Nocne pobudki o nic. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-27, 02:40   #1
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910

Nocne pobudki o nic.


Dziewczyny, blagam, pomozcie, bo jestem juz u kresu sil psychicznych i fizycznych. Syn budzi mi sie kilka razy w nocy i nie moze sam zasnac najczesciej. Juz od ponad ponad pol godziny ho bujam. On poplakuje, bo nie moze zasnac, ale ciagle sie rusza i dlatego zasnac nie moze. Nie chodzi o jedzenie, bo jak dawalam mu zjesc w nocy to budzil sie bardziej i wiercil mocniej. Pic dalam, pieluche znieniam, przykrywam, odkrywam, nawet panadol mu dalam, bo juz nie mam pojecia co mu jest. Od tygodnia tak mamy, ze te pobudki sa bardzo czeste i dlugie. Od 3-4 jest juz tak, ze jak w koncu uda mi sie go uspic to ja juz jestem calkiem rozbudzona i zanim zasne to on ma kolejna pobudke i tak do 6, kiedy budzi sie juz calkiem.
Macie jakiekolwiek pomysly?


Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 05:36   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Nocne pobudki o nic.

A mlody nie nabyl jakiejs nowej umiejetnosci?

Edytowane przez 0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Czas edycji: 2013-10-27 o 05:39
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 07:05   #3
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Nocne pobudki o nic.

U mnie samo przeszło. Dokładnie w tych godzinach starsza córka się budziła ok. 3 i nie spała do 6. Samo przeszło po ok. 3 miesiącach. Poprostu kiblowałam z nią i tyle i odsypiałam w dzień, gdy ona spała. To były miesiące wyjęte z mojego życiorysu.

Bardzo Ci współczuję - wypróbowałam chyba wszystkiego
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 07:31   #4
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Nocne pobudki o nic.

ilonka trzymaj się


Nie mam za bardzo pomysłu, w pierwszej chwili pomyślałam o zębach, ale napisałaś potem, ze dawałaś przeciwbólowy.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 07:40   #5
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Nocne pobudki o nic.

U nas było podobnie. Od mniej więcej 10 do 19 miesiąca życia bydził się ok 3 i do 5.30-6 nie spał. Potem dosypiał do 8. Musiałam siedzieć z nim na fotelu i przytulać. Nic innego nie wchodziło w grę. Też już ledwo żyłam. I raptem minęło. Tak samo niespodziewanie, jak się zaczęło

A co do zębów, to u nas paracetamol nie pomógł nigdy. Tylko obuprofen działał.
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 07:54   #6
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Nocne pobudki o nic.

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
A co do zębów, to u nas paracetamol nie pomógł nigdy. Tylko obuprofen działał.

Ja dawałam Ibum.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 08:10   #7
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Nocne pobudki o nic.

Ilonka,wspólczuję serdecznie. U nas takie akcje miały miejsce przez ostatni tydzień,spanie do 23 a pozniej do 2 wymyslanie,marudzenie.O 2 zasypiała a ja do 4 się tłukłam po domu.Spałam po 3 h .Masakra.
Samo przyszło,samo poszło na szczęście.
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 08:50   #8
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Nocne pobudki o nic.

Czyli jak zwykle?
Nie wiem czy nabyl jakas szczegolna umiejetnosc, ale potrafi chodzic na tyle dobrze, ze od niedawna zaczal chadzac na spacery luzem i bardzo go to ekscytuje. Myslalam nawet, czy to nie to, ale przy takich rzeczach pewnosci nie ma niestety... W dodatku maz musial wyjechac kilka dni temu i bylismy sami.
Bardziej mi wlasnie pasuje jakis dziwny dzieciecy skok niz dolegliwosci. Wczesniej przy zabkach dawalam mu nurofen, ale teraz jest po operacji i jeszcze sie goi, wiec nie mozemy podawac ibuprofenu, bo rozrzedza krew- stad wlasnie przeciwbolowe na paracetamolu.
Mam nadzieje jednak, ze to nie bedzie tak dlugo trwalo jak mowicie, bo czeka nas dluga rozlaka z mezem i bede sama z malym, wiec chyba padne albo naucze sie zasypiac w ciagu kilku minut, zeby chociaz wykorzystac te jego krotkie drzemki.

Dzieki za wsparcie - jestescie jak zwykle nieocenione


Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 09:32   #9
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Nocne pobudki o nic.

Operacji? To może jakieś lęki związane z pobytem w szpitalu?

Moja tak miała, tzn. nie tak, bo problemów ze snem nigdy nie miała.
Ale po pobycie w szpitalu to potem przez kilka nocek zdarzało jej się popłakiwać przez sen, albo wołać "nie nie".
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 11:03   #10
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Nocne pobudki o nic.

On byl tylko na samej operacji i po wybudzeniu wrocilismy do domu. Ale to bylo ponad dwa tygodnie temu i nie bylo po tym problemow ze snem, wiec raczej nie wiaze tego ze soba

Strasznie brzmi, jak sie ponysli o takim "nie, nie" malutkiego dziecka.


Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 11:08   #11
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Nocne pobudki o nic.

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
Strasznie brzmi, jak sie ponysli o takim "nie, nie" malutkiego dziecka.

ehhh strasznie szkoda mi jej było
ogólnie pobyt w szpitalu to był koszmar
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 12:38   #12
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nocne pobudki o nic.

polecam spanie razem czyli wygodne łóżko np przy ścianie,może młode potrzebuje bliskości
nie wiem ile ma twoje dziecko ale w pewnym czasie dużo dzieci tak ma potem samo mija
moja córka jak miała koło dwóch latek i wyjete szczebelki noc w noc przychodziła do nas najpierw w sodek potem tylko bezwiednie podnosiłam kołdre z mojej strony i spałyśmy razem po pewnym czasie wszystko wróciło do normy i spi sama

pomyśl o wspólnym spaniu(nie całą noc właśnie od przebudzenia do rana potem ty wracasz do siebie)
powodzenia
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 12:55   #13
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Nocne pobudki o nic.

Dudipopko Ilona śpi z Czarkiem
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 12:59   #14
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nocne pobudki o nic.

ojj to nie wiem
jedyna rada to spać w dzień jak ma drzemkę razem z nim lub może ty mu za bardzo w łóżku przeszkadzaszi czas na spanie samemu..
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 13:00   #15
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Nocne pobudki o nic.

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
ojj to nie wiem
jedyna rada to spać w dzień jak ma drzemkę razem z nim lub może ty mu za bardzo w łóżku przeszkadzaszi czas na spanie samemu..
tak tez czasem bywa
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 14:35   #16
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Nocne pobudki o nic.

To mowicie, zeby sprobowac kupic lozeczko? tylko, ze on jak nie moze w nocy zasnac albo sie obudzi to wlazi na mnie wrecz albo na meza. Pojutrze przeprowadzka, wiec zobacze jak to jeszcze wszystko sie zmieni.


Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 14:45   #17
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Nocne pobudki o nic.

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
To mowicie, zeby sprobowac kupic lozeczko? tylko, ze on jak nie moze w nocy zasnac albo sie obudzi to wlazi na mnie wrecz albo na meza. Pojutrze przeprowadzka, wiec zobacze jak to jeszcze wszystko sie zmieni.


Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

w tym wieku to bym na pewno łozeczka nie kupowała,ewentualnie normalne łózko jednoosobowe ,zeby w razie w móc z dzieckiem spac czy się przy nim położyć


ale jesli włazi na Was to raczej nie odrębności pragnie
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 15:24   #18
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Nocne pobudki o nic.

O której mały zasypia?
Może przesunięcie pory nocnego chodzenia spać?
W dzień jeszcze śpi?
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 19:21   #19
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Nocne pobudki o nic.

Tez mi sie wlasnie tak wydaje, ze na odrebnosc to u niego za wczesniej jeszcze.


Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Kladzie sie roznie, bo jak za krotko w dzien spi to chce polozyc sie wieczorem wczesniej a do tego jest okropnie marudny. On pierwsza drzemke zaczyna miec zazwyczaj juz ok 7-8, bo odsypia noc. Jesli zdarzy mu sie jedna drzemka tylko na caly dzien (bardzo rzadko) to jest niesamowicie marudny, placzliwyi nie chce nawet na pol godzinki z rak zejsc. Ale bylo to samo niezaleznie od tej godziny spania. Czy zasnal po 21 czy 18.30.


Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 19:21   #20
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Nocne pobudki o nic.

Roczne dziecko na ogół potrzebuje drzemki w ciągu dnia.

Ilonka, myślę, że to taki wiek właśnie. Moja po skończeniu roczku, miała chyba 13 miesięcy, zaczęła spać jak mysz pod miotła. Budziła się często, niby tylko na cycy, ale kazdy powód jest dobry (ona była cycowa, więc wiadomo, bezcycowe dziecko nie będzie się na niego budziło). Tak było przez jakieś 3 miesiące. Czasem miałam wrażenie, że w ogóle nie spała, bo jak młoda zasnęła, to ja nie mogłam zasnąć a gdy już mi się udało zamknąć oczy, znowu płacz. Pojedyncze w miarę przespane noce były luksusem.
Dzienne drzemki odchodziły powoli do lamusa więc po kiepskiej nocy, dniu w pracy a potem popołudniu na pełnych obrotach przez 2 miesiące wymiękałam.
Znam to uczucie frustracji i bezsilności bo nie wiadomo co zrobić. Być może umiejętność chodzenia nakłada się na problemy ze spaniem, w koncu nie dość, że nowa umiejetność, to mnóstwo możliwości z tym związanych.
W naszym przypadku przyszła jedna przespana noc (pomijam jedną krótka pobudkę, czasem ich nie odnotowuję), potem druga, dziesiąta i tak już dwa miesiące.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 20:14   #21
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Nocne pobudki o nic.

Ja z taka niecierpliwoscia czekam na te przespanee noce jak jeszcze na nic w zyciu. Maly chodzi juz od ponad miesiaca, ale wlasnie od stosunkowo niedawna pozwalam mu chodzic samemu po parku, chodnikach i osiedlu. Wczesniej t


Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Tylko na placu czy w domu mogl chodzic. Nie wiem juz sama - tak jak pisalyscie - czlowiek szuka jakiejs przyczyny.
Teraz mielsimy jeszcze problem z zasnieciem na noc. Nie mogl ani bujany ani noszony ani lezac - poplakiwal, rzucal sie na lozku, wciskal w poduszke, az w koncu bardzo mocno sie rozplakal i z tym placzem, przytulony przeze mnie zasnal. Nie potrafi ewidentnie odciac sie od otoczenia.


Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 16:20   #22
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Nocne pobudki o nic.

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość

Tylko na placu czy w domu mogl chodzic. Nie wiem juz sama - tak jak pisalyscie - czlowiek szuka jakiejs przyczyny.
Teraz mielsimy jeszcze problem z zasnieciem na noc. Nie mogl ani bujany ani noszony ani lezac - poplakiwal, rzucal sie na lozku, wciskal w poduszke, az w koncu bardzo mocno sie rozplakal i z tym placzem, przytulony przeze mnie zasnal. Nie potrafi ewidentnie odciac sie od otoczenia.


Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

ilonka dla mnie to brzmi strasznie
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 16:40   #23
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Nocne pobudki o nic.

Ciężki przypadek. A ja myślałam, że moja ciężko zasypiała (godzinę, dwie ale bez płaczu).
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 18:04   #24
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Nocne pobudki o nic.

A wiecie co? Maz wrocil jak juz maly spal, wiec ten nie wiedzial o jego powrocoe. W nocy sie obudzil oczywiscie i tez mocno zle mu sie zasypialo. Usmiechnal sie do meza, ktory jeszcze wtedy nie spal tylko akurat byl obok lozka. Probowalismy najpierw zasypiac w lozku, maz sie polozyl do nas od razu jak syn sie obudzil i chcielismy zeby zasnal. Oczywiscie nie mogl, mimo, ze probowal, wic maz go wzial na rece i zaczal sobie z nim chodzic po domu, lekko go bujajac. Po jakims czasie z marudzenia synek przeszedl w takie podspiewywanie jak do zasypiania i wtulony w meza zasnal. Odlozylismy go i czekalam na dalsze pobudki a tu nic - spal do rana, czyli standardowej 6. A poltorej godzinki pozniej juz poszedl na drzemke, i spal az do 10. O 12.30 znowu chcial spac. I jeszcze po poludniu sie na troszke polozyl. Tak jakby uspokojony powrotem meza z wyjazdu chcial odespac to wszystko. Az daiwne, ze male dziecko moze w taki sposob reagowac i przezywac, bo normalnie w dzien nic nie wskazywalo na to, ze mu taty brak.


Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 09:03   #25
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Nocne pobudki o nic.

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Ja dawałam Ibum.
Też daję Ibum
Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
Czyli jak zwykle?
Nie wiem czy nabyl jakas szczegolna umiejetnosc, ale potrafi chodzic na tyle dobrze, ze od niedawna zaczal chadzac na spacery luzem i bardzo go to ekscytuje. Myslalam nawet, czy to nie to, ale przy takich rzeczach pewnosci nie ma niestety... W dodatku maz musial wyjechac kilka dni temu i bylismy sami.
Bardziej mi wlasnie pasuje jakis dziwny dzieciecy skok niz dolegliwosci. Wczesniej przy zabkach dawalam mu nurofen, ale teraz jest po operacji i jeszcze sie goi, wiec nie mozemy podawac ibuprofenu, bo rozrzedza krew- stad wlasnie przeciwbolowe na paracetamolu.
Mam nadzieje jednak, ze to nie bedzie tak dlugo trwalo jak mowicie, bo czeka nas dluga rozlaka z mezem i bede sama z malym, wiec chyba padne albo naucze sie zasypiac w ciagu kilku minut, zeby chociaz wykorzystac te jego krotkie drzemki.

Dzieki za wsparcie - jestescie jak zwykle nieocenione
oj mój mąż tak ma - zasypia jak tylko przyłoży głowę do poduszki. Z kolei ja jak się obudzę to zanim zasnę to schodzi trochę czasu. W gorsze noce właśnie mam wrażenie, że zanim zasnę to młoda już się znowu budzi. Jak ja bym chciała tak szybko zasypiać
Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Ilonka, myślę, że to taki wiek właśnie. Moja po skończeniu roczku, miała chyba 13 miesięcy, zaczęła spać jak mysz pod miotła. Budziła się często, niby tylko na cycy, ale kazdy powód jest dobry (ona była cycowa, więc wiadomo, bezcycowe dziecko nie będzie się na niego budziło). Tak było przez jakieś 3 miesiące. Czasem miałam wrażenie, że w ogóle nie spała, bo jak młoda zasnęła, to ja nie mogłam zasnąć a gdy już mi się udało zamknąć oczy, znowu płacz. Pojedyncze w miarę przespane noce były luksusem.
Dzienne drzemki odchodziły powoli do lamusa więc po kiepskiej nocy, dniu w pracy a potem popołudniu na pełnych obrotach przez 2 miesiące wymiękałam.
Znam to uczucie frustracji i bezsilności bo nie wiadomo co zrobić. Być może umiejętność chodzenia nakłada się na problemy ze spaniem, w koncu nie dość, że nowa umiejetność, to mnóstwo możliwości z tym związanych.
mam identycznie
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 11:57   #26
mysia_mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: Nocne pobudki o nic.

Hmmm, a może by go u siebie w łóżku od ściany położyć? Każde bujanie, przewijanie (oczywiście bez potrzeby) jest ekstra rozrywką i proponuję to wyeliminować. Niech sobie nie śpi, ale po cichu To się da zrobić, mnie się już przy 3 dziecku udało
mysia_mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 20:02   #27
luccy01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 35
Dot.: Nocne pobudki o nic.

moja siostra miała identycznie mama mówi ze sie upewniała dzidzia czy sa rodzice ;p
luccy01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.