Obawy TŻta... :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-25, 23:49   #31
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Obawy TŻta... :(

od czegoś są gumki....
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 07:35   #32
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Obawy TŻta... :(

Kochana! Tabletki są skuteczne. Powiedz swojemu chłopakowi, że jest na wizarzu baba, która użuwa ich od prawie dwudziestu lat i ngdy nie zaszła w ciążę! A używanie prezerwatyw przy tabletkach jest bez sensu. To tak, jakbyś używała sitka, by odcedzić ryż z zupy, w której wcale nie ma ryżu.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 09:48   #33
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Obawy TŻta... :(

A ja bym się zastanowiła, czy on po prostu się nie boi seksu.
Nie zawodności tabletek. Nie zawodności gumek. Tylko samego seksu.
Piszesz, że jest prawiczkiem, a z tego, co pamiętam, jest starszy od Ciebie.
Może kompleksy? Może boi się, że się nie sprawdzi? Że Cię nie zadowoli, że nie będzie Ci dobrze?
Bo piszesz, że Ty o tym MARZYSZ, ale nic nie piszesz o nim - czy on mówi, że by chciał, czy nie, czy co.
Bo mi się wydaje jednak, że gdyby chciał, to zrobilibyście to nawet i w gumce (zanim były tabletki) albo w opcji gumka + tabletki.
A tu on się wykręca, że niby nie chce, bo się boi, że tabletki nie zadziałają, bo to, bo tamto..
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 11:05   #34
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Obawy TŻta... :(

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
faceci... Zresztą wy to nawet w związku nie musicie być zeby się przespać z pierwszą lepszą
Nie tylko faceci tak mają
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 14:36   #35
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Obawy TŻta... :(

Cytat:
Napisane przez Skierka001 Pokaż wiadomość
Też dołączam sie do wyrazów szacunku, że wytrzymaliście My z TŻ nie możemy wytrzymać, gdy choćby siedzimy obok siebie, a co dopiero gdybyśmy leżeli nadzy i jeszcze się pieścili
a dla mnie tu nie ma żadnego powodu do gratulacji. Nie mogliście bez siebie wytrzymać, bo macie normalne libido, a pociąg seksualny jest wpisany w naturę ludzką. Oni się nie powstrzymują z przyczyn religijnych, etycznych, światopoglądowych i dla mnie to jest conajmniej dziwne.
Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
faceci... Zresztą wy to nawet w związku nie musicie być zeby się przespać z pierwszą lepszą
głupie uogólnianie
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
A ja bym się zastanowiła, czy on po prostu się nie boi seksu.
Nie zawodności tabletek. Nie zawodności gumek. Tylko samego seksu.
Piszesz, że jest prawiczkiem, a z tego, co pamiętam, jest starszy od Ciebie.
Może kompleksy? Może boi się, że się nie sprawdzi? Że Cię nie zadowoli, że nie będzie Ci dobrze?
Bo piszesz, że Ty o tym MARZYSZ, ale nic nie piszesz o nim - czy on mówi, że by chciał, czy nie, czy co.
Bo mi się wydaje jednak, że gdyby chciał, to zrobilibyście to nawet i w gumce (zanim były tabletki) albo w opcji gumka + tabletki.
A tu on się wykręca, że niby nie chce, bo się boi, że tabletki nie zadziałają, bo to, bo tamto..
dokładnie o tym samym myślę... tu jest jakiś głębszy problem.
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 19:12   #36
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Obawy TŻta... :(

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
faceci... Zresztą wy to nawet w związku nie musicie być zeby się przespać z pierwszą lepszą
Uwielbiam takie gadanie...
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 20:53   #37
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Obawy TŻta... :(

Piszesz, że podesłałaś Mu linki na temat tabletek. Dobra robota!

Jednak od suchych faktów wazniejsza bedzie wspólna rozmowa na ten temat.
Dlaczego nie ufa tabletkom? bo boi sie, że nie zawsze działają tu odeslesz Go do wyników badań
A może obawia sie, ze zapomnisz jednej, czy weźmiesz o innej porze i przez to zajdziesz w ciąże- odeślesz go do ulotki- tam jest napisane co robic w przypadku zapomnianej tabletki.
Poza tym- zna Cie troszke i pewnie wie, czy może Ci zaufać, czy jesteś roztrzepaną osóbka, która o tabletce zapomni.
A może.. On nie czuje sie gotowy do sexu? popostu sie go obawia? i nie chodzi tu o ciążę, ale o inne kwestie (np, ze zawiedzie?), wówczas Twoja rola to uspokojnie Go. Kochacie się i możecie sobie zaufac.

Ogólnie- głowka do góry i powodzenia!
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-26, 21:27   #38
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Obawy TŻta... :(

Mnie trochę dziwi "nieufanie tabletkom" skoro powszechnie wiadomo, że to jedna z najskuteczniejszych metod antykoncepcyjnych(wśród tych powszechnie stosowanych najskuteczniejsza):confus ed:.
Rozmawialiście kiedyś o seksie w tym sensie kiedy chcielibyście z tym zacząć?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 17:31   #39
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Obawy TŻta... :(

Może chłopakowi się tak seks oralny spodobał.że nie widzi potrzeby zmian Seks oralny jest wygodny, bez wpadek i można się skupić tylko na sobie
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 11:57   #40
iziczek88
Raczkowanie
 
Avatar iziczek88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: na drugim brzegu morza :)
Wiadomości: 489
Dot.: Obawy TŻta... :(

oceniając twój post droga wizażanko, z przykrością stwierdzam, że nie DOROSLICIE JESzcze do uprawiania seksu. skoro twój facet jest mądrzejszy od niejednego ginekologa w twoim mieście to gratuluje. w internecie jak i po za nim jest mnóstwo opinii na temat antykoncepcji hormonalnych a on z tego taki wielki problem robi.. dzieciaki się w sex chcą bawić...
myślałam, że naprawdę jakiś poważny problem macie.
iziczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 16:14   #41
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Obawy TŻta... :(

90agnieszka90, a Twój TŻ w ogóle chce rozpocząć współżycie? Rozmawialiście o tym? Bo ja mam wrażenie, że on się jeszcze waha...

Poza tym - jeśli on nie ufa tabletkom, to możecie też stosować dodatkowo prezerwatywy. Jak już to bardziej będzie to przeszkadzało jemu niż Tobie
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 23:49   #42
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Obawy TŻta... :(

Tak, tak... hormony, prezerwatywy, globulki, kapturki i jeszcze dla pewności kalendarzyk, bo warto! Co z tego, że globulki mogą rozpuścić kapturki, a kalendarzyk przy hormonach nie działa? Pozabezpieczajmy się, bo mamy taki dziwny fetysz i hobby

A tak serio, to ja myślę, wybacz, że on się po prostu nie chce z Tobą kochać
Bo chyba jest na tyle ogarniety żeby wiedzieć, że hormony dają najwyższą skuteczność wśród metod antykoncepcji... Myślę, że skoro jesteście już tyle czasu, to jakies tam zaufanie ma do Ciebie i wie, że będziesz brała leki regularnie... Może on jest głęboko wierzący i chce poczekać do ślubu :P? Albo jakiś inny powód? No nie wiem...dla mnie to kosmiczna sytuacja i ja bym była zaniepokojona faktem, że mój mężczyzna nie chce się ze mną kochać...
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 23:58   #43
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Obawy TŻta... :(

Ignis, oni oboje są przed pierwszym razem W OGÓLE, więc mają prawo się obawiać, wahać itd.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 17:29   #44
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Obawy TŻta... :(

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Ignis, oni oboje są przed pierwszym razem W OGÓLE, więc mają prawo się obawiać, wahać itd.
Wiem o tym, że są... Ale to i tak dziwne trochę, nie? Dorosły (podejrzewam, że dorosły?) mężczyzna, z którym jest już w związku ponad rok nie chce się z nią kochać bo się boi, że wpadną, mimo tego, że dziewczyna przyjmuje tabletki regularnie i o żadnej, jak pisze, nie zapomniała.
No dla mnie, co by nie było, kosmos. Pewno, że mój TŻ też przed naszym pierwszym razem (dla mnie i dla niego pierwszym) nie zmuszał mnie do niczego, ale kurcze CHCIAŁ!

No a tutaj widzimy, że TŻ koleżanki jeszcze nie jest gotowy skoro ma takie, w sumie potężnie urojone, obawy
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 17:48   #45
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Obawy TŻta... :(

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Wiem o tym, że są... Ale to i tak dziwne trochę, nie? Dorosły (podejrzewam, że dorosły?) mężczyzna, z którym jest już w związku ponad rok nie chce się z nią kochać bo się boi, że wpadną, mimo tego, że dziewczyna przyjmuje tabletki regularnie i o żadnej, jak pisze, nie zapomniała.
No dla mnie, co by nie było, kosmos. Pewno, że mój TŻ też przed naszym pierwszym razem (dla mnie i dla niego pierwszym) nie zmuszał mnie do niczego, ale kurcze CHCIAŁ!

No a tutaj widzimy, że TŻ koleżanki jeszcze nie jest gotowy skoro ma takie, w sumie potężnie urojone, obawy

2 tydodnie je bierze przez pierwsze opakowanie to ja przypomnienia nie potrzebowałam, potem schody sie zaczynają...

A to cos złego, ze nie jest gotowy (21 lat ma przypominam)? dziewczynie wolno, a u faceta to juz dziwne, tak?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 19:12   #46
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Obawy TŻta... :(

Moim zdaniem facet ma prawo się obawiać. Zarówno samego seksu (nie każdy w wieku 21 lat jest gotowy) jak i tego, że antykoncepcja zawiedzie. Nawet tabletki nie dają stuprocentowej pewności, że ciąży nie będzie.
W dodatku facet nie ma kontroli nad przyjmowaniem tabletek i może się obawiać, że dziewczyna niechcący tabletkę pominie/przyjmie za późno. To się zdarza, niestety.
A stosowanie podwójnej antykoncepcji nie jest moim zdaniem głupie. Jak ludzie nie mogą sobie pozwolić na ciążę, to lepiej żeby się zabezpieczyli podwójnie niż żeby potem się mieli martwić i/lub jednak mieć niechciane dziecko. A akurat tabletki hormonalne i prezerwatywa się dobrze uzupełniają. Żadne nie wpływa na skuteczność drugiego (jak np. tabletki antykoncepcyjne na NPR).
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 11:53   #47
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Obawy TŻta... :(

Dziękuję Wam Dziewczyny
Akurat teraz nie rozmawiałam o tych sprawach z TŻtem bo ma cieżki okres w pracy i nie chcę go męczyć.

A z tym wielkiem to ja mam 21 lat, a nie TŻ on ma 25

Wcześniej o tym nie wspomniałam bo to chyba mało istotne, ale my... już 2 lata temu byliśmy razem przez 8 miesięcy i wtedy planowaliśmy współżycie i gdy juz mieliśmy je zacząć to się rozstaliśmy ( ale z absolutnie innego powodu) Nie wiem, może jest przesądny jakiś

A z tymi opiniami, ze " dziwne że facet nie chce się kochać" to sie troszkę nie zgadzam, bo jednak jeśli chodzi o tej petting to ma na niego ochotę bardzo często więc w kwestii wzajemnego pożądania jest jak najbardziej ok
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 18:03   #48
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Obawy TŻta... :(

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 20:19   #49
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Obawy TŻta... :(

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
A z tymi opiniami, ze " dziwne że facet nie chce się kochać" to sie troszkę nie zgadzam, bo jednak jeśli chodzi o tej petting to ma na niego ochotę bardzo często więc w kwestii wzajemnego pożądania jest jak najbardziej ok
To u nas było podobnie, tylko ja potrzebowałam czasu. A tak to pożądanie niesamowite.
Ja chciałam poczekać przynajmniej do skończenia szkoły średniej, bo ciąża mimo antykoncepcji zawsze jest możliwa, a ja nie chciałam być w takiej sytuacji, że zajdę przed maturą. To taki główny powód, a było jeszcze kilka pomniejszych.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.