Jakie kobiety podziwiamy w dzisiejszych czasach? Jakie budzą w nas lekką zazdrość? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-03, 15:20   #1
mellonka
Przyczajenie
 
Avatar mellonka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Exclamation

Jakie kobiety podziwiamy w dzisiejszych czasach? Jakie budzą w nas lekką zazdrość?


Cześć dziewczyny!

Ogólnie nie ma człowieka, który nie miałby ŻADNYCH zastrzeżeń co do siebie ( swojego wyglądu, charakteru, wykształcenia etc.), zawsze jest COŚ, co chcielibyśmy zmienić nawet, jeśli ogólnie siebie lubimy . Często też dostrzegamy, że ''czyjaś trawa jest bardziej zielona od naszej'' ( mam tu na mysli życie prywatne i zawodowe naszych znajomych, przyjaciółek, nawet rodziny). Zawsze znajdzie się ktoś, komu powodzi się lepiej od nas, wygląda lepiej, zarabia itp. ( pomijając celebrytów, polityków itp. Mówimy TYLKO o kobietach wokół nas, żyjących w tej samej społeczności co my, zwyczajnych, które spotykamy na co dzień). I tu mam pytanie : jakie kobiety podziwiasz? Z jakim wykształceniem, jaka jest według Ciebie kobieta sukcesu? Jak wygląda? Ma dzieci i męża? Czy może jest singielką, która chce się rozwijać, podróżować, żyć bez zobowiązań? A może Twój podziw i szacunek budzi kobieta, która ma chęć i siłę zajmować się domem, dziećmi, być przykładną panią domu?
Czasami spotykamy kobiety, które budzą w nas mniejszą lub większą zazdrość - jakie to są kobiety? Co robią? jaki mają charakter? jak wyglądają? są miłe, czy zadziorne z charakterkiem? Jakie kobiety ( według nas) mają lepiej od nas samych?

Piszę pracę na ten temat, za każdą wyczerpującą odpowiedź będę bardzo wdzięczna!
mellonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 15:27   #2
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Jakie kobiety podziwiamy w dzisiejszych czasach? Jakie budzą w nas lekką zazdro

Cytat:
Napisane przez mellonka Pokaż wiadomość
Ogólnie nie ma człowieka, który nie miałby ŻADNYCH zastrzeżeń co do siebie
Nie ma to jak wejść do Internetu i dowiedzieć się, że się nie istnieje.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 15:38   #3
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Jakie kobiety podziwiamy w dzisiejszych czasach? Jakie budzą w nas lekką zazdro

Ja też jestem idealna .

A jakie kobiety podziwiam? SZCZĘŚLIWE.

Edytowane przez mushroomhunter
Czas edycji: 2013-09-03 o 15:40
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 16:17   #4
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Jakie kobiety podziwiamy w dzisiejszych czasach? Jakie budzą w nas lekką zazdro

Nie znam takiej kobiety, więc mogę najwyżej opisać to, jaka ja chciałabym być i do czego dążę albo pisać hipotetycznie. Więc imponowałaby mi kobieta, która skończyła studia, wybrane mądrze a nie "bo mnie przyjęli", które ją interesowały i rozwinęły jej horyzonty. Kobietę która pracuje w nietuzinkowym zawodzie mającym związek z kreatywnością. Podziwiam kobiety które prowadzą własne, dobrze prosperujące firmy, ale też takie, które mają stanowiska w pracy którą lubią, w której są szanowane i poważane, bo wykonują dobrą robotę. Podziwiam kobiety które mają swoją pasję, czy to jest szydełkowanie czy kite surfing, w każdym razie coś, co je wyróżnia i sprawia, że czas wolny zajmują czymś innym niż oglądaniem telewizji

Podziwiam kobiety o szczupłej sylwetce, mające motywację do sportu - nigdy nie potrafiłam tego w sobie wykształcić

Jeżeli chodzi o życie uczuciowe, to podziw to może złe słowo, tak samo zazdrość, ale kiedy moje znajome mają partnera z którym są już kilka lat, planują wspólną przyszłość, dobrze się z nim dogadują, on ich nie odcina od znajomych i one same utrzymują kontakty towarzyskie z nami dalej, który ich nie ogranicza i szanuje, docenia jako partnerkę i ogólnie jest im razem dobrze, to się cieszę i myślę, że tak właśnie powinno być
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 16:31   #5
Kirsche19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 45
Dot.: Jakie kobiety podziwiamy w dzisiejszych czasach? Jakie budzą w nas lekką zazdro

A ja podziwiam kobiety, które dbają o siebie i innych. Nie palą papierosów, bo wiedzą, że czasem choroby robią się z czegoś, na co wpływu nie mamy, więc po co jeszcze się dobijać. Mają świadomość, że należy parę razy w tygodniu przejść się na spacer czy rower dla zdrowia, a nie leżeć przed telewizorem (chyba że na to też znajdą czas to super, ale ogólnie to ruch jest od tego ważniejszy) czytają etykiety produktów w sklepie w dobie tego wszechobecnego syfu w jedzeniu i są świadome tego że dzieciom nie należy od małego wciskać cukierków, białych bułek i prażynek oby tylko miały apetyt i nie mówią "no bo on tak bardzo płakał, to nie mialam serca by mu tych ciasteczek nie kupić". Ogólnie takie, które wiedzą co jest w życiu tak naprawdę ważne

Edytowane przez Kirsche19
Czas edycji: 2013-09-03 o 16:36
Kirsche19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 16:40   #6
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Jakie kobiety podziwiamy w dzisiejszych czasach? Jakie budzą w nas lekką zazdro

Cytat:
Napisane przez Kirsche19 Pokaż wiadomość
A ja podziwiam kobiety, które dbają o siebie i innych. Nie palą papierosów, bo wiedzą, że czasem choroby robią się z czegoś, na co wpływu nie mamy, więc po co jeszcze się dobijać. Mają świadomość, że należy parę razy w tygodniu przejść się na spacer czy rower dla zdrowia, a nie leżeć przed telewizorem (chyba że na to też znajdą czas to super, ale ogólnie to ruch jest od tego ważniejszy) czytają etykiety produktów w sklepie w dobie tego wszechobecnego syfu w jedzeniu i są świadome tego że dzieciom nie należy od małego wciskać cukierków, białych bułek i prażynek oby tylko miały apetyt i nie mówią "no bo on tak bardzo płakał, to nie mialam serca by mu tych ciasteczek nie kupić". Ogólnie takie, które wiedzą co jest w życiu tak naprawdę ważne
Bardzo ładnie powiedziane .
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 16:44   #7
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Jakie kobiety podziwiamy w dzisiejszych czasach? Jakie budzą w nas lekką zazdro

Podziwiam kobiety z wartościowymi pasjami, które swoj sukces zawodowy zawdzięczają swojej pracy, a nie znajomosciom itp., które potrafia jednoczesnie, poza pasjami i pracą realizowac sie w udanym zwiazku. Dbają o wygląd i rozwój intelektualny, czytają książki, zamiast siedziec wieczorem przed TV itp. Ogolnie znam/znalam pare kobiet, ktore w pewnym sensie podziwialam.

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Kirsche19 Pokaż wiadomość
A ja podziwiam kobiety, które dbają o siebie i innych. Nie palą papierosów, bo wiedzą, że czasem choroby robią się z czegoś, na co wpływu nie mamy, więc po co jeszcze się dobijać. Mają świadomość, że należy parę razy w tygodniu przejść się na spacer czy rower dla zdrowia, a nie leżeć przed telewizorem (chyba że na to też znajdą czas to super, ale ogólnie to ruch jest od tego ważniejszy) czytają etykiety produktów w sklepie w dobie tego wszechobecnego syfu w jedzeniu i są świadome tego że dzieciom nie należy od małego wciskać cukierków, białych bułek i prażynek oby tylko miały apetyt i nie mówią "no bo on tak bardzo płakał, to nie mialam serca by mu tych ciasteczek nie kupić". Ogólnie takie, które wiedzą co jest w życiu tak naprawdę ważne
Takie osoby co pala, jedza sam syf, nie czytaja skladu itp. jak dla mnie sa po prostu nieświadome. Nieświadome świata itd. A jesli sa swiadome a nadal wybieraja takie rzeczy to po prostu glupie z tym ze nalezy odroznic tez nałóg (tym bardziej jak ktos z nim walczy) od bezmyslnego brania produktu bez przeczytania jego składu, czy składu leku, o kosmetykach moze troche inaczej wyglada bo tam sklady sa zawsze w j. angielskim., choc jak ktos zna sie na chemii to wiekszosc nazw i tak odgadnie.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2013-09-03 o 16:42
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 16:53   #8
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Jakie kobiety podziwiamy w dzisiejszych czasach? Jakie budzą w nas lekką zazdro

Podziwiam kobiety spełnione i szczęśliwe. Te, które wiedzą czego chcą i dążą do tego, nawet gdy ich marzenia są dla ludzi niezrozumiałe czy wręcz śmieszne. Takie, które wbrew opiniom innych żyją według swych planów.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 17:08   #9
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Jakie kobiety podziwiamy w dzisiejszych czasach? Jakie budzą w nas lekką zazdro

Cytat:
Napisane przez mellonka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Ogólnie nie ma człowieka, który nie miałby ŻADNYCH zastrzeżeń co do siebie ( swojego wyglądu, charakteru, wykształcenia etc.), zawsze jest COŚ, co chcielibyśmy zmienić nawet, jeśli ogólnie siebie lubimy . Często też dostrzegamy, że ''czyjaś trawa jest bardziej zielona od naszej'' ( mam tu na mysli życie prywatne i zawodowe naszych znajomych, przyjaciółek, nawet rodziny). Zawsze znajdzie się ktoś, komu powodzi się lepiej od nas, wygląda lepiej, zarabia itp. ( pomijając celebrytów, polityków itp. Mówimy TYLKO o kobietach wokół nas, żyjących w tej samej społeczności co my, zwyczajnych, które spotykamy na co dzień). I tu mam pytanie : jakie kobiety podziwiasz? Z jakim wykształceniem, jaka jest według Ciebie kobieta sukcesu? Jak wygląda? Ma dzieci i męża? Czy może jest singielką, która chce się rozwijać, podróżować, żyć bez zobowiązań? A może Twój podziw i szacunek budzi kobieta, która ma chęć i siłę zajmować się domem, dziećmi, być przykładną panią domu?
Czasami spotykamy kobiety, które budzą w nas mniejszą lub większą zazdrość - jakie to są kobiety? Co robią? jaki mają charakter? jak wyglądają? są miłe, czy zadziorne z charakterkiem? Jakie kobiety ( według nas) mają lepiej od nas samych?

Piszę pracę na ten temat, za każdą wyczerpującą odpowiedź będę bardzo wdzięczna!
Nie zazdroszczę innym kobietom.
Lubię kobiety inteligentne, zdecydowane i z poczuciem humoru.
Ulubionych typów z codzienności nie mam.
Drażnią mnie osoby dzielace włos na czworo.
A prace pisz sama.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 17:15   #10
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Jakie kobiety podziwiamy w dzisiejszych czasach? Jakie budzą w nas lekką zazdro

Najbardziej to moją kobietę Bo jest silna, bo nie boi się porażek, nie ucieka przed nimi. Bo potrafi wejść w tlum obcych ludzi i zwrocić spojrzenia wszystkich na siebie. Bo wszystko by oddała dla tych, których kocha, ale nie zapomina o sobie, walczy o swoją wartość. Zazdroszczę i podziwiam jej wrodzoną elegancję i grację w każdym ruchu. Zazdroszczę, bo nie boi się życia, mimo wszystko, mimo swoich przeżyć, może nawet właśnie przez nie wie, że czasem trzeba się rzucić głową w przód, zamiast odejść na boczny tor. I uwielbiam i podziwiam to jak potrafi się oddać swojej pasji, tak że caly świat mógłby się skończyć właśnie w tym momencie, a ona by nawet nie zauwazyła

Oprócz niej - moja mama i babcia. Obie są niesamowite, silne, wspierające, kochające, ciepłe, ale potrafią kopnąć w dupę jeśli trzeba. I potrafią poradzić sobie ze wszystkim.

Właściwie wszystkie kobiety, które podziwiam - czy to sławne, czy znajome, czy fikcyjne - są silne. Tak jak moje trzy w/w bohaterki wyszłyby z większości sytuacji obronną ręką, niewiele rzeczy mogłoby je przerosnąć. Właśnie tą siłę najbardziej podziwiam
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 17:21   #11
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Jakie kobiety podziwiamy w dzisiejszych czasach? Jakie budzą w nas lekką zazdro

Innym kobietom zazdroszczę sił witalnych - ja czasem wystarczy że wstanę z łóżka już mam ochotę skakać z okna, tak bardzo nie mam czasem motywacji do działania
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 18:54   #12
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Jakie kobiety podziwiamy w dzisiejszych czasach? Jakie budzą w nas lekką zazdro

Podziwiam kobiety zadbane, z własnym zdaniem i odwagą wypowiadania swoich poglądów, z poczuciem humoru i dystansem do siebie
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 19:11   #13
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Odp: Dot.: Jakie kobiety podziwiamy w dzisiejszych czasach? Jakie budzą w nas lekką z

Cytat:
Napisane przez mellonka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Ogólnie nie ma człowieka, który nie miałby ŻADNYCH zastrzeżeń co do siebie ( swojego wyglądu, charakteru, wykształcenia etc.), zawsze jest COŚ, co chcielibyśmy zmienić nawet, jeśli ogólnie siebie lubimy . Często też dostrzegamy, że ''czyjaś trawa jest bardziej zielona od naszej'' ( mam tu na mysli życie prywatne i zawodowe naszych znajomych, przyjaciółek, nawet rodziny). Zawsze znajdzie się ktoś, komu powodzi się lepiej od nas, wygląda lepiej, zarabia itp. ( pomijając celebrytów, polityków itp. Mówimy TYLKO o kobietach wokół nas, żyjących w tej samej społeczności co my, zwyczajnych, które spotykamy na co dzień). I tu mam pytanie : jakie kobiety podziwiasz? Z jakim wykształceniem, jaka jest według Ciebie kobieta sukcesu? Jak wygląda? Ma dzieci i męża? Czy może jest singielką, która chce się rozwijać, podróżować, żyć bez zobowiązań? A może Twój podziw i szacunek budzi kobieta, która ma chęć i siłę zajmować się domem, dziećmi, być przykładną panią domu?
Czasami spotykamy kobiety, które budzą w nas mniejszą lub większą zazdrość - jakie to są kobiety? Co robią? jaki mają charakter? jak wyglądają? są miłe, czy zadziorne z charakterkiem? Jakie kobiety ( według nas) mają lepiej od nas samych?

Piszę pracę na ten temat, za każdą wyczerpującą odpowiedź będę bardzo wdzięczna!
Ja napisze krociutko zawsze moj podziw(i nie ukrywam tez ze zazdrosc)budza farmaceutki, podziwam je za to, ze studiowaly taki trudny kierunek

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 19:31   #14
Suvienka
Raczkowanie
 
Avatar Suvienka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
Dot.: Odp: Dot.: Jakie kobiety podziwiamy w dzisiejszych czasach? Jakie budzą w nas l

Ja podziwiam kobiety silne, umiejące zadbać o siebie, wykształcone, niezależne - ale jednocześnie kobiece i naturalne, które nie przykrywają się toną make upu (używają go z umiarem ), nie boją się wyrażać swojego zdania, ale robią to kulturalnie i z wyczuciem sytuacji.
Kobiety świadome swojej wartości, dążące do swoich marzeń, ale jednocześnie dbające o siebie - o swoją sylwetkę i zdrowie, kobiety rozwijające się intelektualnie i korzystające z życia.
__________________
Memory is deceptive because it is colored by today's events.
Suvienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 14:15   #15
Laurelindorenan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 522
Dot.: Odp: Dot.: Jakie kobiety podziwiamy w dzisiejszych czasach? Jakie budzą w nas l

Podziwiam kobiety:
1. Którym się chce Które mają jakieś pasje i zainteresowania, które potrafią się zmobilizować do robienia czegoś ponad codzienne obowiązki (u mnie jest ostatnio z tym problem).
2. Takie, które mają wiedzę na różne tematy, sporo czytają i można z nimi ciekawie podyskutować, a przy tym nie są monotematyczne i obsesyjnie zafiksowane na jakiejś jednej kwestii.
3. Te, które mimo dojrzałego lub nawet podeszłego wieku są wciąż młode duchem, kształcą się i rozwijają zainteresowania.
4. Takie, które mają własny rozum i własne zdanie, nie łykają jak pelikany wszystkiego, co ktoś tam gdzieś tam napisał lub powiedział.
Laurelindorenan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 13:13   #16
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Jakie kobiety podziwiamy w dzisiejszych czasach? Jakie budzą w nas lekką zazdro

dla mnie też to jest ważne, żeby kobieta była zadbana, ale też, żeby się realizowała. Jestem pełna podziwu dla Marii Rokiel, jest bardzo ładną kobietą, ale też inteligentną, robi karierę i kilka miesięcy temu urodziła dziecko. Może się teraz realizować na różnych płaszczyznach swojego życia
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 14:13:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.