Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażanki - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-18, 19:47   #3391
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

hej dziewczyny

wybrałam się dziś na poszukiwanie spodni i poszło zaskakująco łatwo kupiłam dwie pary rurek (szare i granatowe) w pierwszym sklepie do jakiego weszłam, czyli w Big Star.
u nich nie ma problemów z długościami. pomimo moich 182 cm wzrostu niektóre modele na długość 36 były aż za długie. kupiłam jedne z długością 36 i jedne z długością 34. trochę gorzej z cenami, bo zapłaciłam 230 i 240 zł, ale mam nadzieję, że nie przetrą mi się tak szybko jak tańsze spodnie z Zary.
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 21:21   #3392
Iwa1631
Raczkowanie
 
Avatar Iwa1631
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 232
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Kochane,a czy jako te wysokie kobiety miałyście jakies problemy z miesiaczka?? bo pani ginekolog mi powiedziala,ze te wysokie kobiety maja wiecej problemow....
Iwa1631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 22:34   #3393
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Cytat:
Napisane przez Iwa1631 Pokaż wiadomość
Kochane,a czy jako te wysokie kobiety miałyście jakies problemy z miesiaczka?? bo pani ginekolog mi powiedziala,ze te wysokie kobiety maja wiecej problemow....
ja miałam problemy z miesiączką a jestem wysoka
a o jakie problemy chodzi?
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 22:43   #3394
peggy_sue_
Rozeznanie
 
Avatar peggy_sue_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 868
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Poza tym, że co miesiąc zdycham jak pies to nie mam żadnych. :P
__________________
"If Placebo was a drug, they would no doubt be pure heroin - dangerous, mysterious and totally addictive."
Brian Molko


studentka germanistyki z językiem angielskim
na Uniwersytecie Jagiellońskim
peggy_sue_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 22:57   #3395
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Cytat:
Napisane przez peggy_sue_ Pokaż wiadomość
Poza tym, że co miesiąc zdycham jak pies to nie mam żadnych. :P
To chyba nie jest przypadlosc wylacznie wysokich
Ja nic niepokojacego u siebie nie zauwazylam
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 23:47   #3396
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Cytat:
Napisane przez Iwa1631 Pokaż wiadomość
Kochane,a czy jako te wysokie kobiety miałyście jakies problemy z miesiaczka?? bo pani ginekolog mi powiedziala,ze te wysokie kobiety maja wiecej problemow....
ja mam niestety problemy, wlasnie aktualnie probuje uregulowac okres przy pomocy tabletek( ale nigdy nie spotkalam sie z stwierdzneiem, ze moj nieregularny okres moze byc zwiazany z wzrostem).
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:27   #3397
_Lenka
Raczkowanie
 
Avatar _Lenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 218
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Cytat:
Napisane przez q_kaska_q Pokaż wiadomość
ja mam niestety problemy, wlasnie aktualnie probuje uregulowac okres przy pomocy tabletek( ale nigdy nie spotkalam sie z stwierdzneiem, ze moj nieregularny okres moze byc zwiazany z wzrostem).
wysoki wzrost może mieć wpływ na problemy z okresem?! nigdy się nie spotkałam z takim stwierdzeniem szczerze mówiąc....
Ja też mam nieregularny okres gdy nie biorę tabletek ale nigdy lekarz mi nie powiedział, że to wina wzrostu....
_Lenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 09:58   #3398
peggy_sue_
Rozeznanie
 
Avatar peggy_sue_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 868
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Cytat:
Napisane przez _Lenka Pokaż wiadomość
wysoki wzrost może mieć wpływ na problemy z okresem?! nigdy się nie spotkałam z takim stwierdzeniem szczerze mówiąc....
Ja też mam nieregularny okres gdy nie biorę tabletek ale nigdy lekarz mi nie powiedział, że to wina wzrostu....
No z nieregularnością też mam różnie, ale zazwyczaj jest to kilka dni +/-.
__________________
"If Placebo was a drug, they would no doubt be pure heroin - dangerous, mysterious and totally addictive."
Brian Molko


studentka germanistyki z językiem angielskim
na Uniwersytecie Jagiellońskim
peggy_sue_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:12   #3399
Iwa1631
Raczkowanie
 
Avatar Iwa1631
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 232
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Przepraszam jesli kogos urazilam,ale powiedziala mi tak pani ginekolog. Powiedziala,ze wlasnie te wysokie maja wiecej problemow (regularnosc itp). Nie biore tego do siebie i przepraszam jesli tak to niektore z Was odbieraja. Ja jako ta z wysokich nie wzielam tego tak do siebie.
Iwa1631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 11:51   #3400
mariic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 74
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

wybrałam się dziś na poszukiwanie spodni i poszło zaskakująco łatwo kupiłam dwie pary rurek (szare i granatowe) w pierwszym sklepie do jakiego weszłam, czyli w Big Star.
u nich nie ma problemów z długościami. pomimo moich 182 cm wzrostu niektóre modele na długość 36 były aż za długie. kupiłam jedne z długością 36 i jedne z długością 34. trochę gorzej z cenami, bo zapłaciłam 230 i 240 zł, ale mam nadzieję, że nie przetrą mi się tak szybko jak tańsze spodnie z Zary.
Obawiam się że jakość spodni w BS ostatnio mocno się pogorszyła. Kiedyś były warte swojej ceny - teraz nie za bardzo. Miałam spodnie nieco ponad rok i nie chodziłam w nich jakość często, w pewnym momencie (i nie było to w domu!) po prostu rozdarły się po wewnętrznej stronie uda. Ale może.... to tylko mi się tak trafiło Ja ogólnie mam pecha we wszystkim także...:P
mariic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 12:03   #3401
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Cytat:
Napisane przez mariic Pokaż wiadomość
Obawiam się że jakość spodni w BS ostatnio mocno się pogorszyła. Kiedyś były warte swojej ceny - teraz nie za bardzo. Miałam spodnie nieco ponad rok i nie chodziłam w nich jakość często, w pewnym momencie (i nie było to w domu!) po prostu rozdarły się po wewnętrznej stronie uda. Ale może.... to tylko mi się tak trafiło Ja ogólnie mam pecha we wszystkim także...:P
nie strasz
dotychczas miałam tylko jedne spodnie BS i byłam z nich bardzo zadowolona, jeśli chodzi o jakość.
na szczęście jest roczna gwarancja i podobno uznają reklamacje związane z przetarciami, a to najczęstszy sposób w jaki niszczą mi się spodnie.
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 12:27   #3402
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Cytat:
Napisane przez Iwa1631 Pokaż wiadomość
Przepraszam jesli kogos urazilam,ale powiedziala mi tak pani ginekolog. Powiedziala,ze wlasnie te wysokie maja wiecej problemow (regularnosc itp). Nie biore tego do siebie i przepraszam jesli tak to niektore z Was odbieraja. Ja jako ta z wysokich nie wzielam tego tak do siebie.
Mysle, ze nikogo nie urazilas Po prostu ta teoria niekoniecznie ma wiele wspolnego z prawda jak widac, ale ja lekarzem nie jestem takze...
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 17:09   #3403
_Lenka
Raczkowanie
 
Avatar _Lenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 218
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Cytat:
Napisane przez Iwa1631 Pokaż wiadomość
Przepraszam jesli kogos urazilam,ale powiedziala mi tak pani ginekolog. Powiedziala,ze wlasnie te wysokie maja wiecej problemow (regularnosc itp). Nie biore tego do siebie i przepraszam jesli tak to niektore z Was odbieraja. Ja jako ta z wysokich nie wzielam tego tak do siebie.
nie uraziłaś tylko dziwne stwierdzenie, w dodatku z ust lekarza...
Jeśli chodzi o przypadłości wysokich osób to słyszałam o problemach z kręgosłupem, ale to juz przegadałyśmy wyzej i również długie nogi mają większą tendencję do żylaków, ale też geny mają dużo z tym wspólnego...
_Lenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 19:46   #3404
tyska04
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 936
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Też nie słyszałam o tym, w sumie ciekawe, może w coś tym jest?
U mnie w sumie problemy z kręgosłupem pojawiają się tylko podczas okresu. No tak mnie boli, że nic tylko go wyciąć!
__________________
"posiadam wiarę w niemożliwą moc
potrafię jeśli chcę rozświetlić mrok
mogę poruszyć was na kilka chwil
tylko zrozumcie kiedy zechcę znowu z sobą być "
tyska04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 21:37   #3405
mariic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 74
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Cytat:
Napisane przez tyska04 Pokaż wiadomość
Też nie słyszałam o tym, w sumie ciekawe, może w coś tym jest?
U mnie w sumie problemy z kręgosłupem pojawiają się tylko podczas okresu. No tak mnie boli, że nic tylko go wyciąć!
Mnie cały czas boli tak, że tylko go wyciąć Ale co zrobić...
Powiem Wam - byłam u kręgarza (a ile mnie to kosztowało ;/) i był pierwszą osobą (od kiedy próbuje się leczyć i diagnozować) który nie zwalił bólu i problemów na mój wzrost. Ba! Słowem o moim wzroście nie wspomniał! Traktował mnie jak normalną pacjentkę a nie taką, która skarży się na ból a jest wysoka i przecież to normalne! Normalnie... Uwielbiam go;D
mariic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 21:58   #3406
peggy_sue_
Rozeznanie
 
Avatar peggy_sue_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 868
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Cytat:
Napisane przez mariic Pokaż wiadomość
Mnie cały czas boli tak, że tylko go wyciąć Ale co zrobić...
Powiem Wam - byłam u kręgarza (a ile mnie to kosztowało ;/) i był pierwszą osobą (od kiedy próbuje się leczyć i diagnozować) który nie zwalił bólu i problemów na mój wzrost. Ba! Słowem o moim wzroście nie wspomniał! Traktował mnie jak normalną pacjentkę a nie taką, która skarży się na ból a jest wysoka i przecież to normalne! Normalnie... Uwielbiam go;D
Tak trochę nie w temacie, ale wrzucę swoje trzy grosze: swego czasu miałam spore problemy z sercem, omdlenia, ciągle mi było słabo i niedobrze, serce mnie bolało, drętwiała mi ręka... Ogólnie nieprzyjemnie. Najeździłam się po lekarzach - wiadomo, z sercem nie ma żartów. Byłam u wszystkich "najlepszych" w okolicy, w swoim mieście, w Łodzi. Tyle, co pieniędzy, czasu i siły na to wszystko wywaliłam to moje. I nikt tak naprawdę nie wiedział, co mi jest, a że głupio było się przyznać to wymyślali zawsze to, że jestem wysoka i bardzo szczupła. No i czasem doszło bonusowo niskie ciśnienie. Po kolejnym omdleniu poszłam do pierwszego z brzegu lekarza w moim mieście - nie miałam już chęci ani czasu szukać kolejnego "specjalisty". I... bach! Najlepszy, jakiego spotkałam. Przemiły, kompetentny, zrobił wszystkie możliwe badania, zdiagnozował i trafnie przewidział dalszy rozwój mojej wady. I nie zdarł ze mnie kosmicznych pieniędzy.
Tak więc... rozumiem w 100% Twoją radość ze znalezienia normalnego lekarza, który widzi coś więcej niż 180...
__________________
"If Placebo was a drug, they would no doubt be pure heroin - dangerous, mysterious and totally addictive."
Brian Molko


studentka germanistyki z językiem angielskim
na Uniwersytecie Jagiellońskim
peggy_sue_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 11:47   #3407
mariic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 74
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Cytat:
Napisane przez peggy_sue_ Pokaż wiadomość
Tak trochę nie w temacie, ale wrzucę swoje trzy grosze: swego czasu miałam spore problemy z sercem, omdlenia, ciągle mi było słabo i niedobrze, serce mnie bolało, drętwiała mi ręka... Ogólnie nieprzyjemnie. Najeździłam się po lekarzach - wiadomo, z sercem nie ma żartów. Byłam u wszystkich "najlepszych" w okolicy, w swoim mieście, w Łodzi. Tyle, co pieniędzy, czasu i siły na to wszystko wywaliłam to moje. I nikt tak naprawdę nie wiedział, co mi jest, a że głupio było się przyznać to wymyślali zawsze to, że jestem wysoka i bardzo szczupła. No i czasem doszło bonusowo niskie ciśnienie. Po kolejnym omdleniu poszłam do pierwszego z brzegu lekarza w moim mieście - nie miałam już chęci ani czasu szukać kolejnego "specjalisty". I... bach! Najlepszy, jakiego spotkałam. Przemiły, kompetentny, zrobił wszystkie możliwe badania, zdiagnozował i trafnie przewidział dalszy rozwój mojej wady. I nie zdarł ze mnie kosmicznych pieniędzy.
Tak więc... rozumiem w 100% Twoją radość ze znalezienia normalnego lekarza, który widzi coś więcej niż 180...
Niby radość ale dalej nie zdiagnozował niczego konkretnego... Mam czekać trzy tygodnie na poprawę a jak nie... to nie wiem co. Jakoś nie bawi mnie wydawanie kolejnych pieniędzy u niego. Szczególnie, że muszę tam dojeżdżać 100 km...
mariic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 12:00   #3408
peggy_sue_
Rozeznanie
 
Avatar peggy_sue_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 868
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Mam nadzieję, że to jednak się okaże ten, a pieniądze i poświęcony czas dzadzą jakieś efekty.
__________________
"If Placebo was a drug, they would no doubt be pure heroin - dangerous, mysterious and totally addictive."
Brian Molko


studentka germanistyki z językiem angielskim
na Uniwersytecie Jagiellońskim
peggy_sue_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 19:02   #3409
mariic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 74
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Cytat:
Napisane przez peggy_sue_ Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że to jednak się okaże ten, a pieniądze i poświęcony czas dzadzą jakieś efekty.
Ja również.
Ale może wróćmy do bardziej... przyziemnych tematów: jadę jutro na zakupy (bleee...) jaki sklep ze spodniami polecacie? Z takich co są w galeriach handlowych.
mariic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 20:07   #3410
mariic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 74
Unhappy Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Heej, co tu taki zastój?
mariic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 08:56   #3411
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

tutaj, tak właśnie jest piszę w tym wątku prawie od początku i często zdarzają się dłuższe (nawet miesięczne zastoje). ale potem zastój się kończy i jak się wszystkie dziewczyny rzucą to nie nadążam z czytaniem
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 12:24   #3412
natasia20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Daaaleko:-)
Wiadomości: 11 081
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
tutaj, tak właśnie jest piszę w tym wątku prawie od początku i często zdarzają się dłuższe (nawet miesięczne zastoje). ale potem zastój się kończy i jak się wszystkie dziewczyny rzucą to nie nadążam z czytaniem
Nie chcemy chyba zastoju? Zna któraś ćwiczenia na szczupłe nogi?
natasia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 14:55   #3413
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Witam, czy mozna tu sie jeszcze przylaczyc?
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:13   #3414
agatiki777
Raczkowanie
 
Avatar agatiki777
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: JG/Wro
Wiadomości: 50
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Cytat:
Napisane przez natasia20 Pokaż wiadomość
Nie chcemy chyba zastoju? Zna któraś ćwiczenia na szczupłe nogi?
nam na aerobiku babka mówiła, że nie ma nic lepszego na nogi, jak przysiady - robisz przysiad tak, żeby kolana nie wystawały przez palce u stóp - 8 razy, następnie przez 8 razy robisz przysiad, ale w taki sposób, jakbyś chciała zrobić 3 (czyli jakby się lekko bujasz na tych nogach), potem znowu te normalne 8 i na koniec - tak, jak w drugim kroku - czyli lekkie bujanie się na ugiętych do przysiadu nogach, ale nie 3 razy, tylko 7 razy i to wszystko składa się na jedną serię - powtarzasz ją gdzieś 5 razy, codziennie.

Uf... mam nadzieję, że dobrze wyraziłam to, co chciałam wyrazić

Ja jeszcze na łydki robię coś takiego przez 5 minut - podnoszę się na palcach u stóp i opuszczam, w dość szybkim tempie. I nie przeczę - mięsień na łydce już jest zarysowany tak, jak chciałam (ale dość długo ćwiczyłam)

Pozdrawiam
agatiki777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 18:19   #3415
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Są tu jakieś młode laski ?
pamiętajcie jak bedziecie sobie własne M urządzały żeby wstawić na chatę meble pod Was wzrost to niesamowicie ułatwia sprawe, szczegolnie w kuchni ! mega wygoda.


przeciągajcie sie po wstaniu z łóżka a dzień rozpoczynajcie zrobieniem mostka i paroma krążeniami ramion.


wzrost i miesiączka nie mają związku tak samo jak długość paznokcia wskazującego i kolor firanek xd
hahahheheheh uśmiałam się po pachy, co to za ginekolog ?....XD
(mysle ze moglo mu chodzic o wzrost i fakt ze wysokie kobiety najczesciej są bardzo szczupłe a niska waga może zaburzać miesiączkowanie).
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:48   #3416
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Cytat:
Napisane przez natasia20 Pokaż wiadomość
Nie chcemy chyba zastoju? Zna któraś ćwiczenia na szczupłe nogi?
skakanka

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Witam, czy mozna tu sie jeszcze przylaczyc?
jasne ile masz wzrostu?
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 20:50   #3417
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

zmniejszenie porcji jedzenia. Ruch.

Ćwiczenia rozciągające!
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 08:39   #3418
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

wybrałam się dziś na poszukiwanie spodni i poszło zaskakująco łatwo kupiłam dwie pary rurek (szare i granatowe) w pierwszym sklepie do jakiego weszłam, czyli w Big Star.
u nich nie ma problemów z długościami. pomimo moich 182 cm wzrostu niektóre modele na długość 36 były aż za długie. kupiłam jedne z długością 36 i jedne z długością 34. trochę gorzej z cenami, bo zapłaciłam 230 i 240 zł, ale mam nadzieję, że nie przetrą mi się tak szybko jak tańsze spodnie z Zary.
uch! mnie tez to czeka chcialabym jakies dluugie legginsy jeansowe ale to juz chyba marzenie... mam dzis takie na sobie i siegaja mi do kostek

Kiedys nosiłam tylko ich spodnie daj znać jak z jakością

Cytat:
Napisane przez Iwa1631 Pokaż wiadomość
Kochane,a czy jako te wysokie kobiety miałyście jakies problemy z miesiaczka?? bo pani ginekolog mi powiedziala,ze te wysokie kobiety maja wiecej problemow....
ja mam problemy od zawsze uznajmy ze od 13 roku zycia, gdzie z pewnoscia nie mialam 182 cm wzrostu teraz czekam na okres od 3 miesiecy i... nic

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
tutaj, tak właśnie jest piszę w tym wątku prawie od początku i często zdarzają się dłuższe (nawet miesięczne zastoje). ale potem zastój się kończy i jak się wszystkie dziewczyny rzucą to nie nadążam z czytaniem
oj tak xD ja sama zagladam tu i znikam, zagladam i znikam xD jestem okropna jak na załozycielke:P fajnie, ze jakies "staruszki" tu jeszcze zaglądają

w nastepnym tygodniu wypłata i musze kupic jakies botki... tylko.. czy w jakims sklepie jeszcze sa?

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Witam, czy mozna tu sie jeszcze przylaczyc?
oj jak ja bym chciala nie farbowac wlosow

Zapraszamy

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez earring Pokaż wiadomość
Mi wszyscy co mnie troszkę dłużej nie widzieli mówią "o znowu urosłaś" a ja mam ochotę przypierdzielić im czymś w głowę na nic się zda mówienie nie rosnę od co najmniej dwóch lat, oni i tak będą tak mówić dopóki nie będę na emeryturze i nie zacznę się kurczyć -,-
haha dokladnie moj brat cioteczny mowi mi to za kazdym razem kiedy mnie widzi albo krzyczy za mna: Cześć najmniejsza z rodziny

nie narzekajmy ludzie zawsze beda chcieli nam dopiekac, nawet zartobliwie i serdecznie czasami sobie mysle, ze fajnie byłoby miec 170 np:P ale wtedy juz nie czulabym się na swój sposób wyjątkowa jak teraz
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 13:59   #3419
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Witam, chyba się do Was przyłączę, jeśli można

Mam 178 cm wzrostu i akurat bardzo mi z tym dobrze. Jedynie czym się wyróżniam to wagą, bo nie jestem standardowo szczupłą wysoką kobietą :p Raczej z cycem i tyłkiem, biodrami i innymi krągłymi przymiotami

Tak do tematu "okres a wzrost" - ten ginekolog chyba nie za bardzo zna się na rzeczy. Jak wzrost może mieć związek z regularnością okresu?
Problemy z kręgosłupem - to faktycznie ma sens (choć wiele też geny robią, wiadomo). Sama już po dwóch operacjach jestem (a lat mam 20) :/
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:27   #3420
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Nigdy nie miałam problemów zdrowotnych z powodu wzrostu... Może ze względu na sport (kolana, oj kolana), ale i tak się ruszam, a co
W ogóle to swego czasu trener powiedział, że wysocy mają problem z koordynacją ruchów ;D
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-10 12:03:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.