ból piersi przed okresem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-24, 18:40   #1
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92

ból piersi przed okresem


Witam mam 17 lat , miesiączkuje od 3 . Nigdy przed okresem nie bolały mnie piersi (może zdarzyło się to raz - dwa razy ) a tak to nic. Tylko dzień przed czuje się okropnie-słabo mam gorączke itd. W sobote powinnam dostać okresu(czyli za 6 dni) i od wczoraj zaczeły mnie pobolewać piersi,nie jakoś bardzo mocno ale pobolewają. Ciąże wykluczam Od "ryzykownej sytuacji"-ale były to nawet dni bezpłodne,mineły 2 miesiące a miesiączkuje normalnie wszystko jest okey owulacja także jest. Więc ciąży nie ma . I czy może tak być,że akurat w tym cyklu coś się pozmieniało i mogą boleć mnie piersi?? Może się jeszcze rozwijam i nagle zmienia mi się że bolą mnie piersi?
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 19:05   #2
skrzat 84
Rozeznanie
 
Avatar skrzat 84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 600
Dot.: Czy tak może być?

Cytat:
Napisane przez kruszynka007 Pokaż wiadomość
Witam mam 17 lat , miesiączkuje od 3 . Nigdy przed okresem nie bolały mnie piersi (może zdarzyło się to raz - dwa razy ) a tak to nic. Tylko dzień przed czuje się okropnie-słabo mam gorączke itd. W sobote powinnam dostać okresu(czyli za 6 dni) i od wczoraj zaczeły mnie pobolewać piersi,nie jakoś bardzo mocno ale pobolewają. Ciąże wykluczam Od "ryzykownej sytuacji"-ale były to nawet dni bezpłodne,mineły 2 miesiące a miesiączkuje normalnie wszystko jest okey owulacja także jest. Więc ciąży nie ma . I czy może tak być,że akurat w tym cyklu coś się pozmieniało i mogą boleć mnie piersi?? Może się jeszcze rozwijam i nagle zmienia mi się że bolą mnie piersi?
ból piersi przed okresem to nic dziwnego,spokojnie napewno jest wszytko wporzątku,dorastasz kochana,wiec głowa do góry,nie jest to za pewnie pierwsza niespodzianka która ci zaskakuje.nie martw sie!
skrzat 84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 19:11   #3
vaness886
Raczkowanie
 
Avatar vaness886
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 409
Dot.: Czy tak może być?

mnie piersi też często bolą , nie martw się
vaness886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 19:18   #4
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92
Dot.: Czy tak może być?

Dziękuje bardzo dziewczynki czasem mam jeszcze cień na plecach z tą ciążą mój chłopak zawsze mnie wtedy wspiera ale wiem że troche go to denerwuje nie dziwie sie z resztą. Czuje już to pms przed chwilą płakac mi się chciało z tego że matka jakaś w programie płakała...więc chyba rzeczywiście to od pms...
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 19:20   #5
skrzat 84
Rozeznanie
 
Avatar skrzat 84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 600
Dot.: Czy tak może być?

Cytat:
Napisane przez kruszynka007 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo dziewczynki czasem mam jeszcze cień na plecach z tą ciążą mój chłopak zawsze mnie wtedy wspiera ale wiem że troche go to denerwuje nie dziwie sie z resztą. Czuje już to pms przed chwilą płakac mi się chciało z tego że matka jakaś w programie płakała...więc chyba rzeczywiście to od pms...
dokładnie PMS nie bój sie nazywac rzeczy po imieniu!bedzie ok
skrzat 84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 19:32   #6
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92
Dot.: Czy tak może być?

Ale myślisz że jeśli już przeżyłam 2 miesiączki owulacje...(nawet w tym miesiącu miałam plamienie owulacyjne|) to mam się bac jeszcze ciąży czy po prostu już świruje?
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 19:33   #7
skrzat 84
Rozeznanie
 
Avatar skrzat 84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 600
Dot.: Czy tak może być?

Cytat:
Napisane przez kruszynka007 Pokaż wiadomość
Ale myślisz że jeśli już przeżyłam 2 miesiączki owulacje...(nawet w tym miesiącu miałam plamienie owulacyjne|) to mam się bac jeszcze ciąży czy po prostu już świruje?
hihih świrujesz i to zdrowo!!!gdybyś była w ciązy bys napewno o tym juz wiedziała,
skrzat 84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 19:39   #8
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92
Dot.: Czy tak może być?

To jest okropne !! Po prostu ja nie jestem gotowa na dziecko ! No prosze mam tylk 17 lat , dlatego nie współżyje z chłopakiem tylko tamtej nocy nas poniosło wszedł we mnie na dosłownie minute !!! A na penisie mógła być spermy chociaż szczerze wątpie- a on jest pewny,ponieważ zdarzyło się to po 10 min po wytrsyku czyli świeżej spermie, wkładał bokserki robił siusiu ocierał się o koc ...i penis podczas "wkładania" był suchy bo bardzo mnie bolało...nie czułam żadnego naoliwnia . Miesiączka przyszła normalna i kolejna też (może mniej krwi było bo brała tabletki na anemie-spowodwane właśnie obfitością miesiączek) ale trwała normalnie i nie były to NA BANK!! żadne plamienia już po prostu mam taką schize w główce...
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 19:43   #9
skrzat 84
Rozeznanie
 
Avatar skrzat 84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 600
Dot.: Czy tak może być?

Cytat:
Napisane przez kruszynka007 Pokaż wiadomość
To jest okropne !! Po prostu ja nie jestem gotowa na dziecko ! No prosze mam tylk 17 lat , dlatego nie współżyje z chłopakiem tylko tamtej nocy nas poniosło wszedł we mnie na dosłownie minute !!! A na penisie mógła być spermy chociaż szczerze wątpie- a on jest pewny,ponieważ zdarzyło się to po 10 min po wytrsyku czyli świeżej spermie, wkładał bokserki robił siusiu ocierał się o koc ...i penis podczas "wkładania" był suchy bo bardzo mnie bolało...nie czułam żadnego naoliwnia . Miesiączka przyszła normalna i kolejna też (może mniej krwi było bo brała tabletki na anemie-spowodwane właśnie obfitością miesiączek) ale trwała normalnie i nie były to NA BANK!! żadne plamienia już po prostu mam taką schize w główce...
uspokój sie i przestań swirować!ja mam juz prawie 30lat rozumiem twój strach,ale takie ponoszenie moze miec kiepskie dla ciebie konsekwencje!ciesz sie zyciem a z seksem poczekaj!
skrzat 84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 19:46   #10
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Czy tak może być?

Cytat:
Napisane przez kruszynka007 Pokaż wiadomość
Witam mam 17 lat , miesiączkuje od 3 . Nigdy przed okresem nie bolały mnie piersi (może zdarzyło się to raz - dwa razy ) a tak to nic. Tylko dzień przed czuje się okropnie-słabo mam gorączke itd. W sobote powinnam dostać okresu(czyli za 6 dni) i od wczoraj zaczeły mnie pobolewać piersi,nie jakoś bardzo mocno ale pobolewają. Ciąże wykluczam Od "ryzykownej sytuacji"-ale były to nawet dni bezpłodne,mineły 2 miesiące a miesiączkuje normalnie wszystko jest okey owulacja także jest. Więc ciąży nie ma . I czy może tak być,że akurat w tym cyklu coś się pozmieniało i mogą boleć mnie piersi?? Może się jeszcze rozwijam i nagle zmienia mi się że bolą mnie piersi?

Cykl kobiety normuje sie od 2-5 lat wiec nie masz powodu do obaw mnie kiedys tzn 5 lat temu brzuch nie pobolewal w czasie okresu dzis musze zazyc tab od bolu... bol piersi to normalna rzecz!! moga Cie bolec nawet tydz przed moga Cie bolec!
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 19:49   #11
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92
Dot.: Czy tak może być?

Dziękuje przedewszytskim za zrozumienie ... Teraz wiem,że seks jeszcze nie jest dla mnie i mam szczęście że mam takiego chłopaka,który mnie do tego nie zmusza tylko wręcz odwrotnie rozumie i czekamy aż na prawdę będe gotowa )
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 19:51   #12
skrzat 84
Rozeznanie
 
Avatar skrzat 84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 600
Dot.: Czy tak może być?

Cytat:
Napisane przez kruszynka007 Pokaż wiadomość
Dziękuje przedewszytskim za zrozumienie ... Teraz wiem,że seks jeszcze nie jest dla mnie i mam szczęście że mam takiego chłopaka,który mnie do tego nie zmusza tylko wręcz odwrotnie rozumie i czekamy aż na prawdę będe gotowa )
i tak powino byc wiec trzymaj sie i pamietaj ze zawsze takie sytuacje bede stresowe,wiec najlepiej ich unikać,głowa do góry
skrzat 84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 19:55   #13
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92
Dot.: Czy tak może być?

Dzięki dzięki za odpowiedzi )) Ale dziewczyny mówie wam...to chyba był najokropniejszy styczeń w moim życiu. Uroiłam sobie ciąże...Nie spałam po nocach tylko płakałam ze zawiodłam rodziców że co teraz zrobie....jak ja powiem...miałam kryzys w związku bo powiedzialam chłopakowi że to wszystko jest jego wina że mam depresje itd...Nigdy nie chce już tego przezywać ....!
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 20:00   #14
skrzat 84
Rozeznanie
 
Avatar skrzat 84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 600
Dot.: Czy tak może być?

Cytat:
Napisane przez kruszynka007 Pokaż wiadomość
Dzięki dzięki za odpowiedzi )) Ale dziewczyny mówie wam...to chyba był najokropniejszy styczeń w moim życiu. Uroiłam sobie ciąże...Nie spałam po nocach tylko płakałam ze zawiodłam rodziców że co teraz zrobie....jak ja powiem...miałam kryzys w związku bo powiedzialam chłopakowi że to wszystko jest jego wina że mam depresje itd...Nigdy nie chce już tego przezywać ....!
heheh biedny ten twój chłopak co on musiał czuc?
skrzat 84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 20:00   #15
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Czy tak może być?

Cytat:
Napisane przez kruszynka007 Pokaż wiadomość
Dzięki dzięki za odpowiedzi )) Ale dziewczyny mówie wam...to chyba był najokropniejszy styczeń w moim życiu. Uroiłam sobie ciąże...Nie spałam po nocach tylko płakałam ze zawiodłam rodziców że co teraz zrobie....jak ja powiem...miałam kryzys w związku bo powiedzialam chłopakowi że to wszystko jest jego wina że mam depresje itd...Nigdy nie chce już tego przezywać ....!
Spokojnie cialo kobiety jest skomplikowane takie juz jestesmy!
seksem poczekaj jak bd gotowa kolezanki dobrze pisza
Powodzenia

Depresja... moj przyjaciel odebral sobie zycie bo mial depresje :-(
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 20:12   #16
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92
Dot.: Czy tak może być?

Chłopak...byłam tak głupia że go zostawiłam. I płakał pił...jego mama do mnie dzwoniła żeby dowiedzieć się co się stało.Nawet nasza wychowawczyni(chodzimy do jednej klasy) Ale zmądrzałam ułozyłam sobie to urojenie w głowie i znowu jesteśmy razem a on mi wybaczył...I czasem (może to taka moja kara) mam jeszcze myśli że moge być w ciąży. Właśnie teraz przez ten weekend non stop o tym myślałam . Bo ten cholerny ból piersi się pojawił ! I już mnie bierze!! Najgorsze jest to że wmawiam sobie taki głupi objaw a nie takie jak : miesiączka 2 x!! , owulacja 2x!! miałam nawet przeciez plamienie owulacyjne co świadczy tym że owulacja jest !!!...boże !
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 20:16   #17
skrzat 84
Rozeznanie
 
Avatar skrzat 84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 600
Dot.: Czy tak może być?

Cytat:
Napisane przez kruszynka007 Pokaż wiadomość
Chłopak...byłam tak głupia że go zostawiłam. I płakał pił...jego mama do mnie dzwoniła żeby dowiedzieć się co się stało.Nawet nasza wychowawczyni(chodzimy do jednej klasy) Ale zmądrzałam ułozyłam sobie to urojenie w głowie i znowu jesteśmy razem a on mi wybaczył...I czasem (może to taka moja kara) mam jeszcze myśli że moge być w ciąży. Właśnie teraz przez ten weekend non stop o tym myślałam . Bo ten cholerny ból piersi się pojawił ! I już mnie bierze!! Najgorsze jest to że wmawiam sobie taki głupi objaw a nie takie jak : miesiączka 2 x!! , owulacja 2x!! miałam nawet przeciez plamienie owulacyjne co świadczy tym że owulacja jest !!!...boże !
ostro było ale sie skonczyło!!!trzymaj sie
skrzat 84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 20:43   #18
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92
Dot.: Czy tak może być?

Oj było...A gólnie sytuacja : Pieszcze chłopaka ręką i ustami . On dochodzi i ja robie to oralnie(czyli biore jego penisa do buzi) i połykam....(czego nigdy nie robiłam...tylko wtedy)) a drugą cześc wypluwam na brzuch po jakiś 3 min chłopak wygrzebuje się z łóżka, wkłada bokserki(czyli co? penis i tak się ociera-czyli wyciera?) spodnie. I idziemy do kuchni napić się itd. i on idzie siku później po jakiś 5 min ja też idę i on razem ze mną - znowu robi siku. Potem po jakiś 10min od wytrysku znowu zaczynamy się miziać on robi mi minetkę i ociera się chwile o majtki itd. I wtedy właśnie chodzi do tego głównego zbliżenia czyli członek na chwile wkładany jest do pochwy. Ale na góra mienutę. Prawdopodobnie były to dni niepłodne.-żółty śluz na majtkach ale nie był sprawdzany wewntąrz było to 27 dzień cyklu ... Pododbno powietrze szybko zabija plemniki,ślina też więc czy to była bardzo ryzykowna sytuacja?
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 14:45   #19
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92
Dot.: Czy tak może być?

Ojj dziewczyny dziękuje za wsparcie. Strasznie się znowu zaczełam bać i zrobiłam test ... oczywiscie NEGATYWNY jest to najpiękniesza(na ten okres oczywiście)wiadomośc od daawna daawna...Ojjj my kobiety mamy ciężko a my młodusie przez głupote możemy wpaść w taki stan że nikomu tego nie życze.
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.