...:::Walka O Idealną Figurę:::... - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-05, 22:02   #211
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

Cytat:
Napisane przez Ash
No tak, najwazniejsze, zeby działały, hehehe
kimi1000, znam ten link
tak myślałm ale może sie komuś przyda, a mogłabyś napisać czy robisz ćwiczenia z tej stonki, czy może te które są podzielone na poranne i wieczorne, jak długo ćwiczysz i czy widzisz jakieś efekty?
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 22:52   #212
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

robie te am i pm.
efektow jeszcze nie (poza tym, ze juz prawie dostaje glowa do kolan), bo chyba cos zle robiłam. przedwczoraj i wczoraj sie chyba przecwiczyłam, bo szlo mi niezadobrze, a na poczatku nie mialam jakichs trudnosci. dzis odpoczynek wedle zalecen suzany Pierwszy raz cwiczyłam w czwartek.
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 10:28   #213
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

Hej dziiewuszki....
Dawno nie zaglądałam tu.... Jakoś nie mam ostatnio motywacji do ćwiczeń Buuu.... Nie chce mi się nic a lato zbliża się wielkimi krokami.... Podziwiam dziewczyny które są wytrwałe i konsekwętne w swoich planach oraz że wszystko potrwfią sobie zorganizować... A ja?? Kurde nawet nie mam już siły chodzic na spacer... A może mi się bardziej nie chce niż nie mam tej "siły".... Laseczki HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 12:52   #214
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

Cytat:
Napisane przez sweet.girl
Hej dziiewuszki....
Dawno nie zaglądałam tu.... Jakoś nie mam ostatnio motywacji do ćwiczeń Buuu.... Nie chce mi się nic a lato zbliża się wielkimi krokami.... Podziwiam dziewczyny które są wytrwałe i konsekwętne w swoich planach oraz że wszystko potrwfią sobie zorganizować... A ja?? Kurde nawet nie mam już siły chodzic na spacer... A może mi się bardziej nie chce niż nie mam tej "siły".... Laseczki HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

mysle ze nie masz sily bo Ci sie nie chce. tez tak czasem mam. wczoraj zrobilam sobie juz druga przerwe w a6w... lato idzie a tu tyle roboty... to powinno motywowac a niekiedy tak sie nie chce... ale jak pomysle o plazy... to sie chce!
__________________
lubię knedle

olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 13:02   #215
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

nO ja jakoś nie mam motywacji Całe lato spęde na tresowaniu mojego nowego pieseczka.... Labladorka.... Zachorowałam na niego a mama się nie chciała zgodzić.... Ale po trochu po trochu i jakoś to wyszło Tak się zastanawiam jak ją nazwać (będźe suczka) bo chciałabym jakieś niespotykane imie... Macie może jakieś pomysły??
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 14:32   #216
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

Cytat:
Napisane przez sweet.girl
Hej dziiewuszki....
Dawno nie zaglądałam tu.... Jakoś nie mam ostatnio motywacji do ćwiczeń Buuu.... Nie chce mi się nic a lato zbliża się wielkimi krokami.... Podziwiam dziewczyny które są wytrwałe i konsekwętne w swoich planach oraz że wszystko potrwfią sobie zorganizować... A ja?? Kurde nawet nie mam już siły chodzic na spacer... A może mi się bardziej nie chce niż nie mam tej "siły".... Laseczki HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

Cie kiedyś kopnę w tyłek!! Weź sie do roboty. W końcu sama mówisz ze lato nadchodzi a Ty sobie bimbasz. Badź bardziej konsekwentna, ruszaj sie, ćwicz i diety trzymaj. Przeciez jak teraz dasz radę to i na lato będziesz miała szczupłe ciałko to też i to za sobą . Jejku... wiem ze jest cieżko ale skoro chcesz to też potrafisz . Ja w Ciebie wierze i dasz radę tylko sie porządnie zabierz za siebie . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 15:19   #217
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

Pusiak ---> nie tak mocno bo już mnie boli Teraz święta będą więc kg lub 2 znowu przybędzie... Jestem FUUU i BEEE.... Wiem... że jestem także leń... No ale coja na to poradze?? Na początku byłam pełna poweru ale teraz to wszystko ze mnie zeszło... Bo po co mi piękna figura jak ja no i tak jestem brzydka
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.