Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-11-07, 13:51   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13


Nosisz rozmiar większy niż 40 i potrzebujesz inspiracji, w co się ubierać, by wyglądać korzystnie, modnie i po prostu pięknie? Zobacz kolekcję jesień-zima 2012/13 Eleny Miro, która perfekcyjnie dopasowuje obowiązujące trendy do rozmiaru przeciętnej kobiety. Projektantka każdą kolekcją udowadnia, że seksapil nie zależy od wymiarów, a pełne, kobiece, zadbane kształty, określane ? naszym zdaniem niesłusznie ? size plus, należy eksponować tak, by stały się atutem. Jak to robić, by uzyskać pożądany efekt zgrabnej, proporcjonalnej sylwetki? Koniecznie zobacz, co proponuje Elena Miro. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:20   #2
natalia191994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 11
GG do natalia191994
Dot.: Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13

no i super, wyglądają normalnie, a nie jak wieszaki na ubrania
natalia191994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:23   #3
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13

Piekne panie i piekne kreacje. Niestety panie te do gruszki z wydatnymi biodrami. Co z paniami jablkami ktore maja kawl cyca, porzadny brzuch i brak talii. Moze cos dla jablek by sie znalazlo?
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 00:58   #4
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13

Cytat:
Napisane przez natalia191994 Pokaż wiadomość
no i super, wyglądają normalnie, a nie jak wieszaki na ubrania
To ze sporo osob ktore widujemy codziennie na ulicach ma nadwage nie znaczy jeszcze, ze jest to normalniejsze od szczuplej sylwetki, jak sugerujesz, a juz na pewno nie jest zdrowe
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 13:19   #5
natalia191994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 11
GG do natalia191994
Dot.: Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13

"To ze sporo osob ktore widujemy codziennie na ulicach ma nadwage nie znaczy jeszcze, ze jest to normalniejsze od szczuplej sylwetki, jak sugerujesz, a juz na pewno nie jest zdrowe " nie uważam, żeby te modelki miały ogromną nadwagę, a poza tym bycie zbyt szczupłym również jest nie zdrowe
natalia191994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 23:19   #6
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13

Cytat:
Napisane przez natalia191994 Pokaż wiadomość
"To ze sporo osob ktore widujemy codziennie na ulicach ma nadwage nie znaczy jeszcze, ze jest to normalniejsze od szczuplej sylwetki, jak sugerujesz, a juz na pewno nie jest zdrowe " nie uważam, żeby te modelki miały ogromną nadwagę, a poza tym bycie zbyt szczupłym również jest nie zdrowe
Niedowaga oczywiscie tez nie jest zdrowa, masz racje, ale nadwaga z cala pewnoscia rowniez, nawet taka ktora nie jest ogromna, wiec bylabym ostrozna z uznawaniem jej za norme, tym bardziej ze staje sie coraz wiekszym problemem w naszym spoleczenstwie Osobiscie chcialabym ogladac na wybiegu kobiety szczuple, zgrabne, o BMI ani za niskim, ani za wysokim Ale wiadomo ze nie kazda z nas ma rozmiar 36 wiec fajnie ze sa tez propozycje dla pan noszacych wieksze rozmiary.
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 11:19   #7
drzazga11
Raczkowanie
 
Avatar drzazga11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Puszcza Niepołomicka
Wiadomości: 260
Dot.: Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13

piękna sesja,piękne kobiety!
drzazga11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-10, 01:42   #8
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
To ze sporo osob ktore widujemy codziennie na ulicach ma nadwage nie znaczy jeszcze, ze jest to normalniejsze od szczuplej sylwetki, jak sugerujesz, a juz na pewno nie jest zdrowe
Patrzę, patrzę i patrzę, i nie umiem znaleźć na tych zdjęciach kobiety z nadwagą. No, może ostatnia pani lekko zaokrąglona.
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 21:56   #9
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
Patrzę, patrzę i patrzę, i nie umiem znaleźć na tych zdjęciach kobiety z nadwagą. No, może ostatnia pani lekko zaokrąglona.
Ja nie patrzylam na wszystkie zdjecia tylko wyrywkowo i wszystkie, ktore widzialam są obiektywnie "przy kości" Pokazałam jedno zdjęcie TŻtowi i jego jednoznaczna reakcja i komentarz mnie w tym utwierdziły ;P
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 09:53   #10
Hasannah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13

dla mnie te kobiety są po prostu noramlen a nie plus.
Hasannah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 11:05   #11
brownie21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13

Ja (jak również mój chłopak) uważam, że te kobiety nie są szczupłe, ale też nie "plus size". Takie w sam raz.
brownie21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 12:30   #12
trendy77
Przyczajenie
 
Avatar trendy77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13

zgadzam sie żaden to rozmiar size plus
trendy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 15:09   #13
doctissima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
Dot.: Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13

no dokładnie!!! normal size!
doctissima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 18:10   #14
Dziwnograj
Raczkowanie
 
Avatar Dziwnograj
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 321
Dot.: Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
Niedowaga oczywiscie tez nie jest zdrowa, masz racje, ale nadwaga z cala pewnoscia rowniez, nawet taka ktora nie jest ogromna, wiec bylabym ostrozna z uznawaniem jej za norme, tym bardziej ze staje sie coraz wiekszym problemem w naszym spoleczenstwie Osobiscie chcialabym ogladac na wybiegu kobiety szczuple, zgrabne, o BMI ani za niskim, ani za wysokim Ale wiadomo ze nie kazda z nas ma rozmiar 36 wiec fajnie ze sa tez propozycje dla pan noszacych wieksze rozmiary.
Zgadzam się w 100 procentach!
Denerwuje mnie przeciwstawianie anorektycznym modelkom kobiet przy kości.
Dlaczego nie mogą pokazać normalnej dziewczyny w rozmiarze 38?
Dziwnograj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 20:21   #15
Behemottka
Przyczajenie
 
Avatar Behemottka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: California
Wiadomości: 13
Dot.: Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13

Plus size? Niepowazni jestescie? Adele jest plus size. Modelki z tego artykulu sa normal size. "Zwykle" modelki sa anorexia size...

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Kochanie, nie wiem jak Ty definiujesz "normalne" ale dla wiekszosci ludzi normalne jest to, co medianowe, niewymagajace drakonskich diet, i po prostu sexy. Wiekszosc mezczyzn, ktorych znam uwaza, ze okraglosci sa sexy, a chudosci to obrzydliwosci. Zwykle modelki to nie sa zdrowe, normalne kobiety. Wystarczy poczytac wywiady/wspomnienia, zeby zrozumiec jak ogromna jest w tym zawodzie presja odchudzanie, ile dziewczyn ma anoreksje, ile rzyga po kazdym posilku, ile zazywa szemrane lekarstwa... Naprawde, zastanowmy sie nad tym co promuja "normalne" modelki.
Behemottka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 23:38   #16
Dziwnograj
Raczkowanie
 
Avatar Dziwnograj
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 321
Dot.: Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13

Według mnie jednak te kobiety mają nadwagę.
Dziewczyna nie powinna ważyć 70 kg, a powiedzmy 50-60 (przyjmując, że ma 165 cm wzrostu, który jest wg statystyk średnią).
Właśnie o tym mówie. Modelki NIE SĄ normalne. Są wymysłem homoseksualistów, którzy są większością w branży i starają się zrobić z kobiet chłopców. Pisałam o tym, że nie chcę oglądać dziewczyny, która waży 45 kg przy wzroście 180, ale też nie chce oglądać dziewczyny z nadwagą. Czemu nie istnieją modelki o zdrowej wadze - ani puszyste, ani wychudzone?
Dziwnograj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 07:28   #17
IZ85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13

nie wiem gdzie Ty dziewczyno widzisz na nich nadwagę taką strasznie rażącą?!? to że mają cycki, biodra i normalną talię + okrągły tyłek to chyba z tego co pamiętam atrybuty kobiecości ... to są normalne zwykłe dziewczyny, które wreszcie nie wyglądają za z oświęcimia wypuszczone ...
IZ85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 09:14   #18
radiolotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 21
Dot.: Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13

Modelki zdecydowanie są normalnych rozmiarów, chociaż uważam że ubrania dobrze by wyglądały na osobach plus size. Ogólnie kolekcja bardzo ładna
radiolotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 11:20   #19
marzenabe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13

Mężczyźni, a zwłaszcza ten na którym mi zależy, lubią piersi i pupę a to co chodzi po wybiegach to produkt który sprzedaje inny produkt. Nie chodzi o otyłość, choć są także osoby które lubią puszyste panie tak jak kobiety preferują różnych mężczyzn. Ostatnio pewien przystojny facet w kiosku przeglądając gazetę pytał gdzie są prawdziwe kobiety bo od anorektycznych nastolatek to mu się już rzygać chce
Ja na modelki patrze jak na żywe wieszaki które są o tyle lepsze, że daną kreację możesz zobaczyć "w ruchu", ale bez przesady to nie są jakieś boginie i wyznaczniki wyglądu. Jeśli modna jest diastema to mamy sobie zęby powybijać? Kiedyś to ludzie sie wstydzili przerwy między jedynkami.
Dlaczego mężczyźni uwielbiają aniołki z Victoria's Secret? Bo są kształtne
marzenabe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 13:51   #20
chocolategateau
Raczkowanie
 
Avatar chocolategateau
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wyspy
Wiadomości: 32
Dot.: Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13

Modelki są takie chude, tylko dlatego żeby ludzie zwracali uwagę na ubrania, kolekcje niż na kształtne kobiety w tym cała logika
__________________
hataz gonna hate ...
chocolategateau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 23:57   #21
Dziwnograj
Raczkowanie
 
Avatar Dziwnograj
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 321
Dot.: Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13

Cytat:
Napisane przez marzenabe Pokaż wiadomość
Mężczyźni, a zwłaszcza ten na którym mi zależy, lubią piersi i pupę a to co chodzi po wybiegach to produkt który sprzedaje inny produkt. Nie chodzi o otyłość, choć są także osoby które lubią puszyste panie tak jak kobiety preferują różnych mężczyzn. Ostatnio pewien przystojny facet w kiosku przeglądając gazetę pytał gdzie są prawdziwe kobiety bo od anorektycznych nastolatek to mu się już rzygać chce
Ja na modelki patrze jak na żywe wieszaki które są o tyle lepsze, że daną kreację możesz zobaczyć "w ruchu", ale bez przesady to nie są jakieś boginie i wyznaczniki wyglądu. Jeśli modna jest diastema to mamy sobie zęby powybijać? Kiedyś to ludzie sie wstydzili przerwy między jedynkami.
Dlaczego mężczyźni uwielbiają aniołki z Victoria's Secret? Bo są kształtne
Modelki z Victoria's Secret własnie są szczupłe, a nie wychudzone. Na pewno nie wyglądają jak panie z tego pokazu.
Dziwnograj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 14:30   #22
szarabajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13

Tak drogie Panie, dlatego właśnie mężczyznom nie podobają się modelki, tylko panie puszyste oraz otyłe... myślenie życzeniowe?
szarabajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 15:26   #23
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13

Cytat:
Napisane przez Behemottka Pokaż wiadomość

Kochanie, nie wiem jak Ty definiujesz "normalne" ale dla wiekszosci ludzi normalne jest to, co medianowe, niewymagajace drakonskich diet, i po prostu sexy. Wiekszosc mezczyzn, ktorych znam uwaza, ze okraglosci sa sexy, a chudosci to obrzydliwosci. Zwykle modelki to nie sa zdrowe, normalne kobiety. Wystarczy poczytac wywiady/wspomnienia, zeby zrozumiec jak ogromna jest w tym zawodzie presja odchudzanie, ile dziewczyn ma anoreksje, ile rzyga po kazdym posilku, ile zazywa szemrane lekarstwa... Naprawde, zastanowmy sie nad tym co promuja "normalne" modelki.
My właśnie napisałyśmy obie z Dziwnograj, że najlepiej by było, gdyby modelki miały wypośrodkowane BMI, ani za duze, ani za male, wtedy wygląda się proporcjonalnie, ładnie i kobieco

Cytat:
Napisane przez Dziwnograj Pokaż wiadomość
Według mnie jednak te kobiety mają nadwagę.
Wg mnie tez. I mysle, ze gdyby wypowiedzial sie jakis lekarz to tez stwierdzilby nadwage, nie mowie ze znacznego stopnia, ale jednak

Cytat:
Dziewczyna nie powinna ważyć 70 kg, a powiedzmy 50-60 (przyjmując, że ma 165 cm wzrostu, który jest wg statystyk średnią).
Właśnie o tym mówie. Modelki NIE SĄ normalne. Są wymysłem homoseksualistów, którzy są większością w branży i starają się zrobić z kobiet chłopców. Pisałam o tym, że nie chcę oglądać dziewczyny, która waży 45 kg przy wzroście 180, ale też nie chce oglądać dziewczyny z nadwagą. Czemu nie istnieją modelki o zdrowej wadze - ani puszyste, ani wychudzone?
Dokladnie tak!

Cytat:
Napisane przez IZ85 Pokaż wiadomość
nie wiem gdzie Ty dziewczyno widzisz na nich nadwagę taką strasznie rażącą?!? to że mają cycki, biodra i normalną talię + okrągły tyłek to chyba z tego co pamiętam atrybuty kobiecości ... to są normalne zwykłe dziewczyny, które wreszcie nie wyglądają za z oświęcimia wypuszczone ...
A kto pisal o nadwadze "strasznie rażącej"? Piszemy po prostu o nadwadze, nikt nie mowi ze te panie sa otyłe ani nic z tych rzeczy.

Cytat:
Napisane przez marzenabe Pokaż wiadomość
Dlaczego mężczyźni uwielbiają aniołki z Victoria's Secret? Bo są kształtne
Cytat:
Napisane przez Dziwnograj Pokaż wiadomość
Modelki z Victoria's Secret własnie są szczupłe, a nie wychudzone. Na pewno nie wyglądają jak panie z tego pokazu.
To samo chcialam napisac, przeciez zadna z tych modelek nie nadawalaby sie na aniołka VS, co tu w ogole porownywac?! Aniołki są zdecydowanie szczuplejsze i to właśnie je większość mężczyzn wskazałaby jako ideał, tak sądzę
(Inna sprawa, ze jak ogladam zdjecia na facebooku VS to czasami zdarza im sie przeholowac z photoshopem)

Cytat:
Napisane przez szarabajka Pokaż wiadomość
Tak drogie Panie, dlatego właśnie mężczyznom nie podobają się modelki, tylko panie puszyste oraz otyłe... myślenie życzeniowe?
Tez mi sie tak troche wydaje Jak komus nie chce sie schudnac to najlepiej wmawiac wszystkim wokol ze im wiecej tluszczyku tym lepiej i ze faceci uwielbiaja jak ich kobieta ma tylek 3x szerszy od ich wlasnego Niestety nie jest to prawda... My tez wolimy jak mezczyzna ma zdrowe, wysportowane ciało, a nie samą skórę i kości albo wielki "mięsień piwny", czyz nie?
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 21:26   #24
Dziwnograj
Raczkowanie
 
Avatar Dziwnograj
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 321
Dot.: Moda size plus - Elena Miro jesień-zima 2012/13

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
My właśnie napisałyśmy obie z Dziwnograj, że najlepiej by było, gdyby modelki miały wypośrodkowane BMI, ani za duze, ani za male, wtedy wygląda się proporcjonalnie, ładnie i kobieco



Wg mnie tez. I mysle, ze gdyby wypowiedzial sie jakis lekarz to tez stwierdzilby nadwage, nie mowie ze znacznego stopnia, ale jednak

Dokladnie tak!



A kto pisal o nadwadze "strasznie rażącej"? Piszemy po prostu o nadwadze, nikt nie mowi ze te panie sa otyłe ani nic z tych rzeczy.





To samo chcialam napisac, przeciez zadna z tych modelek nie nadawalaby sie na aniołka VS, co tu w ogole porownywac?! Aniołki są zdecydowanie szczuplejsze i to właśnie je większość mężczyzn wskazałaby jako ideał, tak sądzę
(Inna sprawa, ze jak ogladam zdjecia na facebooku VS to czasami zdarza im sie przeholowac z photoshopem)



Tez mi sie tak troche wydaje Jak komus nie chce sie schudnac to najlepiej wmawiac wszystkim wokol ze im wiecej tluszczyku tym lepiej i ze faceci uwielbiaja jak ich kobieta ma tylek 3x szerszy od ich wlasnego Niestety nie jest to prawda... My tez wolimy jak mezczyzna ma zdrowe, wysportowane ciało, a nie samą skórę i kości albo wielki "mięsień piwny", czyz nie?
Uff jednak znalzał się ktoś to czytał co napisałam, a nie wyłapywał pojedyczne słowa przekręcając całą treść.

A co do facetów: Popieram!
Wiadomo, są faceci, którzy lubią puszyste dziewczyny, tak jak są i dziewczyny, które lubią miękkich miśków, ale nie oszukujmy się : większość dziewczyn obejrzy się za wysportowanym facetem.
Dziwnograj jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.