BETTERWARE cz.II - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-07, 22:24   #271
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Niestety, moje klientki nie czekały na powrót kolagenu w B. ( zwłaszcza,że nie było informacji,że taki powrót będzie) i zaprzyjaźniły się z kolagenami innych firm. Nie ma szans, aby wróciły.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------



Nie brałam i nie mam opinii o tych ręcznikach.
Nie jestem jakos fanką kolagenu ale jedno opakowanie stawy wzięłam i nie wiem nawet po co ; Z informacji jakie wyniosłam z webinaru, ten kolagen /składnik tabletki/ jest hydrolizowany, badany klinicznie we Francji więc wskazuje to na NatiCol. Zawartośc jego w tabletce /200 mg/ mniejsza niz poprzednio /250 mg/ Zmniejszono tez ilosc glukozaminy ze 150 mg do 50 mg a w zamian dodano 50 mg chrząstki rekina. Pozostale skladniki imbir, olej /omega 3/ bez zmian. Poprzednio był kolagen natywny, czyli całe wiązania, helisy potrójne, teraz jest rozerwany. Na plus to pewnośc co do jakości wiec bezpieczeństwa.

Podczas webinaru zapowadano jakis konkurs na kolagen, ale juz 10-ty dzień od zapowiedzi i cos cisza...

Nad ręcznikami też sie zastanawiałam. ale jakos mnie nie zachwyciły, nie zamówiłam.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 09:44   #272
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

A więc, konkurs pojawił sie na lajki fejsbukowe, czyli firmie zalezy na jego rozreklamowaniu. Na opakowaniu niestety nie ma info o badaniach klinicznych co potwierdza, że tabsy z tym składem nie wiadomo jaki przyniosą efekt dla zdrowia. Nie ma tez informacji, w jakich warunkach fabrycznych te tabletki produkowano. Z rozeznania moich znajomych mamy pewne przypuszczenia, ale to tylko przypuszczenia. Jak na taką cenę produktu, powinno byc więcej informacji potwierdzających jego jakość. Ja w to nie wchodzę. REklamowac ani sprzedawac tego kolagenu nie będę.

Cos tu ucichło. Urlopujecie dziewczyny?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 09:55   #273
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Dziewczyny piszcie co u Was, kupujecie jeszcze w B ? Czy znalazłyście sobie inny sklep?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 13:04   #274
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny piszcie co u Was, kupujecie jeszcze w B ? Czy znalazłyście sobie inny sklep?
Ja się bez bicia przyznaję, że przeszłam do konkurencji. Głównym powodem były braki, które mnie dobijały.
A jak pójdzie mi tu .. zobaczymy. Na razie korzystam z nagród na start
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 20:32   #275
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Ja się bez bicia przyznaję, że przeszłam do konkurencji. Głównym powodem były braki, które mnie dobijały.
A jak pójdzie mi tu .. zobaczymy. Na razie korzystam z nagród na start
O ja cie, a to sie narobiło, bo ja tez myślę o zakończeniu współpracy z Bett ... Nawet podjęłam juz pewne kroki. W B... nie będzie juz chyba chemii angielskiej z uwagi na skonczoną licencję, ma byc mniej kosmetykow / choc moze to i lepiej, jesli tylko będą w stałej ofercie, bo teraz to masakra, konczy sie produkt i jego juz nie kupisz gdy potrzebujesz / o kolegenie co sądzę juz wczesniej napisalam. Nie ma sensu tracic czasu, jesli na czynniki ograniczające obrót i nasz zarobek nie mamy wpływu, jest przeciez wiele innych firm bardziej stabilnych
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 20:37   #276
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

O proszę. To zapraszam do siebie ;-) hehe
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 08:03   #277
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

A tak swoją drogą... Poznałam nowa drogę zarabiania w MLM. W B. nie spotkałam się z takim pomysłem.
Babulenka, Ty masz swój sprawdzony sposób, ale u mnie on się nie sprawdzał. Albo ja się nie sprawdzałam
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 13:31   #278
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

No ja też kończę współpracę w B. Dzisiaj puściłam moje ostatnie zamówienie, po to aby wyczyścić konto rabatowe.

Powodem mojej decyzji było całkowita utrata zaufania do firmy.
Okazuje się,że jak ktoś dokładnie nie kontroluje finansów, to dzieją się tu różne rzeczy np. nie rozliczyli mi 1 sztuki zwrotu, co miesiąc pomniejszają mi kwotę należną z rabatów bez powodów, notorycznie nie odpowiadają na maile ( nawet sponsor, dyrektor nie wspominając BOK).Nie ma wiec z kim rozpatrywać reklamacji. Telefonicznie nic nie wiedzą. Ale największym nieporozumieniem było przysłanie mi dla klientki używanej wyciskarki ( ślady owoców na poj.) po naprawie.( z nalepką serwisanta). Jak odesłałam upierali się ,że wyciskarka była nowa.

To wszystko spowodowało,że podjęłam taką decyzję i zamierzam się jej trzymać.

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
A tak swoją drogą... Poznałam nowa drogę zarabiania w MLM. W B. nie spotkałam się z takim pomysłem.
Babulenka, Ty masz swój sprawdzony sposób, ale u mnie on się nie sprawdzał. Albo ja się nie sprawdzałam
Jestem zainteresowana, pod warunkiem ,że firma jest uczciwa. Napisz na prywatnie coś więcej lub daj kontakt do siebie.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 17:16   #279
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

O kurde, takie cuda nawet? Ja konczę, bo trudno mi tu zaplanowac cokolwiek, gdyż braki wywracaja do góry nogami najlepszy plan, a juz męczy mnie ciągłe jego dopasowywanie do aktualnej oferty, tym bardziej że chodzi o zamówienia i preferencje klientek. Dziewczyny również tracą swoje klientki, którym nie mogą zamówic w danej chwili tego czego potrzebują, muszę znależc cos, co da im konkretny zarobek bez takich stresów niepotrzebnych. Pochwal się, co wynalazłaś.
Mozesz na priv jesli nie chcesz tu. Ja rozważam miedzy dobrymi suplementami, a kosmetykami, jeszcze nie zdecydowałam.

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
No ja też kończę współpracę w B. Dzisiaj puściłam moje ostatnie zamówienie, po to aby wyczyścić konto rabatowe.

Powodem mojej decyzji było całkowita utrata zaufania do firmy.
Okazuje się,że jak ktoś dokładnie nie kontroluje finansów, to dzieją się tu różne rzeczy np. nie rozliczyli mi 1 sztuki zwrotu, co miesiąc pomniejszają mi kwotę należną z rabatów bez powodów, notorycznie nie odpowiadają na maile ( nawet sponsor, dyrektor nie wspominając BOK).Nie ma wiec z kim rozpatrywać reklamacji. Telefonicznie nic nie wiedzą. Ale największym nieporozumieniem było przysłanie mi dla klientki używanej wyciskarki ( ślady owoców na poj.) po naprawie.( z nalepką serwisanta). Jak odesłałam upierali się ,że wyciskarka była nowa.

To wszystko spowodowało,że podjęłam taką decyzję i zamierzam się jej trzymać.

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------



Jestem zainteresowana, pod warunkiem ,że firma jest uczciwa. Napisz na prywatnie coś więcej lub daj kontakt do siebie.
To bardzo nieładnie wyszło z tą wyciskarką, mozliwe ze ten dostawca im taką dostarczył, bo to do niego idą naprawy, ale firma powinna inaczej sie zachowac. A prowizji/ rabatów mówiąc szczerze nigdy nie próbowałam kontrolowac.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 18:12   #280
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Wysłałam Wam priv.
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 22:22   #281
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Też
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-02, 14:27   #282
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość

To bardzo nieładnie wyszło z tą wyciskarką, mozliwe ze ten dostawca im taką dostarczył, bo to do niego idą naprawy, ale firma powinna inaczej sie zachowac. A prowizji/ rabatów mówiąc szczerze nigdy nie próbowałam kontrolowac.
No właśnie, i dlatego wiedząc,że przedstawiciele mają do nich zaufanie robią z finansami co chcą.
Np:Zwroty za przesyłki z produktami wadliwymi są wpisywane na konto rabatowe ręcznie i nigdzie ich w strefie nie widać, a potem nagle giną.Nie są odliczane od następnej faktury.

Jestem pedantką i te wszystkie ich kruczki wyłapałam.Kilka lat się użerałam z nimi o swoje, a teraz powiedziałam sobie dosyć. Szkoda zdrowia.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 19:44   #283
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: BETTERWARE cz.II

Uuu widzę, że niedługo wątek umrze skoro wszystkie "odpadacie" i gdzie ja znajdę konsultacje 😕
magza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 16:37   #284
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
No właśnie, i dlatego wiedząc,że przedstawiciele mają do nich zaufanie robią z finansami co chcą.
Np:Zwroty za przesyłki z produktami wadliwymi są wpisywane na konto rabatowe ręcznie i nigdzie ich w strefie nie widać, a potem nagle giną.Nie są odliczane od następnej faktury.

Jestem pedantką i te wszystkie ich kruczki wyłapałam.Kilka lat się użerałam z nimi o swoje, a teraz powiedziałam sobie dosyć. Szkoda zdrowia.
ALe te kwoty są ujęte w pozycji Reklamacje miesiącami i mozesz sobie sprawdzic czy odjęło - ja miałam bardzo mało zwrotów więc na bieżąco akurat to widzialam i było ok. Kwota reklamacji była rozbijana na 90% i 10% jesli korzystało sie z rabatów, bądz cale 100 % jesli płacono za calośc gotówką. 90% było dodawane do pozycji kwot bonusów a 10% widniało w pieniądzach do wykorzystania z reklamacji. Może tu nie mialas wytlumaczone dobrze?

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez magza Pokaż wiadomość
Uuu widzę, że niedługo wątek umrze skoro wszystkie "odpadacie" i gdzie ja znajdę konsultacje 😕
Ja jeszcze jakis czas bedę odbierac rabaty, w koncu to efekt mojej wczesniejszej pracy, więc przynajmniej minimalna obsluga z mojej strony bedzie musiala pozostac w stosunku do osob, ktorym Bett odpowiada
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 23:33   #285
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Babulenka - ja dobrze wszystko rozumiem. Miałam nieprawidłowości, bo Panie w BOK też były zdziwione i to widziały w strefie. Kwota należna mi razem z rabatów i reklamacji była większa od sumarycznej kwoty odliczonej na fakturze. czyli po drodze komputer coś tam połknął. Wyjaśniają i sami nie wiedzą co się dzieje. Ja to wyłapałam, ale nie zamierzam za każdym razem sprawdzać faktury i porównywać z danymi ze strefy, a potem jeszcze prosić miesiącami o wyjaśnienia.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 13:57   #286
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Babulenka - ja dobrze wszystko rozumiem. Miałam nieprawidłowości, bo Panie w BOK też były zdziwione i to widziały w strefie. Kwota należna mi razem z rabatów i reklamacji była większa od sumarycznej kwoty odliczonej na fakturze. czyli po drodze komputer coś tam połknął. Wyjaśniają i sami nie wiedzą co się dzieje. Ja to wyłapałam, ale nie zamierzam za każdym razem sprawdzać faktury i porównywać z danymi ze strefy, a potem jeszcze prosić miesiącami o wyjaśnienia.
Aaa, taka sytuacja
A jak zalatwiły Ci sprawe wyciskarki? Uznali ten zwrot?

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2015-08-05 o 14:00
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 12:57   #287
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Aaa, taka sytuacja
A jak zalatwiły Ci sprawe wyciskarki? Uznali ten zwrot?
Zwrot uznali, choć nie przyznali ,że mam rację i na wyciskarce widać ślady użytkowania.Sądzę,że po prostu nie chcieli tego przyznać, bo ślady były ewidentne.Ja nawet bez okularów je widziałam. Nie odpowiedzieli też na pytania: dlaczego wyciskarka była porysowana na korpusie i ślimaku, dlaczego była na niej naklejka serwisu itd. Jeszcze się użerałam z nimi, aby zwrócili mi pieniądze na konto bankowe, a nie rabatowe. Uff, nigdy więcej interesów z tą firmą.

Nie żal mi odchodzić, bo akurat katalog wrześniowy beznadziejny. Coraz gorsze promocje, mało nowości godnych uwagi ( ten proszek odkwaszający na bazie sody - porażka) i ogólnie nic w cenie zachęcającej.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 14:00   #288
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Zwrot uznali, choć nie przyznali ,że mam rację i na wyciskarce widać ślady użytkowania.Sądzę,że po prostu nie chcieli tego przyznać, bo ślady były ewidentne.Ja nawet bez okularów je widziałam. Nie odpowiedzieli też na pytania: dlaczego wyciskarka była porysowana na korpusie i ślimaku, dlaczego była na niej naklejka serwisu itd. Jeszcze się użerałam z nimi, aby zwrócili mi pieniądze na konto bankowe, a nie rabatowe. Uff, nigdy więcej interesów z tą firmą.

Nie żal mi odchodzić, bo akurat katalog wrześniowy beznadziejny. Coraz gorsze promocje, mało nowości godnych uwagi ( ten proszek odkwaszający na bazie sody - porażka) i ogólnie nic w cenie zachęcającej.
Współczuje, ale dobrze choc że kasę zwrócili; z tym bezpiecznym kupowaniem to tez taka zmyłka, bo wprawdzie towar zakupiony i nieodpowiadający mozna zwrócic, ale niestety, kasy nie odzyska tylko musi wymienic na inny / poza oczywiście tymi prowadzącymi dzialalnośc/ A jak klubowiczka nie chce nic innego to papa kasa.

Co do proszku, to tez sie uśmialam. Ciekawe jaką legendę marketingową wymyślą, aby to przedstawiciele choc sobie pokupowali?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 06:49   #289
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

A teraz tak po czasie powiedzcie dziewczyny - czy nadal jesteście zachwycone tą wyciskarką (w takiej cenie)?
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-10, 23:19   #290
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
A teraz tak po czasie powiedzcie dziewczyny - czy nadal jesteście zachwycone tą wyciskarką (w takiej cenie)?
Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw wyrobiłam sobie następujące zdanie na temat wyciskarek.
Lepsze są poziome niż pionowe, bo mają więcej dodatkowych funkcji.
Na rynku są dostępne wyciskarki z 20 letnią gwarancją lepszej klasy i do tego trochę tańsze. Nie piszę nazwy, aby nie robić darmowej reklamy. I takie polecam klientkom, jeśli już takim sprzętem są zainteresowane.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 19:12   #291
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw wyrobiłam sobie następujące zdanie na temat wyciskarek.
Lepsze są poziome niż pionowe, bo mają więcej dodatkowych funkcji.
Na rynku są dostępne wyciskarki z 20 letnią gwarancją lepszej klasy i do tego trochę tańsze. Nie piszę nazwy, aby nie robić darmowej reklamy. I takie polecam klientkom, jeśli już takim sprzętem są zainteresowane.
Ja jestem bardzo zadowolona z niej, kupilam za 1590 zł czyli za tyle, co kosztuje starszy model Kuvinqsa, jest mała, zgrabna, zajmuje malutko miejsca, ładnie sie komponuje na szafce, szeroki otwór nie wymusza rozdrabniania owoców i warzyw, piorunem się myje i składa; jest po prostu piekna. I cicho pracuje. Poziomej bym nie kupiła, gdyż ta o podobnych parametrach ma wielkie gabaryty, zajmuje dużą częśc blatu, musiałabym ciągle chowac. Uzywam niemal codziennie. Cisne wszystko co tylko mozliwe, nawet mleko migdalowe robię
Przed zakupem miałam obiekcje raczej do jakości dostepnego surowca, nie do samego urządzenia.
Ja szczerze polecam to urządzenie.
Nie miałam Bogu dzieki takiej sytuacji jak u ciebie, choc z moejego polecenia juz 23 osoby wyciskarki nabyło.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 11:12   #292
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Zagląda tu ktoś jeszcze?
Właśnie skończył mi się płyn do podłóg drewnianych z nanotechnologią (ten w białej butelce z żółtą nakrętką). Orientujecie się czy będzie jeszcze dostępny???
Jak dla mnie to jedyna rewelacja z jaką spotkałam się w B. Nie znalazłam do tej pory płynu, który zapobiegałby osiadaniu kurzu na podłogach.
Ewentualnie co myślicie o tych drogich koncentratach? Warto? Chodzi mi przede wszystkim o ten nieszczęsny kurz.
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 10:30   #293
asia199494
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 23
Dot.: BETTERWARE cz.II

Witam wszystkich!
jestem nową konsultantką "B" , wczoraj złożyłam pierwsze zamówienie Naprawdę z tymi brakami są takie problemy? Mam się spodziewać "okrojonej" paczki?
asia199494 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 10:55   #294
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Braki wyskakują w trakcie składania zamówienia. Wiec jak nie było żadnej informacji, to powinnaś wszystko dostać
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 21:27   #295
asia199494
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 23
Dot.: BETTERWARE cz.II

Dzięki wszystko przyszło, jest okej a powiedzcie, często jest tak, że są potrójne katalogi tak jak teraz w listopadzie? to jednak sporo drożej :/
asia199494 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 00:24   #296
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez asia199494 Pokaż wiadomość
Dzięki wszystko przyszło, jest okej a powiedzcie, często jest tak, że są potrójne katalogi tak jak teraz w listopadzie? to jednak sporo drożej :/
To nowość. Pierwszy raz wprowadzili
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 14:11   #297
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Hej hej, widzę, że jednak ktos zagląda jeszcze tutaj
Pozdrawiam goorąco
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 08:47   #298
asia199494
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 23
Dot.: BETTERWARE cz.II

ja zaglądam codziennie :d ale straszna cisza również pozdrawiam!
asia199494 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 19:57   #299
asia199494
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 23
Dot.: BETTERWARE cz.II

Dziewczyny mam pytanie. Mianowicie, w jaki sposób Przedstawiciel w Betterware odbiera pieniądze, które uzyskuje z rabatów od ilości punktów w swojej grupie (chodzi mi o te rabaty 3,6,9.. % itd) Czy one gromadzą się na tym koncie "pieniądze z bonusów, które zostały do wykorzystania"? Jeżeli tak to czy jest możliwość żeby je jakoś przelać na osobiste konto?
asia199494 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 06:01   #300
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Odbierasz je w postaci bonusu. Czyli płacisz mniej za kolejne zakupy. Żeby przelać na konto, muszą być to duże sumy i chyba musisz otworzyć działalność. Twój sponsor powinien Ci to wyjaśnić
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-16 11:21:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.