Odżywka do rzęs XLASH - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-07, 23:13   #211
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Odp: Odżywka do rzęs XLASH

Ja wlasnie skonczylam kuracje xlash i rzesy mi nie wypadaja. Efekt poki co jest

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 08:42   #212
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Question Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez totacha Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że przy naturalnym składzie wypadania (a już z pewnością tego prowadzącego do wypadania rzęs kępkami) nie będzie. Xlash z tego co wyczytałam nie ma tak piorunującego efektu jak Revitalash, więc i odstawienie może nie będzie takie bolesne?
moze byc. rzesy wszystkie na raz sa wspomagane i wszystkie na raz nagle zostana tego pozbawione. bardzo prawdopodobne ze beda wypadac po kilka na raz obok siebie i beda przeswity zanim sie uzupelnia nowymi "standardowymi" rzesami. tak samo mi wypadaly po innym wspomagaczu z tym ze jedno oko szybciej oblecialo z rzes i mialam dosc duze przerwy a w 2gim powoli i rownomiernie sie wymienialy. co nie zmienia faktu ze roznica miedzy starymi rzesami jeszcze tkwiacymi w powiece a ttymi nowymi na dlugosci byla tak porazajaca ze wygladalo jakby mi powieki poprosu wylysialy lysialy.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-04-08 o 12:42
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 12:26   #213
Justynka530
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Hej dziewczyny
Ja również zastanawiam się nad kupnem tej odżwyki, długie i piękne rzęsy bardzo kuszą, tylko ja niestety zastanawiam się co będzie dalej? To znaczy czy jeśli będę potem stosować Xlash raz na dwa tygodnie to uniknę wypadnięcia wszyskich rzęs na raz?I czy jeśli już tfu tfu odpukać nastąpiłoby to, to czy potem odrosną mi rzęsy chociaż takie jak sprzed kuracji?I jeszcze jedno nurtujące mnie pytanie... Jak długo można stosować tę odżywkę?Przecież chyba nie całe życie Dziękuję bardzo za wszelkie odpowiedzi
Aa i ten kod rabatowy KASIA już niestety nie działa Dopiero dzisiaj go zobaczyłam na tym forum...Nie wiecie czy będą niebawem kolejne zniżki?A jeśli tak to gdzie ich szukać?Nie chciałabym kupować na allegro, bo jednak tam nigdy nie mamy pewności na co trafimy...Także zostaje tylko oryginalna strona producenta Pozdrawiam dziewczyny i życzę miłego, wreszcie słonecznego popołudnia
__________________
Justyna
Justynka530 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 12:47   #214
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Odp: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Ja wlasnie skonczylam kuracje xlash i rzesy mi nie wypadaja. Efekt poki co jest

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
bo rzesy przynajmniej u mnie czasem nie raz do pol roku sie trzymaly . zaczely sie wumieniac zauwazalnie tak kolo 1,5-2 miesiaca po odstawieniu

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Justynka530 Pokaż wiadomość
To znaczy czy jeśli będę potem stosować Xlash raz na dwa tygodnie to uniknę wypadnięcia wszyskich rzęs na raz?
raz na 2 tyg jest dawka za mala by podtrzymac efekt. minimalnie jest to ok 2-3 razy w tyg.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Justynka530 Pokaż wiadomość
... czy potem odrosną mi rzęsy chociaż takie jak sprzed kuracji?
litosci!!!!


nie nie odrosną- powieki na wieczność pozostaną łyse jak kolano <------ironia
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 14:50   #215
Justynka530
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Odp: Odżywka do rzęs XLASH

Dziękuję za odpowiedź, tylko nie rozumiem po co te złośliwości...kto pyta, nie błądzi. Ale może po prostu źle zrozumiałaś moje pytanie. Miałam na myśli, czy rzęsy wrócą do stanu sprzed kuracji, czy może będą bardziej zniszczone, a nie, że ich w ogóle nie będzie. Po długotrwałym przedłużaniu rzęs, rzęsy są potem w opłakanym stanie podobno. Ale Xlash to odżywka jak sama nazwa wskazuje, która ma za zadanie pomóc rzęsom również właśnie po takim przedłużaniu.
I przepraszam za błąd w poprzedniej wiadomości, oczywiście chodziło mi o stosowanie Xlash dwa razy na tydzień, a nie raz na dwa tygodnie
__________________
Justyna
Justynka530 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 14:59   #216
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Odp: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez Justynka530 Pokaż wiadomość
. Ale może po prostu źle zrozumiałaś moje pytanie. Miałam na myśli, czy rzęsy wrócą do stanu sprzed kuracji, czy może będą bardziej zniszczone, a nie, że ich w ogóle nie będzie.
wybacz ale drazniące jest jak ktos rozprowadza mity typu: "farbowanie zmienia naturalny kolor wlosow", " wlosy podciete szybciej rosna" . a toze rzesy wypadaja - i co wiele dziewczyn sugeruje "napewno juz nie odrosna a napewno nie takie jak przed kuracja" jest tak absurdalny ze az slabo sie robi;/
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 16:57   #217
itomaszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 88
Dot.: Odp: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
litosci!!!!
nie nie odrosną- powieki na wieczność pozostaną łyse jak kolano <------ironia
hahahah leżę i płaczę

Cytat:
Napisane przez Justynka530 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź, tylko nie rozumiem po co te złośliwości...kto pyta, nie błądzi. Ale może po prostu źle zrozumiałaś moje pytanie. Miałam na myśli, czy rzęsy wrócą do stanu sprzed kuracji, czy może będą bardziej zniszczone, a nie, że ich w ogóle nie będzie. Po długotrwałym przedłużaniu rzęs, rzęsy są potem w opłakanym stanie podobno. Ale Xlash to odżywka jak sama nazwa wskazuje, która ma za zadanie pomóc rzęsom również właśnie po takim przedłużaniu.
I przepraszam za błąd w poprzedniej wiadomości, oczywiście chodziło mi o stosowanie Xlash dwa razy na tydzień, a nie raz na dwa tygodnie
Nie rozumiem... Kto Ci nagadał takich głupot? Jakim cudem ma je zniszczyć odżywka? ok - przedłużanie wiadomo niszczy, klej, obciążenie itd itp ale odżywka ma za zadanie je "naprawić" więc wytłumacz, proszę, w jaki sposób po jej odstawieniu rzęsy mają być w gorszym stanie jak przed kuracją? wrócą do poprzedniego stanu i tyle w temacie. A jak się przyzwyczaisz do długich rzęs po odżywce i odstawisz to nie będziesz pamiętać jak wyglądały na początku i faktycznie będziesz myśleć, że są gorsze. Dlatego najlepiej zrobić zdjęcie dla porównania.

Edytowane przez itomaszek
Czas edycji: 2013-04-08 o 17:04
itomaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 17:40   #218
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Odp: Odżywka do rzęs XLASH

Olimpia na youtube testeuje xlash . w opisie wspomina ze sobchodzila tego typu sera duzym lukiem bo slyszala o innych tego typach odzywkach ze niszcza rzesy i po odstawieniu powoduja ich wypadanie. ze na poczatku owszem jest wow ale pozniej dramat. i ze ma nadzieje ze po tej bedzie inaczej skoro jest taka naturalna..bla bla bla... normalnie jak slyszalam o tym strasliwym wypdaniu i zniszczonych rzesach po kuracji to normalnie mnie krew zalala. teraz czekam z niecierpliwoscia az jej skonczy sie serum ktore dostala do testowania i zacznie sie biadolenie i przestrzeganie przed tym diabelskim specyfikiem. normalnie nie moge sie doczekac! mam nadzieje ze to ten filmik i nie zostal edytowany,

http://www.youtube.com/watch?v=T4xbwFL-7Tw

co do xlash mam wrażenie ze słabiutko dziala. jak sie skończy przesiadam sie na rapidlash ( znow kolejna niescislosc- w filmiku olimpia mowi ze on kosztuje ok 300 zl! bzduuuuura jego cena to ok 150 zl)który daje lepsze efekty juz znalazłam takie opinie. no ale on az tak naturalny nie jest i może podrażniać

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez itomaszek Pokaż wiadomość


Nie rozumiem... Kto Ci nagadał takich głupot?
w internecie, na blogach i filmikach krazy taki mit. do mnie tez dotarlo to ze tego typu sera niszcza rzesy bo .....jak po odstawieniu rzesy wypadna to juz nie odrastaja takie jak nawet przed kuracja.....normalnie slabo mi. najpewniej powstalo to gdy jakas ex uzytkowniczka takiego serum zaobserwowala u siebie wymiane rzes po odstawieniu , najpewniej pozalila sie gdzies na blogu, forum, youtube ze " na nadzieje ze chociaz wroci dlugosc jak sprzed kuracji" i pewnie wtedy sie zaczelo tworzenie mitow i dokladanie faktow...........zauwazyl am na forach i blogach czeeste przypadki nieumiejetnosci czytania/sluchania ze zrozumieniem. niestety.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 17:42   #219
itomaszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 88
Dot.: Odp: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
co do xlash mam wrażenie ze słabiutko dziala. jak sie skończy przesiadam sie na rapidlash ( znow kolejna niescislosc- w filmiku olimpia mowi ze on kosztuje ok 300 zl! bzduuuuura jego cena to ok 150 zl)który daje lepsze efekty juz znalazłam takie opinie. no ale on az tak naturalny nie jest i może podrażniać
A jak długo już używasz? Mi się wydaje, że u mnie gdzieś tak po 10 dniach był efekt i to nawet fajny, ale teraz jakby stanęło i dalej nie rośnie. Ale miałam kilka nowych, jeszcze krótkich rzęsek jak zaczynałam i szybciutko urosły takie długie jak pozostałe, w kilka dni, gdzie normalnie zajmowało im to ok 2 tyg. Więc coś tam działa, może jeszcze ruszą Xlash jest faktycznie słabszy i na efekty trzeba dłużej czekać niż przy Rapid albo Revi...niestety
Widziałam ten filmik..przyfantazjowała

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
w internecie, na blogach i filmikach krazy taki mit. do mnie tez dotarlo to ze tego typu sera niszcza rzesy bo .....jak po odstawieniu rzesy wypadna to juz nie odrastaja takie jak nawet przed kuracja.....normalnie slabo mi. najpewniej powstalo to gdy jakas ex uzytkowniczka takiego serum zaobserwowala u siebie wymiane rzes po odstawieniu , najpewniej pozalila sie gdzies na blogu, forum, youtube ze " na nadzieje ze chociaz wroci dlugosc jak sprzed kuracji" i pewnie wtedy sie zaczelo tworzenie mitow i dokladanie faktow...........zauwazyl am na forach i blogach czeeste przypadki nieumiejetnosci czytania/sluchania ze zrozumieniem. niestety.
O Jezusie! Ręce opadają... Najważniejsze to mieć swój rozum

Edytowane przez itomaszek
Czas edycji: 2013-04-08 o 17:47
itomaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 18:08   #220
useraz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

hej, ja właśnie przeczytałam wszystkie poprzednie wpisy choć trafiłam tu przypadkiem :P wcześniej nie słyszałam o Xlash a jedynie o Revitalash, chyba również się skuszę i wypróbuję bo moje rzęsy są w naprawdę opłakanym stanie. Zastanawiałam się nad przedłużeniem rzęs ale zdecydowanie bardziej stawiam na naturalność więc najpierw wypróbuję Xlash będę wdzięczna za informacje z jakimś kodem, bo jednak 50zł mniej robi różnicę
useraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 18:23   #221
Justynka530
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Nigdy nie stosowałam żadnej odżywki na rzęsy, stąd moje pytania i wątpliwości, a forum do tego właśnie służy, dlatego pozwoliłam sobie zadać te pytania i liczyć na odpowiedzi osób mądrzejszych w tym temacie
Też czekam na jakiś kod rabatowy i kupuję
__________________
Justyna
Justynka530 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 20:49   #222
itomaszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 88
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez Justynka530 Pokaż wiadomość
Nigdy nie stosowałam żadnej odżywki na rzęsy, stąd moje pytania i wątpliwości, a forum do tego właśnie służy, dlatego pozwoliłam sobie zadać te pytania i liczyć na odpowiedzi osób mądrzejszych w tym temacie
Też czekam na jakiś kod rabatowy i kupuję
Jasne Ale nie wierz we wszystko co przeczytasz na blogach itd bo jak widać ludzie potrafią pisać różne rzeczy, niekoniecznie prawdziwe
niedługo będzie na pewno następny kod rabatowy
itomaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 07:38   #223
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
ze na poczatku owszem jest wow ale pozniej dramat. i ze ma nadzieje ze po tej bedzie inaczej skoro jest taka naturalna..bla bla bla... normalnie jak slyszalam o tym strasliwym wypdaniu i zniszczonych rzesach po kuracji to normalnie mnie krew zalala. teraz czekam z niecierpliwoscia az jej skonczy sie serum ktore dostala do testowania i zacznie sie biadolenie i przestrzeganie przed tym diabelskim specyfikiem. normalnie nie moge sie doczekac! mam nadzieje ze to ten filmik i nie zostal edytowany,
Ta dziewczyna z tego filmiku mówiła o zniszczonych rzęsach po kuracji czym? Sory, że się pytam, ale nie chce mi się oglądać całego tego filmiku, bo nie przepadam za vlogiem tej dziewczyny.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 10:14   #224
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna z tego filmiku mówiła o zniszczonych rzęsach po kuracji czym? Sory, że się pytam, ale nie chce mi się oglądać całego tego filmiku, bo nie przepadam za vlogiem tej dziewczyny.
ja to ogladalam jakis czas temu teraz nie chcialo mi sie powtarzac; ale mowila tez o zniszczeniach rzes po stosowaniu odzywek stymulujących wzrost- bo pozniej wypadaja . pamietam ze straszliwie mnie udezyl taki absurd. mam nadzieje ze to bylo w tym a nie innym jej filmiku. az znow zaraz obejrze

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

filmik mi nie dziala nie przypomne sobie

oooo dziala poszukam wiec tej wypowiedzi. wiem ze naoepwno ona mowila o tym ze slyszala ze po rapidlash itp rzesy po odstawieniu sa gorsze niz przed. przegladalam wtedy jej wszytkie filmiki

kurcze nie moge znalezc teraz ale wiem ze napewno pojawil sie ten mit o zniszczeniach powodowanych przez odzywki i ma nadzieje ze z xlash bedzie inaczej bo jest bardziej naturalny.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-04-09 o 10:37
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 10:50   #225
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Myślę, że w pewnym sensie ma rację. Revitalash wyhodował u mnie dłuuugie rzęsy, ale były one tak długie i ciężkie, że zaczęły wypadać a po odstawieniu Revi (podrażniały mi strasznie oczy) wymieniły się całkowicie i efekt spektakularny, niestety, przepadł. Później miałam krótkie i nijakie rzęsy (może dlatego, że dużo z nich dopiero rosło ). W tym sensie ma rację, że rzęsy się wymieniają. Ale nie, że przestały w ogóle rosnąć ;-)
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 13:33   #226
il_Madrina
Raczkowanie
 
Avatar il_Madrina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 330
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Dziewczyny, jest efekt! Stosuję prawie dwa mies. i w końcu widzę różnice. Może nie jest jakaś spektakularna, ale przy pomalowanych rzęsach... wow! Postaram się zrobić jakieś zdj. i wrzucić.

A co do mojego wcześniejszego posta - rzęsy się wyprostowały, same od siebie.
__________________
Młoda mama.


wymiana - kosmetyki & akcesoria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=683128



65 - 64 -63 -62 - 61 - 60 - 59
il_Madrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 10:14   #227
eternity6
Raczkowanie
 
Avatar eternity6
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Myślę, że w pewnym sensie ma rację. Revitalash wyhodował u mnie dłuuugie rzęsy, ale były one tak długie i ciężkie, że zaczęły wypadać a po odstawieniu Revi (podrażniały mi strasznie oczy) wymieniły się całkowicie i efekt spektakularny, niestety, przepadł. Później miałam krótkie i nijakie rzęsy (może dlatego, że dużo z nich dopiero rosło ). W tym sensie ma rację, że rzęsy się wymieniają. Ale nie, że przestały w ogóle rosnąć ;-)
Potwierdzam... Po Revitalash miałam spektakularny efekt, ciężkie rzęsy, grube, długie, moim zdaniem identyczne jak doczepiane 1:1 (moje doczepiane były dość naturalne długość 8-9), ale powieki obciążone, czerwone... Dodam, że moja kuracja trwała 3 miesiące, w tym czasie wypadło mi może z 5-10 rzęs.. rzęsy "się zatrzymały" jak ktoś tu napisał

Niestety po odstawieniu Revitalash zaczęły wypadać masowo, zapewne dlatego, że w ciągu 3 miesięcy nazbierało ich się bardzo dużo i starych i nowych, powieki były przeładowane i obciążone. Niestety czułam się jak w przypadku doczepiania rzęs 1:1 pod wieloma względami.... szybko urosły, wielkie WOW, ciągłe komplementy ze strony znajomych, nie było potrzeby malowania ich tuszem, bez makijażu oczy wyglądały wyraźnie, czarne, długie, piękne rzęsy....

Ale co z tego skoro nietrwały efekt w obu przypadkach i kolejne rozczarowanie... Obecnie już wszystkie Revitalashowe rzęsy wypadły. Żałuję zarówno doczepiania 1:1, ale i obecnie i Revitalash. Były chwile kiedy miałam wymarzone rzęsy, ale upadek z tego nieba bardzo bolał... że tak powiem Obecnie używam Xlash dziś - 50 dni. Jeszcze czekam na efekty. Wolę, aby nie było efektu wow, który zniknie lada chwila i będzie smutek i żal, ale liczę na troszkę gęściejsze i dłuższe rzęsy. Póki co rzęsy po prostu odrastają po Revitalashowych dziurach, więc pewnie jeszcze chwilę to potrwa zanim podzielę się kolejną informacją

Aby nie być gołosłownym wstawiam zdjęcie:
od góry
1 - naturalne rzęsy - któtkie, cienkie, rzadkie, delikatne, podobnie jak brwi
2 - po kuracji Revitalash, bez tuszu, bez makijażu
3 - po odstawieniu Revitalash, w trakcie wypadania, już widać dziury
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Moja pielęgnacja1.jpg (79,0 KB, 341 załadowań)

Edytowane przez eternity6
Czas edycji: 2013-04-10 o 10:18
eternity6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 10:15   #228
eternity6
Raczkowanie
 
Avatar eternity6
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez il_Madrina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jest efekt! Stosuję prawie dwa mies. i w końcu widzę różnice. Może nie jest jakaś spektakularna, ale przy pomalowanych rzęsach... wow! Postaram się zrobić jakieś zdj. i wrzucić.

A co do mojego wcześniejszego posta - rzęsy się wyprostowały, same od siebie.
Super!
Lepiej aby był mniejszy efekt, ale bardziej trwały )))))
Czekamy na zdjęcia
eternity6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 11:21   #229
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Ja doszłam do podobnych wniosków. Ważne, aby rzęsy były zdrowe i gęste, nie wypadały. No i przede wszystkim, aby odzywka nie podrażniała oczu.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 12:36   #230
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Odp: Odżywka do rzęs XLASH

No ja juz mam cis chyba 40 dnia i no efekty sa ale dosc marne a ze jestem osczedna to pewnie xlash bede uzywac grubo ponad pol roku. Zastanawia mnie tez dermena lash . Ale jak narazie malutko jest opini. I sa dosc malo wiarygidne dla mnie. Dobrze zeby wypowiedzial sie na jej temat ktos kto ma porownanie z takim rapidlashem. Wtedy dopiero bede pewna ze opisy efektow sa rzetelne. Bo zachwycic sie produktem z ktorym pierwszy raz sie stykamy jest bardzo latwo. To tak jakby ktos 1 raz zastosowal jakikolwiek podklad i uznal go za cudo a nie mial porownania z innymi.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 15:04   #231
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Ja osobiście zamierzam się przerzucić na Xlash z Revi....
Revi stosuję już bardzo długo i faktycznie efekty daje spektakularne, rzęsy długie i gęste, ale...
po pierwsze nieco podrażnia oczy
po drugie po tak długim stosowaniu niestety mam ciemniejsze powieki ( mimo, że nie nakładałam na nie całe, tylko przy rzęsach) i obwódkę przy dolnych rzęsach ( tam w ogóle nie nakładałam, pewnie po zamknięciu oczu się przenosiła odrobina odżywki).
Mam na tyle ciemniejsze, że kiedyś kosmetyczka mnie zapytała czym maluję powieki, że nie może tego zmyć
Xlash może będzie działał słabiej ale na pewno naturalniej
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 13:38   #232
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Odp: Odżywka do rzęs XLASH

Przyłącze sie do Was ja zaczynam swoja przygodę z xlash
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 14:57   #233
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

eternity6 - po Twoich fotach już chyba całkiem przeszła mi ochota na Revitalash .
Na razie drugi tydzień stosuję Xlash i żadnych efektów nie widzę (to oczywiste, bo to za krótki czas), za to żadnej krzywdy nie robi .
Niestety zdarzyło mi się dwa razy zapomnieć o nałożeniu go na linię rzęs . Coś regularne stosowanie nie może mi wejść w nawyk .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 17:54   #234
Justynka530
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Dziewczyny gdzie szukać tych kuponów rabatowych na xlash?
__________________
Justyna
Justynka530 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 12:15   #235
asioasioasio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Kody są czasami dostępne na stronach różnych blogerek/ tak jak ostatnio u Kasi T. ale niestety z tego co wiem to już nie jest dostępny, możesz też sprawdzać storne Naturmedicin na fajbuku gdybym coś wiedziała dam znać ja od razu jak sie dowiedziałam że jest dostępny kod to kupiłam Xlash na zapas
asioasioasio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 14:16   #236
Justynka530
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Nie wytrzymałam i zamówiłam właśnie W czerwcu mam wesele koleżanki, więc wolę zacząć stosować wcześniej, bo już mało czasu mi zostało, a liczę na to, że przez te dwa miesiące jakieś efekty już będą
__________________
Justyna
Justynka530 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 22:29   #237
ewelinkaa08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
GG do ewelinkaa08
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Dziewczyny jakbyscie wiedziały cos o jakimś kodzie rabatowym to napiszcie proszę bo przymierzam sie do zakupu drugiego opakowania bo wyjeżdżam za granice na stałe i tam nie bede miała juz takiej możliwości a jednak 50 zł robi różnice pozdrawiam Was !
ewelinkaa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 12:19   #238
itomaszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 88
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez ewelinkaa08 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakbyscie wiedziały cos o jakimś kodzie rabatowym to napiszcie proszę bo przymierzam sie do zakupu drugiego opakowania bo wyjeżdżam za granice na stałe i tam nie bede miała juz takiej możliwości a jednak 50 zł robi różnice pozdrawiam Was !
To może lepiej kup duże opakowanie 6ml za 290zł, wychodzi na to samo jakbyś kupiła 2 po 3ml po 150zł, a skoro wyjeżdżasz na stałe to chyba lepiej mieć więcej na zapas
itomaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 11:10   #239
itomaszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 88
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez Fiounalla Pokaż wiadomość
Hmmm...brzmi ciekawie, dużo teraz tych "lashów" X lash, lash lash. Revitalash, Ilash Extender jakiś M Lash też znalazłam...Mi osobiście najlepiej podchodzi I lash Extender, a zwłąszca cenowo. Mam porównanie z Revitalashem-efekt niemal identyczny, po Ilash Extender nie piekły mnie oczya różnica w cenie ogromna, no ale Revita ogromną kase wydaje na reklamę, wiec musi się zwrócić haha.
Może się skusze na tego X lasha dla porównania;-))
gdzie można kupić tą ILashExtender? możesz podać link?
itomaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 09:59   #240
il_Madrina
Raczkowanie
 
Avatar il_Madrina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 330
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Dziewczyny, jest kod rabatowy!

Zniżka -49 zł na stronie naturmedicin ważna do 12 maja.
XLash 3 ml w cenie 150 zł po wprowadzeniu hasła DOMINIKA.

Pozdrawiam!

P.S. Dziś lub jutro wrzucę zdjęcia po dwumiesięcznej kuracji.
__________________
Młoda mama.


wymiana - kosmetyki & akcesoria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=683128



65 - 64 -63 -62 - 61 - 60 - 59
il_Madrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-14 15:00:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.