zaproszenie na striptiz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-10, 17:48   #1
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797

zaproszenie na striptiz


Z góry mowie ze szukałam podobnego tematu ale sie nie udało

Wiec tak, ja mam 20 lat moj chłopak 21,jestesmy ze soba prawie 2 lata, kiedys tam gdy zastanawialismy sie nad kupnem jakis zabawek:P naszło mnie nad rurka do striptizu, on na poczatku z wielkim entuzjazmem do tego podszedł. No ale koniec koncem temat zakonczylismy na rozwazaniach co jakis czas nawiazujac "co by było gdybysmy ja kupili" w domysle jakbysmy uzbierali kilka stów;p
no i kiedys w czasie luznej rozmowy gdy mowiłam podekscytowana ze widzialam na jakiejs stronce fajna rurke rozkladana (bla bla bla) chciałam mu ja pokazac na co on powiedział"a kto mowił ze ja Cie chce na tym ogladac" ja lekki szok, zmieszanie i ogólnie wstyd mi, pytam sie czemu tak mowi on na to ze jego cos takiego nie kreci, zaden striptiz nawet przez profesjonalistke tez by go nie ruszał.mysle sobie spoko, zdaza sie, kazdy ma przeciez inne zainteresowania itp.
To było kilka tygodni temu, dzisiaj dowiedzialam sie ze nasz wspolny znajomy ma mozliwosc załatwienia biletów na wlasnie striptiz w ekskluzywnym lokalu, miałam o tym powiedziec tż'owi, zadzwoniłam i mowie mu co i jak a on"super!! , kiedy?"
ja lekki szok, no ale odpowiedzialam pytaac jednoczesnie ze przeciez nie lubi podobno,on chyba lekko zmieszany powiedział ze sam nie wiem i ogolnie zaczał cos krecic i pytał co ja o tym sadze,powiedzialam ze jak chce isc to nie widze problemu i ze pogadamy pozniej.

no wlasnie i tu zaczyna sie problem, troche mnie zabolało to ze on z taka radoscia podszedł do czegos czego rzekomo nie lubi,no chyba ze ja tu przesadzam?? pomozcie

buziaki
antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 18:21   #2
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: zaproszenie na striptiz

no nieeeeeee co za koleś! czyli lubi oglądać panienki na rurce byleby nie swoją?? w sumie to tak jakby Ci powiedział że mu się nie podobasz, Ty się z nim rozmów w tym temacie a na pewno go nie puszczaj na żadne dupy
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 18:26   #3
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: zaproszenie na striptiz

no wlasnie to samo sobie pomyslalam, zrobiło mi sie cholernie przykro,ale z drugiej strony dorosły facet, chyba sam powinien sie zorientowac ze cos nie halo, ze ja nie chodze sobie na meski striptiz zeby mi ktos przyrodzeniem przed głowa machał;/
antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 18:47   #4
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: zaproszenie na striptiz

no super. Ty na rurce, tylko dla niego - nie, fuj, nie kręci go.

Obce, seksowne kobiety prężące się na rurkach jako profesjonalistki - super! Chodźmy!

Ja bym zrobiła karczemną awanturę mój eks usiłował mnie tak ograniczać. "Taniec brzucha? A po co się chcesz zapisywać? Nie nadajesz się do tego!"
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 20:40   #5
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: zaproszenie na striptiz

No i porozmawiajcie tak jak chciał. Tylko śmiało mu powiedz co Cie boli.

Ja bym sie wściekła i nie wiem czy bym zgodzila sie na takie wyjscie. Dla mnie przyjecie przez niego propozycji równałby się z tym, że ja mu sie nie podobam ( biorąc pod uwagę wcześniejsze zajście).
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 22:00   #6
slacha
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: hollylodz
Wiadomości: 1 429
GG do slacha Send a message via Skype™ to slacha
Dot.: zaproszenie na striptiz

nie pusciłabym na zadne przestawienie.. moge sobie tylko wyobrazac jaka ci przykrosc zrobil a ty chcesz jeszcze dac mu te przyjemnosc? o nie u mnie by to nie przeszło, powiedziałabym co o tym mysle...
__________________
szafa
slacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 22:01   #7
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: zaproszenie na striptiz

dziwny jest , najpierw lubi potem nie lubi , a nagle chce iść zobaczyć wystep;/
musisz z nim pogadać , moze jemu kobieta tańczaca na rurze kojarzy sie z pewnym rodzajem prostytucji i nie chce Cie widziec w takiej roli . Chociaz z drugiej storny wiekszosc facetow bylaby wniebowzieta .
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-10, 22:45   #8
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: zaproszenie na striptiz

Pomyślałam o tym co biala lila, ale musiało być Ci przykro
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 23:04   #9
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: zaproszenie na striptiz

Dobrze byłoby pogadać z partnerem. Zapytać dlaczego Ty na rurze tańcząca dla niego to średnio pociągający pomysł, ale inna kobieta to już wspaniały. Poproś o wyjaśnienie. Może wizażanka sugerująca, ze kojarzyłabyś mu się z prostytutką ma rację. Nie wiem. Wiem natomiast, że bardzo by mnie takie zachowanie Tż zabolało, zażądałabym wyjaśnień i na pewno nie puściła go na żaden striptiz ani z nim nie poszła. Jak ma jakąś gołą pupe oglądać to niech ogląda moją, a jak mu się nie podoba to niech sobie innej poszuka.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 09:59   #10
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: zaproszenie na striptiz

Z całym szacunkiem ale panie trochę przesadzacie...
Wg mnie tańcząca partnerka na rurze była by oka gdyby umiała to robić. Facet po prostu się boi że nie dasz rady i przed oczami będzie miał komiczny obraz Twoich nieudolnych starań. Dystansu trochę. Pani w lokalu ma bogate doświadczenie i trenuje to co robi. To tak jak by stanąć przed wyborem: pójść do restauracji na wykwintny obiad albo zjeść coś przygotowanego przez kogoś, komu wydaje się że umie gotować.
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 10:11   #11
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: zaproszenie na striptiz

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
Z całym szacunkiem ale panie trochę przesadzacie...
Wg mnie tańcząca partnerka na rurze była by oka gdyby umiała to robić. Facet po prostu się boi że nie dasz rady i przed oczami będzie miał komiczny obraz Twoich nieudolnych starań. Dystansu trochę.
A masz pewność, że on tak myśli ? Są tacy faceci i ja nawet byłam z jednym takim w związku, którzy obce panie np. opalające się topless owszem, chętnie pooglądają, ale swojej to już "zabraniają" zdjąć stanik w miejscu publicznym...Różnie jest. Jak różni są faceci.
Możesz mieć rację, oczywiście. Ale możesz też nie mieć i cały ten Twój "apel" o zachowanie dystansu będzie można o przysłowiowy kant dupy potłuc


Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
Pani w lokalu ma bogate doświadczenie i trenuje to co robi. To tak jak by stanąć przed wyborem: pójść do restauracji na wykwintny obiad albo zjeść coś przygotowanego przez kogoś, komu wydaje się że umie gotować.
No nie wiem. Jestem pewna, że np. mój TŻ przedkłada mój seksownie się wijący tyłeczek - SPECJALNIE DLA NIEGO, nad tyłki wszystkich profesjonalistek tego świata. Chyba każdy normalny, kochający i porządający swojej pani facet tak ma, nie ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-11, 10:17   #12
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: zaproszenie na striptiz

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A masz pewność, że on tak myśli ? Są tacy faceci i ja nawet byłam z jednym takim w związku, którzy obce panie np. opalające się topless owszem, chętnie pooglądają, ale swojej to już "zabraniają" zdjąć stanik w miejscu publicznym...Różnie jest. Jak różni są faceci.
Możesz mieć rację, oczywiście. Ale możesz też nie mieć i cały ten Twój "apel" o zachowanie dystansu będzie można o przysłowiowy kant dupy potłuc

No nie wiem. Jestem pewna, że np. mój TŻ przedkłada mój seksownie się wijący tyłeczek - SPECJALNIE DLA NIEGO, nad tyłki wszystkich profesjonalistek tego świata. Chyba każdy normalny, kochający i porządający swojej pani facet tak ma, nie ?
Mój powiedział kiedyś, że striptiz w moim wykonaniu to najbardziej podniecający striptiz na świecie, bo jest przeznaczony TYLKO DLA NIEGO i nieważne jest czy będzie profesjonalny, czy też lekko niezdarny, bo... ta niezdarność działa tylko na plus. I tu nie tylko o goły tyłek ruszający się w rytm muzyki chodzi.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 11:03   #13
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: zaproszenie na striptiz

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Mój powiedział kiedyś, że striptiz w moim wykonaniu to najbardziej podniecający striptiz na świecie, bo jest przeznaczony TYLKO DLA NIEGO i nieważne jest czy będzie profesjonalny, czy też lekko niezdarny, bo... ta niezdarność działa tylko na plus. I tu nie tylko o goły tyłek ruszający się w rytm muzyki chodzi.
No właśnie.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 11:25   #14
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: zaproszenie na striptiz

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
no nieeeeeee co za koleś! czyli lubi oglądać panienki na rurce byleby nie swoją?? w sumie to tak jakby Ci powiedział że mu się nie podobasz, Ty się z nim rozmów w tym temacie a na pewno go nie puszczaj na żadne dupy
zgadzam sie

ja poczulabym sie beznadziejnie w takiej sytuacji
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 11:28   #15
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: zaproszenie na striptiz

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No nie wiem. Jestem pewna, że np. mój TŻ przedkłada mój seksownie się wijący tyłeczek - SPECJALNIE DLA NIEGO, nad tyłki wszystkich profesjonalistek tego świata. Chyba każdy normalny, kochający i porządający swojej pani facet tak ma, nie ?
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Mój powiedział kiedyś, że striptiz w moim wykonaniu to najbardziej podniecający striptiz na świecie, bo jest przeznaczony TYLKO DLA NIEGO i nieważne jest czy będzie profesjonalny, czy też lekko niezdarny, bo... ta niezdarność działa tylko na plus. I tu nie tylko o goły tyłek ruszający się w rytm muzyki chodzi.
+A macie pewność, że oni tak myślą ?Różnie jest. Jak różni są faceci.
Możecie mieć rację, oczywiście. Ale możecie też nie mieć i cały ten Wasz "apel"będzie można o przysłowiowy kant dupy potłuc +
między + jest prawie cytat.


Ot cały urok dyskusji na forum publicznym.
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 11:31   #16
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: zaproszenie na striptiz

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
+A macie pewność, że oni tak myślą ?Różnie jest. Jak różni są faceci.
Możecie mieć rację, oczywiście. Ale możecie też nie mieć i cały ten Wasz "apel"będzie można o przysłowiowy kant dupy potłuc +
między + jest prawie cytat.


Ot cały urok dyskusji na forum publicznym.
Ja WIEM, że MÓJ tak myśli. I o moim pisałam. sine też pisała o SWOIM.

a Ty generalizowałeś. Więc masz juz 2 przykłady, ze niekoniecznie wszyscy myślą tak samo.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 11:39   #17
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: zaproszenie na striptiz

moj TZ bardzo chcialby zebym zrobila dla niego striptiz ale ja nie jestem w stanie sie przelamac pewnie zaczelabym sie smiac w polowie
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 11:44   #18
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: zaproszenie na striptiz

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja WIEM, że MÓJ tak myśli. I o moim pisałam. sine też pisała o SWOIM.

a Ty generalizowałeś. Więc masz juz 2 przykłady, ze niekoniecznie wszyscy myślą tak samo.
Ty wiesz że Twój Ci powiedział że tak myśli, a co on myśli nie wiesz. Wie tylko on.
Ja pisałem za siebie. Więc niech każdy pisze za siebie i będzie oka.
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 11:46   #19
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: zaproszenie na striptiz

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
Dystansu trochę. Pani w lokalu ma bogate doświadczenie i trenuje to co robi. To tak jak by stanąć przed wyborem: pójść do restauracji na wykwintny obiad albo zjeść coś przygotowanego przez kogoś, komu wydaje się że umie gotować.
Idąc tym tropem, to seks najlepiej uprawiac z dziwkami, przepraszam, prostytutkami. Bo robią to na codzień, mają doświadczenie, wszystko juz widziały i na wszystko się zgodzą, profesjonalistki Nie to co kobieta, która ma niewielkie (względnie) doświadczenie i nie zna wszystkich sztuczek, prawda?

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
Ty wiesz że Twój Ci powiedział że tak myśli, a co on myśli nie wiesz. Wie tylko on.
Ja pisałem za siebie. Więc niech każdy pisze za siebie i będzie oka.
O widzisz, wiem, że mu się podoba nie dlatego, że mi POWIEDZIAŁ, ale widziałam i poczułam reakcję.

No, chyba, że to też specjalnie uwadał, żeby mi przykrości nie sprawić?

Pewnie to, że mnie kocha też wiem, dlatego, że mi powiedział i ja mu uwierzylam, a myśli czuje zupełnie co innego, prawda?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-11, 11:48   #20
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: zaproszenie na striptiz

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
+A macie pewność, że oni tak myślą ?Różnie jest. Jak różni są faceci.
Możecie mieć rację, oczywiście. Ale możecie też nie mieć i cały ten Wasz "apel"będzie można o przysłowiowy kant dupy potłuc +
między + jest prawie cytat.


Ot cały urok dyskusji na forum publicznym.
Niee, no na pewno mnie mój okłamuje. W końcu...kto może to wiedzieć lepiej jak nie Ty
Zresztą...naprawdę mało który kochający facet woli stripriz wykonany przez obcą kobietę od tego, który serwuje mu (być może nawet nieporadnie) jego ukochana. W najgorszym wypadku oba "pokazy" traktują na równi. Dam sobie rękę uciąć, że mam rację.
Ja nie wystosowałam żadnego apelu

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
Ty wiesz że Twój Ci powiedział że tak myśli, a co on myśli nie wiesz. Wie tylko on.
Ja pisałem za siebie. Więc niech każdy pisze za siebie i będzie oka.
O, a tu już zaczynasz być bezczelny. I po co ? Czy ja podważam Twoją seksualną atrakcyjność w oczach Twojej partnerki ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 11:49   #21
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: zaproszenie na striptiz

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Idąc tym tropem, to seks najlepiej uprawiac z dziwkami, przepraszam, prostytutkami. Bo robią to na codzień, mają doświadczenie, wszystko juz widziały i na wszystko się zgodzą, profesjonalistki Nie to co kobieta, która ma niewielkie (względnie) doświadczenie i nie zna wszystkich sztuczek, prawda?
To Ty chyba na dziwkach nie byłaś.
Tancerka nie udaje że dobrze tańczy, musi jej zależeć na tym by wypadała dobrze bo tym wabi klientów lokalu. Musi dobrze tańczyć. Prostytutka musi jedynie umieć rozchylić nogi.
edit.sine: Nigdzie nie napisałem że ktokolwiek Cię okłamuje.
Nie sądzę żebym tym dowiódł że jestem bezczelny. Raczej że nie jestem łatwowierny. I nie przyjmuję za pewnik tego co ktoś mi mówi.
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka

Edytowane przez perseusz
Czas edycji: 2009-09-11 o 11:56
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 11:51   #22
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: zaproszenie na striptiz

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Niee, no na pewno mnie mój okłamuje. W końcu...kto może to wiedzieć lepiej jak nie Ty
Zresztą...naprawdę mało który kochający facet woli stripriz wykonany przez obcą kobietę od tego, który serwuje mu (być może nawet nieporadnie) jego ukochana. W najgorszym wypadku oba "pokazy" traktują na równi. Dam sobie rękę uciąć, że mam rację.
Ja nie wystosowałam żadnego apelu

O, a tu już zaczynasz być bezczelny. I po co ? Czy ja podważam Twoją seksualną atrakcyjność w oczach Twojej partnerki ?
sine nasi męzowie (mogę juz tak mowic?) nas nie kochają, nie podobamy im się, za grosz ich nie pociągamy, ale nam tak mówią, żebyśmy tak myślały, a jak nas nie ma w zasięgo wzroku i słuchu to zachowuja się o 180st inaczej, o czym zapewnie w najbliższym czasie perseusz założy wątek (no prawie mi to obiecał, więc czekam) i wtedy dowiemy się co z nich za kreatury
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 11:51   #23
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: zaproszenie na striptiz

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
To Ty chyba na dziwkach nie byłaś.
A Tobie chyba dziewczyna nigdy striptizu nie robiła i zazdrościsz
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 11:52   #24
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: zaproszenie na striptiz

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
To Ty chyba na dziwkach nie byłaś.
Jestem zbyt młoda i zbyt piękna, żeby za to płacić, jak mówił klasyk...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 11:53   #25
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: zaproszenie na striptiz

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
sine nasi męzowie (mogę juz tak mowic?) nas nie kochają, nie podobamy im się, za grosz ich nie pociągamy, ale nam tak mówią, żebyśmy tak myślały, a jak nas nie ma w zasięgo wzroku i słuchu to zachowuja się o 180st inaczej
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 12:01   #26
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: zaproszenie na striptiz

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Jestem zbyt młoda i zbyt piękna, żeby za to płacić, jak mówił klasyk...
Co nie przeszkadza Ci mówić o tym co robią i jak to robią, bo chociaż nie byłaś to przecież wiesz.
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 14:03   #27
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: zaproszenie na striptiz

ej nie kłócic sie:P

rozmawiałam z nim wczoraj, mowił mi ze i tak by nie poszedł ze go to nie kreci i skad wogole moge wiedziec co on o nim myslał(striptizie:P) ja na to ze widziałąm jak reagował, w sensie gdy mu mowie np: chodz ze mna na zakupy:P to non reaguje zazwyczaj bez emocji poprostu mowi ok i tyle, a jak zapytałam o striptiz to taka radosc w jego głosie jakby wygrał w totka, pytał czy nie chce z nim isc itp , na co ja mu odpowiedziałąm ze wole chłopców,a kobiety krecace tyłkiem mnie nie specjalnie podniecaja.

juz sama nie wiem, przykro mi sie zrobiło cholernie, i jeszcze ostatnio narzeka ze nie chce "tego" robic przy zaswieconym swietle, no ale ja sobie od razu wtedy mysle ze skoro"nie powiedział ze chce mnie ogladac" w TEJ sytyacji to kto mowi ze podobam mu sie w czasie seksu, sama juz nie wiem moze wyolbrzymiam? ale jakos tak czuje sie srednio po tym wszystkim
antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 14:24   #28
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: zaproszenie na striptiz

to on idzie na ten striptiz? żartujesz sobie?? skoro go to nie kręci to mowy nie ma! (ale jak było kręciło to też mowy nie ma z resztą sam powinien nie chcieć, przecież nie jest wolnym strzelcem tylko facetem w związku!!!!) to chyba nie do końca szczerze pogadaliście skoro dalej się czujesz źle
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 15:00   #29
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: zaproszenie na striptiz

przeważnie(podkreślam) przeważnie faceci to wzrokowcy więc z tym światłem to trochę dziwne.
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 15:14   #30
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: zaproszenie na striptiz

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
Z całym szacunkiem ale panie trochę przesadzacie...
Wg mnie tańcząca partnerka na rurze była by oka gdyby umiała to robić. Facet po prostu się boi że nie dasz rady i przed oczami będzie miał komiczny obraz Twoich nieudolnych starań. Dystansu trochę. Pani w lokalu ma bogate doświadczenie i trenuje to co robi. To tak jak by stanąć przed wyborem: pójść do restauracji na wykwintny obiad albo zjeść coś przygotowanego przez kogoś, komu wydaje się że umie gotować.
Dla kochającego faceta partnerka robiąca striptiz to jest wspaniała niespodzianka. Dlaczego? Po 1 dlatego, że rozbiera sie tylko dla niego, po 2 dlatego, że facet wie, że na striptizie się nie skończy I tak wydaje mi się, że nawet nieporadne ściąganie ciuszków w rytm muzyki, zamiast zjazdu z rury głową w dół może być dla faceta bardzo podniecające.

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
+A macie pewność, że oni tak myślą ?Różnie jest. Jak różni są faceci.
Możecie mieć rację, oczywiście. Ale możecie też nie mieć i cały ten Wasz "apel"będzie można o przysłowiowy kant dupy potłuc +
między + jest prawie cytat.


Ot cały urok dyskusji na forum publicznym.
Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
Ty wiesz że Twój Ci powiedział że tak myśli, a co on myśli nie wiesz. Wie tylko on.
Ja pisałem za siebie. Więc niech każdy pisze za siebie i będzie oka.
Powiem wprost: To, że Ty swojej partnerce kit wciskasz, bądź w przyszłości będziesz wciskał to jeszcze nie znaczy, że szczerze faceci wyginęli.

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
ej nie kłócic sie:P

rozmawiałam z nim wczoraj, mowił mi ze i tak by nie poszedł ze go to nie kreci i skad wogole moge wiedziec co on o nim myslał(striptizie:P) ja na to ze widziałąm jak reagował, w sensie gdy mu mowie np: chodz ze mna na zakupy:P to non reaguje zazwyczaj bez emocji poprostu mowi ok i tyle, a jak zapytałam o striptiz to taka radosc w jego głosie jakby wygrał w totka, pytał czy nie chce z nim isc itp , na co ja mu odpowiedziałąm ze wole chłopców,a kobiety krecace tyłkiem mnie nie specjalnie podniecaja.

juz sama nie wiem, przykro mi sie zrobiło cholernie, i jeszcze ostatnio narzeka ze nie chce "tego" robic przy zaswieconym swietle, no ale ja sobie od razu wtedy mysle ze skoro"nie powiedział ze chce mnie ogladac" w TEJ sytyacji to kto mowi ze podobam mu sie w czasie seksu, sama juz nie wiem moze wyolbrzymiam? ale jakos tak czuje sie srednio po tym wszystkim
To on w końcu idzie czy nie bo sama sie zamotałam? Jak idzie to bym mu dopiero zrobiła z doopy jesień średniowiecza... No i cóż jeśli chodzi o reakcje itd to łatwo da się zauważyć różnice.

A co do światła po prostu przestałaś się czuć akceptowana i pociągająca dla niego stąd pojawiło się zahamowanie. Ja bym mu wprost powiedziała, że sam jest sobie winien seksu przy zgaszonym świetle więc jak chce inaczej to musi naprawić co zepsuł a nie stroić fochy.



Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
przeważnie(podkreślam) przeważnie faceci to wzrokowcy więc z tym światłem to trochę dziwne.
Tak, faceci to wzrokowcy. A kobiety to osoby czułe na punkcie tego jak ich ciało postrzega ich partner. Jak czują się pożądane i akceptowane to wszystko jest ok. Jak przestają się tak czuć to pojawia się problem, który mnie osobiście wcale nie dziwi.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.