każdy podkład tworzy maskę i skorupę, pomocy!!! :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-30, 14:58   #1
medzik90
Rozeznanie
 
Avatar medzik90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 531
Unhappy

każdy podkład tworzy maskę i skorupę, pomocy!!! :(


Witajcie Dziewczyny, jesteście moją chyba ostatnią deską ratunku. Przez ostatnie 3-4lata stosowałam cały czas podkład astor perfect stay odcien 100, był idealny, jakiś czas temu kupiłam nowe opakowanie i od tej pory podkład ten w ogóle mi nie służy, waży się strasznie na twarzy itp, wczesniej nie było takiego efektu! Nie wiem czy to kwestia mojej cery, w podkladzie ponoc nic nie zmienili, kupiłam go w drogerii Hebe gdzie zawsze jest bardzo gorąco, jest wiele swiatel, myslicie, ze mogl się tam jakos zwarzyć? :/ juz naprawde nie wiem co mam mysleć. Moja cera jest sucha, ale staram się ja jak najbardziej nawilzać, nie mam problemow ze świeceniem, jednak potrzebuję dobrego krycia ze względu na naczynka :/ Probowalam już naprawde wiele podkładów i w wiekszości efekt jest ten sam- maska, maska, maska i jedna wielka skorupa, twarz co prawda jest zatuszowana ale wygląda sztucznie, tak pudrowo, uwydatnia kazda najmniejsza zmarszczkę,nie podoba mi się ten efekt, a efekt ten dawaly takie podklady jak: revlon, bojuoris flower perfection, nawet bb z bell :/ juz naprawdę nie wiem co stosować, błagam poleccie jakiś dobry podkład, zależy mi na naturalnym efekcie, aby podklad byl w miare kryjący, ale zeby buzia wyglądała naturalnie, promiennie itp. BLAGAM POMÓŻCIE!
medzik90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 15:18   #2
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: każdy podkład tworzy maskę i skorupę, pomocy!!! :(

Cytat:
Napisane przez medzik90 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny, jesteście moją chyba ostatnią deską ratunku. Przez ostatnie 3-4lata stosowałam cały czas podkład astor perfect stay odcien 100, był idealny, jakiś czas temu kupiłam nowe opakowanie i od tej pory podkład ten w ogóle mi nie służy, waży się strasznie na twarzy itp, wczesniej nie było takiego efektu! Nie wiem czy to kwestia mojej cery, w podkladzie ponoc nic nie zmienili, kupiłam go w drogerii Hebe gdzie zawsze jest bardzo gorąco, jest wiele swiatel, myslicie, ze mogl się tam jakos zwarzyć? :/ juz naprawde nie wiem co mam mysleć. Moja cera jest sucha, ale staram się ja jak najbardziej nawilzać, nie mam problemow ze świeceniem, jednak potrzebuję dobrego krycia ze względu na naczynka :/ Probowalam już naprawde wiele podkładów i w wiekszości efekt jest ten sam- maska, maska, maska i jedna wielka skorupa, twarz co prawda jest zatuszowana ale wygląda sztucznie, tak pudrowo, uwydatnia kazda najmniejsza zmarszczkę,nie podoba mi się ten efekt, a efekt ten dawaly takie podklady jak: revlon, bojuoris flower perfection, nawet bb z bell :/ juz naprawdę nie wiem co stosować, błagam poleccie jakiś dobry podkład, zależy mi na naturalnym efekcie, aby podklad byl w miare kryjący, ale zeby buzia wyglądała naturalnie, promiennie itp. BLAGAM POMÓŻCIE!
A może kamuflaż na naczynka, a na resztę jakiś lżej kryjący podkład?
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 15:50   #3
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: każdy podkład tworzy maskę i skorupę, pomocy!!! :(

Ja miałam zawsze taki sam problem z podkładem jak Ty - mimo mojej mieszanej cery podkłady się warzyły, ściągały skórę, nie wtapiały się i podkreślały każde najmniejsze załamanie.

Przerzuciłam się na nasze drogeryjne pseudo BB kremy i jestem zadowolona - skóra ma się lepiej (mniej zaczerwienień, część zaskórników zniknęła), a twarz wygląda cały dzień ładnie i promiennie, dlatego Tobie też to polecam. Krycie co prawda jest mniejsze niż przy podkładach, ale wolę to i promienną skórę niż całkowicie jednolitą i ściągniętą maskę

BB od Bell mnie osobiście nie pasował - według mnie jest za ciężki i zbyt podkładowy, spróbuj może czegoś innego? Mój ulubiony BB w ostatnim czasie to krem Garniera do skóry wrażliwej (do wrażliwej, nie ten do normalnej): ma bardzo przyjemną, kremową i jedwabistą konsystencję, nawet kremu pod niego nie nakładam.

EDIT: A jeżeli chodzi o naczynka, to polecam gorąco kamuflaż od Catrice. Genialnie kryje, jest tani (12zł) i, co najważniejsze, nie utlenia się na skórze. Przetestowałam chyba miliard korektorów (w płynie, sztyfcie, kremie), a ten i tak najbardziej podbił moje serce.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2013-06-30 o 15:53
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 20:05   #4
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: każdy podkład tworzy maskę i skorupę, pomocy!!! :(

Cytat:
Napisane przez medzik90 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny, jesteście moją chyba ostatnią deską ratunku. Przez ostatnie 3-4lata stosowałam cały czas podkład astor perfect stay odcien 100, był idealny, jakiś czas temu kupiłam nowe opakowanie i od tej pory podkład ten w ogóle mi nie służy, waży się strasznie na twarzy itp, wczesniej nie było takiego efektu! Nie wiem czy to kwestia mojej cery, w podkladzie ponoc nic nie zmienili, kupiłam go w drogerii Hebe gdzie zawsze jest bardzo gorąco, jest wiele swiatel, myslicie, ze mogl się tam jakos zwarzyć? :/ juz naprawde nie wiem co mam mysleć. Moja cera jest sucha, ale staram się ja jak najbardziej nawilzać, nie mam problemow ze świeceniem, jednak potrzebuję dobrego krycia ze względu na naczynka :/ Probowalam już naprawde wiele podkładów i w wiekszości efekt jest ten sam- maska, maska, maska i jedna wielka skorupa, twarz co prawda jest zatuszowana ale wygląda sztucznie, tak pudrowo, uwydatnia kazda najmniejsza zmarszczkę,nie podoba mi się ten efekt, a efekt ten dawaly takie podklady jak: revlon, bojuoris flower perfection, nawet bb z bell :/ juz naprawdę nie wiem co stosować, błagam poleccie jakiś dobry podkład, zależy mi na naturalnym efekcie, aby podklad byl w miare kryjący, ale zeby buzia wyglądała naturalnie, promiennie itp. BLAGAM POMÓŻCIE!
nie wiem o jakim Revloie piszesz, ale od kiedy to bojuoris flower perfectionjest dla suchej skóry?
jak takie stosujesz, na suchą skórę, to i masz fatalny efekt

poza tym, podejrzewam, że stosujesz podkładu zbyt dużo zwyczajnie i to potęguje efekt maski

jak Ci tu radzono - korektor gdzie trzeba, a na to lekki podkład dla suchej cery i to w niewielkich ilościach
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 20:33   #5
medzik90
Rozeznanie
 
Avatar medzik90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 531
Dot.: każdy podkład tworzy maskę i skorupę, pomocy!!! :(

stosowałam równiez podkład nawilżający z boujrosi healtly mix nowa wersja i gorszego podkładu nigdy nie miałam, ogolnie nie był zły, ale to co powodował na mojej twarzy... mnowstwo wyprysków, a nie mam z tym problemow, w czasie używania tego podkładu, maialam cała twarz w syfach, przestalam stosowac dany podklad- problem zniknal.
To naprawdę nie chodzi o ilość, mogę dac naprawde kapkę i odrazu robi sie pudrowa maska :/

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
nie wiem o jakim Revloie piszesz, ale od kiedy to bojuoris flower perfectionjest dla suchej skóry?
jak takie stosujesz, na suchą skórę, to i masz fatalny efekt

poza tym, podejrzewam, że stosujesz podkładu zbyt dużo zwyczajnie i to potęguje efekt maski

jak Ci tu radzono - korektor gdzie trzeba, a na to lekki podkład dla suchej cery i to w niewielkich ilościach
medzik90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 21:03   #6
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: każdy podkład tworzy maskę i skorupę, pomocy!!! :(

Cytat:
Napisane przez medzik90 Pokaż wiadomość
stosowałam równiez podkład nawilżający z boujrosi healtly mix nowa wersja i gorszego podkładu nigdy nie miałam, ogolnie nie był zły, ale to co powodował na mojej twarzy... mnowstwo wyprysków, a nie mam z tym problemow, w czasie używania tego podkładu, maialam cała twarz w syfach, przestalam stosowac dany podklad- problem zniknal.
To naprawdę nie chodzi o ilość, mogę dac naprawde kapkę i odrazu robi sie pudrowa maska :/

czyli albo masz odwodnioną cerę, a nie suchą, to różnica, albo kapka nie znaczy kapki

albo obie rzeczy naraz

ja czasem przysiadam, jak ktoś pisz, że mu podkład starca na 2 miesiące - ja mam zwykle rok-półtora (z tym, że używam zwykle innego koloru na lato a innego na zimę) i to jest dla mnie miara czy się używa dużo czy mało

co do nowej wersji Healthy Mix, syszałam że straszne g ... (przepraszam), starą lubiłam, ale zimą mi też wychodziły .. suche kórki, więc to teżnie jest podkład dla suchej cery

naprawdę, moim zdaniem, powinnaś dobrze nawilżyć twarz (nie natłuścić!), regularnie peelingować i zstosować podkład naprawdę dla suchej cery
ja bym polecała zielony korektor na naczynka + Lumi Magique L'Oreal - tylko uwaga! on nie jest specjalnie kryjący i do tego lubi się zaświecić, ale ja wolę to niż przesusz na twarzy

drugi podkład to Wake Up (czy jakos podobnie) Rimmel, ewentualnie Dr Irena Eris Make Up Art Illu' sphere (tylko to już prawie 80 pln) - wszystkie są rozświetlające i napewno nie powodują przesuszu i nie mają pudrowego efektu

no i korzystanie z testerów jak masz taką możliwość (czyli pomalować się w drogerii/perfumerii i sprawdzić jak się zachowuje podkad przez cały dzień), lub kupnych próbek z all - czasem naprawdę bardziej się opłaca, niżwtapiać od razu kasę w pełnowymiarowy produkt i go potem nie używać
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 10:17   #7
Carmela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 383
Dot.: każdy podkład tworzy maskę i skorupę, pomocy!!! :(

Też mam taki problem,podkład 30 ml starcza mi zwykle na 3 miesiące.

Nie wiem co robię źle,ale nie potrafię dobrze nakładać podkładu,tak by nie robił mi tapety.
Zawsze ktoś się przyczepi że mam maskę na twarzy
Samej też mi się nie podoba taki mocno pudrowy wygląd.

Zwykle nakładam podkład palcami,nigdy w życiu nie używałam niczego innego w tym celu.

Najlepiej moja twarz wygląda po HM Bourjois i Superbalanced make up Clinique,ale teraz chcę wykończyć ten trwały podkład Essence z pompką,męczę go od czerwca i nie jestem nawet w połowie.

Nie mam zbyt dużo rzeczy do zakrycia,najwyżej jakieś delikatne blizny,które i tak mi jaśnieją od Effaclaru.Nie potrzebuję więc mocnego krycia,chcę tylko żeby moja cera wyglądała świeżo i naturalnie.

Dzisiaj jadę kupić pędzel do podkładu Ecotools.Myślicie że pomoże?
Tylko nie wiem jak nakładać podkład pędzlem,dajemy fluid prosto na pędzel,czy na twarz i dopiero potem rozsmarowujemy? Wstyd przyznać,tyle lat się maluję a nic nie wiem o pędzlach.

Z daleka nie widać tego,jak źle wygląda podkład na mojej twarzy,ale z bliska jest tragedia
Wszystkie fluidy włażą mi w zmarszczki.

Nie zależy mi na macie,nie lubię tego efektu,wolę lekko świecącą twarz.

Znacie jakieś nawilżające lub rozświetlające dobre podkłady?Cena do 60 zł.
Carmela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 11:09   #8
KathleenAnn
Zadomowienie
 
Avatar KathleenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 148
Dot.: każdy podkład tworzy maskę i skorupę, pomocy!!! :(

Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
Dzisiaj jadę kupić pędzel do podkładu Ecotools.Myślicie że pomoże?
Tylko nie wiem jak nakładać podkład pędzlem,dajemy fluid prosto na pędzel,czy na twarz i dopiero potem rozsmarowujemy? Wstyd przyznać,tyle lat się maluję a nic nie wiem o pędzlach.
Pędzla z EcoTools do podkładu nie polecam - pozostawia smugi na twarzy. Mam wiele pędzli ET i ten do podkładu to bubelek, a wszystkie inne spisują się super.
KathleenAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 11:42   #9
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: każdy podkład tworzy maskę i skorupę, pomocy!!! :(

Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
Też mam taki problem,podkład 30 ml starcza mi zwykle na 3 miesiące.


Dzisiaj jadę kupić pędzel do podkładu Ecotools.Myślicie że pomoże?
Tylko nie wiem jak nakładać podkład pędzlem,dajemy fluid prosto na pędzel,czy na twarz i dopiero potem rozsmarowujemy? Wstyd przyznać,tyle lat się maluję a nic nie wiem o pędzlach.
No to ja się nie dziwię, że wam podkład maskę tworzy. Mi butelka podkładu starcza na rok niemal. Dziewczyny nie ładujcie tego tyle na twarz. Ja sama widze, że jak tylko lekko ręka mi drgnie przy wyciskaniu podkładu i dam nieco więcej to zaraz mam maskę

Pędzelka Ecotools do podkładu nie polecam. W ogóle takie języczkowe pędzle sa złym pomysłem. Lepiej kupić flat top np Everyday Minerals albo taki zaokrąglony flat top. Np Hakuro h54

Pędzel najlepiej przed użyciem zwilżyć wodą. W zależności od podkładu albo nakładam na wierzch dłoni, jak podkład lejący, a potem pędzlem stempluję twarz. Albo nakładam na twarz w kilku miejscach-jak podkład gęstszy i rozprowadzam pędzlem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg h54.jpg (8,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ft.jpg (12,2 KB, 5 załadowań)
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 14:08   #10
Carmela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 383
Dot.: każdy podkład tworzy maskę i skorupę, pomocy!!! :(

Zwilżanie wodą Uriage chyba jest dobrym pomysłem?

Dobrze że okoliczności losowe sprawiły,że jednak kupiłam pędzel do różu Elite Bamboo,a nie ten do podkładu Ecotools.

Mam rabat przy następnych zakupach na mintishop.pl,więc chyba faktycznie zainwestuję w Hakuro.Zresztą drogie one nie są.

Kurczę,palcami ciężko mi dozować dobrze podkład,po za tym zwykle kładę go na niczym nie nawilżoną twarz i chyba przez to tyle go zużywam,bo fluid nie ma się jak ślizgać.

Jakoś mam wrażenie że jak posmaruję kremem twarz pod makijaż,to on się gorzej trzyma i spływa.

Myślicie że jak kupię ten flat top to będę zużywać mniej podkładu?Czy więcej?Podobno pędzle nie piją go tak jak gąbeczki,to prawda?

Dziękuję za radę dotyczącą flat topu
Carmela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 14:50   #11
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: każdy podkład tworzy maskę i skorupę, pomocy!!! :(

Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
Zwilżanie wodą Uriage chyba jest dobrym pomysłem?

Dobrze że okoliczności losowe sprawiły,że jednak kupiłam pędzel do różu Elite Bamboo,a nie ten do podkładu Ecotools.

Mam rabat przy następnych zakupach na mintishop.pl,więc chyba faktycznie zainwestuję w Hakuro.Zresztą drogie one nie są.

Kurczę,palcami ciężko mi dozować dobrze podkład,po za tym zwykle kładę go na niczym nie nawilżoną twarz i chyba przez to tyle go zużywam,bo fluid nie ma się jak ślizgać.

Jakoś mam wrażenie że jak posmaruję kremem twarz pod makijaż,to on się gorzej trzyma i spływa.

Myślicie że jak kupię ten flat top to będę zużywać mniej podkładu?Czy więcej?Podobno pędzle nie piją go tak jak gąbeczki,to prawda?

Dziękuję za radę dotyczącą flat topu

Myslę, że jednak powinnas nałożyć jakiś krem albo kremo-żel pod podkład. Ja krem zawsze nakładam ale daje mu się swobodnie wchłonąć-jakieś 15-20min, no i tez go nie nakładam dużo

Ja podkładu wcale nie zużywam więcej odkąd mam pędzel. W normie. coś tam oczywiście na nim zostanie ale na to nie ma rady. A jak dla mnie nie ma w ogóle porównania z podkładem nałozonym palcami a pędzlem. Pędzel wygrywa w przedbiegach.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 10:39   #12
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: każdy podkład tworzy maskę i skorupę, pomocy!!! :(

Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
Zwilżanie wodą Uriage chyba jest dobrym pomysłem?

Dobrze że okoliczności losowe sprawiły,że jednak kupiłam pędzel do różu Elite Bamboo,a nie ten do podkładu Ecotools.

Mam rabat przy następnych zakupach na mintishop.pl,więc chyba faktycznie zainwestuję w Hakuro.Zresztą drogie one nie są.

Kurczę,palcami ciężko mi dozować dobrze podkład,po za tym zwykle kładę go na niczym nie nawilżoną twarz i chyba przez to tyle go zużywam,bo fluid nie ma się jak ślizgać.

Jakoś mam wrażenie że jak posmaruję kremem twarz pod makijaż,to on się gorzej trzyma i spływa.

Myślicie że jak kupię ten flat top to będę zużywać mniej podkładu?Czy więcej?Podobno pędzle nie piją go tak jak gąbeczki,to prawda?

Dziękuję za radę dotyczącą flat topu
Palcami jest łatwiej bo na dłoni podkład się podgrzewa , i łatwiej go rozcierać oraz dozować .

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość

Ja podkładu wcale nie zużywam więcej odkąd mam pędzel. W normie. coś tam oczywiście na nim zostanie ale na to nie ma rady. A jak dla mnie nie ma w ogóle porównania z podkładem nałozonym palcami a pędzlem. Pędzel wygrywa w przedbiegach.
A u mnie nie , każdy wypracowuje sobie własną technikę
Palce górą
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 10:44   #13
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: każdy podkład tworzy maskę i skorupę, pomocy!!! :(

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Palcami jest łatwiej bo na dłoni podkład się podgrzewa , i łatwiej go rozcierać oraz dozować .

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------



A u mnie nie , każdy wypracowuje sobie własną technikę
Palce górą
A używałaś pędzla? I to flat topa a nie języczka?

Generalnie przez wiele lat nakłądałam paluchami, jak się przerzuciłam na pędzel to stwierdziłam, że to bubel straszny. Próbowałam tak, siak, na rózne sposoby i de. Rzuciłam w kąt ale wróciłam po kilku tygodniach i...cudo! Podkład wygląda idealnie.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 10:49   #14
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: każdy podkład tworzy maskę i skorupę, pomocy!!! :(

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
A używałaś pędzla? I to flat topa a nie języczka?

Generalnie przez wiele lat nakłądałam paluchami, jak się przerzuciłam na pędzel to stwierdziłam, że to bubel straszny. Próbowałam tak, siak, na rózne sposoby i de. Rzuciłam w kąt ale wróciłam po kilku tygodniach i...cudo! Podkład wygląda idealnie.
Próbowałam różnych pędzelków
Wygodniej mi wklepywać podkład palcami może dlatego że nakładam go miejscowo a nie na całą twarz. Palcami łatwiej zatrzeć granice , no i mam wrażenie że kiedy nakładam pacami podkład lepiej wtapia się w skórę i mniej się ściera podczas noszenia
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 10:55   #15
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: każdy podkład tworzy maskę i skorupę, pomocy!!! :(

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Próbowałam różnych pędzelków
Wygodniej mi wklepywać podkład palcami może dlatego że nakładam go miejscowo a nie na całą twarz. Palcami łatwiej zatrzeć granice , no i mam wrażenie że kiedy nakładam pacami podkład lepiej wtapia się w skórę i mniej się ściera podczas noszenia
Ja mam właśnie dokładnie odwrotne spostrzeżenia

Podkład wygląda dużo naturalniej i lepiej wtapia się w skórę nałożony pędzlem ale wilgotnym. Wytrzymuje spokojnie cały dzień, bez bazy etc. A i nakładając podkład pędzlem można go przecież najpierw rozgrzać w dłoni, to nic nie szkodzi.

W każdym razie jeśli ktoś nie używał pędzla a podkład robi mu brzydką maskę to polecam użyć pędzla. I nakładać mniej podkładu.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 11:06   #16
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: każdy podkład tworzy maskę i skorupę, pomocy!!! :(

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie dokładnie odwrotne spostrzeżenia

Podkład wygląda dużo naturalniej i lepiej wtapia się w skórę nałożony pędzlem ale wilgotnym. Wytrzymuje spokojnie cały dzień, bez bazy etc. A i nakładając podkład pędzlem można go przecież najpierw rozgrzać w dłoni, to nic nie szkodzi.

W każdym razie jeśli ktoś nie używał pędzla a podkład robi mu brzydką maskę to polecam użyć pędzla. I nakładać mniej podkładu.
Każdy powinien wypracować sobie swój sposób nakładania
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 19:12   #17
themaltanka
Przyczajenie
 
Avatar themaltanka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: każdy podkład tworzy maskę i skorupę, pomocy!!! :(

polecam krem BB, powinien być idealny! a jeśli chcesz koniecznie podkład może rimmel wake me up
themaltanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.