Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII-VIII - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Czas na wybór tytulu do kolejenj części. Do dzieła Mamuśki! )
Uśmiechamy się radośnie, bo zaraz witamy wiosnę. 1 2,00%
Ząbek tu, ząbek tam , ale jeszcze czadu mamie dam! 6 12,00%
Dietka rozszerzona, mama zadowolona a ja poznaje nowe smaki, bo już nawet jem buraki 1 2,00%
Poznajemy smaki nowe i jesteśmy przez to zdrowe ! 1 2,00%
RosnąRączki,RosnąNóżkiTo też czas zębowej wróżki, baba,baba wciąż słyszymy i na wiosnę sie cieszymy. 10 20,00%
Pół roczku już mamy i siadać, pełzać zaczynamy! Mamusie VII-VIII. 0 0%
Czworaczki, pełzaczki- coraz bardziej ruchliwe te nasze dzieciaczki. 14 28,00%
Raczkujemy i wstajemy, przez co mamie smukłą sylwetkę utrzymać dajemy 1 2,00%
W końcu wiosna wyczekana- cieszy się kazdy bobas i jego mama. 16 32,00%
Głosujący: 50. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-17, 21:15   #4591
madzia1k1
Raczkowanie
 
Avatar madzia1k1
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez alibany Pokaż wiadomość

widzę, że dziś szał zakupowy Ja tak jak madzia... mam to szczęście, że od znajomych dostaliśmy multum ubranek, jest to niewątpliwie duuuża ulga dla naszego portfela. Niemniej zakup jakiejś czapeczki, czy chustki bardzo mnie cieszy
Oj ja tez bardzo się cieszę jak mogę coś kupić Domkowi, np ostatnio kupiłam super buciczki z HM, bo butów mam sporo ale takich większych do chodzenia już.
Ale zaoszczędzone jest przez to sporo to fakt
Ostatnio jak w CH oglądałam sobie te wszystkie cuda to ceny niektórych ciuszków mnie powaliły.

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość

biedny a jak teraz?
Teraz jest dobrze... No nie wiem sama co to było tej nocy. Zobaczymy za kilka dni, jak wyjdzie ząbek to będzie wiadomo. Gryzaczka mocno gryzie ostatnio i czasem taki nerwowy jest, ale nie ma tragedii.
__________________

Największe szczęście dla ojca i matki
Nad dobra ziemskie, rozkosze, dostatki
To ich krew - życie, to ich własne dziecię.
Co im nad wszystko droższe jest na świecie.

madzia1k1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 21:21   #4592
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez CrazyMachine Pokaż wiadomość
Moja młoda jeszcze nie śpi.... Już nie wiem co robić
U mnie do niedawna Domek też był o tej porze skowronkiem
Coś męczy Idę czy poprostu nie jest jeszcze śpiąca?

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
Marzena wystroję jutro Domka, walnę mu fotę i wstawię wieczorem do klubu... jak nie zapomnę
Ja Ci dam zapomnę

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
A Ja z uczelni ledwo żyję.
Ale Wam zazdroszczę tych zakupów. Ciuszki, łaszki, jakieś butki dla dzieci... ja mogę pomarzyć...Strasznie mi źle z tą niemocą finansową. Na nic nie mogę sobie pozwolić. Tak strasznie chciałabym coś zmienić, iść do pracy...Ale żłobek kosztuje, i z pracą u mnie z weekendami nie da rady.
Kochana, jeszcze przyjdzie taki czas kiedy pójdziesz do pracy i będzie mogła sobie na więcej pozwolić. Rogi będzie starszy, pójdzie do przedszkola a Ty bedziesz sie spełniała zadowowo, jesteś jeszcze młoda, całe zycie przed Tobą

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
Ja dzis się podłamałam troche.
Mam sie opiekowac babcią, dziś wrócila ze szpitala, i ogolnie to jej stan zdrowia: leży. Cały czas lezy.
Do tego nie kontroluje juz wlasnych potrzeb, trzeba caly czas ją sprawdzac, w sencie wc. musi czesto jesc, i to diete jak niemowle, Karol moze więcej.

No, to mam dwojke dzieci i babcie. Mało tego, nie na miejscu...
Ojej to nieciekawie
Nie ma Ci może kto pomóc?

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
eee tam - nie ma co pokazywać - zwykłe włosy do ramion, tyle że pocieniowane i nie wyglądam juz jak pudel
Mimo wszystko chciałybyśmy zobaczyć

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
A wogole to muszę Ci posłodzic Natko
Jesteś bardzo dojrzała jako matko i żona
Mimo młodego wieku ogarniasz rodzine i jeszcze studia

W Twoim wieku to ja jeszcze telik - menelik byłam

Zapomnialam dodać ze Tzta wygrało na Pepkowe
Więc jestem słowiańskich wdowa do wzięcia
Ojej Teliczku strasznie mi się miło zrobiło kiedy to przeczytałam. Dziekuję

Domek miał dzisiaj tylko jedną drzemkę na spacerze i o 20 padł jak kawka. Wybudził sie dwa razy, ale wystrczyło, że mu ponuciłam i dalej śpi. Chyba naprawdę udało mi sie go choć trochę wyregulować

I jeszcze mam pytanie, otóż Dominik w tym foteliku samochodowym nie chce leżeć, cały cza glowę zadziera do przodu i tak jedzie. Mało tego cały czas wychyla się żeby patrzeć na mnie. Przyciągam go na maxa pasami, ale on i tak sie odchyla. Wydaje mi się, że to nie jest zbyt bezpieczne. Nie mam możliwości wożenia go z przodu, bo niestety nie da się u mnie wyłączyć poduszki i nie mogę go odchulać cały czas do tyłu. Teraz nie wiem czy nie będzie bezpieczniej go przesadzić już do następnego fotelika? Wolałabym go jeszcze powozić w tym mniejszym, bo wiem że to jednak najbezpieczniejszy fotelik...
POMÓŻCIE!
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 21:29   #4593
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
rano Johny wstaje o 6
wiec z nim schodze do kuchni podążając z lekko przymkniętymi oczami do ekspresu do kawy
Tzt oczywiście w tym czasie śpi
i choć oboje mamy na tą samą godzinę on wstaje 10 minut przed wyjsciem myje się ubiera i wychodzi
a ja oczywiście z jasiem na ręku wciągam spódniice
jedną ręką przewijam drugą sie maluje itd
Ja tam nie mam skrupułów i ściągam z łóżka męża, albo sama wstaję, a jemu wrzucam dziecko do łóżka i karzę pilnować, żeby nie spadła.

A jeśli chodzi o grudki to dokładnie nie pamiętam, ale gdzieś chyba w 6 miesiącu zaczęłam rozgniatać warzywa widelcem.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
U mnie do niedawna Domek też był o tej porze skowronkiem
Coś męczy Idę czy poprostu nie jest jeszcze śpiąca?
Ma jakiś inny dzień. Rano nie chciała swojej drzemki, później spędziła dużo czasu na spacerze, a jak wróciliśmy to spała jakieś dwie godziny (to dużo ja na nią) - wszystko się jej dziś pomieszało. To chyba przez to ciepło, bo zabieramy ją teraz dużo na zewnątrz.
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 21:31   #4594
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość
jak moglas nie dac dziecku filizanek do zabawy.???
Tak natko to nakladka na krzeslo.
A teraz pisze do was igor :Pbgl////////////yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhjjjjjjjjjjjjjj
O ja niedobra mama!

Witaj Igorku, a czemu Ty jeszcze nie śpisz?

Cytat:
Napisane przez CrazyMachine Pokaż wiadomość
Ja tam nie mam skrupułów i ściągam z łóżka męża, albo sama wstaję, a jemu wrzucam dziecko do łóżka i karzę pilnować, żeby nie spadła. .
Ja tak właśnie nie potrafię. Zawsze mi go szkoda, bo on wstaje rano do pracy i robię wszystko po cichu byle sie nie obudził. Jak mały się rozbudzi to ide do drugiego pokoju. Sama tak go nauczyłam i sobie na to pozwoliłam, ale pomimo tego że chciałabym żeby czasem sam od siebie pomógł to mu nigdy tego nie powiedzialam
Chociaz od jakiegos czasu jak przychodzi z pracy to bierze Dominika i sie z nim bawi, biega za nim, nakarmi (właśnie sobie uświadomilam, że jednak jakaś zmiana nastapiła).
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 21:33   #4595
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Hello

Widzę, że na nas wszystkie ta wiosna wpłynęła jak narkotyk Coś wspaniałego: takie słońce, ciepełko, łażenie bez kurtki

My tez dziś zaliczyliśmy długi spacer (długi czasowo, bo wcale daleko nie zaszliśmy ). Pierwszy raz od niepamiętnych czasów mąż z nami poszedł. Siedzieliśmy w parku i czytaliśmy gazetki, potem pokazywałam Tymciowi dzieci i huśtawki, a potem poszliśmy na watę cukrową

I przeraża mnie jak niektóre dzieci były ubrane. Prawei 20 stopni w cieniu (w słońcu pewnie ze 28), a one w zimowych kombinezonach i pod kołderkami To powinno pod znęcanie się nad dziećmi podchodzić Tymuś był w body z długim rękawem i rajstopach. I koniec. Żadnej czapki i żadnego kocyka (i dwa razy ktoś nas zaczepił w związku z tym ).

A po południu pojechaliśmy za obiad i zakupy. Natomiast przed kąpielą, na naszym łóżku, mój mały cudak tak sie rozszalał z przekręcaniem i pełzaniem, że aż mąż powiedział, że on chyba zaraz wstanie i pójdzie
I wiecie co, on sie przymierza coraz ładniej do raczkowania Już czasem mu się udaje stanąć na dłoniach i kolankach

Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość
Brumku specjalnie dla ciebie zdjecie krzeselka z zawartoscia
Dziewczyno, Twoje dziecko jest ... bajkowe! Jak namalowany Te oczy i te włosy i cera
I ani trochę nie słodzę, tylko tak jest!

I jeszcze jest tak ślicznie smukły. Zawsze, jak go widzę, to mam wrażenie że ma buzię dużego dziecka, a nie okrąglutkiego niemowlaczka

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
Po drugie-szybki opis-Ewik to nasza pierworodna-chociaz do 7go miesiaca była Janem(stad moja słabość do Telika), jesteśmy z Wrocławia a od 8 miesiecy mieszkamy w domku z 20km od Telikowawiec moze sie kiedys widzialysmy w KauflandzieEwcia urodziła sie przez cc 2 tyg po terminie miała 59cm i 3750g!Po miesiacu walki z brakiem laktacji poddałam sie i karmie sztucznie.Mam 27 lat, wraz z macierzyńskim skończyła sie moja umowa o prace wiec siedzimy sobie we dwie w domku

brumekEwcia tez nie chciała nic jesc oprocz mleczka-trwało to ponad miesiac-gotowałam juz wszelkie mozliew warzywa az pewnego dnia załapała i wcina wszytsko!Grudki jej nie straszne
ten post to jeden wielki chaos...
No to już coś wiemy o Was Ale uważaj - ja o Telika zazdrosna jestem i będę się o nią biła!


A z jedzeniem chyba faktycznie musi nadejść TEN moment i wtedy już samo idzie

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Byłam z Małym na polu i sąsiadka do nas podeszła. Radek wyciągnął łapkę do nie a ona mu ją pocałowała i do pyska swojego kilka paluszków wsadziła. Myślałam, że padnę trupem. Oczywiście nic się nie odezwałam tylko czym prędzej do domu pobiegłam i łapkę umyłam porządnie.

Zła jestem.
Brrr, nienawidzę tego

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
wiecie co, mam ochotę tyle napisać...
Napiszę tylko, że wg mnie niepotrzebny jest klub i fb, bo to wszystko między nami popsuło. Trzeba było pisać tylko na głównym, to nie wyszło by parę rzeczy ... Bo na głównym wygląda to wszystko słodko i miło a jak jest, to same wiecie. Jest mi strasznie przykro i będę to pisać tu a nie w klubie, bo w klubie już mnie nie ma i nie będzie a piszę do wszystkich dziewczyn.
A jak tak się zastanawiam i w zasadzie nie wiem o co chodzi w tych wszystkich sporach

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Nie wiem kiedy nadrobie. Nie mam czau o 8 do 14 jestem w przedszkolu (ostatni tydzień niestety ), mieliśmy problemy netem.
Agata jest chora. Najpierw 5 dni brała antybiotyk w syropie ale wypluwała i nic jej nie przechodziło. Od środy bierze zastrzyki Ale jest juz kolosalna poprawa.
Agata iała chyba jakiś skok. Bo w ciągu 1,5 tygodnia zaczęła raczkować i wstawać w łóżeczku, do tego ma 4 zębt, dwie dolne jedynki i górne dwójki. Wampirek mój mały
Ale Cię nie było!
Biedna Agata. Bardzo przeżywa zastrzyki?
A za postępy oczywiście wielkie brawa Choroba widać aż tak nie przeszkadza

Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość
Tymek gratuluje wkroczenia w doroslosc jedzeniowa :P

Moje Babu (to po nepalsku dziecko) spi smacznie, jest piekna pogoda wiec caly dzien spedzamy na balkonie i sie bawimy
Dziękujemy

A jak jest mama po nepalsku? I chłopiec? I tata też?

Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
Brumek -ja dzis posterunek ciu wczesniej opuszczam musze sie weekendowo zwolnic z 2=3 godzinki bo bede z Tż Czerwonego Kapturka ogladac
Tylko niech Cię mąż nie zje

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
Było suuuuuppppeeeerrr
Byliśy we Wrocławiu - ja u fryzjera a K. z tatusiem na długaśny spacer.
Mam odświeżoną fryzurkę i zafarbowane włosy - w końcu wyglądam jak człowiek i mogę iść do ludzi (wracać do pracy)
Fajnie, że tak Ci się dzień udał Trochę się odstresowałaś przynajmniej. Należało Ci się

Cytat:
Napisane przez madzia1k1 Pokaż wiadomość
A przedwczoraj mieliśmy bardzo ciężka noc, nigdy jeszcze od urodzenia tak się nie zdarzyło, że Dominik jak sie obudził o 1:30 z płaczem, to do 6:00 spał tylko godzinkę po tym jak dałam mu nurofen 0d 3:30do 4:30 i tak jęczał przez sen, aż się obudził i znowu zanosił się płaczem. Może to ząbki, ale w dzień już było ok i dzisiejsza noc też dobra. Jest jeszcze możliwość, że po krupniczku, który pierwszy raz jadł, chociaż nie wydaje mi się, żeby bolał go brzuszek.
Tak mi było żal mojego żuczka, bo nawet jak go przytulałam to pojękiwał...
Ojej, jaki biedny

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
U nas tez jak u wiekszosci spacerowo, Antek mial debiut w spacerowce, a oto dowod:
No brawo Antoś Jak się podobało?
Tak sobie myślę, że taki pierwszy raz w spacerówce to chyba szok dla malucha. Szok w sensie pozytywnym. Bo tak tylko leżał i chmury oglądał, a tu wszystko widać! Pewnie się jeździ z otwartą buzią
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 21:33   #4596
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
1. Brumeczku mój kochany( a niech sobie ludzie gadają że wazelina)
generalnie starałam się tak zoorganizować Jasia karmienie żeby nie musiał jesc z butelki,ale awaryjne mleczko było i zadrzało mu się napić-ale on raczej nigdy do butelkolubnych nie należał
teraz ma taki plan jedzenia że jak jestem w pracy to je owocki w tym czasie a mleko miało być takie do popicia,a le on wiernie czeka aż mama wróci i da bezpośrednio z ciepłego dystrybutora

2. a teraz składam oficjalne gratulację Tymkowi za poskromienie papki marchewkowo-jabłuszkowej.

3. i na końcu musze przyznać że zdolniacha z Ciebie bo brwi bardzo naturalnie wyszły i świetnie podkreślają oczy a tak poza tematem jaki masz cień do oczu. ślicznie rozświetla
1. Ja też do Ciebie mogę wazelinować od rana do nocy
Popatrz, jacy nam się porządni chłopcy trafili: tacy lojalni i wierni tym dystrybutorom
2. Dziękuję w imieniu syna
3. Dzięki Cień to któryś jasny z takich 5-tek YSL. A to maleńkie mienienie pod dolną powieką to kredka z ... H&M Uwielbiam ją Podobna do tej, tylko kolor inny: http://www.polyvore.com/eye_pen_bye_...ng?id=21218888

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Czyli antoś już w spacerówce
a mój Johny nie siedzi tak pewnie wiec póki co upychamy się wgondoli
My też w gondoli i zastanawiałam się nawet, czy ktoś jeszcze na forum się w niej męczy Ale też nie jeszcze siedzimy. Jak się wiosna na dobre rozkręci, to wyciągnę. Bo ciągnie mnie

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
Ja dzis się podłamałam troche.
Mam sie opiekowac babcią, dziś wrócila ze szpitala, i ogolnie to jej stan zdrowia: leży. Cały czas lezy.
Do tego nie kontroluje juz wlasnych potrzeb, trzeba caly czas ją sprawdzac, w sencie wc. musi czesto jesc, i to diete jak niemowle, Karol moze więcej.

No, to mam dwojke dzieci i babcie. Mało tego, nie na miejscu...
Rany, ale na Ciebie spadło I nie ma Cię kto wspomóc czy wyręczyć w tej opiece nad babcią?

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
super!!! a co mu tak posmakowało?
Marchewka z jabłkiem
No i oprócz tego jadł dziś jabłko takie normalne, ale to już nasza codzienna tradycja - on kocha te jabłka I banana sobie podgryzał. Choć ten ostatni nie za bardzo mu jeszcze smakuje.

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
wogóle musze się wyżalić
od 2 tygodni jestem niedospana
kłade sie póżno bo zawsze mam coś do zrobienia(pranie, sprzątanieitd)
pozatym lubie choć chwile z wami posiedzieć
rano Johny wstaje o 6
wiec z nim schodze do kuchni podążając z lekko przymkniętymi oczami do ekspresu do kawy
Tzt oczywiście w tym czasie śpi
i choć oboje mamy na tą samą godzinę on wstaje 10 minut przed wyjsciem myje się ubiera i wychodzi
a ja oczywiście z jasiem na ręku wciągam spódniice
jedną ręką przewijam drugą sie maluje itd

ech wiem że ludzie maja poważniejsze problemy
a ja tu o pierdołach smęce
Kochana, to są poważne problemy. Ja sobie nie wyobrażam jak to by było, gdybym teraz codziennie rano wychodziła do pracy Bo to przecież nie wiadomo w co ręce włożyć! Sibie wyszykować, dziecko ubrać, nakarmić, umyć jak się coś prztrafi, ukołysać, jak akurat sie rozpłacze... Tak więc podziwiam, że sobie radzisz i nie dziwię się że to męczące!

Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość
i tak sciete
Coś Ty!?! Były dłuższe

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Domek otworzył mi szafę z zastawą i zacząl wyciągac filiżanki Dobrze, że w porę dobiegłam, bo mialabym filizanki, ale w częściach...
Miałabyś więcej

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Domek otworzył mi szafę z zastawą i Poprostu przyjeło się, że to moja działka i koniec... Nie powiem żeby mi to jakoś super pasowalo, no ale jakoś nie umiem się z nim wykłócać
Na spacer to jeszcze ani razu sam nie poszedł, a z nami to był może ze 3 razy od urodzenia Taki typ, nic nie zrobię Ogólnie jest najukochańszym mężem z WADAMI
U nas tak samo się przyjęło
I to samo myślę o moim mężu

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Hej my juz po spacerze - mam chwilke na wizaz
patik nie wiem o co tam wam poszlo, ale nie obrazaj sie. Minie wam a przyjaznie tu zawarte sa bezcenne
Dziekuje za mile slowa o Marysi - no coz jest Kluska i juz, taki jej urok. A tu zdjecie ze spacerku
Cytat:
Napisane przez dziubek79 Pokaż wiadomość
no to jestem i ja , niestety jakoś dziwnie się czuję z tym wszystkim co się u nas dzieje ale spóbuję jakoś zignorować złe emocje
To dobra metoda Też tak sobie postanowiłam.

Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość
oj brumku ja tez mam taka nadzieje,
a i miałam CVi napisać, że masz ładne oczy i takie świeże spojrzenie, naprawdę
Bardzo mi miło
Chociaż nie takie znowu świeże Już 32-letnie naleciałości ma

Cytat:
Napisane przez meszsares Pokaż wiadomość
W IMIENIU KLARUSI BAMBALUSI DZIEKUJE WSZYSTKIM KOCHANYM CIOTECZKOM ZA GRATKI I KOMPLEMENTY POD NASZYM ADRESEM ODNOSNIE KIBELKOWANIA Jestescie kochane i potraficie szczerzej i fajniej zareagowac niz wlasna rodzina
A cały czas tak chętnie oswaja sedes?
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 21:39   #4597
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
I jeszcze mam pytanie, otóż Dominik w tym foteliku samochodowym nie chce leżeć, cały cza glowę zadziera do przodu i tak jedzie. Mało tego cały czas wychyla się żeby patrzeć na mnie. Przyciągam go na maxa pasami, ale on i tak sie odchyla. Wydaje mi się, że to nie jest zbyt bezpieczne. Nie mam możliwości wożenia go z przodu, bo niestety nie da się u mnie wyłączyć poduszki i nie mogę go odchulać cały czas do tyłu. Teraz nie wiem czy nie będzie bezpieczniej go przesadzić już do następnego fotelika? Wolałabym go jeszcze powozić w tym mniejszym, bo wiem że to jednak najbezpieczniejszy fotelik...
POMÓŻCIE!
Nateczko, ja nie pomogę, bo nie znam się na tym kompletnie. CHociaż tak sobie myślę, że jeśli pasy są wystarczająco mocno naciągnięte, to chyba wystarcza

Cytat:
Napisane przez CrazyMachine Pokaż wiadomość
Ja tam nie mam skrupułów i ściągam z łóżka męża, albo sama wstaję, a jemu wrzucam dziecko do łóżka i karzę pilnować, żeby nie spadła.
Mój w takiej sytuacji po prostu śpi dalej Nawet jeśli dziecko zacznie płakać. Nic go nie rusza. Co najwyżej go ręką przyklapnie, żeby się nie sturlał


Dziewczyny, strasznie dawno Wodaquy nie było
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 21:43   #4598
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Dziewczyny, no w sumie to jest tak, ze ja sama chce jej pomóc, tylko ze ona taka chuda, taka kruchutka, mi jej jest tak strasznie szkoda... strasznie sie meczy, ona zawsze byla taka zaradna, pomocna, w sumie mozna powiedziec ze w wiekszosci to ona nas wychowala...
Musze jakoś zaradzic na to wszystko, dzieci bedą musiały czesto zostawac z tesciową, bo czasem bedzie tak ze nie dam rady.
Jedyne co mnie nie bedzie martwic to koszta paliwa, bo po odliczeniu leków, pampersów i jakis zakupów to zawsze zostanie coś na paliwo z jej rentki. co prawda nie ma duzo, ale zawsze cos tam latwiej.
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 21:46   #4599
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
I wiecie co, on sie przymierza coraz ładniej do raczkowania Już czasem mu się udaje stanąć na dłoniach i kolankach
Zauważyłyście jak nasze dzieciaki szybko się rozwijają? Każdego dnia u kogoś jakaś nowość. Cudownie

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Ja tak właśnie nie potrafię. Zawsze mi go szkoda, bo on wstaje rano do pracy i robię wszystko po cichu byle sie nie obudził. Jak mały się rozbudzi to ide do drugiego pokoju. Sama tak go nauczyłam i sobie na to pozwoliłam, ale pomimo tego że chciałabym żeby czasem sam od siebie pomógł to mu nigdy tego nie powiedzialam
Chociaz od jakiegos czasu jak przychodzi z pracy to bierze Dominika i sie z nim bawi, biega za nim, nakarmi (właśnie sobie uświadomilam, że jednak jakaś zmiana nastapiła).
A widzisz jest jakiś postęp. Chociaż ja jednak mam w zwyczaju mówić co mi po głowie chodzi.
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 21:47   #4600
Kajool
Zadomowienie
 
Avatar Kajool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dziki zachód
Wiadomości: 1 433
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
To on jeszcze nie spi??

bo moj siostrzeniec Igor to Rogi :P wyspal sie po poludniu i szaleje

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
O ja niedobra mama!

Witaj Igorku, a czemu Ty jeszcze nie śpisz?



Ja tak właśnie nie potrafię. Zawsze mi go szkoda, bo on wstaje rano do pracy i robię wszystko po cichu byle sie nie obudził. Jak mały się rozbudzi to ide do drugiego pokoju. Sama tak go nauczyłam i sobie na to pozwoliłam, ale pomimo tego że chciałabym żeby czasem sam od siebie pomógł to mu nigdy tego nie powiedzialam
Chociaz od jakiegos czasu jak przychodzi z pracy to bierze Dominika i sie z nim bawi, biega za nim, nakarmi (właśnie sobie uświadomilam, że jednak jakaś zmiana nastapiła).
Wlasnie idzie sie kapac, wiec moze usnie

Brumku dziekuje za komplementy odnosnie mojego syna co do nepalskiego: mama-ama, tata-baba, synek-choro (cioro) maly synek sanu choro
co do wlosow musialam sciac, bo grzywka wpadala do oczow
__________________
"Ty jesteś, wiem, już nie bajką, nie snem
Ale jesteś prawdziwy jak ja..."
Kajool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 21:49   #4601
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
Mam odświeżoną fryzurkę i zafarbowane włosy - w końcu wyglądam jak człowiek i mogę iść do ludzi (wracać do pracy)
Pogoda- boska. JAk wyszłam od fryzjera zastałam córkę mokrą i porozbieraną - oj ten mój tż to trochę niodpowiedzialny, no ale mam nadzieję że mała się nie przeziębiła (poobserwuję ją tej nocy).
Wiem jak udana wizyta u fryzjera potrafi poprawić humor. Może pochwalisz się efektem końcowym? Dzisiaj takie ciepełko, że pewnie Karolince to przemoczenie nie zaszkodzi.

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
Marzena wystroję jutro Domka, walnę mu fotę i wstawię wieczorem do klubu... jak nie zapomnę

Dziewczynki zapodajcie zdjęciem ze spotkania
O, trzymam za słowo! (Crazy-cały czas czekam na obiecane zdjęcie Idy! )
Jeśli dziewczyny nie będą miały nic przeciwko, to zamieszczę kilka zdjęć w klubie.

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
U nas tez jak u wiekszosci spacerowo, Antek mial debiut w spacerowce, a oto dowod:
Mina Antka mówi to samo co napis na czapce.

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
A Ja z uczelni ledwo żyję.
Ale Wam zazdroszczę tych zakupów. Ciuszki, łaszki, jakieś butki dla dzieci... ja mogę pomarzyć...Strasznie mi źle z tą niemocą finansową. Na nic nie mogę sobie pozwolić. Tak strasznie chciałabym coś zmienić, iść do pracy...Ale żłobek kosztuje, i z pracą u mnie z weekendami nie da rady.

Jutro znów uczelnia.
A na państwowy żłobek nie ma szansy?

Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość
Brumku specjalnie dla ciebie zdjecie krzeselka z zawartoscia
O matko, sama słodycz ten Twój Szymek.

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Marzenko jak tam moja słodka Jęczysława się miewa? Lepiej coś?
Dziękuję, że pytasz Teliczku. Jęczysława jeszcze nie zniknęła, choć jest już zdecydowanie lepiej. Nie ma już tych napadów żałosnego płaczu i nie ratujemy się lekami przeciwbólowymi. Ja nie czuję się już jak zombie, za to dziecko przypomina draculę, bo dwójki coraz bardziej widoczne.

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
Ja dzis się podłamałam troche.
Mam sie opiekowac babcią, dziś wrócila ze szpitala, i ogolnie to jej stan zdrowia: leży. Cały czas lezy.
Do tego nie kontroluje juz wlasnych potrzeb, trzeba caly czas ją sprawdzac, w sencie wc. musi czesto jesc, i to diete jak niemowle, Karol moze więcej.

No, to mam dwojke dzieci i babcie. Mało tego, nie na miejscu...
O matko, naprawdę ciężka sytuacja. Jest szansa, że babcia z tego wyjdzie? Dużo siły Ci życzę i pomocnych rąk.

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
wogóle musze się wyżalić
od 2 tygodni jestem niedospana
kłade sie póżno bo zawsze mam coś do zrobienia(pranie, sprzątanieitd)
pozatym lubie choć chwile z wami posiedzieć
rano Johny wstaje o 6
wiec z nim schodze do kuchni podążając z lekko przymkniętymi oczami do ekspresu do kawy
Tzt oczywiście w tym czasie śpi
i choć oboje mamy na tą samą godzinę on wstaje 10 minut przed wyjsciem myje się ubiera i wychodzi
a ja oczywiście z jasiem na ręku wciągam spódniice
jedną ręką przewijam drugą sie maluje itd

ech wiem że ludzie maja poważniejsze problemy
a ja tu o pierdołach smęce
Kopnij tż ode mnie w zadek. Skoro sam się nie domyśla, że jesteś wyczerpana to trzeba mu powiedzieć, że Twoje akumulatory muszą się podładować i jego pomoc przy Janku nad ranem jest niezbędna.

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
1. Domek otworzył mi szafę z zastawą i zacząl wyciągac filiżanki Dobrze, że w porę dobiegłam, bo mialabym filizanki, ale w częściach...

2. Ja mam z mężem ten sam "problem" jeszcze się nie zdarzyło żeby on wstal w nocy, czy poszedl pierwszy kiedy Domek zaczyna płakać. Poprostu przyjeło się, że to moja działka i koniec... Nie powiem żeby mi to jakoś super pasowalo, no ale jakoś nie umiem się z nim wykłócać
Na spacer to jeszcze ani razu sam nie poszedł, a z nami to był może ze 3 razy od urodzenia Taki typ, nic nie zrobię Ogólnie jest najukochańszym mężem z WADAMI
1. Domek chciał zrobić puzzle, a mama stanęła na przeszkodzie.
2. A nie dałoby rady poprosić żeby czasem pomógł? Np. mógłby wstawać do niego chociaż w weekendy? Czasem facetów trzeba trochę naprowadzić i powiedzieć co nam leży na sercu. Mój tż też nie widział u mnie zmęczenia, sama prosiłam żeby rano zajął się Hanią, a ja w tym czasie dosypiałam. Teraz prosić nie muszę, od czasu do czasu sam to robi.

Blondynko, Piwnooka, wysłałam Wam zdjęcia. Nie macie nic przeciwko, żebym kilka wstawiła do klubu?
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 21:49   #4602
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Wstawiłam sondę, głosujcie

(Niestety 5 tytuł sie nie zmieścił, dlatego jest w taki sposób zapisany, oryginalnie brzmi tak: Rosną rączki, rosną nóżki to też czas zębowej wróżki, ba-ba, ba-ba wciąż słyszymy i na wiosnę sie cieszymy. Mamusie VII- VIII ).
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 21:50   #4603
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, no w sumie to jest tak, ze ja sama chce jej pomóc, tylko ze ona taka chuda, taka kruchutka, mi jej jest tak strasznie szkoda... strasznie sie meczy, ona zawsze byla taka zaradna, pomocna, w sumie mozna powiedziec ze w wiekszosci to ona nas wychowala...
Musze jakoś zaradzic na to wszystko, dzieci bedą musiały czesto zostawac z tesciową, bo czasem bedzie tak ze nie dam rady.
Jedyne co mnie nie bedzie martwic to koszta paliwa, bo po odliczeniu leków, pampersów i jakis zakupów to zawsze zostanie coś na paliwo z jej rentki. co prawda nie ma duzo, ale zawsze cos tam latwiej.
Kurczę, trudna sytuacja. Ciężko Ci będzie

Cytat:
Napisane przez CrazyMachine Pokaż wiadomość
Zauważyłyście jak nasze dzieciaki szybko się rozwijają? Każdego dnia u kogoś jakaś nowość. Cudownie
Takie wiek

Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość
Brumku dziekuje za komplementy odnosnie mojego syna co do nepalskiego: mama-ama, tata-baba, synek-choro (cioro) maly synek sanu choro
Komplementy zasłużone

A ta mama to prawie w każdym języku tak samo albo chociaż podobnie. Taki fajny, uniwersalny wyraz
Tylko tata i baba jakoś tak się nie pokrywa
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 21:51   #4604
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, strasznie dawno Wodaquy nie było
Ano nie było. Szczerze to myślałam, że dziś weekend to wpadnie. Vaniliowej też dziś chyba nie było, a zwykle się pojawia.
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 21:51   #4605
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Wstawiłam sondę, głosujcie

(Niestety 5 tytuł sie nie zmieścił, dlatego jest w taki sposób zapisany, oryginalnie brzmi tak: Rosną rączki, rosną nóżki to też czas zębowej wróżki, ba-ba, ba-ba wciąż słyszymy i na wiosnę sie cieszymy. Mamusie VII- VIII ).
O masz, nie załapałam się na tytuły


A to my na dzisiejszym spacerku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 1.jpg (86,3 KB, 93 załadowań)
__________________
........................

Edytowane przez brumek
Czas edycji: 2012-03-17 o 21:53
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 21:56   #4606
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Wstawiłam sondę, głosujcie

(Niestety 5 tytuł sie nie zmieścił, dlatego jest w taki sposób zapisany, oryginalnie brzmi tak: Rosną rączki, rosną nóżki to też czas zębowej wróżki, ba-ba, ba-ba wciąż słyszymy i na wiosnę sie cieszymy. Mamusie VII- VIII ).
na zębową wróżkę to chyba jeszcze za wcześnie, jak na razie Oli moja na nią czeka
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:05   #4607
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
I przeraża mnie jak niektóre dzieci były ubrane. Prawei 20 stopni w cieniu (w słońcu pewnie ze 28), a one w zimowych kombinezonach i pod kołderkami To powinno pod znęcanie się nad dziećmi podchodzić Tymuś był w body z długim rękawem i rajstopach. I koniec. Żadnej czapki i żadnego kocyka (i dwa razy ktoś nas zaczepił w związku z tym ).
Booziu u nas to samo. Np. jeden chłopczyk, coś w wieku Domka miał grubą czapkę, zimowa kurtkę, opatulony szalikiem dookoła i w dodatku siedział w wózku w takim śpiworku jakby baranim A Dominik miał tylko dres ubrany, pod spodem body z krotkim rękawem, buty i to wszystko, nawet cieniutkiej czapki mu nie ubrałam. Strasznie szkoda mi się zrobilo tego chłopca Ale niestety to nie jedyny taki przypadek. Dodam, że mama tego chłopca była w swetrze... Zastanawialam sie czym się Ci rodzice kierują ubierając tak dziecko?
Wiadomo jak dziecko leży to jest mu troszkę zimniej niż nam, bo sie nie rusza, ale to nie oznacza żeby ubierać aż tyle warstw więcej
Dzisiaj mi nawet wózek nie był potrzebny, bo Dominik cały czas chce chodzić (mojemu kręgosłupowi średnio to pasuje).

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
1. Domek chciał zrobić puzzle, a mama stanęła na przeszkodzie.
2. A nie dałoby rady poprosić żeby czasem pomógł? Np. mógłby wstawać do niego chociaż w weekendy? Czasem facetów trzeba trochę naprowadzić i powiedzieć co nam leży na sercu. Mój tż też nie widział u mnie zmęczenia, sama prosiłam żeby rano zajął się Hanią, a ja w tym czasie dosypiałam. Teraz prosić nie muszę, od czasu do czasu sam to robi.
1.Puzzle... ja mu dam puzzle z moich filiżanek
2. Teraz mi głupio, że tak na niego "nagadałam"
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:14   #4608
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Marzena, zajrzyj do Klubu
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:15   #4609
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
I jeszcze mam pytanie, otóż Dominik w tym foteliku samochodowym nie chce leżeć, cały cza glowę zadziera do przodu i tak jedzie. Mało tego cały czas wychyla się żeby patrzeć na mnie. Przyciągam go na maxa pasami, ale on i tak sie odchyla. Wydaje mi się, że to nie jest zbyt bezpieczne. Nie mam możliwości wożenia go z przodu, bo niestety nie da się u mnie wyłączyć poduszki i nie mogę go odchulać cały czas do tyłu. Teraz nie wiem czy nie będzie bezpieczniej go przesadzić już do następnego fotelika? Wolałabym go jeszcze powozić w tym mniejszym, bo wiem że to jednak najbezpieczniejszy fotelik...
POMÓŻCIE!
Mi się wydaje, że pomimo tego, że Domek próbuje się podnosić to jest w tym foteliku bezpieczny. Żeby przesadzić dziecko do kolejnego fotelika musi ono stabilnie samo siedzieć. Jeśli Domek stabilnie siedzi ( a wnioskując po ostatnim filmiku to siedzi ), a ten aktualny fotelik jest dla niego niewygodny/za ciasny to bym go przesadziła. Jeśli się w nim ładnie mieści to bym poczekała.

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
A po południu pojechaliśmy za obiad i zakupy. Natomiast przed kąpielą, na naszym łóżku, mój mały cudak tak sie rozszalał z przekręcaniem i pełzaniem, że aż mąż powiedział, że on chyba zaraz wstanie i pójdzie
I wiecie co, on sie przymierza coraz ładniej do raczkowania Już czasem mu się udaje stanąć na dłoniach i kolankach
Jeśli chłopak dalej będzie miał takie tempo to zaraz faktycznie będzie biegał.

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
A to my na dzisiejszym spacerku
Fiu, fiu, jaki zgrabny Brumek i zamyślone Brumiątko.
Mamy te same rajtki, tylko damską wersję.
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:18   #4610
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Brumek, mały faktycznie leciutko ubrany, paietaj tylko ze taka pogoda zdradliwa, ja bym zalozyla chociaz na uszka opaske, bo wiaterek jest. Nie duzy ale jednak.

Moj maly dzis i wczoraj tez spedzil po kilka godzin. ale ja mu zalozylam dresil i lekką czape.

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

sliczny jest
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:20   #4611
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Fajny Tymcio i mamusia niczego sobie, ale jak zwykle twarzy nie widać
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:25   #4612
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
O masz, nie załapałam się na tytuły


A to my na dzisiejszym spacerku
Tytuły skopiowałam z ostatniej sondy plus jeszcze Stronczek mi podessłala dwa.
Ja w sumie nie napisałam wiadomości z prośbą o tytuły, bo chyba Zaneta coś zachęcała
Następnym razem nadrobisz

No proszę proszę Pani Brumek nam się pokazała z Brumiątkiem Opalacie się
Brumku jak Tymek urósł To juz nie ten mały, szczuplutki bobasek co był

Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość
na zębową wróżkę to chyba jeszcze za wcześnie, jak na razie Oli moja na nią czeka
Taka dostałam propozycję

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że pomimo tego, że Domek próbuje się podnosić to jest w tym foteliku bezpieczny. Żeby przesadzić dziecko do kolejnego fotelika musi ono stabilnie samo siedzieć. Jeśli Domek stabilnie siedzi ( a wnioskując po ostatnim filmiku to siedzi ), a ten aktualny fotelik jest dla niego niewygodny/za ciasny to bym go przesadziła. Jeśli się w nim ładnie mieści to bym poczekała.
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Nateczko, ja nie pomogę, bo nie znam się na tym kompletnie. CHociaż tak sobie myślę, że jeśli pasy są wystarczająco mocno naciągnięte, to chyba wystarcza
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi
No właśnie mieści sie jeszcze w nim na tyle, że jest mu wygodnie (tak mi sie wydaje).
A siedzi stabilnie, bo nawet ostatnio posadziliśmy go na koc i zaczęliśmy ruszać kocem to się nie wywrócił, trzymał pion, ale wolałabym go jeszcze pognieść w tym małym


Aaaa no i dla Tymka za to, że tak próbuje raczkować. Możesz juz się spodziewać, że na dniach zacznie Ci uciekać na czworaka
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:28   #4613
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
Brumek, mały faktycznie leciutko ubrany, paietaj tylko ze taka pogoda zdradliwa, ja bym zalozyla chociaz na uszka opaske, bo wiaterek jest. Nie duzy ale jednak.

Moj maly dzis i wczoraj tez spedzil po kilka godzin. ale ja mu zalozylam dresil i lekką czape.
Tymcio jest zimny wychów I póki co jeszcze chory nie był, więc tego się trzymam
Ja wychodzę z założenia, że jemu jest +/- tak jak mi. A ja większość spaceru dziś byłam z krótkim rękawem, tylko na powrót do domu, w cieniu, sweter założyłam.
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:36   #4614
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Teraz mi głupio, że tak na niego "nagadałam"
Co Ty mówisz? Przecież nic na niego nie nagadałaś. Ja wychodzę z założenia, że jeśli razem z tż dziecko robiliśmy to i razem się nim zajmujemy- niech się nacieszy byciem ojcem, przecież to piękna sprawa.

Cytat:
Napisane przez CrazyMachine Pokaż wiadomość
Marzena, zajrzyj do Klubu
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:40   #4615
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

To jeszcze Was pomęczę moim Stworkiem

Na pierwszym zdjęciu po obiadku, a na drugim ustawia się tak jakby na czworaki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_9437.jpg (34,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (55,8 KB, 55 załadowań)
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:48   #4616
piwnooka77
Raczkowanie
 
Avatar piwnooka77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 360
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Blondynko, Piwnooka, wysłałam Wam zdjęcia. Nie macie nic przeciwko, żebym kilka wstawiła do klubu?
Dzięki za zdjęcia, ogląda się je z przyjemnością (choć czuję jakiś mały niedosyt ). Chociaż nie ma mnie w klubie to możesz kilka tam wstawić (z wyjątkiem zdjęć o numerze 343, 349, 356 - to taka moja prośba - reszta według uznania )
piwnooka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:54   #4617
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Sliczny stworek. A jak fajnie dwa zebule widać
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:56   #4618
piwnooka77
Raczkowanie
 
Avatar piwnooka77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 360
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
To jeszcze Was pomęczę moim Stworkiem

Na pierwszym zdjęciu po obiadku, a na drugim ustawia się tak jakby na czworaki.
wstawiaj, wstawiaj jak najwięcej na ładne Stworki to się przyjemnie patrzy (buźka sama na ich widok się cieszy - i to tyczy się wszystkich wizażowych Stworków)
piwnooka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:59   #4619
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
To jeszcze Was pomęczę moim Stworkiem

Na pierwszym zdjęciu po obiadku, a na drugim ustawia się tak jakby na czworaki.
Jakie pomęczę? Ja uwielbiam oglądać zdjęcia dzieci w każdej ilości.
Widać, że Tymek jest bardzo pogodnym dzieckiem- uśmiech mu chyba nie schodzi z twarzy.

Cytat:
Napisane przez piwnooka77 Pokaż wiadomość
Dzięki za zdjęcia, ogląda się je z przyjemnością (choć czuję jakiś mały niedosyt ). Chociaż nie ma mnie w klubie to możesz kilka tam wstawić (z wyjątkiem zdjęć o numerze 343, 349, 356 - to taka moja prośba - reszta według uznania )
Niedosyt mówisz, a ja myślałam, że poczujecie się zasypane.
Dzięki za zgodę na wstawienie zdjęć pomimo tego, że w klubie Cię nie ma- do prośby oczywiście się zastosuję.
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 05:42   #4620
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

dzien dobry

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Byłam z Małym na polu i sąsiadka do nas podeszła. Radek wyciągnął łapkę do nie a ona mu ją pocałowała i do pyska swojego kilka paluszków wsadziła. Myślałam, że padnę trupem. Oczywiście nic się nie odezwałam tylko czym prędzej do domu pobiegłam i łapkę umyłam porządnie.
kur...ka, chyba bym jej powiedziała do słuchu
Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
I jeszcze mam pytanie, otóż Dominik w tym foteliku samochodowym nie chce leżeć, cały cza glowę zadziera do przodu i tak jedzie. Mało tego cały czas wychyla się żeby patrzeć na mnie. Przyciągam go na maxa pasami, ale on i tak sie odchyla. Wydaje mi się, że to nie jest zbyt bezpieczne. Nie mam możliwości wożenia go z przodu, bo niestety nie da się u mnie wyłączyć poduszki i nie mogę go odchulać cały czas do tyłu. Teraz nie wiem czy nie będzie bezpieczniej go przesadzić już do następnego fotelika? Wolałabym go jeszcze powozić w tym mniejszym, bo wiem że to jednak najbezpieczniejszy fotelik...
POMÓŻCIE!
u nas to samo - po prostu chłopak chce jak najwięcej świata zobaczyć przesadzimy go do większego, ale nawet nie z tego powodu. Myśle że nie masz powodu do zmartwienia
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
My tez dziś zaliczyliśmy długi spacer (długi czasowo, bo wcale daleko nie zaszliśmy ). Pierwszy raz od niepamiętnych czasów mąż z nami poszedł. Siedzieliśmy w parku i czytaliśmy gazetki, potem pokazywałam Tymciowi dzieci i huśtawki, a potem poszliśmy na watę cukrową

Brawa dla Tymcia za nowe umiejętności, tylko patrzeć jak zacznie zasuwać

Też to wczoraj widziałam - dziecko w gondoli tak przykryte że czubek nosa było widać

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Marchewka z jabłkiem
No i oprócz tego jadł dziś jabłko takie normalne, ale to już nasza codzienna tradycja - on kocha te jabłka I banana sobie podgryzał. Choć ten ostatni nie za bardzo mu jeszcze smakuje.

Zdjęcie śliczne!!!

A jedzonka gratuluję

My wczoraj mieliśmy gości jeszcze wieczorem - zrobiliśmy mamie niespodziankę na urodziny, przygotowałam wszystko, goście przyjechali, no ale do rzeczy - Adaś siedział na kolanach u taty i był gwiazdą wieczoru bo jak tata swój talerz odsuwał to robił ogromną awanturę domagając się nieograniczonego dostępu do taty jedzenia


Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Booziu u nas to samo. Np. jeden chłopczyk, coś w wieku Domka miał grubą czapkę, zimowa kurtkę, opatulony szalikiem dookoła i w dodatku siedział w wózku w takim śpiworku jakby baranim A Dominik miał tylko dres ubrany, pod spodem body z krotkim rękawem, buty i to wszystko, nawet cieniutkiej czapki mu nie ubrałam. Strasznie szkoda mi się zrobilo tego chłopca Ale niestety to nie jedyny taki przypadek. Dodam, że mama tego chłopca była w swetrze... Zastanawialam sie czym się Ci rodzice kierują ubierając tak dziecko?
masakra.....
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Tymcio jest zimny wychów I póki co jeszcze chory nie był, więc tego się trzymam
Ja wychodzę z założenia, że jemu jest +/- tak jak mi. A ja większość spaceru dziś byłam z krótkim rękawem, tylko na powrót do domu, w cieniu, sweter założyłam.
dokładnie! Ja też wolę żeby mu było chłodno niż za ciepło, więc skoro mnie w samej bluzce jest gorąco to dlaczego jemu miałoby być zimno...nienawidzę opatulania
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
To jeszcze Was pomęczę moim Stworkiem

Na pierwszym zdjęciu po obiadku, a na drugim ustawia się tak jakby na czworaki.
piękne zdjęcia! Jak zwykle Tymek czaruje oczkami
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.