dwór Gościniec - Kościelisko - Zakopane
_eta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-14 13:16:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.