Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-17, 14:41   #121
martinezzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 23
Dot.: wazne pytanie - zabieg u kosmetyczki

bardzo dziękuję za odpowiedzi. Chyba się zdecyduję na ten peeling a jeszcze mam pytania odnosnie ceny tego zabiegu i skutecznosc (chodzi mi co ile Wy, drogie wizazanki powtarzacie pozdrawiam
martinezzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 15:10   #122
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: wazne pytanie - zabieg u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez martinezzz
bardzo dziękuję za odpowiedzi. Chyba się zdecyduję na ten peeling a jeszcze mam pytania odnosnie ceny tego zabiegu i skutecznosc (chodzi mi co ile Wy, drogie wizazanki powtarzacie pozdrawiam
ja place 100 zl . powtarzalnosc zabiegu zalezy od stanu cery. ja na poczatku mialam zalecane co 3 tygodnie. mozna oczywiscie tez i rzadziej. sama zobaczysz kiedy Twoja buzka zapragnie powtorki .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 16:07   #123
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: wazne pytanie - zabieg u kosmetyczki

Po pierwsze - wyszukiwarka, o kawitacyjnym(ultradźwięko wym) było milion razy. Cena zależy od salonu, renomy, miasta(w Warszawie jest dość lub bardzo droga).
Poza tym spytaj kosmetyczki jakie zabiegi może Ci polecić - każdy salon oferuje inne zabiegi.Mi kosmetyczka sama mówiła, które zabiegi z ich oferty będą dla mnie dobre, na co powinnam jeszcze przyjść albo na co mogłabym przyjść.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 11:23   #124
zuza0107
Raczkowanie
 
Avatar zuza0107
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 30
Question Peeling kawitacyjny jak często można?

Byłam na peelingu kawitacyjnym ok 3 tygodnie temu - zwykle chodziłam na zwykłe oczyszczanie raz w miesiącu bo mi się strasznie "brudzi" twarz.
Wyjeżdzam na długo i zastanawiam się czy mogę teraz jeszcze raz się poddać temu zabiegowi bo już widzę pierwsze zanieczyszczenia. ???
zuza0107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 12:34   #125
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Dot.: Peeling kawitacyjny jak często można?

Możesz już powtórzyć peeling. Ja często zalecam moim klientkom powtarzanie peelingu w serii - czyli kilka zabiegów w małych odstepach czasu, np. raz w tygodniu , raz na 2 tygodnie. Wszystko zależy od rodzaju cery. W moim Studio zabieg kawitacji jest zwykle połączony z maską rozpulchniającą a także z maską ściągająco-oczyszczającą - efekty są wówczas lepsze.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 13:17   #126
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: wazne pytanie - zabieg u kosmetyczki

Hej
moja cera rowniez potrzebuje oczyszczania. Leczylam sie na tradzik i teraz tylko czasem cos wyskoczy, ale mam duzo zaskornikow i wagrow. Bylam raz u kosmetyczki na oczyszczaniu mechanicznym i cera byla po tym gladziutka ale po jakims czasie zaczely sie pojawiac wagry i zaskorniki w miejscach, w ktorych do tej pory ich nie mialam. Dlatego dalam sobie spokoj z takim oczyszczaniem. Zapytalam wiec kosmetyczke jakie inne zabiegi oczyszczajace moze mi zaproponowac (a byl to jeden z lepszych salonow kosmetycznych w moim miescie-jesli nie najlepszy) i ona stwierdzila ze bez oczyszczania mechanicznego to nie ma sensu nic robic, bo nie da to pozadanych efektow. I jestem w kropce i nie wiem czy ona ma racje. Co o tym myslicie?
(sorki za wtracenie tego pytania, ale mysle ze nadaje sie ono do tego watku)
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 20:32   #127
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: wazne pytanie - zabieg u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez anka!
Hej
moja cera rowniez potrzebuje oczyszczania. Leczylam sie na tradzik i teraz tylko czasem cos wyskoczy, ale mam duzo zaskornikow i wagrow. Bylam raz u kosmetyczki na oczyszczaniu mechanicznym i cera byla po tym gladziutka ale po jakims czasie zaczely sie pojawiac wagry i zaskorniki w miejscach, w ktorych do tej pory ich nie mialam. Dlatego dalam sobie spokoj z takim oczyszczaniem. Zapytalam wiec kosmetyczke jakie inne zabiegi oczyszczajace moze mi zaproponowac (a byl to jeden z lepszych salonow kosmetycznych w moim miescie-jesli nie najlepszy) i ona stwierdzila ze bez oczyszczania mechanicznego to nie ma sensu nic robic, bo nie da to pozadanych efektow. I jestem w kropce i nie wiem czy ona ma racje. Co o tym myslicie?
(sorki za wtracenie tego pytania, ale mysle ze nadaje sie ono do tego watku)
ja na mechaniczne to w zyciu bym nie poszla . tak jak pisalam wczesniej, chodze na ultradzwieki .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-19, 12:08   #128
sylwiusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/dom
Wiadomości: 1
Dot.: wazne pytanie - zabieg u kosmetyczki

JA MAM TEŻ NIEFAJNE KROSTKI NA TWARZY. jESTEM 3 MIESIACE PO OCZYSZCZANIU. NIGDY NIE MIALAM PROBLEMÓW Z TRĄDZIKIEM ( NAWET JAKO NASTOLATKA) .OCZYSZCZANIU TWARZY MÓWIMY NIE!!!!!!!!!!!!!
sylwiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 15:17   #129
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: wazne pytanie - zabieg u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez sylwiusia
JA MAM TEŻ NIEFAJNE KROSTKI NA TWARZY. jESTEM 3 MIESIACE PO OCZYSZCZANIU. NIGDY NIE MIALAM PROBLEMÓW Z TRĄDZIKIEM ( NAWET JAKO NASTOLATKA) .OCZYSZCZANIU TWARZY MÓWIMY NIE!!!!!!!!!!!!!
Ja mam podobne odczucia co mechanicznego oczyszczania
Sylwiusia-nie pisz duzymi literkami
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 20:47   #130
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Peeling kawitacyjny :-)

chciałabym się wybrać na ten peeling ale mam jeszcze 2 pytania:
1) dosyć często boli mnie głowa, czy jest to przeciwwskazanie do kawitacji?
2) po ilu razach peeling kawitacyjny poradzi sobie z małymi zaskórnikami ?(byłam miesiąc temu na tradycyjnym oczyszczaniu)
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 22:27   #131
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Peeling kawitacyjny :-)

maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-01, 21:41   #132
gocha222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 33
Question Dot.: Peeling kawitacyjny :-)

mam pytanie : ile kosztuje ta kawitacja? a ile ta zlozona razem tymi zelami itp z gory thanks
gocha222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 22:24   #133
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Peeling kawitacyjny :-)

Ja za taką złożoną kawitację z żelem płaciłam 140zł.

Ceny w warszawskich gabinetach sa właśnie w takich granicach - 140-150zł. Czasem w promocji po 120zł. Peeling kawitacyjny można na pewno przeprowadzić w salonie Skandal na warszawskim bemowie

Nie jestem pewna, ale bóle głowy chyba, podkreślam chyba nie są przeciwwskazaniem do takiego zabiegu. Przeciwwskazaniem są na pewno metalowe rzeczy umieszczone w ciele, np. rozruszniki serca itp.
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 20:58   #134
gocha222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 33
Smile Dot.: Peeling kawitacyjny :-)

u mnie w bielsku kosztuje 85 zł wlanie sie wybieram pierwszy raz zobaczymy co to za dziwy wynalezli w kosmetyce. dzieki za info!!!
gocha222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 07:23   #135
Marta18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 46
GG do Marta18
Dot.: Peeling kawitacyjny :-)

dziewczyny mam pytanie czy kawitacja zostawia jakies slady na skorze czy jeszcze wieczorem mozna spokojnie wyjscnie chowajac sie po katach?
Marta18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 15:21   #136
wicca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 100
Peeling kawitacyjny przed slubem

witam serdecznie,
zastanawiam sie ile dni najpozniej przed slubem mozna wykonac peeling kawitacyjny? dodam , ze nie mam wrazliwej skory,
pozdr
wicca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 14:16   #137
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Peeling kawitacyjny przed slubem

gratulacje z okazji slubu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!nawet jak się nie ma wrazliwej skóry nie można przewidzieć jakskóra zareaguje. ślub to poważne przedsięwzięcie a peeling kawitacyjny można też zaliczyć do oczyszczania cery , a tego nie można robic kilka dni przed słubem. najpóźniej to około 2 tyg przed tą okazją, bo do tego dojdzie właśnie niedziedza jak do końca skóra zareaguje i stres przed slubem , a on ma znaczacy wpływ na wygląd skóry
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 09:01   #138
glinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 17
Wink Dot.: Peeling kawitacyjny przed slubem

podtwierdzam tydzien przed lub dwatygodnie ale fajne sa efekty po tym peelingu super sprawa polecam bo umnie na zajeciach sie robi to wiem super sie trzyma podklad pod tym peelingu polecam i wszystkiego najlepszego z okazji slubu
glinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 07:45   #139
wicca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 100
Dot.: Peeling kawitacyjny przed slubem

dziei sliczne dziewczyny . bylam u kosmetyczki i powiedziala, ze nawet nie ma takiej potrzeby, zeby robic peeling, jedynie maseczke odprezajaca, wiec juz po problemie
wicca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-30, 16:53   #140
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Peeling kawitacyjny przed slubem

no to super!!! powodzenia na nowej drodze zycia!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 15:40   #141
Ainom
Raczkowanie
 
Avatar Ainom
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 83
Dot.: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Cytat:
Napisane przez knotie
No dobrze, a moze ktoras z Kochanych Wizazanek wie, czy jakis gabinet wykonuje ten peeling w rejonie Tychow/Katowic?

Ja robiłam sobie ten zabieg oczyszczania skory niedawno w Chrzanowie u mojej kosmetyczki. Najpierw naczytalam sie sporo o nim. Podobno ta metalowa szpatulka powinno sie lekko muskac skore. Moja kosmetyczka robila to dosyc mocno. I wcale nie bolalo. Nie wiem, moze peeling kawiatcyjny rozni sie od oczyszczania cery ta metoda, ale zabieg nie byl robiony delikatnie. Chociaz nie wyobrazam sobie zeby mogl cos oczyscic bez tego nacisku. Wiec nie mam pojecia czy polecac moja kosmetyczke :/ A co do efektow..... na czole wszystko ladnie sie goi, wrecz juz nie widac nic. Mam problem z broda, ktora byla troche bardziej zanieczyszczona i po 1 dniu okazalo sie, ze chyba nie wszytsko zostalo dokladnie wyczyszczone, bo pojawily mi sie 2,3 wykwity ;/ Reszta ladnie sie goi. Po mechanicznym oczyszczaniu nie mialam takich problemow. Jednak ciagle zastanawia mnie to, czy zabieg byl wykonywany prawidlowo... czy nie za mocno ( szpatulka przycisnieta do skory i przesuwana dosc silnie, porownywalnie do tego jakby sie chcialo zdrapac wyprysk)
Ainom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 17:30   #142
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Cytat:
Napisane przez Ainom Pokaż wiadomość
Ja robiłam sobie ten zabieg oczyszczania skory niedawno w Chrzanowie u mojej kosmetyczki. Najpierw naczytalam sie sporo o nim. Podobno ta metalowa szpatulka powinno sie lekko muskac skore. Moja kosmetyczka robila to dosyc mocno. I wcale nie bolalo. Nie wiem, moze peeling kawiatcyjny rozni sie od oczyszczania cery ta metoda, ale zabieg nie byl robiony delikatnie. Chociaz nie wyobrazam sobie zeby mogl cos oczyscic bez tego nacisku. Wiec nie mam pojecia czy polecac moja kosmetyczke :/ A co do efektow..... na czole wszystko ladnie sie goi, wrecz juz nie widac nic. Mam problem z broda, ktora byla troche bardziej zanieczyszczona i po 1 dniu okazalo sie, ze chyba nie wszytsko zostalo dokladnie wyczyszczone, bo pojawily mi sie 2,3 wykwity ;/ Reszta ladnie sie goi. Po mechanicznym oczyszczaniu nie mialam takich problemow. Jednak ciagle zastanawia mnie to, czy zabieg byl wykonywany prawidlowo... czy nie za mocno ( szpatulka przycisnieta do skory i przesuwana dosc silnie, porownywalnie do tego jakby sie chcialo zdrapac wyprysk)
W Chrzanowie mowisz??...A gdzie to bylo dokladnie?ktora kosmetyczka?
Wg. mnie (studentka 2 roku kosmetologii) chyba powinna to robic troche delikatniej, gdyz lopatka powinna slizgac sie po twrzy, ale nie wiem, moze sie myle...moze moze byc dociskana...ale mnie uczono uzywac jej delikatnie.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 18:10   #143
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

skoro nie bolało robiła to poprawnie, nie powinno to powodować boolu.slizgać się powinna , ale dociskać trzeba trochę też
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 15:51   #144
Ainom
Raczkowanie
 
Avatar Ainom
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 83
Dot.: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
W Chrzanowie mowisz??...A gdzie to bylo dokladnie?ktora kosmetyczka?
Wg. mnie (studentka 2 roku kosmetologii) chyba powinna to robic troche delikatniej, gdyz lopatka powinna slizgac sie po twrzy, ale nie wiem, moze sie myle...moze moze byc dociskana...ale mnie uczono uzywac jej delikatnie.

No tak, mozliwe ze zbyt mocno to robila, ale mysle, ze nie oczyscila by twarzy bez "uzycia sily". Zabieg owszem troche bolał, ale bardziej boli oczyszczanie manualne. A kosmetyczka, do ktorej chodze jest na Al. Henryka 15a i nazywa sie Kinga. Jest tam bardzo mila kosmetyczka i nie jest bardzo droga. Wiec mimo wszystko polecam.
A ostatnio bylam znowu tam na zabiegu uszczelniania naczynek i popytalam sie o te wykwity po tym oczyszczaniu. Pani Kinga powiedziala, ze peeling dziala na kadego inaczej, a wykwity mogly sie pojawic w dzien po, poniewaz zabieg spowodowal "wyciagniecie" zanieczyszczen. Przyspieszyl ten cykl, ale nie mogl oczyscic skory. Powodzenia
Ainom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 09:23   #145
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Cytat:
Pani Kinga powiedziala, ze peeling dziala na kadego inaczej, a wykwity mogly sie pojawic w dzien po, poniewaz zabieg spowodowal "wyciagniecie" zanieczyszczen. Przyspieszyl ten cykl, ale nie mogl oczyscic skory. Powodzenia
tak
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 19:32   #146
heart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 29
Smile peeling kawitacyjny!!! Pomozcie

Dziewczyny, ja jako niedoswiadczona forumowiczka mam do was pytanie. Czy wyzej wymieniony peeling rozprawi sie raz na zawsze z moim grudkowo-krostkowym tradzikiem?
heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 17:44   #147
gocha222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 33
Post Dot.: peeling kawitacyjny!!! Pomozcie

powiem ci tak bylam u kosmetyczki na tym peelingu i nie mialam praktycznie zadnych stanow zapalnych a ona mi powiedziala ze mi nie usunie ten peeling grudek i krostek ale podobno usuwa przeciez takie jest tego zastosowanie wiec skontaktuj sie z fachowa kosmetyczka. napewno nie mozesz miec stanow zapalnych. powodzenia
gocha222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 11:06   #148
imported_Iśka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 38
Dot.: peeling kawitacyjny!!! Pomozcie

Heart-Peeling ten nie usunie zaskórników które tkwią głęboko, poradzi sobie natomiast tylko z niektórymi, tymi płytko usadowionymi. Myślę, że taki zabieg może być dla Ciebie zbyt delikatny.
Ja chodzę na taki zabieg i zazwyczaj łączę go z sonoforezą i jestem bardzo zadowolana, jednak jakiś większym problemów z cera nie mam.
Wpisz w wyszukiwarkę nazwę tego zabiegu, a wyskoczy Ci dużo wątków na ten temat, które rozwieją Twoje wątpliwości.
imported_Iśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 18:36   #149
basia444
Raczkowanie
 
Avatar basia444
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 72
Dot.: peeling kawitacyjny!!! Pomozcie

dziewczyny ,bardzo was proszę ,napiszcie coś o tym zabiegu
jakie efekty?czy spłyci blizny? czy można po nim się pokazać? ile kosztuje?trzeba wziąść serię? no wszystko
basia444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 21:33   #150
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: peeling kawitacyjny!!! Pomozcie

polecam wyszukiwarke. bylo mase watkow o kawitacji . oto kilka :

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=kawitacja
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=kawitacja
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=105680
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.