nowatorsko krotko.pomoc.;] - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-23, 23:43   #1
dżejdi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 14

nowatorsko krotko.pomoc.;]


..wiec..mam prosbe..chcial;abym miec taka fryzure..po prostu;] i nie umiem sobie tego wyobrazic;] pomocy!!!...i wiem,ze zdjecia dziwne..ale innych nie ma..chodzi o krotkie wloski..bardzo.i tylez;]bez zmiany koloru;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 09.jpg (20,1 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (32,8 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 005.jpg (84,3 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ljljl.jpg (79,7 KB, 188 załadowań)
dżejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 00:00   #2
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

masz zbyt fajne włosy żeby je ścinać...i jeszcze jak ładnie się kreca! fajnie wyglądasz na fotce 3 z ta grzyweczką na bok
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 00:08   #3
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

Ja sobie też tego nie wyobrażam. Podobasz mi się w takiej długości. Może jestem konserwatywna, ale łysa głowa u kobiety na własne życzenie kompletnie mi się nie podoba. Nie chciałam nikogo urazić.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 00:59   #4
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

teraz najslynniejsza lysa kobieta i tak jest britni spears ;/
ale pani, ktora spiewala nothing compers to you i nosowska wygladaly fajnie w takich wlosach... (regularne rysy twarzy, ladny ksztalt czaszki
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 08:08   #5
dżejdi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 14
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

ah nie...ja wiuem jak wygladam teraz;p ale..sa pewne problemy..przez 8 lat zapuszczalam wlosy do pasa..i rzadko kiedy podcinalam im koncowki..jak scielam to sie super kreca, podoba mi sie to,ale ..no chcialabym zobaczyc,wy umiwcie przeciez;p a ja nie;] narazie nic nie planuje tylko chce zobaczyc, ajak podejme decyczje o zmianie wizerunku, to dopiero latem;] ah i dziekuje, za docenienie mnie takiej, jaka jestem;] ale 90% diewczyn jest tak scieta..pazurki, ostre cieniowanie grzywka na bok lub jak mam teraz prosta.kiedys mialam w planie dready,wiec sciecie na krotko jest lepszym wyjsciem;] a co do pani spears...no to chyba komentowac nie bede,bo szkoda slow na te pogubiona panne;]
dżejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 09:59   #6
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

zauważyłam,że jakaś moda nastała

za ładne masz włosy na takie radykalne ścięcie
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 14:31   #7
dżejdi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 14
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

mhm.no to dzieki za pomoc;] nie ma co. wlosy zetne tak czy siak,bo wypadaja w takich ilosciach ze nie jestem w stanie ich ratowac;] ps.myslslam ,ze ktos bedzie mily by mi pomoc, ale coz..bywa.pozdrawiam,.
dżejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-24, 14:45   #8
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

mysle, ze w krotkich bedziesz wygladala dobrze, ale duzo bardziej ostro i wyraziscie ) a moze najpierw skroc wlosy w jakas fajna krotka fryzurke a potem zetnij tak radykalnie na krotko?
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 15:02   #9
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

Rozumiem, że chcesz żeby dziewczyny wkleiły Twoją twarz do takiej fryzurki. Poczekaj, na pewno któraś Ci pomoże. Przykro mi, ja nie umiem tego robić
i nie mam programu. Trochę cierpliwości
A jeśli włosy są słabe, to może rzeczywiście trzeba je podciąć no
i odpowiednio odżywiać.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 15:18   #10
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

wiesz, ja bym tam się nie zastanawiała i ścieła
ps. tyklo nie wiem czy twój nos nie jest za duzy (bez obrazy, tez mam spory nos)...
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 16:30   #11
dżejdi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 14
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

...hym?duzy nos? nigdy nikt mi nic na ten temat nie rzekl zlego...a juz sie nasluchalam o tym i owym na swoj temat;] eee nie jest duzy,ale specyficzny;p i na tych zdjeciach faktycznie wyszedl duzy;] a moze i jest..yh..sama nie wiem,ale mysle ze jako iz mam male uszy i ksztalt glowy nie az tak obrzydliwy to byc moze cos sie wyczaruje. zalaczam inne zdjecie, gdzie nos jest w miare normalny;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(168).jpg (20,7 KB, 196 załadowań)
dżejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-24, 17:09   #12
Eufemia
Rozeznanie
 
Avatar Eufemia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 529
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

No to ja sie podejme tej przerobki Chociaz pamietaj, ze to jest tylko pogladowe zdjecie, bo Twoj ksztal glowy jest pewnie inny, a przy takiej "fryzurze" to on odgrywa glowna role...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (53,9 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (63,5 KB, 130 załadowań)
Eufemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 17:25   #13
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

Rozumiem ze chcesz fryzurke a la Britnej?
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 22:24   #14
dżejdi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 14
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

..ojej dziekuję bardzo alez dziwnie...;] ale pozytywnie..inaczej..choc ja nie mam takiej glowy jak ta pani, ale o inną fote cięzko;] a co do BRYTNEJ to chyba widac po moim wizerunku(czern,arafata,k olczyk w twarzy),ze jestem jej najwierniejsza fanką nie...nie wiedzialam nawet ze owa pani zmienila image..nie zaczytauje sie w zyciu gwiazd;] szkoda na to cennego czasu..a zycie mija
dżejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 22:30   #15
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

uwazam, ze jezeli czujesz, ze to twoj styl to tnij wlosy i tak odrosna, a ty sie bedziesz w nich prezentowac fajnie: )
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 22:43   #16
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
uwazam, ze jezeli czujesz, ze to twoj styl to tnij wlosy i tak odrosna, a ty sie bedziesz w nich prezentowac fajnie: )
pewnie jesli nie bedziesz sie w nich czuła źle to ok
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 23:05   #17
dżejdi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 14
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

..ale nie w zimie;] włosy w zimie sie przydają..nie ma co;] a co do "czucia się"...rok temu scialm wlosy,gdyz byly dluuuuugie do pasa..i nie umiem wciaz tego jakos pojąć, jednak w dlugich bylam sobą, aczkolwiek,one juz dluzej egzystencjalnie wytrzymac tego nie mogly...;]
dżejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 08:22   #18
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

No cóż, jak już kiedyś pisałam - do takiej fryzury trzeba mieć bardzo regularne rysy i ładnie zarysowane brwi. Jeśli uważasz że masz - tnij. To znaczy gol.
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 14:16   #19
Villuy
Przyczajenie
 
Avatar Villuy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

E tam regularne rysy. Mi sie tam klasyczna pieknosc nigdy nie podobala. Moim zdaniem bez wahania powinnas je ogolic. Odrosna pozniej mocniejsze, zdrowsze. Pozniej bedziesz miala jakas nowatorska krotka fryzurke, a pozniej jakies mini dredy, czy co tam jeszcze. Jestem za tym zebys sie ogoliła. Do odwaznych swiat nalezy! Jestem z toba!
Villuy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-25, 14:41   #20
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

Wiekszosc dziewczyn mowila o tym ze powinno sie miec regolarne rysy twarz i ksztaltna czaszke do takiej fryzury i z tym jak najbardziej sie zgadzam. Jednak tu nie tylko o to chodzi, musisz rowniez przemyslec jak to bedzie sie komponowalo sie z Twoja sylwetka, bo taka fryzurka moze wybitnie podkreslic wady figury i zaburzyc proporcje calego ciala!!
Przykladowo widzialam kiedys dziewczyne ktora byla tak scieta miala ladna twarz i czaszke, natomiast miala jakies 1,55 wzrostu i chyba stanik o rozmiarze D........ Przy takim polaczeniu glowa wydawala sie malenka i jakos tak niesamowicie rzucala sie w oczy dysproporcja Czego by nie bylo gdyby wlosy optycznie powiekszyly jej glowe. Moze byc rowniez na odwrot:przy zbyt filigranowej, wychudzone sylwetce twarz bedzie wygladala na wieksza i rowniez nie wplynie korzystnie na wizerunek.
Wiec radze zastanow sie nad tym dobrze, bo taka fryzurka wymaga bardzo proporcjonalnej sylwetki, zeby dobrze wygladala.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 16:56   #21
dżejdi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 14
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

...ah wiem wiem...co do figury, racja.sama nie wiem jaka jestem. Gruba nie,chuda tez...taka w sam raz.mam dosc wydatne biodra co mnie razi,ale to rodzinne;] a moj chlopak uwaza to, za moj nawiekszy atut...a co do wkomponowania wlosow w figure...mysle,ze nie bedzie z tym problemu(mam nadzieje)a jesli zetne wlosy, to w okolicach lipca, sierpnia;](po sesji;p) pozdawiam;] i dziekuje za liczne komentarze, piszac tu, nie spodziewalam sie zainteresowania;] a jednak;]
dżejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 09:30   #22
kapucynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Truj Miasto
Wiadomości: 79
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

To rzeczywiście jakaś moda nastała. ja już pisałam w innym wątku, też ogoliłam jakiś czas temu włosy, do tej pory nie wiem dlaczego właściwie , długo się nad tym nie zastanawiałam, rach ciach i już. Teraz zapuszczam warkocze do kolan, włosy mają już 3 cm, a potem znowu zamierzam przejechac po nich maszynką. Co mi tam.
Jest to niezwykle wygodne, ale musisz liczyć się z tym, że niektóre moherowe babcie będą patrzeć na Ciebie krzywym okiem, być może usłyszysz kilka niezbyt miłych docinków od drechów, ale chyba jesteś z tym oswojona, patrząc na kolec w wardze. Mi się zdarzyło, że jedna babcia pomyliła mnie z chłopczykiem z gimnazjum i najpierw trochę przykro mi się zrobiło, ale potem nawet ucieszyłam się, lepsze to niż z jakimś studenciuchem (mam 23 lata,kończę studia). Jestem wysoka i szczupła, łysy czerep nie zaburza prpoprcji, ale często noszę szaliki, bo mi jakoś w szyjkę łyso bez opadających włosów.
__________________
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn
kapucynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 11:15   #23
dżejdi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 14
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

..hym..dziekuje za uwagi;] drechy..ta, nie wdaje sie w dyskusje z imbecylami;] szkoda moich nerowo i czasu;] a co do babc...juz sie patrza krzywo;] na kolczyk;] a z chlopcem mnie nikt nie pomyli ahaha nie nie..to niemozilwe;] oj bioder i biustu w hipercielesnosci nie da sie nie zauwazyc..
dżejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 13:10   #24
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

A co na to Twoj chlopak? Mi sie wydaje ze nie bedzie Ci ladnie (o ile lysej kobiecie w ogole moze byc ladnie ) zauwaz ze kobiety na zdjeciach, ktore wkleilas, maja szczuple twarze z wystajacymi koscmi policzkowymi, a Ty masz okragla twarz i dosc 'pyzate' policzki (bez urazy). No ale zrobisz jak bedziesz uwazala
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 18:40   #25
kapucynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Truj Miasto
Wiadomości: 79
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

Oooo nieee, chłopem to T się nie przejmuj
Parę linków dla Ciebie, może Cię to zachęci/zniechęci, a na pewno da do myślenia
http://wiw.org/~jess/archives/2007/0...ht-bald-women/
http://news.bbc.co.uk/1/hi/magazine/6375683.stm
http://webfoot.com/advice/shave.head.html
__________________
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn
kapucynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 20:43   #26
dżejdi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 14
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

wiem,zem pyzata. a co do slowa "łysa" otóż łysa oznacza bez włosów... W OGóLE.. DLA MNIE OK 5, 7 MM,1 cm, to nie łYSA.i tyle.a co do pogladow dlaeko mi do skinow;] zapewniam;] ps.dzieki za linki a moj chlopak? coz.. nie kocha mnie za moje piersi,pupe, czy brzuch.nie kocha za wlosy..kocha za...uwaga..za dusze, bo kiedys cycki bede miec obwisle,bede lysa bo wlosy mi wypadna, a dusza zostanie..(i ten sam chlopak moze tez)
dżejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 21:05   #27
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

chyba nie przeczytałaś artykułów, które wkleiła kapucynka...
Zwłaszcza drugi porusza ważną kwestię-kwestię funkcjonowania kobiecych włosów w kulturze. To są rzeczy, które powinnaś sobie uświadomić, bo niedługo zaczną cię dotyczyć. Niezależnie od przekonań, taką fryzurą ZAWSZE coś manifestujesz.
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 22:30   #28
dżejdi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 14
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

nie przeczytalam a zauwazylam,ze cos zostalo dodane..dlatego dziekuje.aktuanie czytam "wychowanie moralne w zarysie"i dreczona jestem "metodami badan pedagogicznych"łobockiego ..a co do manifestu..wiem cos o tym manifestowac moglabym poobklejana plastrami dusze;]..ale to nie temat na to forum;]
dżejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 00:17   #29
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
A co na to Twoj chlopak? Mi sie wydaje ze nie bedzie Ci ladnie (o ile lysej kobiecie w ogole moze byc ladnie ) zauwaz ze kobiety na zdjeciach, ktore wkleilas, maja szczuple twarze z wystajacymi koscmi policzkowymi, a Ty masz okragla twarz i dosc 'pyzate' policzki (bez urazy). No ale zrobisz jak bedziesz uwazala
Papiszynko, a co Twój facet na to, że kiedyś będziesz miała siwe siano na głowie i zmarszczki na twarzy? Może lepiej mu o tym nie wspominaj, bo pewnie mu się to nie spodoba.

Nikt tu nie mówił o zgoleniu głowy na zero, tylko o krótkich włosach, to po pierwsze. A po drugie - owszem, taka kobieta może być ładna. Wręcz, jeśli dziewczynie pasuje taka fryzura, to znaczy, że jest wybitnie ładna - musi mieć zarówno śliczną, proporcjonalną twarz, regularne rysy, jak i odpowiednią czaszkę.

Dżejdi - wiem - napisałaś, że posiadasz tylko te dwa zdjęcia, ale w miarę możliwoście fajnie, gdybyś wkleiła jeszcze parę fot, by można było zobaczyć Twoją twarz pod różnym kątem. Gdybym zobaczyła pierwsze zdjęcie, odpowiedziałabym "jak najbardziej pasuje - tnij", jednak po drugim mam poważne wątpliwości ...

W sumie teraz wpadł mi taki dziwny pomysł do głowy ... jak wyglądasz w czepku? Włosów wtedy nie ma, czachę widać w całej jej krasie (na moje nieszczęście ) no i w sumie z twarzy wydobywa się dokładnie to samo, co przy tak ściętych włosach.
Jeśli pomysł jest głupi to proszę o N/C.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 12:01   #30
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

czepek albo po prostu jakas przylegajaca czapka
ja w we wszelkich czapkach wygladam beznadziejnie i staram sie nie obcinac zbyt krotko wlosow (proste do brody w moim przypadku to minimum) :P
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.