Wiosenny Szał Ciał! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Rossmann - Szał Ciał

Notka

Konkurs Rossmann - Szał Ciał Załóż swój wątek na dedykowanym forum "Szał ciał" - czyli sposób na piękną figurę do lata. Opisz w tym wątku jaki masz sposób na osiągnięcie pięknej figury. Czy masz jakieś ulubione ćwiczenia, diety, czy sprawdzone sposoby na piękne, zadbane ciało?

 
 
Narzędzia
Stary 2011-04-13, 19:02   #1
krzyniia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
GG do krzyniia
Talking

Wiosenny Szał Ciał!


I jak tu nie kochać wiosny?! W końcu robi się ciepło! Ptaszki śpiewają, słoneczko świeci, odkrywając tym samym nasze niedoskonałości Idealny czas na `wzięcie się za swoje ciałko`. Ja od początku kwietnia zaczęłam chodzić na aerobik. By wyrobić troszkę kondycję staram się biegać przynajmniej 2 razy w tygodniu. Na razie mam motywację i chęci Od połowy marca robię też ćwiczenie z `6 weidera`. Już widać efekty! Myślę, że taki styl życia to połowa (a nawet więcej!) sukcesu..do pięknego ciała oczywiście Staram się w miarę zdrowo odżywiać. Przestałam słodzić herbatę! Obiadki gotuję na parzę. MNIAM MNIAM! Oczywiście litry wody przede wszystkim. Ale też dużo warzyw i owoców :P W `ulepszeniu` mojej figury na lato pomagają mi też kosmetyki. Balsamy wyszczuplające z Eveline to cudo! Polecam wszystkim. Sama mam ten z efektem chłodzącym i jestem MEGA zadowolona. Mam nadzieję, że zmieszczę się w upragniony strój kąpielowy i będę szaleć przez całe lato z ślicznym ciałkiem!!



Do lata jeszcze troszkę zostało a ja już schudłam 2,5 kilo! Jestem BARDZO zadowolona Wczoraj byłam na zakupkach. Kupiłam masę zdrowej żywności! Jami... Dzisiaj rano skonsumowałam już musli z Lubelli. Warte spróbowania, polecam Przed chwilką zjadłam jeszcze jabłuszko. Stwierdziłam, że nie ma szans z głodówką... Lubię jeść..jakie lubię ;/ - KOCHAM! Ale muszę się ograniczać... Słodyczy nie jem, ale ostatnio zrobiłam sobie budyń czekoladowy. Lepsze to od zwykłej czekolady :P
Widzę efekty po stosowaniu balsamu z Eveline. Czy pisałam już, że ten kosmetyk działa cuda?!

Edytowane przez krzyniia
Czas edycji: 2011-04-17 o 10:24
krzyniia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 20:57   #2
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Wiosenny Szał Ciał!

Będziesz będziesz szaleć! )
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Rossmann - Szał Ciał


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.