W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-30, 12:11   #2161
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
kitka nim kupisz poczytaj na pudelku czy to stopnie rozjasniania sa czy sugerowane kolory do naturalnych wlosow co nie? bo ja tego nie mialam w ³apkach...zeby obczytac dokladnie. ale i tak mysle najbezpieczniej zaczac od srodkowego.

dobra ide do sklepu i z psem

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------


dlatego tez ci ja sugeruje
jasne, poczytam a jaka bêdzie miêdzy tym ró¿nica?
w sumie i tak ¶rodkowa najbezpieczniejsza, bo ta dla brunetek by³aby ju¿ za mocna a do blondu za s³aba, wiêc drog± eliminacji wypada nawet na tê


dziewczyny na fotoblogu mamy ju¿ pierwsz± spamerkê, zareklamowa³a nam swojego bloga
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 12:12   #2162
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Czeko
Albo mo¿e u t¿ta woda inna? Bardziej chlorowana czy co¶. Jak jestem u siebie w domu i tutaj na stancji to te¿ siê k³aki zupe³nie inaczej 'zachowuj±'. Bardziej niegrzeczne s± .
Nie mam pojecia
Zawsze tutaj mialy jakies kaprysy jak my³am, bardziej suche by³y. Ale teraz to przechodza same siebie
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 12:14   #2163
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystañ Elfów:-)
Wiadomo¶ci: 506
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
pisalam ci juz nie raz odrosty 45-50 minut, a dlugosci 5-10 minut ostatnie. tak, na dlugosci mozesz rekawiczkami. nie narobisz lat jak bedziesz robic male przedzialki po 1-2cm.

mysle ze masz jakis lipny szampon co ci wlosy obciaza


kitka nim kupisz poczytaj na pudelku czy to stopnie rozjasniania sa czy sugerowane kolory do naturalnych wlosow co nie? bo ja tego nie mialam w ³apkach...zeby obczytac dokladnie. ale i tak mysle najbezpieczniej zaczac od srodkowego.

dobra ide do sklepu i z psem

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------


dlatego tez ci ja sugeruje

Dziêki Bunny zapiszê sobie to na kartce ¿eby nie zapomnieæ
Eveline1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 12:18   #2164
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
http://www.omlazeni.cz/barva-syoss-m...-147786-0.html

tutaj te¿ dziewczyna robi³a tym syossem i ³adnie wysz³o

a ja muszê zdj±æ firanki i ¶wi±teczne gwiazdki
Strasznie jasno jej wyszed³

Eh nie wiem, boje sie troche szarej babci jak zwykle na glowie I farbowania co 2 tygodnie bo sie kolor nie trzyma

http://www.colormask.schwarzkopf.ru/...um-blonde.html Ten mi sie bardzo podoba

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-01-30 o 12:23
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 12:31   #2165
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Czeko a mo¿e hormony ¶wiruj±, albo to wina klimatyzacji, ogrzewania? Cholera no nie wiem. U mnie siê sprawdza ten elseve, bêd±c u t¿ u¿ywa³am go parê razy i w³osy mi siê po nim wolniej przet³uszczaj±, normalnie my³am codziennie a dziêki niemu mog³abym myæ od biedy i co 2 Ale moje w³osy akurat lubi± szampony silikonowe

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
http://goniaroniaa.blogspot.com/2012...e-ombre-2.html

Gosia ma tutaj robione t± dwójk± i fajnie rozja¶ni³o, tylko tak jak sama pisze - mog³a zacz±æ nak³adaæ farbê ni¿ej
£adnie jej wysz³o Widzia³am ju¿ wcze¶niej na tym blogu

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
a ja muszê zdj±æ firanki i ¶wi±teczne gwiazdki
Jeszcze je masz? Chocia¿ z drugiej strony to fajny element dekoracyjny, niektórzy maj± i ca³y rok

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny na fotoblogu mamy ju¿ pierwsz± spamerkê, zareklamowa³a nam swojego bloga
No pacz
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 12:49   #2166
ewelinka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
na 12% oczywiscie jest najjasniej
Ok . Bo wlasnie gdzies czytalam ze oxydant i farba powinny byc tej samej firmy , niby ze lepiej rozjasni bo uzupelniaja sie w jakies tam skladniki bla bla bla..

Bunny obalasz mity
ewelinka01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 13:26   #2167
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
wspó³czujê Asiu, wiem jak to jest...ja by³am na zajêciach co sie nazywaj± Body Pump, w piatek, i do poniedzia³ku nie mog³am nic rêkami zrobiæ, nawet siê podprzeæ by z ³ó¿ka wstaæ, ale od wczoraj ok i na pi±tek znowu siê zapisa³am na te zajêcia a dzi¶ nie posz³am na si³ownie bo odpoczywam...spa³am do 10.30

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------



ja nie wiem czy mi pasuje ale chodzê, testujê :P: babka w drogeri mi dobra³a odcieñ, tzn ja razem z ni± po testach
zaraz wstawiê zdjêcie do albumu to ocenicie czy mi pasuje
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
którego w pêdzlu? mineralsa? czy ten w rolce?

a cienie chyba zamówiê te
http://allegro.pl/sleek-au-naturel-p...974103768.html

i siê w koñcu nauczê malowaæ
Kitka mineralsa sypkiego. Jaki¶ czas go nie by³o, a teraz ju¿ jest w nowszym opakowaniu - numerki te¿ inne i cena wy¿sza o prawie 30 z³ Star± wersjê uwielbia³am wiosn± i latem - nie lubiê tych kremowych, jak jest ciep³o.
Muszê poszukaæ starego opakowania i numerku

Fajna paletka i "moje" kolory. Zazwyczaj u¿ywam cieni Clinique, Lancome, Dior - mam pewno¶æ, ¿e nie mam uczulenia po nich. Czajê siê na Lancome f10

[QUOTE=blond bunny;38939050]kylinku kochany nie przyciemniaj pomysl ze to chwilowe zalamanie a na poziom 8 i tak bedziesz musiala sobie farbowac odrosty co miesiac nie lepiej samemu probowac nauczyc sie farbowac jak np jestes u mamy? i potem ona sprawdzi jak nalozylas, dolozy, poprawi, tak z 3x i bedziesz sama smigala

[QUOTE=Eveline1000;3893658 9]
od tylu sie naklada farby! chyba ze macie ponad 50% siwych wlosow! i niech nikt mi tu bzdur nie gada bo potem sie nie skarzcie ze jak zaczynacie od czubka glowy i bokow to wam wychodzi odrost ciemniejszy na karku albo rudy a w dlugotrwalym efekcie ze macie spod wlosow ciemniejszy niz wierzch amen.

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka¿ wiadomo¶æ
do jakich fryzjerow wy chodzicie????


nie wierze normalnie...
Farbujê w³osy ju¿ 17 lat i odk±d pamiêtam fryzjer nak³ada³ farbê od przodu do ty³u Chodzi³am do m³odych i do starszych fryzjerek i zawsze tak by³o
£at nigdy nie mia³am Jedynie teraz ten utleniacz Allwaves mi siê nie sprawdzi³ bo farba sp³ywa³a i rzeczywi¶cie z ty³u na dole mam ciemniejsze i na odrostach na ca³ej g³owie. farba nie chcia³a siê tam trzymaæ
exclusive dziêki za filmik Niestety nie wiem, jaki mam typ urody Ju¿ tyle raz próbowa³am ustaliæ, ¿e siê podda³am
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 13:54   #2168
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Kitka ja my¶lê ¿e w takim razie powinna¶ wzi±æ wersjê dla br±zu/jasnego br±zu i trzymaæ po prostu krócej Bo efekt koñcowy zale¿y przecie¿ od tego ile trzymasz mieszankê na w³osach i w jaki sposób j± rozprowadzisz.



S± ciemniejsze, ale za to piêkne odcienie Niebieskie oczy naprawdê wygl±daj± fajnie w ciemniejszym makija¿u, ja ogl±dam na youtube zawsze jedn± babeczkê i nie do¶æ ¿e ma piêkne blond w³osy, to jeszcze niebieskie oczy, i fajnie siê maluje I w³a¶nie czêsto u niej mo¿na zobaczyæ ciemniejsze makija¿e które super wspó³graj± z jasnymi oczami.
ja mam raz szare raz niebieskie oczy i nie wiem jakimi kolorami cieni powinnam malowaæ
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Wogóle mam problem z dojsciem do ³adu z tymi k³akami. Zmienia³am ró¿ne kombinacje z szamponem, ró¿ne od¿ywki, ró¿ne maski.
I ni cholery nie moge dop³ukaæ w³osów. Wczoraj p³uka³am dokladnie dokladnie, i co? I dupa przy skorze glowy czuje ze mam niedop³ukane... obciazone Tak samo jak z³apie reszte w³osów czuje ze sa takie niby obciazone, a niby tepe. A koñcówki takie troche suchawe znowu...
Nie wiem, odkad u T¯'a siedze mam taki cyrk z w³osami.

Dzisiaj to jeszcze jakos ok bo nie widac tego..., tylko w jednym miejscu jak zwykle, tylko w odczuciu takie sa. Ale wczoraj czy przedwczoraj normalnie wygladaly tak tlustawo
ja myslê ¿e to wina wody!
No chyba ¿e ostatnio dawa³a¶ jakies olejki itp czego wcze¶niej nie stosowa³a¶?
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
http://goniaroniaa.blogspot.com/2012...e-ombre-2.html

Gosia ma tutaj robione t± dwójk± i fajnie rozja¶ni³o, tylko tak jak sama pisze - mog³a zacz±æ nak³adaæ farbê ni¿ej
na d³u¿szych w³osach bardziej mi siê podoba
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ

Jeszcze je masz? Chocia¿ z drugiej strony to fajny element dekoracyjny, niektórzy maj± i ca³y rok



No pacz
ja jeszcze chionki nie wynios³am, a mam tak± co tylko wyjmuje z worka i wystawia
Cytat:
Napisane przez Ninedin;38942100[B
}[/B]


exclusive dziêki za filmik Niestety nie wiem, jaki mam typ urody Ju¿ tyle raz próbowa³am ustaliæ, ¿e siê podda³am
ja po d³ugim czasie w koñcu ustali³am, ¿e latem jestem
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:05   #2169
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 220
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

hej
tak Was podczytujê i wypowiem siê tylko, ¿e robi³am tym ombre do blondu. Farbê k³ad³am na ¶rednio ciemny blond i rozja¶ni³a mi mega b³yskawicznie do jasnego blondu, fakt, ¿e jakie¶ pó³ roku temu mia³am w³osy rozja¶niane farbami rozja¶niaj±cymi, jednak od pó³ roku noszê poziom 7-8 i nie spodziewa³am siê tak jasnego efektu.
__________________
Byæ mo¿e Bóg chcia³, aby¶ pozna³ wielu z³ych ludzi zanim poznasz tê dobr±, aby¶ móg³ j± rozpoznaæ kiedy ona siê w koñcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:11   #2170
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

shizaxa a ja chyba wiosn± , ale tak± kiepsk±

Dosz³am do tego drog± eliminacji Latem nie mogê byæ bo brzydko mi w pastelach- jestem taka "rozmam³ana" - If You know what I mean
Zim± te¿ nie jestem bo mam ciep³y odcieñ cery
Jako¶ tak siê zastanawia³am miêdzy jesieni± a wiosn± Jesieni± nie jestem bo nie mam rudawych w³osów, jedynie cienkie niteczki ja¶niejsze w naturalnych w³osach I pad³o na wiosnê
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:19   #2171
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ja myje roznymi, probowalam z silikonami, bez, pokrzywowy ostatnio non stop. Najzwyklejszy szampon.
Od paru miesiecy myje tymi szamymi szamponami, i bylo wszystko ok, a teraz nagle bach
moze jakas nowa odzywka? moze olejek? serum?
sprobuj umyc wlosy tylko szamponem bez silikonow i nie dac odzywki... ewentualnie spray albo bez splukiwania i postaraj sie skore dobrze wyplukac i zobaczysz- jak nadal tluszcz i zlepek to wina wody.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
jasne, poczytam a jaka bêdzie miêdzy tym ró¿nica?
w sumie i tak ¶rodkowa najbezpieczniejsza, bo ta dla brunetek by³aby ju¿ za mocna a do blondu za s³aba, wiêc drog± eliminacji wypada nawet na tê


dziewczyny na fotoblogu mamy ju¿ pierwsz± spamerkê, zareklamowa³a nam swojego bloga
wlasnie nie wiem czy oni tak je podzielili bo:
1- ta do blondu bedzie najslabiej rozjasniac bo np nie musi byc tak mocna dla blondynek jak dla brunetek
2- chodzi o uzyskany kolor- wiadomo dla blondu bedzie to bialy blond koncowki, dla ciemnego blondu uzyskasz zlotawy, zoltawy odcien sloneczny, dla brunetek uzyskany to miodowo-rudy- w sensie inaczej efekty by glupio i nienaturanie wygladaly

niemniej zdaje mi sie ze jak od srodkowej zaczniesz, to bedzie ok tym bardziej ze masz wlosy zapigmentowane farba juz fest.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Strasznie jasno jej wyszed³

Eh nie wiem, boje sie troche szarej babci jak zwykle na glowie I farbowania co 2 tygodnie bo sie kolor nie trzyma

http://www.colormask.schwarzkopf.ru/...um-blonde.html Ten mi sie bardzo podoba
mnie nie jakis taki rudo-zielonkawy ten syoss ³adny bardzo

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Poka¿ wiadomo¶æ
Ok . Bo wlasnie gdzies czytalam ze oxydant i farba powinny byc tej samej firmy , niby ze lepiej rozjasni bo uzupelniaja sie w jakies tam skladniki bla bla bla..

Bunny obalasz mity
obalam od zawsze i w sumie chyba po to jestem

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka¿ wiadomo¶æ
hej
tak Was podczytujê i wypowiem siê tylko, ¿e robi³am tym ombre do blondu. Farbê k³ad³am na ¶rednio ciemny blond i rozja¶ni³a mi mega b³yskawicznie do jasnego blondu, fakt, ¿e jakie¶ pó³ roku temu mia³am w³osy rozja¶niane farbami rozja¶niaj±cymi, jednak od pó³ roku noszê poziom 7-8 i nie spodziewa³am siê tak jasnego efektu.
czyli ty tego najjasniejszego uzylas? masz jakies fotki moze?

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
shizaxa a ja chyba wiosn± , ale tak± kiepsk±

Dosz³am do tego drog± eliminacji Latem nie mogê byæ bo brzydko mi w pastelach- jestem taka "rozmam³ana" - If You know what I mean
Zim± te¿ nie jestem bo mam ciep³y odcieñ cery
Jako¶ tak siê zastanawia³am miêdzy jesieni± a wiosn± Jesieni± nie jestem bo nie mam rudawych w³osów, jedynie cienkie niteczki ja¶niejsze w naturalnych w³osach I pad³o na wiosnê
dawaj foto bez makijazu w album to powiem ci moim okiem
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 14:26   #2172
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Bunny tam gdzie mam boba jestem bez makija¿u w dziennym ¶wietle, to w niebieskiej bluzce na rami±czkach i bez rêkawów: Lipiec 2012

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

I nawet brwi tam mam naturalne - trochê mi ja¶niej± od s³oñca Akurat by³am przed wyj¶ciem do kosmetyczki
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:34   #2173
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

[QUOTE=blond bunny;38939050]kylinku kochany nie przyciemniaj pomysl ze to chwilowe zalamanie a na poziom 8 i tak bedziesz musiala sobie farbowac odrosty co miesiac nie lepiej samemu probowac nauczyc sie farbowac jak np jestes u mamy? i potem ona sprawdzi jak nalozylas, dolozy, poprawi, tak z 3x i bedziesz sama smigala

[QUOTE=Eveline1000;3893658 9]
od tylu sie naklada farby! chyba ze macie ponad 50% siwych wlosow! i niech nikt mi tu bzdur nie gada bo potem sie nie skarzcie ze jak zaczynacie od czubka glowy i bokow to wam wychodzi odrost ciemniejszy na karku albo rudy a w dlugotrwalym efekcie ze macie spod wlosow ciemniejszy niz wierzch amen.

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka¿ wiadomo¶æ
do jakich fryzjerow wy chodzicie????


nie wierze normalnie...
Bunny ja tam marudze, ale przeciez wiesz ile kosztowa³o mnie dojscie do takiego stanu jaki jest
Mam z³y dzien, tak sie pokloci³am z T¿,¿e spakowa³ swoje rzeczy
ale i tak sie nie wyprowadzi...

Ja siedze z kremem Isany na wlosach, za pierwszym razem efekt m sie podoba³, zobaczymy jak dzisiaj bedzie.

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Czeko kolor Aleny jest cudowny
mowisz ze to Syoss

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Ja tez zawsze z mama robie od przodu
i kiedy¶ fryzjerka tez mi tak robi³a
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:36   #2174
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam raz szare raz niebieskie oczy i nie wiem jakimi kolorami cieni powinnam malowaæ

ja myslê ¿e to wina wody!
No chyba ¿e ostatnio dawa³a¶ jakies olejki itp czego wcze¶niej nie stosowa³a¶?

na d³u¿szych w³osach bardziej mi siê podoba

ja jeszcze chionki nie wynios³am, a mam tak± co tylko wyjmuje z worka i wystawia

ja po d³ugim czasie w koñcu ustali³am, ¿e latem jestem
Mi takie szaro niebieskie oczy podobaj± mi siê w takich niebiesko-szarych cieniach najbardziej
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:37   #2175
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

musimy zacz±æ robiæ to od ty³u
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:58   #2176
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ale znalaz³am ofertê fajn± http://www.sweetdeal.pl/deal/Opole/p...awet-139-zl-za

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
ja tam marudze, ale przeciez wiesz ile kosztowa³o mnie dojscie do takiego stanu jaki jest
Mam z³y dzien, tak sie pokloci³am z T¿,¿e spakowa³ swoje rzeczy
ale i tak sie nie wyprowadzi...
Kurcze to oby¶cie doszli do porozumienia
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 15:03   #2177
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny tam gdzie mam boba jestem bez makija¿u w dziennym ¶wietle, to w niebieskiej bluzce na rami±czkach i bez rêkawów: Lipiec 2012

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

I nawet brwi tam mam naturalne - trochê mi ja¶niej± od s³oñca Akurat by³am przed wyj¶ciem do kosmetyczki
dla mnie wiosna


kylie kochanie wszystko dobrze bedzie ale spokojnie... jak chcesz sie wygadac pisz pw
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 15:16   #2178
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Wstawi³am fotkê w ¶wietle dziennym.

Biorê siê do roboty
ladnie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
kochana, nie wiem, pewnie zale¿y du¿o od Twoich rzês. Niektórym s³u¿± i nosz± kilka miesiêcy pod rz±d. Mi nie pasowa³y, kasa wyrzucona w b³oto, ale przynajmniej wiem, ¿e to nie dla mnie

Ja nosilam sztuczne rzesy jedwabne 2 razy i 2 razy mialam mega uczulenie. Wczoraj kolezanka namowila mnie (jak bylam u fryzjerki) ze mi doczepi rzesy ....z noreki doczepila mi wczoraj. nic mnie nie piecze nie swedzi poki co rewelacja. one s± leciutenkie, ponoc maj± nie obciazac tak jak jedwabne.
tylko mi moje krzywo rosn±, zobaczymy jak to sie bedzie ukladalo.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 15:17   #2179
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
dla mnie wiosna


kylie kochanie wszystko dobrze bedzie ale spokojnie... jak chcesz sie wygadac pisz pw
BunnyDziêki na to wygl±da, ale nie wiem na ile te wszystkie internetowe porady s± godne uwagi- czasami czytam sprzeczne rzeczy Na sobie te¿ widzê, ¿e dany kolor nie za bardzo dla mnie....
W tym filmiku o czerwonych szminkach ciep³y typ= czerwieñ z domieszk± oran¿u A¿ jutro pójdê do drogerii i poszukam takiej
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 15:19   #2180
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

blond bunny my¶lisz ze pokocha³abym ¶winkê morsk±? mia³am juz kedy¶ myszy, chomiki.... wiec wiem jak sie zajmowaæ. A ona ha³asuje w nocy?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 15:20   #2181
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
ladnie




Ja nosilam sztuczne rzesy jedwabne 2 razy i 2 razy mialam mega uczulenie. Wczoraj kolezanka namowila mnie (jak bylam u fryzjerki) ze mi doczepi rzesy ....z noreki doczepila mi wczoraj. nic mnie nie piecze nie swedzi poki co rewelacja. one s± leciutenkie, ponoc maj± nie obciazac tak jak jedwabne.
tylko mi moje krzywo rosn±, zobaczymy jak to sie bedzie ukladalo.
Agatau takie bardziej per³owe wysz³y

Napisz, jak ju¿ ponosisz te z norek Moja kosmetyczka mnie na nie namawia Trochê to droga zabawa i wolê wiedzieæ, jak to siê trzyma i czy warto wydaæ 400 z³

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
blond bunny my¶lisz ze pokocha³abym ¶winkê morsk±? mia³am juz kedy¶ myszy, chomiki.... wiec wiem jak sie zajmowaæ. A ona ha³asuje w nocy?
Mia³am kiedy¶ ¶winkê Królika te¿ mia³am ¦winka w ogóle nie ha³asuje, a królik strasznie siê t³ucze
Kole¿anka mia³a fretkê - spa³a w dzieñ, a w nocy wariowa³a po tych swoich hu¶tawkach ¦winia jest bezproblemowa- tzn. trzeba sprz±taæ czêsto, ale zanieczyszcza mniej ni¿ królik No i nie lubi samotno¶ci
__________________
Umys³ w stanie blond

Edytowane przez Ninedin
Czas edycji: 2013-01-30 o 15:22
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 15:23   #2182
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nosilam sztuczne rzesy jedwabne 2 razy i 2 razy mialam mega uczulenie. Wczoraj kolezanka namowila mnie (jak bylam u fryzjerki) ze mi doczepi rzesy ....z noreki doczepila mi wczoraj. nic mnie nie piecze nie swedzi poki co rewelacja. one s± leciutenkie, ponoc maj± nie obciazac tak jak jedwabne.
tylko mi moje krzywo rosn±, zobaczymy jak to sie bedzie ukladalo.
Oo, agatko to daj znaæ jak siê bêd± sprawowaæ Mo¿na spytaæ ile zap³aci³a¶ za to? Pokaza³aby¶ w albumie zdjêcie oczków z rzêsami? Bêdê wdziêczna
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 15:32   #2183
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ja 100z³, ale to kolezanka robi (siostra fryzjerki-kolezanki) nie wiem czy zdjecie cos pokaze...
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 15:32   #2184
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
musimy zacz±æ robiæ to od ty³u
ja tam lubie od ty³u


Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
dla mnie wiosna


kylie kochanie wszystko dobrze bedzie ale spokojnie... jak chcesz sie wygadac pisz pw
jest juz dobrze
nic nowego bym nie napisala, skumulowa³o mi sie wszystko i w pracy i w domu.
Niedomyte gary przewa¿y³y szale
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 15:34   #2185
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ja mam takie normalne, na codzien, swoje mam 8-10 mm i mam doczepione 9 i 10 mm.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 15:34   #2186
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

By³am w salonie, jak przysz³a inna klientka i jej odpad³y z jednego oka Wtedy siê zastanowi³am czy naprawdê chcê
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 15:35   #2187
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
blond bunny my¶lisz ze pokocha³abym ¶winkê morsk±? mia³am juz kedy¶ myszy, chomiki.... wiec wiem jak sie zajmowaæ. A ona ha³asuje w nocy?
mysle ze pokochalabys, swietnie kwicza jak sie do domu wejdzie i cie uslysza nie trzeba wyprowadzac...sa plusy.
nie halasuje raczej, tylko kup jej duza klatke taka z pol metrowa jesli ma spedzac tyle godzin w klatce zeby sie nie meczyla, a bedzie dlugo zyc- moje zyly nawet do 8 lat
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 15:35   #2188
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej Blondynki

Wstawiam zdjêcia z wczorajszego malowania c10. Jest ju¿ ja¶niej i troszkê ch³odniej, ale i tak jeszcze ten be¿ wy³azi. Widaæ go. A, i m±¿ mi kupowa³ farbê, i kupi³ chyba t± star± wersjê, bo z mleczkiem pszczelim. A wcze¶niej malowa³am chyba t± now± wersj±, bo z p³ynn± keratyn±.
Pierwsze zdjêcie to przed malowaniem, a nastêpne ju¿ po

Bunny i tu muszê siê zwróciæ do Ciebie o kolejn± poradê Czy nastêpne farbowanie zrobiæ znowu t± c10? Mo¿e ju¿ bardziej och³odzi. Ale kiedy mogê ponownie na³o¿yæ t± farbê? Mo¿e na razie podzia³aæ fioletowym szamponem? Bo to ju¿ trzecie farbowanie na tych partiach. A czy mog³abym za jaki¶ tydzieñ na³o¿yæ z Palette Color Shampoo kolor go³êbi? Czy nie ma sensu? Z góry dziêkujê za pomoc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg c10 tydzien po malowaniu (6).jpg (111,9 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Palette c10 (29.01.2013) (30).jpg (91,9 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Palette c10 (29.01.2013)(32).jpg (82,4 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Palette c10 (29.01.2013) (33).jpg (86,8 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Palette c10 (29.01.2013)(34).jpg (85,3 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Palette c10 (29.01.2013)(31).jpg (74,0 KB, 9 za³adowañ)
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 15:35   #2189
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am kiedy¶ ¶winkê Królika te¿ mia³am ¦winka w ogóle nie ha³asuje, a królik strasznie siê t³ucze
Kole¿anka mia³a fretkê - spa³a w dzieñ, a w nocy wariowa³a po tych swoich hu¶tawkach ¦winia jest bezproblemowa- tzn. trzeba sprz±taæ czêsto, ale zanieczyszcza mniej ni¿ królik No i nie lubi samotno¶ci
bo chyba sobie kupie to nie jest problem dla mnie, i poszukam w piwnicy bo chyba mam klatkê nawet
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 15:36   #2190
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
ja tam lubie od ty³u



jest juz dobrze
nic nowego bym nie napisala, skumulowa³o mi sie wszystko i w pracy i w domu.
Niedomyte gary przewa¿y³y szale
to super ze juz sie pogodziliscie mam nadzieje ze przeprosil i pozmywal
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.