Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-26, 15:40   #1
Pycia0308
Raczkowanie
 
Avatar Pycia0308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31

Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...


Dziewczyny świat mi się zawalił czuję się tak beznadziejnie... Bo jestem głupią idiotką... Kochałam się z chłopakiem, który mówił, że mnie kocha, że mu strasznie na mnie zależy, że co by się nie działo, on będzie przy mnie... No i wpadliśmy a on mnie po prostu zostawił z tym samą... Wiem, wiem - zaraz się gromy posypią na mnie, że jaka to ja jestem głupia, nieodpowiedzialna, że gówniara, że tak się kończy seks w wieku nastoletnim... Nie będę Was prosić, żebyście sobie oszczędziły takich komentów, bo i tak one będą... I ja się nie dziwię, to wszystko prawda byłam taka nieodpowiedzialna... Robiliśmy to z prezerwatywą... Ale przecież wiedziałam, że żadna metoda nie jest w 100% skuteczna... Szkoda, że wtedy nie pomyślałam o konsekwencjach tylko jestem "mądra po szkodzie"... A koleś zwiał, schował głowę w piasek i się do mnie nie odzywa... I ja i on jesteśmy dzieciakami... Ale on jeszcze bardziej strasznie mi źle z tym... Bardzo się boję
Pycia0308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 15:43   #2
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Bardzo Ci wspołczuje, ale musisz sie zastanowic,co teraz robic. Powiedziałas rodzicom? Pomoga Ci? Musisz wiedziec, ze dziecko, to juz odpowiedzialnosc na całe zycie, duzo radosci, ale i duzo smutków.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 15:43   #3
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez Pycia0308 Pokaż wiadomość
Dziewczyny świat mi się zawalił czuję się tak beznadziejnie... Bo jestem głupią idiotką... Kochałam się z chłopakiem, który mówił, że mnie kocha, że mu strasznie na mnie zależy, że co by się nie działo, on będzie przy mnie... No i wpadliśmy a on mnie po prostu zostawił z tym samą... Wiem, wiem - zaraz się gromy posypią na mnie, że jaka to ja jestem głupia, nieodpowiedzialna, że gówniara, że tak się kończy seks w wieku nastoletnim... Nie będę Was prosić, żebyście sobie oszczędziły takich komentów, bo i tak one będą... I ja się nie dziwię, to wszystko prawda byłam taka nieodpowiedzialna... Robiliśmy to z prezerwatywą... Ale przecież wiedziałam, że żadna metoda nie jest w 100% skuteczna... Szkoda, że wtedy nie pomyślałam o konsekwencjach tylko jestem "mądra po szkodzie"... A koleś zwiał, schował głowę w piasek i się do mnie nie odzywa... I ja i on jesteśmy dzieciakami... Ale on jeszcze bardziej strasznie mi źle z tym... Bardzo się boję
Jeśli zdecydujesz się urodzić (a nie musisz - Twoje sumienie i Twoja sprawa - wiem, wiem, zaraz mnie będą pouczać, że polskie prawo zabrania), to masz kilka wyjść:
1. wychowywać sama (lub z pomocą rodziców), a od ojca dziecka starać się o alimenty (lub od jego rodziców),
2. dać na wychowanie swoim rodzicom - wtedy to będzie bardziej Twój brat/siostra, niż dziecko,
3. oddać do adopcji.

Zastanów się jak chcesz aby wyglądało Twoje życie, bo hasło "jakoś to będzie", a rzeczywistość to dwie różne sprawy. Dziecko na pewno znacząco zmieni Twoje życie i nie ma się co oszukiwać - w pewnych sferach na lepsze, w pewnych na gorsze. Czy chcesz tej zmiany? To tylko Twoja decyzja.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-05-26 o 15:45
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 15:50   #4
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Znajdź zaufaną osobę w swoim środowisku, powiedz jej o swojej sytuacji, a na pewno Ci pomoże. Niech to będzie ktoś, kogo jesteś pewna, że nie będzie Ci moralizował.
Bądź silna i nie poddawaj się.
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 15:50   #5
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Bardzo wspolczuje Ale uszy do gory, nie Ty pierwsza i nie ostatnia. Na pewno z pomoca rodziny poradzisz sobie. Nigdy nie wiadomo jak się życie potoczy, kiedys mozesz uznac,ze wlasnie teraz przytrafila Ci sie najwspanialsza rzecz

A nawiasem mowiac co to za pomysl,ze koles zwial? Chodzi o to, że Cie nie wspiera duchowo?Czy alimenty tez sobie odpuszcza...? Pamietaj walcz o swoje.

Prosze, fragment z kodeksu, odnosnie Twoich praw:

Art. 141. § 1. Ojciec nie będący mężem matki obowiązany jest przyczynić się w rozmiarze odpowiadającym okolicznościom do pokrycia wydatków związanych z ciążą i porodem oraz kosztów trzymiesięcznego utrzymania matki w okresie porodu. Z ważnych powodów matka może żądać udziału ojca w kosztach swego utrzymania przez czas dłuższy niż trzy miesiące. Jeżeli wskutek ciąży lub porodu matka poniosła inne konieczne wydatki albo szczególne straty majątkowe, może ona żądać, ażeby ojciec pokrył odpowiednią część tych wydatków lub strat. Roszczenia powyższe przysługują matce także w wypadku, gdy dziecko urodziło się nieżywe.
§ 2. Roszczenia matki przewidziane w paragrafie poprzedzającym przedawniają się z upływem lat trzech od dnia porodu.

Art. 142. Jeżeli ojcostwo mężczyzny nie będącego mężem matki zostało uwiarygodnione, matka może żądać, ażeby mężczyzna ten jeszcze przed urodzeniem się dziecka wyłożył odpowiednią sumę pieniężną na koszty utrzymania matki przez trzy miesiące w okresie porodu oraz na koszty utrzymania dziecka przez pierwsze trzy miesiące po urodzeniu. Termin i sposób zapłaty tej sumy określa sąd.

Art. 143. Jeżeli ojcostwo mężczyzny, który nie jest mężem matki, nie zostało ustalone, zarówno dziecko, jak i matka mogą dochodzić roszczeń majątkowych związanych z ojcostwem tylko jednocześnie z dochodzeniem ustalenia ojcostwa. Nie dotyczy to roszczeń matki, gdy dziecko urodziło się nieżywe.
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 15:50   #6
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez Pycia0308 Pokaż wiadomość
Dziewczyny świat mi się zawalił czuję się tak beznadziejnie... Bo jestem głupią idiotką... Kochałam się z chłopakiem, który mówił, że mnie kocha, że mu strasznie na mnie zależy, że co by się nie działo, on będzie przy mnie... No i wpadliśmy a on mnie po prostu zostawił z tym samą... Wiem, wiem - zaraz się gromy posypią na mnie, że jaka to ja jestem głupia, nieodpowiedzialna, że gówniara, że tak się kończy seks w wieku nastoletnim... Nie będę Was prosić, żebyście sobie oszczędziły takich komentów, bo i tak one będą... I ja się nie dziwię, to wszystko prawda byłam taka nieodpowiedzialna... Robiliśmy to z prezerwatywą... Ale przecież wiedziałam, że żadna metoda nie jest w 100% skuteczna... Szkoda, że wtedy nie pomyślałam o konsekwencjach tylko jestem "mądra po szkodzie"... A koleś zwiał, schował głowę w piasek i się do mnie nie odzywa... I ja i on jesteśmy dzieciakami... Ale on jeszcze bardziej strasznie mi źle z tym... Bardzo się boję
Powiedz o ciąży rodzicom, im prędzej tym lepiej.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 15:52   #7
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Ile masz lat?
Jesteś pewna, że to ciąża?
Rodzice wiedzą?
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 15:52   #8
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Znajdź sobie kogoś zaufanego, najlepiej rodziców i im wszystko powiedz. Nie możesz być z tym sama, bo sobie nie poradzisz.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 15:53   #9
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

I nie tylko swoim rodzicom, Freso, ale także jego Nikt nie każe być wam razem (broń Boże nie bierzcie na siłę ślubu!!!), ale zrobił dziecko, niech teraz odpowiada. Wiatropylna nie jesteś.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 15:54   #10
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Prowokacja.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 15:54   #11
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jeśli zdecydujesz się urodzić (a nie musisz - Twoje sumienie i Twoja sprawa - wiem, wiem, zaraz mnie będą pouczać, że polskie prawo zabrania), to masz kilka wyjść:
1. wychowywać sama (lub z pomocą rodziców), a od ojca dziecka starać się o alimenty (lub od jego rodziców),
2. dać na wychowanie swoim rodzicom - wtedy to będzie bardziej Twój brat/siostra, niż dziecko,
3. oddać do adopcji.

Zastanów się jak chcesz aby wyglądało Twoje życie, bo hasło "jakoś to będzie", a rzeczywistość to dwie różne sprawy. Dziecko na pewno znacząco zmieni Twoje życie i nie ma się co oszukiwać - w pewnych sferach na lepsze, w pewnych na gorsze. Czy chcesz tej zmiany? To tylko Twoja decyzja.
Nawet nie tyle polskie prawo ile jakieś podstawowe wartości moralne.Ja nigdy nie zrozumiem aborcji, no to taki OT

Co do reszty- zgadzam się. Ważne, żebyś nie była sama i żeby ktoś Cię wspierał. A mogę wiedzieć ile masz lat?
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 15:58   #12
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Nawet nie tyle polskie prawo ile jakieś podstawowe wartości moralne.Ja nigdy nie zrozumiem aborcji, no to taki OT
Kazdy ma swoje, a to jej zycie i jej sprawa.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 16:31   #13
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

skoro nie chce się zajmować dzieckiem, niech płaci alimenty.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 16:32   #14
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Prowokacja.
też tak myślę.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 16:39   #15
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

E tam, przecież takie rzeczy się zdarzają. Niestety
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 16:39   #16
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Prowokacja.
Tak, oczywiście, wszystko jest prowokacją
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 16:50   #17
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Nawet nie tyle polskie prawo ile jakieś podstawowe wartości moralne.Ja nigdy nie zrozumiem aborcji, no to taki OT

Co do reszty- zgadzam się. Ważne, żebyś nie była sama i żeby ktoś Cię wspierał. A mogę wiedzieć ile masz lat?
Z jej postów wynika, że jest w trzeciej klasie gimnazjum.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 16:58   #18
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

prowokacja? ale w jakim celu
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 17:31   #19
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

no nie zaciekawie sytuacja wygląda, ale rozumiem Cię. Aaa ile masz wgl lat ??
krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 17:44   #20
izaxxx
Raczkowanie
 
Avatar izaxxx
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 116
GG do izaxxx
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

W profilu ma wpisane 16 lat.
izaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 17:52   #21
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Idziesz teraz do szkoły średniej o ile dziewczyny dobrze piszą, więc dokładnie przemyśl co chcesz zrobić. Trudno będzie Ci pogodzić dziecko i naukę, ale zdarzają się gorsze rzeczy.
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 17:55   #22
izaxxx
Raczkowanie
 
Avatar izaxxx
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 116
GG do izaxxx
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Może pomyśl nad liceum wieczorowym, albo zaocznym.
Na pewno dasz rade
izaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:28   #23
SickAtHeart
Raczkowanie
 
Avatar SickAtHeart
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez milka8686 Pokaż wiadomość
Bardzo wspolczuje Ale uszy do gory, nie Ty pierwsza i nie ostatnia. Na pewno z pomoca rodziny poradzisz sobie.
[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;12472727]Znajdź sobie kogoś zaufanego, najlepiej rodziców i im wszystko powiedz. Nie możesz być z tym sama, bo sobie nie poradzisz.[/QUOTE]

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;12472734]I nie tylko swoim rodzicom, Freso, ale także jego Nikt nie każe być wam razem (broń Boże nie bierzcie na siłę ślubu!!!), ale zrobił dziecko, niech teraz odpowiada. Wiatropylna nie jesteś.[/QUOTE]

Nic dodać, nic ująć!
__________________
Uczę się żyć na nowo...
SickAtHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:29   #24
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
prowokacja? ale w jakim celu
świeżynka jestes na wizazu wiec jeszcze nie wiesz ,ze prowokacje zdarzaja sie tutaj czesto i gęsto ,ot tak dla zabawy ,żeby poczuc sie przez 5 sytron kims innym ,zeby posmiac sie z dziewczyn które udzielaja porad ,z tych angazujących się.

nie takie historie sie tutaj dzialy.

niestety.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:30   #25
Mascara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 172
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

prowokacja na bank.
Mascara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:44   #26
GooosiaAq
Raczkowanie
 
Avatar GooosiaAq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 155
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Niekoniecznie musi być to prowokacja.

Sama znam dziewczyne,która mając 16 lat własnie urodziła dziecko, zrezygnowała z chodzenia do szkoły i ma nauczanie indywidulane.Razem z chlopakiem jakoś dają rade,w końcu nikt nie powiedział ,że będzie łatwo.

Także autorko,jeśli to prawda co piszesz to porozmawiaj z kimś zaufanym i przemyśl sobie to wszystko na spokojnie.Użalanie się teraz nad swoim losem nic Ci nie da...
__________________
"Muzyka uspokaja umysł, ułatwia wzlot myśli, a gdy trzeba, pobudza do walki"
GooosiaAq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:47   #27
pineapple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 210
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Anonimowość daje ten komfort, że można sobie zrobić z kogoś "jaja", ale to chyba nie powód żeby każdą "nienormalną" sytuacje tak traktować. Takie ciąże się zdarzają (sama słyszałam o co najmniej trzech - co prawda siedemnastoletnich - mamusiach, ale autorka tematu już się zbliża). Nawet jeśli teoretyzuje to niech wie, jakie ma potem możliwości. Możliwe, że komuś się przyda.
Co do tematu to uważam, że powinnaś sama podjąć wstępną decyzje, a potem przedyskutować to z kimś komu ufasz, a potem rodzicom jeśli to nie znaleźli się w tym zacnym pierwszym gronie. Możesz obawiać się ich reakcji, dlatego proponuje znaleźć wsparcie.
pineapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:48   #28
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

też mało wiarygodny wydaje mi się ten post, te ogólniki w stylu "chłopak zwiał" eeee..

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2009-05-26 o 18:49
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:50   #29
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Zakładając że to nie prowokacja...
Co to znaczy że koles cię zostawił? Sama sobie tego dziecka nie zrobiłaś ! W pierwszej kolejności mówisz rodzicom (i tak się wyda- im wcześniej tym lepiej dla wszystkich), w drugiej kolejności muszą zostać poinformowani rodzice tego chłopaka. sama nie dasz rady dziecka wychować, więc pewnie rodzice (lub jedno z nich zakładajac oczywiście że nie pracuje) będą zostawać z dzieckiem jak będziesz chodziła do szkoły- i tak sie bez nich nie obejdzie. Alimenty będziesz dostawać pewnie od rodziców chłopaka. Najlepiej to załatwić jak najszybciej. Jedno ci radzę nie przerywaj nauki.
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 19:23   #30
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez Mascara Pokaż wiadomość
prowokacja na bank.
Może łaskawie nas oświecisz, skąd ta pewność ?
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.