prawie 30 kg w dół , jaki rozmiar, jakie ubrania? jaka figura? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-08, 14:09   #1
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230

prawie 30 kg w dół , jaki rozmiar, jakie ubrania? jaka figura?


Witam, określę tylko w skrócie że mam chorobę jelita drażliwego, już pomijając łuszczycę widoczną na zdjęciu której na prawdę dziewczyny nie mam siły już usuwać photoshopem więc wstawiam oryginalne zdjęcie licząc że się nie przerazicie moją skórą... proszę o pomoc... schudłam drastycznie prawie 30 kg... nie mam pojęcia jaki rozmiar nosić (wcześniej ważyłam 90 kg i nosiłam 42-44-46) teraz wchodze od S do XXL i nie mam pojęcia jaki numerek kupować Wariuje, nie wiem jaką mam figurę jaki to kształt co ubierać (nie mogę odkrywać kolan :/ ) Jak widać te miejsce między obwisłym po ciąży brzuchem a tyłkiem tam jest wcięcie i wszyscy myślą że te 2 zgrubienia to tłuszcz, nie :P tam jest skóra i wystające kościska :/ więc tego nie odchudzę już taki mam tyłek, biodra i kosci żebrowe i nie wiele z tym zrobię proszę o pomoc bo na prawdę nie wiem ani co nosić ani co kupować, żeby wyglądać jak kobieta dodam jeszcze fotke z rozmiarami i foto sprzed zmiany... fotki twarzy obecne (wlosy dopiero zapuszczam nie wiem ile wytrzymam)

Ps. mam 168 cm i ważę 64 kg. Waga ciągle spada, leki nic nie dają ciągle mam bóle brzucha... ale chcę póki moge jakoś wyglądać, liczę na pomoc

to jest przed i obecnie:
fototooto.jpg

kształty:
cielsko2.jpg

wymiary:
CIELSKOMIARA.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cielsko.jpg (45,2 KB, 160 załadowań)
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 15:21   #2
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: prawie 30 kg w dół , jaki rozmiar, jakie ubrania? jaka figura?

Nie wiedziałam czy to umieścić w dziale moda czy metamorfoza bo temat jest w obu kategoriach tu widzę "mały ruch" szkoda, ale mm nadzieję że ktos mi pomoże
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 19:24   #3
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: prawie 30 kg w dół , jaki rozmiar, jakie ubrania? jaka figura?

Kochane pomocy ! Ewentualnie proszę o przeniesienie do metamorfoz
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 19:56   #4
TelephoneDesire
Evil olivE
 
Avatar TelephoneDesire
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 531
Dot.: prawie 30 kg w dół , jaki rozmiar, jakie ubrania? jaka figura?

Nie wiem jaki lubisz styl i czy masz ochote cos w nim ewentualnie zmienic. Moim zdaniem powinnas koniecznie podkreslic nogi i wciecie w talii. Dobrze dopasowane spodnie, olowkowe spodnice (moga byc nawet ciut za kolano jesli chcesz je ukryc, albo po prostu zaloz kryjace rajstopy). Zwiewne sukienki ktore ladnie podkresla talie. Wlasciwie to figure masz prawie do wszystkiego, wystarczy ze fason bedzie ladnie ja podkreslal.

Przepraszam za ewentualne bledy, nie mam polskich znakow.
__________________
We loved with a love that was more than love.
TelephoneDesire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 20:32   #5
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: prawie 30 kg w dół , jaki rozmiar, jakie ubrania? jaka figura?

Wydaje mi się, że powinnaś "zrobić sobie" talię, czyli podkreślać ją np. paskiem. Dobrze byłoby Ci np. w fasonie trapezowym (ja preferuję midi, ale długość to kwestia gustu) z wyraźną talią. Jeżeli ciągle Ci się zmienia figura, możesz też postawić na dopasowane rzeczy z dzianiny.
Na Twojej figurze sprawdzą się też fasony ołówkowe. Raczej unikałabym natomiast oversizów.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 00:10   #6
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: prawie 30 kg w dół , jaki rozmiar, jakie ubrania? jaka figura?

Dzieki za odzew nie mam określonego stylu, chodzę w tym co mam i co mi po prostu na dany moment pasuje czy odpowiada lubie się ubierać kolorowo ew. czarno ale nie cierpie brązów (chyba że makijaż). W ogóle lubie wszystko co kolorowe a z tymi kolanami to właśnie ze względu na chorą skórę i jej sie nie da zakryć żadnymi rajstopami chyba że typowo zimowymi kilkuwarstwowymi czyli np w lato odpada bo to nie są plamy tylko strupki i odstają i je widać
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-14 01:10:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.