W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII cz.IX - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki powinien być tytuł następnej części wątku?
Nasze dwulatki bunt zaliczaja i rodziców nerwy na próbę wystawiają 3 23,08%
Mamusie swoim dwulatkom noski wycierają, a w brzuszkach kolejne maluszki mieszkają 1 7,69%
Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy 6 46,15%
Humorki naszych dzieci dzielnie znosimy i o przesypianie nocek prosimy 3 23,08%
Głosujący: 13. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-07, 07:52   #4981
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Haha Mydream jak ja zobaczyłam te plamy i jeszcze napisałaś, że one są suche, to pomyślałam, że to może być na tle grzybicznym. Tylko skąd Oli mogła to złapać? Jak Wy tak jak my niewychodzący.. Nie macie żadnego zwierzaka, nie? Może jednak tamta maść jej pomoże?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 07:58   #4982
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Dzień dobry,

My dopiero otwieramy oko. Tzn maz juz w drugim pokoju chyba się uczy lub robi poranny przegląd sportowy przy kawie..Igi wczoraj zasnal przed polnoca!

ROdzice się ucieszyli chociaż wiadomo radocha juz nie taka jak przy pierwszym. Poprosiliśmy aby narazie nic nie mówili, ale juz robimy zakłady kiedy się rozejdą wieści szczególnie po stronie W.

W pracy zobaczę co dalej się bedzie działo. Od grudnia przychodzi do nas nowa dziewczyna, potem od stycznia. Odbudowujemy dział po tych genialnych zwolnieniach.


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 08:14   #4983
201801111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 101
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;53374936]Haha Mydream jak ja zobaczyłam te plamy i jeszcze napisałaś, że one są suche, to pomyślałam, że to może być na tle grzybicznym. Tylko skąd Oli mogła to złapać? Jak Wy tak jak my niewychodzący.. Nie macie żadnego zwierzaka, nie? Może jednak tamta maść jej pomoże?[/QUOTE]

mamy krolika ... ale jak ma Oli plamy to miala bym i ja cos no i moja siostra bo czesto do nas przychodzi i sie bawi z tym krolikiem...
i nie wiem co teraz ... pediatra nie stwierdzila ze to grzyb tylko dala nam masc w razie w jak by nic nie pomagalo...

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

ja sie zastrzele ! przeciez rodzice tz maja psa z ktorym Oli zawsze sie bawi jak u nich jestesmy
201801111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 08:20   #4984
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

No a ten pies jest zdrowy? Bo to może przejść ze zwierzaka na człowieka po prostu. Wiem, bo dawno temu to przechodziłam, tyle że z kotem.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 08:26   #4985
201801111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 101
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;53375111]No a ten pies jest zdrowy? Bo to może przejść ze zwierzaka na człowieka po prostu. Wiem, bo dawno temu to przechodziłam, tyle że z kotem.[/QUOTE]

niby chodza z nim do weta, na szczepienia. jak by byl chory to raczej by cos powiedzieli bo nie uwazam zeby byli az tak nieodpowiedzialni
201801111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 08:36   #4986
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Cytat:
Napisane przez mydream_ Pokaż wiadomość
Dzoan ale ciocia miala pobudke hahaha

fiazo ta pogoda teraz taka zdradliwa oby to nie bylo nic powaznego


jak to mozliwe ze ktos puszcza ICH TROJE ! zawsze z toba chcialbym byc przez cale latooo ,ołł jeeee
czas wstawac, chate chociaz ogarne...
O ja ....hit nad hitami już nie pamietam nawet jak to lecialo. Jakby mi ktos puścił tak w sobote rano to byl sie zirytowala
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 10:12   #4987
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Te grzybiczne moga wyglądać podobnie, to znowu ja kiedyś na brzuchu miałam, jak w internacie mieszkałam.. i dlatego u Igiego najpierw podejrzewałam grzyba, ale tak samo wygląda alergia na laktozę i atopowe.. takie suche placki, okrągłe z pustym w środku często..

od jakiegoś czsu Igi spi w nocy bez pieluchy (tzw. żyrafki). Teraz to nawet nie ma opcji, aby założyć. nawet majtek nie chce. Sama piżamka i już. W efekcie tego, co trzeci dzień zmieniam pościel)
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-07, 10:52   #4988
201801111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 101
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
od jakiegoś czsu Igi spi w nocy bez pieluchy (tzw. żyrafki). Teraz to nawet nie ma opcji, aby założyć. nawet majtek nie chce. Sama piżamka i już. W efekcie tego, co trzeci dzień zmieniam pościel)
jeszcze troche i nauczy sie wstawac na siusiu
moja nawet na nocnik/ubikacje nie chce siadac, moze za kilka lat z pieluch wyjdziemy

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
O ja ....hit nad hitami już nie pamietam nawet jak to lecialo. Jakby mi ktos puścił tak w sobote rano to byl sie zirytowala
ojj tak zwlaszcza po nie przespanej nocy jak trzeba...

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

teraz widze ze jedna plamka zamienia sie w strupek na okolo...
201801111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 16:17   #4989
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

My dopiero otwieramy oko. Tzn maz juz w drugim pokoju chyba się uczy lub robi poranny przegląd sportowy przy kawie..Igi wczoraj zasnal przed polnoca!

ROdzice się ucieszyli chociaż wiadomo radocha juz nie taka jak przy pierwszym. Poprosiliśmy aby narazie nic nie mówili, ale juz robimy zakłady kiedy się rozejdą wieści szczególnie po stronie W.

W pracy zobaczę co dalej się bedzie działo. Od grudnia przychodzi do nas nowa dziewczyna, potem od stycznia. Odbudowujemy dział po tych genialnych zwolnieniach.


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
o matko ale późno Igi zasnął. Dobrze, że chociaż pospaliście rano
Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Te grzybiczne moga wyglądać podobnie, to znowu ja kiedyś na brzuchu miałam, jak w internacie mieszkałam.. i dlatego u Igiego najpierw podejrzewałam grzyba, ale tak samo wygląda alergia na laktozę i atopowe.. takie suche placki, okrągłe z pustym w środku często..

od jakiegoś czsu Igi spi w nocy bez pieluchy (tzw. żyrafki). Teraz to nawet nie ma opcji, aby założyć. nawet majtek nie chce. Sama piżamka i już. W efekcie tego, co trzeci dzień zmieniam pościel)
super, ze bez pieluszki śpi, niebawem przestanie siusiać w łóżko. Chociaż pościel świeżą ciągle macie
Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Wiem.. Ale wiecie ja się ogólnie dobrze czuje ani mnie gardło nie boli, ani nie mam gorączki, ani katar się nie leje, ani mięśnie nie bolą, no teraz ten kaszel doszedł męczący i głos nie mój. Jak nie pohamuje tych wkurzajacych objawów, to pewnie po zwolnienie pójdę. Z kaszlem duszacym to w ogóle nie lubię chodzić w ludzi, bo wstyd jak mnie złapie i nie mogę przestac i się wręcz dlawie. Ohyda
biedulko coś ostatnio chorujesz. Jak będziesz się źle czuła to nie patrz się na pracę.
[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;53365300]A. źle, ma okropny, gęsty, zielony katar. Zaraz idę do apteki po sól fizj i nebu dose, póki co robię inhalacje solą, psikam nasivinem i odciagam katarkiem.. Masakra. Nigdy takiego kataru nie miał.[/QUOTE]
współczuję, oby szybko mu przeszło. Łukasz też często taki katar ma niestety i wtedy ze dwa tygodnie się ciągnie

Cytat:
Napisane przez Myszkaaaa83 Pokaż wiadomość
Hej,
PERSE zdrówka dla Artka

ELAINE mam nadzieje ze z mężem juz lepiej. Nie masz za dużo stresów w tej pracy? Kiedy planujesz iść na zwolnienie? Co do zakładania nowej części to ja nawet nie wiedzialabym jak to zrobić

DZOAN kochana dbaj o siebie. Dopóki wszystko jest dobrze to o tym się nie myśli ale zdrowie jest najważniejsze tym bardziej ze masz maluszka pod sercem.

MYDREAM nie pomogę z alergią ale sprobowalabym tak jak dziewczyny radzą odstawić kakao i mleko. Zdrówka dla Oli

STOKROTKA

MERA a Wy jak się czujecie? Goście juz są?

Jutro około południa zawozimy Nikosia do mojej mamy niech się trochę pobawia (Nikodem uwielbia tam jeździć jak tylko jedziemy w tamtą stronę to wola "mama ja baba") a my z mężem spędzimy sobie razem popołudnie. Zamowimy pizze, ogladniemy film, porozmawiamy i pod wieczór pojedziemy po Nikosia.

Jeszcze raz zdrówka dla wszystkich potrzebujących.
fajnie, mam nadzieję, że fajnie spędzicie dzień
Cytat:
Napisane przez mera82 Pokaż wiadomość
Hej. A ja nie mam czasu . Gości nie ma, będą za godzinę.
DZOAN dziewczyny dobrze piszą, oszczędzaj się proszę ! Zdrówka dla Ciebie.

PERSE dla Arturka też dużo zdrówka. Skąd taki brzydki katar?

MYDREAM ja też niestety nie widzę zdjęcia. Ale byłaś już u lekarza więc oby diagnoza była trafiona .

MYSZKA fajnie że zaplanowaliscie taki dzień dla siebie . Miłego w takim razie ...

ELAINE Fatalnie, że znów zaczyna się cyrk w robocie . Planujesz długo chodzić do pracy?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Tez takie kiepskie nocki mamy, normalnie na rzęsach chodzę . Julek budzi się po północy, przychodzi do nas, zasypia na chwilę, potem płacze, skacze, chce pić, chce ama, chce bajkę , wszystko na raz ! Potem płakał że bolą go nóżki, dałam przeciwbólowy i zasnął. Faktycznie coś go bolało !

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
współczuję kiepskich nocek

Cytat:
Napisane przez mera82 Pokaż wiadomość
A a a STOKROTKA miałam pisać, może przeczekaj tydzień i zrób ponowny test. Jednak jasna druga kreska wyszła! Albo betę zrób, jak Elaine pisała!?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
bety nie robię bo szkoda kasy. Testy na szczęście w domu miałam po 2,5 więc nie szkoda. Dzisiaj też zrobiłam i jest negatywny. Czekam z niecierpliwością na okres aby móc się dalej starać. Może gdyby te 3 dni temu nie wyszła jasna kreska to myślałabym inaczej a tak wiem, że może coś i było ale tego już nie ma. Widocznie tak miało być
Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Witam
My pospaliśmy do 7:30 ale poszliśmy wcześnie spać
Piotrek jak zwykle bujał sie z godzine zanim zasnął.

Współczuje nocek. U nas teraz w miare normalne. Choć dziś znów zaczął sie nocny kaszel. Byl z teściową na spacerze i chyba sie nałapał zimnego powietrza bo ta pewnie gadała z nim. A byli przy żłobku i ponoc mówił że nie chce tam iść.
Musze zrobic syrop z cebuli by mi sie nie rozłożył. W poniedziałek ma iść do żłoba

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Elaine jak rodzice zareagowali

Stokrotka fajnie że odstresowałaś sie wieczorem
fajnie, że pospaliście sobie oby kaszel się nie rozkręcił

To tylko ja nie pospałam widzę, o 6 mnie obudziło słodkie ćwierkotanie mamo wstajemy w dzień dziecko moje dzisiaj niezmordowane było, spać nie chciał a 10 minut temu robiłam coś tam w kuchni i jakaś cisza dziwna się zrobiła. Patrze a Łukasz na kanapie się położył i śpi. To mam przesrane wieczorem
Poszliśmy dzisiaj na dwór w kaloszach i znaleźliśmy wielką kałużę i Łukasz w niej hasał. Poszliśmy po jakimś czasie się przebrać bo spodnie, skarpety i kalosze mokre i poszliśmy jeszcze raz ale już w mniejsze kałuże. I zmogło pewnie go teraz z tych wrażeń
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 16:22   #4990
201801111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 101
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

stokrotka moja tez spi... od godziny ponad i tez bede miec przeboje pozniej mam nadzieje ze tz chociaz nam towarzystwa dotrzyma przez kamerke pozniej a nie wybierze znowu wieczor z kumplami...
201801111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 17:40   #4991
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

STOKROTKA MYDREAM Igi padl o 17. Musiałam go przebudzić o 18(( bardzo bardzo tego nie lubię


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-07, 18:16   #4992
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Cytat:
Napisane przez mydream_ Pokaż wiadomość
mamy krolika ... ale jak ma Oli plamy to miala bym i ja cos no i moja siostra bo czesto do nas przychodzi i sie bawi z tym krolikiem...
i nie wiem co teraz ... pediatra nie stwierdzila ze to grzyb tylko dala nam masc w razie w jak by nic nie pomagalo...

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

ja sie zastrzele ! przeciez rodzice tz maja psa z ktorym Oli zawsze sie bawi jak u nich jestesmy
Żeby wiedzieć czy to grzyb trzeba by było pobrać zeskrobine i zbadać. A moze zwierzę może mieć na sobie grzyba i nie hyc dla niego szkodliwy?

Alicja tez wstała o 6 więc i ja nie pospalam. Teraz liczyłam że pójdzie spać, a tu lipa. A ja o 20 mam spotkanie i wolałbym żeby już spała.
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 18:32   #4993
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Mój o 19 wstał, nie szło go obudzić wcześniej. Wieczór będzie ciekawy. Do tego mnie głowa rozbolała
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 18:46   #4994
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

STOKROTKA wspolczuje bólu głowy.

MELA to też sobie nie pospalas. O grzyba zapytam tatę.


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 18:52   #4995
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Karina wlasnie poszla spac. Ale kaszle. Znow ma katar wrrrr ! Na szczescie dala pospac do 8 dzis.

Elaine. No cot Ty. Zwalniali po to zeby znow zatrudniac? :/

Mydream kciuki aby to szybko zeszlo!

Cos mialam pisac i znow pozapominalam

Wysłane z mojego Vertis 5010 Expi przy użyciu Tapatalka
__________________
yevele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 19:04   #4996
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Nosicielem grzyba moze być każdy człowiek, zwierzę. Grzyby są też w powietrzu i generalnie w naszym otoczeniu. U jednych wywołują choroby u innych nie.

YEV tak. Nie mogę się dopatrzeć sensu wielu poczynań u mnie w firmie....


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 19:29   #4997
201801111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 101
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Elaine ja tez Oliwie budzilam, wstac nie chciala, plakala ale poszlysmy do biedry i humor jej wrocil
lata juz po kapieli, nawet grzywke jej skrucilam

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Nosicielem grzyba moze być każdy człowiek, zwierzę. Grzyby są też w powietrzu i generalnie w naszym otoczeniu. U jednych wywołują choroby u innych nie.

YEV tak. Nie mogę się dopatrzeć sensu wielu poczynań u mnie w firmie....


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
grrr.. jak tego grzyba wrzucilam w grafike google to ...

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
Mój o 19 wstał, nie szło go obudzić wcześniej. Wieczór będzie ciekawy. Do tego mnie głowa rozbolała
201801111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 19:31   #4998
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Elaine. No domyslam sie. Moja czeste tez odwala takie akcje. Na szczescie w tym tyg sie dowiedzialam ze mi przedluza umowe jeszcze na 1,5 roku w tym dziale co teraz pracuje wiec odetchnelam

Wysłane z mojego Vertis 5010 Expi przy użyciu Tapatalka
__________________
yevele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 20:24   #4999
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Yev: to gratuluje!! dobrze ze przedluzyli umowe

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Mydream: hihi tak to z naszymi małymi łobuziakami jest u nas wulkan energii nadal:P

zapraszam na nowy wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835502
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-07, 20:40   #5000
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Ostatnia!!!!!! juhuuuu
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-07 21:40:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.