WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC, czekamy na zgode - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-18, 10:04   #61
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC - prezencik od redakcji

Przypominam o akcji! Tu jest link do odpowiedniej strony

maga napisał(a):
> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/bezocen.php
>
>
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-20, 06:02   #62
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC

troszke poszlo do gory ocenione produkty, ale do 90% trudno bedzie dojsc
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-20, 17:42   #63
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC--> wskaźnik podskoczył , do dzieła:)

Dzieki naszym wspólnym działaniom wskaźnik ocenionych kosmetyków trochę podskoczył. Jest jednak jeszcze ponad 1000 nieocenionych kosmeyków, w tym sporo Sorai, Oriflame i innych. Sprawdźcie proszę, czego używałyście i do dzieła Ja juz nie mogę nic uzupełnić
Link: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/bezocen.php
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-21, 09:53   #64
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC--> wskaźnik podskoczył , do dzieła:)

ja też już nic - tylko jeden kosmetyk z tej listy jest mi znany [o ile czegoś nie przegapiłam] - ale dzielnie uzupełniłam
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-21, 10:08   #65
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Re: AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC--> wskaźnik podskoczył , do dzieła:)

rzastin napisał(a):
>Sprawdźcie proszę, czego używałyście i do dzieła Ja juz nie mogę nic uzupełnić

sarenka napisał(a):
>już nic - tylko jeden kosmetyk z tej listy jest mi znany [o ile czegoś nie przegapiłam] - ale dzielnie uzupełniłam

Ja też już nic nie mogę ocenić z tej listy bo znajdował się tam tylko jeden kosmetyk którego używałam i który nie miał oceny więc recenzje napisałam
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-21, 10:15   #66
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC--> wskaźnik podskoczył , do dzieła:)

a ja uzupelnialam wszystko na bierzaco, na poczatku nie moglam sie zebrac do oceny wszystkiego z polek, ale pewnego pieknego dnia, bolal mnie tak strasznie zab i nie poszlam do szkoly, a zeby nie myslec o bolu ocenilam cale polki i przy okazji porzadki zrobilam w kosmetykach
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-21, 10:30   #67
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Re: AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC--> wskaźnik podskoczył , do dzieła:)

tez juz ocenilam wszytsko z listy,nawet wzielam sie i ocenilam kilka kosmetykow spoza ktorych uzwyalam ale nigdy nie chcialo mi sie oceniac
teraz zostaje nam tylko pilnowac nowych zgloszen zeby jaknajwczesniej zostaly oceninoe wtedy nie trafia do czerwonej kategorii
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-21, 15:36   #68
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC--> wskaźnik podskoczył , do dzieła:)

No dobra, zmobilizowałyście mnie - znalazłam dwa kosmetyki, do ocenienia których wcześniej jakoś nie mogłam się zabrać. Ale to i tak kropla w morzu, nie wierzę, żeby kiedykolwiek pojawiły się recenzje Artistry, Faberlica, Oriflamu, Tigi czy Thalgo.
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-22, 22:31   #69
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC--> wskaźnik podskoczył , do dzieła:)

margolcia napisał(a):
> nie wierzę, żeby kiedykolwiek pojawiły się recenzje Artistry, Faberlica, Oriflamu, Tigi czy Thalgo.

co do Thalgo, mogę obiecać kilka ale najpierw muszę wymazać i wyciaprać to co zalega mi na półkach. No i zamierzam się na co poniektóre Faberliki, ale to nie będzie wcześniej jak kilka miesięcy - biorąc pod uwagę aktualny stan zapasów
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-01, 07:57   #70
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
uzupełnianie KWC o Wasze opinie --> wskaźnik podskoczył

już 87% ładnie ładnie
może by tak do 90% i byłoby cudownie
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-07, 08:47   #71
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC--> wskaźnik podskoczył , do dzieła:)

rzastin napisał(a):
> Dzieki naszym wspólnym działaniom wskaźnik ocenionych kosmetyków trochę podskoczył. Jest jednak jeszcze ponad 1000 nieocenionych kosmeyków, w tym sporo Sorai, Oriflame i innych. Sprawdźcie proszę, czego używałyście i do dzieła Ja juz nie mogę nic uzupełnić
> Link: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/bezocen.php

No, no już 87 procent z groszami. Jak zaczynałyśmy, to było ledwo 85, a trzeba pamiętać, że cały czas dodawane są nowe kosmetyki
Kto jeszcze nie pooceniał wszystkiego, czego używał, z listy kosmetyków bez recenzji, a ma chwilke czasu, to zapraszam
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-09, 15:46   #72
Jennefer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
Re: produkty w KWC bez ocen

Witam! Zgadzam się z Pomadką i jestem dla niej pełna uznania za to ,co robi. Wydaje mi się ,że zgłoszone , a nieocenione kosmetyki są zacheta do oceniania, jesli nikt tego przez jakis czas nie zrobi mozna je przesunać do innej kategorii. Można też otworzyc osobna kategorie dla kosmetyków zgłoszonych czekajacych na ocene i wtedy mamy sto% ocenionych na wizazu. a poszukująca oceny będzie wybierała kategorię: ocenione, a ta która chce ocenic :nieocenione. Są takie osoby jak ja, które nie mają możliwości wkleić zdjęcia, a chcą zrecenzować produkt, którego nikt nie zgłosił i co wtedy? a tak to mamy już zgłoszenie, opis, zdjęcie i można pisac, bo ktoś zrobił "czarną robotę". Jestem również przeciwko ograniczeniom liczby zgłaszanych produktów, są osoby, które maja świetne recenzje i zgłaszają dużo kosmetyków, po co "podcinać im skrzydła"? to tyle, nie chcę się wymądrzać, bo jestem tu nowa, ale może to świerze spojrzenie nowego cos wniesie?
__________________
Jennefer
Jennefer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 16:19   #73
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: produkty w KWC bez ocen

Jennefer napisał(a):
> zgłoszone , a nieocenione kosmetyki są zacheta do oceniania,

NIE są. Zapewniam Cię, jak administruję tym katalogiem już 2 lata. Natomiast wynikiem zgłaszaniam "ku zachęcie" sa potem akcje takie jak ta zapoczatkowana w tym wątku, Kółko się zamyka. Jedyny sposób, żeby to przerwać - to trzymać się zasad określonych w Kodeksie. Które NIE zostaną zmienione. Kosmetyk WszechCzasów to miejsce wymiany doświadczeń naszych uzytkowniczek. Od plotek, pytań i imaginacji jest forum

> jesli nikt tego przez jakis czas nie zrobi mozna je przesunać do innej kategorii.
> Można też otworzyc osobna kategorie dla kosmetyków zgłoszonych czekajacych na ocene i wtedy mamy sto% ocenionych na wizazu. a poszukująca oceny będzie wybierała kategorię: ocenione, a ta która chce ocenic :nieocenione.

A kto niby ma to robić ?? wszystkie dziewczyny angażujące się w utrzymanie KWC robią to społecznie, ze mną włącznie. Z przyjemnością poświęcam swój wolny czas żeby pomóc koleżankom dzielić się doświadczeniami, ale nie mam go dosyć, żeby poświęcać na obsługę tych, które zgłaszają do KWC z ciekawości lub z nudów, same nie używając zgłaszanych kosmetyków. <u>Jest to sprzeczne z najgłębszym sensem powstania i istnienia tego katalogu.</u>

> Są takie osoby jak ja, które nie mają możliwości wkleić zdjęcia, a chcą zrecenzować produkt, którego nikt nie zgłosił i co wtedy?

Wtedy te osoby zgłaszają bez zdjęcia. Zobacz do nowych zgłoszeń - jest mnóstwo bez fotek; jeśli treść zgłoszenia jest zgodna z pozostałymi wymaganiami, przyjmujemy je bez zmrużenia oka, bo rozumiemy techniczne problemy z dołączeniem zdjęcia.
I zerknij do wątku "LISTA WANTED" na technicznym. Czeka tam mnóstwo zdjęć, które kochane nasze dziewczyny wyszukują pomagając Redakcji uzupełniać zgłoszenia. Wątpię że będzie im się chciało gdyby miały świadomość, że KWC to prasówka.

[b]Redakcja nikomu skrzydeł nie chciałaby podcinać - wręcz przeciwnie: Jeśli ktoś ma ochotę dzielić się informacjami o nowościach i chce w ten sposób poświęcać swój czas naszemu serwisowi (a nie jest to jedynie chwilowy kaprys - sorry że o tym wspominam ale wiem co mówię) to mamy na wizażu dział NEWS który można współredagować - w tej sprawie wystarczy nawiązać kontakt z Agnieszką Zembrzycką

pozdrawiam
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 19:50   #74
Jennefer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
Re: produkty w KWC bez ocen

maga napisał(a):
> Jennefer napisał(a):
> > zgłoszone , a nieocenione kosmetyki są zacheta do oceniania,
>
> NIE są. Zapewniam Cię, jak administruję tym katalogiem już 2 lata. Natomiast wynikiem zgłaszaniam "ku zachęcie" sa potem akcje takie jak ta zapoczatkowana w tym wątku, Kółko się zamyka. Jedyny sposób, żeby to przerwać - to trzymać się zasad określonych w Kodeksie. Które NIE zostaną zmienione. Kosmetyk WszechCzasów to miejsce wymiany doświadczeń naszych uzytkowniczek. Od plotek, pytań i imaginacji jest forum
>
> > jesli nikt tego przez jakis czas nie zrobi mozna je przesunać do innej kategorii.
> > Można też otworzyc osobna kategorie dla kosmetyków zgłoszonych czekajacych na ocene i wtedy mamy sto% ocenionych na wizazu. a poszukująca oceny będzie wybierała kategorię: ocenione, a ta która chce ocenic :nieocenione.
>
> A kto niby ma to robić ?? wszystkie dziewczyny angażujące się w utrzymanie KWC robią to społecznie, ze mną włącznie. Z przyjemnością poświęcam swój wolny czas żeby pomóc koleżankom dzielić się doświadczeniami, ale nie mam go dosyć, żeby poświęcać na obsługę tych, które zgłaszają do KWC z ciekawości lub z nudów, same nie używając zgłaszanych kosmetyków. <u>Jest to sprzeczne z najgłębszym sensem powstania i istnienia tego katalogu.</u>
>
> > Są takie osoby jak ja, które nie mają możliwości wkleić zdjęcia, a chcą zrecenzować produkt, którego nikt nie zgłosił i co wtedy?
>
> Wtedy te osoby zgłaszają bez zdjęcia. Zobacz do nowych zgłoszeń - jest mnóstwo bez fotek; jeśli treść zgłoszenia jest zgodna z pozostałymi wymaganiami, przyjmujemy je bez zmrużenia oka, bo rozumiemy techniczne problemy z dołączeniem zdjęcia.
> I zerknij do wątku "LISTA WANTED" na technicznym. Czeka tam mnóstwo zdjęć, które kochane nasze dziewczyny wyszukują pomagając Redakcji uzupełniać zgłoszenia. Wątpię że będzie im się chciało gdyby miały świadomość, że KWC to prasówka.
>
> [b]Redakcja nikomu skrzydeł nie chciałaby podcinać - wręcz przeciwnie: Jeśli ktoś ma ochotę dzielić się informacjami o nowościach i chce w ten sposób poświęcać swój czas naszemu serwisowi (a nie jest to jedynie chwilowy kaprys - sorry że o tym wspominam ale wiem co mówię) to mamy na wizażu dział NEWS który można współredagować - w tej sprawie wystarczy nawiązać kontakt z Agnieszką Zembrzycką
>
> pozdrawiam
>
Dzięki Maga za rzeczową i życzliwą odpowiedz Jeszcze się dużo na temat wizazu musze nauczyć
__________________
Jennefer
Jennefer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-11, 10:56   #75
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: zapraszamy do oceniania uzywanych kosmetykow :)

wskaznik ladnie rosnie
codziennie sprawdzam czy ubywa nieocenionych produktow, moze wreszcie kiedys bedzie ich mniej niz tysiąc
ocenianie wchodzi w nalog, i na bierzaco pozenij sie ocenia, to wcale nie takie meczace
zachecam
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.