Co On ma na mysli? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-27, 02:16   #31
AgataM86
Rozeznanie
 
Avatar AgataM86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 501
Dot.: Co On ma na mysli?

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
trafiłam tu przez przypadek i jestem strasznie ciekawa jak ta historia sie zakonczyla ??
Wiec...
bylo spotykanie sie, klotnie, godzenie sie, w urodziny nic nie bylo bo byl to etap klotni. Pozniej bylo oficjalne zejscie, przez kolejne 1,5 roku bylismy razem. Pytania o przyszlosc zbywal mowiac, ze mlodzi jestesmy.
Potrzebowalam zmiany. Wrocilam do siebie na wakacje, poznalam kogos innego, on chyba wyczuwal, ze powoli sie oddalam i nagle zaczelo mu baaardzo zalezec.
Przemyslalam wszystko, zrozumialam czego chce. Rozstalam sie z nim i teraz od 4 miesiecy jestem z kims innym, niesamowicie szczesliwa.
Od exa dowiedzialam sie, ze zanim go zostawilam kupil pierscionek i wplacil zaliczke na dom dla nas, tu w Polsce (o tym marzylam).
Pierscionek postanowil mi dac (bo ma nadzieje ze jeszcze kiedys bedziemy razem no i jako pamiatke), po czym rozmyslil sie, mowiac, ze nie zasluguje na niego bo tak szybko o nim zapomnialam wiazac sie z kims innym. A ze "dotrzymuje slowa" (mowil, ze go da) to kupil mi podobny, tylko ze nie z diamentem tylko krysztalkami Svarowskiego, kilka razy tanszy Po tej akcji zaczelam sie zastanawiac z kim ja bylam prze te 5 lat. Acha, no i jescze podobno spisal testament (bo planuje extremalny sport jako hobby i boi sie o swoje zycie) w ktorym napisal, ze dostane jakas tam kase jesli tylko nie bede zamezna
Az mi wstyd, ze z kims takim bylam i to tyle czasu. Milosc jest slepa.
Wazne, ze teraz jestem baaaaaardzo szczesliwa a TZ to zupelne przeciwienstwo exa.
__________________

Edytowane przez AgataM86
Czas edycji: 2008-12-27 o 02:20 Powód: lit
AgataM86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 17:01   #32
AgataM86
Rozeznanie
 
Avatar AgataM86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 501
Dot.: Co On ma na mysli?

OMG ale stare dzieje, w dodatku telenowela :P
Coz, moj EX nadawal sie do brazylijskiego tasiemca

Od prawie roku jestem szczesliwa mezatka a wspomnienia o EX przyprawiaja mnie o boje brzucha (ze smiechu oczywiscie )
__________________
AgataM86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.