Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-27, 08:26   #31
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Morelle, nic jej nie będzie. Najwyżej zmieni się w trolla:p a już z kiteczką tak wygląda uroczo i ona całą noc przesypia od 17?

AnnaPaula, współczuję marudy.

Minini, pewnie że byłaś dzielna chyba wiem o jakie urządzenie chodzi miałyśmy coś takiego w ośrodku tyle że głównie kosmetyczka na tym pracowała a my od czasu do czasu. Taka głowica zasysa na podciśnienie. Boli jak cholera siniaki się robią:p

Samanta, super że nosidło kupione. Dla mnie trochę zbyt żółte ale i tak jest piękne a ja nosidła nie planuje więc i tak po cichu zazdroszczę
Bardzo mądre podejście masz do teściowej

Carolles, na pewno jakoś się poukłada

Taedio, zdrówka dla Niko

Ja zaległego urlopu nie mam chyba, mi się umowa skończyła na z dniem porodu więc nie wiem jak to jest z resztą przy DG i tak nie wykorzystam... Jezu to tylko że mnie taka karierowiczka że aż się palę do pracy? Ale ja uwielbiam swoją pracę, a jeszcze praca na własnych warunkach a nie na etacie pod czujnym okiem powalonej szefowej która miała focha całą ciążę na mnie, to mnie uskrzydla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie tylko Ty, ja mam DG i jestem taką karierowiczką, że pracuję od końca połogu - ale ja kocham swoją pracę.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 08:29   #32
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Morelle, nic jej nie będzie. Najwyżej zmieni się w trolla:p a już z kiteczką tak wygląda uroczo i ona całą noc przesypia od 17?

AnnaPaula, współczuję marudy.

Minini, pewnie że byłaś dzielna chyba wiem o jakie urządzenie chodzi miałyśmy coś takiego w ośrodku tyle że głównie kosmetyczka na tym pracowała a my od czasu do czasu. Taka głowica zasysa na podciśnienie. Boli jak cholera siniaki się robią:p

Samanta, super że nosidło kupione. Dla mnie trochę zbyt żółte ale i tak jest piękne a ja nosidła nie planuje więc i tak po cichu zazdroszczę
Bardzo mądre podejście masz do teściowej

Carolles, na pewno jakoś się poukłada

Taedio, zdrówka dla Niko

Ja zaległego urlopu nie mam chyba, mi się umowa skończyła na z dniem porodu więc nie wiem jak to jest z resztą przy DG i tak nie wykorzystam... Jezu to tylko że mnie taka karierowiczka że aż się palę do pracy? Ale ja uwielbiam swoją pracę, a jeszcze praca na własnych warunkach a nie na etacie pod czujnym okiem powalonej szefowej która miała focha całą ciążę na mnie, to mnie uskrzydla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powinnaś dostać ekwiwalent pieniężny za ten niewykorzystany urlop i to z dniem w którym skończyła Ci się umowa. Ja tak dostałam

Taedio ojj biedny Niko, zdrówka

Chciałam powiedzieć że podziwiam Was Dziewczyny które macie od urodzenia dzieci pobudki co 1,5-2h w nocy. Ja od 2 tyg tak mam, nie licząc tygodnia choroby i jestem wykończona tym. Odbija się to na mnie w ciągu dnia. Na szczęście N jest aniołkiem. Dzisiaj było o tyle lepiej że nie budził się po 15min od karmienia z płaczem. Tylko na jedzenie co 2h. No ale to i tak z 5 pobudek, w porównaniu do dawnych 2 to tragedia.

Wczoraj jadł pomarańczę i wcinał aż mu się uszy trzęsły
Wydaje z siebie całą gamę dźwięków i się z tego śmieje w ogóle po tym skoku taki słodziak z niego bawi się prawie cały dzień sam, a teraz właśnie wykrzykuje coś

A w temacie pracy to ja bym chciała chociaż do lutego zostać z Małym, Tż chce żebym poszła do pracy, ale jeszcze mu nie mówiłam o moich planach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez Jon_Snow
Czas edycji: 2018-02-27 o 08:30
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 08:31   #33
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku.

Ja do swojej pracy też raczej nie wrócę, umowę mam do końca sierpnia, więc pewnie do tego czasu wykorzystam zaległy urlop. Nawet bym nie chciała tam wracać, praca 9-19 często, fakt Ada może być u mojej mamy, ale cały dzień mnie nie ma, tak naprawdę, to mało co czasu bym mogła z nią spędzić. Także myślimy z tż o dg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nulka już kiedyś miałam pytać, który z miodów jest najzdrowszy? Np. Tak żeby dziecku też dać? Miałam teraz gryczany ale on mi smakiem nie podchodzi. Ale pięknie się zcukrzyl więc chyba dobrze nie? Ja uwielbiam spadziowy ale ostani jaki miałam ogóle się nie zcukrzyl a słyszałam że prawdziwy miód powinien. Z kolei czesto polecam naleśniki czy Chleb miodem więc dla mnie taki płynny jest najlepszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 08:46   #34
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Witam w nowej części

Ehhh w końcu się wzięłam do cytowania a tu nowa część.

To co pamiętam z nadrabiania...

Carolles
Współczuję sytuacji z bratem, może powiedz, że Cię to boli, że czujesz się pomijana. Może to zwyczajna bezmyslnasc z ich strony.

Calineczka
Mam nadzieję, że w końcu te nocki się u Was poprawia... No i u nas

Jon
Ehhh przykra sytuacja z 5akim potrąceniem. Dobrze ze tż wiedział jak pomóc.

Taedio
Hehe - teraz to faktycznie tylko Ty prowadź auto.

Pestycyda
Super że dostałaś już listę pacjentów. Teraz to wszystko już co raz bliżej. Trzymam kciuki.

Sam
Świetne To nosidło.

Xzora
Znalazłaś kurtkę?
Hihi fajnie że robisz dużo rzeczy razem z małą.

Minini
U nas też zębów nie widać... A masażu mimo bólu zazdroszczę.

Ja mam urlop tylko za 2018, za 2017 wpisałam i wykorzystałam zanim poszłam na L4. Więc do pracy pewnie wrócę normalnie.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 08:48   #35
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Dzień dobry dziewczyny długo mnie tu nie było. Przepraszam Was bardzo. Zajmuje mnie ciągle przeprowadzka, remont i mała. Teraz jestem u rodziców więc mam więcej czasu. Powiedzmy bo cos się przypaletalo do K. i idziemy dziś do lekarza. Zębów brak, jeszcze nie siedzimy ale powoli się przymierza. Pozdrawiam postaram się częściej zaglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 08:50   #36
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Carolles kciuki za auto!

Jon dzięki
Mój tez uwielbia pomarańcze

Mały śpi juz chyba 1,5 h. Zobaczyłam zaległego Agenta a teraz ogladam film. W domu bałagan ale mały na mnie spi i nie chce go odkładać
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 09:00   #37
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

U mnie J. Też ma drzemkę już od godziny . Zjadłam śniadanie trochę się pomalowałam a teraz oglądam PNŚ

Ja do pracy nie wracam, nie opłaca mi się to


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Ja to jak się dowiedziałam o ciąży to się cieszyłam że mam powód do odejścia bo tak bym pewnie tam tkwiła jeszcze bo z jednej strony co bym miała robić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-27, 09:00   #38
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Mam pytanie odnosnie tych placków z kaszy manny. Ja mam kaszę którą trzeba gotować 3-5 minut. Czy mogę jej użyć, ugotować ją wcześniej?
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 09:03   #39
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Ja oglądam teraz ddtvn
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 09:06   #40
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
U mnie J. Też ma drzemkę już od godziny . Zjadłam śniadanie trochę się pomalowałam a teraz oglądam PNŚ

Ja do pracy nie wracam, nie opłaca mi się to


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Ja to jak się dowiedziałam o ciąży to się cieszyłam że mam powód do odejścia bo tak bym pewnie tam tkwiła jeszcze bo z jednej strony co bym miała robić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dla mnie ciąża też okazała się wybawieniem od pracy
Co za tym idzie nie mam dokąd wracać bo i tak mnie zwolnią przy najbliższej okazji no i co tu robić....

Z jednej strony mam jakieś tam zdolności manualne co prawda nigdy nie zrobiłam czegoś takiego ale mam ochotę zacząć robić torty okolicznościowe
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 09:09   #41
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Zapisujemy sie jutro z siostra na siłownie tzn nie tyle siłownie co zajęcia. Na początek pilates, zdrowy kręgosłup potem może zumba czy jumping
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-27, 09:14   #42
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Dla mnie ciąża też okazała się wybawieniem od pracy

Co za tym idzie nie mam dokąd wracać bo i tak mnie zwolnią przy najbliższej okazji no i co tu robić....



Z jednej strony mam jakieś tam zdolności manualne co prawda nigdy nie zrobiłam czegoś takiego ale mam ochotę zacząć robić torty okolicznościowe

No mi się umowa skończyła w lipcu niby nie powiedzieli że nie ma powrotu ale raczej tak jest

Co do tortów to fajny pomysł samej mi kiedyś to przez myśl przeszło jest fajna grupa na FB gdzie można troszkę się nauczyć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 09:15   #43
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez emilia0508 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny długo mnie tu nie było. Przepraszam Was bardzo. Zajmuje mnie ciągle przeprowadzka, remont i mała. Teraz jestem u rodziców więc mam więcej czasu. Powiedzmy bo cos się przypaletalo do K. i idziemy dziś do lekarza. Zębów brak, jeszcze nie siedzimy ale powoli się przymierza. Pozdrawiam postaram się częściej zaglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super ze się odezwałas zaglądaj do nas w wolnej chwili! zdrówka dla Małej



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 09:17   #44
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Super ze się odezwałas zaglądaj do nas w wolnej chwili! zdrówka dla Małej



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
Dziękuję postaram się częściej wpadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 09:19   #45
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
My mamy drugą ok 14







Wow, ale kumulacja u mnie nie wolno zostawiać zaległego. Pilnują tego bardzo.







Dzięki minini za opinię *







Ja kupuje ubrania tylko na % i promocjach. W regularnej cenie to może mam kilka sztuk. .







Też tak mamy. Tylko u mnie w pracy już czekają. Raczej nie będę miała gdzie wracać jeśli teraz nie wrócę.



Żona kuzyna była 6 mc na l4 po wykorzystaniu urlopu. Potem się zwolniła.

Obniżenie etatu to tez jakieś wyjście. Jednak u mnie średnio.







Ty masz trochę inaczej bo Niko będzie z Tobą no i mało stresu
U mnie praca w budżetówce wiec inaczej to kontrolują ale wolne mam bo za pracę w sobotę dostawałam pracoholikiem nie jestem

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Morelle, nic jej nie będzie. Najwyżej zmieni się w trolla:p a już z kiteczką tak wygląda uroczo i ona całą noc przesypia od 17?

AnnaPaula, współczuję marudy.

Minini, pewnie że byłaś dzielna chyba wiem o jakie urządzenie chodzi miałyśmy coś takiego w ośrodku tyle że głównie kosmetyczka na tym pracowała a my od czasu do czasu. Taka głowica zasysa na podciśnienie. Boli jak cholera siniaki się robią:p

Samanta, super że nosidło kupione. Dla mnie trochę zbyt żółte ale i tak jest piękne a ja nosidła nie planuje więc i tak po cichu zazdroszczę
Bardzo mądre podejście masz do teściowej

Carolles, na pewno jakoś się poukłada

Taedio, zdrówka dla Niko

Ja zaległego urlopu nie mam chyba, mi się umowa skończyła na z dniem porodu więc nie wiem jak to jest z resztą przy DG i tak nie wykorzystam... Jezu to tylko że mnie taka karierowiczka że aż się palę do pracy? Ale ja uwielbiam swoją pracę, a jeszcze praca na własnych warunkach a nie na etacie pod czujnym okiem powalonej szefowej która miała focha całą ciążę na mnie, to mnie uskrzydla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję ze dziś będzie mniejszy maruda

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Ja też mam sporo urlopu bo z 2016 wykorzystałam tylko 6 dni.
Bede się musiała przejechać do firmy i złożyć wniosek o urlop bo macierzyński kończy się akurat w pełnym sezonie, żeby nie bylo ze mi nie podpiszą, bo będzie dużo pracy. Obniżenie etatu nie wchodzi u mnie w grę bo nijak się to nie kalkukuje. Nie zarabiam kokosów a obniżając etat, doliczajac dojazdy nie ma sensu z domu wychodzić🤣
To samo z żłobkiem.
Tz chce żebym została w domu z Nela, bo nikt się lepiej nią nie zajmie niż ja Tylko wiąże się to z tym, że on będzie zmuszony jechać w delegację.



poukłada się wiem, tylko jak

Chciałabym mieć pracę do której chce się wracać. Mega Ci tego zazdroszczę. U mnie było ok, szefostwo miało plany wobec mnie ambitne i mnie to cieszyło że mają takie zaufanie a potem wszystko trafił szlag... Więc cieszę się że zaszłam w ciążę i mogłam sie wyrwać. I nie mam do czego wracać pewnie. A ich zachowanie tylko mnie w tym utwierdza.

A tak poza tym to u nas na tapecie dolna jedynka. Przebija się i przebic się nie może. I szukamy auta w końcu. Trzymajcie kciuki żeby tz się zdecydował na coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki za auto u mnie TZ kupił sobie drugie auto jak u xzory starego mercedesa i go ujeżdża i zachwycony jest nim. ma suva Hyundaia Santa Fe to stoi

Cytat:
Napisane przez emilia0508 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny długo mnie tu nie było. Przepraszam Was bardzo. Zajmuje mnie ciągle przeprowadzka, remont i mała. Teraz jestem u rodziców więc mam więcej czasu. Powiedzmy bo cos się przypaletalo do K. i idziemy dziś do lekarza. Zębów brak, jeszcze nie siedzimy ale powoli się przymierza. Pozdrawiam postaram się częściej zaglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Duzo zdrówka

Anusia super pomysł

Mi się chce wracać do pracy ale dziecko ważniejsze

Edytowane przez AnnaPaula87
Czas edycji: 2018-02-27 o 09:21
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 09:20   #46
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Emilia powodzenia w przeprowadzce i zdrówka dla K
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 09:21   #47
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Siema
To sa obecne top gaduły? Nie wierze, że znowu jestem 1
Tamte skopiowane. Teraz dopiero uaktualniłam, wstawiłam Top 10.

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Melduję się
Ładnie nas załatwili zamykając wątek 🤭



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Xzora super tytuł wątku!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Ale sie zdziwilam jak zamknieto poprzedni wątek







Tez jestem zdania ze jesli jest taka mozliwosc to jak najdluzej warto byc z dzieckiem. Po roczku dziecko tak sie zmienia, rozwija we wszystkie strony, to jest cudowne móc w tym czasie byc obok. Naprawde jak ktoras ma opcje zostania w domu to nie ma sie co zastanawiać. Ze starszakiem bylam niecale 2 lata w domu i mimo ze brakowalo mi już pracy zawodowej i wyjścia do ludzi to nie zamienilabym tego czasu nigdy za nic w świecie!!

Teraz przy mlodszym teoretycznie moglabym juz wrocic do pracy. Moge pracowac zdalnie. Moze sie na to zdecyduje na jesień. Ale napewno nie wroce na pelny etat do biura. Jeszcze nie teraz. Wiem co mnie czeka, wiem jakie są plusy a jakie minusy bo juz to przeszłam.





Dzis na masazu wieksza moc! Bolało. Na koniec juz bylo mi wszystko jedno, juz nawet nie odzywalam sie.. za to pani powiedziala ze bylam dzielna i zrobila mi kilkuminutowy masaz relaksacyjny. Tego mi bylo trzeba! Za tydzien kolejny zabieg.

Po dzisiejszym zaczyna byc widac roznice, lekko wyrownuje sie to wgłebienie. Przy okazji bede miala cale nogi i pupe zregenerowaną bo to urzadzenie glownie dziala na ujedrnienie i ksztaltowanie sylwetki, zwalcza cellulit.. oh i ah. Tylko boli jak cholera



Dobranoc!!

Byłaś bardzo dzielna! Super, ze juz zaczyna byc widać różnice po zabiegu.
Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Nie zacytuje już bo ledwo widzę na oczy.



Zakupiłam dziś nosidło Tula

Przegadaliśmy temat z Tz wczoraj i Tz powiedział, ze napewno nam się przyda na wyjazdy, ale nie zgodził się na ten w kwiaty

Zamówiłam zatem z oryginalnej stronki Tula baby ten w lwy i tygrysy bo był w promocji $35 mam w kieszeni.

Był tez w innym sklepie online na przecenie taki w paseczki i mnie się bardziej w sumie podobał , ale Tz nie chciał zamawiać z jakiś stronek , o których pierwszy raz słyszymy.

Byłam tak podekscytowana jakby mi ktoś kupił torbę LV

Ciagle coś kupuje dla dzieci lub do domu wiec obiecałam sobie , ze następna wypłatę wydaje na ubrania i wypad do japońskiej resto z Tz . Muszę sobie kupić jakieś fajne ubrania bo Tz ciagle mnie gnębi ze mam za szerokie ubrania Ja poprostu lubię mieć rozmiar lub dwa większe 🤣

Ekstra, podoba mi sie ten wzór w tygrysy.
A ubrania musisz kupić koniecznie!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 09:24   #48
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Jestem druga boszzz No life!
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 09:32   #49
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Nie tylko Ty, ja mam DG i jestem taką karierowiczką, że pracuję od końca połogu - ale ja kocham swoją pracę.
Pewnie dużo od tego zależy ty to w ogóle hardcore jesteś

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Powinnaś dostać ekwiwalent pieniężny za ten niewykorzystany urlop i to z dniem w którym skończyła Ci się umowa. Ja tak dostałam

Taedio ojj biedny Niko, zdrówka

Chciałam powiedzieć że podziwiam Was Dziewczyny które macie od urodzenia dzieci pobudki co 1,5-2h w nocy. Ja od 2 tyg tak mam, nie licząc tygodnia choroby i jestem wykończona tym. Odbija się to na mnie w ciągu dnia. Na szczęście N jest aniołkiem. Dzisiaj było o tyle lepiej że nie budził się po 15min od karmienia z płaczem. Tylko na jedzenie co 2h. No ale to i tak z 5 pobudek, w porównaniu do dawnych 2 to tragedia.

Wczoraj jadł pomarańczę i wcinał aż mu się uszy trzęsły
Wydaje z siebie całą gamę dźwięków i się z tego śmieje w ogóle po tym skoku taki słodziak z niego bawi się prawie cały dzień sam, a teraz właśnie wykrzykuje coś

A w temacie pracy to ja bym chciała chociaż do lutego zostać z Małym, Tż chce żebym poszła do pracy, ale jeszcze mu nie mówiłam o moich planach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem jak to z tymi urlopami ale nie będę się o nic już prosić tej zołzy.
Ja się boję tych cytrusów ale chyba czas spróbować
Cytat:
Napisane przez emilia0508 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny długo mnie tu nie było. Przepraszam Was bardzo. Zajmuje mnie ciągle przeprowadzka, remont i mała. Teraz jestem u rodziców więc mam więcej czasu. Powiedzmy bo cos się przypaletalo do K. i idziemy dziś do lekarza. Zębów brak, jeszcze nie siedzimy ale powoli się przymierza. Pozdrawiam postaram się częściej zaglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, zaglądaj częściej zdrówka!
Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnosnie tych placków z kaszy manny. Ja mam kaszę którą trzeba gotować 3-5 minut. Czy mogę jej użyć, ugotować ją wcześniej?
Namocz tylko dłużej trochę.

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Dla mnie ciąża też okazała się wybawieniem od pracy
Co za tym idzie nie mam dokąd wracać bo i tak mnie zwolnią przy najbliższej okazji no i co tu robić....

Z jednej strony mam jakieś tam zdolności manualne co prawda nigdy nie zrobiłam czegoś takiego ale mam ochotę zacząć robić torty okolicznościowe
Super pomysł 😀
Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Zapisujemy sie jutro z siostra na siłownie tzn nie tyle siłownie co zajęcia. Na początek pilates, zdrowy kręgosłup potem może zumba czy jumping
Super!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-27, 09:34   #50
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Nulka już kiedyś miałam pytać, który z miodów jest najzdrowszy? Np. Tak żeby dziecku też dać? Miałam teraz gryczany ale on mi smakiem nie podchodzi. Ale pięknie się zcukrzyl więc chyba dobrze nie? Ja uwielbiam spadziowy ale ostani jaki miałam ogóle się nie zcukrzyl a słyszałam że prawdziwy miód powinien. Z kolei czesto polecam naleśniki czy Chleb miodem więc dla mnie taki płynny jest najlepszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co, ogólnie to miód wrzosowy jest bardzo zdrowy. Ale to najprędzej dostępny świeży jest we wrześniu/październiku.
Moja Ada pije rano mleko z łyżką miodu gryczanego. Jeśli chodzi o jego smak, to Twój jest zapewne pomieszany z czymś co akurat było w pobliżu gryki. 2 lata temu też taki mieliśmy, zapach i smak średni. Teraz wywiezlismy pszczoły na Kaszuby w miejsce gdzie była sama gryka na polach - miód jest mega, delikatnie karmelowy, trochę pachnie mi kawą.

Jak lubicie smarować miodem naleśniki, to warto 'przetestować' miód kremowany. Jest wtedy taka fajna konsystencja kremu, nie krystalizuje (zasługa kremowania), jest miękki i super się nabiera na łyżkę.
Jeżeli chcesz płynny, to sama możesz delikatnie podgrzać wodę (tak do 40') i włożyć słoik do takiej wody. Delikatnie zrobi się lejący.

Dla dzieci na początek jest dobry mniszkowy (taki pierwszy wielokwiat, z przewagą mniszka) lub faceliowy (bardzo delikatny w smaku).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 10:02   #51
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Niko dalej śpi..
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 10:07   #52
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Niko dalej śpi..
Zazdro
My mamy dzisiaj pierwszą drzemkę od 3 tygodni w domu a nie na dworze i pewnie po 40min będzie pobudka
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 10:08   #53
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Agg nie wiem czy zazdro bo głodna juz jestem
Oj współczuje :/ ja siedzę w domu, nie chce mi sie wychodzić w ten mróz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 10:16   #54
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Wiesz co, ogólnie to miód wrzosowy jest bardzo zdrowy. Ale to najprędzej dostępny świeży jest we wrześniu/październiku.
Moja Ada pije rano mleko z łyżką miodu gryczanego. Jeśli chodzi o jego smak, to Twój jest zapewne pomieszany z czymś co akurat było w pobliżu gryki. 2 lata temu też taki mieliśmy, zapach i smak średni. Teraz wywiezlismy pszczoły na Kaszuby w miejsce gdzie była sama gryka na polach - miód jest mega, delikatnie karmelowy, trochę pachnie mi kawą.

Jak lubicie smarować miodem naleśniki, to warto 'przetestować' miód kremowany. Jest wtedy taka fajna konsystencja kremu, nie krystalizuje (zasługa kremowania), jest miękki i super się nabiera na łyżkę.
Jeżeli chcesz płynny, to sama możesz delikatnie podgrzać wodę (tak do 40') i włożyć słoik do takiej wody. Delikatnie zrobi się lejący.

Dla dzieci na początek jest dobry mniszkowy (taki pierwszy wielokwiat, z przewagą mniszka) lub faceliowy (bardzo delikatny w smaku).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A jak się odniesiesz do tego żeby nie dawać małym dzieciom miodu że względu na botulizm ?

Ja lubię miód spadziowy ale z chęcią bym spróbowała tego gryczanego czy wrzosowego

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Niko dalej śpi..

Wow mój spał 75 minut


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 10:18   #55
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Hej! Xzora 👏 za wątek! Hahaha i dzięki za top10! 😁 tylko wtedy jestem w stanie się załapać 😂

Dziewczyny już od dawna mam Was pytać i ciągle zapominam: myślicie o odstawieniu smoczka już? Kiedyś Wam pisałam, że logopedka mówiła mi, że pod kątem rozwoju aparatu mowy smoczek powinien być odstawiony po pół roku. U nas niby Lu specjalnie nie jest smoczkowa, ale na czas drzemki podczas spaceru, w samochodzie czy czasem kiedy mąż ją usypia, a mnie nie ma w domu - przydaje się bardzo... I tak właśnie walczę ze sobą czy wyrzucić smoczki już... Ostatnio na spacerze Łucja wyrzuciła smoczek na chodnik, a miałam tylko jeden i pierwszy raz od dawna nie zasnęła mi, tylko plakala, musiałam ją mimo mrozu przystawiać na dworze do piersi i tak usypiać 🙈

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 10:20   #56
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez emilia0508 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny długo mnie tu nie było. Przepraszam Was bardzo. Zajmuje mnie ciągle przeprowadzka, remont i mała. Teraz jestem u rodziców więc mam więcej czasu. Powiedzmy bo cos się przypaletalo do K. i idziemy dziś do lekarza. Zębów brak, jeszcze nie siedzimy ale powoli się przymierza. Pozdrawiam postaram się częściej zaglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cześć 😘 Fajnie że zajrzałas do nas. Tutaj ostatnio mniejszy ruch więc łatwiej się wbić. Zaglądaj częściej! powodzenia w przeprowadzce i zdrówka dla córci ❤️
Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnosnie tych placków z kaszy manny. Ja mam kaszę którą trzeba gotować 3-5 minut. Czy mogę jej użyć, ugotować ją wcześniej?
Ja używałam takiej też i nie gotowalsm jej wcześniej.
Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Agg nie wiem czy zazdro bo głodna juz jestem
Oj współczuje :/ ja siedzę w domu, nie chce mi sie wychodzić w ten mróz
Uroki takiego tulenia 😂 lez i chudnij z głodu 😎

Co do sytuacji w mojej rodzinie. Nie mam pretensji do brata ani bratowej że nie zadzwonili do bo wiem że mieli inne zmartwienia w tej chwili. Ale ani mama, ani siostra która mieszka z nią nie pomyślała żeby sms chociaż wysłać. Mówiłam bratowej, że nic nie widzialam dlaczego nie zadzwoniła czy coś, przeprosiła mnie i powiedziała że myślała że ktoś nas poinformuje ale gdzie tam.... Szczerze to mi się nawet tego tematu już poruszać nie chce z nikim.

Nulka dziękuję za informację dot miodu 😊 a jeszcze pytanie dotyczące tego miodu który się nazywa spadziowy, on jest zwykle taki ciemny, z czego on jest?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 10:31   #57
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Carolles bardzo śmieszne

Wow książę wstał. Głodny a jakże

Oglądam dirty dancing

Sill mój nie smoczkowy ale na tych urodzinach mojej chrześnicy teraz jak zobaczyłam, że Łucja chodzi z 4ma (!) smoczkami to padłam
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 10:45   #58
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Taedio chrześnica też Łucja? Chyba u Karpa też była mowa o tym, że pół roku to odpowiedni moment na odstawienie smoczka (pożyczyłam książkę i nie mam jak sprawdzić). U nas Lila do 7m miała prawie non stop, po tej wizycie u logopedy ograniczylismy do spania, a ok roku odstawilismy. Z Łucją właśnie nie wiem, bo teraz trzebaby już albo nowe kupić albo zrezygnować całkiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 10:50   #59
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Sill tak 2 latka skończyła 19.02
Chyba im wcześniej tym lepiej chociaż w praktyce może byc różnie :p
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 10:53   #60
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Morelle - odnośnie pytania o prace - ja wracam we wrześniu.

Samantha - lepiej zapytaj ile moja córka ma zebow - dwa poki co to bardziej masowanie zebow, bez pasty, jedynie silikonową szczoteczką

Carolles - kciuki za znalezienie auta

JonSnow - miło czytać, ze Niko stał sie takim aniołkiem. Kciuki, zeby noce tez sie wam poprawiły. Ja tez podziwiam dziewczyny, ktore tak wstają.

Mała! Kurtki nie znalazłam. W sumie to tez jakoś intensywnie nie szukałam. A ty znalazłaś płaszcz?

Emilia - fajnie, ze piszesz. Gdzie sie przeprowadziliście? Zdrowia dla corki!

Anusia - tortu okolicznościowe - wow!

Taedio - super pomysł z tą siłownią! Kto by pomyślał

AnnaPaula - jaki model Mercedesa TZ kupił i który rocznik? Nasi mężowie maja ze sobą coś wspólnego w ogole to moj TZ oglądał wcześniej mercedesa rocznik 76, ale jednak sie przestraszył, ze sobie nie poradzi z takim rocznikiem

Siilmariien - moja smoczka juz bardzo dawno w buzi nie miała, wiec nie pomoge. Myśle, ze jak Lu ssie bardzo rzadko to nic sie nie stanie jak dłużej bedzie używała.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-05 22:32:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.