Wierzbownica - tabletki - trądzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-31, 13:28   #1
tradzikowiec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3

Wierzbownica - tabletki - trądzik


Witam jestem 18-letnim mężczyzną i moim problemem jest trądzik. Ogólnie mam tłustą cerę co powoduje trądzik. Od około tygodnia zażywam tabletki z wierzbownicy które podobno zmniejszają wydzielanie łoju i i normalizują proces rogowacenia a także zabijają bakterie powodujące problemy z trądzikiem. Od 3-4 dni wydaje mi się ze mam wysyp... tzn. na policzkach pojawiło mi się kilka nowych pryszczy szczególnie na lewym który jak mi się wydaje ma największy potencjał trądzikotwórczy. Stąd też moje pytania:
1. Czy normalnym jest wysyp po wierzbownicy?
2. Czy ja jako mężczyzna w okresie pokwitania mogę dalej zażywać tabletki
3. Ile trwa wspomniany wysyp?
4. Czy wierzbownica rzeczywiście może mi długotrwale pomóc?
tradzikowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 08:30   #2
saoriQ
Raczkowanie
 
Avatar saoriQ
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gdzieś daleko, nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 210
Dot.: Wierzbownica - tabletki - trądzik

Hej ja stosowałam wierzbownicę ale nie zauważyłam większego wpływu na stan mojej cery ale opinię też czytałam różne, że niektórym pomaga...wydaje mi się, że sama wierzbownica bez odpowiedniej pielęgnacji zewnętrznej nie pomoże jakoś spektakularnie...p olecam poczytać prof. Różańskiego, sporo pisał o wierzbownicy(znajdziesz w necie). Wysyp na początku to chyba normalna reakcja, organizm się oczyszcza. Ile taki stan potrwa nikt Ci nie powie...
saoriQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 14:32   #3
AniaB7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 9
Dot.: Wierzbownica - tabletki - trądzik

A ja właśnie stosuję już 2-gi miesiąc i efekty są naprawdę dobre! A dokładniej - zaczął u mnie występować trądzik ok 30-stki (jako nastolatka miałam sporadyczne 'pryszcze') w formie grudek na linii żuchwy, bolące krostki pełne ropy. Wierzbownica bardzo mi pomogła, linię szczęki mam 'czystą' (nie licząc blizenek Brałam 2x dziennie po 2 tab., czyli 4 tab. dziennie, niedługo schodzę na 2 i potem na 0, zobaczę jak długo efekty się utrzymają ... Osobiście polecam spróbować
AniaB7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-03 15:32:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.