Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-24, 17:55   #4891
Martita88
Rozeznanie
 
Avatar Martita88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 650
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Ja dziś dorwałam właśnie sweterek w takim stylu jak ten z allegro, w ślicznym morskim kolorze, długi, porządnie zakrywa pupę i za jedyne za 35 zł
Martita88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 17:57   #4892
effie22
Wtajemniczenie
 
Avatar effie22
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 2 021
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Jeszcze kozaki muszę kupić...

Ja niby mam dwie pary botków, jedna z przed dwoch lat, jedne z zeszłego roku, ale chciała bym nowe. Liczyłam na to, że sprzedam telefon na all i sobie kupie, ale póki co chetnych na fon nie ma

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Martita88 Pokaż wiadomość
Ja dziś dorwałam właśnie sweterek w takim stylu jak ten z allegro, w ślicznym morskim kolorze, długi, porządnie zakrywa pupę i za jedyne za 35 zł
Mi wczoraj dokładnie taki mama kupiła za 50 zł w hurtowni. A ja szukałam czegos morskiego
effie22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 18:06   #4893
Martita88
Rozeznanie
 
Avatar Martita88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 650
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Mój był w niezwykle atrakcyjnej cenie dlatego jestem taka zadowolona i do tego ładny kolor i przyjemny materiał Nie ma to jak małe miasto. Studiuje w dużym mieście i nie przepadam za galeriami handlowymi i tzw. sklepami sieciówkami-nie dość, że wygórowane ceny to materiały niezbyt dobre gatunkowo. Nie ma to jak moje rodzinne miasto Zawsze się tu obkupię
Martita88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 18:18   #4894
jelonek1985
Zakorzenienie
 
Avatar jelonek1985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ~Noord Holland~
Wiadomości: 62 381
GG do jelonek1985
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
To zależy. Ja jak dobrze pamiętam ostatni prezent odebrałam w kwietniu lub maju Znalazłam takie spodnie: KLIK i taki sweterek KLIK i tak się zastanawiam, czy czasem tego nie nabyć. Dawno już nie kupiłam żadnych spodni w takim kolorze, same szare mam, a sweterek jest długi (mam krótką kurtkę jesienną) i by mi pasował
Kupiłam te spodnie w zeszłym tygodniu. Bardzo fajne. Identyczne jak na zdjęciu (bo z tym to różnie bywa). Także polecam, bo cena niewygórowana.
__________________


"Idź własną drogą

Bo w tym cały sens istnienia
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia
Bez niepotrzebnych niespełnienia
Myśli złych
"



22.10 - 4.11
jelonek1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 18:22   #4895
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Martita88 Pokaż wiadomość
Mój był w niezwykle atrakcyjnej cenie dlatego jestem taka zadowolona i do tego ładny kolor i przyjemny materiał Nie ma to jak małe miasto. Studiuje w dużym mieście i nie przepadam za galeriami handlowymi i tzw. sklepami sieciówkami-nie dość, że wygórowane ceny to materiały niezbyt dobre gatunkowo. Nie ma to jak moje rodzinne miasto Zawsze się tu obkupię
Wiesz, powiem Ci, że nie zawsze małe miasto jest lepsze. Jak mieszkałam z rodzicami, to praktycznie jak chodziłam do szkoły, to ciągle widziałam te same bluzki, spodnie, sweterki, buty. Jakie dylematy miały u mnie dziewczyny, kiedy podobały im się takie same buty. Ja wiem, że to głupie jest takie myślenie, ale wiecie same... Ja teraz już na to uwagi nie zwracam, ale kiedyś... Często stołuję się w lumpkach i outlecie. Fajne ciuchy można dorwać w Carrefourze i Tesco Ja mam dużo ciuchów, ale nie wiem kurczę jak je zestawiać... Już mi się znudził zestaw sweter, spodnie i bluzka... W któryś dzień muszę wyciągnąć wszystkie ciuchy, spisać wszystko, co mam i pomyśleć nad zestawami

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez jelonek1985 Pokaż wiadomość
Kupiłam te spodnie w zeszłym tygodniu. Bardzo fajne. Identyczne jak na zdjęciu (bo z tym to różnie bywa). Także polecam, bo cena niewygórowana.
Dziękuję za wiadomość. Ja się boję, że mogę w nie trafić z rozmiarem i pasie będą za ciasne, a na tyłku będą wisieć
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 18:38   #4896
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Jak jesteś zalogowana na rossnecie, to kliknij na stronę główną i zjedź powoli na dół. Będziesz miała taki żółty kwadrat i mniejsze kwadraciki w środku, zaznacz wszystkie, wyloguj się i zaloguj ponownie. Powinno już wtedy być dobrze.
aaa udało się dziękuje
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 18:51   #4897
motylek1
Wtajemniczenie
 
Avatar motylek1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 440
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Witam wszytskie SPD

Ja też się zalogowałam na stronie Rossmanna i mam nadzieje że jutro będę już mogła odebrać prezencik już nie mogę się doczekać hehe niby mały prezencik ale zawsze to coś i tak cieszy


Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
To zależy. Ja jak dobrze pamiętam ostatni prezent odebrałam w kwietniu lub maju Znalazłam takie spodnie: KLIK i taki sweterek KLIK i tak się zastanawiam, czy czasem tego nie nabyć. Dawno już nie kupiłam żadnych spodni w takim kolorze, same szare mam, a sweterek jest długi (mam krótką kurtkę jesienną) i by mi pasował
Mi bardzo podobają się te spodnie i ten sweterek, z chęciąbym sobie taki zestaw kupiła ale niestety na razie nie mam na to środków pieniężnych.
__________________


motylek1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 18:58   #4898
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
aaa udało się dziękuje
To super Kocica moja śpi, a ja się wynudzę za wszystkie czasy chyba

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez motylek1 Pokaż wiadomość
Witam wszytskie SPD

Ja też się zalogowałam na stronie Rossmanna i mam nadzieje że jutro będę już mogła odebrać prezencik już nie mogę się doczekać hehe niby mały prezencik ale zawsze to coś i tak cieszy




Mi bardzo podobają się te spodnie i ten sweterek, z chęciąbym sobie taki zestaw kupiła ale niestety na razie nie mam na to środków pieniężnych.
Ja ostatnio kupiłam szare w lumpku, ale teraz mi się trochę przytyło i nie wejdę w nie Czas się zabrać za siebie... Może któraś zna przetestowany zestaw ćwiczeń na brzuszek i udka ? brzuszki robię i na rowerze jeżdżę, a i skakanka też czasem w ruch idzie. Nie jem jakoś dużo, słodyczy tyle co nic... Piję zieloną herbatkę i czasem kawę rozpuszczalną z mlekiem. A spodnie muszę jakieś kupić, bo mam takie poprzecierane, że nie wiadomo, kiedy się podrą
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 19:00   #4899
jelonek1985
Zakorzenienie
 
Avatar jelonek1985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ~Noord Holland~
Wiadomości: 62 381
GG do jelonek1985
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość

Dziękuję za wiadomość. Ja się boję, że mogę w nie trafić z rozmiarem i pasie będą za ciasne, a na tyłku będą wisieć
Najlepiej się zmierzyć. Wtedy nie ma niemiłych niespodzianek.
Ja noszę dżinsy w rozmiarze 26, 27 lub 28. Nie chciałam żeby były za bardzo opięte, wzięłam 28 i są obcisłe ale nie tak z przesadą. Normalnie leżą
__________________


"Idź własną drogą

Bo w tym cały sens istnienia
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia
Bez niepotrzebnych niespełnienia
Myśli złych
"



22.10 - 4.11
jelonek1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 19:12   #4900
Nadia5
Zakorzenienie
 
Avatar Nadia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 132
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Podczytałam Was, zalogowałam się i odebrałam prezent w rossmanie dziś nawet TŻ nie protestował że musi mnie zawiesc
jutro kolejny raz piekę ciasto-na niedzielę dla gości jak znalazł
__________________

Nadia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 19:17   #4901
effie22
Wtajemniczenie
 
Avatar effie22
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 2 021
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

a ja się zalogowałam, ale jak wybieram rossmana to pokazuje, że nie udało sie odebrać nagrody.
effie22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 19:18   #4902
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez jelonek1985 Pokaż wiadomość
Najlepiej się zmierzyć. Wtedy nie ma niemiłych niespodzianek.
Ja noszę dżinsy w rozmiarze 26, 27 lub 28. Nie chciałam żeby były za bardzo opięte, wzięłam 28 i są obcisłe ale nie tak z przesadą. Normalnie leżą
Ja noszę 27-28-29, a z podanych wymiarów, to powinnam mieć pas 31 a biodra 27 A te wymiary zgadzają się z podanymi na aukcji? I na ile rzeczywiście rozciągają się te spodnie?
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 19:28   #4903
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Nadrobiłam troche ale nie wszystko. My przez ostatnie dni z TŻ uczymy się bo jutro mamy egzamin. Jutro o tej porze będzie po wszystkim. A wtedy czeka mnie sprzątanie domu, bo przez tą nauke to zaniedbałam obowiązki SPD
Trzymajcie kciuki
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 19:44   #4904
jelonek1985
Zakorzenienie
 
Avatar jelonek1985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ~Noord Holland~
Wiadomości: 62 381
GG do jelonek1985
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Ja noszę 27-28-29, a z podanych wymiarów, to powinnam mieć pas 31 a biodra 27 A te wymiary zgadzają się z podanymi na aukcji? I na ile rzeczywiście rozciągają się te spodnie?
Szczerze Ci napiszę, że ja wymiarówki nie sprawdzałam, bo zawsze kupuję "na oko" z zamierzeniem, że jak nie będą pasować, to sprzedam koleżance
Nie rozciągają się (a jak już to minimum z minimum). Są dość sztywne.
__________________


"Idź własną drogą

Bo w tym cały sens istnienia
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia
Bez niepotrzebnych niespełnienia
Myśli złych
"



22.10 - 4.11
jelonek1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 19:50   #4905
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

kashmirka - za tydzień dokładnie, 1 października
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 19:53   #4906
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

hej moje SPD
nie bede orginalna bo po przeczytaniu o atrakcjach rossmanowych, sama sie zalogowałam i mam do odbioru prezent

Troche nadrobiłam, aneczka - fajne łowy z allegro, sama mam taki sweterek tyle, że w paski. Tylko mój jest taki bawełniany, cienki ale ja mam go z lumpka
Sama własciwie wiekszośc rzeczy mam z tego źródła. Przerażają mnie ceny sklepowe. A jeszcze bardziej ich jakość :/ Sama pracowałam w sieciówce i sie naoglądałam tych "szmatek",taa bo niektore bluzeczki to naprawde szmatki, za 200zl.

Jestem monotematyczna - wiem
ale własnie zakochałam sie w zespole muzycznym. Bardzo chciałabym, żeby u mnie grali, ale wyczytałam gdzieś w necie ze biorą ok 400 zl za godzine jak nie wiecej... za duzo, ale głosy mają świetne. Zreszta .. http://expressduo.pl/ możecie same ocenic
My mamy zarezerwowanego DJ, fajnie gra, ale co żywy głos to żywy
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 20:04   #4907
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

nadaje z domu
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 20:08   #4908
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez jelonek1985 Pokaż wiadomość
Szczerze Ci napiszę, że ja wymiarówki nie sprawdzałam, bo zawsze kupuję "na oko" z zamierzeniem, że jak nie będą pasować, to sprzedam koleżance
Nie rozciągają się (a jak już to minimum z minimum). Są dość sztywne.
To jednak się nie skuszę. Nie lubię sztywnych jeansów. Mam jedne z Crossa, ale nawet ich nie założyłam, bo kupiłam w jakiejś promocji dwie pary. Jeszcze godzinka i TŻ będzie w domku
Haniula - ja też dużo rzeczy mam z lumpka. Na szczęście, jadę na dwa tyg. do domu, to będę codziennie w lumpach siedzieć Kurczę za takie śmieszne pieniądze czasem nówki można wyhaczyć. Ja kupiłam nowe czarne szpilki za 20 zł i klapeczki za 10 Moja ciocia dorwała szpilki M&S za 5 zł

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
nadaje z domu
Nareszcie większy ruch tu będzie Super
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 20:09   #4909
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Martita88 Pokaż wiadomość
Mój był w niezwykle atrakcyjnej cenie dlatego jestem taka zadowolona i do tego ładny kolor i przyjemny materiał Nie ma to jak małe miasto. Studiuje w dużym mieście i nie przepadam za galeriami handlowymi i tzw. sklepami sieciówkami-nie dość, że wygórowane ceny to materiały niezbyt dobre gatunkowo. Nie ma to jak moje rodzinne miasto Zawsze się tu obkupię
Podobnie jak ja. Nie potrafię chodzić po galeriach. Poza tym jak już coś tam przymierzam to wisi na mnie jak szmata. Raz w życiu chyba coś tam kupiłam. Lumpki wręcz uwielbiam, bo mam sporo oryginalnych i dobrych jakościowo ciuchów, na które nigdy w życiu nie byłoby mnie stać

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
To super Kocica moja śpi, a ja się wynudzę za wszystkie czasy chyba

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------


Ja ostatnio kupiłam szare w lumpku, ale teraz mi się trochę przytyło i nie wejdę w nie Czas się zabrać za siebie... Może któraś zna przetestowany zestaw ćwiczeń na brzuszek i udka ? brzuszki robię i na rowerze jeżdżę, a i skakanka też czasem w ruch idzie. Nie jem jakoś dużo, słodyczy tyle co nic... Piję zieloną herbatkę i czasem kawę rozpuszczalną z mlekiem. A spodnie muszę jakieś kupić, bo mam takie poprzecierane, że nie wiadomo, kiedy się podrą
Najlepsze biegi na wszystko !

Ja też przytyłam, zresztą jak po wszystkich wakacjach. Czas z tym skończyć. Zamierzam chodzić choć raz w tygodniu na siłownię. Mam nadzieje, że wyrobie się z czasem, bo od poniedziałku studia dzienne no i jeszcze praca w domu Pamiętaj Aniu, że jak pijesz sporo zielonej herbaty to pij dużo wody, ponieważ ona odwadnia. Ja pije zieloną, na zmianę z czerwoną i na spalanie. Czasami też regulactive z błonnikiem

Dobry wieczór

Wszystko nadrobiłam. Faktycznie bez Liuli jest jakoś smutnawo
U nas remontu ciąg dalszy. Mam nadzieje, że jutro tapety będą na ścianach, a na niedziele zostanie mi tylko sprżatnaie
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 20:16   #4910
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Lili wracaj!!!!!

ja nie lubie chodzic na zakupy hehehe a dzis jestem taka chora ze nie bylam w pracy. Masakra tak mnie rozłozylo
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 20:22   #4911
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

ja tam niestety uwielbiam chodzić na zakupy i mnóstwo czasu spędzać w galeriach handlowych
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 20:23   #4912
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

ja jestem chora jak mam isc po spodnie czy buty
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 20:32   #4913
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Podobnie jak ja. Nie potrafię chodzić po galeriach. Poza tym jak już coś tam przymierzam to wisi na mnie jak szmata. Raz w życiu chyba coś tam kupiłam. Lumpki wręcz uwielbiam, bo mam sporo oryginalnych i dobrych jakościowo ciuchów, na które nigdy w życiu nie byłoby mnie stać



Najlepsze biegi na wszystko !

Ja też przytyłam, zresztą jak po wszystkich wakacjach. Czas z tym skończyć. Zamierzam chodzić choć raz w tygodniu na siłownię. Mam nadzieje, że wyrobie się z czasem, bo od poniedziałku studia dzienne no i jeszcze praca w domu Pamiętaj Aniu, że jak pijesz sporo zielonej herbaty to pij dużo wody, ponieważ ona odwadnia. Ja pije zieloną, na zmianę z czerwoną i na spalanie. Czasami też regulactive z błonnikiem

Dobry wieczór

Wszystko nadrobiłam. Faktycznie bez Liuli jest jakoś smutnawo
U nas remontu ciąg dalszy. Mam nadzieje, że jutro tapety będą na ścianach, a na niedziele zostanie mi tylko sprżatnaie
Piję praktycznie ok. 1,5 litra dziennie. Do tego skrzyp i pokrzywę piję Ogólnie z herbatkami czy wodą to nie mam problemu Mam w planach (kurczę w planach tyle wydatków), kupić twister i to chyba będzie jedna jedyna rzecz z planów, którą kupię i będę korzystać. W weekend wyrzucę wsio z szafek i będę kombinować ze strojami A co nie będzie pasowało to na allegro
A może tak zbierzemy się w kupę i naprawimy Lili komputer?

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
ja jestem chora jak mam isc po spodnie czy buty
Ja tak samo Albo się nie mogę wcisnąć w biodrach albo będą wisiały na tyłku A co do butów to rozmiar i szerokość w kostce Kozaków nie mogę kupić, bo za szerokie w kostce są. Nie wiem, na kogo to wszystko szyte jest Najlepiej mieć osobistego szewca i krawca
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 20:34   #4914
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Co do twistera to czy ćwiczyłaś już na nim kiedyś? Bo ja tez chciałąm kupić twistera, ale koleżanka powiedziałą że mi pożyczy i dobrze bo po dwóch dniach ćwiczeń wstałam rano z takimi zawrotami głowy, że nie mogłam chodzić. Było mi niedobrze i nie mogłam jeść. Czułam się tak około 5 dni. To był koszmar. Oddałam koleżance twister i więcej nie zamierzam na nim ćwiczyć choć faktycznie mieśnie skośne bołały.
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 20:37   #4915
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Co do twistera to czy ćwiczyłaś już na nim kiedyś? Bo ja tez chciałąm kupić twistera, ale koleżanka powiedziałą że mi pożyczy i dobrze bo po dwóch dniach ćwiczeń wstałam rano z takimi zawrotami głowy, że nie mogłam chodzić. Było mi niedobrze i nie mogłam jeść. Czułam się tak około 5 dni. To był koszmar. Oddałam koleżance twister i więcej nie zamierzam na nim ćwiczyć choć faktycznie mieśnie skośne bołały.
Miałam ten sprzęcik w szkole i powiem, że podobało mi się Ja jak nie wypróbuję to się nie przekonam Cenowo nie są drogie, więc nawet jakby mi się nie spodobało, to nie będzie aż tak żal pieniędzy
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 20:40   #4916
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

teraz jak mam neta, to moze znajde cos fajnego na jutro na obiad do zrobienia
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 20:53   #4917
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Co, co, jaki prezent z rossmanna? Też chcę;D
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 21:20   #4918
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

musisz załozyc sobie konto na stronie rossnetu, dalej bedziesz miala opisane co i jak (m.in podajesz swoje dane). Drukujesz/spisujesz nr kuponu, idziesz do Rossmanna i dostajesz prezent - zazwyczaj mini kosmetyki.

Moje chlopaki juz spią, wiec ja tez ide

dzis bylismy u weta na szczepieniu, nic nie zapiszczał i zaczyna sie wymiana ząbków
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 21:41   #4919
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Aaa to o to chodzi Te promocje już od jakiegoś czasu są.
Ja też lecę spać za momencik. Padam
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 07:05   #4920
Nadia5
Zakorzenienie
 
Avatar Nadia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 132
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

dzień dobry
Wczoraj padliśmy po 20, tż wstał na nocke a ja dalej spać aż do rana i dalej mi się chce spaćdziś będe sprzątać na obiad spaghetti a później zrobmy sobie dwu-osobową imprezę urodzinową TŻa

miłego dnia

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

ale mi się nie chce sprzątać, a o pieczeniu ciasta nie wspominam piję kawę na obudzenie się (ostatnio niebezpiecznie doszłam do 4 kubków na dzień)

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

przyszedł weekend i nasze forum jeszcze bardziej umiera...
TŻ w przyszłym tygodniu będzie wystawiał pare rzeczy na all więc wpadłam na pomysł żeby przejrzeć ubrania i może też coś wystawię nigdy nie sprzedawałam nic na all (należę do tych kupujących) ale marzy mi się jeszcze jeden sweterek za pupę więc jakiś grosz by się przydał TŻ obiecał odpalić coś jeśli uda mu się sprzedać swój sprzęt
__________________

Nadia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.