wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-02, 12:26   #961
MaoCe
Raczkowanie
 
Avatar MaoCe
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 35
Dot.: najlepszy samoopalacz

Ja uzywam samoopalacza Choco z Abacosun- fajnie pachnie, jestem zadowolona, to jest ten: http://www.abacosun.com.pl/karta_produktu.php?id=28
MaoCe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 14:17   #962
Madzioola444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: najlepszy samoopalacz

Ja polecam samoopalacz Lirene za ok 20zł Jest dobry i do twarzy i do ciała
Madzioola444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 14:43   #963
tanman23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: najlepszy samoopalacz

hmm oba wymienione wyzej to marne samoopalacze...coz moze zle to ujalem piszac ze potrzebuje dobrego samoopalacza...potrzebuje w takim razie bardzo dobrego lub rewelacyjnego skoro lirene jest dobry samoopalacz za 20 zl to najwyzej dobry zart...oczywiscie bez urazy dla tych co go uzywaja..wasz wybor...a teraz powaznie...jak narazie znalazlem tylko jeden idealny samoopalacz...firma Rodial , Brazilian Tan...moze ktos z Was slyszal? niestety nie mam juz mozliwosci kupowania tego samoopalacza bo w Polsce nie wystepuje, kosztuje 59 dolarow a wart jest nawet wiecej...mozna zamowic na zagranicznych stronach niestety do Polski nie jest mozliwa wysylka.Wlasnie dlatego szukam jakiegos dostepnego normalnie tutaj, ale tylko z najwyzszej polki...
tanman23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 21:05   #964
roka12345
Raczkowanie
 
Avatar roka12345
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 233
Dot.: najlepszy samoopalacz

Matko jedyna! Tylko drogi i drogi...
przecież istnieją na ziemi samoopalacze, które są tanie a dobre...
Ojojoj drogie czasami też są dupne...
A skoro szukasz drogiego to znaczy że masz trochę więcej kasy,
bo ja bym nie wydała na samoopalacz np. 60zł, ponieważ wolałabym skorzystać za tą cene z solarki...wyszło by mi taniej niż samoopalacz...
ten drogi. Oczywiście z solarki z rozsądkiem i tylko 3 razy na dwa miechy, bo zaraz wszyscy mi powiedzą że solarium jest takie srakie i owakie nie zaczynajmy wojny...oczywiscie jest nie zdrowe ale jak ktoś chodzi z rozsądkiem to jest dobrze
__________________
Co się patrzysz...
roka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 22:36   #965
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: najlepszy samoopalacz

z wyzszej polki to uzywalam balsamu clarinsa - od razu napisze - tak, 120 zl za butelke - i nie byl lepszy od johnsons'a. pomaranczowa opalenizna, ale przynajmniej zlazila nie w platach a rownomiernie. nie rozumiem troche podejscia do samoopalaczy za 20 zl. jezeli nadaja naturalny kolor skorze, schodza powoli, rownomiernie, nie smierdza, nie brudza ubran... to co z nimi nie tak, procz tego, ze sa za tanie?
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 06:19   #966
MaoCe
Raczkowanie
 
Avatar MaoCe
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 35
Dot.: najlepszy samoopalacz

Zgadzam się z przedmówczyniami. Ja tez bym w takim wypadku zainwestowlaa w solarke, albo lepiej, doloz sobie do tej imprezy i jedz sie opal gdzie do turcji albo na kanary, bedziesz mial przynajmniej naturalna opaleniznę.
MaoCe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 12:23   #967
patii
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 368
Dot.: najlepszy samoopalacz

.

Edytowane przez patii
Czas edycji: 2010-02-04 o 14:20
patii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-03, 15:36   #968
tanman23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: najlepszy samoopalacz

No dobra to jeszcze inaczej...pracuje w modelingu, stan mojej skory jest dla mnie bardzo wazny, dlatego nie chodze na solarium, unikam tez opalania na sloncu, ale jak chyba kazdy czasem chcialbym miec na sobie brazowa opalenizne. I tak , zgadza sie, mam troche wiecej kasy i stac mnie na drogi samoopalacz, na dobry kosmetyk moge wydac nawet i 1000 zl o ile jest naprawde dobry bo dbam o siebie moze nawet troche przesadnie ale to moja sprawa. I prosilem na poczatku zeby nie wypowiadaly sie osoby uzywajace tanich samoopalaczy bo mnie po prostu te opinie nie interesuja. I nie pisze tego zeby kogos urazic albo ze taki mam kaprys, dla mnie zwyczajnie dobry samoopalacz to drogi samoopalacz (nie mowie ze idealny bo opalenizna z tubki nigdy nie bedzie taka jak naturalna opalenizna, ale przynajmniej zdrowsza) a samoopalaczy tanszych i ze sredniej polki juz uzywalem i naogladalem sie ,,efektow''na innych osobach, od ,,zolciutkiego'' Lirene po ,,ciemnopomaranczowy'' Dove. Sami nawet zobaczcie na KWC , w najlepszej trojce samoopalaczy az dwa sa od clarinsa czyli raczej juz z najwyzszej polki, i wlasnie o opinie ludzi uzywajach te samoopalacze prosze.
PS. co do La Roche moge sie zgodzic nie jest najgorszy.
tanman23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 15:42   #969
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: najlepszy samoopalacz

no to tak jak mowilam, inwestuj w clarinsa, tylko nakladaj z glowa, bo inaczej bedziesz apetycznie pomaranczowy - chociaz to zalezy jeszcze od koloru Twojej karnacji. No, i intensywny zapach orzechow utrzymuje sie do zejscia opalenizny, czyli calkiem dlugo.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 17:43   #970
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: najlepszy samoopalacz

Facet i samoopalacz
Bez komentarza
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 18:05   #971
roka12345
Raczkowanie
 
Avatar roka12345
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 233
Dot.: najlepszy samoopalacz

Sathi samoopalcze są dla wszystkich nawet dla facetów...
Tak samo jest z solarium nigdzie nie jest napisane że tylko dla kobiet...
To tak samo jakby oni mówil że baba i samochód
__________________
Co się patrzysz...
roka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-03, 19:08   #972
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: najlepszy samoopalacz

Może i racja
Ja polecam Clarins, bardzo dobre kosmetyki mają, można dostać próbki w Sephorze i wypróbować sobie
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 14:37   #973
ala361
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 42
Talking Dot.: najlepszy samoopalacz

No dziwny jesteś..
Wchodzisz do renomowanej drogerii i mówisz:
" Jestem snobem i poproszę najdroższy samoopalacz" i po sprawie.
ala361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 14:44   #974
AgataM86
Rozeznanie
 
Avatar AgataM86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 501
Dot.: najlepszy samoopalacz

Cytat:
Napisane przez ala361 Pokaż wiadomość
No dziwny jesteś..
Wchodzisz do renomowanej drogerii i mówisz:
" Jestem snobem i poproszę najdroższy samoopalacz" i po sprawie.
__________________
AgataM86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 10:47   #975
tanman23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: najlepszy samoopalacz

ala361 dziwna to jestes Ty, typowa wypowiedz kogos kogo nie stac na cos drozszego...nie rozumiem podejscia niektorych ludzi, jesli chce cos drogiego bo zrazilem sie do rzeczy tanich to co w tym zlego? prosilem tylko o opinie o tych drozszych produktach a nie o ocenianie mojej osoby i nazywanie mnie snobem...troche zalosne ale coz , tak samo opinia ze facet i samoopalacz to porazka....czasy niedbajacych o siebie facetow juz minely teraz kazdy chce chodzic na solarium czy na silownie...nie wiem czy wiecie ale facet tez chodzi do kosmetyczki tylko ze w Polsce to jest cos nienormalnego bo odrazu zostanie nazwany gejem...bo takie jest polskie spoleczenstwo....
tanman23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 17:43   #976
AgataM86
Rozeznanie
 
Avatar AgataM86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 501
Dot.: najlepszy samoopalacz

Polskiego społeczeństwa proszę się nie czepiać, bo jak nie to

__________________
AgataM86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 18:36   #977
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: najlepszy samoopalacz

No bo dla mnie facet ma być facetem, a widze coraz wyraźniejsze tendencje w tym kierunku że faceci robia sie zniewieściali.
niedługo będa depilować nogi i robić hennę na brwi, w końcu trzeba dbać o siebie
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 19:42   #978
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: najlepszy samoopalacz

Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
No bo dla mnie facet ma być facetem, a widze coraz wyraźniejsze tendencje w tym kierunku że faceci robia sie zniewieściali.
niedługo będa depilować nogi i robić hennę na brwi, w końcu trzeba dbać o siebie
zgadzam się w 100 % z Sathi..... chociaż nie twierdze, że facet nie musi dbać o siebie....
ale musi mieć to wszystko granice....
kilka dni temu widziałam faceta, który miał NA PEWNO henne na brwiach i rzęsach....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 20:32   #979
roka12345
Raczkowanie
 
Avatar roka12345
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 233
Dot.: najlepszy samoopalacz

Hm...ja to się jednak ciesze że ejstem dziewczyną...:PP
Że mogę dwie godziny przed lustrem spędzić i mieć pełen barek kosmetyków.. Ale co do chłopaków czyli na temay hm...
Moim zdaniem chłopaki mogą spędzić chwilę przed lustrem z solarki absolutnie też mogą korzystać tak jak i z samoopalaczy ale jeśli chodzi o kosmetyczkę to chyyba trochę przesada... Chłopaki powinni o siebie dbać wiecie solara albo samoopalacz jakiś żęl do mycia twarzy kulka do podpachy jeszce coś na pryszcze codzienna kąpiel fryzjer co jakiś czas i inne kosmetyki jak mają potrzebę,...i co jesce hmm? A no i perfum! A jeśli chodzi o fryzurę to np. na żel albo tak normalnie albo jakos ściać wiecie jakieś paski adidasa:PP NIe lubie chlopakow z dlugimi wlosami fee albo takimi co sobie prostuja wlosy no wiecie co troche pedalskie moim zdaniem....
__________________
Co się patrzysz...
roka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-07, 22:13   #980
grosikk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 87
Dot.: najlepszy samoopalacz

kurcze a ja dziś szukałam w rosmanie tych chusteczek z samoopalaczem,ale one kosztują 2 zł więc chyba nie mogę się wypowiedzieć.

Jeszcze jedno kolego-kto Ci u licha powiedział że dobre=drogie??????
grosikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 22:32   #981
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: najlepszy samoopalacz

A ja polece St Tropez Bronzing Mist. 20 funtow za 150ml - bardzo dobry produkt, daje naturalnie wygladajaca i trwala opalenizne. http://www.boots.com/shop/product_de...tionid=1027851

Niestety nie wiem czy mozna kupic St Tropez w Polsce.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 11:53   #982
AgataM86
Rozeznanie
 
Avatar AgataM86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 501
Dot.: najlepszy samoopalacz

Cytat:
Napisane przez grosikk Pokaż wiadomość
kurcze a ja dziś szukałam w rosmanie tych chusteczek z samoopalaczem,ale one kosztują 2 zł więc chyba nie mogę się wypowiedzieć.

Jeszcze jedno kolego-kto Ci u licha powiedział że dobre=drogie??????

Właśnie: drogie nie zawsze musi być dobre!
Z samoopalaczami nie mam doświadczenia, ale mogę podać przykład cieni - cień Diora trzyma mi się chyba z godzinę, a L'Oreala znacznie dłużej.
No ale pewnie znajdą się tacy, którzy powiedzą, że tego dnia co użyłam Diora dużo częściej mrugałam oczami
__________________
AgataM86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 12:08   #983
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: najlepszy samoopalacz

Jesli mnie pan nie zlinczuje, ze smiem sie wypowiedziec to porownam sobie dwa
Lancome flash bronze i l'oreal (wiem wiem moge sie z nim wypchac) Sublime Bronze.

Po Lancome szybko bylam opalona - niestety jakos tak zlotawo pomaranczowo. Nie pamietam efektu schodzenia niestety bo nawet nie szkonczylam tego opakowania.
Sublime Bronze jest wg mnie jednym z lepszych samoopalaczy bo daje naturalny i intensywny odcien opalenizny, ma drobinki (to akurat dla faceta nie halo). Naklaanie tego samoopalacz to bajka bo barwiony jest wiec nie ma smug.
Przesusza niestety.

I to, ze ktos stosuje maj dir srednia polke nie znaczy, ze na wysoka go nie stac. Heh...

Ah wezmy tez te cienie Diora na tapete jak kolezanka wyzej tez uwazam, ze sa badziewne...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 13:18   #984
Inka155
Przyczajenie
 
Avatar Inka155
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: najlepszy samoopalacz

Z tych droższych samoopalaczy to polecam Shiseido briliant bronze, ja mam akurat w żelu i jest moim zdaniem najlepszy spośród tych których używałam. Wydaje mi się że dla faceta chyba też by sie nadawal pomimo ze piszą na opakowaniu "gwarantujacy opaleniznę z efektem świetlistej poświaty". Szczerze mówiąc to nie zauważyłam żadnej szczególnej świetlistości No może trochę się świeci po nałożeniu ale to mija po paru godzinach. Pozdrawiam

A tak poza tym to też myślę że jest dużo drogich kosmetyków które niestety są beznadziejne
Inka155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 14:25   #985
magda.lena
Raczkowanie
 
Avatar magda.lena
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 133
Dot.: najlepszy samoopalacz

Chciałabym coś powiedzieć autorowi tego wątku: stać mnie na każdy samoopolacz jaki chce i Ciebie pewnie też. Ok, nie ma w tym nic złego. Ale jeżeli JA chciałabym poradzić się o dobry samoopalacz to po prostu napisałabym, że szukam dobrego samoopalacza i że cena nie gra dla mnie roli, a nie starałabym się zaznaczyć jaka to ja jestem bogata i chce taki najdroższy, żebym mogła się pochwalić znajomym ile za niego zapłaciłam. Fajnie, że nie ozczędzasz na sobie, ale z Twoich postów wynika, że bardziej zależy Ci, żeby ten samoopalacz miał na opakowaniu napisane np. Dior, niż na tym żeby naprawdę był dobry. Bo uwierz mi nie wszystko co droższe jest lepsze.
magda.lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 15:52   #986
justa2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 975
Dot.: najlepszy samoopalacz

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
A ja polece St Tropez Bronzing Mist. 20 funtow za 150ml - bardzo dobry produkt, daje naturalnie wygladajaca i trwala opalenizne. http://www.boots.com/shop/product_de...tionid=1027851

Niestety nie wiem czy mozna kupic St Tropez w Polsce.
Można na allegro, równiez go polecam
justa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 16:57   #987
tanman23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: najlepszy samoopalacz

Droga Magda.leno...w pelni sie z Toba zgadzam i rozumiem to co piszesz...ale chyba nie przeczytalas co pisalem dokladnie...napisalem ze nie chce tanszych samoopalaczy bo po prostu z DOSWIADCZENIA uwazam je za slabe! (moze inaczej zeby zaraz ktos nie napisal znowu ze ,"mam samoopalacz za 5 zl i jest cudowny" te tansze nie spelniaja moich oczekiwan., dlatego chce sprobowac jakiegos drozszego stad pytam o opinie o takich ..tylko tyle...i nie mam zamiaru sie nikomu chwalic ile mam pieniedzy i za ile co kupilem bo szczerze mowiac malo to kogo obchodzi a ja tez nie biegne odrazu do wszystkich i nie mowie jakich uzywam kosmetykow itp bo to moja prywatna sprawa. Dlatego nie pisalem w temacie jaki mozecie mi polecic samoopalacz wszystko jedno za jaka cene...bo z gory wiedzialem ze wymieniane bylyby te ze sredniej polki i nizszej ....jak na calym tym forum. I naprawde nie widze nic zlego ze pytam o te drogie.. Byc moze zle sie wyrazilem albo niektorzy z Was mnie zle zrozumieli, chodzilo tylko o opinie...nawet nie sadzilem ze temat sie tak rozkreci . Pozdrawiam

Ps. dziekuje za opinie o st tropez..wlasnie sie zastanawiam czy go wyprobowac .
tanman23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 18:14   #988
ala361
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 42
Dot.: najlepszy samoopalacz

[QUOTE=tanman23;4948529]ala361 dziwna to jestes Ty, typowa wypowiedz kogos kogo nie stac na cos drozszego...nie rozumiem podejscia niektorych ludzi, jesli chce cos drogiego bo zrazilem sie do rzeczy tanich to co w tym zlego? prosilem tylko o opinie o tych drozszych produktach a nie o ocenianie mojej osoby i nazywanie mnie snobem...troche zalosne ale coz , tak samo opinia ze facet i samoopalacz to porazka....czasy niedbajacych o siebie facetow juz minely teraz kazdy chce chodzic na solarium czy na silownie...nie wiem czy wiecie ale facet tez chodzi do kosmetyczki tylko ze w Polsce to jest cos nienormalnego bo odrazu zostanie nazwany gejem...bo takie jest polskie spoleczenstwo....[/QUOT
..lubię zadbanych facetów, mój mąż zużywa więcej balsamów i perfum niz ja.
Twoje wypowiedzi świadcza o tobie....pamiętaj.
ala361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 18:30   #989
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Talking Dot.: najlepszy samoopalacz

jeżeli jesteś faktycznie tak bogaty jak piszesz to może zamiast samoopalacza fundnij sobie opalanie natryskowe..... kurcze, tylko nie wiem czy Cie za tanio nie wyjdzie
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 19:01   #990
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: najlepszy samoopalacz

Cytat:
Napisane przez tanman23 Pokaż wiadomość
No dobra to jeszcze inaczej...pracuje w modelingu, stan mojej skory jest dla mnie bardzo wazny, dlatego nie chodze na solarium, unikam tez opalania na sloncu, ale jak chyba kazdy czasem chcialbym miec na sobie brazowa opalenizne. I tak , zgadza sie, mam troche wiecej kasy i stac mnie na drogi samoopalacz, na dobry kosmetyk moge wydac nawet i 1000 zl o ile jest naprawde dobry bo dbam o siebie moze nawet troche przesadnie ale to moja sprawa. I prosilem na poczatku zeby nie wypowiadaly sie osoby uzywajace tanich samoopalaczy bo mnie po prostu te opinie nie interesuja. I nie pisze tego zeby kogos urazic albo ze taki mam kaprys, dla mnie zwyczajnie dobry samoopalacz to drogi samoopalacz (nie mowie ze idealny bo opalenizna z tubki nigdy nie bedzie taka jak naturalna opalenizna, ale przynajmniej zdrowsza) a samoopalaczy tanszych i ze sredniej polki juz uzywalem i naogladalem sie ,,efektow''na innych osobach, od ,,zolciutkiego'' Lirene po ,,ciemnopomaranczowy'' Dove. Sami nawet zobaczcie na KWC , w najlepszej trojce samoopalaczy az dwa sa od clarinsa czyli raczej juz z najwyzszej polki, i wlasnie o opinie ludzi uzywajach te samoopalacze prosze.
PS. co do La Roche moge sie zgodzic nie jest najgorszy.
Po pierwsze, od takich pytań jest KWC, a tego typu wątki zaśmiecają forum.
Po drugie, zmień ton, bo zadzierasz nosa.
Po trzecie, jeśli interesuje cię cena to zapraszam do drogerii. Wybierz sobie najdroższy samoopalacz jaki tam znajdziesz. Mam nadzieję, że spełni twoje oczekiwania.
Po czwarte, jeśli interesuje cię jednak jakość, a nie cena to zapraszam na biochemie i studiowanie dokładnie składów.
Po piąte, bogactwo przestaje być zaletą, gdy nie idzie w parze z kulturą.

Powodzenia
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-27 17:57:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.