moja głupota i jak to odkręcić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-05, 10:28   #1
andzia_19
Raczkowanie
 
Avatar andzia_19
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 73

moja głupota i jak to odkręcić?


Dziewczyny proszę Was o pomoc, bo już sama nie wiem co robić. Może było kilka już takich wątków, niestety nie znalazłam. Jeśli się powtarza to przepraszam. Wczoraj po kłótni telefonicznej z moim chłopakiem, na zakończenie wykrzyczałam mu, że koniec z nami. Zrobiłam to w przypływie emocji, nie zastanawiając się. Wiem, że po tym telefonie wyszedł z domu nie biorąc ze sobą komórki i dużo wypił. Rano przysłałam mu kilka smsów z przeprosinami i zapewnieniami, że nie chciałam i że go kocham. Odpisał oschle, że musi to przemyśleć. Wymyśliłam, że wieczorem pojadę do niego z prezentem na przeprosiny. Kupiłam kartkę, na której napisałam co do niego czuję, że chcę by mi wybaczył itp. Chcę też kupić czekoladki i mu to dać i szczerze pogadać. Czy miałyście kiedyś podobną sytuację? Czy Wasi mężczyźni Wam wybaczyli? Może macie jakieś pomysły jak go przeprosić i skłonić żeby mi wybaczył i żeby był ze mną? Za każde sugestie będę wdzięczna. Wiem, że głupio zrobiłam, ale ja muszę z nim być. Przeżywam trudny okres w swoim życiu i jeśli go bezpowrotnie stracę to nie wiem co zrobię. Proszę o pomoc i pozdrawiam.
andzia_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 10:41   #2
mallinka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 153
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

Cytat:
Napisane przez andzia_19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę Was o pomoc, bo już sama nie wiem co robić. Może było kilka już takich wątków, niestety nie znalazłam. Jeśli się powtarza to przepraszam. Wczoraj po kłótni telefonicznej z moim chłopakiem, na zakończenie wykrzyczałam mu, że koniec z nami. Zrobiłam to w przypływie emocji, nie zastanawiając się. Wiem, że po tym telefonie wyszedł z domu nie biorąc ze sobą komórki i dużo wypił. Rano przysłałam mu kilka smsów z przeprosinami i zapewnieniami, że nie chciałam i że go kocham. Odpisał oschle, że musi to przemyśleć. Wymyśliłam, że wieczorem pojadę do niego z prezentem na przeprosiny. Kupiłam kartkę, na której napisałam co do niego czuję, że chcę by mi wybaczył itp. Chcę też kupić czekoladki i mu to dać i szczerze pogadać. Czy miałyście kiedyś podobną sytuację? Czy Wasi mężczyźni Wam wybaczyli? Może macie jakieś pomysły jak go przeprosić i skłonić żeby mi wybaczył i żeby był ze mną? Za każde sugestie będę wdzięczna. Wiem, że głupio zrobiłam, ale ja muszę z nim być. Przeżywam trudny okres w swoim życiu i jeśli go bezpowrotnie stracę to nie wiem co zrobię. Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie właśnie szczera rozmowa. Musisz mu wytłumaczyć, że powiedziałaś to pod wpływiem emocji, że wcale nie chcesz się z nim rozstać. Nie wiem jak dokładnie jest w waszym związku, bo nic więcej nie napisałaś, czego dotyczyła wasza kłótnia i czy faktycznie miałaś powód, żeby tak powiedzieć. Powiedz mu o swoich problemach i tym ciężkim okresie. Myśle, że jeśli Cię kocha to zrozumie.
mallinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 10:50   #3
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

Pogadaj z nim. Będzie dobrze.
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 10:56   #4
andzia_19
Raczkowanie
 
Avatar andzia_19
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 73
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

Kłótnia była spowodowana jego kłamstwem. Nie mówiąc mi nic, pojechał na imprezę z kolegą i jakimiś dwoma koleżankami których nie znam. Dowiedziałam się tego od przyjaciółki, przyznał się od razu. Trochę mnie to bolało, bo ja nie mogłam tam jechać z powodu żałoby. Z drugiej strony tylko się bawił i nie podrywał koleżanek. Twierdził że nie powiedział mi od razu, bo spałam i nie chcial mnie budzić telefonem. A rano ja już wszystko wiedziałam. Trochę źle zrobił, ale napewno nie jest to powód żeby zrywać.
andzia_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 10:58   #5
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

Pogodzicie się.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 11:01   #6
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

Na pewno też z powodu żałoby reagujesz bardziej emocjonalnie niż zwykle.
Nie ładnie zrobił to fakt , mógł dać Ci znać tym bardziej że wie w jakiej jesteś sytuacji. Napewno nie jest to powód do zerwania. Szkoda tylko że zamiast Cie wspierać jeszcze się obraża. Pogadajcie ,nie martw sie.
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 11:08   #7
andzia_19
Raczkowanie
 
Avatar andzia_19
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 73
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

Dzięki za słowa otuchy. Jeśli zechce być jeszcze ze mną to jak wkupić się spowrotem w jego łaski? Może przygotować jakąś dobrą kolację, żeby widział, że mi zależy? Jak myślicie? Może macie jeszcze jakieś pomysły?
andzia_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 11:16   #8
I'llFindAWay
Raczkowanie
 
Avatar I'llFindAWay
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 274
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

Cytat:
Napisane przez andzia_19 Pokaż wiadomość
Dzięki za słowa otuchy. Jeśli zechce być jeszcze ze mną to jak wkupić się spowrotem w jego łaski? Może przygotować jakąś dobrą kolację, żeby widział, że mi zależy? Jak myślicie? Może macie jeszcze jakieś pomysły?
A to nie on powinien wkupowac się w Twoje łaski za to, że Cie okłamał ?


Dla niego ta sytacja jest wyjątkowo wygodna. Nabroił, Ty sie wkurzyłaś i wyrzuciłaś z siebie słowa jakich teraz żałujesz. On zawinił a Ty bedziesz się teraz do niego łasić żeby sie z Tobą nie rozstał.

.
__________________

W ciągu życia człowiek zjada przeciętnie około 5 krów, 20 świń, 29 owiec, 760 kurczaków, 46 indyków, 18 kaczek,7 królików i około 1000 ryb.



"I like work. It fascinates me. I can sit and look at it for hours "

I'llFindAWay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 11:18   #9
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

wlasnie, to on powinien tez przeprosić,żerby nie było całej Twojej winy,owszem powiedziałaś co powiedziałas ale skoro on wie ze amsz żałobe to powinien byc z tobą a nie jezdzicna impreze z kolega i z 2 kolezankami (?) Nie bierz całej swej winy na ciebie i to żeby on od siebie odwrócił uwagę
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 11:22   #10
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

Mnie też się wydaje że jak tu ktoś powinnien przepraszać to on.
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 11:23   #11
Asik1604
Zadomowienie
 
Avatar Asik1604
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 298
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

Ja kiedyś ze swoim miałam podobnie, tylko, że ja jestem strasznym nerwusem i bardzo czesto z nim "zrywałam".On zawsze wybiegał prawie płacząc po takich kłótniach bez telefonu, portfela, często bez kurtki w srodku zimyzawsze przepraszałam, ale pewnego razu przegięłam i to on juz nie chciał wrócić.Wpominam to jak największy koszmar.Nie wiem jak przezyłam te 3 miesiące bez niego Fakt faktem pogodzilismy się, ale bardzo sie cieszę, że dostałam takiego kopa, bo minął juz rok od tego zajścia, a ja ani razu juz tak nie zrobiłam i zdałam sobie sprawę, że byłam potworem szafując jego uczuciami.
Myslę, że jeśli tak powiedziałaś pierwszy raz to on ochłonie i będzie dobrze, tylko daj mu czas jesli go potrzebuje.
Uważam, że takie słowa bardzo bolą nawet jak były wpowiedziane w chwilowej złości i chłopak musi się otrząsnąć.
Bedzie dobrze zobaczysz
Asik1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 11:23   #12
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

Kłamstwo, czy niedopowiedzenie?
Wiesz, no musisz to rozegrać dyplomatycznie. Jemu może i jest, jak to napisano, w to graj, że ma pretekst by sie dąsać, ale też to Ty musisz uczciwie sobie odpowiedzieć, kto miał w sporze bardziej rację. Skoro Cię nie chciał budzić, Ty od razu rano za to o wszystkim wiedziałaś i zrobiłaś jazdę, na koniec rzuciłaś ostre słowa, to wygląda i na to, że chyba sama przesadziłaś, więc, jakby nie było, chłopak miał prawo strzelić focha.

Ale myślę, że się z tym spokojnie uporacie. Gdyby nie chciał wrócić do Ciebie, w ogóle, ''naprawdę'', tzn., że zerwał(by) w rzeczywistości z innego powodu.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 11:24   #13
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

On Cię okłamał i pojechał na imprezę bez Twojej wiedzy a Ty się będziesz wkradac w jego łaski?
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 11:28   #14
andzia_19
Raczkowanie
 
Avatar andzia_19
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 73
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

W dniu tej imprezy był u mnie, spędziliśmy razem wieczór. Koło 23 pojechał ode mnie do domu i podobno zadzwonili koledzy żeby pojechal na impreze, bo jeden z nich ma urodziny. Napewno pogadam o tym z nim, bo mnie to boli. Co innego gdyby mi wcześniej napisał smsa, że kumpel ma urodziny i jedzie na chwilę. Wtedy nie byłabym zła. On twierdzi, że mu nie ufam i jest o to zły. O to właśnie się pokłócilismy. Chciałabym najpierw żeby emocje opadły, skupić się na tym żebyśmy do siebie wrócili, dopiero potem porozmawiać o tym, co nam przeszkadza. Bez gniewu i żalu. Myślę, że dziś rozmowa z nim na ten tamat moze być za trudna. Jednak napewno za kilka dni z nim o tym porozmawiam na spokojnie.
andzia_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 11:28   #15
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

Cytat:
Napisane przez andzia_19 Pokaż wiadomość
Kupiłam kartkę, na której napisałam co do niego czuję, że chcę by mi wybaczył itp. Chcę też kupić czekoladki i mu to dać i szczerze pogadać.
Ta, jeszcze go pocałuj w d**kę na przeprosiny. Dlaczego tak z jednej skrajności w drugą?

Idź do niego bez kartek, bez czekoladek i innych pierdół. Idź porozmawiaj z nim, powiedz mu, że masz tudny okres, że oczekiwałaś od niego wsparcia w żałobie a on cię poniekąd wystawił jadąc sobie na impreze. Wytłumacz mu swoje emocje, że cię poniosło. Nie chciałaś tego powiedzieć, ale czułaś do niego żal za to co zrobił i dlatego tak wyszło.

Płaszczenie się przed nim to chyba najgorsze co można zrobić. Ktoś cię zawiódł, owszem, twoja rekacja była zła, ale wypływała z tego, co on zrobił. Najlepiej jest spokojnie wytłumaczyć, że wcale tak nie myślisz.

Jeśli on jest rozsądny, to powinno zadziałać.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 11:29   #16
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

Rozmowa konieczna. Na przyszłość zastanów się zanim coś powiesz. Emocje emocjami, ale dla niego to co usłyszał było jak mniemam bolesne... i nie zapomni o tym.
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 11:31   #17
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

Idz i poprostu z nim pogadaj . Robienie jakiś kolacji czy czegoś w tym typie
zostaw na puzniej . Lepiej bedzie smakowalo bez nerwów.
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 11:32   #18
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

Fceci takich słów nie zapominają, mimo ze sami cos przeskrobali to dowracaja i pamietaja to i pozniej pewno zcesto wypominaja (nie na moim przykladzie:P )
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 11:35   #19
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

eee tamzapominają
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 11:39   #20
andzia_19
Raczkowanie
 
Avatar andzia_19
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 73
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Płaszczenie się przed nim to chyba najgorsze co można zrobić. Ktoś cię zawiódł, owszem, twoja rekacja była zła, ale wypływała z tego, co on zrobił. Najlepiej jest spokojnie wytłumaczyć, że wcale tak nie myślisz.
W sumie racja, nie będę się poniżać, bo jeszcze później będzie nadużywał mojej dobroci. Dlatego dzięki za wszystkie odpowiedzi, bo samemu czasem trudno podjąć jakieś dobre decyzje kiedy umysł przysłaniają uczucia.
andzia_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 11:42   #21
olbka
Zadomowienie
 
Avatar olbka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z pięknego miasta :)
Wiadomości: 1 342
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

Cytat:
Napisane przez andzia_19 Pokaż wiadomość
W dniu tej imprezy był u mnie, spędziliśmy razem wieczór. Koło 23 pojechał ode mnie do domu i podobno zadzwonili koledzy żeby pojechal na impreze, bo jeden z nich ma urodziny. Napewno pogadam o tym z nim, bo mnie to boli. Co innego gdyby mi wcześniej napisał smsa, że kumpel ma urodziny i jedzie na chwilę. Wtedy nie byłabym zła. On twierdzi, że mu nie ufam i jest o to zły. O to właśnie się pokłócilismy. Chciałabym najpierw żeby emocje opadły, skupić się na tym żebyśmy do siebie wrócili, dopiero potem porozmawiać o tym, co nam przeszkadza. Bez gniewu i żalu. Myślę, że dziś rozmowa z nim na ten tamat moze być za trudna. Jednak napewno za kilka dni z nim o tym porozmawiam na spokojnie.

wiesz co... ja nienawidze wlasnie tego zachowania u facetow, moj eks tez tak robil duzo razy, wychodzil ode mnie, a potem "calkiem przez przypadek" ladowal na imprezie beze mnie. I albo sie dowiedzialam, ze byla impra od kogos innego, albo nie wiedzialam wcale. Wcale sie nie dziwie, ze zareagowalas tak, a nie inaczej. I to nie Ty powinnas przepraszac i sie unizac... tak jak ktos wczesniej napisal, on jest teraz w komfortowej sytuacji, poszedl na impreze a jeszcze Ty go za to przepraszasz... Tym bardziej, ze wiedzial, ze masz zalobe, powinien to uszanowac i albo nie isc wcale (ja bym tak zrobila), albo Ci o tym powiedziec. Nie wierze, ze nie wiedzial wczesniej, chociaz pewnie bedzie sie zapieral, ze nie wiedzial... I tych kolezanek napewno tez nie znal, a w ogole to oni go pewnie bardzo dlugo namawiali na te impre, bo pewnie nie chcial na nia wcale isc...
__________________
Nadzieja umiera ostatnia...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5supjyv0nppsj9.png

Kasia
olbka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 11:44   #22
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

,,nie bedę sie poniżać" tylko trzymaj się tego bo wiele dziewczyn w przyplywie uczucia i przeprosin traci poczucie godnosci i tego co chciala powiedziec i wygarnąć. Napisz sobie pzred rozmową karteczki z napisem ,,Miej godność' i powies je wszedzie w pokoju i czytaj.
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 11:50   #23
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

Cytat:
Napisane przez andzia_19 Pokaż wiadomość
W sumie racja, nie będę się poniżać, bo jeszcze później będzie nadużywał mojej dobroci. Dlatego dzięki za wszystkie odpowiedzi, bo samemu czasem trudno podjąć jakieś dobre decyzje kiedy umysł przysłaniają uczucia.
Chodzi o to, żebyś teraz nie "przedobrzyła" w drugą stronę. On powinien pamiętać, że twoja reakcja była odpowiedzią na jego zachowanie.

A że kierujesz się uczuciami to jest normalne, każdy tak robi. Mój mąż się rozchorował więc ja jak do dziecka - co chwilkę herbatka, pastyleczka, takie papu, siakie... Opamiętałam się dopiero jak mnie zaczął wkurzać: a to zupka nie taka jak zawsze, a to kakao za mocne, a to śniadanko nie o tej porze... Jak się wkurzyłam to się okazało, że wcale nie jest taki strasznie słaby i chory, jakiego udawał. Nagle może wstawać i sam się sobą zająć. Nie dajmy się zwariować facetom!
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 11:53   #24
andzia_19
Raczkowanie
 
Avatar andzia_19
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 73
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

Chyba macie racje. Trzeba szczerze porozmawiać o wszystkim. Coś czuję, że czeka mnie długa rozmowa... Tylko żebym potrafila zachować spokój. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc.
andzia_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 12:18   #25
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

jak tak zaczniesz się przed nim płaszczyć to jeszcze mu się spodoba i będzie chciał więcej. a jak kocha to i tak wróci i na dodatek jeszcze o cię zawalczy. ja się znam na tych sprawach, mówię ci
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 12:26   #26
andzia_19
Raczkowanie
 
Avatar andzia_19
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 73
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

Mam nadzieję, że będzie dobrze. Późnym wieczorem do niego pojadę, jak wrócę opiszę jak było. Zobaczymy czy wróci do mnie. Buźka
andzia_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 12:27   #27
Madlenka007
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 422
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

Cytat:
Napisane przez I'llFindAWay Pokaż wiadomość
A to nie on powinien wkupowac się w Twoje łaski za to, że Cie okłamał ?


Dla niego ta sytacja jest wyjątkowo wygodna. Nabroił, Ty sie wkurzyłaś i wyrzuciłaś z siebie słowa jakich teraz żałujesz. On zawinił a Ty bedziesz się teraz do niego łasić żeby sie z Tobą nie rozstał.

.
Dokładnie
__________________
A jednak, zakochałam się...
Madlenka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 13:22   #28
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Ta, jeszcze go pocałuj w d**kę na przeprosiny. Dlaczego tak z jednej skrajności w drugą?

Idź do niego bez kartek, bez czekoladek i innych pierdół. Idź porozmawiaj z nim, powiedz mu, że masz tudny okres, że oczekiwałaś od niego wsparcia w żałobie a on cię poniekąd wystawił jadąc sobie na impreze. Wytłumacz mu swoje emocje, że cię poniosło. Nie chciałaś tego powiedzieć, ale czułaś do niego żal za to co zrobił i dlatego tak wyszło.

Płaszczenie się przed nim to chyba najgorsze co można zrobić. Ktoś cię zawiódł, owszem, twoja rekacja była zła, ale wypływała z tego, co on zrobił. Najlepiej jest spokojnie wytłumaczyć, że wcale tak nie myślisz.

Jeśli on jest rozsądny, to powinno zadziałać.
Podpisuję się pod tą wypowiedzią!!!
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 13:30   #29
screwface
Raczkowanie
 
Avatar screwface
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 86
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

Ja już się nauczyłam, żeby w razie najgorszej kłotni nie mówić, że z nim zrywam - facet potrafi być uparty i się zaprzeć na amen. Dlatego fochy i wielkie obrażenie tak ale zrywanie NIE

A w tym przypadku dziewczyny mają absolutną rację! On powinien przeprosić Ciebie bo miałaś prawo sie wkurzyć i to porządnie... Kochający facet powinien Cię wspierać a nie balować gdy Ty cierpisz. Uświadom Go bo inaczej nic dobrego z Niego nie wyrośnie
screwface jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 14:21   #30
andzia_19
Raczkowanie
 
Avatar andzia_19
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 73
Dot.: moja głupota i jak to odkręcić?

Właśnie jego najlepszy kumpel pisał, że marne szanse, że mój chłopak do mnie wróci. Podobno jego była zrobiła mu to samo, no i skończyło się tym, że nie są razem. Już nie wiem co mam myśleć. No nic. Poczekam na wieczór, coraz mniej mam nadziei.
andzia_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.