KAWArnia na emigracji - parking strzezony - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-23, 16:44   #1021
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
kofika to pewnie wszystkie jogurty ze sklepu wykupiła
ja kupuję muller corners od czasu do czasu, bo te light są za słodkie.
moj TZ i Si lubia jogurty,wiec te Mullery w tak przestępnej cenie nie beda ,az takim poswieceniem

Cytat:
Napisane przez upadly aniol Pokaż wiadomość
ja tez nie lubie charity shopow, ale ja dziwna jestem i prawie wszystkiego sie brzydze, Tz krew zalewa, jak gdzies jedziemy, bo ja sie w hotelach brzydze spac juz nie mowiac o korzystaniu z lazienki, zawsze biore kubki take away na kawe, bo nielubie pic ze zwyklych
no takie moje zboczenie, wiec mowy nie ma, zebym zalozyla cos po kims
/
milego wypoczynku zycze
niezle te Twoje zboczenia
ja przestalam chodzic do takich sklepow jak zobaczylam co ludzie maja u siebie w domach w jakich warunkach ,to trzymaja i pozniej mowili,ze popakuja i do sklepu oddadza jak znajde kabel od tel, to Wam wrzucę zdjecie pani z najbardziej zagraconym domem jaki kiedykolwiek widzialam oczywiscie wszysztkie rzeczy szly do sklepu,ona niczego nie wyrzucała

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
mmmmm jak wam fajnie ..... my tu chora nie mamy zadnych fajnych znajomych do ktorych moznaby bylo wyjsc na grilla
zapraszamy na grilla,mam pyszny ser grillowy w lodowce moze nawet Si pozwoli Wam wskoczyc do basenu
Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
wręcz przeciwnie, Tż twierdzi, że jestem najbardziej wybredną osobą pod słońcem. Są pewne produkty, których nie jem ale lista tych co lubię i tak jest znacznie dłuższa: nachosy serowe, nachosy pomodorowe, nachosy zwykłe, czekolada z orzechami, czekolada z migdałami.......

ze mnie to dobra swinka jest. prawie wszystko jem niektóre rzeczy lubie mniej, inne wiecej


Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
A tak wogole, jakby ktoras kiedys zastanawiala sie nad kupnem drukarki dajcie znac, bo ja moge dostarczac DARMOWE atramenty (legalnie), tu chyba nie jest reklama skoro nie czerpie korzysci?
czy to dziala tylko do Waszych drukarek ?

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Kilka tylko zdjec z Arundel - miejsce jak z bajki Disneya - to byla nasza wczorajsza wycieczka
Buziaczki i do wieczora
niesamowite widoki

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1952170 7]
Aaaa, wczoraj wybralam sie do sklepu po drobiazgi dla Oliego na basen: kapielowki, butki, recznik, plus kupilam od razu kremy przeciwsloneczne, sobie okulary i inne takie rzeczy a mily pan przy kasie zagail rozmowe: ooo, na wakacje pani sie wybiera? a ja polgebkiem aha, bo glupio mi bylo powiedziec, ze nie a on drazy: a gdzie, a kiedy, na jak dlugo Tak mi glupio bylo, normalnie zawinelam sie od kasy w 5 sekund [/QUOTE]
oj mama cos sie kiepsko do lata przygotowalas nam tylko kremow brakowalo
Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
uwielbiam takie miejsca my w nastepna niedziele wybieramy sie do Warwick Castle
masz promocyjny kupon na zamek ? ja mam 4 napewno tez masz, bo to chyba wszystkim wysylali z klubu tesco
jesli nie, moge Ci jeden podarowac. 1 wejscie za darmo
************************* **

dziewyczyny używałam tej karty tesco ,ale nigdy nie wykorzystalam kuponow. dopiero kilka tyg temu zadzwonilam zmienic adres i dostalam 17 f w kuponach, czy oni czesto takie rzeczy wysylaja
__________________
-7kg

Edytowane przez maatra
Czas edycji: 2010-05-23 o 16:46
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 17:21   #1022
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Uffff jak dobrze że nie nastukałyście dużo... Zdołałam nadrobić....

Kofika na grilla trza było wpadać do mnie. Zorganizowany w pół godzinki udał się bez dwóch zdań. Co tam że mięsko i kiełbaski i chlebek trzeba było rozmrażać na prędko i zrobić sałatkę coś z niczego ale wyszło smakowicie.
I nawet deszczowa pogoda nam w tym nie przeszkodziła.

Maatra oni chyba co 3 miesiące te kupony przysyłają, a voucher na bilety też wykorzystałam w muzeum figur woskowych w Londynie. Świetna sprawa, teraz jeszcze chcemy się z TZ do ALton Tower wybrać na tej samej zasadzie.

Kofika strasznie wyglądają te zalane tereny....
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 17:38   #1023
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Maatra: nie, ze nieprzygotowana, tylko dziecko mi zaczelo rosnac w koncu Normalnie wszystko nagle sie zrobilo za male, lacznie z kapielowkami okulary byly jeszcze tydzien temu, tylko ktos na nie usiadl krem p/sloneczny tez, tyle, ze niebieski, fajny nad wode, ale na spacer to juz nie
A moze po prostu dawno zakupow nie robilam
Jakie jogurty Si je, ze piszesz dzieciece ? Oli wcina zwykle Yeo Valley, ten duzy na 2 razy starcza teraz A jak z twarogiem to na 3 razy
I mowilam Ci, zebys dziecku piwa nie dawala, bo konczy pod stolem

Koculku: moj Tz w ogole nie znosi ang jogurtow, nawet zwykle smakuja mu jak light


wlece jeszcze pozniej
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 17:57   #1024
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Maatra oni chyba co 3 miesiące te kupony przysyłają, a voucher na bilety też wykorzystałam w muzeum figur woskowych w Londynie. Świetna sprawa, teraz jeszcze chcemy się z TZ do ALton Tower wybrać na tej samej zasadzie.
my poza legolandem,w ktorym juz bylismy z niczego nie skorzystamy
wszystko w okolicach Londynu,a Alton Tower odpada, bo ja sie panicznie boje.

czyli mozliwe,ze dostalam az 17 f do wydania ot tak

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1952410 6]Maatra: nie, ze nieprzygotowana, tylko dziecko mi zaczelo rosnac w koncu Normalnie wszystko nagle sie zrobilo za male, lacznie z kapielowkami okulary byly jeszcze tydzien temu, tylko ktos na nie usiadl krem p/sloneczny tez, tyle, ze niebieski, fajny nad wode, ale na spacer to juz nie
A moze po prostu dawno zakupow nie robilam
[/QUOTE]

hahah Si nie znosil tego niebieskiego mamusi sie podobal, to kupila
widzialas ta swietna oferte na kremy bootsa ? 5 za 13f , gdyby nie to,ze dla dzieci mieli tylko 30,to bym wziela. ostatecznie wzielismy nivea.

jogurty kupuje dzieciece, bo sa w malych kubeczkach tez kupowalam te duze i dawalam do kubeczka,ale Simon nie przestawal krzyczec more,more,more
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 18:56   #1025
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Pojechalismy dzisiaj na wyciaczke tutaj:
http://www.didcotrailwaycentre.org.uk/guide/map.html
Niestety, to chyba ostatnia wycieczka (co tydzien tak mowie) bo po dwoch godzinach skakania po eksponatach jestem NAPRAWDE zmeczona. Pocieszam sie, ze to moze tylko upal. Chlodny prysznic po powrocie do domu ozywil mnie na tyle, ze dalam rade upichcic na szybko jakis obiad (na deser oczywiscie lody) a teraz dogorywam przed komputerem, spryskujac sie co kilka minut woda mineralna...

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
kupilas bryke dla Adasia ??


Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Ale ja tam malo czego sie brzydze. Tak samo z jedzeniem, wszystko mi smakuje. Chyba malo wybredna jestem.
To tak, jak ja Wszystkiego sprobuje, najwyzej nie bedzie mi za bardzo smakowalo. Ale generalnie lubie rozne dziwactwa, od flaczkow po ozorki, od sera plesniowego po anchovis

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
na pewno nie bede sie upierac, ze mam racje skoro jej nie mam.
O prosze, a ja sie zwykle upieram MIMO WSZYSTKO

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
I spotkalam sie tez z tym, ze ludzie chodza do kosciola dla ksiedza. Ludzie zmieniaja parafie, bo nie odpowiada im ksiadz, albo kosciol jest brzydki Dla mnie to jakies nieporozumienie.
Ja przestalam chodzc do naszego miejscowego kosciola gdyz ksiadz mnie tak wyprowadzil z rownowagi, ze az do dzisiaj na niego patrzec nie moge . Serio, budzi we mnie agresje i musze zeby zagryzac, zeby nie byc dla niego otwarcie niegrzeczna gdy sie spotkamy przypadkiem.

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
uwielbiam takie miejsca my w nastepna niedziele wybieramy sie do Warwick Castle
Bardzo mi sie tam podobalo. Kofi, jak bedziecie w Warwick, to wejdzcie sobie na wieze kosciola Marii Panny - kosztuje to dwa czy trzy funty, a widoki sa nieziemskie!

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
dziewyczyny używałam tej karty tesco ,ale nigdy nie wykorzystalam kuponow. dopiero kilka tyg temu zadzwonilam zmienic adres i dostalam 17 f w kuponach, czy oni czesto takie rzeczy wysylaja
No minimum co trzy miesiace, czasem czesciej. Zapisz sie online do Baby Club'u, to jeszcze Si na tym skorzysta

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
czyli mozliwe,ze dostalam az 17 f do wydania ot tak
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 18:58   #1026
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Kofi, Moona, spadajcie na drzewo Co ja zrobie ze klotnie mnie odstraszaja? Dobrze, ze nie na dlugo . Z Forum Romanum najwiecej racji ma chyba i tak Lori

Bakteryika, cudne foty i zamek! Az od razu sobie sprawdzilam jak daleko tam mamy..

Maatra, a dokad jeszcze masz te kupony? I jak sie Simon czuje?

Kasienko, zrobilas TZtowi wycieczke krajoznawcza po parku i pokazalas gdzie wino pilysmy?

A propos kremow z filtrem jeszcze - Hania bawila sie dzis troche (pol godziny??) w piaskownicy w samych majtkach, wczesnie jeszcze bylo (do 10:30) wiec myslalam ze filtr wystarczy... No i po pol godzinie miala rozowe boczki i ramionka Filtr oczywiscie 50+. Nie wiem co mam o tym myslec. A tak wogole to w parku z basenem dla dzieci tlum byl dzis jak nad morzem chyba Ale i tak frajde mieli
__________________

Edytowane przez szperrr
Czas edycji: 2010-05-23 o 19:14
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 19:31   #1027
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Ano wlasnie, opcja Lori najbardziej wydaje mi sie prawdopodobna
Szperrr: sama spadaj a wlasciwie wskakuj na drzewo

Zaraz wroce, dziecko zamiast spac to slysze, ze pokoj demoluje, musze interweniowac, bo wczoraj WSZYSTKIE ksiazki z polki spaly z nim ( duzo, duzo ma ksiazek, kolo 50 ) a 2 dni temu wszystkie autka (wiecej niz ksiazek )
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-23, 20:17   #1028
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
Koculku a ile siostra ma lat? Mysle, ze wiekszosc ludzi w pewnym wieku przechodzi taki etap, ze nudza sie w kosciele albo chodza tam tylko dla tego, ze rodzice kaza itp. Do tego trzeba po prostu dojrzec. I sa tacy, ktorzy stwierdzaja, ze to nie dla nich. Mam blisko przyklad "nawracania" na sile. To nie dziala

I spotkalam sie tez z tym, ze ludzie chodza do kosciola dla ksiedza. Ludzie zmieniaja parafie, bo nie odpowiada im ksiadz, albo kosciol jest brzydki Dla mnie to jakies nieporozumienie.

Milego dnia wszystkim zycze!!
Siostra ma 12 lat. I buntuje się przeciw wszystkiego poza konsumpcjonizmem. Dziś widziałam na gg jan napisała koleżance, że jestem "mega fajną siostrą" bo ją biorę do fryzjera

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
co by byla jasnosc
ja sie nigdy nie kloce - tylko wyrazam swoje zdanie, badz jak jestem w 100% pewna - krytykuje wypowiedz .....

prawda historyczna zawsze powinna byc na pierwszym miejscu


Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Piekny dzien, nie ma co, ja znowu caly dzien pewnie spedze w ogrodzie. Tym razem pod parasolem, bo mnie nogi pieka.
Wyciagnelam laptopa, czytam ebooka, mimo ze nie lubie, ale nie mam juz papieru i nie moge wydrukowac. Jutro sobie z pracy przyniose.
A tak wogole, jakby ktoras kiedys zastanawiala sie nad kupnem drukarki dajcie znac, bo ja moge dostarczac DARMOWE atramenty (legalnie), tu chyba nie jest reklama skoro nie czerpie korzysci?
W Pl nie był taki piękny, pojechaliśmy na tego grilla ale byłam w polarze

A jakim to cudem masz darmowe tonery i do jakich drukarek, bo każda marka potrzebuje innych.

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Hejka!!

Wszystkie pewnie smaza sie w ogrodkach, parkach itp... ja zmykam tez na zewnatrz
Kilka tylko zdjec z Arundel - miejsce jak z bajki Disneya - to byla nasza wczorajsza wycieczka

Buziaczki i do wieczora
pięknie

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1952170 7]Aaaa, wczoraj wybralam sie do sklepu po drobiazgi dla Oliego na basen: kapielowki, butki, recznik, plus kupilam od razu kremy przeciwsloneczne, sobie okulary i inne takie rzeczy a mily pan przy kasie zagail rozmowe: ooo, na wakacje pani sie wybiera? a ja polgebkiem aha, bo glupio mi bylo powiedziec, ze nie a on drazy: a gdzie, a kiedy, na jak dlugo Tak mi glupio bylo, normalnie zawinelam sie od kasy w 5 sekund [/QUOTE]

"nie Twoja sprawa" brzmiałaby moja odpowiedź

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ja przestalam chodzc do naszego miejscowego kosciola gdyz ksiadz mnie tak wyprowadzil z rownowagi, ze az do dzisiaj na niego patrzec nie moge . Serio, budzi we mnie agresje i musze zeby zagryzac, zeby nie byc dla niego otwarcie niegrzeczna gdy sie spotkamy przypadkiem.
a czym Cię zdenerwował?
dziś ksiądz mówił na kazaniu o tym, że człowiek nie ma mocy odpuszczać grzechów i że to sie dzieje za mocą ducha świętego. Aż mnie korciło aby rekę podnieść i zapytać jakim cudem księża, którzy są ludźmi udzielają rozgrzeszeń? Powstrzymałam się, bo to nie była dyskusja a monolog.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 20:42   #1029
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

boze widzisz i nie grzmisz ............
Lori - wniosek z tego ze Twoi przodkowie byli rzymianami ...... bo takich teorii to ja juz dawno nie czytalam hehhehe
co my bysmy bez Ciebie zrobily
wojna w galarecie ......
Hehehe no bardzo mozliwe ze jestem potomkinia np Flory. Wino, oliwki i cala kuchnie srodziemnomorska uwielbiam . A najblizszym mi pogladem filozoficznym jest spirytualizm .

Ej no nie przeciez te (co prawda Greckie) scio me nihil scire czy pantha rei przypominaja mi rozmowy moich kolegow na studiach przy koncu imprezy .


[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1952170 7]Czy tylko mnie szokuje cena swiezego tunczyka 20 funtow/kg masakra !!!
[/QUOTE]

Oj tak a ja tak lubie rybki. Tunczyka najczesciej kupuje mrozonego na promocji za pol ceny, wtedy cena jest nawet atrakcyjna.

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
dziewyczyny używałam tej karty tesco ,ale nigdy nie wykorzystalam kuponow. dopiero kilka tyg temu zadzwonilam zmienic adres i dostalam 17 f w kuponach, czy oni czesto takie rzeczy wysylaja
Dokladnie co okolo 3 miesiace. Ja wlasnie 2 dni temu mialam darmowe zakupy za 45 funtow .
A i sorki ale Sex .. graja w mojej wiosce , a do tego TZ powiedzial ze ze mna pojdzie .



Sylwunia a do jakich drukarek ten tusz by pasowal? Bo jak jak zwykle chetna .

Spedzilam dzis 2 godziny obserwujac wyscig rowerowy brata TZ. Mielismy przyjechac na ostatnie 15 minut, ale cos mu sie pomylilo i przyjechalismy w polowie . Dobrze ze wzielam krem z filtrem . Okazalo sie ze koles ktory wygral jest .. Polakiem . Niezle odstawil caly peleton.

Potem bawilam sie z TZa siostrzenica. Slodka jest, 2,5 roku i sliczna buzia . Mylismy z psem na spacerze i pies sie oddalil wiec zaczelam go wolac i ona tez. Tak sie rozdarla, ze az baczka puscila i mowi mi 'Oh pardon my bum' . Caly wieczor sie z tego smialam .



Bakteria dobrze ze juz wrocilas, bo juz myslalam ze cie zatrzymali w tym zamku jako atrakcje .

Edytowane przez lorelei
Czas edycji: 2010-05-23 o 20:45
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 21:05   #1030
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
zapraszamy na grilla,mam pyszny ser grillowy w lodowce moze nawet Si pozwoli Wam wskoczyc do basenu
Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Uffff jak dobrze że nie nastukałyście dużo... Zdołałam nadrobić....

Kofika na grilla trza było wpadać do mnie. Zorganizowany w pół godzinki udał się bez dwóch zdań. Co tam że mięsko i kiełbaski i chlebek trzeba było rozmrażać na prędko i zrobić sałatkę coś z niczego ale wyszło smakowicie.
I nawet deszczowa pogoda nam w tym nie przeszkodziła.
dziewczyny dzieki za zaproszenie .... moze kiedys skorzystam ....
no i w takim basenie to bym sobie poplywala .... kiedys .... bo teraz to pewnie woda by wyplynela razem z Si jak bym do niego wlazla

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość

ze mnie to dobra swinka jest. prawie wszystko jem niektóre rzeczy lubie mniej, inne wiecej
ze mnie tez
jak nie jem to nie jem, ale jak dopadne jedzenia ......
Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
masz promocyjny kupon na zamek ? ja mam 4 napewno tez masz, bo to chyba wszystkim wysylali z klubu tesco
jesli nie, moge Ci jeden podarowac. 1 wejscie za darmo

dziekuje ale mam kilka .... akurat z WS Smith
Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
dziewyczyny używałam tej karty tesco ,ale nigdy nie wykorzystalam kuponow. dopiero kilka tyg temu zadzwonilam zmienic adres i dostalam 17 f w kuponach, czy oni czesto takie rzeczy wysylaja
pewnie tak ... skoro nie uzywasz kuponow to pewnie tak jak w Sainsbury's punkty zamieniaja na kase ....
wiem tez ze mozesz zrezygnowac/nie wykorzystywac kuponow ani kasy i zbierac np. na jakas wycieczke czy cos ....
Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Pojechalismy dzisiaj na wyciaczke tutaj:
http://www.didcotrailwaycentre.org.uk/guide/map.html
Niestety, to chyba ostatnia wycieczka (co tydzien tak mowie) bo po dwoch godzinach skakania po eksponatach jestem NAPRAWDE zmeczona. Pocieszam sie, ze to moze tylko upal. Chlodny prysznic po powrocie do domu ozywil mnie na tyle, ze dalam rade upichcic na szybko jakis obiad (na deser oczywiscie lody) a teraz dogorywam przed komputerem, spryskujac sie co kilka minut woda mineralna...
no nie dziwie sie ... ty to jestes hiperaktywna kobieta i ten transport cie fascynuje widze
Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
O prosze, a ja sie zwykle upieram MIMO WSZYSTKO
a tu mnie sie wytyka palcem ze sie czepiam i kloce phi
Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Bardzo mi sie tam podobalo. Kofi, jak bedziecie w Warwick, to wejdzcie sobie na wieze kosciola Marii Panny - kosztuje to dwa czy trzy funty, a widoki sa nieziemskie!
dzieki - jedziemy tam na caly dzien z pewnoscia skorzystamy
Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Kofi, Moona, spadajcie na drzewo Co ja zrobie ze klotnie mnie odstraszaja? Dobrze, ze nie na dlugo . Z Forum Romanum najwiecej racji ma chyba i tak Lori
a mnie sie za co dostalo?
ze niby sie z Moona kloce ?
nie..... to ona ma muchy w nosie (zreszta juz od jakiegos czasu )

Teoria Lori śmieszna ale bezczesci fakty historyczne
jej wypowiedz mozna porownac do tekstow Daily Mail
jak by w tamtych czasach byly takie gazety ..... to ten artykul bylby na pierwszej stronie

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Siostra ma 12 lat. I buntuje się przeciw wszystkiego poza konsumpcjonizmem. Dziś widziałam na gg jan napisała koleżance, że jestem "mega fajną siostrą" bo ją biorę do fryzjera
nooooo kto by nie chcial takiej siostry

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość

normalnie nastepnym razem jak sie spotakmy złoje ci tylek za kpienie z biednej kofiki

*********

a ja bylam na basenie
15 zrobilam a nawet 16 znaczy sie
chlodnik wyszedl wysmienity - z buraczkami mniam
salatka do pracy zrobiona
teraz zabieram sie za pedicure .....

macie moze jakis ciekawy temat na dzisiejszy wieczor ?
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 21:08   #1031
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1952693 3]
Zaraz wroce, dziecko zamiast spac to slysze, ze pokoj demoluje, musze interweniowac, bo wczoraj WSZYSTKIE ksiazki z polki spaly z nim ( duzo, duzo ma ksiazek, kolo 50 ) a 2 dni temu wszystkie autka (wiecej niz ksiazek ) [/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
a czym Cię zdenerwował?
Hmm.. Po kolei: obojetnoscia, bylejakoscia, brakiem zainteresowania, brakiem organizacji, zla pamiecia, sciemnianiem, KLAMANIEM i generalnie rzucaniem klod pod nogi. A ja tylko chcialam sie zapisac na nauki przedmalzenskie...

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Bakteria dobrze ze juz wrocilas, bo juz myslalam ze cie zatrzymali w tym zamku jako atrakcje .
Ta, jako Biala Dame, taka, ktora zmarla na chorobe BAKTERYJNĄ
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 21:10   #1032
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Hehehe no bardzo mozliwe ze jestem potomkinia np Flory. Wino, oliwki i cala kuchnie srodziemnomorska uwielbiam . A najblizszym mi pogladem filozoficznym jest spirytualizm .

Ej no nie przeciez te (co prawda Greckie) scio me nihil scire czy pantha rei przypominaja mi rozmowy moich kolegow na studiach przy koncu imprezy .
A i sorki ale Sex .. graja w mojej wiosce , a do tego TZ powiedzial ze ze mna pojdzie .

Potem bawilam sie z TZa siostrzenica. Slodka jest, 2,5 roku i sliczna buzia . Mylismy z psem na spacerze i pies sie oddalil wiec zaczelam go wolac i ona tez. Tak sie rozdarla, ze az baczka puscila i mowi mi 'Oh pardon my bum' . Caly wieczor sie z tego smialam .



Bakteria dobrze ze juz wrocilas, bo juz myslalam ze cie zatrzymali w tym zamku jako atrakcje .
Lori normalnie

ja przy tobie wysiadam,wymiekam,odpadam
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 21:27   #1033
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Maatra tylko do naszych niestety, kazda firma ma inne drukarki i niestety inne atramenty pasuja. Dziewczyny napisze w klubie gdzie pracuje i wyjasnie dlaczego atramenty mam za darmo.
Co do Tesco to my co jakies 3 miesiace dostajemy kupony, zachowujemy do swiat i potem na alkohol wydajemy, w ostanie swieta kupilismu 10 butelek roznego alkoholu.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 21:29   #1034
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
teraz zabieram sie za pedicure .....

macie moze jakis ciekawy temat na dzisiejszy wieczor ?
Ja wlasnie skonczylam robic pedicure. Zajelo mi to 2 dni - powaznie. Wczoraj doszlam do bazy pod lakier i wymieklam. A Adas sie potem mscil przez dobra godzine, bo chyba go troche przydusilam przy tym... Dzisiaj sobie nakladalam kolor (jasnoczerwony) i przynajmniej udalo mi sie niczego przy tym nie oblac ale nameczylam sie i chyba nastepnym razem oddam sie w fachowe rece, albo przynajmniej przyucze TZa

Kofi, to Ty jestes specjalistka od ciekawych tematow
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 21:33   #1035
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Pojechalismy dzisiaj na wyciaczke tutaj:
http://www.didcotrailwaycentre.org.uk/guide/map.html
Niestety, to chyba ostatnia wycieczka (co tydzien tak mowie) bo po dwoch godzinach skakania po eksponatach jestem NAPRAWDE zmeczona. Pocieszam sie, ze to moze tylko upal. Chlodny prysznic po powrocie do domu ozywil mnie na tyle, ze dalam rade upichcic na szybko jakis obiad (na deser oczywiscie lody) a teraz dogorywam przed komputerem, spryskujac sie co kilka minut woda mineralna...
dajesz mamuska dajesz ta Twoja aktywnosc...wciaz jestem pelna podziwu
baaardzo współczuje wszystkiego co Ci spuchło

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Maatra, a dokad jeszcze masz te kupony? I jak sie Simon czuje?
legoland,alton towers,chessington,thorpe park,sea life,warwick castle,the london eye,madame tussauds,the dungeons.
Si ma sie swietnie, ja mam na 90 % angine, jutro ide do lekarza
[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1952693 3]
Zaraz wroce, dziecko zamiast spac to slysze, ze pokoj demoluje, musze interweniowac, bo wczoraj WSZYSTKIE ksiazki z polki spaly z nim ( duzo, duzo ma ksiazek, kolo 50 ) a 2 dni temu wszystkie autka (wiecej niz ksiazek ) [/QUOTE]

widzialam zdjecie z autkami. buhahahahaha jak je równiutko poukladal

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Powstrzymałam się, bo to nie była dyskusja a monolog.


Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Dokladnie co okolo 3 miesiace. Ja wlasnie 2 dni temu mialam darmowe zakupy za 45 funtow .
A i sorki ale Sex .. graja w mojej wiosce , a do tego TZ powiedzial ze ze mna pojdzie .

Potem bawilam sie z TZa siostrzenica. Slodka jest, 2,5 roku i sliczna buzia . Mylismy z psem na spacerze i pies sie oddalil wiec zaczelam go wolac i ona tez. Tak sie rozdarla, ze az baczka puscila i mowi mi 'Oh pardon my bum' . Caly wieczor sie z tego smialam .
ok. nie ma problemu . w ten upal ,to tylko jogurty i lody dzis jedlismy

Ty sie smiejesz z dziecka,a rodzice sie krepuja. moj Simon nie przeprasza, tylko krzyczy na glos BAK i sie cieszy
jego nowe slowo to : backing,czyli please give me back ...
probowal tez dzis wysicnac mleko z mojej piersi
no i po wizycie Vedmy ,boli go brzuch, bo w srodku ma baby
Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
dziewczyny dzieki za zaproszenie .... moze kiedys skorzystam ....
no i w takim basenie to bym sobie poplywala .... kiedys .... bo teraz to pewnie woda by wyplynela razem z Si jak bym do niego wlazla
hahah nienormalna taaaa i pomyslalby ,ze wieloryb jestes Kochana on tu takie okazy (czytaj : mamusie-walenia) oglada,ze nic go juz nie zaskoczy

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
pewnie tak ... skoro nie uzywasz kuponow to pewnie tak jak w Sainsbury's punkty zamieniaja na kase ....
wiem tez ze mozesz zrezygnowac/nie wykorzystywac kuponow ani kasy i zbierac np. na jakas wycieczke czy cos ....

macie moze jakis ciekawy temat na dzisiejszy wieczor ?
ooo ide sie doksztalcic w temacie kuponow z checia zamienilabym je na cos innego
*************************
ciekawy temat hmmmmmmm
mam kryzyz z Tz i on o tym kryzysie nie wie kolejny wieczor z ksiazka
__________________
-7kg

Edytowane przez maatra
Czas edycji: 2010-05-23 o 21:34
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 21:33   #1036
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ja wlasnie skonczylam robic pedicure. Zajelo mi to 2 dni - powaznie. Wczoraj doszlam do bazy pod lakier i wymieklam. A Adas sie potem mscil przez dobra godzine, bo chyba go troche przydusilam przy tym... Dzisiaj sobie nakladalam kolor (jasnoczerwony) i przynajmniej udalo mi sie niczego przy tym nie oblac ale nameczylam sie i chyba nastepnym razem oddam sie w fachowe rece, albo przynajmniej przyucze TZa

Kofi, to Ty jestes specjalistka od ciekawych tematow
hehheh dobre tzn wspolczuje ....
a tz - nowe umiejetnosci zawsze w cenie

ja mam pewien temat na tapecie..... ale ..... to chyba na watek sie nie nadaje
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein

Edytowane przez Kofika13
Czas edycji: 2010-05-23 o 21:36
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 21:40   #1037
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ja wlasnie skonczylam robic pedicure. Zajelo mi to 2 dni - powaznie. Wczoraj doszlam do bazy pod lakier i wymieklam. A Adas sie potem mscil przez dobra godzine, bo chyba go troche przydusilam przy tym... Dzisiaj sobie nakladalam kolor (jasnoczerwony) i przynajmniej udalo mi sie niczego przy tym nie oblac ale nameczylam sie i chyba nastepnym razem oddam sie w fachowe rece, albo przynajmniej przyucze TZa
pod koniec ciąży, jak już nie widziałam własnych stóp, nie wspominając o dosięgnięciu ich, mój Tż robił mi pedicure i muszę powiedzieć, że jakością dorównywał tym wykonanym przez kosmetyczki w salonach
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 22:01   #1038
Kasienka :)
Raczkowanie
 
Avatar Kasienka :)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 245
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Szperku oczywiście,że pokazałam TŻtowi gdzie to wizażanki winko popijają
dziś byłam na oxfordzie, o dziwo nawet mało ludzi jak na niedzielę, pewnie wszyscy wylegiwali się gdzieś w parkach, nad morzem, jeziorem itp jeszcze jutro podobno ma być ciepło,a później już temp ma spadać :/ tu się długo ciepłem nie nacieszymy

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Vedma podziwiam,że zrobiłaś sobie sama pedicure w tak zaawansowanej ciąży ! gratulacje! Ja bym chyba to olała, ale widzę,że Ty jako mamusia chcesz być piękna
Kasienka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 22:14   #1039
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Chcialam poczytac te wasze wypociny ale cos mnie migrenisko zlapalo, nie wiem czy od upalu, czy tak zeby mi zycie zatruc... takze przechodze z sofy do lozka
do jutra!
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 22:24   #1040
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

bakteryika mam nadzieję, ze jutro będziesz się czuła lepiej
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 22:34   #1041
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ta, jako Biala Dame, taka, ktora zmarla na chorobe BAKTERYJNĄ
myslalam raczej o pieknej ksiezniczce .

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
Lori normalnie

ja przy tobie wysiadam,wymiekam,odpadam
Widzisz 4 godziny na sloncu i juz widac efekty .

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Ty sie smiejesz z dziecka,a rodzice sie krepuja. moj Simon nie przeprasza, tylko krzyczy na glos BAK i sie cieszy
jego nowe slowo to : backing,czyli please give me back ...
probowal tez dzis wysicnac mleko z mojej piersi
no i po wizycie Vedmy ,boli go brzuch, bo w srodku ma baby


Ja sie nie smieje z niej tylko z sytuacji. Nie spodzewalam sie z ust 2,5 letniej dziewczynki takiego tekstu.
Ona jest ogolnie niezla artystka, ubaw jest z niej co 10 minut .

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Chcialam poczytac te wasze wypociny ale cos mnie migrenisko zlapalo, nie wiem czy od upalu, czy tak zeby mi zycie zatruc... takze przechodze z sofy do lozka
do jutra!
Oj trzymaj sie, oby szybko malpa przeszla . Wybaczam ci nawet wypociny .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 22:34   #1042
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Chcialam poczytac te wasze wypociny ale cos mnie migrenisko zlapalo, nie wiem czy od upalu, czy tak zeby mi zycie zatruc... takze przechodze z sofy do lozka
do jutra!

no tak wylegiwanie sie na sloncu i wino nie ida niestety w parze ...
zartuje
odpoczywaj
i do jutra
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 23:06   #1043
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Kurde, a ja nie moge ocenic czy u Vedmy widac cos czy tez nic, nie mam konta na NK Jest jakas szansa na foty @

Kofi: a tu przyznam, ze zagwozdke mam, bo ja juz dawno nie bylam w tak dobrym humorze dzien po dniu, a nawet tygodniu, a Ty piszesz, ze mam muchy w nosie mozesz konkretniej

Bakterio: nie daj sie wrednym bakteriom
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 23:35   #1044
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1953273 3]
Kofi: a tu przyznam, ze zagwozdke mam, bo ja juz dawno nie bylam w tak dobrym humorze dzien po dniu, a nawet tygodniu, a Ty piszesz, ze mam muchy w nosie mozesz konkretniej
[/QUOTE]

ups chyba jednak jeszcze nie rozrozniam Twoich nastrojow
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 07:05   #1045
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
ja mam pewien temat na tapecie..... ale ..... to chyba na watek sie nie nadaje
ledwo po 20 a Ty już pijana


Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ja wlasnie skonczylam robic pedicure. Zajelo mi to 2 dni - powaznie. Wczoraj doszlam do bazy pod lakier i wymieklam. A Adas sie potem mscil przez dobra godzine, bo chyba go troche przydusilam przy tym... Dzisiaj sobie nakladalam kolor (jasnoczerwony) i przynajmniej udalo mi sie niczego przy tym nie oblac ale nameczylam sie i chyba nastepnym razem oddam sie w fachowe rece, albo przynajmniej przyucze TZa
szacuneczkek

Cytat:
Napisane przez Kasienka :) Pokaż wiadomość
dziś byłam na oxfordzie
i jaki widok był z góry

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Chcialam poczytac te wasze wypociny ale cos mnie migrenisko zlapalo, nie wiem czy od upalu, czy tak zeby mi zycie zatruc... takze przechodze z sofy do lozka
do jutra!


[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1953273 3]Bakterio: nie daj sie wrednym bakteriom [/QUOTE]

a ok kiedy to migreny przez bakterie spowodowane?


dziś bedę miała bardzo zajęty dzień, bank, weterynarz, dentysta, fryzjer, i urodziny ojca i bratowej.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 08:24   #1046
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
legoland,alton towers,chessington,thorpe park,sea life,warwick castle,the london eye,madame tussauds,the dungeons.
Si ma sie swietnie, ja mam na 90 % angine, jutro ide do lekarza
ciekawe, bede musiala w koncu cos zrobic z ta tesco'wska karta, bo w zasadzie nigdy nie mam jej przy sobie i nie uzywam.. moze zrobie sobie nowa i od razu poszukam do odhaczenia rubryczki, ze chce kupony przysylane do domu zazwyczaj sie na takie rzeczy nie zgadzam

uwazaj na siebie

Cytat:
ok. nie ma problemu . w ten upal ,to tylko jogurty i lody dzis jedlismy
tez bym chciala, zeby mi sie w upal jesc nic innego nie chcialo wiele osob latem traci przez to kilogramy, a ja wrecz przeciwnie, bo nawet przy 30C w cieniu na obiad chce mi sie steka z ziemniaczkami

Cytat:
Ty sie smiejesz z dziecka,a rodzice sie krepuja. moj Simon nie przeprasza, tylko krzyczy na glos BAK i sie cieszy
jego nowe slowo to : backing,czyli please give me back ...
probowal tez dzis wysicnac mleko z mojej piersi
no i po wizycie Vedmy ,boli go brzuch, bo w srodku ma baby




Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
ups chyba jednak jeszcze nie rozrozniam Twoich nastrojow
Moona jak ma dobry humor to robi sie chyba zaczepna i kasliwa, ale nie zgryzliwa
(ale mi sie teraz dostanie... )

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość

dziś bedę miała bardzo zajęty dzień, bank, weterynarz, dentysta, fryzjer, i urodziny ojca i bratowej.
napiety plan dnia! powodzenia
i rowniez jeszcze raz gratuluje nowej pozycji

Ps. wiecej tu mialam.. chyba niewszystkie cytaty mi sie pokazaly

Poza tym witam z druga kawa
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 10:06   #1047
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
mój Tż robił mi pedicure i muszę powiedzieć, że jakością dorównywał tym wykonanym przez kosmetyczki w salonach
TaZy to bardzo zdolne stworzonka. Nikt nei farbuje mi wlosow tak dokladnie i z taka cierpliwoscia jak on.

mam 2 kupony z jogurtow, kto chetny to oddam bo ja i tam mam karte do kina.

cudny dzien w Brighton. spac na brzuchu teraz nie moge chociaz opalalam sie z filtrami. w drodze do domu naszla mnie chec na kluski slaskie z sosem i surowka z kapusty. I wyszly. ostatniego skonczylam kleic i gotowac kolo 11 wieczorem.

dziwne ze mnie na salatke z burakow w tym pociagu nei naszlo. Taki jeden burak jechal z nami prawie cala droge do Londynu. Noz sie w kieszeni otwieral. Zagryzalam policzki od wewnatrz zeby sie nie zdradzic ze go rozumiem, a TaZowi tylko aorta pulsowala od podniesionego cisnienia. Ignorowanie bylo jednak lepszym strategicznie posunieciem niz zwrocenie uwagi by w koncu zamkal paszcze. On mial sie za przebojowego, nieziemsko zabawnego goscia. Burak, idiota, prostak. BRak stosownego okreslenia. Najbardziej dziwily mnie panienki ktore akurat siedzialy obok niego (obce) i wdaly sie w rozmowe. Rozmawiac z kompletnie obcym czlowiekiem o tym ktora ma najgorecej miedzy nogami i jeszcze sie z tego smiac to nei na moje nerwy. A juz kompletnie powalily mnie na kolana jego zdolnosci matematyczne.

Rozmowa o goraczce jednej z nich i dreszczach
Burak: - noo to jak orgazm
Rozpalona: - prawie
Burak: - prawie, nooo to z 80% orgazmu juz masz, to teraz byle faceta zlap i masz juz brakujece 10% i bedzie pelniutki 100%towy orgazm

Przez wieksza czesc drogi udawalo mi sie go jakos wytlumic i skupic na ksiazce ale chwilami i tak wwiercal mi sie w uszy.

co do ksiazki (seria True Blood) to ja sie dziwie ze autorka nei pozwala tej od Zmierzchu o plagiat. No ewidentnie sciagniete stad: wampiry, ona rozdarta pomiedzy jednym z nich a gosciem ktory moze zmieniac sie w zwierzeta itd.

charity shopy uwielbiam. Czasem takie perelki mozna znalezc za grosze. Np u mnie zdarzaja sie nowiutkie rzeczy od Jane Norman, z metkami jeszcze po gora 3.49
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 11:38   #1048
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Burak, idiota, prostak. BRak stosownego okreslenia. Najbardziej dziwily mnie panienki ktore akurat siedzialy obok niego (obce) i wdaly sie w rozmowe. Rozmawiac z kompletnie obcym czlowiekiem o tym ktora ma najgorecej miedzy nogami i jeszcze sie z tego smiac to nei na moje nerwy. A juz kompletnie powalily mnie na kolana jego zdolnosci matematyczne.

Rozmowa o goraczce jednej z nich i dreszczach
Burak: - noo to jak orgazm
Rozpalona: - prawie
Burak: - prawie, nooo to z 80% orgazmu juz masz, to teraz byle faceta zlap i masz juz brakujece 10% i bedzie pelniutki 100%towy orgazm
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 12:46   #1049
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
no i po wizycie Vedmy ,boli go brzuch, bo w srodku ma baby
No prosze, jak sobie zapamietal!

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
mam kryzyz z Tz i on o tym kryzysie nie wie kolejny wieczor z ksiazka
Haha, nie martw sie, Maatra, moj tez czasem nie zajarzy, ze przechodzimy kryzys

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
pod koniec ciąży, jak już nie widziałam własnych stóp, nie wspominając o dosięgnięciu ich, mój Tż robił mi pedicure i muszę powiedzieć, że jakością dorównywał tym wykonanym przez kosmetyczki w salonach
O prosze, czyli mam przyuczac?

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
ja mam pewien temat na tapecie..... ale ..... to chyba na watek sie nie nadaje
Okej, to wiesz, co z takim tematem zrobic. Na pewno jest jakies inne miejsce, idealne do ZAPREZENTOWANIA go

Cytat:
Napisane przez Kasienka :) Pokaż wiadomość
Vedma podziwiam,że zrobiłaś sobie sama pedicure w tak zaawansowanej ciąży ! gratulacje! Ja bym chyba to olała, ale widzę,że Ty jako mamusia chcesz być piękna
Staram sie

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1953273 3]Kurde, a ja nie moge ocenic czy u Vedmy widac cos czy tez nic, nie mam konta na NK Jest jakas szansa na foty @ [/QUOTE]

Wez, Moona, przyjedz na kawe w sobote (moze byc rowniez piatek po poludniu) to mnie sobie zobaczysz w 3D

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
dziś bedę miała bardzo zajęty dzień, bank, weterynarz, dentysta, fryzjer, i urodziny ojca i bratowej.
Yyy? To ty masz jakies zwierzatko???

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
(...)Taki jeden burak jechal z nami prawie cala droge do Londynu. Noz sie w kieszeni otwieral. (...)A juz kompletnie powalily mnie na kolana jego zdolnosci matematyczne.

Rozmowa o goraczce jednej z nich i dreszczach
Burak: - noo to jak orgazm
Rozpalona: - prawie
Burak: - prawie, nooo to z 80% orgazmu juz masz, to teraz byle faceta zlap i masz juz brakujece 10% i bedzie pelniutki 100%towy orgazm
No doprawdy, tylko:
[Tekst o salatce z burakow mnie powalil ]
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 14:49   #1050
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Zacelam wielocytowanie, i obcielo mi polowe tyle co sie uchowalo:

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
Bakteryika - piekne miejsce i sa zdjecia - a jednak tz baterie naladowa
uwielbiam takie miejsca my w nastepna niedziele wybieramy sie do Warwick Castle
Maz dopisal naladowal baterie aparat wytarlam z pajeczyn, okazalo sie ze jeszcze dziala
Do Warwick Castle wybieramy sie od 2 lat, nawet kidesy i do Warwick doajechalam (Insdustrial Estate co prawda)

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
ja przestalam chodzic do takich sklepow jak zobaczylam co ludzie maja u siebie w domach w jakich warunkach ,to trzymaja i pozniej mowili,ze popakuja i do sklepu oddadza jak znajde kabel od tel, to Wam wrzucę zdjecie pani z najbardziej zagraconym domem jaki kiedykolwiek widzialam oczywiscie wszysztkie rzeczy szly do sklepu,ona niczego nie wyrzucała

dziewyczyny używałam tej karty tesco ,ale nigdy nie wykorzystalam kuponow. dopiero kilka tyg temu zadzwonilam zmienic adres i dostalam 17 f w kuponach, czy oni czesto takie rzeczy wysylaja
zgodze sie z tymi charity shops, kupie tam gary albo bibeloty, ale ciuchow nie moge
hehe, ja kiedys tez tak dostalam, plus znizkowe kupony, udalo mi sie wigilie wyprawic za prawie pol darmo

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
my poza legolandem,w ktorym juz bylismy z niczego nie skorzystamy
wszystko w okolicach Londynu,a Alton Tower odpada, bo ja sie panicznie boje.
oj ja tez panikara jestem na wszelkiego rodzaju przejzadzki

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Bakteryika, cudne foty i zamek! Az od razu sobie sprawdzilam jak daleko tam mamy..
na prawde warto jechac, chociaz wstep do zamku (prywatny stately home wlascwie - olbrzymi!!) jest w sumie drogi £17 za osobe (wnetrza itd) a okolice sa niesamowite

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Siostra ma 12 lat. I buntuje się przeciw wszystkiego poza konsumpcjonizmem. Dziś widziałam na gg jan napisała koleżance, że jestem "mega fajną siostrą" bo ją biorę do fryzjera
mega fajny koculek

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość

Ta, jako Biala Dame, taka, ktora zmarla na chorobe BAKTERYJNĄ
od tej migreny jestem taka przezroczysta ze z Biala Dama mozna by bylo pomylic

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ja wlasnie skonczylam robic pedicure. Zajelo mi to 2 dni - powaznie.
tyle ile mi, ale ja nie mam brzucha

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
myslalam raczej o pieknej ksiezniczce .

Oj trzymaj sie, oby szybko malpa przeszla . Wybaczam ci nawet wypociny .
no przeciez
malpa przechodzi, powoli, ale w pracy nie bylam

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
a ok kiedy to migreny przez bakterie spowodowane?

dziś bedę miała bardzo zajęty dzień, bank, weterynarz, dentysta, fryzjer, i urodziny ojca i bratowej.
dlatego wakacje w polsce to nie wakacje zawsze pelno rzeczy do zalatwiania

nie wiem co jeszcze mialam i komu chcialam odpowiedziec
siedze z domu i bez przerwy dzwoni telefon, automatyczne nagrania, ze oni bardzo chetnie 'consolidate my debts' - nawet nie ma sie na kogo wydrzec!! W niektorych mozesz przycisnac 9 i powiedziec im f.. off, a reszta dzwoni az cie wykonczy nerwowo
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.