Miesiêcznik "Zwierciad³o"! - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesuj± siê kultur±, sztuk±, filmem, literatur±, polityk± itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-04-04, 15:19   #1
andzelika666
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomo¶ci: 1 995
GG do andzelika666
Wink

Miesiêcznik "Zwierciad³o"!


Jedynym kobiecym pismem jakie czytam jest w³a¶nie Zwierciad³o. Ciekawa jestem czy która¶ z was równie¿ jest fank± tego pisma?
Jedyne co mnie irytuje i czasem zniechêca do zakupu to ogromna ilo¶æ reklam- w ostatnim numerze Zwierciad³a naliczy³am ich ponad 50

Edytowane przez andzelika666
Czas edycji: 2012-04-04 o 17:24
andzelika666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-04, 18:33   #2
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 1 599
Dot.: Miesiêcznik "Zwierciad³o"!

Ja te¿ czêsto kupowa³am Zwierciad³o, ale poza reklamami zaczê³a mnie denerwowaæ liczba wywiadów - by³o ich wiêcej ni¿ zwyk³ych artyku³ów. W sumie najbardziej chyba w Zwierciadle interesuj± mnie tematy "psychologiczne" i zastanawiam siê czy nie lepiej by³oby kupowaæ inne pismo, typu Charaktery czy Sens. Niestety nie znam ich za dobrze i nie wiem czy by mi odpowiada³y.
__________________
¯ycie jest piêkne
peggy7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-04, 23:14   #3
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 1 221
Dot.: Miesiêcznik "Zwierciad³o"!

Cytat:
Napisane przez peggy7 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ czêsto kupowa³am Zwierciad³o, ale poza reklamami zaczê³a mnie denerwowaæ liczba wywiadów - by³o ich wiêcej ni¿ zwyk³ych artyku³ów. W sumie najbardziej chyba w Zwierciadle interesuj± mnie tematy "psychologiczne" i zastanawiam siê czy nie lepiej by³oby kupowaæ inne pismo, typu Charaktery czy Sens. Niestety nie znam ich za dobrze i nie wiem czy by mi odpowiada³y.
Charaktery jak najbardziej polecam. Swego czasu sporo tego zgromadzi³am. Sens kupi³am jeden. A teraz zniechêcaj± mnie wywiady ze znanymi osobami na ok³adkach.
willy_nilly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-05, 06:41   #4
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomo¶ci: 3 793
Dot.: Miesiêcznik "Zwierciad³o"!

Zwierciad³o to jedyne czasopismo kobiece które od lat kupowa³am.
Jeszcze 2 - 1 rok temu reklam by³o stosunkowo ma³o, teraz niestety mam wra¿enie ¿e jest wiêcej reklam ni¿ tre¶ci - i z tego powodu zrezygnowa³am z zakupu (przegl±dam lub czytam w empiku je¿eli trafi siê ciekawy art., ewentualnie zostaje czytelnia biblioteki).
Nie zamierzam prawie dychê p³aciæ za reklamy.
Szkoda ¿e polityka pisma posz³a w t± stronê.
__________________

maruda80 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-05, 12:32   #5
andzelika666
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomo¶ci: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Miesiêcznik "Zwierciad³o"!

Cytat:
Napisane przez peggy7 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ czêsto kupowa³am Zwierciad³o, ale poza reklamami zaczê³a mnie denerwowaæ liczba wywiadów - by³o ich wiêcej ni¿ zwyk³ych artyku³ów. W sumie najbardziej chyba w Zwierciadle interesuj± mnie tematy "psychologiczne"
I mnie równie¿ powoli zaczynaj± denerwowaæ du¿e ilo¶ci wywiadów, które nie za bardzo mnie wci±gaj±
Z dwa wydania magazynu sens mo¿esz znale¼æ na chomiku

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez maruda80 Poka¿ wiadomo¶æ
Zwierciad³o to jedyne czasopismo kobiece które od lat kupowa³am.
Jeszcze 2 - 1 rok temu reklam by³o stosunkowo ma³o, teraz niestety mam wra¿enie ¿e jest wiêcej reklam ni¿ tre¶ci - i z tego powodu zrezygnowa³am z zakupu (przegl±dam lub czytam w empiku je¿eli trafi siê ciekawy art., ewentualnie zostaje czytelnia biblioteki).
Nie zamierzam prawie dychê p³aciæ za reklamy.
Szkoda ¿e polityka pisma posz³a w t± stronê.
Wydaje mi siê, ¿e zmiana redaktor naczelnej nie by³a dobr± decyzj±

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez willy_nilly Poka¿ wiadomo¶æ
Sens kupi³am jeden. A teraz zniechêcaj± mnie wywiady ze znanymi osobami na ok³adkach.
Gdyby na ok³adkach umieszczali ludzi interesuj±cych a nie celebrytów mog³oby byæ ciekawie
andzelika666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-05, 14:37   #6
karuzel_a
Raczkowanie
 
Avatar karuzel_a
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 348
Dot.: Miesiêcznik "Zwierciad³o"!

Bardzo lubiê Zwierciad³o, naprawdê dobre teksty i ambitniejsza tematyka.

W ten sam deseñ jest równie¿ miesiêcznik Sens - choæ to pismo jest ju¿ bardziej psychologiczne.
__________________
http://art-lifestyle-by-bea.blogspot.com/

blog o codziennych rzeczach w niecodziennym stylu...
karuzel_a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-05, 14:42   #7
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 10 085
Dot.: Miesiêcznik "Zwierciad³o"!

Cytat:
Napisane przez peggy7 Poka¿ wiadomo¶æ
W sumie najbardziej chyba w Zwierciadle interesuj± mnie tematy "psychologiczne" i zastanawiam siê czy nie lepiej by³oby kupowaæ inne pismo, typu Charaktery czy Sens. Niestety nie znam ich za dobrze i nie wiem czy by mi odpowiada³y.
"Charaktery" s± lekkie, ³atwe i przyjemne, mo¿na poczytaæ du¿o ciekawych artyku³ów, wiêc polecam Wydaje mi siê jednak, ¿e pismo nie bardzo nadaje siê dla osób z wykszta³ceniem psychologicznym czy dla pasjonatów psychologii, jest bardziej kierowane do tych, którzy do tej pory ma³o mieli z psychologi± wspólnego.

"Sensu" nigdy nie czyta³am i póki co nie zamierzam.
__________________
Ksi±¿ki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 21:56   #8
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 1 599
Dot.: Miesiêcznik "Zwierciad³o"!

Skoro tak piszecie, to mo¿e kupiê te charaktery... Psychologi± siê interesujê tylko tak sama z siebie, nie oczekujê po takim czasopi¶mie poziomu podrêczników akademickich (choæ lepiej ¿eby nie by³ to te¿ poziom amerykañskich poradników).
W wolnej chwili siê tym zainteresujê
__________________
¯ycie jest piêkne
peggy7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-12, 10:05   #9
andzelika666
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomo¶ci: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Miesiêcznik "Zwierciad³o"!

Cytat:
Napisane przez peggy7 Poka¿ wiadomo¶æ
Skoro tak piszecie, to mo¿e kupiê te charaktery... Psychologi± siê interesujê tylko tak sama z siebie, nie oczekujê po takim czasopi¶mie poziomu podrêczników akademickich (choæ lepiej ¿eby nie by³ to te¿ poziom amerykañskich poradników).
W wolnej chwili siê tym zainteresujê
Koniecznie napisz czy charaktery s± warte zakupu, zastanawiam siê czy nie warto by by³o przerzuciæ siê na inne czasopismo
andzelika666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-16, 09:58   #10
szcesliwa_mamuskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Miesiêcznik "Zwierciad³o"!

Cytat:
Napisane przez andzelika666 Poka¿ wiadomo¶æ
Koniecznie napisz czy charaktery s± warte zakupu, zastanawiam siê czy nie warto by by³o przerzuciæ siê na inne czasopismo
Charaktery s± bardzo ciekawe, szczególnie dla osób, które interesuj± siê psychologi±. Mo¿na znale¼æ naprawdê mnóstwo fascynuj±cych artyku³ów. Polecam jeszcze Bluszcz - trochê inna dziedzina, bo jest bardziej o kulturze i spo³eczeñstwie, ale te¿ niez³y.
__________________
poczuj-zmysly.pl - ¿yj pe³ni± ¿ycia
szcesliwa_mamuskaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-16, 10:12   #11
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Miesiêcznik "Zwierciad³o"!

Kilka razy kupowa³am "Zwierciad³o", ale tak jak pisz± dziewczyny... du¿o wywiadów, jeszcze wiêcej reklam, a ma³o artyku³ów :/ dlatego zrezygnowa³am i nie kupujê tego czasopisma.
od lat natomiast jestem wierna TS, a ostatnio polubi³am miesiêcznik "Pani"
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 20:30   #12
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 1 599
Dot.: Miesiêcznik "Zwierciad³o"!

Hej dziewczyny, mia³am napisaæ wra¿enia po przeczytaniu "Charakterów" - wiêc piszê

Dzi¶ kupi³am majowy numer. I powiem tak - g³ówny artyku³ numeru o "jaizmie" przeczyta³am z zaciekawieniem, tak samo by³o z kilkoma innymi. Jednak artyku³y bardziej naukowe, z pogranicza psychologii i neurologii, ju¿ mnie tak nie wci±gnê³y. Przypomina³y mi artyku³y z Focusa - czytam takie rzeczy czasem, ale raczej nie jest to rozrywka

Ogólne moje wra¿enie - czasopismo nieco "ciê¿kie", wiele tam takich konkretnych artyku³ów, a nie rozrywkowej pisaniny, z jak± mi siê Zwierciad³o kojarzy mimo wszystko. My¶lê, ¿e mo¿na sporo wynie¶æ z lektury, ale czy to jest w³a¶nie to, czego szukam... Chyba szukam czego¶, co nie istnieje

Pewnie bêdê czasem kupowaæ Charaktery, choæ cena nieco odstrasza - 10,9 z³ to jednak sporo...
__________________
¯ycie jest piêkne
peggy7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Kultura(lnie)


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.