odchudzanie - pomocy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-13, 10:07   #1
inezka134
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 19

odchudzanie - pomocy!!


Hej dziewczyny, ostatnio przytyłam 5 kg i za nic nie mogę tego zrzucić, nie wiem już co mam robić ;( nie jem mięsa, białego pieczywa (jedynie pełnoziarniste), białego makaronu, majonezu, żółtego sera, ograniczam słodycze, nie używam soli, piję jedynie mineralną wodę i niesłodzoną herbatę (najczęściej zieloną i czerwoną), chodzę na fitness cztery razy w tygodniu, codziennie ćwiczę w domu ok. 30-60 min. i nic ;/ pomocy! co mam robić? ;(
inezka134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 10:26   #2
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: odchudzanie - pomocy!!

Przykładowy jadłospis podaj
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, że przeżyjesz!" A nie, przepraszam... zjadłaś jogurt.


"Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem..."
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 10:42   #3
watacukrowana
Raczkowanie
 
Avatar watacukrowana
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 45
Dot.: odchudzanie - pomocy!!

Może zastosuj kilkudniową dietę oczyszczającą organizm albo zacznij stosować naturalny suplement diety, który pomoże Ci w pozbyciu się kilku kg i będzie zapobiegał odkładaniu się wody w organizmie. Jeśli stosujesz kurację hormonalną, może być to spowodowane niewłaściwie dobranymi tabletkami antykoncepcyjnymi.
Pozdrawiam
watacukrowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 12:01   #4
inezka134
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 19
Dot.: odchudzanie - pomocy!!

Cytat:
Napisane przez akot80 Pokaż wiadomość
Przykładowy jadłospis podaj
śniadanie: bułka pełnoziarnista z pomidorem, filiżanka herbaty/kawy
II śniadanie: jabłko
obiad: warzywa na patelnię
podwieczorek: szklanka soku/ owoc
kolacja: jogurt/ kanapka



---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez watacukrowana Pokaż wiadomość
Może zastosuj kilkudniową dietę oczyszczającą organizm albo zacznij stosować naturalny suplement diety, który pomoże Ci w pozbyciu się kilku kg i będzie zapobiegał odkładaniu się wody w organizmie. Jeśli stosujesz kurację hormonalną, może być to spowodowane niewłaściwie dobranymi tabletkami antykoncepcyjnymi.
Pozdrawiam
myślałam o diecie oczyszczającej, ale nie jestem przekonana, czy to vous daje... suplementy diety? spróbuję, czemu nie
ps. nie stosuję terapii hormonalnej ani tabletek anty... więc nie wiem już o co chodzi ;/
inezka134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 12:47   #5
klora
Rozeznanie
 
Avatar klora
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 975
Dot.: odchudzanie - pomocy!!

Cytat:
Napisane przez inezka134 Pokaż wiadomość
śniadanie: bułka pełnoziarnista z pomidorem, filiżanka herbaty/kawy
II śniadanie: jabłko
obiad: warzywa na patelnię
podwieczorek: szklanka soku/ owoc
kolacja: jogurt/ kanapka
I naprawde pytasz czemu nie mozesz schudnac? nawet po tym jak napisalas co jesz nie zaswiecila Ci sie czerwona lampka w glowie?
hmmm objadasz sie za bardzo dlatego nie chudniesz....
Ja rozumiem jak ktos naprawde sie stara i nie idzie, ale to traktuje jak zart i kpine jakas. Nie wspominajac, ze latwiej jest zakladac milionowy watek z takim samym menu i czekac na cud? A wystarczyloby poczytac cokolwiek o zdrowym odzwyianiu.
__________________


klora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 13:11   #6
inezka134
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 19
Dot.: odchudzanie - pomocy!!

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
I naprawde pytasz czemu nie mozesz schudnac? nawet po tym jak napisalas co jesz nie zaswiecila Ci sie czerwona lampka w glowie?
hmmm objadasz sie za bardzo dlatego nie chudniesz....
Ja rozumiem jak ktos naprawde sie stara i nie idzie, ale to traktuje jak zart i kpine jakas. Nie wspominajac, ze latwiej jest zakladac milionowy watek z takim samym menu i czekac na cud? A wystarczyloby poczytac cokolwiek o zdrowym odzwyianiu.
no to może mnie oświeć, bo nie za bardzo widzę, że się 'objadam za bardzo'... poza tym jakoś nie widzę rozwiązania w czytaniu o zdrowym odżywianiu ;/
inezka134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 19:09   #7
paddy_1
Zadomowienie
 
Avatar paddy_1
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 223
Dot.: odchudzanie - pomocy!!

Cytat:
Napisane przez inezka134 Pokaż wiadomość
śniadanie: bułka pełnoziarnista z pomidorem, filiżanka herbaty/kawy
II śniadanie: jabłko
obiad: warzywa na patelnię
podwieczorek: szklanka soku/ owoc
kolacja: jogurt/ kanapka



---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------



myślałam o diecie oczyszczającej, ale nie jestem przekonana, czy to vous daje... suplementy diety? spróbuję, czemu nie
ps. nie stosuję terapii hormonalnej ani tabletek anty... więc nie wiem już o co chodzi ;/
Twoja dieta nie jest w żadnym stopniu wartościowa, jesz zdecydowanie za mało, a odpowiedź jednej z dziewczyn to ironia.
Gdzie mięso, gdzie białko? Zakładam że nie jesteś wegetarianką, bo wegetarianie potrafią dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników.
Owoc to nie posiłek, jogurt na kolację?
Swoją dietą spowalniasz metabolizm, nie masz więc co liczyć na spadek wagi jeśli nie zaczniesz jeść zdrowo i racjonalnie.

PS. nie wierzę że chce mi się powtarzać po raz kolejny te same słowa... Ile tak można wokoło i wokoło... A do nich i tak nie dociera że aby schudnąć trzeba jeść
__________________
I'm better than I was yesterday but not as good as I'll be tomorrow
Runmageddon Nocny Rekrut 9.04
Runmageddon Classic 9.04
paddy_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 19:22   #8
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: odchudzanie - pomocy!!

Cytat:
Napisane przez inezka134 Pokaż wiadomość
śniadanie: bułka pełnoziarnista z pomidorem, filiżanka herbaty/kawy
II śniadanie: jabłko
obiad: warzywa na patelnię
podwieczorek: szklanka soku/ owoc
kolacja: jogurt/ kanapka



---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------



myślałam o diecie oczyszczającej, ale nie jestem przekonana, czy to vous daje... suplementy diety? spróbuję, czemu nie
ps. nie stosuję terapii hormonalnej ani tabletek anty... więc nie wiem już o co chodzi ;/
zacznij jeść tak byś miała 1500 kcal min.. przy takich ćwiczeniach(fitness itd) powinnaś przyjmować 2000kcal by móc to spokojnie spalić.. Dieta nie polega na głodzeniu się!! A Ty to właśnie robisz
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 21:35   #9
voit12
Przyczajenie
 
Avatar voit12
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 28
Dot.: odchudzanie - pomocy!!

Spróbuj przy normalnej diecie stosować olej lniany.
Przyspiesza metabolizm i stymuluje produkcję żółci niezbędnej do rozkładania tłuszczów, zwiększa aktywność karnityny, co przyczynia się również do większego spalania tłuszczu. Dodatkowo nierozpuszczalny błonnik z oleju lnianego przyspiesza usuwanie resztek pokarmów z jelit, dzięki wchłanianiu wody w przewodzie pokarmowym.
voit12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 19:32   #10
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: odchudzanie - pomocy!!

Cytat:
Napisane przez voit12 Pokaż wiadomość
Spróbuj przy normalnej diecie stosować olej lniany.
Przyspiesza metabolizm i stymuluje produkcję żółci niezbędnej do rozkładania tłuszczów, zwiększa aktywność karnityny, co przyczynia się również do większego spalania tłuszczu. Dodatkowo nierozpuszczalny błonnik z oleju lnianego przyspiesza usuwanie resztek pokarmów z jelit, dzięki wchłanianiu wody w przewodzie pokarmowym.
sam olej lniany nic nie da jak ona dostarcza mniej niż 1000kcal ... żeby waga poszła w dół musi być dostarczone min 1500kcal..
Do autorki.. Pójdź do dietetyka który podpowie Ci co jeść tak by dostarczyć 1500kcal ale też by schudnąć
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 20:38   #11
Wiolapoprostu
Raczkowanie
 
Avatar Wiolapoprostu
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Szczecin.
Wiadomości: 204
Dot.: odchudzanie - pomocy!!

Cytat:
Napisane przez inezka134 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ostatnio przytyłam 5 kg i za nic nie mogę tego zrzucić, nie wiem już co mam robić ;( nie jem mięsa, białego pieczywa (jedynie pełnoziarniste), białego makaronu, majonezu, żółtego sera, ograniczam słodycze, nie używam soli, piję jedynie mineralną wodę i niesłodzoną herbatę (najczęściej zieloną i czerwoną), chodzę na fitness cztery razy w tygodniu, codziennie ćwiczę w domu ok. 30-60 min. i nic ;/ pomocy! co mam robić? ;(
rzeczywiście zbyt mało jesz, w taki sposób nie schudniesz ani skutecznie ani zdrowo, wiem co mówie, sama sie odchudzałam w taki sposób , schudłam, ok, trzymam wage ale mam poważne problemy ze zdrowiem, na obiad zjedz dodatkowo jakieś chude mięso, a poza tym urozmaić swoją dietę, żeby nie była nudna, jedz mniej a częściej, przyśpieszysz metabolizm, a niestety bardzo go spowolniłaś w ten sposób, a to że nie jesz mięsa to poważny bład, a jeżeli go nie spożywasz, powinnaś to zastąpić czymś innym o takiej samej zawartości białka.
Wiolapoprostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.