Mam problem z zajściem w ciąże - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-05, 19:21   #1
domka51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 34

Mam problem z zajściem w ciąże


Witam. Bardzo chce mieś dzidziusia ale niestety nie moge;(. Ostatnio byłam u ginekologa, który stwierdzil że w przyszłości będę mieć problemy z zajściem w ciąże... ale ten problem jest już teraz. Próbowaliśmy już wszystkiego ale może macie jakąś rade która nam pomoże. Razem z narzeczonym będziemy wam bardzo wdzięczni.
Proszę pomóżcie nam.

Edytowane przez domka51
Czas edycji: 2010-09-05 o 19:29
domka51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 19:30   #2
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

moja rada - idźcie do dobrego lekarza, który wam powie DLACZEGO macie takie problemy i zaproponuje wam ich rozwiązanie.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 19:31   #3
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

Ciężko coś rodzić skoro przyczyna jest nieznana.
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 20:32   #4
domka51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 34
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

przecież byłam u ginekologa i on powiedział mi tylko tyle że musze się dobrze odżywiać mój narzeczony ani ja nie powinniśmy spożywać dużo alkocholu ani palić papierosy i unikać stresu

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

jak myślicie który dzień cyklu jest najbardziej płodny?

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

mój narzeczony nie chce iść do lekarza, on nigdy nie chodzi do zadnego lekarza wiec napewno nie uda mi sie go namowic na to

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

a czy nadzerka moze wplywac na to ze nie moge zajsc w ciaze?

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

moze znacie jakies naturalne sposoby, metody lub cos w tym stylu ktore by nam pomogly... .
domka51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 20:51   #5
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

omg
Cytat:
Napisane przez domka51 Pokaż wiadomość
przecież byłam u ginekologa i on powiedział mi tylko tyle że musze się dobrze odżywiać mój narzeczony ani ja nie powinniśmy spożywać dużo alkocholu ani palić papierosy i unikać stresu

to w końcu masz problemy z płodnością czy nie? bo to się trochę kłóci z twoim pierwszym postem, wiesz?


Cytat:
Napisane przez domka51 Pokaż wiadomość
jak myślicie który dzień cyklu jest najbardziej płodny?

ten, w którym są dni płodne. poczytaj o mnpr.

Cytat:
Napisane przez domka51 Pokaż wiadomość
mój narzeczony nie chce iść do lekarza, on nigdy nie chodzi do zadnego lekarza wiec napewno nie uda mi sie go namowic na to

a ile czasu sie staracie o to dziecko, że już próbowaliście wszystkiego i nic, pozostaje wysłać faceta do lekarza?


Cytat:
Napisane przez domka51 Pokaż wiadomość
a czy nadzerka moze wplywac na to ze nie moge zajsc w ciaze?

wydaje mi się, że nie.

Cytat:
Napisane przez domka51 Pokaż wiadomość
moze znacie jakies naturalne sposoby, metody lub cos w tym stylu ktore by nam pomogly... .
tak, nmpr, jak już wspominałam.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 21:41   #6
domka51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 34
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

juz od ponad roku
domka51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 22:05   #7
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

w takim wypadku, odsyłam do postu nr 2 z tego wątku, stawiając nacisk na słowo: dobrego.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 22:18   #8
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

Po pierwsze zmień lekarza, bo lekarz, który po roku bezowocnych starań twierdzi, że powinniście zmienić dietę i nie pić alkoholu nie jest kompetentny.
Niech da Tobie o TŻ-towi skierowanie na komplet badań. Bez tego niestety nikt Wam nie powie dlaczego nie możesz zajść w ciążę i co zrobić, żebyś w tą ciążę mogła zajść.
I nie ma, że faceta nie zmusisz do pójścia na badania. Albo mu zależy na dziecku albo ma to w nosie.
A w czasie tego roku starań obserwowałaś swoje ciało, jakieś wykresy temperatury, śluz. Wydaje mi się, że nie bo wtedy wiedziałabyś kiedy są dni płodne. A przydały by się takie obserwacje bo po nich można już stwierdzić czy z cyklem jest wszystko ok.
U każdej kobiety inny dzień cyklu jest "najbardziej płodny". W ogóle to co to za określenie
Albo są dni płodne w czasie których możesz zajść w ciążę albo niepłodne - ewentualnie względnie niepłodne. Najlepiej współżyć w okolicach owulacji ale tą musisz sobie wyznaczyć albo z obserwacji albo najlepiej podczas monitoringu na USG.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest

Edytowane przez mezaga
Czas edycji: 2010-09-05 o 22:21
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 23:04   #9
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

temat to jakas sciema. laska żadnych danych nie podała.
a jesli nabija się z takich problemów to ja daję radę: z baranka w ścianę.
Pytania, który dzien cyklu jest płodny bez podania długości cykli
dalej mi się wypisywać nie chce
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 23:15   #10
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

Cytat:
Napisane przez domka51 Pokaż wiadomość
Witam. Bardzo chce mieś dzidziusia ale niestety nie moge;(. Ostatnio byłam u ginekologa, który stwierdzil że w przyszłości będę mieć problemy z zajściem w ciąże... ale ten problem jest już teraz. Próbowaliśmy już wszystkiego ale może macie jakąś rade która nam pomoże. Razem z narzeczonym będziemy wam bardzo wdzięczni.
Proszę pomóżcie nam.
A ile się staracie o dziecko? Powinnaś udać się do lekarza na specjalistyczne badania. Musisz być cierpliwa. O niepłodności mówi się dopiero po roku starań. A ile macie lat?

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
Napisane przez domka51 Pokaż wiadomość


jak myślicie który dzień cyklu jest najbardziej płodny?

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

mój narzeczony nie chce iść do lekarza, on nigdy nie chodzi do zadnego lekarza wiec napewno nie uda mi sie go namowic na to

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

a czy nadzerka moze wplywac na to ze nie moge zajsc w ciaze?

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

moze znacie jakies naturalne sposoby, metody lub cos w tym stylu ktore by nam pomogly... .
W cyklu 28 dniowym najbardziej płodny jest 14 dzień cyklu, a dni płodne to od 1 do 18 dnia cyklu.

Skoro on nie chce pójść z Tobą do lekarza to chyba mu mało na poczęciu dziecka zależy.

Tak, nadżerka może mieć wpływ na trudności z zajściem w ciążę, jednak nie zawsze. Moja koleżanka po pierwszym dziecku usłyszała, że z tego powodu będzie jej trudno zajść w ciążę, ale zaszła i to za jednym zamachem i jeszcze tak niechcący

Naturalnym sposobem jest udanie się do specjalisty.
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 23:21   #11
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

Cytat:
Napisane przez Hajja Hawwa Pokaż wiadomość
W cyklu 28 dniowym najbardziej płodny jest 14 dzień cyklu, a dni płodne to od 1 do 18 dnia cyklu.
Bullshit. Wszystko zależy od danego organizmu.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 07:40   #12
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

W cyklu 28 dniowym, idealnym i regularnym, pierwsze 6 dni to dni nieplodne, wiec juz Twoje 1-18 jest nieprawdziwe.

Warto sie obserwowac, mozna znalezc lekarza zajmujacego sie naprotechnologia, rok to rzeczywiscie "sporo" czasu, ale nie makabrycznie duzo.

Powodzenia w staraniu sie o dzieciaczka.
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 08:21   #13
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Bullshit. Wszystko zależy od danego organizmu.
Dokładnie. Nie opowiadajcie dziewczyny takich rzeczy bo organizm kobiety to nie zegarek.

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
W cyklu 28 dniowym, idealnym i regularnym, pierwsze 6 dni to dni nieplodne, wiec juz Twoje 1-18 jest nieprawdziwe.

Warto sie obserwowac, mozna znalezc lekarza zajmujacego sie naprotechnologia, rok to rzeczywiscie "sporo" czasu, ale nie makabrycznie duzo.

Powodzenia w staraniu sie o dzieciaczka.
To też nie jest do końca prawda. Osoba, która obserwuje swój organizm jest w stanie wyliczyć dni niepłodne przed owulacją ale nie jest powiedziane, że to będzie 6 dni. To wylicza się z obserwacji co najmniej półrocznych. I zależy od kilku czynników a nie tylko od długości cyklu.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 09:10   #14
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

Cytat:
Napisane przez domka51 Pokaż wiadomość
Witam. Bardzo chce mieś dzidziusia ale niestety nie moge;(. Ostatnio byłam u ginekologa, który stwierdzil że w przyszłości będę mieć problemy z zajściem w ciąże... ale ten problem jest już teraz. Próbowaliśmy już wszystkiego ale może macie jakąś rade która nam pomoże. Razem z narzeczonym będziemy wam bardzo wdzięczni.
Proszę pomóżcie nam.
problemy bo ?spojrzał i to stwierdził ?a niby jak ?
ma usg w oczach ?

Cytat:
Napisane przez domka51 Pokaż wiadomość
przecież byłam u ginekologa i on powiedział mi tylko tyle że musze się dobrze odżywiać mój narzeczony ani ja nie powinniśmy spożywać dużo alkocholu ani palić papierosy i unikać stresu

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

tak wszyscy ludzie powinni żyć.
nie zachowuj sie jak dziecko tylko idż do innego ginekologa.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 13:09   #15
lauracrow1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

temat -sciema, nie ma co sie produkowac, gowniara jakas i juz...
lauracrow1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 16:35   #16
kaboszonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

Cytat:
Napisane przez domka51 Pokaż wiadomość
Witam. Bardzo chce mieś dzidziusia ale niestety nie moge;(. Ostatnio byłam u ginekologa, który stwierdzil że w przyszłości będę mieć problemy z zajściem w ciąże... ale ten problem jest już teraz. Próbowaliśmy już wszystkiego ale może macie jakąś rade która nam pomoże. Razem z narzeczonym będziemy wam bardzo wdzięczni.
Proszę pomóżcie nam.
Cześć, musisz napisa.c coś więcej )) Z tego co napisałaś nie wynika ,że brak przyczyn bezpłodnosci, choćby z tego powodu,że Twój partner nie poddał sie badaniom. Jesli lekarze wykluczą wszystkie medyczne przyczyny , można zająć się przyczynami psychosomatycznymi. Pozdrawiam )
kaboszonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 21:17   #17
domka51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 34
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

ten post to nie sciema.nie podalam swoich danych bo nie wiem zabardzo gdzie to sie podaje bo jestem tu nowa.Mam 20 lat wiem ze to jest mlody wiek na dziecko ale ok opowiem cala historie odpoczatku tylko jesli ktos ma mnie krytykowac niech lepiej wcale nie wypowiada sie na ten temat. ja z moim narzeczonym uprawiam sex juz od 2 lat bez zabezpieczenia i do wytrysku zawsze dochodzi we mnie, na poczatku sie tym bnie przejmowalam i nawet fajnie bylo bo robilismy to a nie "wpadlismy" ale teraz TO MNIE NIE POKOI. i teraz chcielibysmy miec naprawde dziecko ale to jest nie mozliwe.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

trudno jest mi okreslic dni plodne bo mam nieregularny okres
domka51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 21:18   #18
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 22:21   #19
domka51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 34
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

ja chcialam tylko jakis rady albo cos w tym stylu, ale widze ze nadarmo tu weszlam i napisalamo moim problemie.
domka51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 09:24   #20
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

Rada ?
idz do dobrego gonekologa i jego wypytuj a najlepiej użyj google i poczytaj o nieplodnosci,bezplodnosci ,cyklu wiesz takie podstawy.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 17:12   #21
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

Cytat:
Napisane przez domka51 Pokaż wiadomość
ten post to nie sciema.nie podalam swoich danych bo nie wiem zabardzo gdzie to sie podaje bo jestem tu nowa.Mam 20 lat wiem ze to jest mlody wiek na dziecko ale ok opowiem cala historie odpoczatku tylko jesli ktos ma mnie krytykowac niech lepiej wcale nie wypowiada sie na ten temat. ja z moim narzeczonym uprawiam sex juz od 2 lat bez zabezpieczenia i do wytrysku zawsze dochodzi we mnie, na poczatku sie tym bnie przejmowalam i nawet fajnie bylo bo robilismy to a nie "wpadlismy" ale teraz TO MNIE NIE POKOI. i teraz chcielibysmy miec naprawde dziecko ale to jest nie mozliwe.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

trudno jest mi okreslic dni plodne bo mam nieregularny okres
Napisałam Ci dokładnie co masz zrobić. Bez badań się nie obędzie a gadanie, że trudno jest określić dni płodne bo masz nieregularne cykle to bzdura. Jeśli prowadziłabyś obserwacje dokładnie byłabyś w stanie to określić a na dodatek możesz sprawdzić czy wszystko jest ok. A przynajmniej mieć jakieś podejrzenia, że coś jest nie tak.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 18:31   #22
domka51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 34
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

to teraz mam isc czy poczekac do grudnia bo w grudniu mam miec badanie na cytologie. i nie wiem co teraz robic moze rzeczywiscie isc prywatnie do jakiegos dobrego ginekologa.
a czy folik pomaga w zajsciu w ciaze?
domka51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 18:35   #23
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

Nie, nie pomaga. Kwas foliowy brać powinno się 3 miesiące przed planowanym zajściem w ciążę (tu każdy mówi inaczej ale fakt jest taki, że trzeba brać - ja biorę już ponad 2,5 roku ), żeby cewa nerwowa u płodu dobrze się rozwijała, wpływa pozytywnie na odpowiedni rozwój dziecka w łonie matki.

A czy teraz czy w grudniu - to zależy jak bardzo Ci zależy. I idźcie oboje. Bo powinniście oboje się przebadać. Nie wiadomo z czyjej "winy" nie możesz zajść w ciążę.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest

Edytowane przez mezaga
Czas edycji: 2010-09-07 o 18:37
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 23:11   #24
domka51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 34
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

ok to pojde chyba teraz tylko boje sie ze ten ginekolog mnie nie zrozumie. bo przeciez kilka razy juz u niego bylam i za kazdym razem mowilam mu o tym ze kocham sie z narzeczonym bez zabezpieczenia i do wytrysku dochodzi we mnie i to trwa wiecej niz 1.5 lat. boje sie ze zacznie mowic ze jestem na to za mloda i niegotowa ale jak teraz jest coś nie tak to chyba pozniej jeszcze bedzie gorzej. nie wiem co mam robić boje sie ze moge byc bezpłodna albo mój narzeczony bezpłodny... . Moze tez lepiej bede brala folik... a czy podczas ciąży można mieć okres? bo jak czytalam na róznych forach to jedni pisza ze tak mozna miec normalny okres przez trzy pierwsze miesiaca a trudzy ze to jest niemożliwe ze moga wystepowac tylko plamienia.
a i czy moze tak byc ze moja mama nie mogla zajsc w ciaze przez 2 lata i ja mam to niby tak po niej?
domka51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 23:21   #25
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

Czy Ty rozumiesz co to znaczy pójść do INNEGO, DOBREGO ginekologa?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 08:42   #26
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

Cytat:
Napisane przez domka51 Pokaż wiadomość
ok to pojde chyba teraz tylko boje sie ze ten ginekolog mnie nie zrozumie. bo przeciez kilka razy juz u niego bylam i za kazdym razem mowilam mu o tym ze kocham sie z narzeczonym bez zabezpieczenia i do wytrysku dochodzi we mnie i to trwa wiecej niz 1.5 lat. boje sie ze zacznie mowic ze jestem na to za mloda i niegotowa ale jak teraz jest coś nie tak to chyba pozniej jeszcze bedzie gorzej. nie wiem co mam robić boje sie ze moge byc bezpłodna albo mój narzeczony bezpłodny... . Moze tez lepiej bede brala folik... a czy podczas ciąży można mieć okres? bo jak czytalam na róznych forach to jedni pisza ze tak mozna miec normalny okres przez trzy pierwsze miesiaca a trudzy ze to jest niemożliwe ze moga wystepowac tylko plamienia.
a i czy moze tak byc ze moja mama nie mogla zajsc w ciaze przez 2 lata i ja mam to niby tak po niej?

A uważasz się za gotową aby miec dziecko ?skoro sama nie potrafisz zadbac o siebie i boisz sie ginekologa i masz zerowa wiedzę z zakresu biologii ?

może lepiej pojsc gdzieś sie dalej kształcić a nie płodzić.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 09:20   #27
kaboszonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

Cytat:
Napisane przez domka51 Pokaż wiadomość
to teraz mam isc czy poczekac do grudnia bo w grudniu mam miec badanie na cytologie. i nie wiem co teraz robic moze rzeczywiscie isc prywatnie do jakiegos dobrego ginekologa.
a czy folik pomaga w zajsciu w ciaze?
Folik- czyli preparat zaw. kwas foliowy nie pomaga zajsc w ciazę , ale chroni płód przed wadami rozwojowymi - zwłaszcza układu nerwowego. Jest to jeden z suplementów diety wskazany w okresie planowania ciaży i podczas jej trwania. )
kaboszonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 17:02   #28
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

Cytat:
Napisane przez domka51 Pokaż wiadomość
a czy podczas ciąży można mieć okres? bo jak czytalam na róznych forach to jedni pisza ze tak mozna miec normalny okres przez trzy pierwsze miesiaca a trudzy ze to jest niemożliwe ze moga wystepowac tylko plamienia.
a i czy moze tak byc ze moja mama nie mogla zajsc w ciaze przez 2 lata i ja mam to niby tak po niej?
Podczas ciąży nie ma okresu. Mogą być plamienia ale nie wróżą one nic dobrego.
Co do drugiej części wcale nie musi tak być. Owszem możesz na przykład odziedziczyć po niej problemy z tarczycą ale to, że ona nie mogła zajść w ciążę - też nie wiesz w jaki sposób się starała - czy tak jak Ty czy jakieś środki dodatkowe stosowała - nie znaczy że Ty też będziesz miała problemy. Najpierw naucz się swojego ciała a potem wyciągaj wnioski.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 18:30   #29
domka51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 34
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

ok a gesty ciagnacy rozciagliwy sluz to oznacza dni nie plodne tak?
domka51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 00:13   #30
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Mam problem z zajściem w ciąże

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Bullshit. Wszystko zależy od danego organizmu.
Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Dokładnie. Nie opowiadajcie dziewczyny takich rzeczy bo organizm kobiety to nie zegarek.
Oczywiste jest to, że nie uważam, że tak każda kobieta ma. Podałam zaokrąglone obliczenia i jest oczywiste, że organizm kobiety to nie zegarek A Wy się tak rzucacie
Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Nie, nie pomaga. Kwas foliowy brać powinno się 3 miesiące przed planowanym zajściem w ciążę (tu każdy mówi inaczej ale fakt jest taki, że trzeba brać - ja biorę już ponad 2,5 roku ), żeby cewa nerwowa u płodu dobrze się rozwijała, wpływa pozytywnie na odpowiedni rozwój dziecka w łonie matki.
A Ty czemu tak długo bierzesz kwas foliowy? Chcesz zajść w ciążę, czy bierzesz go z jakiegoś innego powodu?

Cytat:
Napisane przez domka51 Pokaż wiadomość
ok a gesty ciagnacy rozciagliwy sluz to oznacza dni nie plodne tak?
Tu masz informacje na temat śluzu:

http://www.jestemplodna.pl/23,plodny_sluz_szyjkowy.html
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.