odchudzanie na udach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-01, 12:48   #1
Krzychy1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1

odchudzanie na udach


Witam wszystkich ! Moja dziewczyna ma taki problem że w młodości zażywała jakieś leki i teraz ma bardzo grube uda i pupe. Natomiast na brzuchu i na piersiach jest szczupła, łydki także tylko uda. i wygląda to dość nierównomiernie. Chciałbym zapytać co może jej pomóc? Dodam że nie jest zbyt dużo, je mało, ogranicza słodycze. Od dwóch dni ćwiczy uda robiąc po 50 przysiadów czy też brzuszek. Mam takie pytanie czy warto byłoby też zakupić coś na lepszy metabolizm? czy warto iść na aerobik? może na rowerek? Doardźcie nam prosze Bardzo proszę jeszcze o radę jakie ćwiczenia można wykonywać na uda pozdrawiam wszystkich
Krzychy1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 13:31   #2
arkak
Raczkowanie
 
Avatar arkak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 110
Dot.: odchudzanie na udach

Myśle że to nie problem leków "w młodści" tylko po prostu ma typ budowy gruszki to dość popularne u kobiet... niestety

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

aaa no i po pierwsze uważam ze nie ma sensu robić przysiadów... Żeby pozbyć się tłuszczu szczerze polec am orbiterek/ rowerek czy bieganie (ok godziny) ewentualnie interwały
Co do leków czy spalaczy to już darujcie sobie takie specyfiki... odstawicie i wszystko wroci do tego tylko zatruwa organizm... Jes zdrowo duzo miesa mniej wegli i tluszczu...
__________________
Żyj chwilą!!!
arkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 19:47   #3
Eagleksia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: odchudzanie na udach

Witam,
Ja polecam na uda i pupe cwiczenia pilates.Oto link
http://www.youtube.com/watch?v=I-m8A...eature=related
Cwicze od tygodnia i juz widze poprawe.Pozdrawiam i powodzenia
Eagleksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 17:37   #4
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: odchudzanie na udach

Cytat:
Napisane przez Krzychy1986 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich ! Moja dziewczyna ma taki problem że w młodości zażywała jakieś leki i teraz ma bardzo grube uda i pupe. Natomiast na brzuchu i na piersiach jest szczupła, łydki także tylko uda. i wygląda to dość nierównomiernie. Chciałbym zapytać co może jej pomóc? Dodam że nie jest zbyt dużo, je mało, ogranicza słodycze. Od dwóch dni ćwiczy uda robiąc po 50 przysiadów czy też brzuszek. Mam takie pytanie czy warto byłoby też zakupić coś na lepszy metabolizm? czy warto iść na aerobik? może na rowerek? Doardźcie nam prosze Bardzo proszę jeszcze o radę jakie ćwiczenia można wykonywać na uda pozdrawiam wszystkich
Taką ma budowę!
Nie można tyć/chudnąć w 1 miejscu ciała - wszysto rozkłada się wg. Twoich proporcji w jaich jestes zbudowany.

Jeśli Twoja dziewczyna chce mieć szczuplejsze uda to i ta musi schudnąć całościowo.... bo nie istnieje miejscowe spalanie tłuszczu.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.