Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-08-29, 20:29   #2161
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Od parunastu lat mam dwa dyski Ja po prostu lecia³am i usuwa³am i tak polecia³am za daleko
No ja nie wiem czy kupiê u niego znowu bo ostatnio widzia³am nawet cenê 44z³ (a p³aci³am 33,90) za zestaw z przesy³k± a to ju¿ sporo dla mamy. Szczególnie, ¿e mo¿na u kogo¶ innego taniej kupiæ nawet o 10z³. Mo¿e siê poczeka d³u¿ej ale cena mamie robi ró¿nicê. Zobaczymy jak bêdzie przy kolejnym zamawianiu.
Ano, za gapiostwo siê p³aci
Odno¶nie farby poczekamy zobaczymy I jak Powerlook bêdzie mia³ za drogo, to tez kupiê u kogo¶ innego. Bo ja ograniczenia czasowego nie mam, ¿e ju¿ muszê na gwa³t farbowaæ. Widaæ mi ju¿ odrost, ale nie a¿ tak bardzo, ¿eby panikowaæ.
No i jakby nie by³o, cena dla mnie te¿ ma znaczenie.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-29, 20:32   #2162
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula, nie wiem
Widzia³am w poci±gu dziewczynê z takim kolorem jaki bym chcia³a, piêkny by³ ale nie wiem jak co¶ takiego uzyskaæ :/
To by³ taki br±z miedziano jaki¶,ale nie by³ rudy
Mo¿e to by³ jej naturalny? Albo mied¼ z czym¶ zmieszana aby rudy nie wychodzi³?

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Metaxa a w jaki poziom celujesz?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-29, 20:32   #2163
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula, nie wiem
Widzia³am w poci±gu dziewczynê z takim kolorem jaki bym chcia³a, piêkny by³ ale nie wiem jak co¶ takiego uzyskaæ :/
To by³ taki br±z miedziano jaki¶,ale nie by³ rudy
Mo¿e to by³ jej naturalny? Albo mied¼ z czym¶ zmieszana aby rudy nie wychodzi³?
A mo¿e mia³a jaki¶ br±z mahoniowy + czerwony mixton?
Bo takie co¶ te¿ mo¿na zmieszaæ, prawda?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-30, 05:33   #2164
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e to by³ jej naturalny? Albo mied¼ z czym¶ zmieszana aby rudy nie wychodzi³?

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Metaxa a w jaki poziom celujesz?
Hm 6-7 ?
Podoba mi siê ten kolor co ma ta babeczka reklamujaca prostownice na wizazu
Nie wiesz co to mo¿e byæ ?

---------- Dopisano o 06:33 ---------- Poprzedni post napisano o 06:30 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
A mo¿e mia³a jaki¶ br±z mahoniowy + czerwony mixton?
Bo takie co¶ te¿ mo¿na zmieszaæ, prawda?
W tym kolorze nie by³o ani grama czerwieni
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-30, 08:01   #2165
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Hm 6-7 ?
Podoba mi siê ten kolor co ma ta babeczka reklamujaca prostownice na wizazu
Nie wiesz co to mo¿e byæ ?

---------- Dopisano o 06:33 ---------- Poprzedni post napisano o 06:30 ----------



W tym kolorze nie by³o ani grama czerwieni
Prawdziwa mied¼ to nie czerwieñ i ciê¿ko chyba bêdzie tak± farbê znale¼æ. Daj linka do tej babeczki bo ja nic takiego nie widzê.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-30, 11:46   #2166
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
W tym kolorze nie by³o ani grama czerwieni
To ja odpadam. Brak mi pomys³u w takim wypadku.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Prawdziwa mied¼ to nie czerwieñ i ciê¿ko chyba bêdzie tak± farbê znale¼æ. Daj linka do tej babeczki bo ja nic takiego nie widzê.
Kachula, zrobi³am specjalnie dla ciebie (i metaxy, coby¶cie siê dogada³y) print screena z babk± od prostownicy Czêstujcie siê

Jak dla mnie ten kolor to 6,34 albo 6,43. Ale pewna nie jestem
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (50,1 KB, 25 za³adowañ)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-30, 19:46   #2167
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
To ja odpadam. Brak mi pomys³u w takim wypadku.



Kachula, zrobi³am specjalnie dla ciebie (i metaxy, coby¶cie siê dogada³y) print screena z babk± od prostownicy Czêstujcie siê

Jak dla mnie ten kolor to 6,34 albo 6,43. Ale pewna nie jestem
Ja bym tu szuka³a (patrz za³±cznik)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg loreal-majirel-1.jpg (185,2 KB, 22 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 19:53   #2168
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym tu szuka³a (patrz za³±cznik)
O ! 6,41 wygl±da bardzo podobnie jak na moje oko. 6,42 te¿ ujdzie w t³oku po cimoku
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:07   #2169
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
O ! 6,41 wygl±da bardzo podobnie jak na moje oko. 6,42 te¿ ujdzie w t³oku po cimoku
Ja nie mogê dobrze dobraæ bo komp moich starych ma dziwne kolory Ale ta paleta Majirel jest boska


---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

wg mojego kompa bli¿ej do 6,35
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:10   #2170
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie mogê dobrze dobraæ bo komp moich starych ma dziwne kolory Ale ta paleta Majirel jest boska


---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

wg mojego kompa bli¿ej do 6,35
Fakt, Majirel ma ¶wietne kolory. Tylko dla mnie cena tej farby w porównaniu do pojemno¶ci ju¿ taka fajna nie jest

Wg mojego lapka samo 6,35 jest trochê za jasne. Dla mnie takie zmieszanie pó³ na pó³ odcienia ,35 z poziomu 5 i 6 da³oby ten kolor. Chyba...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:17   #2171
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Fakt, Majirel ma ¶wietne kolory. Tylko dla mnie cena tej farby w porównaniu do pojemno¶ci ju¿ taka fajna nie jest

Wg mojego lapka samo 6,35 jest trochê za jasne. Dla mnie takie zmieszanie pó³ na pó³ odcienia ,35 z poziomu 5 i 6 da³oby ten kolor. Chyba...
We¼ pod uwagê o¶wietlenie. Jej w³osy na pewno s± ja¶niejsze bo widaæ to na wielu pasmach. Wystarczy zrobiæ na w³osach fale a od razu w³osy wydaj± siê ciemniejsze miejscami co rzutuje na ca³o¶æ.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

A co do pojemno¶ci to farba pewnie wydajana jak dia richesse. miesza siê 50ml na 75 oxy, wiêc daje to 125ml ca³ej mieszanki, a to i tak du¿o. No ale ja mam strasznie cienkie w³osy wiêc ma³o farby potrzebujê.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 20:27   #2172
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
We¼ pod uwagê o¶wietlenie. Jej w³osy na pewno s± ja¶niejsze bo widaæ to na wielu pasmach. Wystarczy zrobiæ na w³osach fale a od razu w³osy wydaj± siê ciemniejsze miejscami co rzutuje na ca³o¶æ.
Mo¿liwe, ale ja patrzy³am na ta czê¶æ fryzury przy czubku g³owy. To co jest niby grzywk±. Na te ciemno-jasne partie nawet nie zwracam uwagi.

Ja tam nadal bêdê obstawaæ, ¿e mieszanka 6 z 5 bêdzie tym kolorem, bo przy sesjach u¿ywaj± bardzo mocnych lamp, wiêc kolor mo¿e byæ w rzeczywisto¶ci ciemniejszy ni¿ na zdjêciu obrobionym przez grafika.

Dodatkowo u ka¿dego komputer to inaczej poka¿e.
Na moim lapku ten 6,35 z Majirel jest bardzo jasny i wygl±da prawie jak 7,4 z Inebryi.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A co do pojemno¶ci to farba pewnie wydajana jak dia richesse. miesza siê 50ml na 75 oxy, wiêc daje to 125ml ca³ej mieszanki, a to i tak du¿o. No ale ja mam strasznie cienkie w³osy wiêc ma³o farby potrzebujê.
No ja te¿ mam bardzo cienkie, ¶rednio gêste, a zjadaj± farbê. Bo je¶li fryzjerka we¼mie mniejsza ilo¶æ na "ile mi siê wydaje, ¿e powinno starczyæ" to potem mam lekko nierówno pokryte. Bardzo widoczne to nie jest, ale z bliska sama widzê bardzo wyra¼nie.

No i ju¿ napali³am siê na Inebryjê, która ma cudny stosunek pojemno¶ci do ceny (a jeszcze j± chwalicie ), to nie bêdê patrzyæ na nic innego
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:33   #2173
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 5 018
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Witam !
Mam nadziejê, ¿e piszê w dobrym w±tku. Mianowicie szukam porady w sprawie koloru co¶ na temat moich w³osów. Wcze¶niej by³y sporo czasu farbowane na ciemny br±z który zawsze by³ czarny. W wakacje postanowi³am zmieniæ kolor, czarny mi siê znudzi³ poza tym niezbyt dobrze siê w nim czu³am, chcia³am co¶ ja¶niejszego. W po³owie lipca mia³am k±piel rozja¶niaj±c±, wysz³y ³aciate z ciemnym do³em ale by³am na to przygotowana. Po 3 tyg posz³a na nie farba tutto colors nr 6.003 Dark Blonde Nat. Bahia niestety wysz³a bardzo ciemna. Góra siê sp³uka³a, kilka dni temu u¿y³am rozja¶niacza garnier nutrisse creme (rozja¶nia o 4 tony). Moim wymarzonym kolorem jest z³ocisty br±z, taki bardziej naturalny, zdjêcie mo¿e nie powala ale mam nadziejê, ¿e mniej wiêcej wiadomo o jaki chodzi co¶ takiego . Dodam jeszcze, ¿e na moich w³oach farby chwytaj± dosyæ ciemno. Co prawda nie bêdê ich farbowaæ teraz dopiero za jakie¶ 3 tyg aby ich nie mêczyæ na raz. przede wszystkim chcia³abym siê pozbyæ tej rudo-czerwonej po¶wiaty i mieæ br±z o piêknym z³otym po³ysku. Jak± farbê, odcieñ polecacie?

1. po farbie tutto
2. po rozja¶nianiu w cieniu i s³oñcu
Na zdjêciach mo¿e nie widaæ a¿ takiej zmiany ale na ¿ywo jest zauwa¿alna
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1942.jpg (199,1 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1991.jpg (226,6 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2001.jpg (177,9 KB, 17 za³adowañ)

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2013-08-30 o 20:41
izaa29 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:42   #2174
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez izaa29 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam !
Mam nadziejê, ¿e piszê w dobrym w±tku. Mianowicie szukam porady w sprawie koloru co¶ na temat moich w³osów. Wcze¶niej by³y sporo czasu farbowane na ciemny br±z który zawsze by³ czarny. W wakacje postanowi³am zmieniæ kolor, czarny mi siê znudzi³ poza tym niezbyt dobrze siê w nim czu³am, chcia³am co¶ ja¶niejszego. W po³owie lipca mia³am k±piel rozja¶niaj±c±, wysz³y ³aciate z ciemnym do³em ale by³am na to przygotowana. Po 3 tyg posz³a na nie farba tutto colors nr 6.003 Dark Blonde Nat. Bahia niestety wysz³a bardzo ciemna. Góra siê sp³uka³a, kilka dni temu u¿y³am rozja¶niacza garnier nutrisse creme (rozja¶nia o 4 tony). Moim wymarzonym kolorem jest z³ocisty br±z co¶ takiego . Dodam jeszcze, ¿e na moich w³oach farby chwytaj± dosyæ ciemno. Co prawda nie bêdê ich farbowaæ teraz dopiero za jakie¶ 3 tyg aby ich nie mêczyæ na raz. przede wszystkim chcia³abym siê pozbyæ tej rudo-czerwonej po¶wiaty i mieæ br±z o piêknym z³otym po³ysku. Jak± farbê, odcieñ polecacie?

1. po farbie tutto
2. po rozja¶nianiu w cieniu i s³oñcu
Na zdjêciach mo¿e nie widaæ a¿ takiej zmiany ale na ¿ywo jest zauwa¿alna
Jak dla mnie to kolor jest nadal troszkê za ciemny do tego co chcesz. Zrobi³abym jeszcze jedn± k±piel za jaki¶ czas a na to farbê w naturalnym odcieniu z poziomu 6 lub 7 (skoro zawsze wychodz± ci ciemno) - najlepiej profesjonalna, wtedy wiadomo jak wyj¶æ powinna. Natura w farbach profesjonalnych oznaczana jest ,0 lub N. Natura skoryguje ci ten rudy odcieñ, a przy kolejnym farbowaniu ju¿ mo¿esz braæ odcieñ z ,3 lub G czyli z³oty.

Ale niech siê inni jeszcze wypowiedz±
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-08-30 o 20:49
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:44   #2175
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez izaa29 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam !
Mam nadziejê, ¿e piszê w dobrym w±tku. Mianowicie szukam porady w sprawie koloru co¶ na temat moich w³osów. Wcze¶niej by³y sporo czasu farbowane na ciemny br±z który zawsze by³ czarny. W wakacje postanowi³am zmieniæ kolor, czarny mi siê znudzi³ poza tym niezbyt dobrze siê w nim czu³am, chcia³am co¶ ja¶niejszego. W po³owie lipca mia³am k±piel rozja¶niaj±c±, wysz³y ³aciate z ciemnym do³em ale by³am na to przygotowana. Po 3 tyg posz³a na nie farba tutto colors nr 6.003 Dark Blonde Nat. Bahia niestety wysz³a bardzo ciemna. Góra siê sp³uka³a, kilka dni temu u¿y³am rozja¶niacza garnier nutrisse creme (rozja¶nia o 4 tony). Moim wymarzonym kolorem jest z³ocisty br±z co¶ takiego . Dodam jeszcze, ¿e na moich w³oach farby chwytaj± dosyæ ciemno. Co prawda nie bêdê ich farbowaæ teraz dopiero za jakie¶ 3 tyg aby ich nie mêczyæ na raz. przede wszystkim chcia³abym siê pozbyæ tej rudo-czerwonej po¶wiaty i mieæ br±z o piêknym z³otym po³ysku. Jak± farbê, odcieñ polecacie?
Akurat dla mnie ten Syoss to nie z³oty a naturalny lekko popielaty. Ale jak szukasz czego¶ z³otego to polecam farby profesjonalne z 3 po przecinku. Je¶li chcesz jasno a poziom 6 jak piszesz wyszed³ ci ciemno to we¼ 7,3 a jak nie chcesz rudo¶ci to po³±cz z³oto z popielem i wybierz 7,13 lub 7, 31. Pierwsza bardziej popielata a mniej z³ota, druga z³ota a mniej popielata. W tej tonacji rudo¶ci nie powinno byæ a ³adne ch³odnawe z³otko. Zobacz dla przyk³adu za³±cznik kolor 7,13. Pamiêtaj, ¿e farbê bierzemy zawsze o ton ja¶niej ni¿ chcemy uzyskaæ. Poza tym lepiej przyciemniæ ni¿ znowu rozja¶niaæ.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg inebrya-paleta-kolorow-1.jpg (134,0 KB, 14 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:48   #2176
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 5 018
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Akurat dla mnie ten Syoss to nie z³oty a naturalny lekko popielaty. Ale jak szukasz czego¶ z³otego to polecam farby profesjonalne z 3 po przecinku. Je¶li chcesz jasno a poziom 6 jak piszesz wyszed³ ci ciemno to we¼ 7,3 a jak nie chcesz rudo¶ci to po³±cz z³oto z popielem i wybierz 7,13 lub 7, 31. Pierwsza bardziej popielata a mniej z³ota, druga z³ota a mniej popielata. W tej tonacji rudo¶ci nie powinno byæ a ³adne ch³odnawe z³otko. Zobacz dla przyk³adu za³±cznik kolor 7,13. Pamiêtaj, ¿e farbê bierzemy zawsze o ton ja¶niej ni¿ chcemy uzyskaæ. Poza tym lepiej przyciemniæ ni¿ znowu rozja¶niaæ.
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Jak dla mnie to kolor jest nadal troszkê za ciemny do tego co chcesz. Zrobi³abym jeszcze jedn± k±piel za jaki¶ czas a na to farbê w naturalnym odcieniu z poziomu 6 lub 7 (skoro zawsze wychodz± ci ciemno) - najlepiej profesjonalna, wtedy wiadomo jak wyj¶æ powinna. Natura w farbach profesjonalnych oznaczana jest ,0 lub N.

Ale niech siê inni jeszcze wypowiedz±

Dziêkujê za odpowiedzi Wola³abym im nie fundowaæ na razie nic ¿adnego rozja¶niania Niebawem wybieram siê do fryzjerki aby mi zamówi³a farbê i teraz bêdê wiedzieæ na co zwróciæ uwagê przegl±daj±c paletê
izaa29 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-30, 23:05   #2177
parowka
Raczkowanie
 
Avatar parowka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Hej jestem nowa.. ostatnio ¶ledzi³am w±tek ale dopiero ogarne³am czê¶æ 1 ehh za du¿o czytania )

wczoraj zafarbowa³am w³osy wellatonem 5.0 i w za³±cznikach jest fotka co wysz³o ) nie wiem czy to w ogóle mo¿na nazwaæ br±zem ehh a k³ad³am na w³osy farbowane u fryzjera farb± o nr 5/77 a ró¿nica ojjj jest
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wellaton 5 per 0.jpg (19,2 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20130829_153654.jpg (113,1 KB, 37 za³adowañ)
__________________
1o.o8.2o13' najpiêkniejszy dzieñ mojego ¿ycia..
parowka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-30, 23:19   #2178
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez parowka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej jestem nowa.. ostatnio ¶ledzi³am w±tek ale dopiero ogarne³am czê¶æ 1 ehh za du¿o czytania )

wczoraj zafarbowa³am w³osy wellatonem 5.0 i w za³±cznikach jest fotka co wysz³o ) nie wiem czy to w ogóle mo¿na nazwaæ br±zem ehh a k³ad³am na w³osy farbowane u fryzjera farb± o nr 5/77 a ró¿nica ojjj jest
Mimo wszystko kolor jest ³adny

Farby drogeryjne zazwyczaj wychodz± ciemniej, a Garnier, Wellaton i Palette to szczególnie
Ja sama np. po farbowaniu mieszank± Garnier Naturals 1 tubka 6 + 1/3 tubki 5 mia³am co¶ czemu bli¿ej by³o do poziomu 4 ni¿ miêdzy 6 a 5.
Za to przy farbowaniu Matrixem SoColor (który teraz zmieniam, bo lekko podsusza mi w³osy) mia³am na pocz±tku lekko ciemniejszy odcieñ, ale po 2-3 myciach by³ ju¿ taki jak na palecie.

Dlatego nawet je¶li farbujesz sama lepiej robiæ farbami profesjonalnymi. Wbrew pozorom wystarczy trochê ogarn±æ temat odcieni oraz zasad i da siê radê dobraæ farbê bez problemu
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-31, 07:44   #2179
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez parowka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej jestem nowa.. ostatnio ¶ledzi³am w±tek ale dopiero ogarne³am czê¶æ 1 ehh za du¿o czytania )

wczoraj zafarbowa³am w³osy wellatonem 5.0 i w za³±cznikach jest fotka co wysz³o ) nie wiem czy to w ogóle mo¿na nazwaæ br±zem ehh a k³ad³am na w³osy farbowane u fryzjera farb± o nr 5/77 a ró¿nica ojjj jest
Witamy! Dla bezpieczeñstwa Twoich w³osów zalecam pozostanie na farbach profesjonalnych. Po drogeryjnych koñczy to siê zazwyczaj k±piel± rozja¶niaj±c± Do nauki odcieni polecam lekturê: http://blogblondbunny.blogspot.com/2...yczne-ich.html oraz zalecam trzymania siê podstawowej zasady farbowania aby braæ o ton ja¶niej ni¿ chcemy uzyskaæ, bo farby wychodz± ciemniej a poza tym lepiej przyciemniæ ni¿ rozja¶niæ. Ostatnio to powtarzam do¶æ czêsto

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Mimo wszystko kolor jest ³adny

Farby drogeryjne zazwyczaj wychodz± ciemniej, a Garnier, Wellaton i Palette to szczególnie
Ja sama np. po farbowaniu mieszank± Garnier Naturals 1 tubka 6 + 1/3 tubki 5 mia³am co¶ czemu bli¿ej by³o do poziomu 4 ni¿ miêdzy 6 a 5.
Za to przy farbowaniu Matrixem SoColor (który teraz zmieniam, bo lekko podsusza mi w³osy) mia³am na pocz±tku lekko ciemniejszy odcieñ, ale po 2-3 myciach by³ ju¿ taki jak na palecie.

Dlatego nawet je¶li farbujesz sama lepiej robiæ farbami profesjonalnymi. Wbrew pozorom wystarczy trochê ogarn±æ temat odcieni oraz zasad i da siê radê dobraæ farbê bez problemu
¦wiête s³owa!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 11:09   #2180
parowka
Raczkowanie
 
Avatar parowka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

no to przecie¿ wzie³am ton ja¶niejszy.. bo wiem ¿e ciemny br±z to ju¿ w ogóle wychodzi jak czarny
rok temu zacze³am moj± przygode ze zmian± koloru z czarnego.. na bli¿ej nieokre¶lony mi kolor bo jak to u kobiet bywa.. sama nie wiedzia³am czego chcia³am.. i mia³am ciemny blond.. jakies cos z po¶wiat± rudo¶ci - ¿e patrzeæ na siebie nie mog³am ehh... i kiedy fryzjer mnie pofarbowa³ 5/77 normalnie ujrza³am inna siebie.. jednak jasny kolor nie jest dla mnie nie czujê siê w jasnych kolorach..
a co do farb fryzjerskich.. wiem, ¿e macie racje.. tylko ja zielnego pojêcia nie mam na jakiej zasadzie i sk±d wiadomo ile farby siê daje a ile utleniacza.. ;/ dla mnie to chyba zbyt skomplikowane niestety
a z koloru jaki teraz mam jestem zadowolona.. bo to nie jest g³êboka czerñ.. a w s³oñcu siê lekko mieni br±zem.. fotka by³a robiona od razu po zafarbowaniu wiêc pewnie ciut siê wyp³uka..
je¶li kto¶ mi powie jak krowie na rowie co i jak to mo¿e siê przekonam do farb fryzjerskich
__________________
1o.o8.2o13' najpiêkniejszy dzieñ mojego ¿ycia..
parowka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-31, 13:03   #2181
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
¦wiête s³owa!
Hahahahaha, dziêki za pochwa³ê Matko, ja to ostatnio co¶ za m±drze brzmiê, bo mnie chwal±

Cytat:
Napisane przez parowka Poka¿ wiadomo¶æ
no to przecie¿ wzie³am ton ja¶niejszy.. bo wiem ¿e ciemny br±z to ju¿ w ogóle wychodzi jak czarny
rok temu zacze³am moj± przygode ze zmian± koloru z czarnego.. na bli¿ej nieokre¶lony mi kolor bo jak to u kobiet bywa.. sama nie wiedzia³am czego chcia³am.. i mia³am ciemny blond.. jakies cos z po¶wiat± rudo¶ci - ¿e patrzeæ na siebie nie mog³am ehh... i kiedy fryzjer mnie pofarbowa³ 5/77 normalnie ujrza³am inna siebie.. jednak jasny kolor nie jest dla mnie nie czujê siê w jasnych kolorach..
a co do farb fryzjerskich.. wiem, ¿e macie racje.. tylko ja zielnego pojêcia nie mam na jakiej zasadzie i sk±d wiadomo ile farby siê daje a ile utleniacza.. ;/ dla mnie to chyba zbyt skomplikowane niestety
a z koloru jaki teraz mam jestem zadowolona.. bo to nie jest g³êboka czerñ.. a w s³oñcu siê lekko mieni br±zem.. fotka by³a robiona od razu po zafarbowaniu wiêc pewnie ciut siê wyp³uka..
je¶li kto¶ mi powie jak krowie na rowie co i jak to mo¿e siê przekonam do farb fryzjerskich
Ale farby fryzjerskie te¿ maj± ulotki i instrukcje. Bo producent musi zawrzeæ info jak je mieszaæ.
Wiêkszo¶æ farb miesza siê w stosunku 1:1 (np. 60 ml farby z tubki + 60 ml oxy z buteleczki). Niektóre (jak np. Inebrya) miesza siê 1:1,5 (60 ml + 90 ml), ale to zawsze jest podane.

Dobre rady s± tutaj:
Praktyczne porady ; Czyli jaki wybraæ kolor, jak farbowaæ oraz jak je chroniæ.

Jak ci siê chce mo¿esz przejrzeæ bloga Kokardka Mysi. Tam jest du¿o porad

No i podstawowe info o farbach fryzjerskich (i drogeryjnych te¿):

Numer 1 to czarny do 10 bardzo bardzo jasny blond - to odcienie podstawowe
1-czarny
2-bardzo ciemny br±z
3-ciemny br±z
4-br±z
5-jasny br±z
6-ciemny blond
7-blond
8-jasny blond
9-bardzo jasny blond
10-bardzo bardzo jasny blond i super jasny blond

Odcienie podstawowe pog³êbione maj± 0 po przecinku (lub po kropce) czyli np. 5,0 to g³êboki jasny br±z


Refleksy maj± oznaczenie od 1 do 7
1- popielaty (zawiera barwnik niebieski)
2 - opalizuj±cy (zawiera barwnik fioletowy)
3 - z³ocisty (zawiera barwnik ¿ó³ty)
4- miedziany (zawiera barwnik pomarañczowy)
5- mahoniowy
6 - czerwony (zawiera barwnik czerwony)
7 - metaliczny (zawiera barwnik zielony) [ale tutaj to ju¿ ró¿nie bywa - raz mo¿e to byæ faktycznie zielony barwnik, który zneutralizuje rude refleksy, a raz oznacza to pog³êbiony br±z ; najlepiej przeczytaæ opis producenta dla danego koloru]


Oznaczenia zawieraj±ce litery:
A- popiel
B- be¿ lub br±z
S- srebrny
G- z³oty
V- fiolet
R- czerwieñ
N- naturalny
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-08-31 o 13:05
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-31, 14:18   #2182
parowka
Raczkowanie
 
Avatar parowka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

ooo kurdee....
mi siê zawsze marzy³ taki mysi odcieñ.. jak kiedy¶ by³ mój naturalny ale kurde nie czuje sie z ¿adnym z jasnych kolorów ;(

du¿o tego do ogarniêcia.. - aa jakbym po³o¿y³a mo¿e na to ciemny blond to moze wtedy wyjdzie jakies jasny br±zik ?
jak my¶licie??
__________________
1o.o8.2o13' najpiêkniejszy dzieñ mojego ¿ycia..
parowka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-31, 14:32   #2183
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez parowka Poka¿ wiadomo¶æ
ooo kurdee....
mi siê zawsze marzy³ taki mysi odcieñ.. jak kiedy¶ by³ mój naturalny ale kurde nie czuje sie z ¿adnym z jasnych kolorów ;(

du¿o tego do ogarniêcia.. - aa jakbym po³o¿y³a mo¿e na to ciemny blond to moze wtedy wyjdzie jakies jasny br±zik ?
jak my¶licie??
Bez k±pieli rozja¶niaj±cej nie ma bata, ¿eby wyszed³ jasny br±z. Bo farba farby nie rozja¶ni. Nawet próbowaæ tak niebezpiecznie, bo nigdy nie wiadomo co mo¿e wyj¶æ na g³owie po zmieszaniu tak ró¿nych kolorów.

Czyli najpierw k±piel rozja¶niaj±ca o ile tonów potrzeba, a na to farba z poziomu 6 w odcieniu naturalnym (,0 lub N w numerku), ¿eby zneutralizowaæ rude refleksy, które po k±pieli s± nieuniknione.
Nastêpnie, je¶li farba bêdzie siê trzymaæ zadowalaj±co a rude refleksy nie wyjd±, mo¿na kombinowaæ z odcieniem popielatym (,1 lub A w nazwie farby).
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-31, 20:00   #2184
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
To ja odpadam. Brak mi pomys³u w takim wypadku.



Kachula, zrobi³am specjalnie dla ciebie (i metaxy, coby¶cie siê dogada³y) print screena z babk± od prostownicy Czêstujcie siê

Jak dla mnie ten kolor to 6,34 albo 6,43. Ale pewna nie jestem
kurde bele w moim telefonie ten kolor wygl±da odrobinê inaczej
jest bardziej intensywny
dziêkujê za fotkê

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym tu szuka³a (patrz za³±cznik)
podoba mi siê 7,35

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
O ! 6,41 wygl±da bardzo podobnie jak na moje oko. 6,42 te¿ ujdzie w t³oku po cimoku
w t³oku po cimoku to ja ju¿ nie chodzê wiêc odpada ;-)

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie mogê dobrze dobraæ bo komp moich starych ma dziwne kolory Ale ta paleta Majirel jest boska


---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

wg mojego kompa bli¿ej do 6,35
masz racjê
to jedna z ³adniejszych palet jakie widzia³am a widzia³am ich du¿o
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-31, 20:02   #2185
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Bez k±pieli rozja¶niaj±cej nie ma bata, ¿eby wyszed³ jasny br±z. Bo farba farby nie rozja¶ni. Nawet próbowaæ tak niebezpiecznie, bo nigdy nie wiadomo co mo¿e wyj¶æ na g³owie po zmieszaniu tak ró¿nych kolorów.

Czyli najpierw k±piel rozja¶niaj±ca o ile tonów potrzeba, a na to farba z poziomu 6 w odcieniu naturalnym (,0 lub N w numerku), ¿eby zneutralizowaæ rude refleksy, które po k±pieli s± nieuniknione.
Nastêpnie, je¶li farba bêdzie siê trzymaæ zadowalaj±co a rude refleksy nie wyjd±, mo¿na kombinowaæ z odcieniem popielatym (,1 lub A w nazwie farby).
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-31, 20:06   #2186
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez parowka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej jestem nowa.. ostatnio ¶ledzi³am w±tek ale dopiero ogarne³am czê¶æ 1 ehh za du¿o czytania )

wczoraj zafarbowa³am w³osy wellatonem 5.0 i w za³±cznikach jest fotka co wysz³o ) nie wiem czy to w ogóle mo¿na nazwaæ br±zem ehh a k³ad³am na w³osy farbowane u fryzjera farb± o nr 5/77 a ró¿nica ojjj jest
witamy

faktycznie ciemno wysz³o jak na 5

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez parowka Poka¿ wiadomo¶æ
ooo kurdee....
mi siê zawsze marzy³ taki mysi odcieñ.. jak kiedy¶ by³ mój naturalny ale kurde nie czuje sie z ¿adnym z jasnych kolorów ;(

du¿o tego do ogarniêcia.. - aa jakbym po³o¿y³a mo¿e na to ciemny blond to moze wtedy wyjdzie jakies jasny br±zik ?
jak my¶licie??



nic z tego
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-31, 20:06   #2187
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
kurde bele w moim telefonie ten kolor wygl±da odrobinê inaczej
jest bardziej intensywny
dziêkujê za fotkê

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------



podoba mi siê 7,35




masz racjê
to jedna z ³adniejszych palet jakie widzia³am a widzia³am ich du¿o
No ja wierzê, ¿e widzia³a¶

7,35 very nice
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-31, 20:13   #2188
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No ja wierzê, ¿e widzia³a¶

7,35 very nice
nie wiem, Kachula
fryzjer powiedzia³ ¿e lepiej u¿yæ kremu koloryzuj±cego na te moje prostowane w³osy
mysla³am o Goldwell Colorance
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-31, 20:22   #2189
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
nie wiem, Kachula
fryzjer powiedzia³ ¿e lepiej u¿yæ kremu koloryzuj±cego na te moje prostowane w³osy
mysla³am o Goldwell Colorance
A czyta³a¶ opis farby Dia richesse? Jest to farba specjalnie dla osób po trwa³ym prostowaniu, trwa³ej itp. trzeba tylko dobrego stê¿enia oxy u¿yæ: http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-dia-richesse/
Przeczytaj opis
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-31, 20:38   #2190
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A czyta³a¶ opis farby Dia richesse? Jest to farba specjalnie dla osób po trwa³ym prostowaniu, trwa³ej itp. trzeba tylko dobrego stê¿enia oxy u¿yæ: http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-dia-richesse/
Przeczytaj opis
nie czyta³am
dziêkujê, zaraz zobaczê

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

z tej palety to 6,40 albo 6.34
jednak te odcienie przyci±gaj± mnie jak magnez
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.