Wędzidełko tylne warg sromowych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-23, 01:51   #1
Carin_RD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1

Wędzidełko tylne warg sromowych


Witam.

Mam pewien "mały" problem z wędzidełkiem warg sromowych. Dla wyjaśnienia, jest to miejsce pomiędzy pochwą a odbytem, tuż pod wejściem do pochwy, które łączy wargi sromowe ze sobą i które po pierwszym porodzie ulega zniszczeniu. Jest to jednocześnie miejsce, które sprawia mi dużo bólu podczas stosunku. W moim przypadku wędzidełko dość mocno zasłania wejście do pochwy i w przypadku zmiany kąta pod jakim mój partner we mnie wchodzi zaczyna mnie obcierać i rozciągać się do bólu. Jest to bardzo uciążliwe, gdyż muszę ograniczać się tylko do kilku pozycji i nie mogę pozwolić sobie na nic więcej poza wolnym, nudnym seksem, bo kończy się to opuchniętym wędzidełkiem i pieczeniem przy każdym dotyku i każdej wizycie w toalecie.

I teraz moje pytanie. Czy orientujecie się co można z tym zrobić? Myślałam o zabiegu, ale nigdzie nawet nie ma podanej ceny coś takiego, więc mam podstawy myśleć, że takowego zabiegu się w ogóle nie przeprowadza. Nie chcę czekać do pierwszego porodu aż w końcu wędzidełko ulegnie samoczynnemu zniszczeniu, bo to kompletnie mija się z celem...

Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Carin_RD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-23 02:51:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.