Proszę o poradę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-07, 05:59   #1
kisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 9

Proszę o poradę


we wrześniu wychodzę za mąż i jak każda kobietka w tym dniu chciałabym dobrze wyglądać. Proszę poradzcie czy zakładać biżuterię do modelu Cymbeline Racine ? Może któraś z Was brała ślub właśnie w tej sukni i da mi kilka cennych wskazówek co założyć, a może wogóle zrezygnować z dodatków? Jak upiąć długie włosy by wszystko ze sobą współgrało- przecież suknia sama w sobie jest dość strojna. Jakie kwiaty? Co sądzicie ? Powoli wpadam w panikę , włącznie z niepewnością czy dokonałam dobrego wyboru odnośnie sukni . Ratunku , pomóżcie dziewczynki licze na Was .
kisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 08:25   #2
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Proszę o poradę

podaję link do podobnego wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=55252
jak dla mnie to do tej sukienki bardzo mało dodatków i najlepiej bez welonu.
Pozdrawiam!
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 10:33   #3
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: Proszę o poradę

zgadzam się, że bez welonu. Jeśli chodzi o fryzurę, to włosy powinnać upiać dość wysoko i powpinać w nie gdzieniegdzie jakieś drobne ozdóbki typu kwiatuszki czy jakieś perełki. Na szyje... hmmm... coś by się rposiło, ale coś bardzo delikatnego i na króciutkim, cieniutkim łańcuszku, żeby tylko było widać, że jest jakaś ozdóbka. Swoja drogą suknia piękna, choć rzeczywiście bardzo strojna
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 16:13   #4
kisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 9
Dot.: Proszę o poradę

Dziękuje za wskazówki .Dla Racin zrezygnowałam z zamówionej wcześniej Semilli ,ale ja właśnie myslałam o welonie i to długim z ozdobną koronką w komplecie do Racine - sądzicie , że zrezygnowac z niego ! za dużo koronki ?
kisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 16:17   #5
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Proszę o poradę

Ja też o to pytałam i mam we wrześniu ślub (10 września)
Na szyji chba nic nie będzie, bo jak sama wiesz suknia jest już bardzo strojna, do włosków welon, ale krótki, aby nie zasłonił trenu, polecili mi go w salonie Cybeline. Ach a włoski mam też długie wycieniowane i chyba zostawie rospuszczone
A Ty kiedy masz śub?
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 17:04   #6
kisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 9
Dot.: Proszę o poradę

Ślub 3 wrzesnia - jak pomyślę , że zostało tak niewiele czasu zaczynam panikować - no wiesz , żeby wszystko się udało ,żeby goście dobrze się bawili , żeby o czymś nie zapomnieć . Czuję się tak jak przed ważnym egzaminem . A niby jestem wyluzowaną osobą ha ha ha . W takim dniu chyba każdy bez wyjątku się denerwuje. Nadin , a zamierzasz zdejmować w trakcie wesela rękawek - i wtedy też nic na szyji myślisz ? wiesz na początku zamówiłam Semillę ( zupełnie inny styl niż Racin ) zresztą na pewno świetnie się orientujesz która to suknia , po czym zrezygnowałam z niej dla Racin . Tak naprawdę te dwie suknie bardz mi się podobaja , ale jakoś nie wyobrazałam sobie do Semilli rękawiczek , bolerek itp. nadal jednak myśle podjęłam dobrą decyzję wybierając Racine czy może nie ! Zodiakalna Waga ot co - ciagle się waham . Mężczyzna na bank ten !ha ha ha !
kisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 18:16   #7
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez kisia
Dziękuje za wskazówki .Dla Racin zrezygnowałam z zamówionej wcześniej Semilli ,ale ja właśnie myslałam o welonie i to długim z ozdobną koronką w komplecie do Racine - sądzicie , że zrezygnowac z niego ! za dużo koronki ?
jeżeli zależy Ci na welonie to nie rezygnuj, w końcu to Twój dzień i chodzi o to żębyś Ty się dobrze czuła podaje CI linki do stron gdzie dziewczyny sprzedające ta sukienkę pokazują swoje zdjęcia ślubne, może jak obejrzysz to będzie CI się łatwiej zdecydować http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59682437
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59892144
Ja mimo wszystko uważam, zę welon jest zbędny, w końcu ma być widać CIebie, a tak to obawiam sie ze zginiesz pod tymi warstwami koronek
jeszcze raz pozdrawiam i trzymam kciuki na pewno weselisko się wspaniale uda
( Nadin za CIebie ez oczywiście )
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-07, 18:19   #8
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Proszę o poradę

jeszcze fotka z ciekawym pomysłem na szyję:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 59967782_2.jpg (9,3 KB, 133 załadowań)
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 04:52   #9
kisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 9
Dot.: Proszę o poradę

Sohf dziękuję za linki na pewno mi pomogą w podjęciu decyzji . Mam pytanie jeszcze odnośnie halki pod Racine - może któraś z dziewczyn , które są już po ślubie w tej właśnie sukni mi pomoże. Nadin - również prośbę kieruję do Ciebie - jaką halke tzn. wąską czy szerszą , na której ta suknia lepiej się prezentuje ?
kisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 05:08   #10
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Proszę o poradę

Ja sama mam problem co z halką, mam kupioną szeroką, ale zastanawiam sie czy z niej nie zrezygnuje, suknia podoba mi się w dwóch wersjach (uzbierałam trochę zdjęć racine innych dziewczyn jak chcesz to mogę Ci potem przesłać, to może pomoże Ci zdecydować)
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 05:21   #11
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez kisia
Ślub 3 wrzesnia - jak pomyślę , że zostało tak niewiele czasu zaczynam panikować - no wiesz , żeby wszystko się udało ,żeby goście dobrze się bawili , żeby o czymś nie zapomnieć . Czuję się tak jak przed ważnym egzaminem . A niby jestem wyluzowaną osobą ha ha ha . W takim dniu chyba każdy bez wyjątku się denerwuje. Nadin , a zamierzasz zdejmować w trakcie wesela rękawek - i wtedy też nic na szyji myślisz ? wiesz na początku zamówiłam Semillę ( zupełnie inny styl niż Racin ) zresztą na pewno świetnie się orientujesz która to suknia , po czym zrezygnowałam z niej dla Racin . Tak naprawdę te dwie suknie bardz mi się podobaja , ale jakoś nie wyobrazałam sobie do Semilli rękawiczek , bolerek itp. nadal jednak myśle podjęłam dobrą decyzję wybierając Racine czy może nie ! Zodiakalna Waga ot co - ciagle się waham . Mężczyzna na bank ten !ha ha ha !
Też się denerwuje, co do rękawka to wydaje mi sie,że jak tylko wytrzymam na weselu to nie będę go zdejmowała, bo moim zdaniem jest bardzo dużym walorem tej sukni, a co do naszyjnika myślałm o perełkach ecrii, krodkich przy szyji, ale bez chba ładniej nawet jak zdejmę rękaw, niektóre dziewczyny podobają mi się bez niczego na szyji, pod warunkiem, że są ładnie opalone, myśle też ojakimś balsamie z drobinkami złota na dekold,. Mam też ochotę zostawić sobie rozpuszczone włoski , do tego może długie wiszące kolczyki i marzy mi sie delikatny diadem (z ekrii perełkami, ale nie mogę takiego znależś)
Też rozważałam kupno Semilli Pronovias (szczególnie podobał mi się kwiat w pasie), ale Racine wydaje mi się bardziej strojna (no i księżniczkowata) pozatym wyrażnie różni się od ninych sukni
Pozdrawiam, czyli mam tydzień po tobie ślubik
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-08, 17:22   #12
kisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 9
Dot.: Proszę o poradę

Nadin dzięki za pomoc. Jeżeli możesz to proszę wyślij mi te zdjęcia , o których pisałaś - na pewno będą pomocne.Najprawdopodobnie j zrezygnuje z biżuterii , po prostu ładnie się opalę i oprószę dekolt fajnym opalizującym pudrem. Założe tylko jakieś delikatne kolczyki- przy tym długim zdobionym koronką welonie to juz wystarczająco chyba. Mam problem jeszcze z doborem kwiatów - myślałam o kwiatach intensywnej barwy (może koloru fuksji , bordo ) jakoś ecre wydaje mi się będą się zlewać z całością . Co sądzisz ? No i w moim przypadku na pewno bukiecik nie malutki, bo wysoka ze mnie kobietka. Bardzo się cieszę , że mamy praktycznie w jednym czasie ślub ! Jak to fajnie mieć pokrewną duszę , która wie co czujesz , czym sie martwisz i tez to przeżywa. Pytałam o halkę bo moją suknię zobaczę dopiero za 10 dni , nie mieszkam w Polsce więc wiesz stres podwójny , wszystko na telefon. Nie mam pojęcia jak te halki wygladaja - no i jak suknia się na nich układa. widziałam tylko kilka zdjęc na Allegro i tam dziewczyny mają chyba tą halkę węższą bo dół jest mało rozłożysty. Mam nadzieję , że wszystko sie uda. A jakiego koloru twój męzczyzna będzie miał kamizelkę ? My kupiliśmy już ciemny klasyczny garnitur no i myśle nad kolorem kamizelki , ale chyba ciemne ecre do tego będzie fajnie wyglądać . Aaa kwiaty młodej dobiera się ponoć do koloru właśnie kamizelki - nie mogę wszystkiego ogarnąc myślą . Co do czego i dlaczego ... buziaczki
kisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 21:22   #13
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Proszę o poradę

Jeśli chcesz możesz podać mi maila, to ułatwi mi przesłanie fotek. Chalki są różne i różnie na nich się układają ja mam taką na kole, myśle jednak ,że zrezygnuje chyba z chaleczki, bo suknia wygląda okazale, też i bez niej (mam okrągłe biodra i ładnie sie na nich układa) chyba też jestem wysoka 172 cm.
Mój narzyczony ma kupiony czarny surdut, myśle, że kolor czarny bardzo ładnie komponuje się z szampańskim kolorem sukni Spodie od surdutu są w popielate prążki do tego kamizelka czarna( wyszczuplająca mojego TŻ, chość ekrii, też wygląda super) z wytłoczonymi kwiatowymi wzorami w złocie i srebrze (pasuje do mjej ekrii i jego popielatych spodni) U nas jest jeszcze trzecia osoba bo mamy jeszcze chrzest synka z naszym ślubem, ubieramy go w ekrii garniturek, ale on ma 1,5 roczku
Co do kwiatów to myśle o różyczkach w kolorystycznej tonacji kwiata z rękawka (róż, ekrii, ciemna zieleń)
Pozdrawiam
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 23:46   #14
kisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 9
Dot.: Proszę o poradę

Nadin Z całego serca Wszystkiego Najlepszego- na pewno będziecie się razem pięknie prezentować , a maluszek ubrany w maleńki garniturek - jak słodko !
Mam nadzieję, że po calej ceremonii zobaczę jakieś zdjęcie.
Podaję maila ( azagorski@comcast.net ) z prośbą o przysłanie tych zdjęć sukni ślubnej - zawsze to coś mnie jeszcze zainspiruje. Dzięki wielkie. Pozdrawiam.
kisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 00:52   #15
kisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 9
Dot.: Proszę o poradę

Nadin dziękuję raz jeszcze wszystko dotarło . Pozdrowienia .
kisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:41.