hula - hop 4 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-18, 21:08   #301
szklankawody
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 143
Dot.: hula - hop 4

ja od 2 dni nie kręciłam bo mnie kręgosłup boli ale mi jakoś tak brakuje tego
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.... !
szklankawody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 22:03   #302
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: hula - hop 4

A nie bolą was kolana przy kręceniu?
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 22:24   #303
melt_my_heart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: myśli niespokojne
Wiadomości: 50
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
A nie bolą was kolana przy kręceniu?
Mnie bolą, dlatego zazwyczaj kręce "na raty" po 10, 15 lub 20 min robię sobie przerwę i po jakimś czasie znowu zaczynam
Nie znam innego sposobu na to jak na razie
__________________
"Pamięć wskrzesza wszystko, prócz zapachów. Nic za to nie wskrzesza przeszłości w takiej pełni jak związany z nia niegdyś zapach."


aparatka
25.08.2010
melt_my_heart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 14:43   #304
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Jest jakas roznica jakie sie ma hh? Czy jest roznica miedzy 'zaawansowanym' z wypustkami a zwyklym dzieciecym? Oczywiscie chodzi mi o szybkosc spalania tluszczu a nie trudnosc w kreceniu. Bo zastanawiam sie czy nie kupic sobie na allegro hh z wypustkami. Na razie krece takim dzieciecym
Cytat:
Napisane przez anka_bunio Pokaż wiadomość
podbijam pytanie
Według mnie jest duża różnica.


Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
A nie bolą was kolana przy kręceniu?
Oj, nie, kolana? A czemu miałyby boleć? Może musisz stanąć w innej pozycji, z bardziej wyprostowanymi nogami, nie wiem, próbuj jak będzie Ci wygodnie
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 15:16   #305
Ania002
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 772
Dot.: hula - hop 4

Mnie na szczęście nic nie boli, gdy kręcę
Dziś, tradycyjnie 30 minut.
Ania002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 15:38   #306
szklankawody
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 143
Dot.: hula - hop 4

kolana nie, ale za to ten kręgosłup mnie martwi... poczekamy zobaczymy mam tylko nadzieje, że to nie ma związku z hh
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.... !
szklankawody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:31   #307
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: hula - hop 4

zaskakujecie mnie tym kręgosłupem - no, ale może to dlatego, że macie ciężkie koła? Nie wiem.
Ja dzisiaj pokręciłam 44 min.
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 19:42   #308
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez m a d e i r a Pokaż wiadomość
Oj, nie, kolana? A czemu miałyby boleć? Może musisz stanąć w innej pozycji, z bardziej wyprostowanymi nogami, nie wiem, próbuj jak będzie Ci wygodnie
Kręcę z leciutko ugiętymi nogami bo tak mi najlepiej, najdłuzej mi się udaje. Ech stawy już mi za młodu dolegają...
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 20:40   #309
AleksisM
Raczkowanie
 
Avatar AleksisM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 431
GG do AleksisM
Dot.: hula - hop 4

dziś 20 min, wczoraj 10
robi mi się asymetryczna talia, a nie umiem nauczyć się kręcić w drugą stronę
__________________

Olejmy wszystko, liczy się tylko to co
teraz,
Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś
umierać!


60kg->58->55->54->53




AleksisM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 21:30   #310
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
Kręcę z leciutko ugiętymi nogami bo tak mi najlepiej, najdłuzej mi się udaje. Ech stawy już mi za młodu dolegają...
też tak miałam przez pierwsze 2 tygodnie
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 11:46   #311
bbarbik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: hula - hop 4

Hej dziewczyny, jestem tutaj nowa i bardzo się cieszę, że znalazłam taki wątek i to z tyloma aktywnymi forumowiczkami bardzi chętnie posłucham waszych rad. chciałabym sobie zrzuci trochę brzucha i boczków i wlas nie zastanawiam się nad zakupem hula hop. piszecie, że regularne hulanie daje calkiem niezle efekty, tylko ja boje sie czy nie bedzie jak ze wszystkim i czy nie skonczy sie na marnych obietnicach, ze bede hulacv codziennie, a potem rzuce hula hopem w kat. i dlatego jak zobaczylam wczoraj na go sporcie hula hop z masazerem na poczatku oczywiscie rzucilam sie, ze tak kupuje, kupuje, ale pozniej góre wział rozsądek i jednak stwierdzialam ze nie wydam 70czy 80 zl na hula hop, ktorego byc moze używac nie będę. dlatego chciałam was zapyta czy na początek takie zwykle hula hop kupione w zabawkowym mi wystarczy (piszecie ze je obciazacie wiec i ja bym tak zrobila) czy to mi przyniesie jakies efekty??
bbarbik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 17:24   #312
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: hula - hop 4

ja wciąż hulam zwykłym lekkim, bo nie chcę mi sie obciążać boję się, że będzie gorsze i szkoda mi go, bo długo szukałam takiego o większej średnicy (mam 176 cm wzrostu). Niestety na moją ulubioną częśc ciała, tę, która dla mnie świadczy o doskonałości tj. na brzuch, działa średnio. Troszkę zaostrza granicę między dolnymi a górnymi absami. Natomiast muszę przyznać, że lędźwie... u la la! że tak to ujmę "spodnie mi z d* spadają" Boczki też raczej spadły, bo nic mi się z dżinsów nie wylewa.

A jednak zastanawia mnie, czy nie obciążyć, może wtedy lepiej by podziałało na brzuch?
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 17:35   #313
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez anka_bunio Pokaż wiadomość
ja wciąż hulam zwykłym lekkim, bo nie chcę mi sie obciążać boję się, że będzie gorsze i szkoda mi go, bo długo szukałam takiego o większej średnicy (mam 176 cm wzrostu). Niestety na moją ulubioną częśc ciała, tę, która dla mnie świadczy o doskonałości tj. na brzuch, działa średnio. Troszkę zaostrza granicę między dolnymi a górnymi absami. Natomiast muszę przyznać, że lędźwie... u la la! że tak to ujmę "spodnie mi z d* spadają" Boczki też raczej spadły, bo nic mi się z dżinsów nie wylewa.

A jednak zastanawia mnie, czy nie obciążyć, może wtedy lepiej by podziałało na brzuch?
Mi tak samo
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 19:45   #314
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez m a d e i r a Pokaż wiadomość
Mi tak samo
Lol. I za to kocham hula Chciałabym wyrobić sobie te takie "dołeczki" nad pośladkami. Podobno da się A mnie się to strasznie podoba.

Dzisiaj 42 min.
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 20:05   #315
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: hula - hop 4

A mnie to obrzydza strasznie Ale co kto lubi.
Mi nic nie spada, bo nie schudłam a 2kg przytyłam, ostatnio mam taki apetyt... Może robię zapasy na zimę.
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 20:34   #316
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez anka_bunio Pokaż wiadomość
Lol. I za to kocham hula Chciałabym wyrobić sobie te takie "dołeczki" nad pośladkami. Podobno da się A mnie się to strasznie podoba.
że co? co to?

u mnie dzisiaj skromne 15 min
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 20:59   #317
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: hula - hop 4

http://www.google.pl/images?client=f...=&oq=&gs_rfai=
Voila. Właśnie zobaczyłam, że ojciec ma, więc ja też mam szanse xP
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 21:14   #318
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: hula - hop 4

aa o to chodziło, a ja sie zastanawiałam o jakie dołeczki chodzi
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 21:49   #319
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: hula - hop 4

no tak to się po angielsku nazywa - jak te w policzkach "dimples" tylko z back ja zawsze znajdę sobie jakiś absurdalny cel do osiągnięcia! Po dzisiejszej sesji zobaczyłam lekki zarys. Juppi!
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 21:22   #320
Ania002
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 772
Dot.: hula - hop 4

pół godzinki zaliczone
Ania002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 08:18   #321
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: hula - hop 4

Cześć dziewuszki
Ja niestety nie hulam od piątku, bo nie miałam jak, a teraz sie pochorowałam i nie mam sił nawet na hh
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 08:37   #322
Katarynka1
Raczkowanie
 
Avatar Katarynka1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 374
Dot.: hula - hop 4

Cześć
Tak mnie zainspirowały wszelkie fitnessowo-hula hopowe wątki, że sprawiłam sobie hula. Duże, czerwono-granatowe z wypustkami, składane z allegro za ok 40 zł, na pewno wiecie jakie bo na większości aukcji jest właśnie to Jeśli któraś się zastanawia nad zakupem to polecam, kręci się bardzo dobrze. Nauczyłam się właściwie pierwszego dnia, w obie strony idzie dosyć łatwo, staram się codziennie pokręcić pół godziny (15 min w każdą stronę). I tak was podczytuję

Próbuję nauczyć się kręcenia poniżej talii, tak żeby szybciej pozbyć się boczków, nie mam bardzo dużych ale są. Znalazłam chyba nawet na tym wątku filmik instruktażowy, niestety babka która w nim występuje ma jakieś wklęsłe biodra w miejscu gdzie ja mam tłuszczyk, więc mi nie wychodzi :P I tylko poobijałam sobie kości biodrowe.

Cytat:
Napisane przez anka_bunio Pokaż wiadomość
http://www.google.pl/images?client=f...=&oq=&gs_rfai=
Voila. Właśnie zobaczyłam, że ojciec ma, więc ja też mam szanse xP
Nigdy nie widziałam takich dołeczków, ludzkie ciało ma tyle tajemnic Raczej na pewno trzeba do nich mieć predyspozycje genetyczne. Szczerze mówiąc wydają mi się trochę dziwne.

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
A nie bolą was kolana przy kręceniu?
Mnie nie, może powinnaś sobie zrobić przedtem rozgrzewkę? Na kolana trzeba uważać... Ja przez pierwsze dni po hula czułam mięśnie ud po wewnętrznej stronie, ale to mnie ucieszyło :P
Katarynka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 11:03   #323
Gweneth_P
Raczkowanie
 
Avatar Gweneth_P
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 327
Dot.: hula - hop 4

Ja ostatnio nie kręciłam, bo znowu musiałam przyzwyczaić ciało do wypustek. Ponadto przedwczoraj tylko 20 min zrobiłam bo nie miałam przy czym hulać i mi się nudziło
A dzisiaj rano TŻ wyciągnął mnie na bieganie po lesie, omg jak ja nienawidzę biegać! No ale czego się nie robi z miłosci Wróciłam, trochę odpoczęłam i zaraz idę się hulahopować przy odcinku "True Blood"
Gweneth_P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 13:33   #324
zielonomi_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 136
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez olka86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Jaką średnicę hula hop polecacie? Zastanawiam się nad 85 cm lub 90...
Ja mam takie plastikowe ze średnicą 85 cm i mi odpowiada, dobrze się kręci.
zielonomi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 13:41   #325
bbarbik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: hula - hop 4

Dziewczyny doradzcie z tym hula hop, ja z tych ktore widzialam najbardziej sklaniam sie do tego z podwojnym masazerem. po3jny to juz dla mnie troszke przesada, a z tym weglem za drogi. macie linka do tego hula ktore prawdopodobnie wybiore, ale jeszcze chce sie poradzic http://allegro.pl/hula-hop-wide-masu...231762374.html
i co o nim myuslicie? ja wczoraj zjezdzilam cale miasto i takie hula hopy znalazlam tylko na go sporcie, ale sa albo pojedyncze albo te z weglem, wiec zostaje mi allegro...
__________________
Ślub 16 czerwca 2012
bbarbik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 23:06   #326
78366539b4b6f6153fe83f74bc8dfd6d5935c0ba_5ec707f2bba47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 453
Dot.: hula - hop 4

Hej ,
jestem tu nowa, przygarniecie mnie?? <prosi> W sumie to nie do końca nowa.. Po wizaż juz od kilku lat buszuję, ale pod innym nikiem, który założony tak wiele lat temu, teraz brzmi dziwnie i dziecinnie. Dlatego tez postanowiłam rozpocząć nowe wirtualne życie (swoja droga to ludzie sie dziwnych rzeczy wstydzą ) Tak czy siak, zawsze byłam utajnioną wizażanką, która nie pisała postów, a jedynie się w nich rozczytywała wieczorami. Ale jak to w życiu bywa, czas na zmiany i może uda mi się czasami cos napisać! Dosyć o mnie, bo kogo to niby obchodzi.
Ja sobie kupiłam w sklepie sportowym hula hop. Takie niby zwykłe tylko ze nie z zabawkowego sklepu. Od razu poczułam się profesjonalnie . Ma co prawda tylko 75 cm średnicy i jest bardzo lekkie, ale to nie utrudnia mi kręcenia. Wiem, że im większe i cięższe tym lepiej się kręci, ale ja jestem zadowolona ze swojego małego lekkiego . Za kilka dni, pewnie go czymś napełnię żeby trochę cięższe było, ale chyba wielkość nie wpływa na jakość spalania tłuszczyku i rzeźbienia talii a jedynie jest łatwiejsze w użyciu? (wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę ) Nigdy nie potrafiłam, nawet w dzieciństwie, kręcić. Teraz nauka zajęła mi jakieś 15 min... w sensie nie kręcę 30 min bez przerwy , ale juz kilka minut sobie pokręcę. W stosunku do początków gdy kręciłam jakieś dwie i pół sekundy, to teraz jest super!! Niezła zabawa!
Odchudzam się (dieta 1500 kcal- a raczej porostu zdrowo sie odżywiam + hula hop +abs +inne abesy+ spacery) od 6 dni. Waga zbytnio nie drgnęła, ale za to w talii i biodrach juz ubyło mi 2,5 cm Myślę że to głownie zasługa hula hop

Cytat:
Napisane przez anka_bunio Pokaż wiadomość
Lol. I za to kocham hula Chciałabym wyrobić sobie te takie "dołeczki" nad pośladkami. Podobno da się A mnie się to strasznie podoba.

Dzisiaj 42 min.
Ojej.. Ja takie mam i to jest jakaś masakra!! Dwie dodatkowe dziurki, które do niczego nie służą, a tylko wprowadzają dodatkowe zamieszanie na placach..
Ja bym ich nie chciała.. A Tobie tylko się wydaje że ci się podobają . Zawsze wydawało mi się , że mam je ponieważ mam za dużo tłuszczyku.. w sensie że szczupłe dziewczyny ich nie mają .. a tu jednak ktos by takie chcial... Chętnie ci je oddam!
78366539b4b6f6153fe83f74bc8dfd6d5935c0ba_5ec707f2bba47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 00:51   #327
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: hula - hop 4

nie wydaje mi się - są świetne! w sieci można poczytać o tym, że to właśnie raczej szczupłe osoby go mają, bo muszą mieć niski body fat, żeby ta grupa mieśni była widoczna.
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 09:15   #328
szklankawody
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 143
Dot.: hula - hop 4

dawno nie kręciłam, ale kręgosłup nie boli więc wracam! a co do dołeczków to ja mam je od zawsze i myślę, że to nie jest zależne od wagi tylko po prostu od genów... a poza tym zawsze myślałam, że te dołeczki to sprawka nerek
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.... !
szklankawody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 09:27   #329
bbarbik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: hula - hop 4

TEZ MAM takie dołeczki, a do za szczupłych osob nie naleze :P wiec tak jak mowila poprzedniczka, to chyba nie w tym rzecz...
__________________
Ślub 16 czerwca 2012
bbarbik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 17:43   #330
78366539b4b6f6153fe83f74bc8dfd6d5935c0ba_5ec707f2bba47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 453
Question Dot.: hula - hop 4

Mam pytanie.. Bo tak sie zastanawiam, czy np. kręcenie 5-10 min co kilka godzin jest mniej wartosciowe niż kręcenie raz a pożądnie np godzine? Mnie ciężko jest znaleźć na raz tyle czasu a czasami coś sobie robie i nagle: ale bym sobie pokręciła... ale po 5 minutach mi sie nudzi :P i np wracam do tego za godzine i znowu 10 min sobie pokręcę.. jak myślicie??
78366539b4b6f6153fe83f74bc8dfd6d5935c0ba_5ec707f2bba47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.