Kształt twarzy i jej korekcja - jaki mam kształt twarzy - zbiorczy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-29, 15:35   #661
Halari
Raczkowanie
 
Avatar Halari
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Jaki mam kształt twarzy?

Odwrócony trójkąt. Linia nasady włosów jest prosta, czoło zdecydowanie dominujące
__________________
Dziecko to uwidoczniona miłość.

Zapuszczam!
11.09.2011 - 64 cm
Halari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 12:03   #662
anjaa94
Raczkowanie
 
Avatar anjaa94
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 223
Dot.: Jaki mam kształt twarzy?

Kształt podłużny

'Twarz jest dłuższa niż szersza. Szerokość czoła i żuchwy jest podobna.'
anjaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 14:15   #663
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jaki mam kształt twarzy?

Sory, prawie każdy ma twarz dłuższą niż szerszą. Okrągła czy kwadratowa jest kiedy szerokość i wysokość są mniej więcej podobne, a kontur przypomina koło lub kwadrat.


Twarz trójkątna (szeroka u góry, zwężająca się ku dołowi) też to nie jest, bo twarz trójkątna charakteryzuje się mocnym zwężeniem ku dołowi, kiedy linia szczęki idzie nieco w szpic, podbródek (broda) często jest wystający, szpiczasty. Ogólnie prawie każdemu twarz się zwęża mniej lub bardziej ku dołowi (przynajmniej u kobiet) i to jeszcze nie świadczy o trójkącie.

Dziewczyna ma łagodnie zakończony podbródek, boki policzków nieco się zwężają, ale trójkąt to jeszcze nie jest. Od biedy, jak ktoś rozróżnia jeszcze kształt "trapezu" to by się kwalifikowało.

Pochodząc do sprawy praktycznie, jeśli fryzura chociaż lekko zasłoni skronie (grzywka albo po prostu włosy zaczesane na skronie), jej twarz robi się regularnego kształtu, coś między owalem a prostokątem. Proporcje twarzy regularne. Czyli kształt bez większych problemów. O ile skronie są zasłonięte większość fryzur powinna być ok.

Dlatego, jak widzę, że ktoś ma twarz o proporcjach regularnych, kształtu mniej więcej owalnego a czoło troszkę za szerokie, wysokie czy niskie, to wg mnie to jest inna sprawa niż twarz pociągła, trójkątna czy okrągła. Przy tych innych kształtach nawet po zasłonięciu czoła kształt pozostaje różniący się od owalnego na tyle, że nie każda fryzura się sprawdza.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 14:54   #664
10_malych_mi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kształt twarzy

A co powiecie o mojej?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF7481.jpg (108,0 KB, 29 załadowań)
10_malych_mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 14:53   #665
Mixy
Przyczajenie
 
Avatar Mixy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Miejscowość pod Warszawą
Wiadomości: 3
Jaki mam kształt twarzy?

Cześć dziewczyny! Od dłuższego czasu zastanawiam się jaki mam kształt twarzy. Wydaje mi się, że okrągłą, ale nie jestem pewna. Proszę o pomoc. Dodaję jedno zdjęcie. Jeśli potrzebne więcej, to piszcie .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20130828_154816.jpg (27,4 KB, 105 załadowań)

Edytowane przez Mixy
Czas edycji: 2013-08-28 o 14:57 Powód: Pomniejszyłam zdjęcie
Mixy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 17:42   #666
HellCommander
Raczkowanie
 
Avatar HellCommander
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Congleton, UK.
Wiadomości: 281
Dot.: Jaki mam kształt twarzy?

Jak dla mnie ksztalt serduszko. Ale nie jestem pewna - chyba raczej nie masz okraglej twarzy. Swoja droga- jakie ladne oczyska!
__________________
Tutaj spiewam- wchodzisz/sluchasz na wlasna odpowiedzialnosc!!!
https://www.youtube.com/watch?v=JRRbz9R7hhA


Journey through the ice and snow
To heed the hunter's call,
To slay my enemies as the runes foretold.
HellCommander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 21:21   #667
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Jaki mam kształt twarzy?

Trójkąt w stronę owalu :P
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 22:36   #668
Mixy
Przyczajenie
 
Avatar Mixy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Miejscowość pod Warszawą
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki mam kształt twarzy?

No proszę Was. Owalna? Trójkątna? Serduszko? Ech.. nie wiem w końcu.
Mixy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 22:55   #669
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Jaki mam kształt twarzy?

Trójkąt i serduszko to to samo... :P A jeśli mogę się zapytać, po co chcesz wiedziec jaki masz kształt twarzy ? Jak sobie o tym pomyslalam, to nigdy się nie zastanawiałam nad tym, jaki ja mam kształt twarzy, więc zadziwia mnie pytanie
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 01:53   #670
HellCommander
Raczkowanie
 
Avatar HellCommander
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Congleton, UK.
Wiadomości: 281
Dot.: Jaki mam kształt twarzy?

Powiedzmy poprostu ze ladna twarz. Serduszkowotrójkatnoowaln a.
__________________
Tutaj spiewam- wchodzisz/sluchasz na wlasna odpowiedzialnosc!!!
https://www.youtube.com/watch?v=JRRbz9R7hhA


Journey through the ice and snow
To heed the hunter's call,
To slay my enemies as the runes foretold.
HellCommander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 17:37   #671
Mixy
Przyczajenie
 
Avatar Mixy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Miejscowość pod Warszawą
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki mam kształt twarzy?

Z tego co wiem to jest tylko w kształcie serca, owalna, okrągła, trójkątna, kwadratowa, diamentowa. Wpiszcie w Google "kształty twarzy". Ja już patrzyłam, ale nie mam pojęcia jaki mam kształt. Zawsze mi się wydawało, że okrągłą.
Mixy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 10:36   #672
Sonjak
Przyczajenie
 
Avatar Sonjak
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: DŚ
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki mam kształt twarzy?

Podpinam się.
Bo każdy mówi co innego i na różnych stronach też dają różne twarze gwiazd jako przykłady, więc już nie mam pojęcia jaki mam kształt twarzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1106.jpg (115,2 KB, 24 załadowań)
Sonjak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 14:40   #673
Sonjak
Przyczajenie
 
Avatar Sonjak
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: DŚ
Wiadomości: 20
kształt twarzy i makijaż

Przejrzałam już mnóstwo stron na temat kształtu twarzy, lecz zdarzało się, że opisy się nie pokrywały itd. więc już zgłupiałam;p A chciałabym wiedzieć jaki mam kształt twarzy, bo zawsze mam z tym problem, a co za tym idzie nie potrafię dobrać sobie fryzury, biżuterii itp.

I moje drugie pytanie. Jak malować oczy z opadającą powieką? Nie chodzi mi o kącik oka tylko o 'oczy typu Maja Ostaszewska' tak, aby pasowały do delikatnego makijażu dziennego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1106.jpg (115,2 KB, 43 załadowań)
Sonjak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 19:44   #674
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jaki mam kształt twarzy?

Cytat:
Napisane przez Sonjak Pokaż wiadomość
Podpinam się.
Bo każdy mówi co innego i na różnych stronach też dają różne twarze gwiazd jako przykłady, więc już nie mam pojęcia jaki mam kształt twarzy.
Raczej pociągłą. Taki wydłużony owal.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 19:54   #675
dodkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dodkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
Dot.: Jaki mam kształt twarzy?

przypinam się jaki to kształt?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4727.jpg (118,9 KB, 49 załadowań)
dodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 23:16   #676
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jaki mam kształt twarzy?

Zdjęcie powinno pokazywać całą twarz, włosy nie mogą jej zasłaniać, bo nie widać konturu. Włosy najlepiej zaczesać do tyłu.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 17:07   #677
qaz321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki mam kształt twarzy?

Czy mogłybyście mi powiedzieć jaki mam kształt twarzy??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (105,4 KB, 30 załadowań)
qaz321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 17:53   #678
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Jaki mam kształt twarzy?

[wizaż usuwa bez żadnego wytłumaczenia negatywne (ale sprawiedliwe) recenzje, więc ja usuwam swoje wpisy na wizażu]

Edytowane przez tambourinist
Czas edycji: 2013-11-22 o 08:18
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 22:02   #679
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jaki mam kształt twarzy?

Cytat:
Napisane przez qaz321 Pokaż wiadomość
Czy mogłybyście mi powiedzieć jaki mam kształt twarzy??
Zdjęcie nie może być z góry, powinno być robione na wprost, najlepiej zrobić w lustrze bo wtedy nie ma problemu z wyciąganiem daleko ręki.

Robienie zdjęcia z bliska daje efekt "rybiego oka", zdjęcie z góry też zniekształca twarz.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-21, 19:22   #680
Axl Low
Przyczajenie
 
Avatar Axl Low
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4
Modelowanie twarzy trójkątnej

Przeglądałam już artykuły na ten temat na tym portalu, ale jako iż jestem ignorantką techniczną w tej dziedzinie, wolałabym dopytać o kilka szczegółów.
Z reguły w makijażu dąży się do uzyskania wrażenia owalu, prawda? Ja natomiast chciałabym wymodelować sobie twarz tak, by sprawiała wrażenie trójkątnej (ot, jest mi to potrzebne, takie małe zboczenie hobbystyczne). Nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania nigdzie... Tylko jakieś wskazówki, których nie jestem nawet pewna.

Do rzeczy.
Moja twarz jest trapezowata, niestety. W takim przypadku, jeżeli chcę ją wymodelować nie do owalu, a trójkąta, to chyba muszę optycznie poszerzyć czoło (?), wymodelować jakimś sposobem kości policzkowe (czym? jak?), oraz poprowadzić bronzer tak, aby przyciemnił część żuchwy?

Cudów z tego nie będzie, może to nawet się okazać niemożliwe, jestem tego świadoma. W sumie nawet cudu nie oczekuję. Jeśli jednak jest możliwe dokonanie tego, to czy mógłby mi ktoś udzielić odpowiedzi "jak" to zrobić?
Axl Low jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 11:47   #681
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Modelowanie twarzy trójkątnej

Cytat:
Napisane przez Axl Low Pokaż wiadomość
Przeglądałam już artykuły na ten temat na tym portalu, ale jako iż jestem ignorantką techniczną w tej dziedzinie, wolałabym dopytać o kilka szczegółów.
Z reguły w makijażu dąży się do uzyskania wrażenia owalu, prawda? Ja natomiast chciałabym wymodelować sobie twarz tak, by sprawiała wrażenie trójkątnej (ot, jest mi to potrzebne, takie małe zboczenie hobbystyczne). Nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania nigdzie... Tylko jakieś wskazówki, których nie jestem nawet pewna.

Do rzeczy.
Moja twarz jest trapezowata, niestety. W takim przypadku, jeżeli chcę ją wymodelować nie do owalu, a trójkąta, to chyba muszę optycznie poszerzyć czoło (?), wymodelować jakimś sposobem kości policzkowe (czym? jak?), oraz poprowadzić bronzer tak, aby przyciemnił część żuchwy?

Cudów z tego nie będzie, może to nawet się okazać niemożliwe, jestem tego świadoma. W sumie nawet cudu nie oczekuję. Jeśli jednak jest możliwe dokonanie tego, to czy mógłby mi ktoś udzielić odpowiedzi "jak" to zrobić?
Raczej ci się nie uda z trapezowatej zrobić trójkątnej inaczej niż do zdjęcia, nie samym makijażem. Można jeszcze spróbować podziałać fryzurą.

Nałożenie kolorów wyglądałoby moim zdaniem tak:
Na czoło jasny/rozświetlacz na skronie, ew. również pośrodku. Dobrze by było zaakcentować wały brwiowe, może też brwi makijażem poszerzyć jeśli się da.
Kości policzkowe na szczytach jasnym czy rozświetlaczem, akcentuj najszersze miejsce. Na nos też się przyda pośrodku albo chcoiaż między oczyma trochę rozświetlacza. Pod kośćmi policzkowymi odcień ciemniejszy, boki żuchwy przyciemnione. Podbródek (czyli koniec brody) rozświetlony, również miejsce między nosem a ustami dobrze rozświetlić.

Z grubsza w makijażu rozświetlenie powinno iść jakby po liniach: pionowo przez środek i ukośnie dwoma po bokach od podbródka do skroni. Ciemny na żuchwie i policzkach poniżej kości policzkowych.

Tylko uważaj, czym robisz, nie chodzi o użycie akurat bronzera, tylko po prostu ciemniejszego kosmetyku, zbliżonego kolorem do twojej skóry, tylko ciemniejszego, najlepiej matowego... bronzery są różne, więc jeśłi jest błyszczący i np. wpadający w pomarańczowy czy złoty, kiedy twoja skóra ma inny kolor, to raczej nie wyjdzie naturalny efekt cieniowania. Rozświetlacz podobnie - może być matowy albo satynowy, można tez użyć dwóch - matowego na całość i błyszczącego do jeszcze silniejszego zaakcentowania "wystających" fragmentów. Są różne techniki, jedni wolą używać pudrów, inni podkładów płynnych, nie mogą być to kosmetyki, które szybko wysychają, bo trzeba je dokładnie rozetrzeć.

Jeśli chcesz zrobić przebranie albo fajne zdjęcie, to proponuję jeszcze podziałać fryzurą i strojem, np. większa góra fryzury czy nakrycie głowy, boki żuchwy można by zasłonić włosami albo kołnierzem.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 18:33   #682
Axl Low
Przyczajenie
 
Avatar Axl Low
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4
Dot.: Modelowanie twarzy trójkątnej

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Są różne techniki, jedni wolą używać pudrów, inni podkładów płynnych, nie mogą być to kosmetyki, które szybko wysychają, bo trzeba je dokładnie rozetrzeć.
Właśnie... Nie mogę używać podkładu (pomimo nawilżenia skóry, która jest niestety bardzo wysuszona i ma skłonności do zaczerwienień), gdyż tworzy się wtedy efekt pękniętych kafelków. Możliwe jest użycie samego pudru i rozświetlacza, jak rozumiem. To pocieszające... Nasuwa mi się tylko pytanie, jak dopasować jedno do drugiego, aby kolory nie kontrastowały rażąco ze sobą, ale chyba słusznie podejrzewam, że to okaże się dopiero metodą prób i błędów? *zielonka*

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz zrobić przebranie albo fajne zdjęcie, to proponuję jeszcze podziałać fryzurą i strojem, np. większa góra fryzury czy nakrycie głowy, boki żuchwy można by zasłonić włosami albo kołnierzem.

Właśnie taki mam zamiar. Generalnie włosy postaci, którą zamierzam cosplayować, są tak ułożone, że przysłaniają część twarzy właśnie przy żuchwie, więc myślę, że nie byłoby z tym problemu.


Bardzo dziękuję za wyjaśnienie
Axl Low jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 12:12   #683
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Modelowanie twarzy trójkątnej

Cytat:
Napisane przez Axl Low Pokaż wiadomość
Właśnie... Nie mogę używać podkładu (pomimo nawilżenia skóry, która jest niestety bardzo wysuszona i ma skłonności do zaczerwienień), gdyż tworzy się wtedy efekt pękniętych kafelków. Możliwe jest użycie samego pudru i rozświetlacza, jak rozumiem. To pocieszające... Nasuwa mi się tylko pytanie, jak dopasować jedno do drugiego, aby kolory nie kontrastowały rażąco ze sobą, ale chyba słusznie podejrzewam, że to okaże się dopiero metodą prób i błędów? *zielonka*
Może spróbuj bazy pod makijaż, takiej na bazie silikonów? Lepiej żeby przy takim makijażu skóra miała jak najmniej wad. Możesz używać tylko ciemnego i jasnego pudru, możesz jeszcze użyć swojego "normalnego" koloru. Dopasowane powinny być w ten sposób, żeby oba pasowały do twojej karnacji (np. ciepłe albo chłodne) a granice między nimi po prostu rozcierasz... właśnie na rozcieraniu polega cały myk. Obejrzyj sobie może filmiki na youtube jak makijażystki konturują to zobaczysz, że długo i starannie rozcierają ciemny i jasny kolor, aż to wygląda naturalnie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 09:51   #684
Axl Low
Przyczajenie
 
Avatar Axl Low
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4
Dot.: Modelowanie twarzy trójkątnej

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Może spróbuj bazy pod makijaż, takiej na bazie silikonów?
Faktycznie, pomysł całkiem niezły. Zastanawiam się tylko, czy baza mi nie spłynie z twarzy (cosplay jest latem właśnie, ale generalnie tylko teraz mogę poeksperymentować z makijażem przez ten czas, później już musiałabym robić wszystko na żywca, na chybił trafił i bez poprawek) razem z pudrami przy letnich temperaturach.
Czy mogłabym zapytać, jak bazy z silikonem sprawdzają się w takich sytuacjach? Nigdy nie było z tym większych problemów i można na tym poprzestać, czy jednak trzeba byłoby poszukać czegoś jeszcze innego?


Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Obejrzyj sobie może filmiki na youtube jak makijażystki konturują to zobaczysz, że długo i starannie rozcierają ciemny i jasny kolor, aż to wygląda naturalnie.
Też racja. Zaraz to zrobię i zobaczę.
Axl Low jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 15:04   #685
KingaAmy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Mój kształt twarzy

Nie wiem jaki mam kształt twarzy,pomożecie?
Niżej załączam zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto7.jpg (50,3 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto8.jpg (50,1 KB, 34 załadowań)
KingaAmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 15:17   #686
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: Mój kształt twarzy

raczej trójkąt
__________________




KWC


anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 16:05   #687
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Mój kształt twarzy

Też bym powiedziała, że trójkąt. Ładniutka jesteś
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 16:25   #688
ribermona
Raczkowanie
 
Avatar ribermona
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 87
Dot.: Mój kształt twarzy

jejku, ale ja bym chciała mieć takie oczy! *.*
ribermona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 20:40   #689
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Mój kształt twarzy

Cytat:
Napisane przez KingaAmy Pokaż wiadomość
Nie wiem jaki mam kształt twarzy,pomożecie?
Niżej załączam zdjęcia.
Nie pochyliłaś się przypadkiem lekko? Pamiętaj, że zdjęcie powinno być na wprost. Tak jak do paszportu.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 13:27   #690
metalowa16
Przyczajenie
 
Avatar metalowa16
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Mój kształt twarzy

q

Edytowane przez metalowa16
Czas edycji: 2015-04-15 o 18:39
metalowa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-20 10:40:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.