WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC, czekamy na zgode - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-15, 17:33   #31
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC, czekamy na zgode

w przeszukiwaniu KWC trafilam na chyba 3 produkty ktore zglosilas a nie dodalas wlasnej oceny, to byly takie przygotowania do Akcji uzupelniania
jak chcesz i masz troche czasu zeby to uzupelnic to powiedz a przesle Ci do nich linki i nie bedziesz musiala szukac
oczywiscie przepraszam i do niczego nie zmuszam
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 17:35   #32
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Re: WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC, czekamy na zgode

no i dorwalam kosmeytk z listy ktorego uzwyalam ale nie wiem czy wam sie moja recenzja spodoba
jak cos to daje linka
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9184
i mozecie gromy na mnie ciskac bezposrdenio
nic nie poradze ze jako szampon dla koni jest super
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 17:35   #33
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Re: produkty w KWC bez ocen

Napiszę za siebie.
Ja jeśli zgłaszam coś, później jest sposobność wypróbować lub zużyć całe opakowanie.
TO następnie za tym idzie ocena na KWC.
Taką mam zasadę i nie wiem, czy mam z jeden nieoceniony, zaległy kosmetyk, którego używałam. Bez względu na to czy ja zgłaszałam czy ktoś.
Wierzę, że zdobędziecie zaległe opinię o innych produktach.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 17:36   #34
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC, czekamy na zgode

ależ bardzo poprosze na e-miala sama się czasami zastanawiam, czego jeszcze nie oceniłam - czasami to wszystko po prostu wylatuje z głowy

a akcja fajna, popieram
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 17:41   #35
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC, czekamy na zgode

Awia :
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6443


joannea:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8487
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9458
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7275
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9192
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6213

na tym miala polegac Akcja uzupelniania, zeby podciagnac produkt, dodac jakoas recenzje, zwlaszcza osoby zglaszajacej
innego sposobu nie bylo, tylko prosic zglaszajace produkt zeby same go ocenily
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 17:48   #37
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC - prezencik od redakcji

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/bezocen.php

__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-15, 17:48   #38
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Re: produkty w KWC bez ocen

C.d. Pomadka

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7030
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7415
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6824
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9356
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7964
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9352
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 17:52   #39
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC - do Beci

Beciu,

Pixie napisała już wszystko, co sama miałabym do powiedzenia na ten temat Powtórzę tylko to co podkreśla wiele dziewczyn - wiem, że wiele dziewczyn kieruje się opinią konkretnych wizażanek (ponieważ po lekturze forum uznają, że mają podobną cerę a ich opinie uznają za miarodajne ) Dlatego 867-mą recenzję też warto napisać

__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 17:57   #40
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC, czekamy na zgode

bluegirl napisał(a):
> jak narazie chyba nie otrzymalismy zadnej zgody na to zeby wysylac maile do osobek z przypomnieniem o recenzje,

Nie potrzebujecie niczyjej zgody, żeby korespondować z innymi wizażankami Ja tylko delikatnie chciałam wam dać do zrozumienia, że reakcje mogą być rozmaite ... co sama wiem z doświadczenia
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 18:04   #41
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC, czekamy na zgode

wlasnie tego sie boje a przejrzalam juz od gory kategorie po paznokietki
i zauwazylam ze niektore osobki to zle trolle
ale tych juz zazwyczaj wsrod nas nie ma, ale pamiatke zostawily
a sa tez osobki ktore daja recenzje ktore sa naprawde pomocne, dodaja tez nowe produkty i chwala im za to, a czasem zdaza im sie ze zapomna o tym produkcie badz im umknie a niektore osobki wlasnie czekaja na opinie zglaszajacej, bo wiadomo tak inteligenta osobka to trzeba zobaczyc jaka jest jej recenzja skoro zglosila ten produkt, i rozumiem ze czasem mzoe sie gdzies im zawieruszyc zgloszony produkt, i im wlasnie chcialam pomoc
a tym samym w przypadku innych zgloszen, moze ograniczyc masowe zglaszanie produktow, ktorych sie nie uzywa i zostalyby nieocenione moze przez dlugi czas, lub wogole nikt ich nie ocenil
naprawde mam dobre intencje
marzenie mam ze spojrze kiedys na KWC a tam 100% ocenionych i ddduuuuzo kosmetykow
jaka ze mnie marzycielka
ale ja tam po cichu wierze ze sie to spelni
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-15, 18:15   #42
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC, czekamy na zgode

chuda_w-w napisał(a):
> czy naprawdę nie można nałożyć jakiś ograniczeń na hurtowe zgłaszanie kosmetyków??

Też bym chciała, tylko nie wiem w jaki sposób ... możemy oczywiście przyjąć zasadę, że jedna osoba może w miesiącu zgłosić najwyżej 5 kosmetyków tej samej firmy ... ale:
- kto ma to sprawdzać ? Administrator nie ma niestety narzędzi które pozwalają to kontrolować
- hurtowe zgłoszenia ze strony firm w ten sposób nie wyschną, bo ileż to roboty zarejestrowac np. 5 fikcyjnych userów ..

Ja najbardziej się wkurzam na zgłoszenia, które nie dość że są seryjne, to jeszcze mają w głębokim poważaniu nasze zasady (czyli - opis na żywca zerżnięty ze strony www producenta, brak ceny, a często nawet zdjęcia, brak nazwy serii (szczególne utrapienie w przypadku Avonu i Oriflame, przysięgam że wkrótce zacznę takie zgłoszenia usuwać bez czytania) - nie wiem czemu koleżanki nie mogą wytrzymać i JUŻ muszą zgłosić coś z nowego katalogu, a ja starzeję się próbując takie "cuś" przyporządkować do jakiejś serii, żeby ustalić czy to nie dubel i jak w ogóle toto wygląda )

Natomiast jeśli ktoś zgłasza nawet 20 szt., podając wyczerpujący opis, cenę, skład chemiczny i fotkę - to wcale się nie gniewam a wręcz przeciwnie - uważam że to niezła metoda na nawiązanie pierwszego kontaktu z kosmetykiem

> I tym ograniczeniem mógłby być staż na Wizażu i ilość ocenionych kosmetyków??

No nie, tak nie możemy - Wizaż jest demokratyczny, czyli wszystkie wizażanki sa równe Kobietka która zarejestrowała się 5 min. temu może będzie wnet naszą ulubioną koleżąnką i recenzentką ... (ja zawsze w to wierzę ) nie chcielibyśmy, żeby musiała czuć się "nowa" chociaż przez chwilkę
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 18:17   #43
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Re: WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC - do Beci

o żesz ty.....
ja bylam pewna ze oceniłam!
ostatnio nawet przegladalm recenzje tego kosmetyku i bylam swiecie przekonana ze przeciez go oceniałam..to czemu nie moge znalezc recenzji...
a tu zonk,zapomnialam ocenic.
no ladnie.juz sie poprawiam.
cmok
jakby ktos cos znalalz mojego to krzyczec bo ja jakies deja vu ostatnio mam sie okazuje
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 18:25   #44
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Do Magi

maga napisał(a):

> > I tym ograniczeniem mógłby być staż na Wizażu i ilość ocenionych kosmetyków??
>
> No nie, tak nie możemy - Wizaż jest demokratyczny, czyli wszystkie wizażanki sa równe Kobietka która zarejestrowała się 5 min. temu może będzie wnet naszą ulubioną koleżąnką i recenzentką ... (ja zawsze w to wierzę ) nie chcielibyśmy, żeby musiała czuć się "nowa" chociaż przez chwilkę
>

Maguś ale z tymi ograniczeniami chodziło mi tylko i wyłącznie o hurtowe zgłaszanie, ja przeglądając recenzja po recenzji kategorię "Zapachy dla pań" trafiłam na mnóstwo perfum zgłoszonych przez dziewczynę która oceniła 4 kosmetki, nie napisała ani jednego posta i na tym jej "kariera" się zakończyła. A argumenty typu "zgłaszam bo mam czas i może komuś tym samym wyświadcze przysługę" badź "chciałam wiedzieć jak jest oceniany ten produkt przez inne dziewczyny" kompletnie do mnie nie przemawiają i są łamaniem regulaminu.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 18:26   #45
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC, czekamy na zgode

bluegirl napisał(a):

> i zauwazylam ze niektore osobki to zle trolle

o linki do takich recenzji prosimy zawsze - wyczyścimy
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 18:28   #46
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC

maga napisał(a):
> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/bezocen.php

widzę że Złosiu był szybszy
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 18:55   #47
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Do Magi

chuda_w-w napisał(a):

> Maguś ale z tymi ograniczeniami chodziło mi tylko i wyłącznie o hurtowe zgłaszanie

No to wracamy do problemu technicznego ... czyli kto to ma kontrolować ? Przyznam Ci się, że zgłoszenia zapachów zatwierdzam z zamkniętymi oczami ... Zgadzam się w 100 % z tym co piszesz, ale prawda jest taka, że prościej mi wywalić nieocenione zgłoszenia po jakimś czasie, niż kontrolować przy zatwierdzaniu ..

Więc - żeby nadać jakieś konstruktywne rysy tej dyskusji - po jakim czasie, Waszym zdaniem, nieocenione zgłoszenia powinny być usuwane z KWC ? 2 lata ? krócej ? dłużej ?

w ogóle mam nieco wątpliwości co do usuwania kosmetyków obecnych na rynku z bazy ... szczególnie jeśli są to zgłoszenia wyczerpujące - dobrze opisane, opatrzone składem ... bo np. w czym są one gorsze od zgłoszeń, które mają tylko jedną opinie, i to jeszcze tej samej osoby ? (że dam siebie za przykład - zgłosiłam i oceniłam sporo produktów np. Lieraca, Matisa, które są trudno dostępne i obawiam się że nie będą miały wielu recenzji ...) więc dlaczego właściwie te mają zostać, a te bez żadnych recenzji wylecieć ?

__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 20:13   #48
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Re: WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC, czekamy na zgode

To ja się wstrzelę z takim zapytaniem

maga napisał(a):
> Ja najbardziej się wkurzam na zgłoszenia, które nie dość że są seryjne, to jeszcze mają w głębokim poważaniu nasze zasady (czyli - opis na żywca zerżnięty ze strony www producenta (...)

Maga, czy opis ze strony producenta jest naganny? Jeśli tak, to nie wiedziałam o tym Zgłaszając coś (choć nie było tego wiele ), zwykle umieszczałam informacje z opakowania lub ze strony producenta właśnie Wydawało mi się, że to całkiem rozsądne wyjście, zwłaszcza, że na osobiste teksty jest miejsce w recenzji

I skąd zalecenie, by nie przepisywać sposobu działania kosmetyku? To przecież część normalnych i istotnych danych, z którymi można się zapoznać w sklepie, w necie, w prasie...

Przy okazji- wydaje mi się, że przydałoby się odświeżyć Kodeks Recenzentki I np. rozważyć usunięcie punkciku o niezgłaszaniu kosmetyków z limitowanych serii- IMHO opinie nt. takowych również są pożyteczne (a chyba o to chodzi). Poza tym zdarza się, że produkt sezonowy wchodzi do stałej oferty lub później można kupić go np. na Allegro. Ważne, by zaznaczyć, że to limitowana seria. No i wizażanki same niejako wskazały, że takie produkty również chcą recenzować

Być może moje rozterki wynikają z nieznajomości jakichś odgórnych przepisów Proszę o oświecenie
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 21:16   #49
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Re: produkty w KWC bez ocen

CO to ma być jakiś nowy rodzaj wytykania?!
Napisałam wyraźnie, że jeśli zgłosiłam i wypróbowałam /zużyłam/ to recenzję zostawiłam!!!
NIe mam zdanych zaległości, więc powyższe linki są zbęde!
NIe wiem czy mam zgłaszać fałszywe opinię po to tylko, że ktoś sobie życzy??
Jesli uważacie, ze moje zgłoszenia są niepotrzebne trzeba mi o tym napisać, a ja przestanę być pomocna
/nie wiem, czy w ogóle byłam/.
Nie zamierzam się naprzykszać nikomu.
ZGłaszając kosmetyk nie jestem w stanie przewidzieć, czy ktoś będzie chętny go ocenić.
A Szkoda, bo mogłabym być jeszcze jasnowidzem.

PIsze poza drugi, kieruję się tym, że jest to nowość i może znajdzie się chętny do kupna i oceny.

Teraz to już nie wiem, czy cieszycie się z nowych zgłoszen, czy jest to zwykły problem??

Życzę WAM tylko, żeby każdy tak jak ja szukał godzinami zdjęcia i fachowego opisu do każdego zgłaszanego poroduktu!
BYwało i tak, że zdjęcie zanim wystawiłam na Wizaż przerabiałam i tuszowałam, bo było złe i nic innego nie dało się znaleźć.
MOże nie zawsze była to super profesjonalna obróbka, jednak widzę, ze nadal one widnieją przy zgłoszeniach.

NIeraz się naciełam na kosmetyk bez zdjęcia, z lichym opisem lub jego brakiem, a sama Zgłaszająca miała produkt głęboko w d...! NIc się już nie chiało zrobić, poza tym, ze go wklepała w "zgłaszarkę".


POzdrawiam.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-15, 21:25   #50
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC, czekamy na zgode

Lazy_Morning napisał(a):

> Maga, czy opis ze strony producenta jest naganny?

No może trochę przesadziłam Oczywiście nie każdy miałam na myśli np. ten bełkot który robi za opis właściwości produktów z linii ShockWaves Welli (całkiem niezłej skądinąd) i niektóre kwiatki z kilku innych firm

A poza tym zauważ, że odnosiłam się wyłącznie do zgłoszeń seryjnych - co innego pojedyncze zgłoszenie wizażanki, co innego kryptomarketing - uważam, że jeśli zgłasza nam masowo produkty przedstawiciel jakiejś firmy, to przyzwoitość nakazuje, żeby informacja była wyczerpująca - nie wyłączając składu chemicznego produktów, na którym zależy wielu naszym koleżankom


>
> I skąd zalecenie, by nie przepisywać sposobu działania kosmetyku? To przecież część normalnych i istotnych danych, z którymi można się zapoznać w sklepie, w necie, w prasie...
>
> Przy okazji- wydaje mi się, że przydałoby się odświeżyć Kodeks Recenzentki I np. rozważyć usunięcie punkciku o niezgłaszaniu kosmetyków z limitowanych serii- IMHO opinie nt. takowych również są pożyteczne (a chyba o to chodzi). Poza tym zdarza się, że produkt sezonowy wchodzi do stałej oferty lub później można kupić go np. na Allegro. Ważne, by zaznaczyć, że to limitowana seria. No i wizażanki same niejako wskazały, że takie produkty również chcą recenzować
>
> Być może moje rozterki wynikają z nieznajomości jakichś odgórnych przepisów Proszę o oświecenie
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 21:26   #51
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: produkty w KWC bez ocen

ojjj wlasnie teog sie obawialismy, ze bedzie to zle odebrane, Akcja byla po to zeby wszystkie zglaszane produkty byly ocenione, wiec najlepiej zglaszac te produkty ktorych my bedziemy pierwsza recenzentka, bo jesli bedziemy liczyc ze inni uzywaja i oni ocenia mzoemy sie przeliczyc i kosmetyk nie bedzie oceniony, i bedzie sie walal i kazdy bedzie sie zastanawial czy moze dac go juz do zapomnianych
ja doceniam to ze ktos zglasza kosmetyki, ale zalezy mi na tym zaby posiadaly one oceny
nic zlego nie mialam na mysli, jedynie dobro ogolne szeroko pojete, oceniam kosmetyki zeby ktos mogl z tego skorzystac i licze na to ze w momencie kiedy ja bede chciala kupic cos, to w KWC nie beda tylko puste zgloszenia(a tego sie boje) a sporadycznie subiektywne oceny kosmetykowm, jedynie slowa producente zawarte w zgloszeniu, a przeicez to co podaje producent nie zawsze jest prawda
ja naprawde chcialam dobrze, Ty rowniez
a tak bardzo sie balam ze ktos zle zrozumie moje checi
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 21:47   #52
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Re: WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC, czekamy na zgode

Aaaaa... Skoro dotyczyło to wyłącznie seryjnej agitki, to kwestię opisów już rozumiem
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 22:41   #53
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC, czekamy na zgode

bluegirl napisał(a):
> pixie jak narazie przeszukalam tak sama dla siebie od gory kategorie az po paznokietki i mam narazie 3 zgloszone przez Ciebie produkty, ktorych sama nie ocenilas

Nie, no więcej ich jest, na pewno... W dodatku nie wszystkie będę mogła w najbliższym czasie ocenić, bo dopiero muszę je powyciągać zza innych i zacząć używać.
A są i takie (zapachy Estee Lauder), które zgłosiłam nie znając, z premedytacją i właśnie cichą nadzieją, że może któraś z dziewczyn piszących zza oceanu je opisze, zaopiniuje?..

> choc moge sie mylic, bo robilam to w nocy
> zauwazylam ze duzo jest podobnych nickow

Podobnych do mojego?? Niemożliwe! Może masz na myśli "pixie" i "pixie7"? To jam jest, tylko w kilku moich zgłoszeniach admin (ale który?.. ) nie dodał siódemeczki i zostałam łysą "pixie"
Spróbuję wyprosić poprawkę.

> jesli chcesz uzupelnic te recenzje to odezwij sie do mnie na gg 3189831, to podam Ci linki i nie bedziesz musiala szukac

Dzięki, Bluegirl, niestety też nie mam gg , ale teraz, kiedy mamy stosowny spis, chyba juz bezproblemowo znajdę swoje zgłoszenia i naprawdę postaram się ocenić, co się da, ale po zużyciu!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 22:51   #54
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: Do Magi

maga napisał(a):
> Więc - żeby nadać jakieś konstruktywne rysy tej dyskusji - po jakim czasie, Waszym zdaniem, nieocenione zgłoszenia powinny być usuwane z KWC ? 2 lata ? krócej ? dłużej ?

Mnie się wydaje, że w ogóle nie powinny być usuwane, a jeśli, to po upewnieniu się, że są już niedostępne na rynku. Ale może błądzę.

>
> w ogóle mam nieco wątpliwości co do usuwania kosmetyków obecnych na rynku z bazy ... szczególnie jeśli są to zgłoszenia wyczerpujące - dobrze opisane, opatrzone składem ... bo np. w czym są one gorsze od zgłoszeń, które mają tylko jedną opinie, i to jeszcze tej samej osoby ? (że dam siebie za przykład - zgłosiłam i oceniłam sporo produktów np. Lieraca, Matisa, które są trudno dostępne i obawiam się że nie będą miały wielu recenzji ...) więc dlaczego właściwie te mają zostać, a te bez żadnych recenzji wylecieć ?

Oj, tylko nie wycinaj, błagam, tych Lierac'ów i Matis'ów, sobie na niektóre ostrzę ząbki właśnie dzięki KWC i Twoim opiniom! Nabędę, zużyję, ocenię i może oddalę groźbę ich usunięcia...



>
>
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 23:11   #55
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC, czekamy na zgode

Joannea, , w takim razie especiali for ju nadal będę pisać dyrdymały
Też z przyjemnością i zainteresowaniem czytam Twoje recenzje!
Chyba mamy z resztą podobnie kapryśne cery...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 23:41   #56
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Re: Do Magi

pixie_76 napisał(a):
> maga napisał(a):
> > Więc - żeby nadać jakieś konstruktywne rysy tej dyskusji - po jakim czasie, Waszym zdaniem, nieocenione zgłoszenia powinny być usuwane z KWC ? 2 lata ? krócej ? dłużej ?
>
> Mnie się wydaje, że w ogóle nie powinny być usuwane, a jeśli, to po upewnieniu się, że są już niedostępne na rynku. Ale może błądzę.


I tutaj po raz kolejny zgadzam się z Pixie
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 23:55   #57
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC, czekamy na zgode

Chętnie dołączę się do akcji. Widzę, że Route 66 nie ma oceny. Mój mąż tego używa. Czy mogę to ocenić?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 00:24   #58
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC, czekamy na zgode

Pewnie, oceniaj! Przecież skoro Twój mąż tego używa, to dobrze znasz ten zapach.

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 04:39   #59
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC, czekamy na zgode

pixie
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6610
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8547
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8339
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8862
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 21:05   #60
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Do Magi

chuda_w-w napisał(a):
> pixie_76 napisał(a):
> > maga napisał(a):
> > > Więc - żeby nadać jakieś konstruktywne rysy tej dyskusji - po jakim czasie, Waszym zdaniem, nieocenione zgłoszenia powinny być usuwane z KWC ? 2 lata ? krócej ? dłużej ?
> >
> > Mnie się wydaje, że w ogóle nie powinny być usuwane, a jeśli, to po upewnieniu się, że są już niedostępne na rynku. Ale może błądzę.
>
>
> I tutaj po raz kolejny zgadzam się z Pixie


Dobra przekonałyście mnie To co dostępne w handlu nie będzie wylatywać z katalogu [ mniej roboty ]

__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.